Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Docela to byla i pěkná motorka...

Marián (Člen)
25.11.2008 10:52:13
Offline

Docela to byla i pěkná motorka...

pamatujete jeste na PALOUSOVU 12,sice to byla mrdka co zrala volej (01) a kroutila se, ale byla docela pekne udelana...
ted je vodstrojena, voskliva a na prodej za 110...idontknow

tady asi nekdo spad z jahody naznakheadshakesmile1

http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html


...sam mezi jebkarema...
Michal Dk (Člen)
25.11.2008 11:50:37
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Je i tady v bazaru nejdřív tam měl napsanej dovětek nic pro socky teď už to změnilbigsmile

Marián (Člen)
25.11.2008 11:53:30
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

chce pomalu prodavat za vic, nez loni koupil a to to cely odstrojil a rozprodal...
navic to je 01 a ne 02...


...sam mezi jebkarema...
PALOUS (Člen)
25.11.2008 12:05:48
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

surprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisednestačím se divitidontknowza tu cenu letos?idontknowa fšechno z toho vorvanýbigsmile http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/? … muid=15459 takhle šla loni za 115smile2


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
25.11.2008 12:14:28
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Zas je teda pravda že ji nevojelgood2840kmbigsmile


Jebat motorky :-)
Marián (Člen)
25.11.2008 12:17:03
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

nevojel,ale vorval...bigsmile


...sam mezi jebkarema...
spidys (Člen)
25.11.2008 12:45:56
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Já na ní koukal tady na stránkách v Bazaru a rozmejšlel sem se - to sem nevěděl, že byla tvoje a že vypadala tak jak vypadala smile1


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Marián (Člen)
25.11.2008 14:16:53
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

spidys psal:

Já na ní koukal tady na stránkách v Bazaru a rozmejšlel sem se - to sem nevěděl, že byla tvoje a že vypadala tak jak vypadala smile1

sak ale na mejkap to nejezdigood

a jak psal palous, hovno na ni najel,aspon bys mel jistotu,ze neni pojebanasmile1

az na tu cenu, s tim by mel chlapik neco udelat!


...sam mezi jebkarema...
Sandman (Člen)
25.11.2008 14:38:11
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

To asi upadl, ne? Za 115 bych měl Hornyho-04 9kilo, najeto do 19000kmsurprised


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
DODY (Člen)
25.11.2008 14:50:39
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Co plácáte,víte pussy,prodal jen klín a nějaký přilepený nádechy.Někomu se hold na naháči nelíbí,tak vo co de??A cena je k jednání,jako snad při každém prodeji,do jara času dost nééé!!?


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
Koldan (Člen)
25.11.2008 15:01:40
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

trošku mi uchází smysl. taky bych řek,že to zbytečně dramatizujete. i dyby si za to řekl milion,on prodává,vy kupovat přece nemusítebigsmile
a dyž sa mu to podaří tak co,je jen šikovnej. A že za to jde koupit třeba Hornet? No ať de,koukal jsem tento týden do ČMN a Hornetů tam bylo hafo,plnotučnejch béček jako šafránu. a že to koupil od Palousa za stejný prachy? no tak pokáĎ to prodá dráž,tak je Palous grant,že mu to nechal levně nebo je dotyčnej šikovnější obchodník. sa vám divímidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
PALOUS (Člen)
25.11.2008 15:17:10
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Jako cenu k jednání považuji toto http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … 1200n.html a třeba toto http://www.zemoto.cz/index.php?page=kat … detail=513 ale toto je idontknownavíc je to na lepáka vot toho kdo by ji jel vokouknout páč každej normální béčkař ví že 01 žere volej.A napsat tam 02 je fakt hnussickstačily mě ty hovada kdyš sem scháněl B12 co sou schopný nalhat a pravda je někde jindegooduž jen proto sem si koupil novou i kdyš jebku páč si ji vyválím a vojedu sámbigsmilejo a pro vostatníhelpnejde voto co si za to řekne,ale ruku na srdce na tuty bych řek že u jakýhokoli béčka jako 1200N je cena na tedle rok a model výše na vodkazechgooda teď do měbigsmile


Jebat motorky :-)
Marián (Člen)
25.11.2008 15:22:13
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

navic co bysme tady asi tak v zime resili ze?
sme si nasli obet ne?
kdo sem chodi,tak s tim musi pocitatgood

samo,ze si za to muze rict treba milon,je to jeho vec,my tady jen debatujem, za kolik je to prodejny,to snad taky muzem ne?

navic uvist misto roku 01 rok 02 mi pride docela podraz,pokud se neprespsal,pac jak psal kure,01 sou znamy svou chuti papat olej,coz je dle me dost dulezita informace pro pripadnyho kupce!

jinac 01 bych videl cenu k jednani max. 90 tisic.

tot muj nazor.


...sam mezi jebkarema...
DODY (Člen)
25.11.2008 16:00:23
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Jo ten rok je překlep,bo jsem mu to tam dával já(nemá net) žil jsem v domění,že je to 02,tak pro rejpaly soráááčbigsmile se to pokusim opravit jestli me to tam pustí


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
osiris (Člen)
25.11.2008 17:34:10
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Koldan psal:

...................taky bych řek,že to zbytečně dramatizujete.........

...telepatie bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Marián (Člen)
25.11.2008 17:42:09
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

sak taky premejslime o zalozni dramatickyho krouzku ,,zeleny panacek"good


...sam mezi jebkarema...
Koldan (Člen)
25.11.2008 17:44:38
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

rok je jasný,měl by být správně
jináč s Palousem sa budu kůsatbigsmile. Woe ty jako samoživitel bys měl vědět,že cenu sice určuje trh,ale zároveň i prodávající.  Proč se držet nějakých cen co maj druzí. Dám cenu takovů na jaků si mašinu cením, zároveň je jasný,že riskuju,že neprodám a budu moset slevit Taky se mi podařilo prodat B6 po roce za stejný prachy za jaké sem ji kůpil.A to jen díky tomu,že nejsem jak ty telata,keré nejsou schopni o mašině, kerou mají doma nějakou dobu říct kupci ani zbla.Napsal sem mu po pravdě elaborát na A4 co kdy bylo měněno,že mašina byla minulým majitelem bouchnutá, přestože mi tvrdil, že ne, ale že jsem s tím neměl problémy a kluk řekl,že když je to tak,tak klidně zaplatí moji cenu,která byla o 10 000 výš než se v tu dobu B6 prodávaly.
A dyž bych já prodával plnotučnou,udělal bych to zase stejně,zas bych hledal. Vogové dyk stačí jeden nadrženej kupec co má rachy v kešeni a nemůže sehnat třeba zrovna svoji barvu a vy ju máte. Ci fix dyby to mělo být podle vás,tak sereme na trh a budeme sa řídit tabulkami,ve kerých bude cena podle roku a najetých kilomterůass


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
PALOUS (Člen)
25.11.2008 19:02:04
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

A dyk ně to ty kuku morauská je jedno za kolik kdobigsmilea jebat na togoodale kuwa stejně to je neprodejnýbigsmile


Jebat motorky :-)
ross (Člen)
25.11.2008 19:05:52
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

DODY psal:

Co plácáte,víte pussy,prodal jen klín a nějaký přilepený nádechy.Někomu se hold na naháči nelíbí,tak vo co de??A cena je k jednání,jako snad při každém prodeji,do jara času dost nééé!!?

klín už prodal Palous a myslím, že ABikoviidontknow

a taky to mohl nafotit ještě ve větší tměbigsmile

a je fakt, že bych taky chtěl prodat za nejvyšší cenu


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
PALOUS (Člen)
25.11.2008 19:09:52
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

ross psal:
DODY psal:

Co plácáte,víte pussy,prodal jen klín a nějaký přilepený nádechy.Někomu se hold na naháči nelíbí,tak vo co de??A cena je k jednání,jako snad při každém prodeji,do jara času dost nééé!!?

klín už prodal Palous a myslím, že ABikoviidontknow

a taky to mohl nafotit ještě ve větší tměbigsmile

a je fakt, že bych taky chtěl prodat za nejvyšší cenu

Šestku?bigsmilebigsmilebigsmileti snad jebe néidontknowbigsmileneprodejnýsmokin


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
25.11.2008 19:12:50
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Nevím jak ta krize ale fčera sem se byl zeptat jesi možu dát skutra do bazaru a neebigsmilenasračku plno vojetinbadprej poslední dobou de jen servisgooda to sem za něj loni dal 60 a prodávaly se za 80surprisedbudu rát za 35smile2


Jebat motorky :-)
Koldan (Člen)
25.11.2008 19:13:07
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

co ne woe,muší sa to udělat jak u nás,nejdřív sa podá slivovička,pak vínečko,špek a zasejc slivovička a pak už kupec votjíždí spokojenej jako spolujezdec v autě  a brácha mu převáží novou mašinubigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
ross (Člen)
25.11.2008 19:29:24
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

PALOUS psal:
ross psal:
DODY psal:

Co plácáte,víte pussy,prodal jen klín a nějaký přilepený nádechy.Někomu se hold na naháči nelíbí,tak vo co de??A cena je k jednání,jako snad při každém prodeji,do jara času dost nééé!!?

klín už prodal Palous a myslím, že ABikoviidontknow

a taky to mohl nafotit ještě ve větší tměbigsmile

a je fakt, že bych taky chtěl prodat za nejvyšší cenu

Šestku?bigsmilebigsmilebigsmileti snad jebe néidontknowbigsmileneprodejnýsmokin

Palousu, ty hade jedenfuck

bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
VikecB12 (Člen)
25.11.2008 19:47:08
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Koldan psal:

co ne woe,muší sa to udělat jak u nás,nejdřív sa podá slivovička,pak vínečko,špek a zasejc slivovička a pak už kupec votjíždí spokojenej jako spolujezdec v autě  a brácha mu převáží novou mašinubigsmile

Taky sem tak jednou prodal endůro,dojeli tři kucí z Karlovejch Varů,padl do nich litránek slifky,položili love a vesele votfrčeli,akorát nějak neměli dalšího drivera ale nějak je to tenkrát netrápilogoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
faitík (Člen)
25.11.2008 21:40:58
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

jó jó, vy moraváácí, vy tam mááte tekutý zlatobigsmile


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Zdenek (Člen)
25.11.2008 21:53:28
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Souhlas s Koldanem,,,měl jsem B/6 prodanou druhej den, byla vypucovaná, což veme za srdíčko, ale všechno sem vo ní po pravdě řek, ani tisícovku nesmlouval a ještě mě pozval na voběd. Zdenek.smile1

Banditatom (Člen)
25.11.2008 22:49:16
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

PALOUS psal:

Nevím jak ta krize ale fčera sem se byl zeptat jesi možu dát skutra do bazaru a neebigsmilenasračku plno vojetinbadprej poslední dobou de jen servisgooda to sem za něj loni dal 60 a prodávaly se za 80surprisedbudu rát za 35smile2

no tak to vyřeš jak jásmokin neprodavej!!! pač to stejně nikdo nekoupísmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Luk (Člen)
26.11.2008 08:25:08
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Koldan psal:

rok je jasný,měl by být správně
jináč s Palousem sa budu kůsatbigsmile. Woe ty jako samoživitel bys měl vědět,že cenu sice určuje trh,ale zároveň i prodávající.  Proč se držet nějakých cen co maj druzí. Dám cenu takovů na jaků si mašinu cením, zároveň je jasný,že riskuju,že neprodám a budu moset slevit Taky se mi podařilo prodat B6 po roce za stejný prachy za jaké sem ji kůpil.A to jen díky tomu,že nejsem jak ty telata,keré nejsou schopni o mašině, kerou mají doma nějakou dobu říct kupci ani zbla.Napsal sem mu po pravdě elaborát na A4 co kdy bylo měněno,že mašina byla minulým majitelem bouchnutá, přestože mi tvrdil, že ne, ale že jsem s tím neměl problémy a kluk řekl,že když je to tak,tak klidně zaplatí moji cenu,která byla o 10 000 výš než se v tu dobu B6 prodávaly.
A dyž bych já prodával plnotučnou,udělal bych to zase stejně,zas bych hledal. Vogové dyk stačí jeden nadrženej kupec co má rachy v kešeni a nemůže sehnat třeba zrovna svoji barvu a vy ju máte. Ci fix dyby to mělo být podle vás,tak sereme na trh a budeme sa řídit tabulkami,ve kerých bude cena podle roku a najetých kilomterůass

...má pravdu, přecedagood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Sandman (Člen)
26.11.2008 10:27:51
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Marián psal:

navic co bysme tady asi tak v zime resili ze?
sme si nasli obet ne?
kdo sem chodi,tak s tim musi pocitatgood

samo,ze si za to muze rict treba milon,je to jeho vec,my tady jen debatujem, za kolik je to prodejny,to snad taky muzem ne?

navic uvist misto roku 01 rok 02 mi pride docela podraz,pokud se neprespsal,pac jak psal kure,01 sou znamy svou chuti papat olej,coz je dle me dost dulezita informace pro pripadnyho kupce!

jinac 01 bych videl cenu k jednani max. 90 tisic.

tot muj nazor.

Žere olej? To je snad nějaká odnož dvoutaktů, ne?smile1


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Ondráš (Člen)
26.11.2008 10:47:28
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Sandman psal:

Žere olej? To je snad nějaká odnož dvoutaktů, ne?smile1

No kdyby mě to každých 1000 km spáplo 0,7l oleje a v servisu mi řekli, že je to normální, tak bych z toho asi nebyl moc šťastnej.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
26.11.2008 11:17:40
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

ale no tak nepřeháněj, co sem zatím slyšel přímo od majitelů,tak 01 brali od 2,5 do 4 dcl. Mně samotnému to bere těch 2,5 až 3 dcl, což mi nepřijde taková krize dát za olej na celém cyklu 6000 km vo 1,5 navíc (cca 350 Kč). Dyž vemu,že druzí dolejou třeba půl litru za tu dobu,tak je rozdíl litr. Opět bych řekl,že zbytečně přeceňovanýbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Marián (Člen)
26.11.2008 11:25:00
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

spis de vo bejt porad ve strehu a kontrolovat to a kdyz nekdo jezdi hodne,tak je to dost neprijemny...
kdyz sem nalil treba do auta dle vyrobce dobrej olej 10W40, myslel sem si,jak mu udelam dobre a vono to zralo litr na 3tisice km,tak to sem z toho byl teda nestastnej,pac sem to musel furt hlidat.
ted sem tam nalil obyc mogul 10w40,mam na nem 8000 a stale v pohode...
takze i mezi tema volejema stejnech cisel sou rozdily a ne ze neidontknow
no a k tomu, ze se to preceneje,me osobne by to hodne vadilo,pac vim jak me to bylo neprijemny u auta...


...sam mezi jebkarema...
Ondráš (Člen)
26.11.2008 11:26:17
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Koldan psal:

ale no tak nepřeháněj, co sem zatím slyšel přímo od majitelů,tak 01 brali od 2,5 do 4 dcl. Mně samotnému to bere těch 2,5 až 3 dcl, což mi nepřijde taková krize dát za olej na celém cyklu 6000 km vo 1,5 navíc (cca 350 Kč). Dyž vemu,že druzí dolejou třeba půl litru za tu dobu,tak je rozdíl litr. Opět bych řekl,že zbytečně přeceňovanýbigsmile

Já myslel vyjádření oficiálního dovozce Suzuki, že spotřeba do 0,7l/1000km je v normě.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
26.11.2008 11:31:00
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Marián psal:

spis de vo bejt porad ve strehu a kontrolovat to a kdyz nekdo jezdi hodne,tak je to dost neprijemny...
kdyz sem nalil treba do auta dle vyrobce dobrej olej 10W40, myslel sem si,jak mu udelam dobre a vono to zralo litr na 3tisice km,tak to sem z toho byl teda nestastnej,pac sem to musel furt hlidat.
ted sem tam nalil obyc mogul 10w40,mam na nem 8000 a stale v pohode...
takze i mezi tema volejema stejnech cisel sou rozdily a ne ze neidontknow
no a k tomu, ze se to preceneje,me osobne by to hodne vadilo,pac vim jak me to bylo neprijemny u auta...

Zalezi preci na tom jakej pouzivas ne??? Kdyz se tam leje polo tak cajk, ale jen po polo nalijes plnou syntetiku, tak ti ji to bude zrat. Aspon to mi delala kara. Ted mam auto do kteryho jsem lil vod zacatku plnou syntetiku a na tech 10t mi to sezere minimum.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Marián (Člen)
26.11.2008 11:35:37
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

voboje to byla polosyntetika 10W40
plna je myslim 5W40, to bych si do svyho dedouska mercedesa nedovolil ani dat...smile1


...sam mezi jebkarema...
osiris (Člen)
26.11.2008 12:16:12
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

...no vona je to taky blbost do starý koncepce motoru jakou máš lejt polosyntetiku, pak se nediv že baští ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
26.11.2008 12:28:38
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Kua tady řešíte jestli to žere pul litra nabo né,co mají říkat třeba majitelé jamahy YZF1000R,ta žrala skoro každá kolem litru na tisíc a jaký to mělo na tu dobu prdygood
Měl sem B12 01 a žrala max 0,5l na 1000km při hodně svižným ježdění a neměl sem s tím problém. Jel sem na dovču,doma sem dolil do plna,v itálii na pumpě koupil za pár éček litr oleja a dolil. Kamoš si koupil taky 01 a nežere mu ani kapku,takže to taky není vždycky pravda že 01 žere oil. K6 mě tedka zatím nebere ani decku,ale přesto se na ten olej sem tam podívám,stejně jako na té 01ce.good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenda (Člen)
26.11.2008 13:12:39
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Koldan naprostej souhlas. Opět lidi znaj marži a jsou z toho na větvi. Je to každýho věc a každýho jeho vlastní um. Napsal jsi to přesně tak jak to vidím já. Dál už je to škoda slov. Furt stejná písničkaidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Marián (Člen)
26.11.2008 13:45:06
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

osiris psal:

...no vona je to taky blbost do starý koncepce motoru jakou máš lejt polosyntetiku, pak se nediv že baští ;)

ted ti teda docela nerozumimidontknow

polosyntetika se tam leje odjakziva (pokud tedy 10W40 je polosyntetika),co to auto u nas jezdi,to snad ani neni tak dulezity,jako ze to je napsany v original manualu,kterej mam ted pred sebou...

ja tim chtel jenom rict, ze i mezi stejnejma olejema se stejnym oznacenim,sou dost rozdily a ne ze ne jak se tady kdysi psalo.


...sam mezi jebkarema...
Billy (Člen)
26.11.2008 20:16:35
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Ja sem taky prodaval B6 00 rok co mam v profilu s ladakem Sharon a s Fehlingama a prodal sem ji letos v cervnu za 82 tycek a borec ani nesmlouval a docela dlouho jsem ji prodaval, proste motorka jak vino, nedomrdana proste to dokazal ocenit a ani to nezkousel stlacet. Ja sem na to nezpechal proste bud se to proda nebo ne proste uvidim a pak sem 2 mesice myslim byl bez a pak stlacel ostatni lidi na cene a neco si vybral, chce to umet akorat lidi umet masirovat , mozna jsem tim pro nekoho vychcanej ale km nestacim a prodavam jak to je. Chces nechces zdar


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
osiris (Člen)
26.11.2008 21:04:19
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

...to nejde mariane takhle zjednodušit a paušalizovat, oleje v daný specifikaci samozřejmě splňujou daný limity a jsou tím stejný, musíš si ale uvědomit že ke klasifikaci SAE se bežně uvádí na olejích i specifikace API a ta ti u stejný výkonový třídy různejch olejů řekne k jakýmu použití (provozu) je ten kterej olej vhodnej (vhodnější);
...čili pokud mi označení podle API uvádí za písmenem S který je vyhrazený benzíňákům a C, který je naopak určený dieselům, další řád s dalším písmenem, tak podle abecední posloupnosti vidím kde je vyšší hodnota a to mi říká, že ten konkrétní volej je určenej výlučně, nebo vhodnější pro daný použití v zážehovým nebo vznětovým motoru
...u motorek je to samo daný tím, že je to určenej volej pro mašiny a tam ten markantní rozdíl tím pádem vodpadá (samo s vyjímkou volejů určenejch pro enfieldy)

...no a nakonec k tomu tvýmu, nechci se s tebou mariane přít, ale piána jsou konstruovaný pro volej 15W40, proto u nich polosyntetika protejká a ten rozdíl o kterým ty píšeš může způsobovat API specifikace


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Marián (Člen)
26.11.2008 21:21:03
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

asi mas recht,bude to potom v ty dalsi specifikaci API, jestli to je pro naftak co benzinak,to uz sem na to koukal,proste nema smysl tam davat olej pro tezce namahany motorybigsmile
jinac piana se rikalo 123, kery se delali do roku myslim 84, ja mam 124 rok 88,samo, ze tam je alternativa i 15W30,ale je to tam jen myslim od -15 do +40 ci co uz se mi to nechce vytahovat, 10W je od -20 do myslim +60, ze to to zajistuje shodny viskozni podminky.
jinac 15W40 lejeme pouze do zigula a do moskvice,do mercedesu odjakziva jak se rikal.

jinac druha vec,dochazi mi sprej,co mam udelat,doplnis mi ho nebo udelas novej?potrebujes to cislo co si na nej napsal?


...sam mezi jebkarema...
osiris (Člen)
26.11.2008 21:30:00
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

...musím novej a potřebuju číslo


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Marián (Člen)
26.11.2008 21:35:27
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

se teda nekdy stavim az pojedu vokolo.


...sam mezi jebkarema...
osiris (Člen)
26.11.2008 22:07:11
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

Marián psal:

se teda nekdy stavim az pojedu vokolo.

...zavolej mi ale předem, abys mě tam zastih


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
26.11.2008 22:11:09
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

zapni si to,viš co,hento,tamto jak tam furt nejseš kamarádeevil

osiris (Člen)
26.11.2008 22:32:02
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

...asi poklopec viď :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
26.11.2008 22:39:08
Offline

Re: Docela to byla i pěkná motorka...

jo přesněevil

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr