Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » OFF (nejen) pro FILOUSe

luboss (Člen)
11.10.2008 22:32:08
Offline

OFF (nejen) pro FILOUSe


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Zdenda (Člen)
11.10.2008 22:43:27
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Jo jo takhle udělanej Patrol, to je mňamka!!!good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
SLUGI (Člen)
12.10.2008 00:51:49
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

... cože ??
... tohle idontknow
... když už tak evil

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/ford1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/ford2.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
luboss (Člen)
12.10.2008 09:57:29
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

mno fotky z netu je asi zbytečný dávat, když Ti to nestojí v garáži (a asi ani v trenkách...) fuck


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
bobule (Člen)
12.10.2008 11:01:56
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

luboss psal:

mno fotky z netu je asi zbytečný dávat, když Ti to nestojí v garáži (a asi ani v trenkách...) fuck

bigsmilegood


to jebu
SLUGI (Člen)
12.10.2008 12:54:09
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

luboss psal:

mno fotky z netu je asi zbytečný dávat, když Ti to nestojí v garáži (a asi ani v trenkách...) fuck

... panáček je drsňák,řekneš mi to i osobně do očí idontknow evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
luboss (Člen)
12.10.2008 13:34:25
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

bigsmilebigsmilebigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
SLUGI (Člen)
12.10.2008 14:28:38
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

luboss psal:

bigsmilebigsmilebigsmile

... sem si to myslel smokin


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
12.10.2008 15:20:23
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

...no tag vona to zas taková leštěnka nebude, tagže myslim, že ty Milovice by to zvládlobigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
luboss (Člen)
12.10.2008 19:37:22
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

SLUGI psal:
luboss psal:

bigsmilebigsmilebigsmile

... sem si to myslel smokin

když bych se měl strkat s každym dotčenym diskutérem, neměl bych čas na svoje "hračky"

mno a ty jsi evidentně lingvista a internetový brouzdal, každej má svoje... fuck bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
SLUGI (Člen)
12.10.2008 20:04:15
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

luboss psal:
SLUGI psal:
luboss psal:

bigsmilebigsmilebigsmile

... sem si to myslel smokin

když bych se měl strkat s každym dotčenym diskutérem, neměl bych čas na svoje "hračky"

mno a ty jsi evidentně lingvista a internetový brouzdal, každej má svoje... fuck bigsmile

... ty mě taky fuckpussy


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Banditatom (Člen)
12.10.2008 20:07:52
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

znáte to? dva se melou a třetí se smějeevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
luboss (Člen)
12.10.2008 20:08:40
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

howgh headshake

a japa je to mezi banditama s offroadama??


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
SLUGI (Člen)
12.10.2008 20:15:19
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

... pokud jde o mě, já se "nemelu"  evil
... nahoře sem dal fotky co byli určený pro Filouse,kdysi je už viděl a myslím že ví jak sem to myslel. To že si to někdo vyložil po svým a aniž by mě znal hned "fuck" mě překvapilo a proto sem se zeptal jestli mi to řekne do očí. O žádným strkání se s někým nebyla řeč, chtěl jsem vysvětlení, to si zas někdo vyložil po svým. smokin


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Pšán (Člen)
12.10.2008 20:18:21
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

..nechte toho děckááááááá..
..jde vo hovno..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
luboss (Člen)
12.10.2008 20:23:36
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Pšán psal:

..nechte toho děckááááááá..
..jde vo hovno..

bigsmile sciplná žaba taky žaba good

holt, východ je kraj rázovitý  bigsmile

mno tak copa ty offroady?


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Filous (Člen)
12.10.2008 20:32:11
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

luboss psal:
Pšán psal:

..nechte toho děckááááááá..
..jde vo hovno..

bigsmile sciplná žaba taky žaba good

holt, východ je kraj rázovitý  bigsmile

mno tak copa ty offroady?

..čéče Lubo, nevim vo nikom z SBC, gdo by jezdil f tankuidontknow ...ale taky by se mi taková hračka líbila, to zas jógood ...alesmile2 ...něgdy mě necháš svístbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
12.10.2008 21:39:45
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

no nevim, offroadista nejsem, ale nemělo by to mít aspoň nějaký offroad gumy když už se s tim pózuje takhle v "terénu"idontknow řikal vorel nějaký anaký nebo co že je to jako prej dobrý bigsmile, ale tohle je tak na dálnici néidontknow jinak nelíbí se mi ani jedno ani druhý (i když to už tak trochu víc) bo sou to obě autabad ale tady se musim zastát slugiho, kdybysme sem každej dávali pikčry jenom toho co nám stojí v garáži, byla by to ultranudaidontknow


doba je temná...
killerovka (Člen)
12.10.2008 21:50:22
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

inkvizitorr psal:

no nevim, offroadista nejsem, ale nemělo by to mít aspoň nějaký offroad gumy když už se s tim pózuje takhle v "terénu"idontknow řikal vorel nějaký anaký nebo co že je to jako prej dobrý bigsmile, ale tohle je tak na dálnici néidontknow jinak nelíbí se mi ani jedno ani druhý (i když to už tak trochu víc) bo sou to obě autabad ale tady se musim zastát slugiho, kdybysme sem každej dávali pikčry jenom toho co nám stojí v garáži, byla by to ultranudaidontknow

tak toto stoji mne v garazi sicksick

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/666killer/hovno.jpg



bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


killerov batoh :-D alias PIČOMAČKA
barynek (Člen)
12.10.2008 23:30:17
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

killerovka: ale zase má hodně patergoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
luboss (Člen)
13.10.2008 08:12:09
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

mno Inkvizi, tohle jsou nejrozšířenější off gumy, na kterých dáš "skoro" všechno. Sníh, bláto i tvrdej podklad. Na fotce se to nezdá, ale ten vzorek má hloubku 1cm :D a šířku desénu taky 8-10mm a hlavně jsou dělaný tak, že se dokážou samočistit při větších votáčkách v blátě, pak je to taky o upouštění vzduchu atd atd

kauza Slugi ... moje reakce byla adekvátní, pokud sem dá někdo svoji fotku jak jede na Dubí a někdo mu na to reáguje, že je to nuda, když na fotce motoGP jezděj jinak, pak je to trochu mimo mísu idontknow jinak Blansko, jako jo, mám tam dobrýho právníka :D

... a howgh bylo jako pro potrefenou husu bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
SLUGI (Člen)
13.10.2008 08:38:49
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

... pokud sem dá někdo svoji fotku tím způsobem že o tom že je to tvoje ví jen Filous a já mu sem hodím fotku o které kdysi byla řeč nechápu srovnání Dubé s Moto GP idontknow
... pokud napišeš třeba "hele Filous co sem dělal",je jasný že jde o tebe a ne o nějakej odkaz na stránky kde je "ňákej Patrol". Navíc asi nepochopils že ty moje fotky byly pro Filouse a ne jako něco proti tomu Patrolu evil
...


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
luboss (Člen)
13.10.2008 08:38:52
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

mno a ještě kamarád udělal video, nerad bych aby mě někdo zase osočil, že píšu že jsme lůzři (luzr jako fakt ne luzr jako luzr) bigsmile ale začínáme, první/druhá jízda

http://www.stream.cz/video/160269-patrol-v-akci

a FILOUSu, je mi jasný, že jako mitfaru Tě neudržím, snad najdeme lepší terén než v JEEPu good


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Progear 650 (Člen)
13.10.2008 08:56:07
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

lepší terén...? Rumunsko, Ukrajina... to je offroad...


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
nicola.foxx (Člen)
13.10.2008 09:33:57
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Progear 650 psal:

lepší terén...? Rumunsko, Ukrajina... to je offroad...

No vono u nas treba ted ty novy doury ve stromovce jsou na ofroudek taky celkem dobry bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
13.10.2008 09:51:41
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

pěkná hračkagood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tajnej (Člen)
13.10.2008 12:34:50
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Vogo Luboši a kde je teda ta fotka tý garáže? Tachle vyfotit ňáký cizí ušpiněný piksly někde v lomu a pak se s nima prsit mezi kámošema by dokázal každej. Bys koukal fotky jakejch bab nosim v peněžence! bigsmile

hans (Člen)
13.10.2008 12:50:59
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

tohle teda nemá s autama nic společnýho, ale je to paráda
http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … 100-k.html


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Petr J. (Člen)
13.10.2008 18:59:10
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

to Luboss: moc pěkné výletní auto třeba na Island....good...tam bych si tohle uměl představit víc než moto....ale zbytek roku bych to asi neužil, leda pick-up s korbou na vození endur good

VikecB12 (Člen)
13.10.2008 19:04:19
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Je to fešákgood,to se mě líbí že to není taková sračka jako ty novoty rádoby ofroudysick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
maňas (Člen)
13.10.2008 19:50:26
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

jinak nechci bejt chytrej,ale podle toho jak jeden z kámošů jezdí,mi bylo tvrzeno,že mezi gumama na sníh,do bláta a na tvrdo ,či silnici je svinskej rozdíl,ale je možný,že si houno pamatuju bigsmilesurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
luboss (Člen)
13.10.2008 21:38:59
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

tak jako truck trial asi jo, na naše prášení je to v pucu...

... na denní ježdění to nejni, to je jasný. I když má to výhody, pouštěj tě pak n kruháčí :D

... většina lidí, co staví OFFy maj trochu problém s tím, když si svoje auto nepostavíš sám. Na druhou stranu, jak tu někdo poznamenal, jezdí tu spousta rádoby offů, s hokejovejma kupama pod origo perama ...


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Kakin (Člen)
14.10.2008 13:33:17
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

To Luboss: Hle co máš v Blansku za právníka - ja kse jmenuje čeče???? Mám jednoho známýho taky právě! :)

luboss (Člen)
14.10.2008 15:49:36
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Kakin psal:

To Luboss: Hle co máš v Blansku za právníka - ja kse jmenuje čeče???? Mám jednoho známýho taky právě! :)

jezdí na motorce, ale má to furt rozvitý, něco mu tam děsně chrastí ... good


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
huskyb12 (Administrator)
14.10.2008 17:04:20
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Luboš:
tohle nejni auto do terénu ale do divadla
kdybys tou píčovinou, co máš místo nárazníku, trefil chodce, deš sedět
sem rád, že si Tvoje ego před kruháčema užívá


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
15.10.2008 08:08:49
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

huskyb12 psal:

Luboš:
tohle nejni auto do terénu ale do divadla
kdybys tou píčovinou, co máš místo nárazníku, trefil chodce, deš sedět
sem rád, že si Tvoje ego před kruháčema užívá

...neviděl bych to tag tragicky, páč ten nárazník nevypadá jako kus uřízlý kolejnice a bude zhruba ve stejný vejšce jako na Dolínkojc Lijasce, tagže bych řek, že je uplně jedno, esi toho chotce smeteš Majdou, Lijánou nebo Patrolem, páč to votsereš tag jako tag...a přetpokládám, že ty úpravy sou legální...esi ty nejsi trochen přecitlivjelejcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
luboss (Člen)
15.10.2008 10:23:59
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

mno praktický žádná úprava neni nikdy legální headshake

je to jen o tom co se stane a jak moc dobrýho právníka si kdo vezmě bad

ale Husky, ano, máš pravdu, zodpovědenost je na řidiči... ale to s kruháčem beru jako výlev za tu zasranou hmlu venku, viď? přece bys nebyl zlej good

mno a to divadlo, pokud je to metafora, pak ano... fuck bigsmilebigsmilebigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
osiris (Člen)
15.10.2008 11:17:27
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

...jen ho pošli doprdele jako jinýho :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
luboss (Člen)
15.10.2008 11:30:41
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

osiris psal:

...jen ho pošli doprdele jako jinýho :))

nenene, husky je citlivej kluk good

vogo a teď mě sežere, že si ho beru do huby bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Filous (Člen)
15.10.2008 11:53:03
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

luboss psal:
osiris psal:

...jen ho pošli doprdele jako jinýho :))

nenene, husky je citlivej kluk good

vogo a teď mě sežere, že si ho beru do huby bigsmile

...esi sežere to nevim, ale kousnout do lejtka by tě třeba moch, to zas jako jó bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
15.10.2008 12:46:45
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

A neplatí, pes který štěká, NEKOUŠE? bigsmile

Zdenda (Člen)
15.10.2008 13:13:14
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Známí co v Práglu montujou offroady na expedice používaj pevnostní nárazníky od ARB a ty jsou plně homologovaný. http://www.arb.com.au/


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
luboss (Člen)
15.10.2008 18:18:03
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Zdenda psal:

Známí co v Práglu montujou offroady na expedice používaj pevnostní nárazníky od ARB a ty jsou plně homologovaný. http://www.arb.com.au/

ano, máš pravdu. ARBéčka snad jako jediný mají homologaci, čemuž odpovídá cena bigsmile idontknow


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
huskyb12 (Administrator)
16.10.2008 08:12:55
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Petr: jj, nekouše, páč už je starej :))
Luboš: de vo to, že žijeme v době, kdy bez kvalitní vochrany chodců nemá auto šanci dostat 5 hvězdiček ( ty sou pro prodejce a některý kupující jako modla ). Ty tam dáš nárazník bez éčka v kroužku a je to jasný - už slyšim tu řeč žalobce ...

Je taky pravda, že v tý samý době, typ bez not a na perníku sundá mámu i dítě a dostane 5 let - to je myslim hodně málo ...

Nejsem objektivní, dávno tomu sem měl Discoveru a musim říct, že v tomhle segmentu aut sem se ňák neshlíd :)))


ale di, Ty brepto ...
luboss (Člen)
16.10.2008 09:46:12
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

huskyb12 psal:

Luboš: de vo to, že žijeme v době, kdy bez kvalitní vochrany chodců nemá auto šanci dostat 5 hvězdiček ( ty sou pro prodejce a některý kupující jako modla ).

jo, dost mě to překvapilo, kamarád ze školy dělá nárazník na face lifta ochcávky II a mluvil o tom snad dvě hodiny v kuse co všechno se řesí surprised

ve finále je to všechno o rychlostech do 30? do 40? km/h?


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Ondráš (Člen)
16.10.2008 11:11:11
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

luboss psal:

ve finále je to všechno o rychlostech do 30? do 40? km/h?

A to ti přijde málo, nebo moc?surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kakin (Člen)
16.10.2008 11:46:26
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

To Luboss: A jak se jmenuje ten člověk z BK s tou italskou chrastomrdkou??? Ten můj známej tonení pač je sice právník, s Ducatistama a brněnskejma D-moťákama kamarádí mooooc, ale tu jejich mrdku by do garáže nepořídil ....! :))) A že pár motorek v baráku má i když teď už to zredukoval na GSo, Husabrka,Husqarnu a malej kros pro vnuka! :))))

luboss (Člen)
16.10.2008 13:22:13
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

nene, tak to je nekdo jinej :D tenhle vnuky nema, je to mladej kluk :D a jmenuje se Jara

30-40? myslim, ze vetsina smrtaku je ve vyssich rychlostech a navic, nekde je to uz napsany kdo a kdy, mam ten dojem ...


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Ondráš (Člen)
16.10.2008 13:51:25
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

luboss psal:

nene, tak to je nekdo jinej :D tenhle vnuky nema, je to mladej kluk :D a jmenuje se Jara

30-40? myslim, ze vetsina smrtaku je ve vyssich rychlostech a navic, nekde je to uz napsany kdo a kdy, mam ten dojem ...

No, to je sice pravda, ale v těhle rychlostech se myslí to, když třeba nedobrzdíš před přechodem... Třeba u Mercedesu kvůli tomu museli zvedat haubny, aby ty lidi co padnou na kapotu měli k motoru větší prostor a větší deformační zónu. Plech ten člověk ohne, ale blok motoru tělem neohneš ani kdyby se zbláznil. Problém je, že energie nárazu roste s rychlostí kvadraticky.help

Další věc je, že třeba u airbagů je testování na nějakých 60-62 km/h. Do této rychlosti by měly být účinné (samozřejmě v případě, že máš zapntý pás, jinak ti to spíš ublíží než pomůže). Ber to tak, že pokud máš nárazy nad nějakých 100km v hodině, tak můžeš bejt frajer jakej chceš, ale to jestli přežiješ je spíš o náhodě než o autu, i když to na to má taky vliv. Pust si záběry hasičů.good

Závěr je: Když někoho sejmeš v rychlosti vyšší než 50-60km/h, tak už pomalu neni co zachraňovat. Můžu ti sehnat kontakt na prof. Kovandu, moc dobře se s ním o tom kecá.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
luboss (Člen)
16.10.2008 14:06:00
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

ne, děkuji, tenhle sport neplánuju ... bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
osiris (Člen)
16.10.2008 15:19:43
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

...ne e, většina smrťáků chodců je právě v těch nízkejch rychlostech; i klasický havárky jsou z velký části už v rychlosti nižší než cestovní, po předchozím zpomalení díky brzdám


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
huskyb12 (Administrator)
16.10.2008 16:31:50
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

už mam taky hosipa, ale první kreštesty se dělali tušim na 42 km/h - bylo třeba aby posádka přežila ...
teď to je snad na 56 ( zepředu ) - je nutné, aby posádka odešla po svejch ...
ve velkejch rychlostech, už dochází k destrukci vnitřních orgánů - to přetížení je tak velký, že se rozerveš zevnitř
rychlost na ty chodce už si nepamatuju, ale tipnul bych si pod 40 km/h
pokud jedeš 50km/h, míjíš autobus a v tu chvíli Ti tam začne štrádovat chodec, při reakčním čase kolem 1s ani nezačneš brzdit a nabereš ho v těch 50 ...
no a když ho vemeš tou traverzou tak mu moc šancí nedáš ...


ale di, Ty brepto ...
Petr J. (Člen)
16.10.2008 17:27:53
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

moc bych to nehrotil.....jestli tam jede Liazka, holt má smůlu, jestli velký offroad, tak taky...jestli malý osobák má ji o malinko větší....ale jestli ten offroad má vepředu traverzu nebo ne je de fakto jedno, vzhledem k výšce kapoty...stejně je k.o. na solar...

Ondráš (Člen)
17.10.2008 10:37:46
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Petr J. psal:

moc bych to nehrotil.....jestli tam jede Liazka, holt má smůlu, jestli velký offroad, tak taky...jestli malý osobák má ji o malinko větší....ale jestli ten offroad má vepředu traverzu nebo ne je de fakto jedno, vzhledem k výšce kapoty...stejně je k.o. na solar...

No, myslím, že je trochu rozdíl, když padneš na traverzu a když padneš na plech s deformační zónou. Ale záleží samozřejmě na rychlosti. Pokud někoho sejmeš v kilu, tak se ti haubny ani nedotkne a proletí rovnou do kabiny (u normálního osobáku).


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
17.10.2008 11:15:34
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Kua co máte komu co padat na kapotu parchantifuckbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenda (Člen)
17.10.2008 12:44:48
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Ondráš psal:
Petr J. psal:

moc bych to nehrotil.....jestli tam jede Liazka, holt má smůlu, jestli velký offroad, tak taky...jestli malý osobák má ji o malinko větší....ale jestli ten offroad má vepředu traverzu nebo ne je de fakto jedno, vzhledem k výšce kapoty...stejně je k.o. na solar...

No, myslím, že je trochu rozdíl, když padneš na traverzu a když padneš na plech s deformační zónou. Ale záleží samozřejmě na rychlosti. Pokud někoho sejmeš v kilu, tak se ti haubny ani nedotkne a proletí rovnou do kabiny (u normálního osobáku).

K té haubně. Na podzim jsem jel za Superbem který v dobrých 110 km/h sejmul čelně protijdoucí feťačku, která šla zfetovaná prostředkem silnice. Haubnu měl komplet rozjebanou spolu s vrchní částí střechy. Dovnitř neprošla asi ho zachránil sloupek. V životě jsem neviděl takhle letět lidský tělosick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
luboss (Člen)
17.10.2008 17:02:32
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

mno každé téma se asi musí někam dostat bigsmile tohle je v pussy


bigsmilebigsmilebigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
osiris (Člen)
17.10.2008 18:10:55
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

...vrátím to zpátky k tomu zajímavýmu autu ;)
...k pumpě pro plnou za necelejch 20.000,- kačen :))
(590 litrů nafty, pravda slušnej dojezd 4200 kiláků, na šestilitrovej osmiválec 14 na 100 slušný)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
17.10.2008 23:33:11
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Trochu odbočím, něco jsi mi připoměl když jsme u těch pumpevil Jak jsem byl letos na dovče, poprvé s vlastní lodí. Bydleli jsme na ostrově a naproti v zátoce byla benzínka pro lodě. Obsah mojí nádrže je cca 120 litrů a tak sem si myslel, že když tam jsem dvakrát do týdne, maj asi solidní kšef ze měsmokin Na konci týdne tam přistála taková cca 20m dlouhá motorová jachta. Opřel jsem se o okno, že se podívám jak se taková mrcha tankuje. Vodmotali jednu hadici ze stojanu, potom druhou, 10minut v prdeli, 20, půl hodiny, hodina, nakonec hodina a půl ze dvou stojanů. Večer jsem zašel za majitelem a sondoval na kolik to má nádrž. Tak mi řekl, že ty střední tak kolem 3500 litrů, ty větší kolem 5000 a měl tam i jednu a ta měla 15000. Když jsem si to propočítal šel jsem do kolensurprised

A tady řešíme jestli tédéíčko žere 5,9 nebo 6 litrůsmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
erino73 (Člen)
18.10.2008 16:54:15
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Killerovka > goodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


" všetko je podvod, iba mlieko je voda "
luboss (Člen)
31.12.2008 11:00:57
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
mr.BSE (Člen)
31.12.2008 13:40:41
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Covece Lubo, je to fesak (ten tvuj patrol).
Na fotkach to neni tak nejak moc poznat (ja vim, blbe se to foti), ale to video je hodne pekny goodgood
V off se nevyznam, takze me nekdo mozna "napadne",  s tim, ze patrol je sracka a to co je na videu umi kdejakej zigul bigsmile
Ale me se to libilo good

No a ti moralisti... co nadelas, ze? smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Fresh Man (Člen)
31.12.2008 14:41:24
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

luboss psal:

http://www.vstrom.cz/fotogalerie/kaolinkastanky/

bigsmile

to sou houno ofroidi... leštěnky co se bojej aby se náhodou neodřely...
bad


Bandit pičo
Melounek (Člen)
31.12.2008 21:28:33
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Tomu neříkám gumy, když to má být OFF Road tak to mají být MT a ne AT. Ještě že sem neumím dávat fotky to by jste koukali co máme ve stodole za auta.

Fresh Man (Člen)
31.12.2008 21:48:41
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Melounek psal:

Tomu neříkám gumy, když to má být OFF Road tak to mají být MT a ne AT. Ještě že sem neumím dávat fotky to by jste koukali co máme ve stodole za auta.

bigsmile


Bandit pičo
kojaksro (Člen)
31.12.2008 22:26:36
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Melounek psal:

Tomu neříkám gumy, když to má být OFF Road tak to mají být MT a ne AT. Ještě že sem neumím dávat fotky to by jste koukali co máme ve stodole za auta.

...ale Karla tam máš taky viď?bigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
luboss (Člen)
01.01.2009 15:50:46
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

luboss psal:

http://www.offroadforum.cz/prodam-jeep-cherokee-98-2-5td-t19411.html

krasavec, saaakra surprised bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Melounek (Člen)
02.01.2009 00:10:09
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Tady se na ně vlastně můžete podívat. surprised

http://www.landroverforum.cz/forum/viewtopic.php?t=3586

1.2_Bert (Člen)
03.01.2009 20:02:49
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

luboss psal:

http://www.vstrom.cz/fotogalerie/kaolinkastanky/

bigsmile

luboss,  také jako patrolář Tě zdravím, máš toho správného a pěkného offa. good


12.Bandit je dobrá minulost
luboss (Člen)
03.01.2009 20:56:31
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

díky, ale já jsem fakt sváteční offař bigsmile

ale auto je v pravdě připravený, i MT gumy mám, ale 80% času jsou tam AT allterainy...


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
luboss (Člen)
17.02.2009 10:25:47
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Filousova "mrdečka" a moje větší mrdečka good

http://www.stream.cz/video/10/243107-ct … -ctyrkolka


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Filous (Člen)
17.02.2009 10:34:28
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

...jag malý harantibigsmile ...a jen upřesnim, že to nejsem já a nejni to ani přímo moje mrdečka, ale sjela ze stejný mrdkolinkybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
luboss (Člen)
17.02.2009 10:54:36
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

bylo to docela dobrý, páč jsem jel z práce nějak na mne přišlo, že bych taky zapojil 4kolu konečně když napadl sníh a potkal jsem kámoše, se kterým jsem se domlouval večer na káávu na základně good

a ano, je to "mrdečka" v serii, není poladěná stovkou hodin v garáži jako Filousovic good


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Filous (Člen)
17.02.2009 11:22:34
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

luboss psal:

bylo to docela dobrý, páč jsem jel z práce nějak na mne přišlo, že bych taky zapojil 4kolu konečně když napadl sníh a potkal jsem kámoše, se kterým jsem se domlouval večer na káávu na základně good

a ano, je to "mrdečka" v serii, není poladěná stovkou hodin v garáži jako Filousovic good

...ty stofky hodin na ní nejsou vidět a vobávam se, že ani tisíce by to nezachránili, to uš by bylo snat lepčí postavit si něco na koleni z Jáwy, než tadle ludrabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
luboss (Člen)
17.02.2009 11:48:39
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

mno ale ten sníh jí evidentně delá dobře, páč to nejni tak namáhaný když si proklouzne... ale za ty peníze to je dobrý.

hlavně se mi líbí to ovládání z motorky, řazení, atd.

mno a zpátečka, to je luxus good


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Filous (Člen)
17.02.2009 12:22:26
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

luboss psal:

mno ale ten sníh jí evidentně delá dobře, páč to nejni tak namáhaný když si proklouzne... ale za ty peníze to je dobrý.

hlavně se mi líbí to ovládání z motorky, řazení, atd.

mno a zpátečka, to je luxus good

...no tag to já bych zas rači varijátor, palec a hlavně 4x4...a taky by tam nemuselo furt něco drnčet a povolovat se smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bobule (Člen)
17.02.2009 16:12:51
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

no estli ste byli na makovym poli tak ste mě nasralifuckbigsmile


to jebu
luboss (Člen)
18.02.2009 16:43:51
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

kdepak, pastvina s bodlákama good


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
SLUGI (Člen)
18.02.2009 16:52:59
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Filous : ... před časem byla řeč o hard HD a teď koukám na dobrej "doplněk" k té moto  evil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/39_80da_27.jpg




http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov … 13307.html


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
19.02.2009 08:26:19
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

SLUGI psal:

Filous : ... před časem byla řeč o hard HD a teď koukám na dobrej "doplněk" k té moto  evil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 0da_27.jpg


http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov … 13307.html

...nevadilo by mi mít to v garážigood ...jak jedno tak i to druhýgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
luboss (Člen)
19.02.2009 08:47:46
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

bys musel pantátu ale vystrnadit s autem surprisedbigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
luboss (Člen)
21.11.2009 22:13:50
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Filousu, heeele, dyk je to krasavec good a tys to rikal, tys to rikal!

http://www.luboss.net/kolka.jpg

enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Koldan (Člen)
21.11.2009 22:51:02
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

luboss psal:

Filousu, heeele, dyk je to krasavec good a tys to rikal, tys to rikal!http://www.luboss.net/kolka.jpg

by ňa zajímalo gdo čistil ty kola před tů fotočků, kuwa tam mušel nechat pazůrybigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
21.11.2009 22:55:01
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Koldan psal:
luboss psal:

Filousu, heeele, dyk je to krasavec good a tys to rikal, tys to rikal!http://www.luboss.net/kolka.jpg

by ňa zajímalo gdo čistil ty kola před tů fotočků, kuwa tam mušel nechat pazůrybigsmile

...proč ? to ještě nevidělo bláto bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
luboss (Člen)
22.11.2009 00:54:11
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

kdepa, zasratá už byla několikrát, ale pak tu brečim nad tou prací to vypucovat a Míša piskuje, že ten ručním byl novej, co jsem používal cool

hodně ale umí čistič od Louise v kanďáku místo 0,2l lahvičky bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Filous (Člen)
22.11.2009 15:20:27
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

luboss psal:

Filousu, heeele, dyk je to krasavec good a tys to rikal, tys to rikal!http://www.luboss.net/kolka.jpg

...krasavec to je, vo tom žádnágood ...přijeď do Milovic, ukážem tomu Votstřelovači jag vypadá bláto, teť zrovna je tam takový to akorát, do půl metru, víc negoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
luboss (Člen)
22.11.2009 17:39:19
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

neneneneé až na sněhu bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Borák (Člen)
22.11.2009 17:42:08
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

luboss fešák kurwa good
ty woe ale chce to na tom taky jezdit...dyt se to blejská jak psovi kulky surprisedidontknowbigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
luboss (Člen)
22.11.2009 17:49:06
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

to je ženy surprisedbigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
inkvizitorr (Administrator)
22.11.2009 18:27:46
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

luboss psal:

to je ženy surprisedbigsmile

tak že má pani ráda svý věci šistý je v pořádku, ale tu fotky tam máš špatnou néidontknowhelp

tam má bejt smokinsmokinsmokin

http://i.lidovky.cz/08/034/lncl/BYT2217b8_105_Mora_sporak2476.jpg

doba je temná...
Fresh Man (Člen)
22.11.2009 18:36:32
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

inkvizitorr psal:
luboss psal:

to je ženy surprisedbigsmile

tak že má pani ráda svý věci šistý je v pořádku, ale tu fotky tam máš špatnou néidontknowhelp

tam má bejt smokinsmokinsmokin
http://i.lidovky.cz/08/034/lncl/BYT2217 … ak2476.jpg

joo at vám v Milovicích pěkně upeče nečo k žrádlu ,,,bigsmile


Bandit pičo
luboss (Člen)
22.11.2009 23:07:26
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

my máme plyn jenom pro někoho a kuřata to nejsou bigsmilebigsmilebigsmile

ale když jsem hodnej, nebo o tom neví, tak se svezu, to zasejc jo surprised

Filousi, vem Filousovou, dáme pani dokupy, zamkneme je a půjdeme to voprubovat good naviják teda nemám, všechny je vykoupil Osiris smokin


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Mour (Člen)
23.11.2009 14:32:03
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Todle už je síla:

http://xman.idnes.cz/snezny-tank-subaru … enalin_hig

goodbigsmile ..to riti aj se čtyřkolkama kde je kosa bigsmile

Filous (Člen)
23.11.2009 15:30:09
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Mour psal:

Todle už je síla:

http://xman.idnes.cz/snezny-tank-subaru … enalin_hig

goodbigsmile ..to riti aj se čtyřkolkama kde je kosa bigsmile

...to je masakrgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fresh Man (Člen)
23.11.2009 19:48:46
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/183_obraz070.jpg



mám něgde i videjo.... kamarýd kutil.... je to kousek od boráka


Bandit pičo
K.a.s.y.m. (Člen)
23.11.2009 19:52:42
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

byl s tim i v televizi ve zpráváchgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fresh Man (Člen)
23.11.2009 20:10:52
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/183_p8230659.jpg



do pořádnýho bláta je todle...good


Bandit pičo
Filous (Člen)
23.11.2009 20:19:57
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Fresh Man psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 230659.jpg

do pořádnýho bláta je todle...good

..."TO" za volantem je Melounek???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Michal Dk (Člen)
23.11.2009 20:52:48
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Fresh Man psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … raz070.jpg

mám něgde i videjo.... kamarýd kutil.... je to kousek od boráka

...tak to je fakt luxus goodgood

Banditatom (Člen)
23.11.2009 21:08:11
Offline

Re: OFF (nejen) pro FILOUSe

Fresh Man psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … raz070.jpg

mám něgde i videjo.... kamarýd kutil.... je to kousek od boráka

dobrej cvokbigsmilegoodgoodgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr