Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » dárcovství krve

hans (Člen)
13.10.2008 12:09:08
Offline

dárcovství krve

....jen tak se ptám, jste někdo pravidelnej dárce??

dneska jsem tam byl poprvý, vším jsem prošel, odběr v pořádku a po deseti minutách už kolem mě skákalo pět sester i dochtor...nohy hore, nějakej lík na tlak, litr kafe bigsmile

takže pro opakovaný kolaps TRVALE VYŘAZEN z registru dárců bad
jsem to ale chlapák bigsmile

aspoň že ty orgány si vezmou aniž bych se jim tam skácel evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
nicola.foxx (Člen)
13.10.2008 12:16:46
Offline

Re: dárcovství krve

hans psal:

....jen tak se ptám, jste někdo pravidelnej dárce??

dneska jsem tam byl poprvý, vším jsem prošel, odběr v pořádku a po deseti minutách už kolem mě skákalo pět sester i dochtor...nohy hore, nějakej lík na tlak, litr kafe bigsmile

takže pro opakovaný kolaps TRVALE VYŘAZEN z registru dárců bad
jsem to ale chlapák bigsmile

aspoň že ty orgány si vezmou aniž bych se jim tam skácel evil

Taky jsem chtel bejt charakter a svoji nulu negativni darovat. Dosel jsem na naky to vysetreni a pak do me pichla ta fousata baba jehlu tlustou jak svareci elektrodu a uz jsem blednul a krasne jsem si tam schrupnul. Jenze jsem chrupal jen nez prilitla prvni a pak druha facka. Instinktivne jsem prohlasil " Co delas PICO !! " No a uz jsem sel pryc a tim moje darcovstvi krve skonciloredface. Tak asi nebudes jedinej bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Tom-DK (Člen)
13.10.2008 12:26:37
Offline

Re: dárcovství krve

mě stačilo vidět tu jehlu vraženou v ruce u jinýho a už jsem šel k zemi taky bigsmilebigsmilebigsmile

Tomas600N (Člen)
13.10.2008 12:30:49
Offline

Re: dárcovství krve

ja chodim akorat darovat plasmu,když sem byl poprve tak mi praskla žila,bo sem malo pil,taky celkem chuťovkabigsmilebigsmilebigsmile

Renda (Člen)
13.10.2008 12:33:44
Offline

Re: dárcovství krve

Bohužel mě tam nechtěj, protože nevědí, jak se zbavit mastných ok na povrchu mé krve. bigsmile Dietu jim kvůli tomu určitě držet nebudu..cool

Banditatom (Člen)
13.10.2008 12:49:28
Offline

Re: dárcovství krve

já darovat nemůžesmile2 pač stálá hladina alkoholu, drog a nikotýnu v mojí krvy by asi každýho normálního člověka složilobigsmilebigsmilebigsmile

a propo strašně se bojím jehelbigsmilecool


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
sonyk (Člen)
13.10.2008 12:50:30
Offline

Re: dárcovství krve

taky to planuju kdyz me ji brali v nemocni tak sem to prezil ale nevim jak kdyz me ji vemou vic, jestli ji teda budou chtit pac sem nejakej lemrouz


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
ross (Člen)
13.10.2008 12:50:39
Offline

Re: dárcovství krve

já byl pravidelnej dárce na střední škole, protože to byla omluvenka na celej denidontknow

pak jsem jednou před odběrem snědl něco tučnýho a zapil trochou něčeho tvrdšíhowine a už jsem byl hnanej na jaterní testy a z registru jsem byl vyřazenejbad

a ještě jsem se nedostal k tomu, abych se tam vrátilredface

ale to přes zimu napravím


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
nicola.foxx (Člen)
13.10.2008 13:31:00
Offline

Re: dárcovství krve

Je tam jeste jeden dalsi dobrej duvod a to je sleva na dani = tusim 4000,-Kc. To taky nejni k zahozeni.idontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Hanička (Nový člen)
13.10.2008 13:54:06
Offline

Re: dárcovství krve

No takoví chlapiredface a vadí jim uvidět jehlu v ruce?A pak že motorkáři jsou drsňáci

hans (Člen)
13.10.2008 13:58:26
Offline

Re: dárcovství krve

Hanička psal:

No takoví chlapiredface a vadí jim uvidět jehlu v ruce?A pak že motorkáři jsou drsňáci

VÝJIMKA POTVRZUJE PRAVIDLO evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Baltazar (Člen)
13.10.2008 14:01:37
Offline

Re: dárcovství krve

Motorkáři jsou po vjetšinje křehcí hošíci jen na povrch mají drsný kukuč a tři dni starý strniště udržovaný pravidelným sestřihem. Jak ale knikne pejsek, kočička eventuelně králíček tak honem k dochtorovi bolí to a pomóóóóóc a nedejbože aby se pejsek říznul při běhání do packy a ukápla kapička krve, mobil na ucho a volat všem veterinářům v okolí o pomoc bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
Lenka (Člen)
13.10.2008 14:29:22
Offline

Re: dárcovství krve

Baltazar: vole, ale esli ses adept na plaketu doktora Janskeho, to z tebe nevypadlo bigsmile

jinak ja kvuli extra nizkymu tlaku darovat krev nemuzu, ac bych rada sla ve slepejich sveho otce, kterej daruje uz od nepameti...no snad se to pristi rok zlepsi cool


...Do you know that bad girls go to hell?...
nicola.foxx (Člen)
13.10.2008 15:20:47
Offline

Re: dárcovství krve

Baltazar psal:

Motorkáři jsou po vjetšinje křehcí hošíci jen na povrch mají drsný kukuč a tři dni starý strniště udržovaný pravidelným sestřihem. Jak ale knikne pejsek, kočička eventuelně králíček tak honem k dochtorovi bolí to a pomóóóóóc a nedejbože aby se pejsek říznul při běhání do packy a ukápla kapička krve, mobil na ucho a volat všem veterinářům v okolí o pomoc bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

A to se tady nebavime vo tom kdyz drsnej motorkar dostane treba kaslicek a rymicku a nebo nedej boze aby se k tomu pridala i teplotka bigsmile Smrrrrrt je pak na jazyku.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Zbyňa (Člen)
13.10.2008 16:54:09
Offline

Re: dárcovství krve

ja jsem tam byl jednou, daroval jsem krev, vsechno ok a potom mi asi za mesic prisel dopis, ze mam vysokej krevni enzym ci co (normalni: zhruba 0,5, Zbynuv: 3,5-cisla jsou jen zhruba, nepamatuju se presne) a ze prej asi brzo chcipnuheadshake


Harley do kaluže a motorky za něj
mr.BSE (Člen)
13.10.2008 17:05:02
Offline

Re: dárcovství krve

Na to sem moc mekouckej smile2
Bych se slozil uz po ceste autem k nemocnicibigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
zdenek 1 (Člen)
13.10.2008 17:48:28
Offline

Re: dárcovství krve

abych se pak třeba dověděl,že mám nějakou nemůckuidontknow,ne ne ne,jen v nutným případě!


když to jede,je to OK
barynek (Člen)
13.10.2008 18:34:31
Offline

Re: dárcovství krve

chtěl jsem věnovat, ael jsem alergik a kdo ví co ještě tak mi ukázali fuck a šel jsem domu .. smile2


Bandit 4EVER!!!
ROMIN (Člen)
13.10.2008 18:41:09
Offline

Re: dárcovství krve

Já byl letos v červnu poprvé jelikož chodím na hokej HC  OLOMOUC a Dopita majitel hc.dělal kampan na odběr i mezi fanoušky tak jsem šel je to v pohodě první odběr  je na zkoušku jestli nemáš Aids ,žlutavku a další lehké nemoci ale samotný odběr trvá asi 6minut ležíš je to ok,ale musím říct že na tu jehlu nečumim ,čumím na sestřičky protože u nás v Holomouci mámě pěkné baby.toš čus apíchání zdar.

VikecB12 (Člen)
13.10.2008 18:43:09
Offline

Re: dárcovství krve

Chodím asi tak jednou za rok pro můj dobrej pocit,ale zrovna dvakrát dobře mě to nedělásmile2 A navíc nemám tu správnou feťáckou žílu,takže mají problém mě vůbec vysát,ikdyš by strašně rádi,0- mají furt nějak málo.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
13.10.2008 19:16:08
Offline

Re: dárcovství krve

ja mam 0Rh+, tak je taky nedostatkova?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Meloun (Člen)
13.10.2008 19:19:49
Offline

Re: dárcovství krve

mr.BSE psal:

ja mam 0Rh+, tak je taky nedostatkova?

Tý je assassass

My s 0- jsme vzácní..smokinbigsmile
Nikomu nic nedaruju,už takhle jsem chudokrevnej,s vysokým tlakem,kurevskou aritmií,šelestí,cholesterolem,cukrem,chlastem,nikotinem a bůhví jakou ještě sračkou!sicksick


PURE NAKED BIKE!
Progear 650 (Člen)
13.10.2008 19:22:12
Offline

Re: dárcovství krve

Meloun psal:
mr.BSE psal:

ja mam 0Rh+, tak je taky nedostatkova?

Tý je assassass

My s 0- jsme vzácní..smokinbigsmile
Nikomu nic nedaruju,už takhle jsem chudokrevnej,s vysokým tlakem,kurevskou aritmií,šelestí,cholesterolem,cukrem,chlastem,nikotinem a bůhví jakou ještě sračkou!sicksick

Sem chtěl zrovna poznamenat...bigsmile Že po transfůzi tvé krve by se člověk okamžitě stal závislej na nikotínu...bigsmilegood


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
maňas (Člen)
13.10.2008 19:30:50
Offline

Re: dárcovství krve

Meloun psal:
mr.BSE psal:

ja mam 0Rh+, tak je taky nedostatkova?

Tý je assassass

My s 0- jsme vzácní..smokinbigsmile
Nikomu nic nedaruju,už takhle jsem chudokrevnej,s vysokým tlakem,kurevskou aritmií,šelestí,cholesterolem,cukrem,chlastem,nikotinem a bůhví jakou ještě sračkou!sicksick

takže seš vlastně skoro mrtvej  bigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
nicola.foxx (Člen)
13.10.2008 19:32:46
Offline

Re: dárcovství krve

Progear 650 psal:
Meloun psal:
mr.BSE psal:

ja mam 0Rh+, tak je taky nedostatkova?

Tý je assassass

My s 0- jsme vzácní..smokinbigsmile
Nikomu nic nedaruju,už takhle jsem chudokrevnej,s vysokým tlakem,kurevskou aritmií,šelestí,cholesterolem,cukrem,chlastem,nikotinem a bůhví jakou ještě sračkou!sicksick

Sem chtěl zrovna poznamenat...bigsmile Že po transfůzi tvé krve by se člověk okamžitě stal závislej na nikotínu...bigsmilegood

Ty vole dyt ja mam to samy jako Meloun a po vcerejsku by tam meli jeste naky THC a to by mi mohl byt prijemce i vdecnej, ze usetril.bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
maňas (Člen)
13.10.2008 19:34:55
Offline

Re: dárcovství krve

jinak dříve jsem chodil,ono je pravda,že to vžycky není o tom jakou máš figuru,ale nikdy mě špatně nebylo. Jediný co mi trochu vadilo,byla při plazmě ta ledová voda kterou do mě na konci vždycky napumpovali.
ve finále když vemou krev někomu,kdo jí má díky výraznosti postavy trochu víc tak by mu asi špatně být nemuselo,je fakt,že večer před tím,vždy na pivo a alespoň čtyři kousky na žízeň a z plazmy jsem byl za 35 minut pryčgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Tom-DK (Člen)
13.10.2008 22:30:59
Offline

Re: dárcovství krve

mě už je bldě z toho že vo tom čtu surprisedsurprisedsurprised

osiris (Člen)
13.10.2008 22:35:31
Offline

Re: dárcovství krve

...tobě je blbě že nemáš pívo smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Tom-DK (Člen)
13.10.2008 22:46:38
Offline

Re: dárcovství krve

chlastám svařák žiju zdravě bigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
13.10.2008 22:50:14
Offline

Re: dárcovství krve

Meloun psal:
mr.BSE psal:

ja mam 0Rh+, tak je taky nedostatkova?

Tý je assassass

My s 0- jsme vzácní..smokinbigsmile
Nikomu nic nedaruju,už takhle jsem chudokrevnej,s vysokým tlakem,kurevskou aritmií,šelestí,cholesterolem,cukrem,chlastem,nikotinem a bůhví jakou ještě sračkou!sicksick

phee nějaký nulyevil ale mi s promilema....bigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
vlada1200 (Člen)
14.10.2008 00:32:10
Offline

Re: dárcovství krve

Brácha Mgr. přes krev (nějaká laboratorní vysoká nebo co?idontknow), mi vysvětlil jako pravidelnému dárci krve a plazmy, že darovat krev je dobré, darovat plazmu je jen pro účely laboratoří, na kterých oni rejžujou pěkný love a darovat krevní destičky je lepší - jde to přímo pacientovi.
Ale jestli chcete někdy opravdu zachránit někomu život a opravdu mít pocit, že jste udělali dobrý skutek, tak je nejlepší darovat kostní dřeň. Takže, abych udělal ve svém životě alespoň něco smysluplného, a vy něktěří budižkničemové se nad tím zamyslete, jsem se zaregistroval do seznamu dárců kostní dřeně!cool


Jezdím tak, abych dojel!
nicola.foxx (Člen)
14.10.2008 08:59:54
Offline

Re: dárcovství krve

vlada1200 psal:

Brácha Mgr. přes krev (nějaká laboratorní vysoká nebo co?idontknow), mi vysvětlil jako pravidelnému dárci krve a plazmy, že darovat krev je dobré, darovat plazmu je jen pro účely laboratoří, na kterých oni rejžujou pěkný love a darovat krevní destičky je lepší - jde to přímo pacientovi.
Ale jestli chcete někdy opravdu zachránit někomu život a opravdu mít pocit, že jste udělali dobrý skutek, tak je nejlepší darovat kostní dřeň. Takže, abych udělal ve svém životě alespoň něco smysluplného, a vy něktěří budižkničemové se nad tím zamyslete, jsem se zaregistroval do seznamu dárců kostní dřeně!cool

No ty woe !!!! Ja jsem celej bledej kdyz vidim takovou tu desticku na sedimentaci u detsky doktorky a ty tu pises vo naky kostni dreni !!!!!!! To bych se probral tak za mesic a kdo vi jestli vubec. surprisedsurprisedsurprisedsurprised


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
barynek (Člen)
14.10.2008 10:10:58
Offline

Re: dárcovství krve

vlada1200 psal:

Brácha Mgr. přes krev (nějaká laboratorní vysoká nebo co?idontknow), mi vysvětlil jako pravidelnému dárci krve a plazmy, že darovat krev je dobré, darovat plazmu je jen pro účely laboratoří, na kterých oni rejžujou pěkný love a darovat krevní destičky je lepší - jde to přímo pacientovi.
Ale jestli chcete někdy opravdu zachránit někomu život a opravdu mít pocit, že jste udělali dobrý skutek, tak je nejlepší darovat kostní dřeň. Takže, abych udělal ve svém životě alespoň něco smysluplného, a vy něktěří budižkničemové se nad tím zamyslete, jsem se zaregistroval do seznamu dárců kostní dřeně!cool

klobouk dolugood


Bandit 4EVER!!!
PavelB6 (Člen)
14.10.2008 11:48:17
Offline

Re: dárcovství krve

45 x good

Mirek D (Člen)
15.10.2008 21:41:26
Offline

Re: dárcovství krve

36 odběrů, snad tu zlatou placketu eště stihnu... . V registru dárců kostní dřeně taky. Dřív jsem chodil jak jen to šlo, 4 x ročně. Teď si u nás jen zvou, tak to vychází asi 1 - 2 x ročně.
Křísili mě po odběru asi 2 x , nic vážnýho. Jednou mě vyhodili že mám tuky v krvi, asi jsem se den před tím přežral  něčím výživným.

Tak nějak jsem okolo 20. roku života usoudil, že při svým hazardérství (což jsme tak trochu všichni co sedláme moto) bych krev mohl někdy potřebovat a tak si ju tam chcu radši předem "nanosit". Krom toho není šparný se ujistit tak nějak pravidelně že netrpíš AIdou a jinejma chorobama z blahobytu. smile1

Mám 0+, nic zvláštního.


Autobus je taky Suzuki... .
Fulltank (Člen)
15.10.2008 21:48:14
Offline

Re: dárcovství krve

Mirek D psal:

36 odběrů, snad tu zlatou placketu eště stihnu... . V registru dárců kostní dřeně taky. Dřív jsem chodil jak jen to šlo, 4 x ročně. Teď si u nás jen zvou, tak to vychází asi 1 - 2 x ročně.
Křísili mě po odběru asi 2 x , nic vážnýho. Jednou mě vyhodili že mám tuky v krvi, asi jsem se den před tím přežral  něčím výživným.

Tak nějak jsem okolo 20. roku života usoudil, že při svým hazardérství (což jsme tak trochu všichni co sedláme moto) bych krev mohl někdy potřebovat a tak si ju tam chcu radši předem "nanosit". Krom toho není šparný se ujistit tak nějak pravidelně že netrpíš AIdou a jinejma chorobama z blahobytu. smile1

Mám 0+, nic zvláštního.

goodbigsmile a pak ze sme vsichni pussy

jennys (Člen)
16.10.2008 10:51:14
Offline

Re: dárcovství krve

Dobře mluví , ten Mirek Dgood, určitě budem někdy nějakou krev nebo něco z krve potřebovat, já byl už 95x a můžu říct, že mám čistší svědomí a snad nejsem takovej hajzl, jak si spousta lidí o mě myslí. To jak tu píšete o mdlobách z jehly,surprised je to jen v hlavě, když sedáte na mašinu s tím, že pojedete pilu, taky víte co by se mohlo stát, teda doufám a přesto do toho jdete.help
Když si člověk řekne, že to ku.va k něčemu je, tak to zkousne.bigsmile

PavelB6 (Člen)
16.10.2008 11:58:49
Offline

Re: dárcovství krve

jennys: 95 odběrů v 35 letech ?surprised To jsi teda pěkně vycuclej.smile1

Žirafa (Člen)
16.10.2008 12:39:28
Offline

Re: dárcovství krve

Už dlouho jsem přemýšlela že bych šla... ale podle tabulek jsem podvyživená... tak to mě asi chtít nebudou co?idontknow


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Radek-Ban (Člen)
16.10.2008 12:48:04
Offline

Re: dárcovství krve

Peťa psal:

Už dlouho jsem přemýšlela že bych šla... ale podle tabulek jsem podvyživená... tak to mě asi chtít nebudou co?idontknow

idontknowdyc by neměly co sosatbigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Žirafa (Člen)
16.10.2008 12:52:15
Offline

Re: dárcovství krve

Radek-Ban psal:

idontknowdyc by neměly co sosatbigsmile

Tak nějaká krev ve mě je, ale nevim jestli to náhodou neni jen těch půl litru co berou... bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Tom-DK (Člen)
16.10.2008 14:35:39
Offline

Re: dárcovství krve

berou krev a né sádlo bigsmilebigsmile

Žirafa (Člen)
16.10.2008 14:37:33
Offline

Re: dárcovství krve

Tom-DK psal:

berou krev a né sádlo bigsmilebigsmile

V úterý jdu... tak když mě nebudou chtít tak jim tohle řeknu bigsmile
Co jsem tak slyšela a četla tak lidi co jsou hubený častěj omdlívaj... tak uvidíme...


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Filous (Člen)
16.10.2008 14:43:48
Offline

Re: dárcovství krve

Peťa psal:
Tom-DK psal:

berou krev a né sádlo bigsmilebigsmile

V úterý jdu... tak když mě nebudou chtít tak jim tohle řeknu bigsmile
Co jsem tak slyšela a četla tak lidi co jsou hubený častěj omdlívaj... tak uvidíme...

...nejspíš budeš první z Adams familly, gdo bude darovatsurprised
Zdravim, tvuj strýko Festerbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Žirafa (Člen)
16.10.2008 14:45:07
Offline

Re: dárcovství krve

Filous psal:

...nejspíš budeš první z Adams familly, gdo bude darovatsurprised
Zdravim, tvuj strýko Festerbigsmile

Ty nedaruješ jo? To by jsi měl napravit... Víš jak pak budu krásně bledá? bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
nicola.foxx (Člen)
16.10.2008 14:47:39
Offline

Re: dárcovství krve

Peťa psal:
Filous psal:

...nejspíš budeš první z Adams familly, gdo bude darovatsurprised
Zdravim, tvuj strýko Festerbigsmile

Ty nedaruješ jo? To by jsi měl napravit... Víš jak pak budu krásně bledá? bigsmile

Jo typickej jizanskej typ.bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Filous (Člen)
16.10.2008 14:51:42
Offline

Re: dárcovství krve

Peťa psal:
Filous psal:

...nejspíš budeš první z Adams familly, gdo bude darovatsurprised
Zdravim, tvuj strýko Festerbigsmile

Ty nedaruješ jo? To by jsi měl napravit... Víš jak pak budu krásně bledá? bigsmile

...to uš budeš průsvitnábigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
nicola.foxx (Člen)
16.10.2008 14:54:02
Offline

Re: dárcovství krve

Filous psal:
Peťa psal:
Filous psal:

...nejspíš budeš první z Adams familly, gdo bude darovatsurprised
Zdravim, tvuj strýko Festerbigsmile

Ty nedaruješ jo? To by jsi měl napravit... Víš jak pak budu krásně bledá? bigsmile

...to uš budeš průsvitnábigsmile

Ale zasejc si ji budeme moct posilat po vetru bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
osiris (Člen)
16.10.2008 15:21:49
Offline

Re: dárcovství krve

PavelB6 psal:

jennys: 95 odběrů v 35 letech ?surprised To jsi teda pěkně vycuclej.smile1

...se spermobankou si to snad nesplet bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Dědek (Člen)
16.10.2008 15:22:29
Offline

Re: dárcovství krve

První odběr asi ve 28 letech před 7 lety vyřazen pro staří.Skusit se ma všechno . čau a ať Vám to jezdí. Dědek.

jennys (Člen)
16.10.2008 19:56:45
Offline

Re: dárcovství krve

osiris psal:
PavelB6 psal:

jennys: 95 odběrů v 35 letech ?surprised To jsi teda pěkně vycuclej.smile1

...se spermobankou si to snad nesplet bigsmile

Si myslíš, že chci vyčerpat kvótu bičíků na celý život???surprisedbigsmile

osiris (Člen)
16.10.2008 20:39:13
Offline

Re: dárcovství krve

...no to se může stát, jeden kbelík už máš určitě vyčerpanej, o druhej můžeš zakopnout a seš víš kde smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Progear 650 (Člen)
17.10.2008 15:43:12
Offline

Re: dárcovství krve

Peťa psal:

Už dlouho jsem přemýšlela že bych šla... ale podle tabulek jsem podvyživená... tak to mě asi chtít nebudou co?idontknow

Naopak, kecaj... Si naprosto akorát....bigsmile A navíc, i já sem proti Tobě cvalík...bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
fido (Člen)
17.10.2008 18:22:50
Offline

Re: dárcovství krve

jennys psal:
osiris psal:
PavelB6 psal:

jennys: 95 odběrů v 35 letech ?surprised To jsi teda pěkně vycuclej.smile1

...se spermobankou si to snad nesplet bigsmile

Si myslíš, že chci vyčerpat kvótu bičíků na celý život???surprisedbigsmile

prej do 30ti let se už budem rozmnožovat laboratorně..možná že i virtuálně.ass

nejsem si jist, zda to platí pro Ázijej a přilehlé vokolí Afrikusmokin


bla...blabla...!
Banditatom (Člen)
17.10.2008 18:31:12
Offline

Re: dárcovství krve

fido psal:
jennys psal:
osiris psal:


...se spermobankou si to snad nesplet bigsmile

Si myslíš, že chci vyčerpat kvótu bičíků na celý život???surprisedbigsmile

prej do 30ti let se už budem rozmnožovat laboratorně..možná že i virtuálně.ass

nejsem si jist, zda to platí pro Ázijej a přilehlé vokolí Afrikusmokin

surprised takže žádný hogo bongo divočinasurprisedsmile2 to bude nuda uděsnáheadshake


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mi (Člen)
18.10.2008 17:50:19
Offline

Re: dárcovství krve

chodit zdravej do nemocnice je holí nerozum i stěch nejušlechtilejších dúvodú, páč tak zdravej jako tam člověk de uš ven nikdy nevýjde...smile2


svět je cirkusovej stan
Sandman (Člen)
18.10.2008 19:38:56
Offline

Re: dárcovství krve

Njn, chodim pravidelně na plazmu. Pokaždé, když mi zabodávají tu jehlu do ruky, je to jako by mi ji řezali a moc nepomáhá, že je u toho aj pěkná sestřička. Kdyby si aspoň sundala blůzkuevilbigsmile


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
fido (Člen)
18.10.2008 19:59:24
Offline

Re: dárcovství krve

..sestřičku můžeš rozbalit po pracovní době..surprised


bla...blabla...!
Góťa (Člen)
24.10.2008 23:40:26
Offline

Re: dárcovství krve

Začal jsem ve dvaceti na vojně, teď ve svých 27 mám 27 odběrů a myslím, že jen asi desetkrát jsem odešel, aniž by mi nebylo vůbec nic. Ale už mě tam znají a říkají, že jsem hrdina, když tam i přesto chodím...cool  No a to já poslouchám děsně rádbigsmilebigsmilebigsmile


.... vono to ňák dopadne ....
Fresh Man (Člen)
25.10.2008 10:07:00
Offline

Re: dárcovství krve

taky to nemam rat.. ale nastesti existujou masochystigoodkref se fak hodi. a nejvic dys to nejmin cekasbigsmile


Bandit pičo
Negr (Člen)
25.10.2008 18:06:28
Offline

Re: dárcovství krve

Já tam chodím pravidelně od 19 let a jednou jsem se tam taky skácel. Snad při prvním nebo druhým oděru. Zvedal jsem se rychle, všechno honem pryč... no prostě hrdina a sek na zem. Od tý doby si tam v klídku posedím, počumím po sestřičkách a pak v klidu a pomalu ven...


HM.
Datel (Člen)
26.10.2008 10:04:08
Offline

Re: dárcovství krve

Dával jsem poměrně pravidelně. Mám i nějakou plaketu od p. Jánského, jako poděkování či co, ale po zavedení poplatků od p. Julínka jsem se na to vyprdl.............

nicola.foxx (Člen)
26.10.2008 11:51:58
Offline

Re: dárcovství krve

Datel psal:

Dával jsem poměrně pravidelně. Mám i nějakou plaketu od p. Jánského, jako poděkování či co, ale po zavedení poplatků od p. Julínka jsem se na to vyprdl.............

To se plati poplatek i na darcovstvi krve???? To mi prijde jako pekna picovina. Kdyz se ptas doktoru na ty poptlatky, tak nakonec zjistis, ze to akorat zneuzivaj a chtej to vybirat i za pozdraf. Jsou to pekny hajzli.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Negr (Člen)
26.10.2008 12:40:08
Offline

Re: dárcovství krve

to nico: Na transfúzních stanicích se rozhodně žádný poplatek nevybírá. Jsou rádi, že tam vůbec lidi chodí, jsou k Tobě milí a slušní. A za odběry a plakety máš kromě vyjádření díků taky i výhody. Třeba odpis ze základu daně (2000,- za odběr), různé slevy (např. http://www.motorkari.cz/detail-clanku-k … ?cid=12828 ), pojištění do zahraničí zadarmo a tak. good


HM.
Datel (Člen)
26.10.2008 21:51:22
Offline

Re: dárcovství krve

Z počátku se platilo i tam. Dali na to už výjimku......

Podobně to bylo i u dárcovství kostní dřeně. Co vím, tak si museli dárci platit i lůžko sick

Možná se to změnilo i tam, ale dokud budou poplatky, tak budu sabotovat ass

Dle mého je to amorální a vymlouvat se na to, že ubylo důchodců v čekárně je trapnéheadshake

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr