Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » Chat: pro Inkvize a sykyho:

bobule (Člen)
16.12.2006 18:24:10
Offline

Chat: pro Inkvize a sykyho:

Kluci a co tady založit prostě chatovou místnost kde by jsme my co jsme online prostě jen tak konverzovat a nezasírat diskuze plkama.idontknow máme to udělaný na webu co chodim s pejskařema a celkem se to osvědčilo, nechci prudit, tak jen takový návrh ode mne, ale myslim že by se to mohlo na nějakou dobu zkusitgood


to jebu
Kelly01 (Člen)
16.12.2006 18:27:27
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

A co nechat jako chatovou místnost nechat běžet(zkušebně) souběžně starý fórumsurprised

Jinak v tom bude zmatek nebo zas milion místnostísmile2

Fakt se tu snažím,ale nedělám to s potěšením,v podstatě se k tomu nutím abych zjistil jestli si zvyknu..

Dnes to ale opravdu nebude..


God Save The Queen!
Borák (Člen)
16.12.2006 18:29:34
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

JÁ chci zpátky svojí hračku.......help


...nikdo nevojebe Ježíše...
syky (Administrator)
16.12.2006 18:30:32
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

bobule psal:

Kluci a co tady založit prostě chatovou místnost kde by jsme my co jsme online prostě jen tak konverzovat a nezasírat diskuze plkama.idontknow máme to udělaný na webu co chodim s pejskařema a celkem se to osvědčilo, nechci prudit, tak jen takový návrh ode mne, ale myslim že by se to mohlo na nějakou dobu zkusitgood

Pro tyhle účely bych řekl existujou sofistikovanější prostředky: ICQ, Skype
Chat nechystáme.


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
bobule (Člen)
16.12.2006 18:30:51
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

Kelly01 psal:

A co nechat jako chatovou místnost nechat běžet(zkušebně) souběžně starý fórumsurprised

Jinak v tom bude zmatek nebo zas milion místnostísmile2

Fakt se tu snažím,ale nedělám to s potěšením,v podstatě se k tomu nutím abych zjistil jestli si zvyknu..

Dnes to ale opravdu nebude..

kelly: já mysli že to je zbytečný, prostě by jsi komunikoval s lidma co jsou prostě online a mohlo by sem tam řešit úplně všechno a mysli že to by vyřešilo problém nás všech co se v tom nevyznámeidontknow, když se chci podivat jestli mě někdo odepsal v diskuzích tak se musim proklikávat jak cip, takhle by jsme pokecali a bylo bygood


to jebu
osiris (Člen)
16.12.2006 18:31:11
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

Kelly01 psal:

A co nechat jako chatovou místnost nechat běžet(zkušebně) souběžně starý fórumsurprised

...jako ze neco bude napsany ve starym a neco v novym jo? jako ze se vyselektujou 2 skupiny lidi ktery se nebudou potkavat jo?  - te je trosku blbost ne?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
16.12.2006 18:32:37
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

Takhle dojde k selekci takyidontknow

Není každej tak nadšenej novinkami jako ty...

Jsme tu i zaostalejší a staršísmile2


God Save The Queen!
bobule (Člen)
16.12.2006 18:33:28
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

syky psal:
bobule psal:

Kluci a co tady založit prostě chatovou místnost kde by jsme my co jsme online prostě jen tak konverzovat a nezasírat diskuze plkama.idontknow máme to udělaný na webu co chodim s pejskařema a celkem se to osvědčilo, nechci prudit, tak jen takový návrh ode mne, ale myslim že by se to mohlo na nějakou dobu zkusitgood

Pro tyhle účely bych řekl existujou sofistikovanější prostředky: ICQ, Skype
Chat nechystáme.

syky to máš sice pravdu ale těžko budu kecat s dvaceti lidma na skype a s dalšíma třiceti na icq nemyslíš? myslim že za zkoušku by to stálo, když to bude na pussy tak se to může zrušt vždycky ne?


to jebu
Kelly01 (Člen)
16.12.2006 18:37:13
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

Když už tak se mohla okopírovat původní diskuze motorkářů,bylo by to i jednodušší a rychlejší..

Tam tu změnu taky někteří nepřekousli..

A pořád mi není jasné proč k té změně došlosurprised


God Save The Queen!
bobule (Člen)
16.12.2006 18:46:58
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

co to dát do ankety jestli by tu členové chat uvítali? buďme trochu demokrati a nechte nás vyjádřitidontknow


to jebu
osiris (Člen)
16.12.2006 19:07:28
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

Kelly01 psal:

Takhle dojde k selekci takyidontknow

Není každej tak nadšenej novinkami jako ty...

Jsme tu i zaostalejší a staršísmile2

...proc by doslo k selekci, zvyknes si, i ostatni, vsechno novy je neprijemny, jeste se to doladi - kdyz syky nahoru prida listu ve ktery budes mit ovladaci tlacitka (zobrazit novy prispevky, prip. i zobrazit posledni prispevky a oznacit precteny) porad at jsi na jakykoliv srance, nebo sekci, tak ti to pujde jeste lip a bude to intuitivni
...taky kdyz ti odladi aby te to po napsani novyho prispevku nevratilo zas na uplnej zacatek, ale nechalo te to tam odkud jsi tam vlezl, tak to bude dokonaly, neboj good
smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Milan (Člen)
17.12.2006 11:10:01
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

A já bych moc chtěl tlačítko zpět.idontknow


...chtěl bych se dožít obchvatu Náchoda...
Filous (Člen)
17.12.2006 11:27:00
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

Milan psal:

A já bych moc chtěl tlačítko zpět.idontknow

...máš ho f pravym spodnim rohu každýho příspjefku...kurva, uš zas votpovídam a to sem se zařek, že na to f tomdle domrdanym fóru seru...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bobule (Člen)
17.12.2006 11:33:42
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

Filous psal:
Milan psal:

A já bych moc chtěl tlačítko zpět.idontknow

...máš ho f pravym spodnim rohu každýho příspjefku...kurva, uš zas votpovídam a to sem se zařek, že na to f tomdle domrdanym fóru seru...

co se furt rozčiluješ?bigsmile už tady lidem radíš co a jak na novejch stránkách jak nečolekgood, vidíš jak rychle ses to naučil, však si zvykneš


to jebu
Filous (Člen)
17.12.2006 11:35:52
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

bobule psal:
Filous psal:
Milan psal:

A já bych moc chtěl tlačítko zpět.idontknow

...máš ho f pravym spodnim rohu každýho příspjefku...kurva, uš zas votpovídam a to sem se zařek, že na to f tomdle domrdanym fóru seru...

co se furt rozčiluješ?bigsmile už tady lidem radíš co a jak na novejch stránkách jak nečolekgood, vidíš jak rychle ses to naučil, však si zvykneš

...nezvyknu, radim jen s votporem...mam s toho ňákou napiču náladu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bobule (Člen)
17.12.2006 11:38:35
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

já byl taky fčera nasranej ale teď už to celkem jde a to sem obr čolek, všechno se mění a musíš si zvyknout, když si koupíš novýho debila tak s tim taky první tejden neumíš ani volat a pak je to ok, bojuj s tímgoodbigsmile


to jebu
Filous (Člen)
17.12.2006 11:55:22
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

bobule psal:

já byl taky fčera nasranej ale teď už to celkem jde a to sem obr čolek, všechno se mění a musíš si zvyknout, když si koupíš novýho debila tak s tim taky první tejden neumíš ani volat a pak je to ok, bojuj s tímgoodbigsmile

...jenže já s tym bojovat nechci...minulej tejden mi šéf přines novýho Eriksna K950i nebo co, prej dárek k vánocum, tag sem ho s tym poslal k šípku a nechal si svoji votlučenou Nokiji, kerou můžu vovládat poslepu...prostě se s tym nebudu učit...f továrně máme novej soft...neznam ani svoje přihlašovací heslo...šéfovi sem řek, že esi budou chtít, abych s tym něco ďál, tag mě budou muset vyhodit...já sem f tomdle prostě nevzdělatelnej...chtěl bych spátky do doby mechaniky, tydle elektronický sráče mě prostě jen nasíraj...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hans (Člen)
17.12.2006 17:55:59
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

hoši, vy mi připomínáte mýho dědu........ten se vztekal i když jsme mu vyměnili pevnou s kolečkovým vytáčením za telefon, kde jsou tlačítka.......bigsmile
změna je život, ne?????
mě to taky přijde takový nepřehledný, ale zase je fakt, že aspoň nepíšu tolik canců jako dřív smile1
to se podá.......good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
hans (Člen)
17.12.2006 17:59:28
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

Filous psal:
bobule psal:

já byl taky fčera nasranej ale teď už to celkem jde a to sem obr čolek, všechno se mění a musíš si zvyknout, když si koupíš novýho debila tak s tim taky první tejden neumíš ani volat a pak je to ok, bojuj s tímgoodbigsmile

...jenže já s tym bojovat nechci...minulej tejden mi šéf přines novýho Eriksna K950i nebo co, prej dárek k vánocum, tag sem ho s tym poslal k šípku a nechal si svoji votlučenou Nokiji, kerou můžu vovládat poslepu...prostě se s tym nebudu učit...f továrně máme novej soft...neznam ani svoje přihlašovací heslo...šéfovi sem řek, že esi budou chtít, abych s tym něco ďál, tag mě budou muset vyhodit...já sem f tomdle prostě nevzdělatelnej...chtěl bych spátky do doby mechaniky, tydle elektronický sráče mě prostě jen nasíraj...

chtěl bys taky na bandasku nakopávačku????? bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Filous (Člen)
17.12.2006 18:46:10
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

hans psal:
Filous psal:
bobule psal:

já byl taky fčera nasranej ale teď už to celkem jde a to sem obr čolek, všechno se mění a musíš si zvyknout, když si koupíš novýho debila tak s tim taky první tejden neumíš ani volat a pak je to ok, bojuj s tímgoodbigsmile

...jenže já s tym bojovat nechci...minulej tejden mi šéf přines novýho Eriksna K950i nebo co, prej dárek k vánocum, tag sem ho s tym poslal k šípku a nechal si svoji votlučenou Nokiji, kerou můžu vovládat poslepu...prostě se s tym nebudu učit...f továrně máme novej soft...neznam ani svoje přihlašovací heslo...šéfovi sem řek, že esi budou chtít, abych s tym něco ďál, tag mě budou muset vyhodit...já sem f tomdle prostě nevzdělatelnej...chtěl bych spátky do doby mechaniky, tydle elektronický sráče mě prostě jen nasíraj...

chtěl bys taky na bandasku nakopávačku????? bigsmile

fuck


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hans (Člen)
17.12.2006 19:40:15
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Milan (Člen)
17.12.2006 21:31:34
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

Filous psal:
Milan psal:

A já bych moc chtěl tlačítko zpět.idontknow

...máš ho f pravym spodnim rohu každýho příspjefku...kurva, uš zas votpovídam a to sem se zařek, že na to f tomdle domrdanym fóru seru...

Tak sem asi blbej, ale žádný zpět tady nemam, ani v pravym ani v levymhelp


...chtěl bych se dožít obchvatu Náchoda...
Filous (Člen)
17.12.2006 21:35:00
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

Milan psal:
Filous psal:
Milan psal:

A já bych moc chtěl tlačítko zpět.idontknow

...máš ho f pravym spodnim rohu každýho příspjefku...kurva, uš zas votpovídam a to sem se zařek, že na to f tomdle domrdanym fóru seru...

Tak sem asi blbej, ale žádný zpět tady nemam, ani v pravym ani v levymhelp

...tag to teda nevim, já tam mam "nahoru, oznámení, citace" ...bych ti to i vyfotil se zakrouškovanym místem, ale to po mě nechtěj, bo to neumim, Vosiris je na todle špecijalista, von ti to zakrouškuje, viť Vosi???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
17.12.2006 21:42:40
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

Filous psal:

...bych ti to i vyfotil se zakrouškovanym místem, ale to po mě nechtěj, bo to neumim, Vosiris je na todle špecijalista, von ti to zakrouškuje, viť Vosi???

...si piss fildo ....woeee bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Milan (Člen)
17.12.2006 21:48:22
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

Jo to tam mam taky,ale to se vrátí jen nahoru. Když se chci dostat o úroveň zpět, tak na to tam nic neni. Tak jsem to myslel.idontknow


...chtěl bych se dožít obchvatu Náchoda...
osiris (Člen)
17.12.2006 21:51:37
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

...na fildo bigsmilebigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/tlacitko.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
inkvizitorr (Administrator)
17.12.2006 21:53:45
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

Milan psal:

Jo to tam mam taky,ale to se vrátí jen nahoru. Když se chci dostat o úroveň zpět, tak na to tam nic neni. Tak jsem to myslel.idontknow

když klikneš na "nahoru" tak se ti nad prvnim příspěvkem ukáže cesta, kudy ses sem dostal, třeba: index -> diskuze -> čolkovébigsmile tak pokud klikneš na diskuze, dostaneš se jen o řád vejš, když na index, vylezeš úplně nahoru....


doba je temná...
Milan (Člen)
18.12.2006 15:58:41
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

Rozumím a díkysmile1


...chtěl bych se dožít obchvatu Náchoda...
Lukyn1 (Člen)
18.10.2008 18:34:24
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

Když mě napadlo udělat tu chatovou místnost, tak jsem nejprve poslušně použil hledat bigsmile a zjistil jsem, že se to tu už před pár lety řešilo smile1 Takže to vytáhnu znova, myslím, že by to nebylo na škodu založit to očem psal již před cca 2 rokama Bobule good
Co vy na to???goodevilgood


Jeedéééééééééééémmmm
SLUGI (Člen)
18.10.2008 18:39:48
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

... několik let to funguje tak jak je to teď good
... neměnil bych to headshake


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Dado (Člen)
18.10.2008 18:50:39
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

to mě by se to zas docela líbilo, jen tak prohodit pár bleptů, hlavně v noci. Klidně ať se to po dvou dnech smázne, ale ne vždy mám něco k tématu na kterým je někdo online.goodgoodgood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
osiris (Člen)
18.10.2008 18:55:22
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

...když si do diskuze založíš nový vlákno tak si v něm povídej o čem se ti chce, má každej z vás možnost založit svou debatu o hovně a tam chatovat v realným čase, jenže v tom chatu by do toho stejně zas každej jen čuměl a nic nepsal, na co ?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
18.10.2008 19:21:24
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

... jak říkáš předsedo good


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Lukyn1 (Člen)
18.10.2008 20:03:15
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

osiris psal:

...když si do diskuze založíš nový vlákno tak si v něm povídej o čem se ti chce, má každej z vás možnost založit svou debatu o hovně a tam chatovat v realným čase, jenže v tom chatu by do toho stejně zas každej jen čuměl a nic nepsal, na co ?

je diskuze a je chatcool. Mas pravdu s diskuzema, ale chat je lepsi vtom ze jsi online a v realnem case. Kdyz chces jen tak prohodit par slov, nebo pokecat otom co chces vedet. Napises a vzapeti mas odpoved, ne ze zalozis tema a cekas.....
Nemyslim si ze budu jen tak cumet kdyz bude nekdo online na strankach..napisu mu cau a muzeme pokecat a "dozvedet se neco novyho" evil
Podle mě je píčovina zakládat třeba nějakou místnost na x-chatu, bo jinde na tyhle stránky já nechodím, ale chat tady bych víc než uvítalgoodgood


Jeedéééééééééééémmmm
Lukyn1 (Člen)
18.10.2008 20:06:40
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

A souhlas s Dadem, vzdyt se to nemusi nikam ukladat, trvanlivost treba 24 hodin a staci ne?? Na ty veci ohledne poradenstvi atd. jsou diskuze smile1


Jeedéééééééééééémmmm
osiris (Člen)
18.10.2008 20:08:56
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

...hele já vím co to je chat a jak funguje smile1 a odpovídám ti tím, že na stejným principu se můžeš podívat kdo je právě teď online v diskuzi a povídat si v reálným čase v některým vlákně (třeba i nově založeným), věř že to tady tak někdy funguje, mezi těma co maj zrovna chuť si pokecat, ale většinou se ti na pokec každej vybodne


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lukyn1 (Člen)
18.10.2008 20:27:58
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

osiris psal:

...hele já vím co to je chat a jak funguje smile1 a odpovídám ti tím, že na stejným principu se můžeš podívat kdo je právě teď online v diskuzi a povídat si v reálným čase v některým vlákně (třeba i nově založeným), věř že to tady tak někdy funguje, mezi těma co maj zrovna chuť si pokecat, ale většinou se ti na pokec každej vybodne

omlouvám se nechtěl jsem tě urazitbigsmile je mi janý že víš jak funguje chatsmile1 Jenom mi přišlo škoda, že to tu není a mohlo by to být dobrý smile1
Připadalo mi to jednoduší než založit třeba vlákno "diskuzní okénko" a tam písat good
Ale taky to není špatnej nápadidontknowsmile1


Jeedéééééééééééémmmm
osiris (Člen)
18.10.2008 21:08:42
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

...neblbni, nemáš se za co vomlouvat good smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lukyn1 (Člen)
18.10.2008 21:12:33
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

Oka goodsmile1


Jeedéééééééééééémmmm
Lukyn1 (Člen)
18.10.2008 21:14:15
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

Hledal jsem, ale nenarazil jsem na nic.....Není tady už založený nějaký téma ve smyslu chat?idontknow


Jeedéééééééééééémmmm
Ondráš (Člen)
19.10.2008 01:51:49
Offline

Re: Chat: pro Inkvize a sykyho:

Chceš si pokecat s někým, kdo je on-line? Skoro každý má v profilu ICQ nebo Skype. Tak to zkus přes tohle.
Stejně, pokud si někdy byl na XChatu a podobných stránkách, tak jakmile je tam víc lidí, tak většinou je to tak, že se mele páté přes deváté, je v těch příspěvcích akorát bordel a pak každý přechází na šeptání a podobné věci, no a to už je jako ICQ, Skype...

Může se zkusit nějaký testovací provoz jedné místnosti, ale myslím, že vím jak to dopadne?bad
Budou se ozývat hlasy: my si chceme zakládat vlastní místnosti, my se chceme v nich zamykat, my jim chceme správcovat, jak to udělat, aby byla místnost trvalá a nemazala se... idontknowheadshake

Jsem v otázce smyslu chatu na těchto stránkách spíše skeptik. Založte si vlákno. Třeba se někdo chytí a pak pokračujte na ICQ, Skypu...help

btw. Asi bych se tam bavil stejně jen s lidma který znám a ty mám na IM (instant messanger), takže nevim jestli bych chat vůbec využíval. Jo možná ti co jsou tu úplní nováčci, tak by se tam třeba do nějakého rozhovoru vetřeli.helpidontknow

Kurva to jsem toho zase vyblil...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr