Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » prosim hekry o pomoc - windows XP

Tomas600N (Člen)
23.10.2008 12:54:26
Offline

prosim hekry o pomoc - windows XP

se mi sekal komp tak sem ho resetnul tlačitkem,a už mi nenaběhlsmile2 tedka se mi tam objevi esi to chcu spustit normalně nebo v nouzovem režimu,a ještě je tam cosik na vyběr,ale nejde nic,jen to začne nabihat a pak se to jakoby resetne a furt dokolahelphelphelp
co s tím??idontknowhelphelp

luig (Člen)
23.10.2008 13:04:09
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

Tomas600N psal:

se mi sekal komp tak sem ho resetnul tlačitkem,a už mi nenaběhlsmile2 tedka se mi tam objevi esi to chcu spustit normalně nebo v nouzovem režimu,a ještě je tam cosik na vyběr,ale nejde nic,jen to začne nabihat a pak se to jakoby resetne a furt dokolahelphelphelp
co s tím??idontknowhelphelp

Sformátovat, na windowsi nic jinýho nezabírá

Dej tam instalační cédo, nabídne ti to spustit systém z něho a pak už je to snadný


Ne asi
lahab (Člen)
23.10.2008 13:08:28
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

Nechat naběhnout z Instalačního CD, následně např. pomocí Registry Cleaneru vyčistit registry, defragmentovat disk a hlavně to nechat proběhnuot antivirem.

Změnit nastavení pro virtuální paměť na 0 restartovat, vymazat soubor pagefile.sys, náledně znovu nastavit virtuání paměť.

luig (Člen)
23.10.2008 13:10:14
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

lahab psal:

Nechat naběhnout z Instalačního CD, následně např. pomocí Registry Cleaneru vyčistit registry, defragmentovat disk a hlavně to nechat proběhnuot antivirem.

Změnit nastavení pro virtuální paměť na 0 restartovat, vymazat soubor pagefile.sys, náledně znovu nastavit virtuání paměť.

Myslim že můj postup bude snadnější a jistější smile1


Ne asi
Tomas600N (Člen)
23.10.2008 13:12:38
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

lahab psal:

Nechat naběhnout z Instalačního CD, následně např. pomocí Registry Cleaneru vyčistit registry, defragmentovat disk a hlavně to nechat proběhnuot antivirem.

Změnit nastavení pro virtuální paměť na 0 restartovat, vymazat soubor pagefile.sys, náledně znovu nastavit virtuání paměť.

surprisedsurprisedsurprisedidontknow

Tomas600N (Člen)
23.10.2008 13:13:10
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

nějak to zkusim

Fik-B6S (Člen)
23.10.2008 13:25:44
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

když ti to nabídlo nouzový režim tak zkusil jsi ho?
nenaběhlo to?
co jsi dělal předtím neinstaloval jsi něco?
je škoda zahodit všechno co tam máš...
když se ti oběví nabídka tak by tam mělo být něco jako spustit v poslední funkční konfiguraci...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fik-B6S (Člen)
23.10.2008 13:27:27
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

jinak když se mi něco podobného stane tak vytahnu disk dám ho do jiného PC přetáhnu co potřebuju vymažu zbytek narvu zpátky a vše nainstaluju znova na čistý disk...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Tomas600N (Člen)
23.10.2008 13:30:05
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

Fik-B6S psal:

když ti to nabídlo nouzový režim tak zkusil jsi ho?
nenaběhlo to?
co jsi dělal předtím neinstaloval jsi něco?
je škoda zahodit všechno co tam máš...
když se ti oběví nabídka tak by tam mělo být něco jako spustit v poslední funkční konfiguraci...

byl tam nouzovy režim,jak řikaš spustit v posledni funkčni konf. a ještě asi tři dalši,nejde ani jednosmile2
neinstaloval sem nic,měl sem otevřene nějake programy,par stranek netu,tak se to sekalo,že to ani zavřit nešlo,až sem se nasral a resetnul tofuck

Fik-B6S (Člen)
23.10.2008 13:32:52
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

jestli se ti neposralo něco jiného než jen Widle...
i když je to možné.
v tom případě můj postup pokud tam máš něco ceného o co by jsi nerad přišel pokud tam nic není tak tam vraz CD s Winem a ono tě to už navede...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
nicola.foxx (Člen)
23.10.2008 13:35:16
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

Tomas600N psal:
Fik-B6S psal:

když ti to nabídlo nouzový režim tak zkusil jsi ho?
nenaběhlo to?
co jsi dělal předtím neinstaloval jsi něco?
je škoda zahodit všechno co tam máš...
když se ti oběví nabídka tak by tam mělo být něco jako spustit v poslední funkční konfiguraci...

byl tam nouzovy režim,jak řikaš spustit v posledni funkčni konf. a ještě asi tři dalši,nejde ani jednosmile2
neinstaloval sem nic,měl sem otevřene nějake programy,par stranek netu,tak se to sekalo,že to ani zavřit nešlo,až sem se nasral a resetnul tofuck

Kdyz ti nabiha nouzovej rezim tak ti to na chvilku nabizi preskoceni nejjakyho souboru. Nevim uz presne jak se jmenuje, ale obsahuje neco z konfigurace a ta kdyz je nakopnuta, tak se nehnes a porad se to bude restartovat. Ten soubor se vynacha tusim tlacitkem ESC. Kdyby ani tohle nezabralo, tak muzes pouzit funkci opravy systemu kdyz nebutujes z instalacniho cd winxp a das to opravit. A kdyby ani to neslo, tak je to na novou instalaci. A pokud si ukladas data na disk C:\ kde je i system tak jsi o data prisel a nebo ten disk vyndat a dat do jinyho PC, kde si je stahnes. Doporuciji mit na disku dve partition disk C:\ pro system a nainstalovane programy a disk D:\ pro fotky, hudbu, filmy a dalsi nezbytni picoviny pro pocitac a jeho uzivatele. Takze asi tak. PAsmokin


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
jardagsf (Člen)
23.10.2008 13:38:19
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

prikaz radek :  format c: /q/u
nechat probehnout
zavolat nekoho kdo to umi (treba Filousegood) a new instalace win
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
pak stahnout mandrike linux a fungovat do konce zivota na jedne instalaci
goodgoodgood


MOTO KOZZI GRISO
Fik-B6S (Člen)
23.10.2008 13:43:39
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

nicola.foxx psal:

Kdyz ti nabiha nouzovej rezim tak ti to na chvilku nabizi preskoceni nejjakyho souboru. Nevim uz presne jak se jmenuje, ale obsahuje neco z konfigurace a ta kdyz je nakopnuta, tak se nehnes a porad se to bude restartovat. Ten soubor se vynacha tusim tlacitkem ESC. Kdyby ani tohle nezabralo, tak muzes pouzit funkci opravy systemu kdyz nebutujes z instalacniho cd winxp a das to opravit. A kdyby ani to neslo, tak je to na novou instalaci. A pokud si ukladas data na disk C:\ kde je i system tak jsi o data prisel a nebo ten disk vyndat a dat do jinyho PC, kde si je stahnes. Doporuciji mit na disku dve partition disk C:\ pro system a nainstalovane programy a disk D:\ pro fotky, hudbu, filmy a dalsi nezbytni picoviny pro pocitac a jeho uzivatele. Takze asi tak. PAsmokin

No opravnou instalaci jsem ani nezmiňoval protože to ještě nikdy nepomohlo...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Tomas600N (Člen)
23.10.2008 13:48:25
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

disky mam naštěsti 2,jeden na windows a druhy na pičoviny
jinak diky všem,jak přidu dom tak na to mrknugoodgood

Filous (Člen)
23.10.2008 14:13:17
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

...tag to máš štěstí, že du zrovna vokologood ...f první řadě si přines z dílny velký kladivo, šroubovák, kleště a kus vázacího drátusurprised ...aš to budeš mít fšechno u kompu, tag napiš a budem pokračovatcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jardagsf (Člen)
23.10.2008 14:23:17
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

Filous psal:

...tag to máš štěstí, že du zrovna vokologood ...f první řadě si přines z dílny velký kladivo, šroubovák, kleště a kus vázacího drátusurprised ...aš to budeš mít fšechno u kompu, tag napiš a budem pokračovatcool

jako jsi myslel pohled nebo dopis , jooooo???
se mu ta oprava s tebou kurevsky prodrazi......
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
nicola.foxx (Člen)
23.10.2008 14:37:55
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

Tomas600N psal:

disky mam naštěsti 2,jeden na windows a druhy na pičoviny
jinak diky všem,jak přidu dom tak na to mrknugoodgood

Mas dva disky !!!! Tak nic neres a nainstaluj tam na instalaci zformatovanej disk systemem NTFS novej system a je to v cajku. Mas to rychlejsi, spolehlivejsi a jedes dal. Vubec to neres a funguj. Kdyby jsi mel nakej dalsi trabl, taxe vozvi a dame to do kupy.smokin


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
nicola.foxx (Člen)
23.10.2008 14:39:00
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

Filous psal:

...tag to máš štěstí, že du zrovna vokologood ...f první řadě si přines z dílny velký kladivo, šroubovák, kleště a kus vázacího drátusurprised ...aš to budeš mít fšechno u kompu, tag napiš a budem pokračovatcool

No tyyyy woe. Tvoje technologicky postupy vokolo pc a video techniky jsou pro me porad inspiraci. Mozna proto mi doma zacina blbnout dvdrecorder. Co s nim ???idontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Tomas600N (Člen)
23.10.2008 14:45:36
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

Filous psal:

...tag to máš štěstí, že du zrovna vokologood ...f první řadě si přines z dílny velký kladivo, šroubovák, kleště a kus vázacího drátusurprised ...aš to budeš mít fšechno u kompu, tag napiš a budem pokračovatcool

ja vim že ty si tadyk mistni expert přes PCgoodgoodgood
dokonce sem chtěl do nazvu temata napsat pro filousebigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
23.10.2008 14:53:19
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

nicola.foxx psal:
Filous psal:

...tag to máš štěstí, že du zrovna vokologood ...f první řadě si přines z dílny velký kladivo, šroubovák, kleště a kus vázacího drátusurprised ...aš to budeš mít fšechno u kompu, tag napiš a budem pokračovatcool

No tyyyy woe. Tvoje technologicky postupy vokolo pc a video techniky jsou pro me porad inspiraci. Mozna proto mi doma zacina blbnout dvdrecorder. Co s nim ???idontknow

...tag znova: "...f první řadě si přines z dílny velký kladivo, šroubovák, kleště a kus vázacího drátu ...aš to budeš mít fšechno u dývýdýčka, tag napiš a budem pokračovat...bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
23.10.2008 14:53:47
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

jardagsf psal:
Filous psal:

...tag to máš štěstí, že du zrovna vokologood ...f první řadě si přines z dílny velký kladivo, šroubovák, kleště a kus vázacího drátusurprised ...aš to budeš mít fšechno u kompu, tag napiš a budem pokračovatcool

jako jsi myslel pohled nebo dopis , jooooo???
se mu ta oprava s tebou kurevsky prodrazi......
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...koresponďák vole!!!bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lukyn1 (Člen)
23.10.2008 14:54:57
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

Čau.
Pokud máš disk rozdělenej na dva party tak jsi zavodou. Ale i tak:
Když říkáš, že ti to dá na výběr tabulku kde tě to nepustí ani na běžné spuštění, poslední známou konfikguraci a ani spustit v nouzáku tak máš pár možností před formátem.
Rozdělej kysnu a koukni se jestli není povypadlej nějakej kablík, dál koukni do Biosu jestli máš správně nastavený butování disků, nemyslím první hard potom cdrom, je tam kolonka s butováním a rovnou skontroluj jestli on ten disk vydí jak má. Pokud je tohle všechno v pořádku a přesto to nejde, dej tam instalační disk a rozjeď ho, měl by si případný chyby v bůtování sám poopravit, před instalcí vyjeď a zkus ho načíst znovu, pokud se pořád nedostaneš do windovsu tak ti nezbívá nic jinýho než instalovat znova.Ale kdyby si se dostal alespon do nouzoveho rezimu zkus odebrat ovladace pro radice jestli mas ide disk tak prcoolo ne a jestli sata tak pro satu.
A nakonec kdyz nepomuze ani jedno muzes opravit, ale to bych nedel ne ze by to nepomohlo, ale chyby vetsinou zustanou.....spis vol novou instalaci s kompletnim formatem goodgood


Jeedéééééééééééémmmm
osiris (Člen)
23.10.2008 14:55:34
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

...jakorát žes mu měl říc eště ten hoblik, jak to kolikrát nejde zavřit :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
23.10.2008 15:51:22
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

Pokud máš zalohovaná data, tak bych to neřešil, zkusil reinstalovat a když to nepomůže, tak komplet novou instalaci. Je to rychlejší než se s tím srát a hledat chyby, zvlášť když vůbec netušíš.
Pokud data zálohovaná nemáš, tak zkusit dát disk do jiného PC a tam to překopírovat, nebo si stahnout nějaké liveCD linuxu které umí NTFS (či co máš za souborový systém) a hodit to na CD (DVD, Flashku...).

A pak jak radil Jarda, dát tam Linuxsmile1. Zrovna ta Mandriva je pro lidi co přecházejí z Woken celkem dobrá.good Zajímavou alternativou je i Solaris, ale ten radši nechte stranou. Pro běžnou kancelářskou práci, přehrávání videa, muziky, pálení CD,DVD a podobné věci funguje od začátku, ale s dalšíma aplikacema je to horší.bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ton@l (Člen)
23.10.2008 16:25:26
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

uz jsem takovych kiksu woken spravoval nepocitane a vetsinou pomuze jen dat disk do jineho kompu a nechat ho zkontrolovatgood pak ho dat zpet do kompu a frci se dal... jeste kdyz to zhavaruje je dobre antivir odinstalovat a znovu ho nainstalovat (nevim sice proc ale vzdycky to funguje)good


Vzdy muze byt hur :-)
Lukyn1 (Člen)
23.10.2008 22:16:47
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

Ondráš psal:

Pokud máš zalohovaná data, tak bych to neřešil, zkusil reinstalovat a když to nepomůže, tak komplet novou instalaci. Je to rychlejší než se s tím srát a hledat chyby, zvlášť když vůbec netušíš.
Pokud data zálohovaná nemáš, tak zkusit dát disk do jiného PC a tam to překopírovat, nebo si stahnout nějaké liveCD linuxu které umí NTFS (či co máš za souborový systém) a hodit to na CD (DVD, Flashku...).

A pak jak radil Jarda, dát tam Linuxsmile1. Zrovna ta Mandriva je pro lidi co přecházejí z Woken celkem dobrá.good Zajímavou alternativou je i Solaris, ale ten radši nechte stranou. Pro běžnou kancelářskou práci, přehrávání videa, muziky, pálení CD,DVD a podobné věci funguje od začátku, ale s dalšíma aplikacema je to horší.bad

Reinstal je to nejednodusi co muzes udelat, tak proc si stim trosku nepohrat good


Jeedéééééééééééémmmm
svatej (Člen)
23.10.2008 23:37:23
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

Filous: me blbne notas a vsechny tve propriety mam pripraveny. Co dal? evil


Amen. . .
nicola.foxx (Člen)
24.10.2008 00:32:30
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

To Filous: Tak mam vercajk u dividicka a koukam na to jak vejr. Neco to pise na tom display a nak tomu porad nerozumim. Tak co teda dalidontknow Uz jsem zkusil Izerovo wedecko a to taky nak nezabralo.idontknowbigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Filous (Člen)
24.10.2008 08:21:52
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

svatej psal:

Filous: me blbne notas a vsechny tve propriety mam pripraveny. Co dal? evil

...píchni šroubovák do vobrazofky...pomohlo??? ...nepomohlo...to sem si moch myslet...tag vem to kladivo a rozjebej to na kousky, kombinačkama přestříhej káble, pag to smeť do pytle, vázacim drátem to zajisti, ať neuteče ňákej vir a rychle to bješ utopit do řeky...no a pag si dojdi do elekroworldu pro novejgood ...pro dvd platí ten samej postupgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
nicola.foxx (Člen)
24.10.2008 15:22:52
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

Filous psal:
svatej psal:

Filous: me blbne notas a vsechny tve propriety mam pripraveny. Co dal? evil

...píchni šroubovák do vobrazofky...pomohlo??? ...nepomohlo...to sem si moch myslet...tag vem to kladivo a rozjebej to na kousky, kombinačkama přestříhej káble, pag to smeť do pytle, vázacim drátem to zajisti, ať neuteče ňákej vir a rychle to bješ utopit do řeky...no a pag si dojdi do elekroworldu pro novejgood ...pro dvd platí ten samej postupgood

No tag jse zkusil dalsi mezistupen v oprave. Udal jsem to cely az k tomu pytli a vazacimu dratu a uz s tim pelasim do servisu. Rikam jim " je to naky rozverglovany, ale jeste je to v zaruce." No a voni me s tim vyhodili, ze prej to nemuzu mit v pytli, ale musim mit oroginal krabici.idontknowidontknow Tak jsem celej bezradnej co dal.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Filous (Člen)
24.10.2008 15:39:51
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

nicola.foxx psal:
Filous psal:
svatej psal:

Filous: me blbne notas a vsechny tve propriety mam pripraveny. Co dal? evil

...píchni šroubovák do vobrazofky...pomohlo??? ...nepomohlo...to sem si moch myslet...tag vem to kladivo a rozjebej to na kousky, kombinačkama přestříhej káble, pag to smeť do pytle, vázacim drátem to zajisti, ať neuteče ňákej vir a rychle to bješ utopit do řeky...no a pag si dojdi do elekroworldu pro novejgood ...pro dvd platí ten samej postupgood

No tag jse zkusil dalsi mezistupen v oprave. Udal jsem to cely az k tomu pytli a vazacimu dratu a uz s tim pelasim do servisu. Rikam jim " je to naky rozverglovany, ale jeste je to v zaruce." No a voni me s tim vyhodili, ze prej to nemuzu mit v pytli, ale musim mit oroginal krabici.idontknowidontknow Tak jsem celej bezradnej co dal.

...toseš f pussysmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lukyn1 (Člen)
24.10.2008 15:46:30
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

nicola.foxx psal:
Filous psal:
svatej psal:

Filous: me blbne notas a vsechny tve propriety mam pripraveny. Co dal? evil

...píchni šroubovák do vobrazofky...pomohlo??? ...nepomohlo...to sem si moch myslet...tag vem to kladivo a rozjebej to na kousky, kombinačkama přestříhej káble, pag to smeť do pytle, vázacim drátem to zajisti, ať neuteče ňákej vir a rychle to bješ utopit do řeky...no a pag si dojdi do elekroworldu pro novejgood ...pro dvd platí ten samej postupgood

No tag jse zkusil dalsi mezistupen v oprave. Udal jsem to cely az k tomu pytli a vazacimu dratu a uz s tim pelasim do servisu. Rikam jim " je to naky rozverglovany, ale jeste je to v zaruce." No a voni me s tim vyhodili, ze prej to nemuzu mit v pytli, ale musim mit oroginal krabici.idontknowidontknow Tak jsem celej bezradnej co dal.

Čau krabici nepotřebujes, podle znění novýho zákona, už není originál krabice potřebná, tak se tam vrať pošli je do pussy ať nepussyjou a pěkně reklamaci vezmougoodgood


Jeedéééééééééééémmmm
spidys (Člen)
24.10.2008 15:56:32
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

Tomas600N psal:

se mi sekal komp tak sem ho resetnul tlačitkem,a už mi nenaběhlsmile2 tedka se mi tam objevi esi to chcu spustit normalně nebo v nouzovem režimu,a ještě je tam cosik na vyběr,ale nejde nic,jen to začne nabihat a pak se to jakoby resetne a furt dokolahelphelphelp
co s tím??idontknowhelphelp

Reinstalaca je myslim až to poslední řešení - i když máš data na separé oddílu nebo disku, pořád máš na systemovym disku instalace SW, ovladače a takový ty pussyiny. Sice to můžeš jednoduše nainstalovat znova, ale ten čas...

Jak tady zaznělo - zkusil bych chkdsk - tzn. nabootovat z instalačního CD, pak dáš parametr R opravit a pak myslim parametr C do konzole nebo jaká volba to je - pokud znáš přihlašovací jméno a heslo, tak ho tam zadáš a v poslední řadě, zadáš oné příkaz chkdsk c: /f - projeď to tim a zkus pak dát příkaz exit
Dojde k restartu a uvidíš, jestli systém naběh nebo se problém opakuje...

Dej pak vědít.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Kelly01 (Člen)
24.10.2008 16:15:43
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

Zkušenost mi říká že po dvou dnech pokusů a nervů dojde v 99% případů k čisté instalacibigsmile


God Save The Queen!
nicola.foxx (Člen)
24.10.2008 17:15:20
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

Lukyn1 psal:
nicola.foxx psal:
Filous psal:


...píchni šroubovák do vobrazofky...pomohlo??? ...nepomohlo...to sem si moch myslet...tag vem to kladivo a rozjebej to na kousky, kombinačkama přestříhej káble, pag to smeť do pytle, vázacim drátem to zajisti, ať neuteče ňákej vir a rychle to bješ utopit do řeky...no a pag si dojdi do elekroworldu pro novejgood ...pro dvd platí ten samej postupgood

No tag jse zkusil dalsi mezistupen v oprave. Udal jsem to cely az k tomu pytli a vazacimu dratu a uz s tim pelasim do servisu. Rikam jim " je to naky rozverglovany, ale jeste je to v zaruce." No a voni me s tim vyhodili, ze prej to nemuzu mit v pytli, ale musim mit oroginal krabici.idontknowidontknow Tak jsem celej bezradnej co dal.

Čau krabici nepotřebujes, podle znění novýho zákona, už není originál krabice potřebná, tak se tam vrať pošli je do pussy ať nepussyjou a pěkně reklamaci vezmougoodgood

To si teda pis, ze tu reklamaci vezmou. Este aby neeee, dyt jsem na tom nechal ruce a osmikilovou palici.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
osiris (Člen)
24.10.2008 17:33:30
Offline

Re: prosim hekry o pomoc - windows XP

...berou to namletý a nasypaný v igeliťáku good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr