Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Ze jsem se na to nevysral...

Zbyňa (Člen)
13.10.2008 16:51:30
Offline

Ze jsem se na to nevysral...

v sobotu jsem si asi po 15ty o tomto podzimu rekl, ze se jdu letos naposledy projet... tak jsem zavolal kamosovi a jeli jsme... cestou mezi Rouchovanama a Branisovicema (usek asi 30km-pekna silnicka) byla celou cestu mlha a asi 5 stupnu... a ja (prece se ja nebudu srat s mikinou a termo pradlem -i kdyz ho mam asi 2 roky, jeste jsem ho na sobe nemel) pekne promrzl, ze jsem se v Branisovicich na pumpe klepal jako ratlik... potom jsme jeste jeli do Znojma a potom zpatky do trpres jevisovice... no a nasledky jsou tragicke: mam horecku, moto se mi hlava-nevydrzim ani 10min sedet, jak jsem unavenej a k tomu mam uplne brutalni sracku... a to me jeste malem zabil nejakej pracurak, kterej mi nedal prednost a ja minul jsem ho asi o 20cm


Harley do kaluže a motorky za něj
barynek (Člen)
13.10.2008 18:37:19
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

to nevypadá na rýmičku ...headshake no tak se z toho brzo dostaň chlapegood


Bandit 4EVER!!!
Meloun (Člen)
13.10.2008 18:38:44
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

Tvoje blbost...
Že ses na to nevysral..idontknowbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Petr J. (Člen)
13.10.2008 18:53:35
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

Ne nadarmo se říká, že naposledy se nikdy neříká....bigsmile...my včera v Jeseníkách byli taky málem na kost...alespoň Suchý vrch byl suchý a trochu nám rozproudil krev, jinak jsme trochu zalitovali, že jsme nedali přednost velkému plexi a vyhřívaným rukojetím...

ross (Člen)
13.10.2008 18:57:09
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

Zbyňa psal:

v sobotu jsem si asi po 15ty o tomto podzimu rekl, ze se jdu letos naposledy projet... tak jsem zavolal kamosovi a jeli jsme... cestou mezi Rouchovanama a Branisovicema (usek asi 30km-pekna silnicka) byla celou cestu mlha a asi 5 stupnu... a ja (prece se ja nebudu srat s mikinou a termo pradlem -i kdyz ho mam asi 2 roky, jeste jsem ho na sobe nemel) pekne promrzl, ze jsem se v Branisovicich na pumpe klepal jako ratlik... potom jsme jeste jeli do Znojma a potom zpatky do trpres jevisovice... no a nasledky jsou tragicke: mam horecku, moto se mi hlava-nevydrzim ani 10min sedet, jak jsem unavenej a k tomu mam uplne brutalni sracku... a to me jeste malem zabil nejakej pracurak, kterej mi nedal prednost a ja minul jsem ho asi o 20cm

to máš z toho, že nedáš vědětheadshake
bych ti řekl, že je tad počasí na hovnosmokin
bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
maňas (Člen)
13.10.2008 19:53:10
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

tvrdý kusy jezděj i ve větší kose bigsmilesmile1


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Ondráš (Člen)
13.10.2008 21:51:29
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

Před chvíli jsem dorazil z Berouna do Čurákova. Celou cestu v kurevské mlze... Jsem nejel víc jak 60. Už to stojí za prd. Přes den ještě občas dobrý, ale noci, večery a rána, nic moc.bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
13.10.2008 22:57:07
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

Ondráš psal:

Před chvíli jsem dorazil z Berouna do Čurákova. Celou cestu v kurevské mlze... Jsem nejel víc jak 60. Už to stojí za prd. Přes den ještě občas dobrý, ale noci, večery a rána, nic moc.bad

Vopravdovej srdcař....goodbigsmilecool


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Hanička (Nový člen)
14.10.2008 07:45:22
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

My jezdíme dokud nenapadne sníhidontknow,nebo teplota neklesne pod -10C.Jezdím jako batůžek,tak nám je teplo...když tak se zahřejem jinakevil

Filous (Člen)
14.10.2008 07:48:34
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

Hanička psal:

My jezdíme dokud nenapadne sníhidontknow,nebo teplota neklesne pod -10C.Jezdím jako batůžek,tak nám je teplo...když tak se zahřejem jinakevil

...jakože cestou šukáte??? ...no to by se mi chtělo f tý mlze a vlchku..............surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Hanička (Nový člen)
14.10.2008 08:05:15
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

Jde vidět na co myslíš...bigsmile  to snad až potom doma ne ?Ty jsi snad taková měkota  zajde sluníčko tak dáš značky do depozitu?idontknowTo si drsný motorkářevil

Filous (Člen)
14.10.2008 08:14:52
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

Hanička psal:

Jde vidět na co myslíš...bigsmile  to snad až potom doma ne ?Ty jsi snad taková měkota  zajde sluníčko tak dáš značky do depozitu?idontknowTo si drsný motorkářevil

...a ty si myslíš, že budu riskovat zánět prostaty f takovym počasí???idontknow ...ne, neheadshake...chodim do divadla, na operu, hojně navštěvuju kurzy tanečních pro pokročilý a taksurprisedgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Hanička (Nový člen)
14.10.2008 08:21:20
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

good...sen každé ženské...že by dokonalý muž?bigsmile jsem zvědavá co se tady o tobě ještě dozvím

Ondráš (Člen)
14.10.2008 08:35:04
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

Hanička psal:

good...sen každé ženské...že by dokonalý muž?bigsmile jsem zvědavá co se tady o tobě ještě dozvím

To co napsal je pravda.good Jen zapomněl dodat, že taky chodí nervozní v montérkách po obýváku, nadává na všechno co se venku i doma pohne a hledá v knihách, božstva zodpovědná za příchod jara.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
14.10.2008 08:36:42
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

Hanička psal:

good...sen každé ženské...že by dokonalý muž?bigsmile jsem zvědavá co se tady o tobě ještě dozvím

...f potstatě sem tady omylem, tady je to samej úchyl, seksuální devijant, vožrala a feťák, s tema lidma nemám nic společnýho...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
nicola.foxx (Člen)
14.10.2008 08:55:55
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

Filous psal:
Hanička psal:

good...sen každé ženské...že by dokonalý muž?bigsmile jsem zvědavá co se tady o tobě ještě dozvím

...f potstatě sem tady omylem, tady je to samej úchyl, seksuální devijant, vožrala a feťák, s tema lidma nemám nic společnýho...

surprised Sem jeste nikoho takovyho nepotkalbigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
gore (Člen)
14.10.2008 09:34:40
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

Filous psal:
Hanička psal:

Jde vidět na co myslíš...bigsmile  to snad až potom doma ne ?Ty jsi snad taková měkota  zajde sluníčko tak dáš značky do depozitu?idontknowTo si drsný motorkářevil

...a ty si myslíš, že budu riskovat zánět prostaty f takovym počasí???idontknow ...ne, neheadshake...chodim do divadla, na operu, hojně navštěvuju kurzy tanečních pro pokročilý a taksurprisedgood

...goodbigsmilegood mas recht f opere je fajněgoodsmokincoolcoolsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Mirek D (Člen)
15.10.2008 21:48:38
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

Zbyňa: Bych to nepřecházel a neřešil samoléčbou, bo horečka a sračka není obvyklá kombinace. Val k dochtórovi.
Termoprádlo je nedílná součást vybavení. Pokud to není jen nějaká demoverze tak pod kombinezou brání chladu, ale i odvádí přebytečný teplo, popř. odsává pot. Já krom vyloženejch pařáků např. 25°C a víc mám pod motohadrama furt něco.

Termoprádlo není správný výraz - správně je to funkční prádlo. V zimě hřeje, v teple odvádí pot.


Autobus je taky Suzuki... .
vorel (Člen)
15.10.2008 22:18:03
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

filos, si zapoměl že vopčas vzajdeš do knihovny


řikám si hurikán
Filous (Člen)
16.10.2008 08:04:16
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

vorel psal:

filos, si zapoměl že vopčas vzajdeš do knihovny

...jo jo...a nejrači mam irskou literatůrugood...kolikrát toho přečtu tolik, že mam tag unavený voči, že se uplně motam cestou s knihovny, páč skoro nevidim na cestu...skrs ty unavený vočisurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zbyňa (Člen)
16.10.2008 08:14:25
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

Mirek D. : uz bych davno sel, ale diky ty sracce nemuzu... prece jen by to asi trvalo dyl nez 10 min


Harley do kaluže a motorky za něj
Šárka (Člen)
16.10.2008 09:32:08
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

to Zbyňa: upřímně tě lituju asi už musíš mít pěkně prodřenej ass co? bigsmile a to naposled opravdu neříkej páč sám moc dobře víš že ještě letos vyjedeš byď jen kolem bloku

Filousi ty si ale vól. ale věřím ti, a doufám že se někdy potkáme třeba na ideálním manželu, vrátila se jednou v noci, donaha,......bigsmile


Obtížné neznamená nepřekonatelné
Zbyňa (Člen)
16.10.2008 10:29:36
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

jo, to je peklo...


Harley do kaluže a motorky za něj
Zbyňa (Člen)
18.10.2008 19:31:17
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

uz se mi udelalo lip a dneska jsem dal masine poradne za usi-uz oblecenejbigsmile


Harley do kaluže a motorky za něj
fido (Člen)
18.10.2008 20:07:49
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

před tím jezdils v županu jo?surprised

smile1 je fakž že z večera je kosiště a prostata je v ohrožení..i ty vjeci vokolosurprised


bla...blabla...!
mi (Člen)
19.10.2008 09:18:25
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

Hanička psal:

Jde vidět na co myslíš...bigsmile  to snad až potom doma ne ?Ty jsi snad taková měkota  zajde sluníčko tak dáš značky do depozitu?idontknowTo si drsný motorkářevil

surprised..............headshake by mě zajímalo kolik centymetrú podkožního tuku na sobě taháš, kdyš jezdíte do -10 stupňú celzia a cestou ještě někde v lese fiken stěma zmrzlejma a scvrklejma pohlavníma orgánama.
to budete jistě fakt ale fakt drsný motorkáři, no týjo klobouk dolu good smile1)))))


svět je cirkusovej stan
Zbyňa (Člen)
20.10.2008 08:34:49
Offline

Re: Ze jsem se na to nevysral...

fido psal:

před tím jezdils v županu jo?surprised

smile1 je fakž že z večera je kosiště a prostata je v ohrožení..i ty vjeci vokolosurprised

ne, ale jen v tricku, na kterym jsem mel kombinezu


Harley do kaluže a motorky za něj

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr