Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » svět MC o těch druhých s nášivkama

supportHD (Nový člen)
26.10.2008 19:06:11
Offline

svět MC o těch druhých s nášivkama

Tak jsem našel tohle. Hodně odpovědí na to co se tady probíralo. Jak můžou vypadat znaky a nemít problém, co je vlastně povolený, co sou MC.

supportHD (Nový člen)
26.10.2008 19:07:53
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

tady to je bigsmile sem to nepřidal idontknow
http://svetmc.hustej.net/

vOjTaB6 (Člen)
26.10.2008 19:08:20
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

chtělo by to ten odkaz... smile1


Bandit rulezz!!!
SLUGI (Člen)
26.10.2008 19:08:41
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

... sem to nějak nepochopil,nějaká ůvaha o ničem idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
SLUGI (Člen)
26.10.2008 19:09:32
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

SLUGI psal:

... sem to nějak nepochopil,nějaká ůvaha o ničem idontknow

... no proto,už je tam aspoň odkaz


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
SLUGI (Člen)
26.10.2008 19:12:09
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

... nechce se mi v tom hledat, nemoh by někdo stručně napsat vo co de?
... pokud vo ňáký nášifky a kluby tak to neřeším,nechal sem udělat klubový nášifky a samolepky a ňáký "musíš,nesmíš" neřeším  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
PALOUS (Člen)
26.10.2008 19:17:43
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

SLUGI psal:

... nechce se mi v tom hledat, nemoh by někdo stručně napsat vo co de?
... pokud vo ňáký nášifky a kluby tak to neřeším,nechal sem udělat klubový nášifky a samolepky a ňáký "musíš,nesmíš" neřeším  evil

prostě jesi chceš ze sebe dělat wola ukrutnýho a posluhovače a pohunka tak vstupbigsmileneuznávám to toť můj názorgoodna srazu ve Mšeně mě to vysvětloval Gore jak to chodí a pro mě je to vo ničembadten kdo tam chce bejt ať si tam jeidontknow


Jebat motorky :-)
supportHD (Nový člen)
26.10.2008 19:17:44
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

SLUGI psal:

... nechce se mi v tom hledat, nemoh by někdo stručně napsat vo co de?
... pokud vo ňáký nášifky a kluby tak to neřeším,nechal sem udělat klubový nášifky a samolepky a ňáký "musíš,nesmíš" neřeším  evil

Ty třeba ne, ale hodně lidiček tu řvalo, že ani neví o co vlastně jde nebo néjni povolený od velkých a jediných MC. Já si přečt třeba DOPIS BIKERA, jak se to s.e.r.e. i v Améérice, to bratrství motorkářů. http://svetmc.hustej.net/bikerletter.htm

SLUGI (Člen)
26.10.2008 19:28:01
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

PALOUS psal:
SLUGI psal:

... nechce se mi v tom hledat, nemoh by někdo stručně napsat vo co de?
... pokud vo ňáký nášifky a kluby tak to neřeším,nechal sem udělat klubový nášifky a samolepky a ňáký "musíš,nesmíš" neřeším  evil

prostě jesi chceš ze sebe dělat wola ukrutnýho a posluhovače a pohunka tak vstupbigsmileneuznávám to toť můj názorgoodna srazu ve Mšeně mě to vysvětloval Gore jak to chodí a pro mě je to vo ničembadten kdo tam chce bejt ať si tam jeidontknow

... nikam vstupovat nechci cool
... "nevadí žes vstůpil,ale žes vystůpil" bigsmile
... ať si dělaj co chtěj, já chtěl udělat nášivky pro partu lidí co znám z netu a pro který sem pořádal sraz, tak sem je prostě nechal udělat,nic víc. evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
SLUGI (Člen)
26.10.2008 19:31:13
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/hbunda.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
PALOUS (Člen)
26.10.2008 19:32:24
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

jj sou to názory jak z marzubigsmiledost ten jejich postup přirovnávám šikaně na vojně a tou sem prošelsickchce se měsick


Jebat motorky :-)
Fresh Man (Člen)
26.10.2008 19:33:58
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

at si každej našije co chce, jesi je vůl mu nikdo nevotpáře


Bandit pičo
SLUGI (Člen)
26.10.2008 19:41:44
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

PALOUS psal:

jj sou to názory jak z marzubigsmiledost ten jejich postup přirovnávám šikaně na vojně a tou sem prošelsickchce se měsick

... šikana na vojně surprised
... to znám evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Michal Dk (Člen)
26.10.2008 19:45:15
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Organizovanost,pionýrský šátky (nebo nášivky)alegorický průvody,to je zaplať pámbůh vass

SLUGI (Člen)
26.10.2008 19:50:36
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

... jak f ass ?
... nostalgije woe bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Michal Dk (Člen)
26.10.2008 20:12:29
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Máš pravdu hlavně s tou vojnouevil

supportHD (Nový člen)
26.10.2008 20:22:53
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Aspoň tam čtu první konkrétní info. Co jo,co ne, proč ne a podobný p.í.č.o.v.i.n.y  na co bacha a proč. Vůl zůstane volem i když má třeba MC donald.sick  ale takhle se s nim nemusim někde mlátit, vím na co je háklivej .ass

Ondráš (Člen)
26.10.2008 21:06:17
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

supportHD psal:

Aspoň tam čtu první konkrétní info. Co jo,co ne, proč ne a podobný p.í.č.o.v.i.n.y  na co bacha a proč. Vůl zůstane volem i když má třeba MC donald.sick  ale takhle se s nim nemusim někde mlátit, vím na co je háklivej .ass

Jediný co na bundě mam jsou mouchy. Pak mam občas ještě něco na spoďárech, ale to snad nesledují...

Abych řekl pravdu, tak mi je celkem jedno jestli je někdo mc nebo ne. To že je vůl mu žádná nášivka nezmění.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bedřich (Člen)
26.10.2008 22:05:13
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Smysl klubů a touhu lidí se združovat chápu, ale diktát jakýmkoliv spůsobem co mohu a nemohu odmítám a nechápusick


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
spidys (Člen)
26.10.2008 22:28:38
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Bedřich psal:

Smysl klubů a touhu lidí se združovat chápu, ale diktát jakýmkoliv spůsobem co mohu a nemohu odmítám a nechápusick

Souhlas good


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Kožak (Člen)
27.10.2008 16:06:27
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Přesně tak .. šéfa poslouchám tak max. v práci ,ale ve svim volnym čase strávenym třeba na tej mašině si chci dělat co chci


MRDAT!!!
supportHD (Nový člen)
27.10.2008 17:30:38
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

I jiný si dělali co chtěli a pak narazili na bandu s bejzbolovejma pálkama bad Než zbytečně přes držku lepší jenom ty mouchy na bundě

hans (Člen)
27.10.2008 17:39:49
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

to jsou fakt hrozný kraviny....bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
bery (Člen)
27.10.2008 17:42:55
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

supportHD psal:

I jiný si dělali co chtěli a pak narazili na bandu s bejzbolovejma pálkama bad Než zbytečně přes držku lepší jenom ty mouchy na bundě

a co jako surprisedidontknowheadshake


momentalně zavostalej
Michal Dk (Člen)
27.10.2008 19:56:58
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Borec je asi ve válce gangůsmile1

VikecB12 (Člen)
27.10.2008 20:40:14
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Nebo na nás vtrhnou na příští masofce a dají nám přes držku za Piče na zádechsmokincoolbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tomasNJ (Člen)
27.10.2008 20:50:31
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

VikecB12 psal:

Nebo na nás vtrhnou na příští masofce a dají nám přes držku za Piče na zádechsmokincoolbigsmile

neznám suportahádé, nemá celou registraci tak vůbec nevím ani kam ho mám zařadit... ale podle těch smysluplných vět a tady toho kolem mi to tak vyznívá, přesně tak jak to píše tadytuhle Vikec...

navíc jeho nick smrdí nějakým ČEKATELSTVÍM...sick

a asi chodí i na motorkáře, že píše P.I.Č.A. u nás se může psát PIČA normálně...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Fresh Man (Člen)
27.10.2008 20:57:50
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

jesi de Bnadit PICA do valky tak jedu dom za vama...good

bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
27.10.2008 20:58:44
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Bandit...

bnadit? chjo us blbnu


Bandit pičo
Dog (Člen)
27.10.2008 21:21:12
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

kašlete na válku.  V klidu jezděte.smile1 Vás se to přeci netýká. Jinak BANDIT PIČO jsem potkal i na motocykl 2008. Měla ho na sobě nějaká slečna s 3kama. Vypadalo to cool, ale bližší průzkum jsem neprováděl, protože jsem slušný hoch.  bigsmile  support je prostě support.  evil

Petr J. (Člen)
27.10.2008 21:27:09
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

trouba cekatel na americkej srot.....bigsmile

nechapu, co tady tim chce rict...idontknow

VikecB12 (Člen)
27.10.2008 21:48:09
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

tomasNJ psal:
VikecB12 psal:

Nebo na nás vtrhnou na příští masofce a dají nám přes držku za Piče na zádechsmokincoolbigsmile

neznám suportahádé, nemá celou registraci tak vůbec nevím ani kam ho mám zařadit... ale podle těch smysluplných vět a tady toho kolem mi to tak vyznívá, přesně tak jak to píše tadytuhle Vikec...

navíc jeho nick smrdí nějakým ČEKATELSTVÍM...sick

a asi chodí i na motorkáře, že píše P.I.Č.A. u nás se může psát PIČA normálně...

A Inkvizovi vlítne voknem molotův koktejl za to že má větnamskej stánek a šíří ty počmáraný hadrybigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
SLUGI (Člen)
27.10.2008 22:06:09
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

... a neodvádí chudákům vjetnamcům desátky  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Ondráš (Člen)
28.10.2008 09:37:51
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

VikecB12 psal:

Nebo na nás vtrhnou na příští masofce a dají nám přes držku za Piče na zádechsmokincoolbigsmile

A bude se i střílet?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
28.10.2008 09:58:37
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Ondráš psal:
VikecB12 psal:

Nebo na nás vtrhnou na příští masofce a dají nám přes držku za Piče na zádechsmokincoolbigsmile

A bude se i střílet?help

Pochopitelně bude,co by to bylo jinak za konflikt,kdyby se neřešil bouchačkousmokincoolevilbigsmile
Ještě že se pussysrazy vobejdou jenom s festovní chlastačkou a smokin a né aby si tam někdo jezdil léčit mindrákygoodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
gore (Člen)
28.10.2008 10:23:42
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Dog psal:

kašlete na válku.  V klidu jezděte

....ooo diky si taaaaak slechetny ze si nam to dovolilgoodcoolsmokinsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Dog (Člen)
28.10.2008 15:40:34
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

gore psal:
Dog psal:

kašlete na válku.  V klidu jezděte

....ooo diky si taaaaak slechetny ze si nam to dovolilgoodcoolsmokinsmokinsmokin

Já být šlechetnost sama evil Mít rád lidi bez rozdíl barva motorky! Dokonce i ty co maji BANDIT PIČO a ne najskou zasr. jebku jako já bigsmile

VikecB12 (Člen)
28.10.2008 19:42:59
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Dog psal:
gore psal:
Dog psal:

kašlete na válku.  V klidu jezděte

....ooo diky si taaaaak slechetny ze si nam to dovolilgoodcoolsmokinsmokinsmokin

Já být šlechetnost sama evil Mít rád lidi bez rozdíl barva motorky! Dokonce i ty co maji BANDIT PIČO a ne najskou zasr. jebku jako já bigsmile

Voe,nám nemusíš lést doass,to si nech pro nějakýho vašeho bossebigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Dog (Člen)
28.10.2008 19:54:42
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

VikecB12 psal:
Dog psal:
gore psal:


....ooo diky si taaaaak slechetny ze si nam to dovolilgoodcoolsmokinsmokinsmokin

Já být šlechetnost sama evil Mít rád lidi bez rozdíl barva motorky! Dokonce i ty co maji BANDIT PIČO a ne najskou zasr. jebku jako já bigsmile

Voe,nám nemusíš lést doass,to si nech pro nějakýho vašeho bossebigsmilebigsmilebigsmile

Tam už je plno ass Tak koukám kam se nacpat abych byl v teple. Ale tu tvojí vynechám. Ty si jí ani neutíráš headshake

VikecB12 (Člen)
28.10.2008 21:30:29
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Dog psal:
VikecB12 psal:
Dog psal:


Já být šlechetnost sama evil Mít rád lidi bez rozdíl barva motorky! Dokonce i ty co maji BANDIT PIČO a ne najskou zasr. jebku jako já bigsmile

Voe,nám nemusíš lést doass,to si nech pro nějakýho vašeho bossebigsmilebigsmilebigsmile

Tam už je plno ass Tak koukám kam se nacpat abych byl v teple. Ale tu tvojí vynechám. Ty si jí ani neutíráš headshake

ó snad ses neurazil,myslel sem si že tři smajlíci za textem sou dostatečný vyjádření toho jak to myslím.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Dog (Člen)
29.10.2008 08:59:29
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

VikecB12 psal:
Dog psal:
VikecB12 psal:


Voe,nám nemusíš lést doass,to si nech pro nějakýho vašeho bossebigsmilebigsmilebigsmile

Tam už je plno ass Tak koukám kam se nacpat abych byl v teple. Ale tu tvojí vynechám. Ty si jí ani neutíráš headshake

ó snad ses neurazil,myslel sem si že tři smajlíci za textem sou dostatečný vyjádření toho jak to myslím.

V pohodě bigsmile bigsmilebigsmile

Kelly01 (Člen)
29.10.2008 09:10:16
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Vikec,na smajlíkách nešetři,uvědom si že DOG je policajtidontknowbigsmile

Tam musíš smajlíky násobitsmile1

A doufám že ho při čekatelství nebilisurprised


God Save The Queen!
SLUGI (Člen)
29.10.2008 09:20:38
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

... ty na sebe moc neupozorňuj,páč jak ti MC uvidí tu tvou bundu tak bude mazec bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/br1.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
ross (Člen)
29.10.2008 09:25:07
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

SLUGI psal:

... ty na sebe moc neupozorňuj,páč jak ti MC uvidí tu tvou bundu tak bude mazec bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … GI/br1.jpg

dobrý Kellygood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Dog (Člen)
29.10.2008 09:26:37
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Kelly01 psal:

Vikec,na smajlíkách nešetři,uvědom si že DOG je policajtidontknowbigsmile

Tam musíš smajlíky násobitsmile1

A doufám že ho při čekatelství nebilisurprised

nepište tolik o mě. Poznám akorát ty písmenka DOG pak musím volat kolegu co umí číst a když je tam ten obrázek tak tlumočníka ze Smajlíkovštiny. Je to složitý headshake

Já dostal plný barvy za to, že jsem sejmul nějákýho parchanta co je nosil bez povolení. Hajzl to měl na bundě i kšiltovce.  Nějakej cizí a velkej klub .. jak vono se to menovalo.. jo MC Donald´s. S velkou slávou jsem je přibil v klubovně na zeď a byl jsem za kinga.  kluci mi od tý doby říkaj ,,hranolek,, asi že sem taková hranatá vazba. smokin Jako prospect jem fakt nebyl ani tak moc často bitej.  Dvakrát třikrát do týdne a když do hlavy, tak jsem si moh vzít přilbu. Kluci jsou hodný bigsmile

ross (Člen)
29.10.2008 09:53:24
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Dog psal:

Já dostal plný barvy za to, že jsem sejmul nějákýho parchanta co je nosil bez povolení. Hajzl to měl na bundě i kšiltovce.  Nějakej cizí a velkej klub .. jak vono se to menovalo.. jo MC Donald´s. S velkou slávou jsem je přibil v klubovně na zeď a byl jsem za kinga.  kluci mi od tý doby říkaj ,,hranolek,, asi že sem taková hranatá vazba. smokin Jako prospect jem fakt nebyl ani tak moc často bitej.  Dvakrát třikrát do týdne a když do hlavy, tak jsem si moh vzít přilbu. Kluci jsou hodný bigsmile

no vidíš, že dokážeš psát smysluplněpičo bigsmilebigsmilebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Michal Dk (Člen)
29.10.2008 12:15:28
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

ross psal:
Dog psal:

Já dostal plný barvy za to, že jsem sejmul nějákýho parchanta co je nosil bez povolení. Hajzl to měl na bundě i kšiltovce.  Nějakej cizí a velkej klub .. jak vono se to menovalo.. jo MC Donald´s. S velkou slávou jsem je přibil v klubovně na zeď a byl jsem za kinga.  kluci mi od tý doby říkaj ,,hranolek,, asi že sem taková hranatá vazba. smokin Jako prospect jem fakt nebyl ani tak moc často bitej.  Dvakrát třikrát do týdne a když do hlavy, tak jsem si moh vzít přilbu. Kluci jsou hodný bigsmile

no vidíš, že dokážeš psát smysluplněpičo bigsmilebigsmilebigsmile

Na tom se musela snad podílet celá služebna při výměně služeb surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

inkvizitorr (Administrator)
29.10.2008 12:35:17
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

tak sem topřelouskal snad všechnosmokin trvalo mi to asi tři dny tj. zhruba jako vytvořit tabulku v excelu bigsmile vcelku dobře popsaný a víceméně mě to utvrdilo v mým názoru, že dokavaď budu mít manželku, děti, poslouchat beatles a jezdit v béžovým volvu tak mrdam na nějaký sraní se do emsíspolků. kdybych neměl všechno co jsem vyjmenoval, tak budu krást, fetovat a pást holky... vyměnim motorky za haryka nebo aspoň buella a budu happy emsíčkář v emsí rodině kerá mi nahradí tu tradičnícoolsmokin vcelku rozumim jednomu i druhýmu ale pořád mi neni úplně jasný proč le kluby taky trvaj jako na zásadách tradičních mc i když sou to pak hodný kuckaidontknow prostě to vidim tak trochen černobíle, buďto budu hustej emsíčkář se všim co k tomu patří a nebo se nebudu cpát na půdu někoho jinýhoidontknow na druhou stranu zrovna u bd le kvituju účast na letošním cec páč ukázali že to může bejt i vo motorkách a ne jenom vo pořádání srazů a spolkaření ala kluby houbařů nebo rybářů, stejně jako některý mc pořádaj dragstry myslim....good


doba je temná...
Dog (Člen)
29.10.2008 13:16:57
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

inkvizitorr psal:

tak sem topřelouskal snad všechnosmokin trvalo mi to asi tři dny tj. zhruba jako vytvořit tabulku v excelu bigsmile vcelku dobře popsaný a víceméně mě to utvrdilo v mým názoru, že dokavaď budu mít manželku, děti, poslouchat beatles a jezdit v béžovým volvu tak mrdam na nějaký sraní se do emsíspolků. kdybych neměl všechno co jsem vyjmenoval, tak budu krást, fetovat a pást holky... vyměnim motorky za haryka nebo aspoň buella a budu happy emsíčkář v emsí rodině kerá mi nahradí tu tradičnícoolsmokin vcelku rozumim jednomu i druhýmu ale pořád mi neni úplně jasný proč le kluby taky trvaj jako na zásadách tradičních mc i když sou to pak hodný kuckaidontknow prostě to vidim tak trochen černobíle, buďto budu hustej emsíčkář se všim co k tomu patří a nebo se nebudu cpát na půdu někoho jinýhoidontknow na druhou stranu zrovna u bd le kvituju účast na letošním cec páč ukázali že to může bejt i vo motorkách a ne jenom vo pořádání srazů a spolkaření ala kluby houbařů nebo rybářů, stejně jako některý mc pořádaj dragstry myslim....good

Znova.. speciálně pro tebe bigsmile Když jsi četl i tu stránku tak víš, že nejstarší existující kluby nejsou 1%. Podle nich, ne podle 1% vznikli také LE MC. Proč? Protože jako lidé určitých názorů a blbci do motorek jsou trošku mimo klasickou představu třeba policajta, nebo hasiče. Mají trošku jiný přístup. Uzavřená společnost lidiček co mají něco společného, pro co je ti slušní kolegové v kravatách nemusí, nechápou nebo odsuzují.  Je to stejné jako když budeš tvrdit, že nemůže existovat policejní klub fotbalistů, protože budou nosit dresy a ne uniformu bigsmile. Většina z nás ví, že šéf se za tebe nepostaví, ale skopne tě ze schodů (Až na výjimky) , když mu půjde o místo, nebo se tím dostane nahoru. Nikomu nebude záležet na spravedlnosti. Po letech u četníků jsem zažil dost a iluze nechávám mladým, co si natlučou budku sami. Věřím těm, kdo se mnou jezdí. Stejným bláznům co pro motorky žijí a vědí co je kamarádství a co stejně prožívají i náš klub. Způsob založení a funghování je prověřený dobou.  Založ klub, udělej volný vstup a máš tam x sběratelů průkazek, x těch co musí být všude, x ze zvědavosti, pak zavolej ve 3 v noci, že ti klekla motka a x ti nezvedne telefon, x tě pošle do pr.. a budeš rád, když jeden pro tebe dojede. Tady máš jistotu, že pomůže kdo může.  za dva roky máš šanci někoho aspoň trošku poznat a td. astejně tak se dá pokračovat krok za krokem. Tož tak.. Ber to s rezervou. Už jsem nějak unavenej z toho našeho hájení a melu jedno přes druhý. bigsmilebigsmilebigsmile Nebo ti jde o něco konkrétního?
A zase.. Ne policajti, ale vojáci, doktoři, hasiči A policajti evil

A ty stránky jsou dobrý. Sice pár nepřesností, sem tam hloupost ale dobrý.

SLUGI (Člen)
29.10.2008 13:27:10
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

... sorry,je to dlouhý,tak jen pro pořádek : "už se perou" ? idontknow smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
inkvizitorr (Administrator)
29.10.2008 13:29:19
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

dog: tomu cos napsal rozumim, ale proč teda musíte bejt za každou cenu "mc" jakože už se tady spíš bavíme o tý nášivce mc na zádech než o tom, co znamenaj ty písmenka...idontknow ale řikám, ať si každej dělá co chce, třeba to pochopim až se rozvedu, prodám děti a béžový volvo a začnu poslouchat zz top???surprisedbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
29.10.2008 14:09:40
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

A na přehlídce,na přehlídce jste bylisurprisedsmile1


God Save The Queen!
Dog (Člen)
29.10.2008 14:09:54
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

inkvizitorr psal:

dog: tomu cos napsal rozumim, ale proč teda musíte bejt za každou cenu "mc" jakože už se tady spíš bavíme o tý nášivce mc na zádech než o tom, co znamenaj ty písmenka...idontknow ale řikám, ať si každej dělá co chce, třeba to pochopim až se rozvedu, prodám děti a béžový volvo a začnu poslouchat zz top???surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

To není za každou cenu. To ber, že je to za odměnu. Za to, co klub a jeho členové dokázali. Společně, organizování  akcí,  vzájemná pomoc, soudržnost, spolehlivost  a další a další. To MC je odměna, symbol a signál ostatním bikerům a MC tady i venku  o naši suverenitě, o klubu . Je to odměna za naše svým způsobem ,,vyvrženectví,, a styl života.  V barvách se žije.  Na sebe si je bereš  s hrdostí. Jako jsem hrdě nosil červenej baret, tak se ctí nosím barvy. Nevyvyšuju se jimi. Říkám jenom,  jsem ten a ten. Jezdím a funguju a tímhle stylem žiju.  Takhle vypadám.  Ne o víkendech, ale každý den.  Je to moje součást.  Ty mě vždy můžeš poznat.  Nejsem neviditelný v davu. Neschovávám se. Něco mi chceš? Tak sem pojď.  A když to  jednou nebude patřit ke mě, tak mi to bude sakra chybět.  Život v MC jde i s rodinou.  Jenom musí být trošku víc tolerantní.  To už začíná i tou svatbou. Viz ta fotka stažená z našich stránek. fuck Ono se to musí spíš zažít. Všechno to kolem.   Nejde to jenom tak popsat. Je to o pocitech.  Zní to paradoxně, ale pro mě jsou barvy i svoboda.  Já to asi nedokážu dobře vysvětlit. idontknow Nebudem probírat spíš ženský bigsmile

inkvizitorr (Administrator)
29.10.2008 14:22:43
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

dog: můžem začít tou slečnou hasičkou (míša myslim) co jezdila s klukama vod vás cecgoodbigsmilebigsmilebigsmile

http://www.bdteam.xf.cz/pic/misa.jpg

doba je temná...
Filous (Člen)
29.10.2008 14:23:47
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

inkvizitorr psal:

tak sem topřelouskal snad všechnosmokin trvalo mi to asi tři dny tj. zhruba jako vytvořit tabulku v excelu bigsmile vcelku dobře popsaný a víceméně mě to utvrdilo v mým názoru, že dokavaď budu mít manželku, děti, poslouchat beatles a jezdit v béžovým volvu tak mrdam na nějaký sraní se do emsíspolků. kdybych neměl všechno co jsem vyjmenoval, tak budu krást, fetovat a pást holky... vyměnim motorky za haryka nebo aspoň buella a budu happy emsíčkář v emsí rodině kerá mi nahradí tu tradičnícoolsmokin vcelku rozumim jednomu i druhýmu ale pořád mi neni úplně jasný proč le kluby taky trvaj jako na zásadách tradičních mc i když sou to pak hodný kuckaidontknow prostě to vidim tak trochen černobíle, buďto budu hustej emsíčkář se všim co k tomu patří a nebo se nebudu cpát na půdu někoho jinýhoidontknow na druhou stranu zrovna u bd le kvituju účast na letošním cec páč ukázali že to může bejt i vo motorkách a ne jenom vo pořádání srazů a spolkaření ala kluby houbařů nebo rybářů, stejně jako některý mc pořádaj dragstry myslim....good

...taky sem to celý přečet a nedozvěděl sem se pro mě fcelku nic novýho, ale myslim, že nejni vod vjeci, aby si to každej, gdo může přijít s MC do styku přečet, páč s toho pochopí aspoň základní minimum...co vim je to, že dokundá budu mít stejný Volvo a ty vostatní vjeci jako ty (ty vole, ty máš děti???...co na to pani???), tag si neumim přectavit svoje fungování v MC...dybych rodinu neměl, dokážu si přectavit, že by se pro mě MC rodinou stal a já byl týpkem, co chrápe na zemi vedle motorky f garáži...ale vobojí dohromady podle mě nejde...a nebo musej mít pro klub pochopení a sympatije fšichni f tý tradiční rodině a de facto jim bude jasný, že MC bude tý rodině nadřazený...a sdružování bezpečnostních složek v 99% LE MC chápu, protože i mezi nima sou lidi, co maj motorky rádi, co rádi zachlastaj a co sou rádi spolu, ofšem přectavu vo typickym členovi MC spíš splňuje 1% outlaw bad boy...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
29.10.2008 14:28:58
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Filous psal:

...taky sem to celý přečet a nedozvěděl sem se pro mě fcelku nic novýho, ale myslim, že nejni vod vjeci, aby si to každej, gdo může přijít s MC do styku přečet, páč s toho pochopí aspoň základní minimum...co vim je to, že dokundá budu mít stejný Volvo a ty vostatní vjeci jako ty (ty vole, ty máš děti???...co na to pani???), tag si neumim přectavit svoje fungování v MC...dybych rodinu neměl, dokážu si přectavit, že by se pro mě MC rodinou stal a já byl týpkem, co chrápe na zemi vedle motorky f garáži...ale vobojí dohromady podle mě nejde...a nebo musej mít pro klub pochopení a sympatije fšichni f tý tradiční rodině a de facto jim bude jasný, že MC bude tý rodině nadřazený...a sdružování bezpečnostních složek v 99% LE MC chápu, protože i mezi nima sou lidi, co maj motorky rádi, co rádi zachlastaj a co sou rádi spolu, ofšem přectavu vo typickym členovi MC spíš splňuje 1% outlaw bad boy...

wogo děti eště ne a volvo nahradí i oktávijej na hlínách, ale řikal to tak nějak cage ve skále tak se mi to líbilobigsmile já sem totiž ándrgraundcoolsmokin


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
29.10.2008 14:29:06
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Filous
"1% enfant terrible psance..."

Ty teď na podzim děláš jazykysmile1surprised
surprised


God Save The Queen!
Michal Dk (Člen)
29.10.2008 14:29:55
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Vysvětluješ to dobře jen to je k nepochopení,řád práce se taky nosil že si něco dokázal abys byl vidět v davu.Něco chceš vystup z davu strana ti pomůže soudruzi si chtěli taky pomáhat.Je to furt dokola.bad

Dog (Člen)
29.10.2008 14:35:41
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

inkvizitorr psal:

dog: můžem začít tou slečnou hasičkou (míša myslim) co jezdila s klukama vod vás cecgoodbigsmilebigsmilebigsmile
http://www.bdteam.xf.cz/pic/misa.jpg

Chceš na ní spojení? dám jí tvuj telefon, zavolá ti do klubu bigsmilebigsmile

inkvizitorr (Administrator)
29.10.2008 14:46:52
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Dog psal:
inkvizitorr psal:

dog: můžem začít tou slečnou hasičkou (míša myslim) co jezdila s klukama vod vás cecgoodbigsmilebigsmilebigsmile
http://www.bdteam.xf.cz/pic/misa.jpg

Chceš na ní spojení? dám jí tvuj telefon, zavolá ti do klubu bigsmilebigsmile

sem plachej a ženatej, ale moh bych tady něco zapálit jako že by to byla náhodička že musela dovalit.... bigsmile


doba je temná...
Dog (Člen)
29.10.2008 14:50:29
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Filous psal:
inkvizitorr psal:

tak sem topřelouskal snad všechnosmokin trvalo mi to asi tři dny tj. zhruba jako vytvořit tabulku v excelu bigsmile vcelku dobře popsaný a víceméně mě to utvrdilo v mým názoru, že dokavaď budu mít manželku, děti, poslouchat beatles a jezdit v béžovým volvu tak mrdam na nějaký sraní se do emsíspolků. kdybych neměl všechno co jsem vyjmenoval, tak budu krást, fetovat a pást holky... vyměnim motorky za haryka nebo aspoň buella a budu happy emsíčkář v emsí rodině kerá mi nahradí tu tradičnícoolsmokin vcelku rozumim jednomu i druhýmu ale pořád mi neni úplně jasný proč le kluby taky trvaj jako na zásadách tradičních mc i když sou to pak hodný kuckaidontknow prostě to vidim tak trochen černobíle, buďto budu hustej emsíčkář se všim co k tomu patří a nebo se nebudu cpát na půdu někoho jinýhoidontknow na druhou stranu zrovna u bd le kvituju účast na letošním cec páč ukázali že to může bejt i vo motorkách a ne jenom vo pořádání srazů a spolkaření ala kluby houbařů nebo rybářů, stejně jako některý mc pořádaj dragstry myslim....good

...taky sem to celý přečet a nedozvěděl sem se pro mě fcelku nic novýho, ale myslim, že nejni vod vjeci, aby si to každej, gdo může přijít s MC do styku přečet, páč s toho pochopí aspoň základní minimum...co vim je to, že dokundá budu mít stejný Volvo a ty vostatní vjeci jako ty (ty vole, ty máš děti???...co na to pani???), tag si neumim přectavit svoje fungování v MC...dybych rodinu neměl, dokážu si přectavit, že by se pro mě MC rodinou stal a já byl týpkem, co chrápe na zemi vedle motorky f garáži...ale vobojí dohromady podle mě nejde...a nebo musej mít pro klub pochopení a sympatije fšichni f tý tradiční rodině a de facto jim bude jasný, že MC bude tý rodině nadřazený...a sdružování bezpečnostních složek v 99% LE MC chápu, protože i mezi nima sou lidi, co maj motorky rádi, co rádi zachlastaj a co sou rádi spolu, ofšem přectavu vo typickym členovi MC spíš splňuje 1% outlaw bad boy...

A tím se dostáváme k tomu, že představa všech členů MC jako 1% bad boys je prostě z těch filmů z ÚU EES AAA. Tam je berou jako Bikery. Třeba vánoční akce motorkářů, kdy jsou na náměstí kontajnery na dárky a bikeři jezdí v dlooouhejch kolonách a hážou tam zabalený dákry, co pak náklaďáky odvezou do děcáků a nemocnic. akce na podporu rodin hasičů, vojáků, kostelů a nevím čeho. Promo, reklama, šou pro lidi co se přidávají a podporují. To dělají MC, bez příslušnosti k 1%. Na tom se podílejí LE MC. Tady byly první Hells Angels MC a novináři do tebe od začátku perou, že vousatej člen MC klubu je nebezpečný zkločinec! Tam MC kluby existují skoro od začátku století. Tady krátkou dobu a scéna je u nás prostě uzavřená. Ty normální tady nejsou ani jeden. Proto je vžitá taková představa jaká je.  Být tady od počátku všechny typy MC scény, tak ti to ani nepřijde. Ale o chce to čas.   
Ta tolerance od rodiny musí být oprvdu velká, jinak buď končíš v klubu, nebo v rodině. Ale dohromady to taky funguje. Když se chce bigsmile

Kelly01 (Člen)
29.10.2008 14:56:24
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Ovšem bajker stylu Filouse a Druida spící na zemi pod svým Hárlejem přece nebude mít na dárkysurprised

Ti všechno propaří,nebo vrazí do kaucí aby mohli pařit znovu,nesurprised

A spaření by se navíc do kontejneru trefili leda tou motorkousmokin


God Save The Queen!
Borák (Člen)
29.10.2008 16:08:30
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

já bych to vzal vod začátku a Filousovi na srazu pochcal džísku smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Filous (Člen)
30.10.2008 07:43:45
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Borák psal:

já bych to vzal vod začátku a Filousovi na srazu pochcal džísku smokin

...myslim, že u mojí džísky uš to nebude nutný, ta uš svoji patinu má, myslim, že uš na ní je fšechno co tam bejt má, mouchy, asfalt, prach a špína ze silnic, guma, kref a myslim, že i ty chcanky, páč satan ví, gde sem se to fšude válelbigsmile

P.S. ...fčera vodlít holup...vim že to je na knop, ale víš jag sem na tom s tema přepáškamasmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Borák (Člen)
30.10.2008 09:49:41
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

sem s tebou stejně pošítal vod začátku takže tam máš s mamčou a pacholkama nechystanej kamrdlík smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Filous (Člen)
30.10.2008 09:55:33
Offline

Re: svět MC o těch druhých s nášivkama

Borák psal:

sem s tebou stejně pošítal vod začátku takže tam máš s mamčou a pacholkama nechystanej kamrdlík smokin

...díkesgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr