Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Planuju dovolenou na pristi rok...

Zbyňa (Člen)
06.11.2008 11:31:46
Offline

Planuju dovolenou na pristi rok...

a chci se podivat pres alpy a chorvatsko do bosny a hercegoviny... zkratka: chci projet par prusmyku v alpach, projet vnitrozemim kousek chorvatska, vykoupat se v mori, a potom projet bosnu a hercegovinu a cestou nazpatek se tak na 2 dny podivat do dolomitu... je tu nekdo, kdo neco podobnyho absolvoval? nebo nekdo kdo to chce pristi rok absolvovat? potreboval bych poradit aspon pribliznou trasu tehle cesty... diky moc


Harley do kaluže a motorky za něj
inkvizitorr (Administrator)
06.11.2008 11:41:45
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

něco málo najdeš v cestopise kudy do chorvatska (úvodní stránka) a pak www.alpineroads.com


doba je temná...
VikecB12 (Člen)
06.11.2008 11:44:32
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

Jel sem něco podobnýho,odjezd do rakous,přes Glockner do itálie,pak slovinsko a do chorvatska na Hvar. Cestou dom sem to vzal do slovinska do Triglavskýho národního parku na Bohinský jezero kde bych řekl že je to lepší jak někde u moře a dom. Byla to supr dovčagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zbyňa (Člen)
06.11.2008 12:12:16
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

diky, ale alpy a chorvatsko trochu znam, ale s tou Bosnou bych potreboval poradit-o ni skoro nic nevim-jako kudy jet, kde je to nejzajimavejsi, kde vjet do bosny, kde z ni vyjet a tak


Harley do kaluže a motorky za něj
Petr J. (Člen)
06.11.2008 15:46:24
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

Fik-B6S (Člen)
06.11.2008 15:52:46
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

Doplním jen web www.motorama.cz good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Progear 650 (Člen)
06.11.2008 18:01:21
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

VikecB12 psal:

Jel sem něco podobnýho,odjezd do rakous,přes Glockner do itálie,pak slovinsko a do chorvatska na Hvar. Cestou dom sem to vzal do slovinska do Triglavskýho národního parku na Bohinský jezero kde bych řekl že je to lepší jak někde u moře a dom. Byla to supr dovčagood

Si byl na Hvaru jo? a jak se Ti tam líbilo, co se týče motorky...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
VikecB12 (Člen)
06.11.2008 18:20:48
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

Progear 650 psal:
VikecB12 psal:

Jel sem něco podobnýho,odjezd do rakous,přes Glockner do itálie,pak slovinsko a do chorvatska na Hvar. Cestou dom sem to vzal do slovinska do Triglavskýho národního parku na Bohinský jezero kde bych řekl že je to lepší jak někde u moře a dom. Byla to supr dovčagood

Si byl na Hvaru jo? a jak se Ti tam líbilo, co se týče motorky...smile1

No mě se tam libilo,byl sem tam jenom chvilku,asi 5 dní,ale já prostě dýl na jednom místě nevydržím. Ostrov se dá projezdit za jeden den. Byl sem v kempu v Jelsygood Je to asi jediný místo v chorvatsku kam bych ještě jel.smile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
06.11.2008 18:24:28
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

VikecB12 psal:
Progear 650 psal:
VikecB12 psal:

Jel sem něco podobnýho,odjezd do rakous,přes Glockner do itálie,pak slovinsko a do chorvatska na Hvar. Cestou dom sem to vzal do slovinska do Triglavskýho národního parku na Bohinský jezero kde bych řekl že je to lepší jak někde u moře a dom. Byla to supr dovčagood

Si byl na Hvaru jo? a jak se Ti tam líbilo, co se týče motorky...smile1

No mě se tam libilo,byl sem tam jenom chvilku,asi 5 dní,ale já prostě dýl na jednom místě nevydržím. Ostrov se dá projezdit za jeden den. Byl sem v kempu v Jelsygood Je to asi jediný místo v chorvatsku kam bych ještě jel.smile1

Já tam v létě, ale bez motorky... Jako jediný místo supr na motorku, bylo podle mě od Stari Gradu do Hvaru... 20km krásnecj zatáček, dost široký silnice.. Jinak je to podle spíš jen na kochačku...
Mám pravdu?smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
VikecB12 (Člen)
06.11.2008 18:47:01
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

Jo to jo,většina těch silniček je uzounká a nedá se tam moc rychle letět. Projezdil sem to za jeden den,nalehko v kraťasech a v klídku,žádná střelbagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
06.11.2008 18:54:05
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

VikecB12 psal:

Jo to jo,většina těch silniček je uzounká a nedá se tam moc rychle letět. Projezdil sem to za jeden den,nalehko v kraťasech a v klídku,žádná střelbagood

Tak tak... Příští rok se tam uvdíme.... Třeba, letos sem tam byl bez motorky, příští rok ji už vezmu smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
osiris (Člen)
06.11.2008 19:37:28
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

...tahat motorku na hvar je blbost, tam užiješ jen skůtra (a toho si tam za pár prdů půjčíš), na mašinu tam silnice nejsou (ani ta z gradu do hvaru - celkem 8 zatáček bigsmile a mezi tím roviny se samou omezenou rychlostí a ploužícíma se turistama - domorodec může i bez helmy, přes plnou, v kile přes ves a vožralej, ale ty jako turista si tam neužiješ bigsmile)
...tam mašinu = nesmysl (a že to tam mám za ty roky prošmejděný křížem krážem a pozpátku bigsmile)
...jo a když pěješ takhle vo jelse, tak je vidět žes ještě nebyl na druhý (jižní) straně smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
erino73 (Člen)
06.11.2008 19:53:00
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

ajtu nieco najdes http://motoride.sk/


" všetko je podvod, iba mlieko je voda "
VikecB12 (Člen)
06.11.2008 20:23:10
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

osiris psal:

...tahat motorku na hvar je blbost, tam užiješ jen skůtra (a toho si tam za pár prdů půjčíš), na mašinu tam silnice nejsou (ani ta z gradu do hvaru - celkem 8 zatáček bigsmile a mezi tím roviny se samou omezenou rychlostí a ploužícíma se turistama - domorodec může i bez helmy, přes plnou, v kile přes ves a vožralej, ale ty jako turista si tam neužiješ bigsmile)
...tam mašinu = nesmysl (a že to tam mám za ty roky prošmejděný křížem krážem a pozpátku bigsmile)
...jo a když pěješ takhle vo jelse, tak je vidět žes ještě nebyl na druhý (jižní) straně smile1

Bylsmile1,je tam pěkně,ale sou to fšechno takový malinký vesničky a na muj fkus moc mrtvo(bude to tam ideál na dovču třeba s děckama vochcáfkou na hlínách) A motorku se mě holt nechtělo nechávat v Drveníku,tak sem si ju tam holt vzalredface Nejlepší ježdění z této dovolené bylo stejně ve Slovinsku(usek Postojna-Kranj je mňamóznígood)smile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
06.11.2008 21:02:25
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

to Osi: Chci tam jet na motorce hlavne kvuli chorvatskýmu pobřeží...plus Rakousko a Slovinsko... A navíc na Hvaru ji budu potřebovat na MOTOPARTY kterou každej rok pořádá Anton...goodsmile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Mour (Člen)
06.11.2008 21:08:31
Online

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

Progear 650 psal:

to Osi: Chci tam jet na motorce hlavne kvuli chorvatskýmu pobřeží...plus Rakousko a Slovinsko... A navíc na Hvaru ji budu potřebovat na MOTOPARTY kterou každej rok pořádá Anton...goodsmile1

...jestli to tam bude jako vždy, tak se i s motkou na chorvatským pobřeží vošukášbadsick

Progear 650 (Člen)
06.11.2008 21:12:09
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

Mour psal:
Progear 650 psal:

to Osi: Chci tam jet na motorce hlavne kvuli chorvatskýmu pobřeží...plus Rakousko a Slovinsko... A navíc na Hvaru ji budu potřebovat na MOTOPARTY kterou každej rok pořádá Anton...goodsmile1

...jestli to tam bude jako vždy, tak se i s motkou na chorvatským pobřeží vošukášbadsick

no tak doufám že nee... jezdíme tam až v půlce září... to už je to lepší...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Mour (Člen)
06.11.2008 21:20:28
Online

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

Progear 650 psal:

no tak doufám že nee... jezdíme tam až v půlce září... to už je to lepší...smile1

Bylů jsem tam na motce jeden rok v květnu, pak červnu a srpnu a provoz stejný sick ...spíš se dá pojezdit vnitrozemí, i když tam taky žádná sláva (tenkrát) bo v rozbořených vesnicích a nesmyslných úsecích jsou 50 km a chor. cajti v křaku schovaní sick ..já sem z Chorv. nadšený extra nebyl.

Já jsem byl nadšený z dovolené v Polsku, i když nekteré cesty taky nic moc, ale celková atmosféra bardzo dobrá goodbigsmile

VikecB12 (Člen)
06.11.2008 21:25:36
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

Letos sem jel po pobřeží z Rijeky do Starigrad-Paklenica a kupodivu se dala jet pěkná kudla,uplně sem se divil po skušenostech z předešlejch letgood Ale příští rok seru na jižní země,na mě je tam moc horkosmile2 Maximálně pojedu pojezdit do Alp a do Slovinska. Pořád mě láká nějaká skandinávie,ale na to asi nebudou lovepussysmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
06.11.2008 21:33:19
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

VikecB12 psal:

Letos sem jel po pobřeží z Rijeky do Starigrad-Paklenica a kupodivu se dala jet pěkná kudla,uplně sem se divil po skušenostech z předešlejch letgood Ale příští rok seru na jižní země,na mě je tam moc horkosmile2 Maximálně pojedu pojezdit do Alp a do Slovinska. Pořád mě láká nějaká skandinávie,ale na to asi nebudou lovepussysmile2

OK, já uvudim taky jak na tom budu... Ale jedny rychlý Alpy a Slovinsko by jsme dát mohli, kdyz uz to tam máš zmáklí...bigsmile

Mour: Jestli tak pojedu tak dám vědět jag sem dopadl...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
VikecB12 (Člen)
06.11.2008 21:36:59
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

Progear 650 psal:
VikecB12 psal:

Letos sem jel po pobřeží z Rijeky do Starigrad-Paklenica a kupodivu se dala jet pěkná kudla,uplně sem se divil po skušenostech z předešlejch letgood Ale příští rok seru na jižní země,na mě je tam moc horkosmile2 Maximálně pojedu pojezdit do Alp a do Slovinska. Pořád mě láká nějaká skandinávie,ale na to asi nebudou lovepussysmile2

OK, já uvudim taky jak na tom budu... Ale jedny rychlý Alpy a Slovinsko by jsme dát mohli, kdyz uz to tam máš zmáklí...bigsmile

Mour: Jestli tak pojedu tak dám vědět jag sem dopadl...smile1

Alpy nemám ani z daleka zmáklí,byl sem tam dvakrát.Pokaždé sme zmokli a jeli sme se sušit k moři do toho horka.
pussysezóna ještě neskončila a bevíme se vo té dalšíbigsmile sme alepussyebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
06.11.2008 21:59:57
Offline

Re: Planuju dovolenou na pristi rok...

VikecB12 psal:
Progear 650 psal:
VikecB12 psal:

Letos sem jel po pobřeží z Rijeky do Starigrad-Paklenica a kupodivu se dala jet pěkná kudla,uplně sem se divil po skušenostech z předešlejch letgood Ale příští rok seru na jižní země,na mě je tam moc horkosmile2 Maximálně pojedu pojezdit do Alp a do Slovinska. Pořád mě láká nějaká skandinávie,ale na to asi nebudou lovepussysmile2

OK, já uvudim taky jak na tom budu... Ale jedny rychlý Alpy a Slovinsko by jsme dát mohli, kdyz uz to tam máš zmáklí...bigsmile

Mour: Jestli tak pojedu tak dám vědět jag sem dopadl...smile1

Alpy nemám ani z daleka zmáklí,byl sem tam dvakrát.Pokaždé sme zmokli a jeli sme se sušit k moři do toho horka.
pussysezóna ještě neskončila a bevíme se vo té dalšíbigsmile sme alepussyebigsmile

jaký píče...???bigsmile já jel naposled v sobotu... a už mám absťák....smile2smile2smile2


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr