Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pan..Motorkář

Feraat (Člen)
28.10.2008 20:49:40
Offline

Pan..Motorkář

Dopis uveřejněný v minulým čísle Motohousu...
Ji mi 23let od 17 jezdím na silnejch motorkách cbr,gsx-r,blade...dohromady cca 60tis km,3 pády všechny bez zranění a má chyba.Muj problím tkví že jezdím na maximum svích schopností i stroje,snažím se zlepšovat a dělat tak trochu divadlo pro okolí wheelie stoopie omezovač skrátka dělám bordel po ulicích bez vyfuku pálim gumy.Myslím že to k tomu patří sám jsem takové bikery obdivoval a byl štasný když jsem někoho takového zhlédl.I proto se vás ortodoxních bikeru kterých je čím dál méně ptám,nemáte už dost těch V-stromu,Banditu,Hornetu,Fazeru,Translapu,všech těch páprdu co si díky nizké ceně koupí Bandita 650 a dělají ze sebe bikery?Kteří to pak ve finále do někoho narvou a kazí pověst motorkářu,Kteří jedou po dálnici 100,Kteří stojí v zácpě s auty?
Dříve byla motorka exkluzivní záležitostí pár lidí mělo tu čestostatní je milovaly nebo nenáviděly nic mezi tím.Dříve sem přijel k benzínce lidé koukaly a těšily se až po zadním odjedu pryč a oni se pokoukají a dnes?Přijedu vidí 5 V-stromu nikdo se neotočí nepodívá.Motorka je i kousek jedinečnosti to se za chvíly změní bude to jako vlastnit suv.Také ho všichni chtějí.Proto vás opravdové bikery vyzívám dělejte i nadále bordel po ulicích jezděte hranu dělejte parádu a divadlo ale pozor at nevymřem noví se asi nerodí.
Michal Calta


Krajem se rozlejhá Banditů řev !!!
sonyk (Člen)
28.10.2008 20:53:25
Offline

Re: Pan..Motorkář

to je jako pravda? to jako nekdo napsal? heh at nam to prijde rict na sraz do oci vocasek. Jeste ze takovejch neni vicbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile Tomu se muzu fakt jen smat. bigsmilebigsmilebigsmile Sem hrdy majitel B6 a dalsi bike bude zase B6 nebo B650


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
kojaksro (Člen)
28.10.2008 21:00:49
Offline

Re: Pan..Motorkář

23let.....idontknow, no comentsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Ondráš (Člen)
28.10.2008 21:03:20
Offline

Re: Pan..Motorkář

Ty pravopisné chyby tam byly taky?help

Jinak jen abyste věděli, tak prodávám Bandita, jdu si koupit R1 pičo a zeptam se Progeara jak se jezdí pila, abych mohl říkat, že jsem skutečný motorkář.headshake


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
erino73 (Člen)
28.10.2008 21:08:33
Offline

Re: Pan..Motorkář

Feraat psal:

Dopis uveřejněný v minulým čísle Motohousu...
Ji mi 23let od 17 jezdím na silnejch motorkách cbr,gsx-r,blade...dohromady cca 60tis km,3 pády všechny bez zranění a má chyba.Muj problím tkví že jezdím na maximum svích schopností i stroje,snažím se zlepšovat a dělat tak trochu divadlo pro okolí wheelie stoopie omezovač skrátka dělám bordel po ulicích bez vyfuku pálim gumy.Myslím že to k tomu patří sám jsem takové bikery obdivoval a byl štasný když jsem někoho takového zhlédl.I proto se vás ortodoxních bikeru kterých je čím dál méně ptám,nemáte už dost těch V-stromu,Banditu,Hornetu,Fazeru,Translapu,všech těch páprdu co si díky nizké ceně koupí Bandita 650 a dělají ze sebe bikery?Kteří to pak ve finále do někoho narvou a kazí pověst motorkářu,Kteří jedou po dálnici 100,Kteří stojí v zácpě s auty?
Dříve byla motorka exkluzivní záležitostí pár lidí mělo tu čestostatní je milovaly nebo nenáviděly nic mezi tím.Dříve sem přijel k benzínce lidé koukaly a těšily se až po zadním odjedu pryč a oni se pokoukají a dnes?Přijedu vidí 5 V-stromu nikdo se neotočí nepodívá.Motorka je i kousek jedinečnosti to se za chvíly změní bude to jako vlastnit suv.Také ho všichni chtějí.Proto vás opravdové bikery vyzívám dělejte i nadále bordel po ulicích jezděte hranu dělejte parádu a divadlo ale pozor at nevymřem noví se asi nerodí.
Michal Calta

Kua hoši, ďalší nesmrteľný a nepriestreľný medzi moto elitou, kde asi nepatríme my s našimi chcíplimy Banďourami. fuck nasrat fuck


" všetko je podvod, iba mlieko je voda "
sonyk (Člen)
28.10.2008 21:15:50
Offline

Re: Pan..Motorkář

taky mi je 23 a myslel sem ze toho mam v hlave malo smile1 ale orad vic nez tento doufejme jedinec bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Libor nx (Člen)
28.10.2008 21:26:07
Offline

Re: Pan..Motorkář

Takových keců je slyšet na srazech plno.Kolik krát se mi i stalo,že se mi takoví mlaďasové smáli jak mám sjetou gumu.Když někdo nejezdí podle jejich představ,tak to podle nich není motorkářidontknowheadshake.Motorku nemám,abych pořád brousil kolenem a sjížděl  hranu na gumě.Ať mi políbí assass

VikecB12 (Člen)
28.10.2008 21:38:40
Offline

Re: Pan..Motorkář

Dobrej borecbigsmile Vonehdá sem takovýho "střelca" hnal v Buchlákách,jel na Duc 998s,voháklej v klokanovi,u trampa rejpal nehtem do gum a po chvilce pózování šel "na věc",tak sem mu visel celou dobu na zadním světle a v točkách sem mu tam vobčas povyjel aby vo mě jako věděl,dole u benzinky borec kroutil hlavou a nějak se mu nezdál můj banďál. Líbí se mě kdyš je vobčas poškádlímgoodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
WenzelB6 (Člen)
28.10.2008 21:38:49
Offline

Re: Pan..Motorkář

" 3 pády bez zranění " ale pokaždý to musela vodskákat minmálně hlavasmile2

mr.BSE (Člen)
28.10.2008 21:40:02
Offline

Re: Pan..Motorkář

Kazdej pravej motorkar ma misto krve natural, jinak je to shit evil


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Zdenák (Člen)
28.10.2008 21:44:13
Offline

Re: Pan..Motorkář

Mě je to jedno ať si píše co chce.... smokin
každej má právo na svůj názor.... smile1


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
kojaksro (Člen)
28.10.2008 21:44:48
Offline

Re: Pan..Motorkář

mr.BSE psal:

Kazdej pravej motorkar ma misto krve natural, jinak je to shit evil

...já tam mám imrvére vodku.....sem shit?smile1

.....no to je debil ten Caltaheadshake


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
VikecB12 (Člen)
28.10.2008 21:45:13
Offline

Re: Pan..Motorkář

mr.BSE psal:

Kazdej pravej motorkar ma misto krve natural, jinak je to shit evil

Vo krev by ani tak nešlo,ale v hlavě musí byt pořádnej maglajz,jak né,seš totálně out a nejseš kůlsmokincool
Tento chlapík je extra výživnejsick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pšán (Člen)
28.10.2008 21:50:05
Offline

Re: Pan..Motorkář

..nejezdím po zadním,natož po předním,gumu mám tak placatou,že mi motorka stojí i bez stojanu..jak vidím zatáčky,tak se mi stáhnou půlky,naskáčou pupínky a jímá mě hrůza..snad ani má motorka se nedá motocyklem nazvat..mistr Calta mi to tady hezky vysvětlil..
..ale co už,že?
..mááám v dupě a jsem spokojený parchant..goodsmile1cool


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
mr.BSE (Člen)
28.10.2008 21:50:09
Offline

Re: Pan..Motorkář

kojaksro psal:
mr.BSE psal:

Kazdej pravej motorkar ma misto krve natural, jinak je to shit evil

...já tam mám imrvére vodku.....sem shit?smile1

Podle Michala urcite jo bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
28.10.2008 21:51:06
Offline

Re: Pan..Motorkář

VikecB12 psal:
mr.BSE psal:

Kazdej pravej motorkar ma misto krve natural, jinak je to shit evil

Vo krev by ani tak nešlo,ale v hlavě musí byt pořádnej maglajz,jak né,seš totálně out a nejseš kůlsmokincool
Tento chlapík je extra výživnejsick

Jo to jo, v palici ma asi slusne nasicko bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
kojaksro (Člen)
28.10.2008 21:56:21
Offline

Re: Pan..Motorkář

mr.BSE psal:
kojaksro psal:
mr.BSE psal:

Kazdej pravej motorkar ma misto krve natural, jinak je to shit evil

...já tam mám imrvére vodku.....sem shit?smile1

Podle Michala urcite jo bigsmile

...dík že ses mě zastalbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Smoula.koumak (Člen)
28.10.2008 22:20:11
Offline

Re: Pan..Motorkář

kojaksro psal:
mr.BSE psal:

Kazdej pravej motorkar ma misto krve natural, jinak je to shit evil

...já tam mám imrvére vodku.....sem shit?smile1

.....no to je debil ten Caltaheadshake

Já myslel, že je to rumbigsmile 

ještě párkrát s tebou popiju a budu mít v hlavě sick jako on bigsmile


Bandit v lese :-))
sonyk (Člen)
28.10.2008 22:22:44
Offline

Re: Pan..Motorkář

Pšán psal:

..nejezdím po zadním,natož po předním,gumu mám tak placatou,že mi motorka stojí i bez stojanu..jak vidím zatáčky,tak se mi stáhnou půlky,naskáčou pupínky a jímá mě hrůza..snad ani má motorka se nedá motocyklem nazvat..mistr Calta mi to tady hezky vysvětlil..
..ale co už,že?
..mááám v dupě a jsem spokojený parchant..goodsmile1cool

moc pene receny smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Banditatom (Člen)
29.10.2008 06:57:50
Offline

Re: Pan..Motorkář

Ten mistr calta či kalta či cobigsmile to je za pussyzřejmě ve svých 23letek po třech pádech utrpěl nenávratné poškození burákubigsmile v makovici.

...jebat jebkaře jednohosmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Dado (Člen)
29.10.2008 07:20:19
Offline

Re: Pan..Motorkář

možná že kdybi dostal možnost přečíst si pár řádek o MC, tak by se třeba našelidontknow Naštěstí je tohle fórum dostatěčně blbuvzdorné a vůči těmhle typum imunní. Holt jaká motorka , takovej karakter, Banditpussybigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Ondráš (Člen)
29.10.2008 07:21:04
Offline

Re: Pan..Motorkář

kojaksro psal:

...já tam mám imrvére vodku.....sem shit?smile1

Nezapomeň na stopové množství Red Bullu.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
faitík (Člen)
29.10.2008 07:22:33
Offline

Re: Pan..Motorkář

na každýho takovýho machýrka jednou dojde. Taky bude mít svuj pomnníček, taky se dostane na tn.cz, ale hlavně ať si rozbije dršku sám.help


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Progear 650 (Člen)
29.10.2008 07:37:19
Offline

Re: Pan..Motorkář

Ondráš psal:

Ty pravopisné chyby tam byly taky?help

Jinak jen abyste věděli, tak prodávám Bandita, jdu si koupit R1 pičo a zeptam se Progeara jak se jezdí pila, abych mohl říkat, že jsem skutečný motorkář.headshake

Bys chtěl vědět viď??smile1 nepovím, protože to už víš sám....smokin


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Fresh Man (Člen)
29.10.2008 08:18:53
Offline

Re: Pan..Motorkář

podle mně to psal Vorelgood


Bandit pičo
Luk (Člen)
29.10.2008 08:34:02
Offline

Re: Pan..Motorkář

jojo, rijnovej Motohouse...po precteni sem docela uvazoval, ze jim tam napisou nakou reakci na tuhle slataninu, ale pak sem se na toass
...je to marny,je to marny...je to marnysmokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
SLUGI (Člen)
29.10.2008 09:13:04
Offline

Re: Pan..Motorkář

Pšán psal:

..nejezdím po zadním,natož po předním,gumu mám tak placatou,že mi motorka stojí i bez stojanu..jak vidím zatáčky,tak se mi stáhnou půlky,naskáčou pupínky a jímá mě hrůza..snad ani má motorka se nedá motocyklem nazvat..mistr Calta mi to tady hezky vysvětlil..
..ale co už,že?
..mááám v dupě a jsem spokojený parchant..goodsmile1cool

... bigsmile bigsmile good


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Dog (Člen)
29.10.2008 09:13:17
Offline

Re: Pan..Motorkář

Biker bigsmile  Třeba z toho vyroste a nestačí zabít sebe, ani nikoho jinýho. Na frajeřinky si má koupit trabanta a uříznout mu střechu. Otočí se za nim každej, když k jízdě potřebuje tu pozornost evil

ross (Člen)
29.10.2008 09:22:29
Offline

Re: Pan..Motorkář

si nějakej recesista

čím víc reakcí, tím víc adidas


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
elanius (Člen)
29.10.2008 09:50:17
Offline

Re: Pan..Motorkář

taky jsem to četl..., málem jsem pak sednul a napsal jim psaníčko..., možná že až pan biker zas někde hodí záda, tak se mu v tý kebuli rozsvítí idontknow
P.S.: kopil jsem listopadovej Motohouse tak jsem zvědavej na ty perly...bad


fender bass pičo...
bery (Člen)
29.10.2008 11:02:58
Offline

Re: Pan..Motorkář

to psaníčko už tam napsal nějakej mudr. good


momentalně zavostalej
Kožak (Člen)
29.10.2008 11:47:40
Offline

Re: Pan..Motorkář

No taky ho tam KADEL tou odpovědí lehce setřel good


MRDAT!!!
Ondráš (Člen)
29.10.2008 12:08:02
Offline

Re: Pan..Motorkář

Kožak psal:

No taky ho tam KADEL tou odpovědí lehce setřel good

Dejte to sem, prosím.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Michal Dk (Člen)
29.10.2008 12:23:58
Offline

Re: Pan..Motorkář

Calta totální výplach headshakeKdyž byla motorka jak píše exklusivní záležitostí tak tahal dřevěnýho kačera po dvorku.good

Renda (Člen)
29.10.2008 12:25:43
Offline

Re: Pan..Motorkář

Michal Dk psal:

Calta totální výplach headshakeKdyž byla motorka jak píše exklusivní záležitostí tak tahal dřevěnýho kačera po dvorku.good

goodbigsmile

Sandman (Člen)
29.10.2008 13:15:20
Offline

Re: Pan..Motorkář

Zas jeden pablb s bohatým tatínkem a maminkou na ministerstvu.
Synáčkovi koupí hračku a ten teď machruje jak ...
Sem zvědav, kdy se přidá do statistiky mrtvýchbad


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
SLUGI (Člen)
29.10.2008 13:44:32
Offline

Re: Pan..Motorkář

Ondráš psal:
Kožak psal:

No taky ho tam KADEL tou odpovědí lehce setřel good

Dejte to sem, prosím.help

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/blbcalta.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Mour (Člen)
29.10.2008 13:57:05
Offline

Re: Pan..Motorkář

Hmm ..ten Kadel ho teda fest setřel surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

Kelly01 (Člen)
29.10.2008 14:12:33
Offline

Re: Pan..Motorkář

A to já si rozbíjím pravidelně hubu sám a bez pózovánísmile1

A píšu to jen semsmokin


God Save The Queen!
Luk (Člen)
29.10.2008 14:21:31
Offline

Re: Pan..Motorkář

Mour psal:

Hmm ..ten Kadel ho teda fest setřel surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

to teda josick
za prvy bych takovoudle pussyinu vubec neotiskoval a kdyz uz jo, tak bych to v reakci trosku rozebral a uved na pravou miru...takle to zase zapada do kategorie "motorkari_jsou_spatni_aaano"helpidontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Lenka (Člen)
29.10.2008 14:56:59
Offline

Re: Pan..Motorkář

Kadel ho se ho snazil jen tak malinko usmernit, ale kdyz si kluci z motohauzu hrajou na drsnaky, tak mu proste mel rovnou napsat, ze je pussy a bylo...zadny cajky s tim...
treba to votiskli prave proto, aby se rozpoutaly podobny debaty, jako je tadleta nase...


...Do you know that bad girls go to hell?...
Kožak (Člen)
29.10.2008 15:05:10
Offline

Re: Pan..Motorkář

Mour psal:

Hmm ..ten Kadel ho teda fest setřel surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

Sem řikal že LEHCE bigsmile


MRDAT!!!
Terez(k)a (Člen)
29.10.2008 15:11:55
Offline

Re: Pan..Motorkář

Ondráš psal:

Ty pravopisné chyby tam byly taky?help

Jinak jen abyste věděli, tak prodávám Bandita, jdu si koupit R1 pičo a zeptam se Progeara jak se jezdí pila, abych mohl říkat, že jsem skutečný motorkář.headshake

taky začínám přemýšlet o erjednapičovole, hodiny u Progýra můžem brát společně, třeba nám dá množstevní slevu, ale musíme jezdit bez vejfuku a pálit gumybigsmile aby měl ten mladý muž radostsmile1
jen nevim jednu vec, ty ho budeš mít až na zem, když si koupiš R1, ale co ja?? ja pinďoura nemám......idontknow
no nic, aspon budem delat bordelbigsmile
.
to musi bejt ale pussybigsmilebigsmile telefon tam na nej nebyl?? bychom ho nekdy pozvali k zemanovibigsmile

Ondráš (Člen)
29.10.2008 15:28:02
Offline

Re: Pan..Motorkář

Terez(k)a psal:

to musi bejt ale pussybigsmilebigsmile telefon tam na nej nebyl?? bychom ho nekdy pozvali k zemanovibigsmile

By ho Kojak srovnal do kolejí vodkou s Red Bullem. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
29.10.2008 15:42:38
Offline

Re: Pan..Motorkář

Terez(k)a psal:
Ondráš psal:

Ty pravopisné chyby tam byly taky?help

Jinak jen abyste věděli, tak prodávám Bandita, jdu si koupit R1 pičo a zeptam se Progeara jak se jezdí pila, abych mohl říkat, že jsem skutečný motorkář.headshake

taky začínám přemýšlet o erjednapičovole, hodiny u Progýra můžem brát společně, třeba nám dá množstevní slevu, ale musíme jezdit bez vejfuku a pálit gumybigsmile aby měl ten mladý muž radostsmile1
jen nevim jednu vec, ty ho budeš mít až na zem, když si koupiš R1, ale co ja?? ja pinďoura nemám......idontknow
no nic, aspon budem delat bordelbigsmile
.
to musi bejt ale pussybigsmilebigsmile telefon tam na nej nebyl?? bychom ho nekdy pozvali k zemanovibigsmile

tobe z toho budou misto pindoura trcet az k zemi koziskagoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
29.10.2008 16:16:44
Offline

Re: Pan..Motorkář

Loser psal:

tobe z toho budou misto pindoura trcet az k zemi koziskagoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Ale tak určitě jsou i jiné věci, které by se jí mohli ještě zvětšit, ne?
bigsmile
Vítáme ztraceného syna.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
29.10.2008 16:46:41
Offline

Re: Pan..Motorkář

tak moja na to přišlasmokin prej si tímhle kompenzuje velikost přirozeníbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Loser (Administrator)
29.10.2008 16:52:03
Offline

Re: Pan..Motorkář

Ondráš psal:
Loser psal:

tobe z toho budou misto pindoura trcet az k zemi koziskagoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Ale tak určitě jsou i jiné věci, které by se jí mohli ještě zvětšit, ne?
bigsmile
Vítáme ztraceného syna.good

napriklad?

jinak teda jako salam alejkum habibibigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Koldan (Člen)
29.10.2008 21:15:33
Offline

Re: Pan..Motorkář

to byl v Buchlákách taky jeden takovej,21 roků, lítal po zadním,po předním,papíry měl rok,lítal na nějakém suprsportu,prej talent a že mu to šlo a kámoši z něj usrávali jak je dobrej. Taky už tam po nocích svítí. Kdysi se cosi vzpomínalo na Motorkářích a já tohoto klučinu vzpomněl a začala se tam rozvášňovat nějaká slečna,jak prej byl ten kluk za rok vyježděnej,prej víc než někteří co na mašinách jezdí spoustu let a že se o něj nemám otírat. No a na to sem odpověděl,že se vo něj neotírám,že jen kroutím hlavou nad těma kecama co tam vedou, jestli je pro ni skvělej jezdec ten,kerej po roku ježdění sice postaví mašinu na zadní a dá v zatáčce koleno,ale taky po roku svítí v zatáčce pomníčkem,tak že je sjetáidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sirkrtek (Člen)
29.10.2008 21:30:24
Offline

Re: Pan..Motorkář

Koldan psal:

to byl v Buchlákách taky jeden takovej,21 roků, lítal po zadním,po předním,papíry měl rok,lítal na nějakém suprsportu,prej talent a že mu to šlo a kámoši z něj usrávali jak je dobrej. Taky už tam po nocích svítí. Kdysi se cosi vzpomínalo na Motorkářích a já tohoto klučinu vzpomněl a začala se tam rozvášňovat nějaká slečna,jak prej byl ten kluk za rok vyježděnej,prej víc než někteří co na mašinách jezdí spoustu let a že se o něj nemám otírat. No a na to sem odpověděl,že se vo něj neotírám,že jen kroutím hlavou nad těma kecama co tam vedou, jestli je pro ni skvělej jezdec ten,kerej po roku ježdění sice postaví mašinu na zadní a dá v zatáčce koleno,ale taky po roku svítí v zatáčce pomníčkem,tak že je sjetáidontknow

Pravdu díž good


... jojo holou prdelí ježka neumlátíš
Lukyn1 (Člen)
29.10.2008 21:53:54
Offline

Re: Pan..Motorkář

Ktomu se nedá co dodat, je to prostě kokot. Já jsem taky mladší ročník, ale tenhle má totálně vydlabáno toho, už jako malýho při porodu museli pustit nahlavičku pussy opakovaně pussy bigsmile


Jeedéééééééééééémmmm
Fresh Man (Člen)
30.10.2008 10:25:27
Offline

Re: Pan..Motorkář

nenee má pravdu...good


Bandit pičo
misazx10R (Nový člen)
19.03.2010 23:53:21
Offline

Re: Pan..Motorkář

tááák pánové,pěkný večer přeji.
reaguji na1.:prvního aktéra v těchto reakcích který přepsal můj názor sem na tento web..tak tedy,panáčku,nejdříve se nauč psát,číst a teprve pak něco interpretuj.
takhle si ze sebe udělal akorát blbce.
2.:motorkáře co si myslí že mám matku na ministerstvu a otce milionáře.-nemám.
jen pořádně makám a tak si můžu dovolit kvalitní stroje.
3.:Na chytráky co si mysleli že už jsem umřel-nikoli.tímto textem to utvrzuji.
4.:otázka pro všechny:proč myslíte že jakýkoli supersport je skoro 2krát dražší než stroje typu bandit,hornet atd?no protože jsou použity kvalitní komponenty tlumení,brzd,atd atd
5.:jednou jsem si v záchvatu moudrosti pořídil gsx1400..měl jsem ji 2 měsíce.když se mi ve 180 na dálnici rozvlnila tak že jsem se málem zabil tak jsem ji prodal prvnímu zoufalci na výkup.
co z toho plyne?nic proti banditům pánové-obyčejné,jednoduché a na provoz levné stroje,asi jako škoda fabia.Nikoho neurazí,nikoho neohromí.
jsou tací,kteří chtějí trochu víc.
s přátelským pozdravem Michal Calta

luboss (Člen)
19.03.2010 23:57:46
Offline

Re: Pan..Motorkář

co má jako proti V-Stromům bigsmilesmokin


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
fidoB6 (Člen)
20.03.2010 00:11:33
Offline

Re: Pan..Motorkář

Co má s mozkem?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Hlavně pro něj musela být potupa se tu regnout,aby sem napsal duchaplnej příspěvekbigsmilebigsmilebigsmile
Ještě že my jsme ti páprdové na takovejch "fábiích" a tu pan střelec jezdí s tim svym "efkem"...No potkat takovýho vola někde na srazu, styděl bych se asi víc jak on, že mezi motorkářema se najde takovej exót....Kupující motorek by měl už asi i na psychotestysick


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
fidoB6 (Člen)
20.03.2010 00:15:55
Offline

Re: Pan..Motorkář

PS: "v záchvatu moudrosti"........ho asi začal bolet zub....ani v 60 bych si o sobě netroufl říct, že sem moudrej....natož ta jeho moudrost ho donutila prodat naháče a koupit zas nějakou lehnu (nejspíš desítkovou žábu)bigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Koldan (Člen)
20.03.2010 00:22:07
Offline

Re: Pan..Motorkář

misazx10R psal:

tááák pánové,pěkný večer přeji.
reaguji na1.:prvního aktéra v těchto reakcích který přepsal můj názor sem na tento web..tak tedy,panáčku,nejdříve se nauč psát,číst a teprve pak něco interpretuj.
takhle si ze sebe udělal akorát blbce.
2.:motorkáře co si myslí že mám matku na ministerstvu a otce milionáře.-nemám.
jen pořádně makám a tak si můžu dovolit kvalitní stroje.
3.:Na chytráky co si mysleli že už jsem umřel-nikoli.tímto textem to utvrzuji.
4.:otázka pro všechny:proč myslíte že jakýkoli supersport je skoro 2krát dražší než stroje typu bandit,hornet atd?no protože jsou použity kvalitní komponenty tlumení,brzd,atd atd
5.:jednou jsem si v záchvatu moudrosti pořídil gsx1400..měl jsem ji 2 měsíce.když se mi ve 180 na dálnici rozvlnila tak že jsem se málem zabil tak jsem ji prodal prvnímu zoufalci na výkup.
co z toho plyne?nic proti banditům pánové-obyčejné,jednoduché a na provoz levné stroje,asi jako škoda fabia.Nikoho neurazí,nikoho neohromí.
jsou tací,kteří chtějí trochu víc.
s přátelským pozdravem Michal Calta

řekl bych, že blbce a to korunovaného jsi ze sebe udělal tak akorát ty, ať už je to tím článkem, nebo tvou uraženou reakcí na dva roky staré téma. Zjevně máš potřebu si honit ego a jako dítě své názory obhajovat kopáním kolem sebe. Dle mě si trouba, který ví hovno a měl zatím jen štěstí. Psat takovou debilinu, aby jezdili lidi po ulicích a dělali bordel může opravdu jen nedospělé dítě postižené vlastní sebestředností. Takže nás ušetři svých výlevů a běž si honit triko třeba na motorkáře.cz nebo někde před základku, tam tvé názory u puberťáků můžou mít úspěch a určitě se tam setkáš i s očekávaným obdivemass


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
luboss (Člen)
20.03.2010 00:33:24
Offline

Re: Pan..Motorkář

otázka je, esivá von negumuje jenom na návsi před hasičárnou u zastávky busu, co jezdí ráno tam a zítra zpátky headshake


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
kojaksro (Člen)
20.03.2010 00:37:17
Offline

Re: Pan..Motorkář

Koldan psal:
misazx10R psal:

tááák pánové,pěkný večer přeji.
reaguji na1.:prvního aktéra v těchto reakcích který přepsal můj názor sem na tento web..tak tedy,panáčku,nejdříve se nauč psát,číst a teprve pak něco interpretuj.
takhle si ze sebe udělal akorát blbce.
2.:motorkáře co si myslí že mám matku na ministerstvu a otce milionáře.-nemám.
jen pořádně makám a tak si můžu dovolit kvalitní stroje.
3.:Na chytráky co si mysleli že už jsem umřel-nikoli.tímto textem to utvrzuji.
4.:otázka pro všechny:proč myslíte že jakýkoli supersport je skoro 2krát dražší než stroje typu bandit,hornet atd?no protože jsou použity kvalitní komponenty tlumení,brzd,atd atd
5.:jednou jsem si v záchvatu moudrosti pořídil gsx1400..měl jsem ji 2 měsíce.když se mi ve 180 na dálnici rozvlnila tak že jsem se málem zabil tak jsem ji prodal prvnímu zoufalci na výkup.
co z toho plyne?nic proti banditům pánové-obyčejné,jednoduché a na provoz levné stroje,asi jako škoda fabia.Nikoho neurazí,nikoho neohromí.
jsou tací,kteří chtějí trochu víc.
s přátelským pozdravem Michal Calta

řekl bych, že blbce a to korunovaného jsi ze sebe udělal tak akorát ty, ať už je to tím článkem, nebo tvou uraženou reakcí na dva roky staré téma. Zjevně máš potřebu si honit ego a jako dítě své názory obhajovat kopáním kolem sebe. Dle mě si trouba, který ví hovno a měl zatím jen štěstí. Psat takovou debilinu, aby jezdili lidi po ulicích a dělali bordel může opravdu jen nedospělé dítě postižené vlastní sebestředností. Takže nás ušetři svých výlevů a běž si honit triko třeba na motorkáře.cz nebo někde před základku, tam tvé názory u puberťáků můžou mít úspěch a určitě se tam setkáš i s očekávaným obdivemass

.....díky Koldan......nejsem ve stavu toto napsat......a naprosto s epod TOTO podepisuji.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
20.03.2010 00:38:42
Offline

Re: Pan..Motorkář

..sem zapoměl ass


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
20.03.2010 01:42:15
Offline

Re: Pan..Motorkář

misazx10R psal:

tááák pánové,pěkný večer přeji.
reaguji na1.:prvního aktéra v těchto reakcích který přepsal můj názor sem na tento web..tak tedy,panáčku,nejdříve se nauč psát,číst a teprve pak něco interpretuj.
takhle si ze sebe udělal akorát blbce.
2.:motorkáře co si myslí že mám matku na ministerstvu a otce milionáře.-nemám.
jen pořádně makám a tak si můžu dovolit kvalitní stroje.
3.:Na chytráky co si mysleli že už jsem umřel-nikoli.tímto textem to utvrzuji.
4.:otázka pro všechny:proč myslíte že jakýkoli supersport je skoro 2krát dražší než stroje typu bandit,hornet atd?no protože jsou použity kvalitní komponenty tlumení,brzd,atd atd
5.:jednou jsem si v záchvatu moudrosti pořídil gsx1400..měl jsem ji 2 měsíce.když se mi ve 180 na dálnici rozvlnila tak že jsem se málem zabil tak jsem ji prodal prvnímu zoufalci na výkup.
co z toho plyne?nic proti banditům pánové-obyčejné,jednoduché a na provoz levné stroje,asi jako škoda fabia.Nikoho neurazí,nikoho neohromí.
jsou tací,kteří chtějí trochu víc.
s přátelským pozdravem Michal Calta

...jelikož má flashu v lednici ( tak to klidně rozvedu )
1-3 bod nebudem řešit
..k budu 3 se vrácím,,,,a respekuji ho.
4- viděl jsi někoho jezdit na trubkáči a na tom jak říkaj delta-boxu. ( Ducati v.s Suzuki ) a ten Tvů kvalitní komponent.....s tím si to nech podepsat v Čině.....
5-sorry ale estli se ti 1400-ctka rozvlnila, tak buď si koupil řachu.....nebo na tem prstě neumíš...a zoufalců je tvého typu fakt dost.
A za 6-té...já po mírumilovnej...typ...až tě potkám tak ti koupím DRINK....a na jsem Tebe zvědavej....

Za sedmé, jsi přesně ten typ lidu, kvůli kerému, na béčko nedám dopustit

Za 8.....uplně  si mimo.....napsal si to nastránky kde je to každýmu úplně upussy

....upřímně, kdybych Toto na jakéholiv motorkáře splodil.....a že jich pár nemusím...stejně byh se stydělsmile2


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Koldan (Člen)
20.03.2010 02:00:08
Offline

Re: Pan..Motorkář

sem rád, že nejsu jedinej gdo dnes chlastá u klávesnice:o) taky už mám v sobě litr a půl modrýho portugálagood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
fidoB6 (Člen)
20.03.2010 07:26:59
Offline

Re: Pan..Motorkář

Ještě mi tak napadlo, jak tady na tak starej příspěvek narazil? Že by si hodil do gůglu ten svůj úchvatnej text a vyplivlo mu to, že je to tady?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmileNebo si gůglí svý jménobigsmilebigsmilebigsmilebigsmileA nebo je to nějaká provokace....bigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
XJelen (Člen)
20.03.2010 08:20:05
Offline

Re: Pan..Motorkář

misazx10R psal:

tááák pánové,pěkný večer přeji.
reaguji na1.:prvního aktéra v těchto reakcích který přepsal můj názor sem na tento web..tak tedy,panáčku,nejdříve se nauč psát,číst a teprve pak něco interpretuj.
takhle si ze sebe udělal akorát blbce.
2.:motorkáře co si myslí že mám matku na ministerstvu a otce milionáře.-nemám.
jen pořádně makám a tak si můžu dovolit kvalitní stroje.
3.:Na chytráky co si mysleli že už jsem umřel-nikoli.tímto textem to utvrzuji.
4.:otázka pro všechny:proč myslíte že jakýkoli supersport je skoro 2krát dražší než stroje typu bandit,hornet atd?no protože jsou použity kvalitní komponenty tlumení,brzd,atd atd
5.:jednou jsem si v záchvatu moudrosti pořídil gsx1400..měl jsem ji 2 měsíce.když se mi ve 180 na dálnici rozvlnila tak že jsem se málem zabil tak jsem ji prodal prvnímu zoufalci na výkup.
co z toho plyne?nic proti banditům pánové-obyčejné,jednoduché a na provoz levné stroje,asi jako škoda fabia.Nikoho neurazí,nikoho neohromí.
jsou tací,kteří chtějí trochu víc.
s přátelským pozdravem Michal Calta

Vorel...že je to Vorel good ... řekněte to někdo bigsmilebigsmilebigsmile
tohle by nikdo jinej dohromady nedal bigsmile


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
20.03.2010 08:20:28
Offline

Re: Pan..Motorkář

kojaksro psal:
misazx10R psal:

tááák pánové,pěkný večer přeji.
reaguji na1.:prvního aktéra v těchto reakcích který přepsal můj názor sem na tento web..tak tedy,panáčku,nejdříve se nauč psát,číst a teprve pak něco interpretuj.
takhle si ze sebe udělal akorát blbce.
2.:motorkáře co si myslí že mám matku na ministerstvu a otce milionáře.-nemám.
jen pořádně makám a tak si můžu dovolit kvalitní stroje.
3.:Na chytráky co si mysleli že už jsem umřel-nikoli.tímto textem to utvrzuji.
4.:otázka pro všechny:proč myslíte že jakýkoli supersport je skoro 2krát dražší než stroje typu bandit,hornet atd?no protože jsou použity kvalitní komponenty tlumení,brzd,atd atd
5.:jednou jsem si v záchvatu moudrosti pořídil gsx1400..měl jsem ji 2 měsíce.když se mi ve 180 na dálnici rozvlnila tak že jsem se málem zabil tak jsem ji prodal prvnímu zoufalci na výkup.
co z toho plyne?nic proti banditům pánové-obyčejné,jednoduché a na provoz levné stroje,asi jako škoda fabia.Nikoho neurazí,nikoho neohromí.
jsou tací,kteří chtějí trochu víc.
s přátelským pozdravem Michal Calta

...jelikož má flashu v lednici ( tak to klidně rozvedu )
1-3 bod nebudem řešit
..k budu 3 se vrácím,,,,a respekuji ho.
4- viděl jsi někoho jezdit na trubkáči a na tom jak říkaj delta-boxu. ( Ducati v.s Suzuki ) a ten Tvů kvalitní komponent.....s tím si to nech podepsat v Čině.....
5-sorry ale estli se ti 1400-ctka rozvlnila, tak buď si koupil řachu.....nebo na tem prstě neumíš...a zoufalců je tvého typu fakt dost.
A za 6-té...já po mírumilovnej...typ...až tě potkám tak ti koupím DRINK....a na jsem Tebe zvědavej....

Za sedmé, jsi přesně ten typ lidu, kvůli kerému, na béčko nedám dopustit

Za 8.....uplně  si mimo.....napsal si to nastránky kde je to každýmu úplně upussy

....upřímně, kdybych Toto na jakéholiv motorkáře splodil.....a že jich pár nemusím...stejně byh se stydělsmile2

Kožaku,Tobě to pod vlivem pálígoodbigsmilebigsmile
Ovšem ten ubohý chlapec měl zřejmě náročné dětstvísurprisedbigsmile


...a bude hůř!
tomassodek (Člen)
20.03.2010 08:24:58
Offline

Re: Pan..Motorkář

davam KOKOTOVY rok maximalne dvabigsmile


Nakřápnutý hrnec nejdéle vydrží.
karlos100 (Člen)
20.03.2010 08:34:37
Offline

Re: Pan..Motorkář

tomassodek psal:

davam KOKOTOVY rok maximalne dvabigsmile

abys nepřepálil vodhadbigsmile idioti maj většinou klikubigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Inženýrek (Člen)
20.03.2010 08:35:19
Offline

Re: Pan..Motorkář

tomassodek psal:

davam KOKOTOVY rok maximalne dvabigsmile

Kdepak, tomu se nemůže nic stát, to je "král" silnic bigsmile


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
K.a.s.y.m. (Člen)
20.03.2010 09:23:29
Offline

Re: Pan..Motorkář

kojaksro psal:
misazx10R psal:

tááák pánové,pěkný večer přeji.
reaguji na1.:prvního aktéra v těchto reakcích který přepsal můj názor sem na tento web..tak tedy,panáčku,nejdříve se nauč psát,číst a teprve pak něco interpretuj.
takhle si ze sebe udělal akorát blbce.
2.:motorkáře co si myslí že mám matku na ministerstvu a otce milionáře.-nemám.
jen pořádně makám a tak si můžu dovolit kvalitní stroje.
3.:Na chytráky co si mysleli že už jsem umřel-nikoli.tímto textem to utvrzuji.
4.:otázka pro všechny:proč myslíte že jakýkoli supersport je skoro 2krát dražší než stroje typu bandit,hornet atd?no protože jsou použity kvalitní komponenty tlumení,brzd,atd atd
5.:jednou jsem si v záchvatu moudrosti pořídil gsx1400..měl jsem ji 2 měsíce.když se mi ve 180 na dálnici rozvlnila tak že jsem se málem zabil tak jsem ji prodal prvnímu zoufalci na výkup.
co z toho plyne?nic proti banditům pánové-obyčejné,jednoduché a na provoz levné stroje,asi jako škoda fabia.Nikoho neurazí,nikoho neohromí.
jsou tací,kteří chtějí trochu víc.
s přátelským pozdravem Michal Calta

...jelikož má flashu v lednici ( tak to klidně rozvedu )
1-3 bod nebudem řešit
..k budu 3 se vrácím,,,,a respekuji ho.
4- viděl jsi někoho jezdit na trubkáči a na tom jak říkaj delta-boxu. ( Ducati v.s Suzuki ) a ten Tvů kvalitní komponent.....s tím si to nech podepsat v Čině.....
5-sorry ale estli se ti 1400-ctka rozvlnila, tak buď si koupil řachu.....nebo na tem prstě neumíš...a zoufalců je tvého typu fakt dost.
A za 6-té...já po mírumilovnej...typ...až tě potkám tak ti koupím DRINK....a na jsem Tebe zvědavej....

Za sedmé, jsi přesně ten typ lidu, kvůli kerému, na béčko nedám dopustit

Za 8.....uplně  si mimo.....napsal si to nastránky kde je to každýmu úplně upussy

....upřímně, kdybych Toto na jakéholiv motorkáře splodil.....a že jich pár nemusím...stejně byh se stydělsmile2

tos napsal moc pěkněgoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hans (Člen)
20.03.2010 09:25:45
Offline

Re: Pan..Motorkář

hoši to je něčí provokace toto, takovej blb by sem jinak nevlez evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Banditatom (Člen)
20.03.2010 09:43:16
Offline

Re: Pan..Motorkář

zřejmě má malý pérosurprisedchudě pač jinak nevím co ho donutilo ten příspěvek vyhledatbigsmile jinak dík u snídaně jsem ucvrnkával smíchybigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
karlos100 (Člen)
20.03.2010 09:53:28
Offline

Re: Pan..Motorkář

hans psal:

hoši to je něčí provokace toto, takovej blb by sem jinak nevlez evil

možnábigsmile,ale dovedu si představit,že právě takovej blb má potřebu
se takhle prezentovat..
Každopádně celej ten dopis musí doufám bejt něčí vtipgood,pokud by to byla pravda,
tak potěš prdel,pisatel má nárok na účast v Top10 - "Debil roku"bigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Banditatom (Člen)
20.03.2010 09:57:04
Offline

Re: Pan..Motorkář

karlos100 psal:
hans psal:

hoši to je něčí provokace toto, takovej blb by sem jinak nevlez evil

možnábigsmile,ale dovedu si představit,že právě takovej blb má potřebu
se takhle prezentovat..
Každopádně celej ten dopis musí doufám bejt něčí vtipgood,pokud by to byla pravda,
tak potěš prdel,pisatel má nárok na účast v Top10 - "Debil roku"bigsmilebigsmilebigsmile

možná i adept na vítězebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
karlos100 (Člen)
20.03.2010 09:59:20
Offline

Re: Pan..Motorkář

Banditatom psal:
karlos100 psal:
hans psal:

hoši to je něčí provokace toto, takovej blb by sem jinak nevlez evil

možnábigsmile,ale dovedu si představit,že právě takovej blb má potřebu
se takhle prezentovat..
Každopádně celej ten dopis musí doufám bejt něčí vtipgood,pokud by to byla pravda,
tak potěš prdel,pisatel má nárok na účast v Top10 - "Debil roku"bigsmilebigsmilebigsmile

možná i adept na vítězebigsmilebigsmilebigsmile

depa,s přehledem vyhrává Paroubeksickbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Banditatom (Člen)
20.03.2010 10:02:54
Offline

Re: Pan..Motorkář

karlos100 psal:
Banditatom psal:
karlos100 psal:


možnábigsmile,ale dovedu si představit,že právě takovej blb má potřebu
se takhle prezentovat..
Každopádně celej ten dopis musí doufám bejt něčí vtipgood,pokud by to byla pravda,
tak potěš prdel,pisatel má nárok na účast v Top10 - "Debil roku"bigsmilebigsmilebigsmile

možná i adept na vítězebigsmilebigsmilebigsmile

depa,s přehledem vyhrává Paroubeksickbigsmilebigsmilebigsmile

pussys paroubkem dupe ho topolánekbigsmilebigsmilebigsmile

hej teď mě tak napadá jestli ten vocas není ten sám co kdysi psal do ČMN že na silnejch motorkách jezdí od 17let a vše pod litr je odpad. říkám je v tom péro co jinéhobigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
karlos100 (Člen)
20.03.2010 10:11:55
Offline

Re: Pan..Motorkář

Banditatom psal:
karlos100 psal:
Banditatom psal:


možná i adept na vítězebigsmilebigsmilebigsmile

depa,s přehledem vyhrává Paroubeksickbigsmilebigsmilebigsmile

pussys paroubkem dupe ho topolánekbigsmilebigsmilebigsmile

hej teď mě tak napadá jestli ten vocas není ten sám co kdysi psal do ČMN že na silnejch motorkách jezdí od 17let a vše pod litr je odpad. říkám je v tom péro co jinéhobigsmilebigsmilebigsmile

Jestli to dobře chápu,tak má Kawu,ty jsou všichni divnýidontknowbigsmilebigsmilebigsmile
ale možná maj největší pérosurprised
Zas co já bych s dalšíma třiceti cenťákama dělalhelpbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
hans (Člen)
20.03.2010 10:13:36
Offline

Re: Pan..Motorkář

karlos100 psal:
Banditatom psal:
karlos100 psal:


depa,s přehledem vyhrává Paroubeksickbigsmilebigsmilebigsmile

pussys paroubkem dupe ho topolánekbigsmilebigsmilebigsmile

hej teď mě tak napadá jestli ten vocas není ten sám co kdysi psal do ČMN že na silnejch motorkách jezdí od 17let a vše pod litr je odpad. říkám je v tom péro co jinéhobigsmilebigsmilebigsmile

Jestli to dobře chápu,tak má Kawu,ty jsou všichni divnýidontknowbigsmilebigsmilebigsmile
ale možná maj největší pérosurprised
Zas co já bych s dalšíma třiceti cenťákama dělalhelpbigsmilebigsmilebigsmile

koupil bych dvacet deka, v celku bigsmile, nekrájet


Sapere Aude
www.gunlex.cz
karlos100 (Člen)
20.03.2010 10:15:02
Offline

Re: Pan..Motorkář

hans psal:
karlos100 psal:
Banditatom psal:


pussys paroubkem dupe ho topolánekbigsmilebigsmilebigsmile

hej teď mě tak napadá jestli ten vocas není ten sám co kdysi psal do ČMN že na silnejch motorkách jezdí od 17let a vše pod litr je odpad. říkám je v tom péro co jinéhobigsmilebigsmilebigsmile

Jestli to dobře chápu,tak má Kawu,ty jsou všichni divnýidontknowbigsmilebigsmilebigsmile
ale možná maj největší pérosurprised
Zas co já bych s dalšíma třiceti cenťákama dělalhelpbigsmilebigsmilebigsmile

koupil bych dvacet deka, v celku bigsmile, nekrájet

depa,přece nepřijdu vo hlavubigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Koldan (Člen)
20.03.2010 10:15:31
Offline

Re: Pan..Motorkář

XJelen psal:
misazx10R psal:

tááák pánové,pěkný večer přeji.
reaguji na1.:prvního aktéra v těchto reakcích který přepsal můj názor sem na tento web..tak tedy,panáčku,nejdříve se nauč psát,číst a teprve pak něco interpretuj.
takhle si ze sebe udělal akorát blbce.
2.:motorkáře co si myslí že mám matku na ministerstvu a otce milionáře.-nemám.
jen pořádně makám a tak si můžu dovolit kvalitní stroje.
3.:Na chytráky co si mysleli že už jsem umřel-nikoli.tímto textem to utvrzuji.
4.:otázka pro všechny:proč myslíte že jakýkoli supersport je skoro 2krát dražší než stroje typu bandit,hornet atd?no protože jsou použity kvalitní komponenty tlumení,brzd,atd atd
5.:jednou jsem si v záchvatu moudrosti pořídil gsx1400..měl jsem ji 2 měsíce.když se mi ve 180 na dálnici rozvlnila tak že jsem se málem zabil tak jsem ji prodal prvnímu zoufalci na výkup.
co z toho plyne?nic proti banditům pánové-obyčejné,jednoduché a na provoz levné stroje,asi jako škoda fabia.Nikoho neurazí,nikoho neohromí.
jsou tací,kteří chtějí trochu víc.
s přátelským pozdravem Michal Calta

Vorel...že je to Vorel good ... řekněte to někdo bigsmilebigsmilebigsmile
tohle by nikdo jinej dohromady nedal bigsmile

kuwa sem sa nechal zasejc nachytat,von to bude fakt asi Vorel ,páč jináč to snad ani nejni možnýheadshake


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Zdenák (Člen)
20.03.2010 10:34:49
Offline

Re: Pan..Motorkář

to misazx10R: Doplň si profil !!!! bigsmile

PS: Do autobusu se neser pussy je jich tu víc než si myslíš...evil


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
tomassodek (Člen)
20.03.2010 11:01:01
Offline

Re: Pan..Motorkář

Zdenák psal:

to misazx10R: Doplň si profil !!!! bigsmile

PS: Do autobusu se neser pussy je jich tu víc než si myslíš...evil

bylo by fajn vedet kde se da potkat takovej kokotgood


Nakřápnutý hrnec nejdéle vydrží.
karlos100 (Člen)
20.03.2010 11:08:10
Offline

Re: Pan..Motorkář

tomassodek psal:
Zdenák psal:

to misazx10R: Doplň si profil !!!! bigsmile

PS: Do autobusu se neser pussy je jich tu víc než si myslíš...evil

bylo by fajn vedet kde se da potkat takovej kokotgood

pročheadshake idiotů mám dost za celej tejden v prácibigsmile
radši potkávám pohodový hovádkagoodbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
tomassodek (Člen)
20.03.2010 11:22:01
Offline

Re: Pan..Motorkář

karlos100 psal:
tomassodek psal:
Zdenák psal:

to misazx10R: Doplň si profil !!!! bigsmile

PS: Do autobusu se neser pussy je jich tu víc než si myslíš...evil

bylo by fajn vedet kde se da potkat takovej kokotgood

pročheadshake idiotů mám dost za celej tejden v prácibigsmile
radši potkávám pohodový hovádkagoodbigsmilebigsmilebigsmile

s radosti bych ho nakopal doassbigsmile


Nakřápnutý hrnec nejdéle vydrží.
Baltazar (Člen)
20.03.2010 11:30:48
Offline

Re: Pan..Motorkář

pussy to je zas nějakej pojišťovák, po dvou letech, asi triko honič, nebo péro honič?surprisedsurprisedsurprised
se nakonec divím, že to vůbec čtu, du jezdit po zadnim, ale nejdřív sundám ten laďák co tam mám, dělá to hovno bordelass


The father of the little princess of the dawn
osiris (Člen)
20.03.2010 11:38:00
Offline

Re: Pan..Motorkář


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
20.03.2010 11:48:01
Offline

Re: Pan..Motorkář

osiris psal:

http://www.autocalta.cz/

Osi,Ty se nudíš,viďgoodbigsmile
ale je to dobrý počteníbigsmilebigsmilebigsmile chválit se umí...
zřejmě si vzal návod z reklamy na Ariel,
pěkná konfrontace s "běžným pracím prostředkem"bigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Hanz (Člen)
20.03.2010 12:19:04
Offline

Re: Pan..Motorkář

Kua kolik těch kokotů se tu ještě letos zaregistrujeheadshake.
Nevím, jestli by nestálo za úvahu v době antivirů, antispamů a kdo ví čeho všeho, třeba při registraci povolat antipičus....fucksurprised


WD club member...
Zdenda (Člen)
20.03.2010 12:57:33
Offline

Re: Pan..Motorkář

S dovolením bych za sebe doplnil pár bodů:

pane Calta,

9) Bandita jsem si koupil před pěti lety proto, že se mi líbil a líbí se mi dodnes, páč jde o klasickou motorku, která vzhledem nezestárne a podobné se už nedělají. A prodávat ji rozhodně nehodlám. Líbí se mi i jízda na ní a představte si, nechci se nějak chvástat, ale kdybych chtěl, tak v pohodě nového litra vyplatím taky a né třeba jednoho.

10) Přesně kvůli takovej nafouklejm primitivům jako jste Vy, kteří vidí akorát svoje zájmy, svůj styl jízdy, mají jen oni ty nejlepší stroje a všichni ostatní jsou méněcení a vy by ste je nejraději odsunul, mám vždy zkažené pocity z jízdy na motorce. A co teprve ti chudáci co si vůbec dovolí osedlat Jawu, ČZ, Simsony a podobně že.

11) Modlete se, aby až to jednou při tom zvedání na zadní ve městě nevyjde a vy trefíte třeba zaparkované auto, kde je třeba malé dítě v sedačce (což se stalo mojí kamarádce) abych majitelem toho auta nebyl já, páč potom Vám utrhnu hlavu a dokopu tě tak, že tě nedaj už nikdy dohormady. A záchranku rozhodně volat nebudu.

12) Je mi vás líto a doufám, že podobnou trubku nikde neuslyším a snad na silnici nepotkám.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kim (Člen)
20.03.2010 13:02:05
Offline

Re: Pan..Motorkář

...se divim že Vás to vzrušuje,mě teda ne,at si každej mele a píše co chcebigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
tomassodek (Člen)
20.03.2010 14:29:20
Offline

Re: Pan..Motorkář

Zdenda psal:

S dovolením bych za sebe doplnil pár bodů:

pane Calta,

9) Bandita jsem si koupil před pěti lety proto, že se mi líbil a líbí se mi dodnes, páč jde o klasickou motorku, která vzhledem nezestárne a podobné se už nedělají. A prodávat ji rozhodně nehodlám. Líbí se mi i jízda na ní a představte si, nechci se nějak chvástat, ale kdybych chtěl, tak v pohodě nového litra vyplatím taky a né třeba jednoho.

10) Přesně kvůli takovej nafouklejm primitivům jako jste Vy, kteří vidí akorát svoje zájmy, svůj styl jízdy, mají jen oni ty nejlepší stroje a všichni ostatní jsou méněcení a vy by ste je nejraději odsunul, mám vždy zkažené pocity z jízdy na motorce. A co teprve ti chudáci co si vůbec dovolí osedlat Jawu, ČZ, Simsony a podobně že.

11) Modlete se, aby až to jednou při tom zvedání na zadní ve městě nevyjde a vy trefíte třeba zaparkované auto, kde je třeba malé dítě v sedačce (což se stalo mojí kamarádce) abych majitelem toho auta nebyl já, páč potom Vám utrhnu hlavu a dokopu tě tak, že tě nedaj už nikdy dohormady. A záchranku rozhodně volat nebudu.

12) Je mi vás líto a doufám, že podobnou trubku nikde neuslyším a snad na silnici nepotkám.

dobre tygoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood


Nakřápnutý hrnec nejdéle vydrží.
Paladin86 (Člen)
20.03.2010 14:42:09
Offline

Re: Pan..Motorkář

Fakt jsem se pobavil... Ten člověk vůbec neví co mele! Ale fakt mě překvapilo že ještě žije... Už se těšim co ještě napíše smile1

Paladin86 (Člen)
20.03.2010 14:47:30
Offline

Re: Pan..Motorkář

Hanz psal:

Kua kolik těch kokotů se tu ještě letos zaregistrujeheadshake.
Nevím, jestli by nestálo za úvahu v době antivirů, antispamů a kdo ví čeho všeho, třeba při registraci povolat antipičus....fucksurprised

Myslim že to ještě jde! Takový CBR 125 forum.... to je teprv síla bigsmile

Banditatom (Člen)
20.03.2010 17:32:00
Offline

Re: Pan..Motorkář

Paladin86 psal:
Hanz psal:

Kua kolik těch kokotů se tu ještě letos zaregistrujeheadshake.
Nevím, jestli by nestálo za úvahu v době antivirů, antispamů a kdo ví čeho všeho, třeba při registraci povolat antipičus....fucksurprised

Myslim že to ještě jde! Takový CBR 125 forum.... to je teprv síla bigsmile

nebo motorkáři.czevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
20.03.2010 20:27:28
Offline

Re: Pan..Motorkář

To je volekbigsmile


God Save The Queen!
vOjTaB6 (Člen)
20.03.2010 23:06:41
Offline

Re: Pan..Motorkář

Jelikož mám doma jak Bandita, tak i kelímek a teď už i enduro, tak můžu naprosto s klidem a nestranně konstatovat, že větší pussy jsem ěště neviděl...


Bandit rulezz!!!
Ondráš (Člen)
21.03.2010 00:21:39
Offline

Re: Pan..Motorkář

osiris psal:

http://www.autocalta.cz/

Ty voe... Od člověka, který na jedné stránce nabízí konzultaci při nákupu auta (http://www.autocalta.cz/sluzby.html) a na druhé zase, že stáčí kilometry (http://www.autocalta.cz/novinky.html), bych si fakt radit nenechal. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
21.03.2010 00:29:16
Offline

Re: Pan..Motorkář

No tak třeba mě taky baví,neo spíš bavilo dělat na motorce brajgl,lítat po zadním,předním,žádným...Je to asi určitá forma exhibicionismu,ale furt lepčí než se vobnažovat f parkugoodbigsmile Ale to je taky jeden z důvodů proč mám bandita,podle čeho si ty čuráku myslíš že ten název dostal? Vždyť je to puvod a samotnej kořen strýtů a dnešní mrtky mu nesahají ani po kotníkysmokin V době kdy Gery Rotvel s B12 neměl na světě konkurenci ve stuntrajdingu si ale takovej sráč nemůže pamatovat,ale co je horší,ani si vo minulosti svého koníčka nic nezjistí a mele hovna do médiisick
A jestli je to Vorel,tak je už taky pičabigsmilebigsmilebigsmile Ale aspoň je prdelsmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
barynek (Člen)
21.03.2010 00:50:34
Offline

Re: Pan..Motorkář

chudák pán, když je v hlavě prázdno, tak se holt nedá svítit. Když se k tomu přidá komplex s malým nádobíčkem, je to k nezaplaceníheadshakebigsmile

z tej stránky co tu dával Osi, co je to ten RANGA rover? to je nějaká čína nebo co?bigsmilebigsmilebigsmile
dále, přídavné jméno od diesel je DIESELOVÝ, ne dieslový...headshake
a když maj nejnovější metodiku a já nevim co, tak proč jen na tři roky starý BMW 730D?? proč ne novější?idontknow

jestli to má stejnej jouda jako psal ten příspěvek, tak bych si tam nedal opravit ani bicykl...sickbigsmile


Bandit 4EVER!!!
nicola.foxx (Člen)
21.03.2010 01:23:12
Offline

Re: Pan..Motorkář

Proc se tu vsichni nervujeme?? Ten uz se tady nevokazehelp
Jeden prispevek a konecsick Kdepak jsou tedkon ty novy poradci a pojistovaciidontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Baltazar (Člen)
21.03.2010 07:01:36
Offline

Re: Pan..Motorkář

Aby von to nebyl takovej ten zmrzlinář, jak mi na Dubej brzdí, když jedu autembigsmile


The father of the little princess of the dawn

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr