Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » sem to vyměnil

Marcus_86 (Člen)
13.11.2008 00:43:31
Offline

sem to vyměnil

Možná si někdo všiml, že se tu už moc neobjevuju. Ale spíš nééé bigsmile. Zbavil jsem se béčka a radši jsem si pořídil auto. Dá se s tím jezdit prakticky pořád. Neni mi v něm ani zima ani horko, prostě tak jak si to nastavím, nemusím se dlouho navlékat a vyslékat, prostě sednu a jedu, netřepe se, krásná spotřeba a hlavně je to bezpečnější...
Taky jsem to prodal kvůli tomu, že jsem si našel krásnou chytrou holku a nechtěl jsem si něco vyvést ... autíčkem jezdím pomaleji, nesvádí mě to k rychlé jízdě. Dávám bacha na motorky, protože už vím, že jsou blázni kteří jsou schopni z ničeho nic být za 3 sekundy na nárazníku a pod.
Sjíždím teď vw forum. Nemají to tam tak dobře vyřešené jako tady ... je to tam prostě jiné. Strašně moc modelů aut, taky víc značek.
Uživatelé jsou tam celkem ok, vždycky se vyjadřují k tématu. Není to tam ale tak osobité jako tady. Nebudu tu psat pohádky, protože mě stejně všichni tak maximálně vyfuckujete smile1. Sem tam se sem dívám, jestli někdo neměl havárku a jestli je ok, takže jezděte opatrně čau, čau
Už ani nevím, jak se přikládají obr :o)
http://mary86.rajce.idnes.cz/passat/#album

Ondráš (Člen)
13.11.2008 01:01:29
Offline

Re: sem to vyměnil

Nemam slov...surprised

Jestli je to hulení, tak chci vzorek.
Jestli ne, tak to nechci vědět.
smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
škardík (Člen)
13.11.2008 01:12:13
Offline

Re: sem to vyměnil

Mladá asi nerada motyky cooidontknow
Já to mám jinak. Přes léto motyka, páč tu žádný auto netrumfne(i když ta bílá hračka co sem koupil se dooost snažíbigsmile) A v zimě auto. Ale ani bych nepomyslel na to, že bych nemotykoval..


viz avatar:)
cikin (Člen)
13.11.2008 03:12:35
Offline

Re: sem to vyměnil

Motorka a auto se přece nevylučují. Většina z nás má asi oboje. Bourat můžeš s autem taky. Ale pocit svobody s autem nezažívám. Necítím vůně, vítr, změnu teplot i trochu toho nebezpečí. Jezdím 30 let a pokud zdraví dovolí nikdy bych se motorky nevzdal. Jestli to v sobě máš tak se jednou k motorce vrátíš.

mi (Člen)
13.11.2008 07:30:01
Offline

Re: sem to vyměnil

kvúli kusu prochcanýho masa prodáš béčko a koupíš olítanou lidovku headshake
tak ať se ti daří na čtyřech a bacha na motorkáře....


svět je cirkusovej stan
Luk (Člen)
13.11.2008 07:33:08
Offline

Re: sem to vyměnil

Ondráš psal:

Nemam slov...surprised

Jestli je to hulení, tak chci vzorek.
Jestli ne, tak to nechci vědět.
smokin

...souhlasim a podepisuji v plnem rozsahuevilgood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
XJelen (Člen)
13.11.2008 07:42:58
Offline

Re: sem to vyměnil

v tomhle věku jsem kdysi prodal Califorňanaidontknow
Kdo to jednou držel pod koulema, tak se mu to vrátí...je to virus.
Počkej po třicítcebigsmile taky jsem tomu nevěřilevil
Pokud se tomu chceš opravdu vyhnout, tak se tak za deset let odstěhuj někam, kde motorky nejsou, jinak v tom budeš lítat znovasurprised

"Ménem našeho podniku Katóda Holomóc přeju hodně štěstí s tem pertinaxom"smile1


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
13.11.2008 08:00:35
Offline

Re: sem to vyměnil

...copa my vostatní, my se s tym vyrovnáme, že uš nejezdíš, ale Koldanovi, Koldanovi je smutno smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Tom-DK (Člen)
13.11.2008 08:06:33
Offline

Re: sem to vyměnil

idontknowidontknowidontknow motorka na pobavení auto dělník bigsmilebigsmile

xrohy (Člen)
13.11.2008 08:33:43
Offline

Re: sem to vyměnil

Toe správný heslogoodgoodevil


Čaroděj Dobroděj 8-)
inkvizitorr (Administrator)
13.11.2008 08:42:08
Offline

Re: sem to vyměnil

marcus: a laďák? ten na tom máš???surprisedsmokin


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
13.11.2008 08:46:18
Offline

Re: sem to vyměnil

Trapnésmile1
Chlubit se starým modelem pásáku a babou co bude takovýho vola celej život podvádětbigsmile
Takových aut pár mám,ale že by byly lepší než stará bandaskasurprised
A mladá štětkasurprised
Těch je všude dostevil

Cáknu(dovolí li prostata),a valím se místo držení za ruku projetsmokin


God Save The Queen!
Filous (Člen)
13.11.2008 08:58:10
Offline

Re: sem to vyměnil

...dej nám fotku "krásný, chytrý"surprised ...ať můžem porovnat, esi to stálo za to přestat jezditsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
luboss (Člen)
13.11.2008 09:00:52
Offline

Re: sem to vyměnil

Filous psal:

...dej nám fotku "krásný, chytrý"surprised ...ať můžem porovnat, esi to stálo za to přestat jezditsurprised

Filousu, čteš mi myšlenky good

prodat "silniční" motku, trochu tomu rozumim, taky uvažuju, že zůstanu jen na špuntech KTM, ale že bych prodal a jezdit starym pasatem, to je teda životní prohra sick


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Marián (Člen)
13.11.2008 09:01:37
Offline

Re: sem to vyměnil

Kelly01 psal:

Trapnésmile1
Chlubit se starým modelem pásáku a babou co bude takovýho vola celej život podvádětbigsmile
Takových aut pár mám,ale že by byly lepší než stará bandaskasurprised
A mladá štětkasurprised
Těch je všude dostevil

Cáknu(dovolí li prostata),a valím se místo držení za ruku projetsmokin

tak tak,akorat ja nekdy musim chodit caknout i během vyjizdkybigsmile


...sam mezi jebkarema...
K.a.s.y.m. (Člen)
13.11.2008 09:20:30
Offline

Re: sem to vyměnil

téma na pussy


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Sandman (Člen)
13.11.2008 09:21:40
Offline

Re: sem to vyměnil

Jen počkaj, brzo sa ti zastesknesmokin


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Marcus_86 (Člen)
13.11.2008 09:29:33
Offline

Re: sem to vyměnil

Chlapci ... bigsmile  ... ne ladak na tom nemam. Jo moje Martinka (skoro_MUDr) nesnasi motorky, porad se v nemocnici divaji na mrtve rozsekane motorkare a tak... tatka me do toho taky nutil, nebezpecny sport. Ja jsem jeste porad takovy maly skolacek. Rozhodoval sem se mezi starym passatem nebo banditem. Nekdo z Vas se mozna na skole rozhodoval mezi ukrajinou a novym kolem kolem s prehazovackou. Jo kdyby mi na to nekdo dal penize, tak by to byla jina a urcite bych mel novou octavku a mt-01, ale nedal. Moje holka ma garaz jen na 1 auto a tam maji vzdy svoje. To sem jako mel nechavat stavat becko pred barakem pres noc? Proste ho tam nebylo kde dat. Takze jsem si stejne vzdycky vzal tatkovo auto ... Ja si jeste dodelam ing titul a pak se uvidi.

Billy (Člen)
13.11.2008 09:39:18
Offline

Re: sem to vyměnil

smile2


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
osiris (Člen)
13.11.2008 09:40:44
Offline

Re: sem to vyměnil

...tak to je jasný good ona už je asi ve vyšším ročníku viď, ale než budeš mít titul, tak budeš taky tak "chytrej" redface bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
13.11.2008 09:43:20
Offline

Re: sem to vyměnil

... "mladí a neklidní"
... časem na to přijdou evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
13.11.2008 09:43:43
Offline

Re: sem to vyměnil

Marcus_86 psal:

Chlapci ... bigsmile  ... ne ladak na tom nemam. Jo moje Martinka (skoro_MUDr) nesnasi motorky, porad se v nemocnici divaji na mrtve rozsekane motorkare a tak... tatka me do toho taky nutil, nebezpecny sport. Ja jsem jeste porad takovy maly skolacek. Rozhodoval sem se mezi starym passatem nebo banditem. Nekdo z Vas se mozna na skole rozhodoval mezi ukrajinou a novym kolem kolem s prehazovackou. Jo kdyby mi na to nekdo dal penize, tak by to byla jina a urcite bych mel novou octavku a mt-01, ale nedal. Moje holka ma garaz jen na 1 auto a tam maji vzdy svoje. To sem jako mel nechavat stavat becko pred barakem pres noc? Proste ho tam nebylo kde dat. Takze jsem si stejne vzdycky vzal tatkovo auto ... Ja si jeste dodelam ing titul a pak se uvidi.

...tag teťs tomu dal korunu s tema titulamabigsmile ...ale možná si jednou s ňákym kolegou indžinýrem koupíte k Pašikum eště Hárleje, nejlíp Drakstárabigsmile s třásněma a vorlem (né Vorlem) na přednim blatníku a budete ve firmě nejdrsnější bojsbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
SLUGI (Člen)
13.11.2008 09:45:48
Offline

Re: sem to vyměnil

... nebudou
... museli by mít kožený vesty "MC"   surprised
... teda nevím jestli s "MC" nebo "ING" idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Loser (Administrator)
13.11.2008 09:45:51
Offline

Re: sem to vyměnil

surprisedheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakesurprised


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
inkvizitorr (Administrator)
13.11.2008 09:56:37
Offline

Re: sem to vyměnil

Marcus_86 psal:

Chlapci ... bigsmile  ... ne ladak na tom nemam. Jo moje Martinka (skoro_MUDr) nesnasi motorky, porad se v nemocnici divaji na mrtve rozsekane motorkare a tak... tatka me do toho taky nutil, nebezpecny sport. Ja jsem jeste porad takovy maly skolacek. Rozhodoval sem se mezi starym passatem nebo banditem. Nekdo z Vas se mozna na skole rozhodoval mezi ukrajinou a novym kolem kolem s prehazovackou. Jo kdyby mi na to nekdo dal penize, tak by to byla jina a urcite bych mel novou octavku a mt-01, ale nedal. Moje holka ma garaz jen na 1 auto a tam maji vzdy svoje. To sem jako mel nechavat stavat becko pred barakem pres noc? Proste ho tam nebylo kde dat. Takze jsem si stejne vzdycky vzal tatkovo auto ... Ja si jeste dodelam ing titul a pak se uvidi.

já myslim, žes dobře udělal a všichni ty kokoti co ti to tady vyvracej na to jednou taky časem přídougoodgoodgoodsmokin


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
13.11.2008 10:13:10
Offline

Re: sem to vyměnil

"má garaz jen na 1 auto"

Naivosmile1smokin


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
13.11.2008 10:21:51
Offline

Re: sem to vyměnil

ÁÁÁÁÁÁ to je ale krásný raní vstávání a pročítaní zajímavostí tadyevil No já bych řekl žes fakt udělal dobře,tebe by bylo pro motorku škodagood takovej chytrej kluk a ještě chytřejší holka se musí zachovat i pro příští generace. A s tím INGem bych neváhal,uvidíš jak se vedle ní budeš cítit mužněji,bude vám to na nějakým VW srazu náramě slušet. No a třeba si časem splníš i další sen v podobě vrcholu mezi autama jakým bezesporu nová vochcáfka je,to zas jako jóbigsmile
Tak a ted se du poi ránu vyblejt,se mě udělalo nějak nevolno nebo co a nevím s čehosmile2 Asi sem něco špatnýho sežral,nebo přečet,nebo napsal.Nevímsmile2sicksicksick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
zrzule (Člen)
13.11.2008 10:21:55
Offline

Re: sem to vyměnil

Marcus_86 psal:

Chlapci ... bigsmile  ... ne ladak na tom nemam. Jo moje Martinka (skoro_MUDr) nesnasi motorky, porad se v nemocnici divaji na mrtve rozsekane motorkare a tak... tatka me do toho taky nutil, nebezpecny sport. Ja jsem jeste porad takovy maly skolacek. Rozhodoval sem se mezi starym passatem nebo banditem. Nekdo z Vas se mozna na skole rozhodoval mezi ukrajinou a novym kolem kolem s prehazovackou. Jo kdyby mi na to nekdo dal penize, tak by to byla jina a urcite bych mel novou octavku a mt-01, ale nedal. Moje holka ma garaz jen na 1 auto a tam maji vzdy svoje. To sem jako mel nechavat stavat becko pred barakem pres noc? Proste ho tam nebylo kde dat. Takze jsem si stejne vzdycky vzal tatkovo auto ... Ja si jeste dodelam ing titul a pak se uvidi.

hele já nejsem skoro Mudr ale s rosekanejma motorkářema mám asi větší zkušenosti než tvoje martinka. a taky jezdím. tak se kurňa nevymlouvej na babu a na to že autem můžeš jezdit pořád. to spíš napiš že tě ježdění nebaví a je to. nebo ti pani doktorka vyšu..... mozek z hlavy???idontknowidontknowbigsmilebigsmilebigsmile


A je to!!
Mour (Člen)
13.11.2008 10:22:17
Offline

Re: sem to vyměnil

Nó tý pussy (citoslovce údivu)idontknowbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...za dva roky ing, pak Jugoslávie, 1 dítě , Jugoslávie, 2 dítě ....

VikecB12 (Člen)
13.11.2008 10:31:09
Offline

Re: sem to vyměnil

Ještě by možná stálo za zvážení,jestli místo ing nejít třeba k policii,nebo do naší profi armády,u obojího to tipuju na kurefsky rychlou kariérugoodevil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
13.11.2008 10:31:12
Offline

Re: sem to vyměnil

zrzule psal:
Marcus_86 psal:

Chlapci ... bigsmile  ... ne ladak na tom nemam. Jo moje Martinka (skoro_MUDr) nesnasi motorky, porad se v nemocnici divaji na mrtve rozsekane motorkare a tak... tatka me do toho taky nutil, nebezpecny sport. Ja jsem jeste porad takovy maly skolacek. Rozhodoval sem se mezi starym passatem nebo banditem. Nekdo z Vas se mozna na skole rozhodoval mezi ukrajinou a novym kolem kolem s prehazovackou. Jo kdyby mi na to nekdo dal penize, tak by to byla jina a urcite bych mel novou octavku a mt-01, ale nedal. Moje holka ma garaz jen na 1 auto a tam maji vzdy svoje. To sem jako mel nechavat stavat becko pred barakem pres noc? Proste ho tam nebylo kde dat. Takze jsem si stejne vzdycky vzal tatkovo auto ... Ja si jeste dodelam ing titul a pak se uvidi.

hele já nejsem skoro Mudr ale s rosekanejma motorkářema mám asi větší zkušenosti než tvoje martinka. a taky jezdím. tak se kurňa nevymlouvej na babu a na to že autem můžeš jezdit pořád. to spíš napiš že tě ježdění nebaví a je to. nebo ti pani doktorka vyšu..... mozek z hlavy???idontknowidontknowbigsmilebigsmilebigsmile

...dochtorky nešukaj, dochtorky souložejidontknow...hlavně s dochtorama vo noční službjesurprised...nekoukáš na Růžofku nebo co??? idontknow...voni ty Mázlové a Hruškové (Freši, buť f klidu, ty si sestrabigsmile) sou pjekný kancibigsmile ...já bejt Markusem, tag se bojim mezi ně tu Martinku pustitidontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
13.11.2008 10:33:53
Offline

Re: sem to vyměnil

Filous psal:
zrzule psal:
Marcus_86 psal:

Chlapci ... bigsmile  ... ne ladak na tom nemam. Jo moje Martinka (skoro_MUDr) nesnasi motorky, porad se v nemocnici divaji na mrtve rozsekane motorkare a tak... tatka me do toho taky nutil, nebezpecny sport. Ja jsem jeste porad takovy maly skolacek. Rozhodoval sem se mezi starym passatem nebo banditem. Nekdo z Vas se mozna na skole rozhodoval mezi ukrajinou a novym kolem kolem s prehazovackou. Jo kdyby mi na to nekdo dal penize, tak by to byla jina a urcite bych mel novou octavku a mt-01, ale nedal. Moje holka ma garaz jen na 1 auto a tam maji vzdy svoje. To sem jako mel nechavat stavat becko pred barakem pres noc? Proste ho tam nebylo kde dat. Takze jsem si stejne vzdycky vzal tatkovo auto ... Ja si jeste dodelam ing titul a pak se uvidi.

hele já nejsem skoro Mudr ale s rosekanejma motorkářema mám asi větší zkušenosti než tvoje martinka. a taky jezdím. tak se kurňa nevymlouvej na babu a na to že autem můžeš jezdit pořád. to spíš napiš že tě ježdění nebaví a je to. nebo ti pani doktorka vyšu..... mozek z hlavy???idontknowidontknowbigsmilebigsmilebigsmile

...dochtorky nešukaj, dochtorky souložejidontknow...hlavně s dochtorama vo noční službjesurprised...nekoukáš na Růžofku nebo co??? idontknow...voni ty Mázlové a Hruškové (Freši, buť f klidu, ty si sestrabigsmile) sou pjekný kancibigsmile ...já bejt Markusem, tag se bojim mezi ně tu Martinku pustitidontknowbigsmile

Ale zapomínáš že ona je chytrá,nic takovýho by určitě nedopustilaevil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
zrzule (Člen)
13.11.2008 10:34:43
Offline

Re: sem to vyměnil

jasně že koukám na Růžovkugoodbigsmile

aha tak ale že je to takhle i v reálu  jsem nevěděla no  surprisedsurprisedbigsmile


A je to!!
Filous (Člen)
13.11.2008 10:40:13
Offline

Re: sem to vyměnil

zrzule psal:

jasně že koukám na Růžovkugoodbigsmile

aha tak ale že je to takhle i v reálu  jsem nevěděla no  surprisedsurprisedbigsmile

...no určitě!!! ...dyk to je celý uplně ze života....a neřikej že né???

bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
13.11.2008 10:41:03
Offline

Re: sem to vyměnil

No jistě,píchá tam kámen cihlusmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
13.11.2008 10:41:48
Offline

Re: sem to vyměnil

VikecB12 psal:

No jistě,píchá tam kámen cihlusmokin

...f každym špitálu píchaj jag vo životbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Marcus_86 (Člen)
13.11.2008 10:43:33
Offline

Re: sem to vyměnil

nj, nechodim do skoly kvuli vzdelani ale kvuli tomu pitomemu titulu. Mam to za par a byl bych vul, kdybych se na to v*sral. Vidim to na tatkovi, moc chytry clovek, dela vedouciho na skladu, ale nikdy nemuze byt reditelem, protoze proste nema titul, tak se tam v te firme proste stridaji mladi inzenyrove kreri maji sotva 30 a vi o tom hovno. Proste nekde to tak funguje. Pokud neni clovek soukromnik, tak je lepsi, kdyz ten titul proste ma. Nadavaji na ne jen ti, kteri na to nemaji, nemeli moznost, nebo kvuli lenosti.
A mit garaz jen na jedno auto je za trest .... to je pravda.
Jinak jsem sem pridal fotky te moji Marti, jak ste chteli. Na obede, kdyz se ucila a v moji garazi vedle CRV(bohuzel to CRV neni moje .... a o to prave jde. Myslim, ze lopatou si na takove auto nevydelam)
http://mary86.rajce.idnes.cz/passat/
Ty fotky nic moc proste mobil.
P.S. prave o te policii premyslim, asi bych chtel na kriminalku.
Co? s doktorama ? Nic nebude, poridim ji ordinaci a bude obvodacka smile1

Marcus_86 (Člen)
13.11.2008 10:45:28
Offline

Re: sem to vyměnil

Vy nevite, jaka je ted zlodejina delat obvodniho doktora ... ach jo bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
13.11.2008 10:46:36
Offline

Re: sem to vyměnil

no ty pussy (citoslovce údivu)surprised


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
13.11.2008 10:47:49
Offline

Re: sem to vyměnil

Marcus_86 psal:

nj, nechodim do skoly kvuli vzdelani ale kvuli tomu pitomemu titulu. Mam to za par a byl bych vul, kdybych se na to v*sral. Vidim to na tatkovi, moc chytry clovek, dela vedouciho na skladu, ale nikdy nemuze byt reditelem, protoze proste nema titul, tak se tam v te firme proste stridaji mladi inzenyrove kreri maji sotva 30 a vi o tom hovno. Proste nekde to tak funguje. Pokud neni clovek soukromnik, tak je lepsi, kdyz ten titul proste ma. Nadavaji na ne jen ti, kteri na to nemaji, nemeli moznost, nebo kvuli lenosti.
A mit garaz jen na jedno auto je za trest .... to je pravda.
Jinak jsem sem pridal fotky te moji Marti, jak ste chteli. Na obede, kdyz se ucila a v moji garazi vedle CRV(bohuzel to CRV neni moje .... a o to prave jde. Myslim, ze lopatou si na takove auto nevydelam)
http://mary86.rajce.idnes.cz/passat/
Ty fotky nic moc proste mobil.
P.S. prave o te policii premyslim, asi bych chtel na kriminalku.
Co? s doktorama ? Nic nebude, poridim ji ordinaci a bude obvodacka smile1

...myslim, že tymdle příspjefkem uš si titul vyhrálgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Honza (Člen)
13.11.2008 10:48:17
Offline

Re: sem to vyměnil

Toz secko neeeeelepsiii s tyyyym Pertinaxom...surprised


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Marcus_86 (Člen)
13.11.2008 10:53:37
Offline

Re: sem to vyměnil

hosi, hosi ja tady pisu takove pekne srance .... smile1 myslim, ze Vam tu budu i chybet ... bude tu zas nuda bigsmile

Loser (Administrator)
13.11.2008 10:53:41
Offline

Re: sem to vyměnil

na titul se vyser .... ja jsem se na to vybodnul taky tesne pred koncem a jsem spokojenej. Delam s lopatou a je mi fajn. Kazdej den na cerstvim luftu, mam v pussy nejaky reditelovani, bo takhle nemam zadnou zodpovednost a krasne si u toho muzu premejslet vo zivote. A na bandasku jsem si tim taky videlal a dal je mi fsechno jedno. Jen je teda pravda, ze asi tu chytrou MuDr na tu lopatu nesbalim (leda bych ju s ni jebnul po kebuligood)
Jsem fakt rad, ze jsi udelal takovy zivotni krok ... at se dari chwape


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Lihy (Člen)
13.11.2008 10:54:30
Offline

Re: sem to vyměnil

Sfra Markus kolik sis toho? Ale jako tohle už smrdí nějakym fest fetem, akorát mě nenapadá jakym...asi nějaká směs LSD extáze a peníku. S tim si nehraj to už neni prdelsurprised

zrzule (Člen)
13.11.2008 10:55:44
Offline

Re: sem to vyměnil

teda studovat medicínu abych dělala obvoďačku.......to určitě. a jestli má tvoje přítulkyně trochu rozumu tak musí souhlasit

filous: růžovka je těžká cenzura ........bigsmilebigsmilebigsmile


A je to!!
Kelly01 (Člen)
13.11.2008 10:56:46
Offline

Re: sem to vyměnil

Hele,a co je na ní zajímavýhosurprised

Prostě normální holkasurprised

Ovšem pokud míš komplex z nižšího vzdělání a z toho že v rodině nemáte garáž tak tě stejně nechásmile1


God Save The Queen!
XJelen (Člen)
13.11.2008 11:00:39
Offline

Re: sem to vyměnil

Mno já bych řek, že jestli jsi opravdu přesvědčenej o správnosti svýho uvažování a rozhodnutí, pak nezbejvá než ti popřát ať ti to vyjde jak sis to tady nalajnoval. ( ...a nebo rychlý prozřeníheadshake)


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
13.11.2008 11:02:11
Offline

Re: sem to vyměnil

Kelly01 psal:

Hele,a co je na ní zajímavýhosurprised

Prostě normální holkasurprised

Ovšem pokud míš komplex z nižšího vzdělání a z toho že v rodině nemáte garáž tak tě stejně nechásmile1

...ale tak hezká je, to se zas muší nechat...a třeba dobře kouří, co ty víš???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
13.11.2008 11:05:37
Offline

Re: sem to vyměnil

Filous psal:
Kelly01 psal:

Hele,a co je na ní zajímavýhosurprised

Prostě normální holkasurprised

Ovšem pokud míš komplex z nižšího vzdělání a z toho že v rodině nemáte garáž tak tě stejně nechásmile1

...ale tak hezká je, to se zas muší nechat...a třeba dobře kouří, co ty víš???bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile ...je taková ...mladá bigsmilebigsmilebigsmile

Kelly01 (Člen)
13.11.2008 11:05:38
Offline

Re: sem to vyměnil

Šak jsem napsal normálníidontknowsurprisedsmile1


God Save The Queen!
Ton@l (Člen)
13.11.2008 11:07:35
Offline

Re: sem to vyměnil

To ja kdyz jsem si pred rokem rozbil hubu na motorce, tak mi vsichni rikali prodej to prece se nechces zabit, ale to bych musel byt blazen motorku jsem opravil (az jsem se zadluzilbigsmile) a jezdim dal, bo kdo se boji sere v sinibigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
Silverfox (Člen)
13.11.2008 11:07:37
Offline

Re: sem to vyměnil

Loser psal:

na titul se vyser .... ja jsem se na to vybodnul taky tesne pred koncem a jsem spokojenej. Delam s lopatou a je mi fajn. Kazdej den na cerstvim luftu, mam v pussy nejaky reditelovani, bo takhle nemam zadnou zodpovednost a krasne si u toho muzu premejslet vo zivote. A na bandasku jsem si tim taky videlal a dal je mi fsechno jedno. Jen je teda pravda, ze asi tu chytrou MuDr na tu lopatu nesbalim (leda bych ju s ni jebnul po kebuligood)
Jsem fakt rad, ze jsi udelal takovy zivotni krok ... at se dari chwape

woe, ty mas jiny prednosti. treba krasnou dusi a 3CMH


>>> neznam bolest <<<
Billy (Člen)
13.11.2008 11:11:05
Offline

Re: sem to vyměnil

pocky jeste karovanou kosilku to chce bigsmile, zabij me uz s tim Silverfoxy bigsmilebigsmilebigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
13.11.2008 11:13:05
Offline

Re: sem to vyměnil

Ták,ještě by sem mohl nakouknout Kissmans,Canni a to fše pod dohledem Tomihogood To by byl dengoodevil
Ale to že má člověk garáž jenom na jedno auto je vážně důvot k nevlastnění motorky,obzvlášť v dnešní době kdy se auta dělají z cukru a nesmí na ně zapršet. Jen nevím co si teď počnu,v garáži tři motorky a dvě auta mě moknou venkuhelp Asi to budu muset fšechno prodat a skončit s tím,stejně je to nebezpečný a není moc inteligentní na tom jezdit. Děkuji za osvětugoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Silverfox (Člen)
13.11.2008 11:13:20
Offline

Re: sem to vyměnil

Billy psal:

pocky jeste karovanou kosilku to chce bigsmile, zabij me uz s tim Silverfoxy bigsmilebigsmilebigsmile

Bobiku, tebe zabije blbost idontknow


>>> neznam bolest <<<
vorel (Člen)
13.11.2008 11:22:42
Offline

Re: sem to vyměnil

jo Markus, ten ví jak se točí svět

se mám eště co učit, prostě brilantní výkongood


řikám si hurikán
Sandman (Člen)
13.11.2008 11:22:49
Offline

Re: sem to vyměnil

SLUGI psal:

... nebudou
... museli by mít kožený vesty "MC"   surprised
... teda nevím jestli s "MC" nebo "ING" idontknow

Největší drsňáci tam maj 2% MCsurprised


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Marcus_86 (Člen)
13.11.2008 11:22:54
Offline

Re: sem to vyměnil

Uz jsem se najedl, muzu zase vymyslet kraviny smile1. Koldan chodil na tu samou skolu co ja. Myslim pocita slozeni betonu atd. Myslim, ze to neni spatna prace urcite lepsi nez tu stat v menze a cely den vydavat jidla jak k*k*t ....

Sandman (Člen)
13.11.2008 11:27:54
Offline

Re: sem to vyměnil

zrzule psal:
Marcus_86 psal:

Chlapci ... bigsmile  ... ne ladak na tom nemam. Jo moje Martinka (skoro_MUDr) nesnasi motorky, porad se v nemocnici divaji na mrtve rozsekane motorkare a tak... tatka me do toho taky nutil, nebezpecny sport. Ja jsem jeste porad takovy maly skolacek. Rozhodoval sem se mezi starym passatem nebo banditem. Nekdo z Vas se mozna na skole rozhodoval mezi ukrajinou a novym kolem kolem s prehazovackou. Jo kdyby mi na to nekdo dal penize, tak by to byla jina a urcite bych mel novou octavku a mt-01, ale nedal. Moje holka ma garaz jen na 1 auto a tam maji vzdy svoje. To sem jako mel nechavat stavat becko pred barakem pres noc? Proste ho tam nebylo kde dat. Takze jsem si stejne vzdycky vzal tatkovo auto ... Ja si jeste dodelam ing titul a pak se uvidi.

hele já nejsem skoro Mudr ale s rosekanejma motorkářema mám asi větší zkušenosti než tvoje martinka. a taky jezdím. tak se kurňa nevymlouvej na babu a na to že autem můžeš jezdit pořád. to spíš napiš že tě ježdění nebaví a je to. nebo ti pani doktorka vyšu..... mozek z hlavy???idontknowidontknowbigsmilebigsmilebigsmile

Zdravotníků je nás smile1tu víc. Já su teda jen polomedik, ale viděl sem hoodně hezké prezentace od jedneho ostravského doktora a mötorkáře na traumačce maj mooc rádi. Jinak by tamní doktor neměl soubor,z jakého vybítat a personál by musel pracovat jindesmile1


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
zrzule (Člen)
13.11.2008 11:48:38
Offline

Re: sem to vyměnil

Silverfox psal:
Loser psal:

na titul se vyser .... ja jsem se na to vybodnul taky tesne pred koncem a jsem spokojenej. Delam s lopatou a je mi fajn. Kazdej den na cerstvim luftu, mam v pussy nejaky reditelovani, bo takhle nemam zadnou zodpovednost a krasne si u toho muzu premejslet vo zivote. A na bandasku jsem si tim taky videlal a dal je mi fsechno jedno. Jen je teda pravda, ze asi tu chytrou MuDr na tu lopatu nesbalim (leda bych ju s ni jebnul po kebuligood)
Jsem fakt rad, ze jsi udelal takovy zivotni krok ... at se dari chwape

woe, ty mas jiny prednosti. treba krasnou dusi a 3CMH

loser je nejlepší lopaťák kterýho znám.....a o duši ani nemluvim......bigsmilebigsmile


A je to!!
Filous (Člen)
13.11.2008 11:59:15
Offline

Re: sem to vyměnil

Marcus_86 psal:

Uz jsem se najedl, muzu zase vymyslet kraviny smile1. Koldan chodil na tu samou skolu co ja. Myslim pocita slozeni betonu atd. Myslim, ze to neni spatna prace urcite lepsi nez tu stat v menze a cely den vydavat jidla jak k*k*t ....

...no jóóó, copag Koldangoodgoodgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Luk (Člen)
13.11.2008 12:02:28
Offline

Re: sem to vyměnil

cely je to provokacefuck
cilene si z nas dela prdel za to jak sme mu Becko zkritizovali kdyz ho prodaval jako nejlepsi bajk v celym kosmosuheadshake
http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=5779
anebo je to masochista, lituje toho ze prodal a prisel si pro vypraskidontknowevil


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
SLUGI (Člen)
13.11.2008 12:05:06
Offline

Re: sem to vyměnil

... jistě že lituje


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Ondráš (Člen)
13.11.2008 12:11:59
Offline

Re: sem to vyměnil

Marcus_86 psal:

hosi, hosi ja tady pisu takove pekne srance .... smile1 myslim, ze Vam tu budu i chybet ... bude tu zas nuda bigsmile

Víš co, přijď sem za rok a napiš nám o tom co si dělal referát. Já myslím, že počáteční nadšení přejde, nastoupí tvrdá realita a poznáš že ne všechno je tak růžové jak sis vysnil, ikdyž ti to přeju.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
13.11.2008 12:25:07
Offline

Re: sem to vyměnil

SLUGI psal:

... jistě že lituje

Kua Slugi,já v tom slyším jakoby tvou vlastní skušenostevilbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Loser (Administrator)
13.11.2008 12:25:55
Offline

Re: sem to vyměnil

zrzule psal:

loser je nejlepší lopaťák kterýho znám.....a o duši ani nemluvim......bigsmilebigsmile

ooooo, dekuji ti malickagoodgoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
SLUGI (Člen)
13.11.2008 12:27:13
Offline

Re: sem to vyměnil

VikecB12 psal:
SLUGI psal:

... jistě že lituje

Kua Slugi,já v tom slyším jakoby tvou vlastní skušenostevilbigsmile

... nelituju že sem vyměnil, nebyli prachy abych "prikůpil"  headshake
... ale furt říkám BANDIT je BANDIT evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Dvoulytr (Člen)
13.11.2008 12:33:41
Offline

Re: sem to vyměnil

De o prt.Všude je chleba dva.


2 krát dva sou štyri
Michal Dk (Člen)
13.11.2008 13:39:34
Offline

Re: sem to vyměnil

Dobře si udělal v bílým Pasatu se nikdy nevybouráš,na školu se nevysírej jinač bys nezažil ten pocit až budeš ten ředitel  že ti do podniku přijde mladej ,ambiciozní a namyšlenej inženýrek jako si za mlada byl ty.smile1

Tom-DK (Člen)
13.11.2008 14:11:02
Offline

Re: sem to vyměnil

si dělám ředitele sám sobě bigsmilebigsmilebigsmile

Marián (Člen)
13.11.2008 14:15:43
Offline

Re: sem to vyměnil

sak na valeni na palende nepotrebujes mit taky reditele!idontknowbigsmile


...sam mezi jebkarema...
VikecB12 (Člen)
13.11.2008 14:22:20
Offline

Re: sem to vyměnil

Jo a jenom tak mimochodem,neměl to původně být Superb? A jó,já zapoměl,von se superblb za kilo blbě sháníbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
spidys (Člen)
13.11.2008 14:27:12
Offline

Re: sem to vyměnil

zrzule psal:

loser je nejlepší lopaťák kterýho znám.....a o duši ani nemluvim......bigsmilebigsmile

Jooo jo, prej vyhrál taky soutěž o Zlatou Lopatu - prostě je vidět, že ho to baví good


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Lenka (Člen)
13.11.2008 14:55:17
Offline

Re: sem to vyměnil

huaaaa...ja cumim surprisedbigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
Billy (Člen)
13.11.2008 15:11:37
Offline

Re: sem to vyměnil

Silverfox psal:
Billy psal:

pocky jeste karovanou kosilku to chce bigsmile, zabij me uz s tim Silverfoxy bigsmilebigsmilebigsmile

Bobiku, tebe zabije blbost idontknow

Uz nebudu zlobit :)


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
SLUGI (Člen)
13.11.2008 16:15:43
Offline

Re: sem to vyměnil

VikecB12 psal:

Jo a jenom tak mimochodem,neměl to původně být Superb? A jó,já zapoměl,von se superblb za kilo blbě sháníbigsmile

... myslíš evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
mr.BSE (Člen)
13.11.2008 16:43:35
Offline

Re: sem to vyměnil

Jako takle, kdyby to nemelo folie, tak bych byl proti, ale kdyz to ma folie...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Lenka (Člen)
13.11.2008 17:05:21
Offline

Re: sem to vyměnil

mr.BSE psal:

Jako takle, kdyby to nemelo folie, tak bych byl proti, ale kdyz to ma folie...

kdyby mi to nevadilo, tak bych nebyl proti bigsmile
(ale to myslim v kine nedavali)


...Do you know that bad girls go to hell?...
Meloun (Člen)
13.11.2008 17:56:45
Offline

Re: sem to vyměnil

Taky bych tu mrdku kolikrát nejraději prodal..ale co mi za to kdo dá?badTo už je lepší si to nechat..
Beztak si tady v tý pokurvený zemi neni kde pořádně zajezdit(nepočítám-li okruh)sick
Markus: Ty jsi kokot..když už se toho zbavuješ kvůlivá babě,tak ten důvod nepiš proboha!surprised
Zdejší ješitní matadoři totiž doma vládnou železnou pěstí a stará mlčky stojí u plotny popř. na zavolání vykouří..podrží..maj to na háku..smokinbigsmileevil
Anebo byli naprosto stejní a na starý kolena platěj alimenty a teď po X letech překypují moudrostí a suverenitou..bigsmile
Nech se babou zblbnout..prodej ten krám..párkrát jí voprcej v autě,dodělej titul..ona se na tebe vysere..prodáš auto,koupíš motorku a nanovo..koloběh života..smokinbigsmile


PURE NAKED BIKE!
ross (Člen)
13.11.2008 18:17:09
Offline

Re: sem to vyměnil

Marcus_86 psal:

Taky jsem to prodal kvůli tomu, že jsem si našel krásnou chytrou holku a nechtěl jsem si něco vyvést ...

a když taky prodám béčko, může s váma bydlet?

budeš mi tu MuDr. půjčovat?

jsem už totiž ředitelsurprised


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
mr.BSE (Člen)
13.11.2008 18:20:00
Offline

Re: sem to vyměnil

Lenka psal:
mr.BSE psal:

Jako takle, kdyby to nemelo folie, tak bych byl proti, ale kdyz to ma folie...

kdyby mi to nevadilo, tak bych nebyl proti bigsmile
(ale to myslim v kine nedavali)

To taky neznam bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
13.11.2008 18:20:52
Offline

Re: sem to vyměnil

Meloun psal:

Taky bych tu mrdku kolikrát nejraději prodal..ale co mi za to kdo dá?badTo už je lepší si to nechat..
Beztak si tady v tý pokurvený zemi neni kde pořádně zajezdit(nepočítám-li okruh)sick
Markus: Ty jsi kokot..když už se toho zbavuješ kvůlivá babě,tak ten důvod nepiš proboha!surprised
Zdejší ješitní matadoři totiž doma vládnou železnou pěstí a stará mlčky stojí u plotny popř. na zavolání vykouří..podrží..maj to na háku..smokinbigsmileevil
Anebo byli naprosto stejní a na starý kolena platěj alimenty a teď po X letech překypují moudrostí a suverenitou..bigsmile
Nech se babou zblbnout..prodej ten krám..párkrát jí voprcej v autě,dodělej titul..ona se na tebe vysere..prodáš auto,koupíš motorku a nanovo..koloběh života..smokinbigsmile

Kolik uz mas titulu? bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
ross (Člen)
13.11.2008 18:25:05
Offline

Re: sem to vyměnil

mr.BSE psal:
Meloun psal:

Taky bych tu mrdku kolikrát nejraději prodal..ale co mi za to kdo dá?badTo už je lepší si to nechat..
Beztak si tady v tý pokurvený zemi neni kde pořádně zajezdit(nepočítám-li okruh)sick
Markus: Ty jsi kokot..když už se toho zbavuješ kvůlivá babě,tak ten důvod nepiš proboha!surprised
Zdejší ješitní matadoři totiž doma vládnou železnou pěstí a stará mlčky stojí u plotny popř. na zavolání vykouří..podrží..maj to na háku..smokinbigsmileevil
Anebo byli naprosto stejní a na starý kolena platěj alimenty a teď po X letech překypují moudrostí a suverenitou..bigsmile
Nech se babou zblbnout..prodej ten krám..párkrát jí voprcej v autě,dodělej titul..ona se na tebe vysere..prodáš auto,koupíš motorku a nanovo..koloběh života..smokinbigsmile

Kolik uz mas titulu? bigsmile

čoveče, pár lidí už ho titulovalabigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Meloun (Člen)
13.11.2008 18:30:50
Offline

Re: sem to vyměnil

Vysokoškolskej žádnej..surprised
Ale jak tak pozoruju,jakým příšerným psaným stylem se někteří VŠ studenti vyjadřují,začínám mít pocit,že je mě v mojí práci škoda..idontknowsmile2bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Michal Dk (Člen)
13.11.2008 18:54:11
Offline

Re: sem to vyměnil

Meloun psal:

Vysokoškolskej žádnej..surprised
Ale jak tak pozoruju,jakým příšerným psaným stylem se někteří VŠ studenti vyjadřují,začínám mít pocit,že je mě v mojí práci škoda..idontknowsmile2bigsmile

Zeptej se svýho šéfa třeba si to myslí takybigsmilebigsmile

Meloun (Člen)
13.11.2008 19:19:26
Offline

Re: sem to vyměnil

Michal Dk psal:
Meloun psal:

Vysokoškolskej žádnej..surprised
Ale jak tak pozoruju,jakým příšerným psaným stylem se někteří VŠ studenti vyjadřují,začínám mít pocit,že je mě v mojí práci škoda..idontknowsmile2bigsmile

Zeptej se svýho šéfa třeba si to myslí takybigsmilebigsmile

Fotra??surprised
To je typickej příklad chlapský ješitnosti,namachrovanosti,sebechvály,dokonalosti,sebestřednosti a narcismusick
Třeba to jednou pochopí..


PURE NAKED BIKE!
zrzule (Člen)
13.11.2008 19:32:16
Offline

Re: sem to vyměnil

meloun co zase kecáš???? jsi Mudr...obor gynekologie tak se za to sakra nestyďbigsmilebigsmile


A je to!!
Marián (Člen)
13.11.2008 19:39:17
Offline

Re: sem to vyměnil

jesi to neni spis mudr. Samouk...good


...sam mezi jebkarema...
Meloun (Člen)
13.11.2008 19:46:26
Offline

Re: sem to vyměnil

Jen to potvrzuje jednu věc...když člověk o něčem mluví naschvál odborně a složitě a k tomu se ještě tváří jako profesionál,tak není problém,aby téměř každý uvěřil pohádce..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Michal Dk (Člen)
13.11.2008 19:48:06
Offline

Re: sem to vyměnil

Meloun psal:
Michal Dk psal:
Meloun psal:

Vysokoškolskej žádnej..surprised
Ale jak tak pozoruju,jakým příšerným psaným stylem se někteří VŠ studenti vyjadřují,začínám mít pocit,že je mě v mojí práci škoda..idontknowsmile2bigsmile

Zeptej se svýho šéfa třeba si to myslí takybigsmilebigsmile

Fotra??surprised
To je typickej příklad chlapský ješitnosti,namachrovanosti,sebechvály,dokonalosti,sebestřednosti a narcismusick
Třeba to jednou pochopí..

bigsmilebigsmile

barynek (Člen)
13.11.2008 20:07:25
Offline

Re: sem to vyměnil

Marián psal:

jesi to neni spis mudr. Samouk...good

obor pussylogiebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Cipísek (Člen)
13.11.2008 20:14:19
Offline

Re: sem to vyměnil

no tak to je sila, fakt sem to precetl cely ... bigsmile

Ross: jj, reditel, fakt si megastar, reditle stavebnin, ale mas muj obdiv good
ale stejne myslim, ze ti to neklapne to bydleni u nich... headshake

Meloun : malem sem poprskal monitor bigsmile alimenty, ale fakt na tom neco bude...good

All: co kdybysme mu ty studia trosku znepriijmenili, teda jesi studuje VUT v brne, kontaktu by bylo dost :)  bigsmilebigsmile

PS: jesi teda on vyleze z VŠ, tak jdu vratit svyho Ing. + Ph.D. protoze toto je fakt mazec, co pise... nebo radsi umru a pro jistotu nenecham adresu...redface

ross (Člen)
13.11.2008 21:33:00
Offline

Re: sem to vyměnil

Cipísek psal:

no tak to je sila, fakt sem to precetl cely ... bigsmile

Ross: jj, reditel, fakt si megastar, reditle stavebnin, ale mas muj obdiv good

taky jsem tomu nemohl věřit ale člověk si na tu slávu prostě zvyknebigsmilebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
PALOUS (Člen)
13.11.2008 21:40:37
Offline

Re: sem to vyměnil

Filous psal:

...copa my vostatní, my se s tym vyrovnáme, že uš nejezdíš, ale Koldanovi, Koldanovi je smutno smile2

Copa Koldoj ale Gore ten chcípnebigsmile


Jebat motorky :-)
Marcus_86 (Člen)
13.11.2008 21:41:47
Offline

Re: sem to vyměnil

Cipísek psal:

no tak to je sila, fakt sem to precetl cely ... bigsmile

Ross: jj, reditel, fakt si megastar, reditle stavebnin, ale mas muj obdiv good
ale stejne myslim, ze ti to neklapne to bydleni u nich... headshake

Meloun : malem sem poprskal monitor bigsmile alimenty, ale fakt na tom neco bude...good

All: co kdybysme mu ty studia trosku znepriijmenili, teda jesi studuje VUT v brne, kontaktu by bylo dost :)  bigsmilebigsmile

PS: jesi teda on vyleze z VŠ, tak jdu vratit svyho Ing. + Ph.D. protoze toto je fakt mazec, co pise... nebo radsi umru a pro jistotu nenecham adresu...redface

To bys pomalu mel hledat diplomy ....
No ja ti nic nevyvedl a ty mi tu nakladas.... Abys pak nekdy nedostal naložíno ty, jestli se potkame fešáku. Pokud by ses teda neschoval za nějakých svých 10 kamarádů good

Loser (Administrator)
13.11.2008 21:47:51
Offline

Re: sem to vyměnil

aj kurvasurprisedsurprisedsurprisedsurprised


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Cipísek (Člen)
13.11.2008 21:52:20
Offline

Re: sem to vyměnil

nepochopils...
jen se pozastavuju nad tvymy "vylevy" tady, ctu to jednou za cas a je mi uplne burt co delas...nebo nedelas a uz vubec nemam cas TEBE resit
ale aspon sem se zasmal a pobavil po dlouhe dobe...

no a ty hned bys nekomu daval pres drzku bigsmile to je sranda

Meloun (Člen)
13.11.2008 21:52:47
Offline

Re: sem to vyměnil

Ajéééé,už jsme u výhružek..idontknow

Cipísek: Jsis to posral,zamkni se a schovej pod postel!surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
spidys (Člen)
13.11.2008 22:04:07
Offline

Re: sem to vyměnil

Už se peroooou? smokinbigsmilebigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
zrzule (Člen)
13.11.2008 22:10:03
Offline

Re: sem to vyměnil

ale no tak pánové........jsem snad rozumní lidébigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


A je to!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr