Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » hajzli

Baltazar (Člen)
14.01.2009 20:34:12
Offline

hajzli

Komunisti do pussyfuckfuckfuckfuckfuckfuck
koukám na YouTube na starý písničky a ty kurvy, kvůli nim jsem nemohl na koncert třeba do itálie, do alp, a tak a dneska jsou tu zas pussy
fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfucksicksicksicksicksick


The father of the little princess of the dawn
zrzule (Člen)
14.01.2009 20:36:50
Offline

Re: hajzli

mamina kvůli těm kurwám nemohla na mistrovství evropy v běhu na 400 a 800m. byla první v republice a poslali tu co byla druhá......babi s dědou byli normální

šmejdísicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksickfuckfuckfuckfuck


A je to!!
Mour (Člen)
14.01.2009 20:49:10
Offline

Re: hajzli

Něpíj Laďo něpíj vódů, vóda Ti je len na škódů ..... goodbigsmilebigsmilebigsmile ...srát na to, ne? idontknow

Baltazar (Člen)
14.01.2009 20:57:36
Offline

Re: hajzli

ne Moure, nikdy nezapomenout !!!!!
to víš továrníkovo synbigsmile, jen ta továrna je v pussy
ksindlsick


The father of the little princess of the dawn
SLUGI (Člen)
14.01.2009 21:01:14
Offline

Re: hajzli

... nerozčiluj se,praskne ti céfka a seš v ass
... počkej, ještě chvílu ,bude jaro,zas vyjedem a nebude čas řešit pussyviny evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Baltazar (Člen)
14.01.2009 21:03:19
Offline

Re: hajzli

SLUGI už jsi zapoměl?
mě to prostě sereidontknowidontknowidontknow


The father of the little princess of the dawn
Ondráš (Člen)
14.01.2009 21:09:09
Offline

Re: hajzli

Baltazar psal:

SLUGI už jsi zapoměl?
mě to prostě sereidontknowidontknowidontknow

Raduj se z toho, že jsou pryč...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
SLUGI (Člen)
14.01.2009 21:11:00
Offline

Re: hajzli

Baltazar psal:

SLUGI už jsi zapoměl?
mě to prostě sereidontknowidontknowidontknow

.... nezapoměl,ale tím že tě to sere to nezměníš smile2


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
fifa b 12 (Člen)
14.01.2009 21:15:45
Offline

Re: hajzli

Ondráš psal:
Baltazar psal:

SLUGI už jsi zapoměl?
mě to prostě sereidontknowidontknowidontknow

Raduj se z toho, že jsou pryč...smile1

neřek bych že jsou pryč  dyk sou tam furt a když né oni ta jejich synkovébad


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
qwerty (Člen)
14.01.2009 21:17:29
Offline

Re: hajzli

ze vas to sere idontknow podle mne sou lepsi jak ODS bigsmile

a ted do mne smokin


WD club member.
barynek (Člen)
14.01.2009 21:19:18
Offline

Re: hajzli

Baltíku (omlouvám se třeba za přílišnou familijérnostredface ), to by se tady pak musel rozčilovat každej, jeden na červený, druhej na modrý, třetí na oranžový a všichni třeba na zelený. Jasně, je třeba to připomínat, jak to bylo, stejně jako třeba holokaust a podobný věcui, ale zvyšovat si kvuli tomu takhle moc tlak?idontknow


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
14.01.2009 21:19:48
Offline

Re: hajzli

U moci nejsou... Alespoň zatím...help

Pak jedu za Frešem na Maltu.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Baltazar (Člen)
14.01.2009 21:21:05
Offline

Re: hajzli

qwerty psal:

ze vas to sere idontknow podle mne sou lepsi jak ODS bigsmile

a ted do mne smokin

Vidíte ho hňupa já bych mu je přál, možná by se pak probralsick


The father of the little princess of the dawn
Ondráš (Člen)
14.01.2009 21:24:07
Offline

Re: hajzli

Já jsem dělnického původu, žádný buržuj...coolsmokin

Až ti budu dělat šéfa tak na tebe budu hodnej, ale musíš bejt dobrej soudruh.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
14.01.2009 21:38:57
Offline

Re: hajzli

Ondráš psal:

U moci nejsou... Alespoň zatím...help

Pak jedu za Frešem na Maltu.cool

Ja ti teda nevim Ondrasku. Ktera strana si ted pri poslednich oblastnich volbach nejvic polepsila??? Vetsinou to byla koalice ODS a KDU a ZELENY a NEZAVISLY. Sem tam to bylo ODS a CSSD. Ouplne pidi to bylo ODS a KSCM a CSSD s KSC. Ted je to vetsinou CSSD a KSC. Takze jedinej kdo opravdu posilil svoji pozici je KSC i kdyz vyhraly voranzovy vyzirky co podporujou lemply a nemakacenka. Bohuzel je to tak. A ani si nechci moc predstavit jaky budou dalsi parlamentni volby. Jdu volit a zase budu pro pravici. Co si totiz nevydelam, tak to nemam a spolehat se dneska na socialni jistoty statu ??????? To bych musel bejt cernej a nikdy nezaplatit ani korunu na danich, abych neco dostal. sicksicksicksicksicksicksick A na tyhle tema by tu mohla bejt radsi zalozena sekce zumpa.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
osiris (Člen)
14.01.2009 22:16:26
Offline

Re: hajzli

baltazaroj: ti jeblo? bigsmile aby ses z těch třech roků který prožils v "ráji" jako plnoletej neposral bigsmile ...co maj pak dělat ty vo patnáct a víc let starší smile2 bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
qwerty (Člen)
14.01.2009 22:18:41
Offline

Re: hajzli

Baltazar psal:
qwerty psal:

ze vas to sere idontknow podle mne sou lepsi jak ODS bigsmile

a ted do mne smokin

Vidíte ho hňupa já bych mu je přál, možná by se pak probralsick

ale dedo nebalznievil a povidej jak bylo tenkrat super bigsmile
cool


WD club member.
PALOUS (Člen)
14.01.2009 22:40:42
Offline

Re: hajzli

qwerty psal:
Baltazar psal:
qwerty psal:

ze vas to sere idontknow podle mne sou lepsi jak ODS bigsmile

a ted do mne smokin

Vidíte ho hňupa já bych mu je přál, možná by se pak probralsick

ale dedo nebalznievil a povidej jak bylo tenkrat super bigsmile
cool

Jo bylogoodpáč sem nějaký komouše nevnímalbigsmilea prachů sem měl kolem 7000 a pivo bylo za tašku hrušekgoodjediný co mě asi sralo,že zavíračky v hospodách tak kol 22.00 a v 21.30 už nenalejvalybad


Jebat motorky :-)
ross (Člen)
14.01.2009 22:44:18
Offline

Re: hajzli

Baltazar psal:

Komunisti do pussyfuckfuckfuckfuckfuckfuck
koukám na YouTube na starý písničky a ty kurvy, kvůli nim jsem nemohl na koncert třeba do itálie, do alp, a tak a dneska jsou tu zas pussy
fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfucksicksicksicksicksick

stejně lítostivej nebo nasranej jsem vždycky když se napiju

jsou to sice kurvy ale s tím už nejde nic dělat, prostě jsou tady ti, co je budou volit


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
qwerty (Člen)
14.01.2009 22:56:30
Offline

Re: hajzli

PALOUS psal:
qwerty psal:
Baltazar psal:


Vidíte ho hňupa já bych mu je přál, možná by se pak probralsick

ale dedo nebalznievil a povidej jak bylo tenkrat super bigsmile
cool

Jo bylogoodpáč sem nějaký komouše nevnímalbigsmilea prachů sem měl kolem 7000 a pivo bylo za tašku hrušekgoodjediný co mě asi sralo,že zavíračky v hospodách tak kol 22.00 a v 21.30 už nenalejvalybad

ale aspon vsici mneli praci smile1a negri museli drit taky bigsmilegood ja to nezazil ale slysel sem to cool


WD club member.
Mour (Člen)
15.01.2009 06:56:09
Offline

Re: hajzli

qwerty psal:
PALOUS psal:
qwerty psal:


ale dedo nebalznievil a povidej jak bylo tenkrat super bigsmile
cool

Jo bylogoodpáč sem nějaký komouše nevnímalbigsmilea prachů sem měl kolem 7000 a pivo bylo za tašku hrušekgoodjediný co mě asi sralo,že zavíračky v hospodách tak kol 22.00 a v 21.30 už nenalejvalybad

ale aspon vsici mneli praci smile1a negri museli drit taky bigsmilegood ja to nezazil ale slysel sem to cool

...jo,jo správněgood ....a v práci jsme všichni dělali hovno bigsmilebigsmile

Lihy (Člen)
15.01.2009 08:11:38
Offline

Re: hajzli

qwerty psal:
PALOUS psal:
qwerty psal:


ale dedo nebalznievil a povidej jak bylo tenkrat super bigsmile
cool

Jo bylogoodpáč sem nějaký komouše nevnímalbigsmilea prachů sem měl kolem 7000 a pivo bylo za tašku hrušekgoodjediný co mě asi sralo,že zavíračky v hospodách tak kol 22.00 a v 21.30 už nenalejvalybad

ale aspon vsici mneli praci smile1a negri museli drit taky bigsmilegood ja to nezazil ale slysel sem to cool

Sorry ale si kokot...
Omlouvám se, vím že se tu nenadává, ale tady vysvětlování nepomůže...
Ps. komouše si pamatuju jen z pohledu dítěte, ale i tak to byl zážitek sick

qwerty (Člen)
15.01.2009 08:17:42
Offline

Re: hajzli

Lihy psal:
qwerty psal:
PALOUS psal:


Jo bylogoodpáč sem nějaký komouše nevnímalbigsmilea prachů sem měl kolem 7000 a pivo bylo za tašku hrušekgoodjediný co mě asi sralo,že zavíračky v hospodách tak kol 22.00 a v 21.30 už nenalejvalybad

ale aspon vsici mneli praci smile1a negri museli drit taky bigsmilegood ja to nezazil ale slysel sem to cool

Sorry ale si kokot...
Omlouvám se, vím že se tu nenadává, ale tady vysvětlování nepomůže...
Ps. komouše si pamatuju jen z pohledu dítěte, ale i tak to byl zážitek sick

vis co mi muzes ass
clovek si tu dela srandu a on to hned nekdo veme vazne help


WD club member.
Koldan (Člen)
15.01.2009 08:24:56
Offline

Re: hajzli

přečtěte si vopčas komentáře co bývaj u někerých zpráv na seznamu. Kolikrát tam někeří vychvalujů komanče až do nebes, jak za nich bylo dobře, jak měli fšeci prácu, byty atd. Kolikrát sa až nestíhám divit o co fše jsme přišlibigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Meloun (Člen)
15.01.2009 08:26:36
Offline

Re: hajzli

No já nevim...co tak poslouchám starší,je to půl na půl..
Kdo chtěl si postavil nádhernej barák za babku(dneska,aby člověk měl těch 60/měsčíně,aby něco takovýho šlo..sick)
Jelikož se pohybuju u toho skla,tak skláři jsou z dnešní situace taky strašně nadšení...když celej život makaj,jsou šikovní,uznávaní,sklo má u nás tradici a teď??sickVšechno v prdeli..
A nějaký ježdění do ciziny mi je buřt,ptž vožrat rypák si můžu i u nás a nemusím se někde domlouvat s nějakým ublekotaným čmoudem o tom,co chci vlastně pít..idontknowbigsmile
Když tak sleduju ten svět dnes,mám pochybnosti,jestli má vůbec smysl o něcoo se snažit..stavět,plodit haranty apod..blíží se to všechno ke kurevský katastrofě..mrdat!fucksickbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Lihy (Člen)
15.01.2009 08:28:20
Offline

Re: hajzli

qwerty psal:
Lihy psal:
qwerty psal:


ale aspon vsici mneli praci smile1a negri museli drit taky bigsmilegood ja to nezazil ale slysel sem to cool

Sorry ale si kokot...
Omlouvám se, vím že se tu nenadává, ale tady vysvětlování nepomůže...
Ps. komouše si pamatuju jen z pohledu dítěte, ale i tak to byl zážitek sick

vis co mi muzes ass
clovek si tu dela srandu a on to hned nekdo veme vazne help

voe to je jako dělat si srandu ze smrti sourozence....hooodně černej humorbigsmile

Lihy (Člen)
15.01.2009 08:41:22
Offline

Re: hajzli

Meloun psal:

No já nevim...co tak poslouchám starší,je to půl na půl..
Kdo chtěl si postavil nádhernej barák za babku(dneska,aby člověk měl těch 60/měsčíně,aby něco takovýho šlo..sick)
Jelikož se pohybuju u toho skla,tak skláři jsou z dnešní situace taky strašně nadšení...když celej život makaj,jsou šikovní,uznávaní,sklo má u nás tradici a teď??sickVšechno v prdeli..
A nějaký ježdění do ciziny mi je buřt,ptž vožrat rypák si můžu i u nás a nemusím se někde domlouvat s nějakým ublekotaným čmoudem o tom,co chci vlastně pít..idontknowbigsmile
Když tak sleduju ten svět dnes,mám pochybnosti,jestli má vůbec smysl o něcoo se snažit..stavět,plodit haranty apod..blíží se to všechno ke kurevský katastrofě..mrdat!fucksickbigsmile

trocha mého pohledu...
Kdo chtěl si postavil nádhernej barák za babku = kdo byl soudruh až na půdu, zelinář, nebo kradl jak fsteklej (když je to všech tak to přeci neni ani krádež)
...
Jelikož se pohybuju u toho skla,tak skláři jsou z dnešní situace taky strašně nadšení...když celej život makaj,jsou šikovní,uznávaní,sklo má u nás tradici a teď??sickVšechno v prdeli.. = dřív se měli stejně jako na hovno, akroát uplně stejně na hovno se mělo 90% populace a v tom to je. Kdo je opravdu šikovnej a umí něco víc než všichni ostatní, měl by se snažit to využít aktivně a né sedět na prdeli nadávat na krizi a čekat, že si ho někdo kdo ho potřebuje sám najde....
.....
A nějaký ježdění do ciziny mi je buřt,ptž vožrat rypák si můžu i u nás a nemusím se někde domlouvat s nějakým ublekotaným čmoudem o tom,co chci vlastně pít.. = Ano s tímhle přístupem k životu by si byl za komančů asi docela spokojenej (tim nechci nijak tenhle postoj krytizovat, každej má svoje představy o smyslu žití), akorát by tě asi sralo že můžeš jezdit max na jawě a MZetě.

Newada (Člen)
15.01.2009 08:52:38
Offline

Re: hajzli

Baltazar psal:

Komunisti do pussyfuckfuckfuckfuckfuckfuck
koukám na YouTube na starý písničky a ty kurvy, kvůli nim jsem nemohl na koncert třeba do itálie, do alp, a tak a dneska jsou tu zas pussy
fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfucksicksicksicksicksick

Batlazare co so stěžuješ. Pro tebe to muselo bejt zlatý, když neexistovala téměř možnost volby. Takhle furt votravuješ: Co za auto pro mě? Co za moto pro mladýho? Co za auto pro ženu? Co za moto pro mě? atd. bigsmilebigsmilebigsmile


jak dlouho ještě?
Kožak (Člen)
15.01.2009 09:16:44
Offline

Re: hajzli

Nechci se komančů zastávat to vůbec ne ,nemám rád politiku nečtu blesk a v bedně tyhle debaty přepínám ,ale komanči aspoň nerozdali naší zem a nezničili naše fabryky , diť už nám tu pomalu nic nepatří viz třeba pivovary bad Vim asi bych neměl teď třeba bandasku ,ale taky bych nemusel kupovat ten šunt z globusu ,obi a podobně diť se to hodí jeďině to vzít a hned to u východu hodit do koše bigsmile všechno z plastiku a drahý jak kráva. Jo a komouši mojí rodině jak se dostali k moci sebrali statek s pozemkama a tihle nám ho milostivě po 12ti letech tahanic po ouřadech vrátili v takovim stavu že bych sick tak je vidět že to je jedna verbež fuck


MRDAT!!!
Ondráš (Člen)
15.01.2009 09:18:13
Offline

Re: hajzli

Nadávat na komunisty je náš národní sport. bad
Minulost nezměníte, tak se s tím smiřte.headshake
Tím že budete nadávat na minulý režim si svoji současnou situaci nezlepšíte. Možná to uvolní emocím, ale to je tak všechno.

P.S.: Já to teda nezažil (ikdyž si pamatuju, že jsem jednou s mámou stál ve frontě před Jednotou, ale nevim už na co, asi na banánysmile1), ale přesně tak jak vy tu strašíte s komunistama, tak tak si představuji, že komunisti strašili s imperialistama.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kožak (Člen)
15.01.2009 09:25:01
Offline

Re: hajzli

Ondráš psal:

Nadávat na komunisty je náš národní sport. bad
Minulost nezměníte, tak se s tím smiřte.headshake
Tím že budete nadávat na minulý režim si svoji současnou situaci nezlepšíte. Možná to uvolní emocím, ale to je tak všechno.

P.S.: Já to teda nezažil (ikdyž si pamatuju, že jsem jednou s mámou stál ve frontě před Jednotou, ale nevim už na co, asi na banánysmile1), ale přesně tak jak vy tu strašíte s komunistama, tak tak si představuji, že komunisti strašili s imperialistama.smile1

To byly fronty ,že člověk za tu dobu zapoměl pro co de bigsmile ,ale jak na něj přišla řada tak si vzpoměl páč měli jen jednu věc bigsmile ale moh si za tu dobu třeba ukecat nějakou slečnu cool


MRDAT!!!
Mour (Člen)
15.01.2009 09:34:18
Offline

Re: hajzli

Kožak psal:

Nechci se komančů zastávat to vůbec ne ,nemám rád politiku nečtu blesk a v bedně tyhle debaty přepínám ,ale komanči aspoň nerozdali naší zem a nezničili naše fabryky , diť už nám tu pomalu nic nepatří viz třeba pivovary bad Vim asi bych neměl teď třeba bandasku ,ale taky bych nemusel kupovat ten šunt z globusu ,obi a podobně diť se to hodí jeďině to vzít a hned to u východu hodit do koše bigsmile všechno z plastiku a drahý jak kráva. Jo a komouši mojí rodině jak se dostali k moci sebrali statek s pozemkama a tihle nám ho milostivě po 12ti letech tahanic po ouřadech vrátili v takovim stavu že bych sick tak je vidět že to je jedna verbež fuck

surprisedidontknow ....naše fabriky, naše zem, náš pivovar     surprised ...a Váš statek idontknowidontknowbigsmile

Meloun (Člen)
15.01.2009 09:40:57
Offline

Re: hajzli

Lihy psal:
Meloun psal:

No já nevim...co tak poslouchám starší,je to půl na půl..
Kdo chtěl si postavil nádhernej barák za babku(dneska,aby člověk měl těch 60/měsčíně,aby něco takovýho šlo..sick)
Jelikož se pohybuju u toho skla,tak skláři jsou z dnešní situace taky strašně nadšení...když celej život makaj,jsou šikovní,uznávaní,sklo má u nás tradici a teď??sickVšechno v prdeli..
A nějaký ježdění do ciziny mi je buřt,ptž vožrat rypák si můžu i u nás a nemusím se někde domlouvat s nějakým ublekotaným čmoudem o tom,co chci vlastně pít..idontknowbigsmile
Když tak sleduju ten svět dnes,mám pochybnosti,jestli má vůbec smysl o něcoo se snažit..stavět,plodit haranty apod..blíží se to všechno ke kurevský katastrofě..mrdat!fucksickbigsmile

trocha mého pohledu...
Kdo chtěl si postavil nádhernej barák za babku = kdo byl soudruh až na půdu, zelinář, nebo kradl jak fsteklej (když je to všech tak to přeci neni ani krádež)
...
Jelikož se pohybuju u toho skla,tak skláři jsou z dnešní situace taky strašně nadšení...když celej život makaj,jsou šikovní,uznávaní,sklo má u nás tradici a teď??sickVšechno v prdeli.. = dřív se měli stejně jako na hovno, akroát uplně stejně na hovno se mělo 90% populace a v tom to je. Kdo je opravdu šikovnej a umí něco víc než všichni ostatní, měl by se snažit to využít aktivně a né sedět na prdeli nadávat na krizi a čekat, že si ho někdo kdo ho potřebuje sám najde....
.....
A nějaký ježdění do ciziny mi je buřt,ptž vožrat rypák si můžu i u nás a nemusím se někde domlouvat s nějakým ublekotaným čmoudem o tom,co chci vlastně pít.. = Ano s tímhle přístupem k životu by si byl za komančů asi docela spokojenej (tim nechci nijak tenhle postoj krytizovat, každej má svoje představy o smyslu žití), akorát by tě asi sralo že můžeš jezdit max na jawě a MZetě.

Dvougenerační baráky sz nenávratný půjčky má u nás na vesnici každej přiblblej traktorista..idontknow

Už tě vidím jako 60ti letýho skláře,kousek před důchodem,jak děláš rekvalifikační kurzy a jak tě dozajista v tomhle věku zaměstnají..(pro příklad..v 98mým brali český skláře do fabriky v Norsku za 70 papouchů,z čehož jim odečítali ubytování,stravu apod..stále jim 50 zůstalo..a pochvalovali si jejich umění a ochotu máknout..U nás??-šašci a otroci..ani se nedivim,že jich půlka zdechne na játra..bigsmile

A ta cizina je mě osobně fakt buřt,ptž u nás je přeci nádherně..ta příroda..ženský..pivo..no né??smile1

Ničeho se nezástávám,ani nekritizuju..jen tvrdím,že dnešní doba táhne tuhle planetu do píči..sick..všici furt jen po penězách..nikdo nevěří nikomu,ničemu!!sickbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Lihy (Člen)
15.01.2009 10:15:22
Offline

Re: hajzli

Meloun psal:

1)Dvougenerační baráky sz nenávratný půjčky má u nás na vesnici každej přiblblej traktorista..idontknow

2)Už tě vidím jako 60ti letýho skláře,kousek před důchodem,jak děláš rekvalifikační kurzy a jak tě dozajista v tomhle věku zaměstnají..(pro příklad..v 98mým brali český skláře do fabriky v Norsku za 70 papouchů,z čehož jim odečítali ubytování,stravu apod..stále jim 50 zůstalo..a pochvalovali si jejich umění a ochotu máknout..U nás??-šašci a otroci..ani se nedivim,že jich půlka zdechne na játra..bigsmile

3)A ta cizina je mě osobně fakt buřt,ptž u nás je přeci nádherně..ta příroda..ženský..pivo..no né??smile1

3)Ničeho se nezástávám,ani nekritizuju..jen tvrdím,že dnešní doba táhne tuhle planetu do píči..sick..všici furt jen po penězách..nikdo nevěří nikomu,ničemu!!sickbigsmile

Ad1) Nevim jak to bylo na vesnici, ale tuhle půjčku nedostal nikdo kdo nebyl straník a bůh ví co ještě. Já na tu dobu koukám z pohledu naší rodiny takže taky možná zkresleně, ale moc fajn sme se neměli....nikdy nezapomenu, že sem musel jako malej nosit některý věci po ségře bigsmile
Ad2) Jó to je fakt, že staří to nemaj v týhle situaci lehký, ale zase ta zkušenost se může hodit (nemyslim že by se měli na něco překvalifikovávat) někomu kdo potřebuje naučit nebo jaksi vychovat nový lidi který tam bude mít dlouho. A na to se starej dobrej hodí, vychová mu mačaft a pak může v klidu do důchodu (ale musí to bejt prostě mistr, pokud je průměrnej, je to špatenka v tom věku, vo tom žádná). Samozřejmě je to jen můj pohled a může bejt na hony vzdálenej realitě...
Ad3) Jo je tu krásně, ale právě že je člověk jen tady získává ten dojem, že lidi se ženou jen za penězma a nic jinýho je nezajímá. Jeď do nějaký prdele a uvidíš že tenhle pohled na svět je pravdivej víceméně jen v euroamerický konzumní kultůře. Většinou čim sou lidi na tom (podle nás) hůř tim je to tam s životníma hodnotama lepší, i když ti některý jejich zvyky připadaj divný.
Takže já bych nebyl až takovej pesimista a raději než jen koukat jak jde všechno do prdele, bych rád udělal něco co to zlepší. Zatim se můžu akorát sám chovat tak, jak si myslim že je to správný, abych si moch říct, až nastane ten armagedonbigsmile, že to je sice v prdeli, ale já se na tom nepodílel a nemusim se stydět za nic co sem udělalsmokin

Banditatom (Člen)
15.01.2009 11:10:28
Offline

Re: hajzli

naší rodině ty kurvy bolševickéfuck taky vzaly pozemky v beskydechsmile2
no a dnes.... tam je nějáka "státní ozdravovna"fucksick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
jardagsf (Člen)
15.01.2009 12:29:13
Offline

Re: hajzli

rict ze za komancu bylo dobre muze akorat degene debil , a rict ze neco bylo dobry je jako rict ze ti dceru jenom trochu znasilnili
jardagsf trochu ultimativni , pamatujici a NEZAPOMINAJICI


MOTO KOZZI GRISO
Koldan (Člen)
15.01.2009 13:40:36
Offline

Re: hajzli

To Meloun: no musím říct,že jsou mi bližší názory Lihyho.
Co píšeš ohledně baráků, jo bylo to tak, naši maj postavený taky,tenkrát tata jako frézař měl 3500 hrubýho a barák postavili za cca 250 000. Hlavně díky tomu,že s kolbenky byl už ve dvě doma, páč mu kamarád cvakl na vrátnici a do noci dělal na baráku. Dnes s jeho mzdou by to postavil úplně stejně,navíc by si mohl vybrat jaké chce kachličky, baterie, okna atd. a to je pořád frézař,ale šikovnej.Taky se běžně dělali v práci fušky, zedníci, obkladači,opraváři byli víc na melouších než ve firmě apod. To se pak nedivím,že to někerým chybí,když po nich soukromý majitel chce,aby se mu v práci neflákali a odvedli si svou práci a kontroluje si je. Dělal bych to samé,být majitelem nějaké firmy.
Jinak co se týče skláren,to mi taky trošku neštymuje. Proč neprosperují? Pokud je to tedy naše národní památka,jsme šikovní a jsme v tom machři, proč ten podnik neprosperuje? To změna systému tak ovlivnila poptávku a nabídku? Nebo se prostě holt doba změnila a sklářství,stejně jako oděvnictví holt prostě není průmysl,kde by se uživila v každém městě jedna provozovna? Doba se mění, stejně tak i to co lidi chcou kupovat a co už ne a na to dle mě systém vliv nemá.To by se mi taky líbilo provozovat firmu na nafukovací panny a po skrachování nadávat na systém.
Můj osobní názor je takový,že máme jakous takous svobodu, lidi, kteří se snaží a nečekaj co jim spadne do klína a studují školy,zakládají firmy, učí se řemeslo si můžou přijít na slušné živobytí. Co se týče politiky jako takové,myslím,že na tom nejsme ani líp ani hůř ,než v kterékoliv jiné vyspělé zemi a stejně jako my nadáváme na politiky,nadávaj tak i v jiných zemích nezávisle na tom, estli to sou země postkomunistické, komunistické nebo odjakživa komunismem nelíznuté


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
vOjTaB6 (Člen)
15.01.2009 14:02:49
Offline

Re: hajzli

Souhlasim s Koldanemgood

Pokud je nekdo flexibilni, ucenlivej, neboji se zustat v praci dyl nez 8 hodin denne, umi se otacet v ksefte, tak si vydela. Tak je to normalni v zapadni Evrope.

Tady u nas bohuzel stale pretrvavaji lidi, kterym staci vodkroutit si svejch osm denne, nemaji jakoukoliv snahu o sebezdokonaleni a po sichte zalezou do knajpy a nadavaji na modry ptaky. Reknu to rovnou, takovy rad nemam. Nejlepsi je u nich, ze taky nadavaj na sousedy, protoze maj vic penez, ale nevidi treba to, ze soused je vot nevidim do nevidim v ksefte, aby mu to fungovalo a pod.

Takovyhle lidi komousi kryli a oranzovi se o to snazej taky...sick

A uz dete s tou politikou do pussy tohle je motorkovy forum.bigsmile


Bandit rulezz!!!
Zdenda (Člen)
15.01.2009 14:14:20
Offline

Re: hajzli

Koldan: Né režim neovlivnil poptávku ani nabídku. Moje přítelkyně pracuje v O.I. Czech Republic, což je naše jedna z největších fabrik vyrábějící láhve sklenice atd. Samozřejmě, že už dávno není česká, patří do koncernu O.I. (Owens Illinois USA). Jelikož pracuje na velmi velmi vysokém postu, má dokonalý přehled o tom jak se věci mají. O naše láhve je zájem obrovský a hlavně byl. V poslední době však veškeré afilace O.I. ve světě přestali hodně vydělávat a tak se vedoucí hlavy rozhodly, že se budou produkty z české fabriky zdražovat aby se to vykompenzovalo. Během roku a půl opadl zájev o flašky takovým způsobem, že jsou přeplněné sklady a skoro se neprodává. Kdo by to také kupoval že, když je to předražené a pod cenu nelze jít, protože se američtí majitelé takto dohodli a je jim naprosto fuk, že se přichází stávající trhy. Letos o vánocích již propustili prvních 50 zaměstnanců. Docela solidní počin, když ještě před rokem a půl byly sklady vymetené na 2 měsíce dopředu a nestačilo se vyrábět. Takže asi tak.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
15.01.2009 14:18:29
Offline

Re: hajzli

Vojta: samozřejmě, že je u nás stále hodně plaček, flákačů a podobně stejně jako všude jinde ve světě. Jenže realita je mnohdy o dost jiná viz můj příspěvek výše.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kakac (Člen)
15.01.2009 14:26:22
Offline

Re: hajzli

Ondráš psal:

Nadávat na komunisty je náš národní sport. bad
Minulost nezměníte, tak se s tím smiřte.headshake
Tím že budete nadávat na minulý režim si svoji současnou situaci nezlepšíte. Možná to uvolní emocím, ale to je tak všechno.

P.S.: Já to teda nezažil (ikdyž si pamatuju, že jsem jednou s mámou stál ve frontě před Jednotou, ale nevim už na co, asi na banánysmile1), ale přesně tak jak vy tu strašíte s komunistama, tak tak si představuji, že komunisti strašili s imperialistama.smile1

Já to zažil ale plně s tebou souhlasím obvzláště to P.S.Vymlouvat se na komáry dneska po 20 letech je ubohý . A všichni modří, zelení a oranžový či černí by měli dělat politiku aby ti co volí komáry je neměli důvod volit.Uvědomte si jedno, za výsledek voleb je odpovědná v první řadě vládní garnitura.Zvláště to bylo vidět teď u voleb, to že byl výsledek jaký byl je především Topolánkova práce a ne Paroubkova nebo nějakých usmolených 30 Kč.smile2


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Meloun (Člen)
15.01.2009 14:28:28
Offline

Re: hajzli

Koldan psal:

To Meloun: no musím říct,že jsou mi bližší názory Lihyho.
Co píšeš ohledně baráků, jo bylo to tak, naši maj postavený taky,tenkrát tata jako frézař měl 3500 hrubýho a barák postavili za cca 250 000. Hlavně díky tomu,že s kolbenky byl už ve dvě doma, páč mu kamarád cvakl na vrátnici a do noci dělal na baráku. Dnes s jeho mzdou by to postavil úplně stejně,navíc by si mohl vybrat jaké chce kachličky, baterie, okna atd. a to je pořád frézař,ale šikovnej.Taky se běžně dělali v práci fušky, zedníci, obkladači,opraváři byli víc na melouších než ve firmě apod. To se pak nedivím,že to někerým chybí,když po nich soukromý majitel chce,aby se mu v práci neflákali a odvedli si svou práci a kontroluje si je. Dělal bych to samé,být majitelem nějaké firmy.
Jinak co se týče skláren,to mi taky trošku neštymuje. Proč neprosperují? Pokud je to tedy naše národní památka,jsme šikovní a jsme v tom machři, proč ten podnik neprosperuje? To změna systému tak ovlivnila poptávku a nabídku? Nebo se prostě holt doba změnila a sklářství,stejně jako oděvnictví holt prostě není průmysl,kde by se uživila v každém městě jedna provozovna? Doba se mění, stejně tak i to co lidi chcou kupovat a co už ne a na to dle mě systém vliv nemá.To by se mi taky líbilo provozovat firmu na nafukovací panny a po skrachování nadávat na systém.
Můj osobní názor je takový,že máme jakous takous svobodu, lidi, kteří se snaží a nečekaj co jim spadne do klína a studují školy,zakládají firmy, učí se řemeslo si můžou přijít na slušné živobytí. Co se týče politiky jako takové,myslím,že na tom nejsme ani líp ani hůř ,než v kterékoliv jiné vyspělé zemi a stejně jako my nadáváme na politiky,nadávaj tak i v jiných zemích nezávisle na tom, estli to sou země postkomunistické, komunistické nebo odjakživa komunismem nelíznuté

Ty fabriky,co teď zkrachovaly..viz ŽBS,Nový Bor,Smržovka atd..měly vždycky kvanta kšeftů a jelo se pořád desítky let,vyráběly se i světový unikáty jako je kompozice a přetahovaný tyče..to nikdo na světě neumí!!Ani pojebaná Čína..narozdíl od skleniček,koulí,korálí apod kravin..
Kdo tyhle fabriky poslal do kopru je slavnej Jablonec group..zkrátka to koupili,dosadili svoje lidi do vedení(kteří nemají o sklářství,technologiích a odbytu nejmenší potuchy)..a postupně ten podnik umřeli..sick
Tolika let to funguje a nejednou to nejde??Kravina!!!
Samozřejmě-pominu-li umělecký věci..tak v těch spotřebních to začala postupně nahlodávat Čína...na jejich cenu se u nás holt nedostanem..
Zakázky ale byly a budou..ovšem to by je někdo musel přijmout..idontknow

Ale zas na druhou stranu dobře pro mě..když mám bejt sobec..začínají se na nás obracet lidi,kteří už holt nemají kde brát materiál a takový menší podniky,jako jsme my,jim můžem zachránitass


PURE NAKED BIKE!
Zdenda (Člen)
15.01.2009 14:32:58
Offline

Re: hajzli

Jarda GSF: Stejně jako ty máš takové ultimativní názory, tak i já s dílím podobný a to takový, že tvrdit, že je dnes vše v pořádku a vše v minulosti bylo v absolutním nepořádku je nesmysl. Furt si samé já já já.To si můžeš říkat co chceš. Už jsme se o tom jednou spolu bavili. Absolutně neobhajuji minulý režim, moje rodina dostala také pěkně na frak, cestovat nemohl nikdo, táta i máma dřeli jak krávy, mě nevzali ani do debilního pionýra, atd, atd, nebudem tu ale brečet že. Je mi celkem fuk, že na vedoucích postech, ve správních radách atd, jsou ti samí ksichti co tenkrát nebo jejich potomci či známí. Dřu jak vůl od nevidím do nevidím, nikdo mi nic nedal a já jsem za to rád. Ovšem když vidím třebas staré babičky, které vyhodí ráno z nemocnice a řeknou jim že není sanitka, a oni čekají půl dne venku, tak to mě teda sere kupříkladu. A řeknu ti rovnou, že dřív to v tomhle směru bylo nastavené lépe (neříkám, že také sto pro dobře). To byl jeden zmála případů. Nehodlám se vracet do minulosti a pitvat co bylo a nebylo lepší, jen mě sere když někdo tvrdí, že dneska je tak všechno super a vše v perfektním pořádku. Nebylo to tenkrát a bohužel není ani dneska. A upřímě, ono to asi ani nejde aby vše bylo dokonalé.

Zdenda - realisticky a z obou pohlehledů koukající.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
15.01.2009 14:35:23
Offline

Re: hajzli

Meloun psal:
Koldan psal:

To Meloun: no musím říct,že jsou mi bližší názory Lihyho.
Co píšeš ohledně baráků, jo bylo to tak, naši maj postavený taky,tenkrát tata jako frézař měl 3500 hrubýho a barák postavili za cca 250 000. Hlavně díky tomu,že s kolbenky byl už ve dvě doma, páč mu kamarád cvakl na vrátnici a do noci dělal na baráku. Dnes s jeho mzdou by to postavil úplně stejně,navíc by si mohl vybrat jaké chce kachličky, baterie, okna atd. a to je pořád frézař,ale šikovnej.Taky se běžně dělali v práci fušky, zedníci, obkladači,opraváři byli víc na melouších než ve firmě apod. To se pak nedivím,že to někerým chybí,když po nich soukromý majitel chce,aby se mu v práci neflákali a odvedli si svou práci a kontroluje si je. Dělal bych to samé,být majitelem nějaké firmy.
Jinak co se týče skláren,to mi taky trošku neštymuje. Proč neprosperují? Pokud je to tedy naše národní památka,jsme šikovní a jsme v tom machři, proč ten podnik neprosperuje? To změna systému tak ovlivnila poptávku a nabídku? Nebo se prostě holt doba změnila a sklářství,stejně jako oděvnictví holt prostě není průmysl,kde by se uživila v každém městě jedna provozovna? Doba se mění, stejně tak i to co lidi chcou kupovat a co už ne a na to dle mě systém vliv nemá.To by se mi taky líbilo provozovat firmu na nafukovací panny a po skrachování nadávat na systém.
Můj osobní názor je takový,že máme jakous takous svobodu, lidi, kteří se snaží a nečekaj co jim spadne do klína a studují školy,zakládají firmy, učí se řemeslo si můžou přijít na slušné živobytí. Co se týče politiky jako takové,myslím,že na tom nejsme ani líp ani hůř ,než v kterékoliv jiné vyspělé zemi a stejně jako my nadáváme na politiky,nadávaj tak i v jiných zemích nezávisle na tom, estli to sou země postkomunistické, komunistické nebo odjakživa komunismem nelíznuté

Ty fabriky,co teď zkrachovaly..viz ŽBS,Nový Bor,Smržovka atd..měly vždycky kvanta kšeftů a jelo se pořád desítky let,vyráběly se i světový unikáty jako je kompozice a přetahovaný tyče..to nikdo na světě neumí!!Ani pojebaná Čína..narozdíl od skleniček,koulí,korálí apod kravin..
Kdo tyhle fabriky poslal do kopru je slavnej Jablonec group..zkrátka to koupili,dosadili svoje lidi do vedení(kteří nemají o sklářství,technologiích a odbytu nejmenší potuchy)..a postupně ten podnik umřeli..sick
Tolika let to funguje a nejednou to nejde??Kravina!!!
Samozřejmě-pominu-li umělecký věci..tak v těch spotřebních to začala postupně nahlodávat Čína...na jejich cenu se u nás holt nedostanem..
Zakázky ale byly a budou..ovšem to by je někdo musel přijmout..idontknow

Ale zas na druhou stranu dobře pro mě..když mám bejt sobec..začínají se na nás obracet lidi,kteří už holt nemají kde brát materiál a takový menší podniky,jako jsme my,jim můžem zachránitass

Je to smutný ale máš pravdu, tady u nás to je přesně problém, zákazníci by kupovali, mají zájem, ale ne za tuto cenu, o které naši moc dobře vědí že je napálená leč bohužel vlastník nehodlá ustoupit.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kožak (Člen)
15.01.2009 15:07:03
Offline

Re: hajzli

Mour psal:
Kožak psal:

Nechci se komančů zastávat to vůbec ne ,nemám rád politiku nečtu blesk a v bedně tyhle debaty přepínám ,ale komanči aspoň nerozdali naší zem a nezničili naše fabryky , diť už nám tu pomalu nic nepatří viz třeba pivovary bad Vim asi bych neměl teď třeba bandasku ,ale taky bych nemusel kupovat ten šunt z globusu ,obi a podobně diť se to hodí jeďině to vzít a hned to u východu hodit do koše bigsmile všechno z plastiku a drahý jak kráva. Jo a komouši mojí rodině jak se dostali k moci sebrali statek s pozemkama a tihle nám ho milostivě po 12ti letech tahanic po ouřadech vrátili v takovim stavu že bych sick tak je vidět že to je jedna verbež fuck

surprisedidontknow ....naše fabriky, naše zem, náš pivovar     surprised ...a Váš statek idontknowidontknowbigsmile

Přesně tak bigsmilebigsmilebigsmile


MRDAT!!!
PALOUS (Člen)
15.01.2009 15:44:47
Offline

Re: hajzli

Že se na to nevyassidontknowJo a pro LyhoušeidontknowAš jednou pojedeš vokolo a stavíš se,tak tě vemu k našim a řekneš mojemu otcoj že je komanč páč nenávratnou půjčku dostal taky a komouš nebyl páč je neměl rát a aš ti dá lepáka tak s tebou vobjedu zbytek Nováče páč to měl snat každej kdo makel ve fabrice a ti garantuju,že dom dojedeš jak jedna velká modřinabigsmile
Jo a já se měl za komančů jak prase a nic sem nevnímal páč sem jezdil po montážích byl furt na plech a peněs sem měl na tu dobu jak sraček a rozhodně se mě nestalo že bych musel bulet že nevyjdusmokinChci na Kububigsmilenazdar


Jebat motorky :-)
Lihy (Člen)
15.01.2009 16:25:13
Offline

Re: hajzli

PALOUS psal:

Že se na to nevyassidontknowJo a pro LyhoušeidontknowAš jednou pojedeš vokolo a stavíš se,tak tě vemu k našim a řekneš mojemu otcoj že je komanč páč nenávratnou půjčku dostal taky a komouš nebyl páč je neměl rát a aš ti dá lepáka tak s tebou vobjedu zbytek Nováče páč to měl snat každej kdo makel ve fabrice a ti garantuju,že dom dojedeš jak jedna velká modřinabigsmile
Jo a já se měl za komančů jak prase a nic sem nevnímal páč sem jezdil po montážích byl furt na plech a peněs sem měl na tu dobu jak sraček a rozhodně se mě nestalo že bych musel bulet že nevyjdusmokinChci na Kububigsmilenazdar

voe sem psal, že nevim jak to bylo na vsibigsmile

PALOUS (Člen)
15.01.2009 17:12:42
Offline

Re: hajzli

Lihy psal:
PALOUS psal:

Že se na to nevyassidontknowJo a pro LyhoušeidontknowAš jednou pojedeš vokolo a stavíš se,tak tě vemu k našim a řekneš mojemu otcoj že je komanč páč nenávratnou půjčku dostal taky a komouš nebyl páč je neměl rát a aš ti dá lepáka tak s tebou vobjedu zbytek Nováče páč to měl snat každej kdo makel ve fabrice a ti garantuju,že dom dojedeš jak jedna velká modřinabigsmile
Jo a já se měl za komančů jak prase a nic sem nevnímal páč sem jezdil po montážích byl furt na plech a peněs sem měl na tu dobu jak sraček a rozhodně se mě nestalo že bych musel bulet že nevyjdusmokinChci na Kububigsmilenazdar

voe sem psal, že nevim jak to bylo na vsibigsmile

Ti dám vesfuckto necejtíš v názvu to městosurprisedNové Město nad Metujíbigsmile


Jebat motorky :-)
Fresh Man (Člen)
15.01.2009 17:34:36
Offline

Re: hajzli

Lihy psal:
PALOUS psal:

Že se na to nevyassidontknowJo a pro LyhoušeidontknowAš jednou pojedeš vokolo a stavíš se,tak tě vemu k našim a řekneš mojemu otcoj že je komanč páč nenávratnou půjčku dostal taky a komouš nebyl páč je neměl rát a aš ti dá lepáka tak s tebou vobjedu zbytek Nováče páč to měl snat každej kdo makel ve fabrice a ti garantuju,že dom dojedeš jak jedna velká modřinabigsmile
Jo a já se měl za komančů jak prase a nic sem nevnímal páč sem jezdil po montážích byl furt na plech a peněs sem měl na tu dobu jak sraček a rozhodně se mě nestalo že bych musel bulet že nevyjdusmokinChci na Kububigsmilenazdar

voe sem psal, že nevim jak to bylo na vsibigsmile

Lihy: ser na ně sou asi na drogách...  ne bo po lobotomiisicksicksick
se současnou situací nejsem taky spokojenej, ale hájit komančesurprisedsurprisedpřál bych jim to at je majgood


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
15.01.2009 17:35:44
Offline

Re: hajzli

good

Ondráš psal:

U moci nejsou... Alespoň zatím...help

Pak jedu za Frešem na Maltu.cool

ale pššt aby tě něgdo z jejich fun clubu neudal...
bigsmile


Bandit pičo
Michal Dk (Člen)
15.01.2009 17:41:19
Online

Re: hajzli

PALOUS psal:
Lihy psal:
PALOUS psal:

Že se na to nevyassidontknowJo a pro LyhoušeidontknowAš jednou pojedeš vokolo a stavíš se,tak tě vemu k našim a řekneš mojemu otcoj že je komanč páč nenávratnou půjčku dostal taky a komouš nebyl páč je neměl rát a aš ti dá lepáka tak s tebou vobjedu zbytek Nováče páč to měl snat každej kdo makel ve fabrice a ti garantuju,že dom dojedeš jak jedna velká modřinabigsmile
Jo a já se měl za komančů jak prase a nic sem nevnímal páč sem jezdil po montážích byl furt na plech a peněs sem měl na tu dobu jak sraček a rozhodně se mě nestalo že bych musel bulet že nevyjdusmokinChci na Kububigsmilenazdar

voe sem psal, že nevim jak to bylo na vsibigsmile

Ti dám vesfuckto necejtíš v názvu to městosurprisedNové Město nad Metujíbigsmile

Za komančů lidi dostali nenávratný půjčky až 150 tis a teď každej Čech na hlavu dluží cca 99 tisíc.včetně dětí.idontknow

Kelly01 (Člen)
15.01.2009 17:48:10
Offline

Re: hajzli

Hele,nevstoupíme všichni do KSČ:surprised:

Je nás dost,jako místní organizaci by nás museli respektovat..

Do parlamentu taky jednoho z nás díky tomu protlačíme..

No a pak už jen zaměstnat "radu starších" ,pořádnej lobbing a hlavně!!!! nezmeškat "porcování medvěda":evil::smokin:


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
15.01.2009 17:48:56
Offline

Re: hajzli

Tak ještě se smajlíkybigsmile

Hele,nevstoupíme všichni do KSČsurprised

Je nás dost,jako místní organizaci by nás museli respektovat..

Do parlamentu taky jednoho z nás díky tomu protlačíme..

No a pak už jen zaměstnat "radu starších" ,pořádnej lobbing a hlavně!!!! nezmeškat "porcování medvěda"evilsmokin


God Save The Queen!
osiris (Člen)
15.01.2009 17:50:13
Offline

Re: hajzli

...sou už skoro 20 let v hajzlu a to je samo dobře, ale musím souhlasit s těma co oponujou tím, že ten kdo byl "šikovnej" (ať už jakkoliv), jak na to poukazujete v dnešní době, měl za bolševika taky co chtěl (sehnal, postavil, vycestoval ...) a nemusel bejt komouš, jen musel bejt "šikovnej"
...a nejvíc mi ty rozumy seděj vod těch co z toho v době svýho mládí neměli rozum, všechno teď pochytali z vyprávění a chápali max. to že ze žvejkaček maj jenom pedra bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fresh Man (Člen)
15.01.2009 17:57:37
Offline

Re: hajzli

surprised

osiris psal:

...sou už skoro 20 let v hajzlu a to je samo dobře, ale musím souhlasit s těma co oponujou tím, že ten kdo byl "šikovnej" (ať už jakkoliv), jak na to poukazujete v dnešní době, měl za bolševika taky co chtěl (sehnal, postavil, vycestoval ...) a nemusel bejt komouš, jen musel bejt "šikovnej"
...a nejvíc mi ty rozumy seděj vod těch co z toho v době svýho mládí neměli rozum, všechno teď pochytali z vyprávění a chápali max. to že ze žvejkaček maj jenom pedra bigsmile

surprisedsurprisedsurprised¨
překvapuješ... ste se asi zbláznily....surprisednemusej vycházet ze svejch zkušeností, naštěstí...
dyt si nesehnal ani banán...sicksicksick


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
15.01.2009 17:58:53
Offline

Re: hajzli

prej vycestovalsurprisedsurprisedsurprised


Bandit pičo
osiris (Člen)
15.01.2009 18:07:10
Offline

Re: hajzli

Fresh Man psal:

surprised

osiris psal:

...sou už skoro 20 let v hajzlu a to je samo dobře, ale musím souhlasit s těma co oponujou tím, že ten kdo byl "šikovnej" (ať už jakkoliv), jak na to poukazujete v dnešní době, měl za bolševika taky co chtěl (sehnal, postavil, vycestoval ...) a nemusel bejt komouš, jen musel bejt "šikovnej"
...a nejvíc mi ty rozumy seděj vod těch co z toho v době svýho mládí neměli rozum, všechno teď pochytali z vyprávění a chápali max. to že ze žvejkaček maj jenom pedra bigsmile

surprisedsurprisedsurprised¨
překvapuješ... ste se asi zbláznily....surprisednemusej vycházet ze svejch zkušeností, naštěstí...
dyt si nesehnal ani banán...sicksicksick

... surprised jen woe konstatuju ...fakta ...a nepičuj zmetku, sem jasně napsal že je dobře že sou v prdeli bigsmile
ps: a asis vokolo sebe neměl ty "šikovný" bigsmile (mít dobrý vztahy, nebo mít něco na zelináře a řezníka byl základ pussy bigsmile)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
15.01.2009 18:12:21
Offline

Re: hajzli

Fresh Man psal:

surprised

osiris psal:

...sou už skoro 20 let v hajzlu a to je samo dobře, ale musím souhlasit s těma co oponujou tím, že ten kdo byl "šikovnej" (ať už jakkoliv), jak na to poukazujete v dnešní době, měl za bolševika taky co chtěl (sehnal, postavil, vycestoval ...) a nemusel bejt komouš, jen musel bejt "šikovnej"
...a nejvíc mi ty rozumy seděj vod těch co z toho v době svýho mládí neměli rozum, všechno teď pochytali z vyprávění a chápali max. to že ze žvejkaček maj jenom pedra bigsmile

surprisedsurprisedsurprised¨
překvapuješ... ste se asi zbláznily....surprisednemusej vycházet ze svejch zkušeností, naštěstí...
dyt si nesehnal ani banán...sicksicksick

co kydášidontknowsme chodily do fronty s bráchou a pak eště taťka a mamka a bylo toho haba kukbigsmileale gdo to měl furt žrátsickale kua pedro bo sevak bych si dalsmile2


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
15.01.2009 18:15:04
Offline

Re: hajzli

Kelly01 psal:

Tak ještě se smajlíkybigsmile

Hele,nevstoupíme všichni do KSČsurprised

Je nás dost,jako místní organizaci by nás museli respektovat..

Do parlamentu taky jednoho z nás díky tomu protlačíme..

No a pak už jen zaměstnat "radu starších" ,pořádnej lobbing a hlavně!!!! nezmeškat "porcování medvěda"evilsmokin

Kua to je nápad dyk to dělá tak každejbada medvjeda já rátbigsmile


Jebat motorky :-)
Michal Dk (Člen)
15.01.2009 18:16:10
Online

Re: hajzli

Když si byl šikovnej a měl správý známý do žádný fronty si nemusel.Závoz až domů.good

Fresh Man (Člen)
15.01.2009 18:20:48
Offline

Re: hajzli

Michal Dk psal:

Když si byl šikovnej a měl správý známý do žádný fronty si nemusel.Závoz až domů.good

bavíme se vo normálním běhu života... jasný že dyš tvoje manželka kouřila řezníka tak si mněl na večer svíčkovou...
ale to i za války...


Bandit pičo
osiris (Člen)
15.01.2009 18:28:22
Offline

Re: hajzli

...no ale teď právě taky jedem normální běh života a každej není superman aby se vo něj i přes to že mu je pětapadesát porvala fůra firem, jak na to tady některý právě poukazujou, to by jsme museli bejt jenom supermani, batmani a rambové bigsmile, to nejde smile2 bigsmile
...jestli chápeš myslím to tak, že každá dobá má svý "šikovný" (a jak jsem psal v jakýmkoliv směru šikovný, ne jen v oboru, to je fuk v čem) a na to reaguju smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
15.01.2009 18:29:01
Offline

Re: hajzli

Fresh Man psal:
Michal Dk psal:

Když si byl šikovnej a měl správý známý do žádný fronty si nemusel.Závoz až domů.good

bavíme se vo normálním běhu života... jasný že dyš tvoje manželka kouřila řezníka tak si mněl na večer svíčkovou...
ale to i za války...

Svíčkovou si moch dát každej aj bessmokinale nejvíc je stejně místo flaxy sekanágood


Jebat motorky :-)
Ondráš (Člen)
15.01.2009 18:44:55
Offline

Re: hajzli

Co máma říkala, tak se čas od času prej dalo sehnat dobrý maso, ale musel sis k tomu vzít ještě kus bůčku.help

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
15.01.2009 18:46:34
Offline

Re: hajzli

Ondráš psal:

Co máma říkala, tak se čas od času prej dalo sehnat dobrý maso, ale musel sis k tomu vzít ještě kus bůčku.help

smile1

...co je na bůčku špatné idontknow ...zdravé bílé maso goodbigsmile

Ondráš (Člen)
15.01.2009 18:47:34
Offline

Re: hajzli

Mour psal:

...co je na bůčku špatné idontknow ...zdravé bílé maso goodbigsmile

Já radši panenku než bůček...evilsmokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Fik-B6S (Člen)
15.01.2009 18:50:50
Offline

Re: hajzli

Ondráš psal:
Mour psal:

...co je na bůčku špatné idontknow ...zdravé bílé maso goodbigsmile

Já radši panenku než bůček...evilsmokin

Nevíš co je dobrého....idontknowbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Mour (Člen)
15.01.2009 18:52:28
Offline

Re: hajzli

Ondráš psal:
Mour psal:

...co je na bůčku špatné idontknow ...zdravé bílé maso goodbigsmile

Já radši panenku než bůček...evilsmokin

goodgoodbigsmilebigsmilebigsmile ....holt pro nás už jenom bůček bigsmile

PALOUS (Člen)
15.01.2009 19:07:08
Offline

Re: hajzli

Ondráš psal:
Mour psal:

...co je na bůčku špatné idontknow ...zdravé bílé maso goodbigsmile

Já radši panenku než bůček...evilsmokin

Tak na to nemášidontknow http://www.blesk.cz/clanek/107713/stude … nstvi.html   zlatej bůčekgoodbigsmile


Jebat motorky :-)
Michal Dk (Člen)
15.01.2009 19:35:31
Online

Re: hajzli

Fresh Man psal:
Michal Dk psal:

Když si byl šikovnej a měl správý známý do žádný fronty si nemusel.Závoz až domů.good

bavíme se vo normálním běhu života... jasný že dyš tvoje manželka kouřila řezníka tak si mněl na večer svíčkovou...
ale to i za války...

Jasně kdo nebyl šikovnej musel nastrčit manželku uměl bys v tom choditgoodsmile1

Progear 650 (Člen)
15.01.2009 19:38:29
Offline

Re: hajzli

Ondráš psal:
Mour psal:

...co je na bůčku špatné idontknow ...zdravé bílé maso goodbigsmile

Já radši panenku než bůček...evilsmokin

Už zase meleš vo žrádle, jo?bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
ross (Člen)
15.01.2009 19:48:13
Offline

Re: hajzli

teď jsem to celý přečet a už nemám vůbec sílu reagovatheadshake

pište stručněji


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Baltazar (Člen)
15.01.2009 20:03:13
Offline

Re: hajzli

PALOUS psal:
Ondráš psal:
Mour psal:

...co je na bůčku špatné idontknow ...zdravé bílé maso goodbigsmile

Já radši panenku než bůček...evilsmokin

Tak na to nemášidontknow http://www.blesk.cz/clanek/107713/stude … nstvi.html   zlatej bůčekgoodbigsmile

tejdě sem jeden bůček dožralgoodto víš žrádlo chudejch, né každej má na novou jebku, jóóó za starejch časů by jsi měl eště něco lepčejšího než jebkubigsmilebigsmilebigsmile
asi jebákagoodbigsmilebigsmilebigsmilepussy


The father of the little princess of the dawn
Mirek D (Člen)
15.01.2009 20:37:44
Offline

Re: hajzli

Taky si přisypu a nebudu stručnej.

V době sametový revoluce jsem byl sedumnáctiletej středoškolák ve 3. ročníku průmky. Od 3. třídy Jiskra, od 5. třídy Pionýr. Nee proto že by ch věřil na rudou záři nad Kladnem nebo kde, ale abych měl klid já, rodičovstvo a abych mohl chodit do modelářskýho kroužku.
Naší rodině komouši při převzetí moci nic nesebrali, bo nikdo nic neměl (pozemky, lesy, hrady a zámky. Ani kolektivizace se nikoho v podstatě netýkala.
Nicméně jsem krapet prozřel v 1989. A začal si všímat. Kdo plul s davem za komoušů plul dál, hlavně se nelišit. Ti co byli jiní a začali např. podnikat nebo se chopili restituovaného majetku byli pro ostatní "plující" najednou zloději, zbohatlíci a pod. Jistě, pár lidí tehdy využilo možností a děr v zákoně a napakovali se. Trochu jim pomohl i stát s uspěchanou privatizací. Mě se týkaly obě vlny kupónové privatizace a obě jsem využil. Tak nějak jsem už měl tušení co by mohlo jít nahoru a co půjde do kytek. Na prodeji po cca. 2 nebo 3 letech jsem vyvařil zhruba 50 tis., což bylo pro mě v té době pracujícího jako technik ve výrobním družstvu za 3,5 tis. čistýho jako dar z nebes. Prachy se maj točit a tak jsem si pořídil živnostenskej list a ve 22 letech začal podnikat, v obchodní činnosti a při práci. Dělám to tak už 13 let. Postupoval jsem metodou pokus - omyl, takže pomalu a opatrně. Naučilo mě to ledacos, hlavně poznat lidi. Jací jsou, jak se chovaji.
I po 20-ti létech od pádu bývalého režimu jsou tu lidi, kteří razí zásadu, že všichni mají mít cca stejně. Vychcanost nejvyššího řádu podle mě!!!
V současném zaměstnání mám 2 asistentky, oběma je 50 let (aby mě nerozptylovaly)Proč bych měl dát jedný, která pracuje mnohdy výrazně přesčas, má své vlastní nápady, které sama realizuje, umí anglicky atd stejně jako druhé, která dělá chyby, neumí jazyk a ve 2:00 už se ošívá že musí domů (kde patně nic nedělá). Bylo jim při převratu jen o něco míň jak mě, obě už mely děti. Jedna se snažila, taky jednu dobu sama podnikala. Druhá měla a má největší starost po celých 20 let jak hned po 14:00 zmizet z práce.

Cestování: Jo, mohl jsi cestovat, Třeba do NDR, do Polska, k Balatonu. Pro mnohé to není lákadlem, jet třeba do Portugalska. Pro mě má možnost cestování (kterou ve spojení s motorkou hojně využívám) ten poznatek, že všude mají lidé nějakou mentalitu. Zarážející je ale, že v soukromých službách ji na západě mají všichni stejnou. Pak je šokem návrat sem, kdy pak vidíš že u nás to mnohdy pravidlem není.

Volím pravici, i když někteří představitelé mě už taky stihli nasrat. Už jen proto, že je mi proti srsti podpora lemplů álá Soc.dem. nebo rovnostářství ála Komouši, kteří to už za bývalého režimu sami popírali vypaseností a rozežraností čelných představitelů a jejich chráněnců.


Autobus je taky Suzuki... .
nicola.foxx (Člen)
15.01.2009 21:33:43
Offline

Re: hajzli

A jeste k tomu prizivovani a rovnosti co prosazujou strany pro mene studovane.
Melo by proste platit to ze KDO NEPRACUJE, AT NEJI. NIC VIC NIC MIN. Ono to totiz bude stacit.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
ross (Člen)
15.01.2009 21:37:06
Offline

Re: hajzli

Mirek D psal:

..V současném zaměstnání mám 2 asistentky, oběma je 50 let (aby mě nerozptylovaly)Proč bych měl dát jedný, která pracuje mnohdy výrazně přesčas, má své vlastní nápady, které sama realizuje, umí anglicky atd stejně jako druhé, která dělá chyby, neumí jazyk a ve 2:00 už se ošívá že musí domů (kde patně nic nedělá). Bylo jim při převratu jen o něco míň jak mě, obě už mely děti. Jedna se snažila, taky jednu dobu sama podnikala. Druhá měla a má největší starost po celých 20 let jak hned po 14:00 zmizet z práce.

Míro, tak tu lemru vyhoďidontknow

bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Lihy (Člen)
16.01.2009 08:46:36
Offline

Re: hajzli

Míro naprostej souhlasgood

jirka silver (Člen)
16.01.2009 09:22:03
Offline

Re: hajzli

Mladí nechápou co znamenalo "možnost cestovat".To nebylo o dovolených.Republika byla zadrátovaná,aby nikdo nemohl odejítfuck.
To byl kriminálsick
Všichni měli práci a nikde nic nebylo.Plán se plnil a nebyl ani hajzlpapír.
V každé větší fabrice dělají měsíční uzávěrky a přesně ví kolik za měsíc vydělali.Ty 2 miliardy co sklárny prodělali je výsledek několika let.Vyráběli draho.Proč odboráří tlačili vedení do vyšších mezd,když si na ně nevydělali.Prostě tu fabriku vyžrali tak majass a to je spravedlivý.


Najdete nás na každém kilometru
Meloun (Člen)
16.01.2009 09:33:04
Offline

Re: hajzli

jirka silver psal:

Mladí nechápou co znamenalo "možnost cestovat".To nebylo o dovolených.Republika byla zadrátovaná,aby nikdo nemohl odejítfuck.
To byl kriminálsick
Všichni měli práci a nikde nic nebylo.Plán se plnil a nebyl ani hajzlpapír.
V každé větší fabrice dělají měsíční uzávěrky a přesně ví kolik za měsíc vydělali.Ty 2 miliardy co sklárny prodělali je výsledek několika let.Vyráběli draho.Proč odboráří tlačili vedení do vyšších mezd,když si na ně nevydělali.Prostě tu fabriku vyžrali tak majass a to je spravedlivý.

Bodejť by si na ně vydělali,když z osmi-pánvový pece se dělá jen na jedný pánvi..zakázky se zamítají ihned v počátku s výmluvou,že práce není..(některé jsme dělali my..ona i menší zakázka za půl mega jsou peníze..)..bylo to plánovaný okamžitě při převzetí podniku novým majitelem..Nelze ale koupit a nechat krachnout,musí tam bejt nějakej dojezd "na oko"..aby to nebylo tak podezřelý..sick

Viz třeba ta sklárna Smržovka..prodávají celý komplex(nic velkýho..cca 100lidí)..vzhledem k vybavení,prostorám a pozemům za směšnou sumu-ovšem nutno držovat-už je to starší objekt s přístavbami..
Tak jsme se tam jeli podívat..všechno tak nějak fajn..ale prodejce(ten,co to nechal potopit)se ani nesnaží zvýšit cenu..poklidit bordel před prodejem,utěsnit střešní okna,aby tam nechcalo atdidontknow
Jediný co zmizelo je "kupodivu" to nejdražší-hořáky a měřící zařízení..Makléř nám dal tajnou informaci,že prodejce si nepřeje,aby se tam vyrábělo sklo..idontknowsickfuck
Pičusáctví,bordel a hrabivost vládne!sick


PURE NAKED BIKE!
Koldan (Člen)
16.01.2009 09:56:51
Offline

Re: hajzli

TO Meloun: no nevím, tak jak to podáváš tak z toho vyplývá, že firmu, která naprosto prosperovala, vydělávala peníze a celou dobu byla v kladných číslech, lidi si v ní vydělali, měla odbyt, že nestihla vyrábět někdo úmyslně zrujnoval a přivedl na buben???Takový zlatý důl??? To mi trošku nesedí. idontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
16.01.2009 10:00:51
Offline

Re: hajzli

pussy
si z Moravy,tu myslíme jinakbigsmile


God Save The Queen!
Mour (Člen)
16.01.2009 10:05:48
Offline

Re: hajzli

Koldan psal:

TO Meloun: no nevím, tak jak to podáváš tak z toho vyplývá, že firmu, která naprosto prosperovala, vydělávala peníze a celou dobu byla v kladných číslech, lidi si v ní vydělali, měla odbyt, že nestihla vyrábět někdo úmyslně zrujnoval a přivedl na buben???Takový zlatý důl??? To mi trošku nesedí. idontknow

...já to chápu tak, že košile je bližší než kabát idontknow ...a pokud to byl zahraniční vlastník ? ..chápeš ne?

A ostatním diskutujícím bych chtěl vzkázat, že 50-ti letého skláře na IT odborníka či ekonoma tak z cca 90% nepřekvalifikuješ ..tzn, že většina řečí o revalifikaci a osobní iniciativě jsou plané a na škole či jinde naučené plky.

Meloun (Člen)
16.01.2009 10:07:09
Offline

Re: hajzli

Koldan psal:

TO Meloun: no nevím, tak jak to podáváš tak z toho vyplývá, že firmu, která naprosto prosperovala, vydělávala peníze a celou dobu byla v kladných číslech, lidi si v ní vydělali, měla odbyt, že nestihla vyrábět někdo úmyslně zrujnoval a přivedl na buben???Takový zlatý důl??? To mi trošku nesedí. idontknow

Zlatej důl asi ne..ale určitě neprodělávala..Pro někoho je ale lepší to zavřít a rozprodat..
V dnešní době je zlatej důl spíš výroba okenního skla,autoskel..užitkový věci..
Já si teda nevšímám,že by nějak výrazně klesl zájem o umělecký sklo..a to děláme pouze jeden z mnoha oborů..


PURE NAKED BIKE!
ross (Člen)
16.01.2009 10:11:39
Offline

Re: hajzli

možná v danou chvíli ještě vydělávala ale odhaduju to na to, že pokud chceš fugovat dalších třeba 10 let, musiš modernizovat výrobu. Pak záleží jestli má dlouhodobý plány nebo jen krátkodobýidontknow
Pokud nemá zakázky, nedostane příští roky úvěr a atd...


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Koldan (Člen)
16.01.2009 10:21:51
Offline

Re: hajzli

tak do toho zas nevidím a přít se nebudu. Ale co vidím je to,že já sám dělám ve firmě,která spadá pod nadnárodní koncern a přestože jsme byli založeni bývalým zaměstnancem stavebního podniku, který firmu vyhrabal až na vrchol žebříčku a jsme největší výrobci betonu v ČR, máme dost velký zisky, tak pokud se ten zahraniční vlastník rozhodne, že nás prodá,tak to tak prostě bude.Protože on je vlastník, on tu firmu koupil a jestliže zjistí,že naše finance potřebuje třeba v Německu,no tak je to jeho plné právo, o tom bohužel taky obchod je. Představ si,že si založíš autoopravnu, pak budeš mít třeba více provozoven, pak koupíš nějakou další od nějakého soukromníčka někde na vesnici a zjistíš,že ti ty provozovny, které pro tebe byly stěžejní začnou krachovat,no tak budeš hledat jak dál pokračovat a třeba se rozhodneš,že tu malou provozovnu od soukromníčka pustíš, výbavu z ní přesuneš do těch svých ,tím si snížíš náklady atd. Prostě strategie, ale za to se na tebe nikdo zlobit nemůže,ty jsi majitel a snažíš se zajistit sebe, rodinu, případně zaměstnance z tvých prvních provozoven.

Stejně tak já vím,že se kdykoliv může stát to,že přijdou Němci nebo Italové (naši vlastníci) a řeknou,že naši společnost v ČR obětovali vyšším cílům, které mají u nich.Může mě to nasrat,ale těžko na to můžu nadávat,že to jsou gauneři,kteří nás přivedli na buben apod., protože to co mně se může jevit jako hňupina, je pro ně skvělý tah,díky, kterému se třeba udrží na trhu nebo neskrachují.Prostě je to pochopitelné


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
16.01.2009 10:32:34
Offline

Re: hajzli

Koldan: Jasně, pochopíš to a pak se iniciativně a aktivně překvalifikuješ na lékaře, bo těch je málo bigsmile

Meloun (Člen)
16.01.2009 10:51:17
Offline

Re: hajzli

Koldan: Fajn,však já to chápusmile1

Nicméně beton je věc spotřební..umění a tradice by se měla zachovat-a na to musí především dohlížet stát!
To, v čem jsme byly mistry a celej svět nás obdivoval a učil se,je teď v prdeli..bad
90% studentů na sklářský škole v Ž,Brodě jsou cizinci..korea,japonsko,čína,itálie atd..u nás už se na to sere..ale oni moc dobře vědí,proč to studují..protože to má perspektivu..ovšem asi ne u nás v cikánověsick

Stačí se podívamjak se daří třeba tomuto člověku:
http://www.peter-bremers-glass.eu/index.html
..jeden z našich zákazníků...dělat to,co on v čechách,tak se neuživí..sick
Jsme stále ještě zaostalí..


PURE NAKED BIKE!
Lihy (Člen)
16.01.2009 11:56:22
Offline

Re: hajzli

Meloun psal:

....
To, v čem jsme byly mistry a celej svět nás obdivoval a učil se,je teď v prdeli....

Hele podobný je to třeba s těma motorkama....jawy byly taky pojem a kde sou teď...v ass akorát tady se nedá moc mluvit o tom že za to můžou cizáci...
Já teda nevim, ale myslim že naše sklářství má pořád dobrý jméno ve světě (voe můj indickej "nevim co to je" (otec mího šváry) se nám chlubil že českou republiku zná protože má tam odtud plno luxusního broušenýho skla.), takže bych to neviděl tak že je to v prdeli, zatim se to ještě ví, takže jestli to ovládáš a máš k tomu blízko, tak je to pro tebe snad dobře že ty zlí cizáci to tu pouštěj bo máš fůru volnejch lidí ze kterejch si můžeš vybírat a můžeš si něco rozjet, když říkáš, že je to super a jsme v tom tak dobrý, tak o odbyt asi nouzi mít nebudeš. Akorát je to na dlouhou trať, bo banka ti jen tak nepůjčí a musíš na to mít haldu studií a to docela brutálních (který si sám taky těžko uděláš pokud nejsi i ekonom....to jsou zase prachy samozřejmě), ale na druhou stranu ty studie pomůžou i tobě bo víš co se může stát, vlastně už jen převádíš to vymyšlený a vykoumaný do praxe a máš menší pravděpodobnost že se stane něco s čim si nepočítal.
Píše se to hezky, ale chce to kurva vodvahu do toho jít....to je mi jasný

Michal Dk (Člen)
16.01.2009 12:17:24
Online

Re: hajzli

Kulínskej taky dostal u Krajskýho soudu v Hradci míň za ty prasárny že prej šířil dobrý jméno Český republiky v zahraničí.No a teď šlo dobrý jméno stranou a pěkně mu to spočítalibigsmile

osiris (Člen)
16.01.2009 12:28:42
Offline

Re: hajzli

lihoj: čmoud vám dělá dobře a chválí proto, že jeho mladej ti píchá ségru, to se musí přece bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
16.01.2009 12:28:51
Offline

Re: hajzli

Lihy: No..máš trochu pravdu..držej to už jen menší a šikovní výrobci..velký fabriky jsou v ass
Pro mě dobře..ale já jsem CNC programátor a né sklářbigsmile..přišel jsem k tomu jak slepej k houslím..a navíc děláme jinej obor..Ty lidi,pro který děláme sklo brali dříve matroš právě z těch fabrik a to měli ještě omezení ve škále barev a museli odebírat veký množství..My jim uděláme barvu v podstatě na zakázku a pružně..což je právě ta výhoda malejch podniků..Musej se ale smířit s vyšší cenou-kvalita ovšem zaručena!bigsmile
Avšak podpora státu pro malý podnikatele je nulová a na úřadech člověk musí mít ostrý lokty,jinak se místo pomoci dočká akoát klacků pod nohamasick


PURE NAKED BIKE!
Lihy (Člen)
16.01.2009 12:34:45
Offline

Re: hajzli

osiris psal:

lihoj: čmoud vám dělá dobře a chválí proto, že jeho mladej ti píchá ségru, to se musí přece bigsmile

na chválení se mohl vysrat, sem za ní skásnul prachy tak vo co desmokin

Meloun (Člen)
16.01.2009 12:38:48
Offline

Re: hajzli

..a tomu Kulínskýmu se divim,že toho vohnul tak málo..vždyť to přece normální člověk nemůže vydržet..evilredfacebigsmile


PURE NAKED BIKE!
Michal Dk (Člen)
16.01.2009 12:41:10
Online

Re: hajzli

Meloun psal:

..a tomu Kulínskýmu se divim,že toho vohnul tak málo..vždyť to přece normální člověk nemůže vydržet..evilredfacebigsmile

Zbytek byl asi mladej i na nějsmile1

Meloun (Člen)
16.01.2009 12:49:37
Offline

Re: hajzli

Michal Dk psal:
Meloun psal:

..a tomu Kulínskýmu se divim,že toho vohnul tak málo..vždyť to přece normální člověk nemůže vydržet..evilredfacebigsmile

Zbytek byl asi mladej i na nějsmile1

Nesmysl..má to pussy??Má!coolbigsmileredface


PURE NAKED BIKE!
Michal Dk (Člen)
16.01.2009 12:50:45
Online

Re: hajzli

Meloun psal:
Michal Dk psal:
Meloun psal:

..a tomu Kulínskýmu se divim,že toho vohnul tak málo..vždyť to přece normální člověk nemůže vydržet..evilredfacebigsmile

Zbytek byl asi mladej i na nějsmile1

Nesmysl..má to pussy??Má!coolbigsmileredface

Další sbormistrbigsmilebigsmile

Meloun (Člen)
16.01.2009 12:52:58
Offline

Re: hajzli

To já bych právě nemoh bejt..To je jako když má někdo klaustrofobii,tak neleze do vejtahu..Já mám tohle a raději nelezu do sboru..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
gore (Člen)
16.01.2009 12:55:12
Offline

Re: hajzli

...bigsmilekonecne se tadle diskuze dostala na spravny temabigsmilegood coolsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Michal Dk (Člen)
16.01.2009 12:57:56
Online

Re: hajzli

Meloun psal:

To já bych právě nemoh bejt..To je jako když má někdo klaustrofobii,tak neleze do vejtahu..Já mám tohle a raději nelezu do sboru..bigsmile

Akorát příznaky budou jiný bigsmile

osiris (Člen)
16.01.2009 13:47:37
Offline

Re: hajzli

Lihy psal:
osiris psal:

lihoj: čmoud vám dělá dobře a chválí proto, že jeho mladej ti píchá ségru, to se musí přece bigsmile

na chválení se mohl vysrat, sem za ní skásnul prachy tak vo co desmokin

...tak to v tom kurva umíš šlapat good bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr