Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Hřeje se mi notes

Baltazar (Člen)
18.01.2009 14:46:46
Offline

Hřeje se mi notes

Neví někdo čím by to mohlo být??? Větrák je čistej, a pak nevím co znamenej ty údaje, Temp1,core a tak???
esli von nejde do vječnejch lovišť??idontknow

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/teploty.jpg

The father of the little princess of the dawn
Michal Dk (Člen)
18.01.2009 14:52:21
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Jen se voteplí a už jsou problémybigsmile

Fik-B6S (Člen)
18.01.2009 14:52:31
Offline

Re: Hřeje se mi notes

teploty  teda hodně vysoko... jen tak pro zajímavost nemělo by být zaškrklé Automatic fan speed???


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
spidys (Člen)
18.01.2009 14:55:08
Offline

Re: Hřeje se mi notes

No procesor ti jede evidentně dle progress baru na plno (100%) - tím pádem se bude i hřát...
Otázkou je, co máš v noťasu za procák, jestli je to AMD, tak ty maj teplotní hranice někde za bodem varu. Pokud máš Intel, pak je něco špatně evil


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
barynek (Člen)
18.01.2009 14:55:46
Offline

Re: Hřeje se mi notes

když to vemu z pohledu těch slov, tak bych řekl že Temp1 bude asi teplota nějakýho vnitřku (jako zařízení) a to core je jádro, takže jestli máš dvoujádro v noťasu tak by ti to mělo ukazovat teplotu těch dvou jader si myslim já.

A když na tom makáš jak blázen dnem i nocí tak se nediv, že se ti přehřejvábigsmileredface


Bandit 4EVER!!!
inkvizitorr (Administrator)
18.01.2009 16:48:55
Offline

Re: Hřeje se mi notes

chce to chladič vod turatechu, jak to neni turatech tak je to na pussy smokin


doba je temná...
XJelen (Člen)
18.01.2009 17:28:12
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Dej ho za vokno, vono ho to přejdegood a nebo paralénbigsmile


Strýcfajtr !!!
Baltazar (Člen)
18.01.2009 18:14:38
Offline

Re: Hřeje se mi notes

spidys psal:

No procesor ti jede evidentně dle progress baru na plno (100%) - tím pádem se bude i hřát...
Otázkou je, co máš v noťasu za procák, jestli je to AMD, tak ty maj teplotní hranice někde za bodem varu. Pokud máš Intel, pak je něco špatně evil

AMD a dělá to vod tý doby co jsem rozšířil paměti, myslím, že nestíhá a proto se hřeje bestiesmile1


The father of the little princess of the dawn
Filous (Člen)
18.01.2009 18:25:15
Offline

Re: Hřeje se mi notes

...mám ho postavenej na vobrazofce aby se uchladil a spodek, teda jako to, co je pot klávesnicí je rospálený, že na tom neudržim ruku a ten plast je celej vyboulenej...seru na to...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
18.01.2009 18:27:34
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Zkuste toto. Zkušenosti ale nemam.help
http://www.alza.cz/chlazeni/pro-notebooky/18848622.htm


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
spidys (Člen)
18.01.2009 18:35:50
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Baltazar psal:

AMD a dělá to vod tý doby co jsem rozšířil paměti, myslím, že nestíhá a proto se hřeje bestiesmile1

No to by spíš měl stíhat, když si mu posílil RAMku smile1
Jenom taková úvaha - když si přidával RAMku, nemanipuloval si s chladící jednotkou - myslim tim, jestli si jí třeba nesundaval a nepřichází teda do úvahy, že by si jí tam špatně vrátil z5. Jako třeba že by nedosedala celou plochou na procesor.
A další věc - dochází k samovolnýmu vypnutí noťase?

Jinak tady máš tabulku teplot AMD procesorů. Jak je vidět, tak většina se pohybuje okolo 90 - 95°C
http://vseohw.net/clanky/tipy/maximalne … esorov-amd

Proto já moc AMD nemusim - topěj a žerou elektriku sick


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Progear 650 (Člen)
18.01.2009 19:13:43
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Filous psal:

...mám ho postavenej na vobrazofce aby se uchladil a spodek, teda jako to, co je pot klávesnicí je rospálený, že na tom neudržim ruku a ten plast je celej vyboulenej...seru na to...

ten pán mluví pravdu...bigsmile já toho ubožáka rozpálenýho viděl...bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Baltazar (Člen)
18.01.2009 19:26:01
Offline

Re: Hřeje se mi notes

spidys psal:
Baltazar psal:

AMD a dělá to vod tý doby co jsem rozšířil paměti, myslím, že nestíhá a proto se hřeje bestiesmile1

No to by spíš měl stíhat, když si mu posílil RAMku smile1
Jenom taková úvaha - když si přidával RAMku, nemanipuloval si s chladící jednotkou - myslim tim, jestli si jí třeba nesundaval a nepřichází teda do úvahy, že by si jí tam špatně vrátil z5. Jako třeba že by nedosedala celou plochou na procesor.
A další věc - dochází k samovolnýmu vypnutí noťase?

Jinak tady máš tabulku teplot AMD procesorů. Jak je vidět, tak většina se pohybuje okolo 90 - 95°C
http://vseohw.net/clanky/tipy/maximalne … esorov-amd

Proto já moc AMD nemusim - topěj a žerou elektriku sick

nevypíná se a s chladičem jsem nic nedělal a teď jede na 75 asik tak nemakásmile1


The father of the little princess of the dawn
Hulibrk (Člen)
18.01.2009 19:37:16
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Ondráš psal:

Zkuste toto. Zkušenosti ale nemam.help
http://www.alza.cz/chlazeni/pro-notebooky/18848622.htm

Pouzivam,funguje naprosto spolehlive! smile1


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
Kelly01 (Člen)
18.01.2009 20:36:35
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Práskni s tím do dusíkuevil

Nech si akorát trčet displej a napíchni externí klávesnicismokin

Tzv. "na Filouse"cool


God Save The Queen!
nicola.foxx (Člen)
18.01.2009 21:09:02
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Ondráš psal:

Zkuste toto. Zkušenosti ale nemam.help
http://www.alza.cz/chlazeni/pro-notebooky/18848622.htm

Kdyz pouzijes tyhle chladici podvozky, tak to funguje a akorat to chce ty s vetrakama, pac je to jen dalsi vec ktera se ti ohreje a selezo tu teplotu udrzi o neco dyl nez plast.
Takze to mas pak s vetrakem a doma ti to huci jak v ule (podotykam ze huci vetraky a ne klacek u vobsluhy notase).


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Baltazar (Člen)
18.01.2009 21:18:38
Offline

Re: Hřeje se mi notes

to chlazení stojí tolik, že snad je lepčejší koupit novej notesbigsmile


The father of the little princess of the dawn
spidys (Člen)
18.01.2009 21:30:51
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Notebook má bej mobilní řešení a ne, že k němu budu tahat tisíce kabelů, destiček, podložek a dalších pussy-ovin, aby byl provozuschopnej idontknow
Stačí že k němu je potřeba nabíječka a pro pohodlnost externí krysa evil

Takže já sem zásadně proti takovejmhle tůningům nehledě na to, jak píše nikola.foxx, že k týhle podložce sou potřeba ještě sluchátka vod traktoru, protože máš pak v palici jak v úlu sick


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Hulibrk (Člen)
18.01.2009 22:52:49
Offline

Re: Hřeje se mi notes

spidys psal:

Notebook má bej mobilní řešení a ne, že k němu budu tahat tisíce kabelů, destiček, podložek a dalších pussy-ovin, aby byl provozuschopnej idontknow
Stačí že k němu je potřeba nabíječka a pro pohodlnost externí krysa evil

Takže já sem zásadně proti takovejmhle tůningům nehledě na to, jak píše nikola.foxx, že k týhle podložce sou potřeba ještě sluchátka vod traktoru, protože máš pak v palici jak v úlu sick

Bez urazky,ale co rikas,je pekna blbost.headshake

Z nemeckyho ebaye,za 7,90 + 5€ postovne do cech.Vazi to asi 10 deka,strcim to do druhe prihradky v tasce na notas,a i v uplnym tichu je problem to slyset.Takze kraviny o sluchatkach pronasej,az to vyzkousis.V palici mas jako v ulu asi vod neceho jinyho. smile1

http://media.uxcell.com/i/08a/ux_a08031800ux0075_ux_c.jpg

Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
Nosorozec (Člen)
19.01.2009 01:11:58
Offline

Re: Hřeje se mi notes

ja teda nevim ja mam AMD jen ve stolnich a takovyhle teploty nikdy nemeli ani kdyz se to prehrivalo a pomalu nefungovalo! Zkus zase vyndat tu pridanou ramku a zkusit to bez ni. Nekdy hodne pomaha maznout chladici pastu mezi procesor a chladic a jestli si ho sundaval tak by to asi treba bylo! A nebo to zahod a kup si Intela v notebooku je AMD napussybigsmile


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
Nosorozec (Člen)
19.01.2009 01:15:20
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Nosorozec psal:

ja teda nevim ja mam AMD jen ve stolnich a takovyhle teploty nikdy nemeli ani kdyz se to prehrivalo a pomalu nefungovalo! Zkus zase vyndat tu pridanou ramku a zkusit to bez ni. Nekdy hodne pomaha maznout chladici pastu mezi procesor a chladic a jestli si ho sundaval tak by to asi treba bylo! A nebo to zahod a kup si Intela v notebooku je AMD napussybigsmile

a jeste me napadlo neni pretaktovanej?? pak by se to prehrivani vysvetlovalo ale spis se tam stalo neco spatne kdyz se tam davala tam ramkacool


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
Baltazar (Člen)
19.01.2009 07:04:34
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Ramka je úplně mimo od procesoru a nic se s tím nedělalo, na chladič nikdo nešahal


The father of the little princess of the dawn
nicola.foxx (Člen)
19.01.2009 09:22:41
Offline

Re: Hřeje se mi notes

TO HULIBRK:

To co jsi sem dal s tema vobrazkama mi prijda jeko pekna nespolehliva mrdka. Ty lepsi od trebas colermasteru. maj detekci teploty a podle toho svisti do votacek a hlavne je ta podlozka z kovu, aby to melo lepsi teplotni vlastnosti pro odvod tepla.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Baltazar (Člen)
19.01.2009 09:42:43
Offline

Re: Hřeje se mi notes

inkvizitorr psal:

chce to chladič vod turatechu, jak to neni turatech tak je to na pussy smokin

Ještě budeš rád až se za tebe s Jelenem přimluvíme u Touratechu za slevubigsmile


The father of the little princess of the dawn
Petr J. (Člen)
19.01.2009 10:51:47
Offline

Re: Hřeje se mi notes

to Baltazar: já se teda nepřimlouvám....bigsmile

spidys (Člen)
19.01.2009 12:04:18
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Hulibrk psal:

Bez urazky,ale co rikas,je pekna blbost.headshake

Z nemeckyho ebaye,za 7,90 + 5€ postovne do cech.Vazi to asi 10 deka,strcim to do druhe prihradky v tasce na notas,a i v uplnym tichu je problem to slyset.Takze kraviny o sluchatkach pronasej,az to vyzkousis.V palici mas jako v ulu asi vod neceho jinyho. smile1

surprised
Ty si asi dost dobře nepochopil co sem svym komentářem chtěl napsat idontknow
Takže eště jednou bigsmile

Notebook má bejt mobilní zařízení, to znamená, že stavět ho na nějaký chladící podložky je trochu na pussy
Když chci pracovat s ntb, tak kdykoli a kdekoli. Dost dobře si nedokážu představit, že vytáhnu ntb, chladící podložku, která sice váží 10 deka, ale už mi zabere jeden USB port a jeden foch v brašně a když chci pracovat třeba v posteli, tak s chladící podložkou to pude asi dost blbě idontknow (pro informaci, ležim v posteli s pokrčenejma kolenama, přikrytej peřinou a na nich mám opřenej ntb)
Když budu chtít pracovat třeba ve vlaku, tak se mi na tý potvoře bude dělat taky asi trochu nepohodlně a těch situací, kde bych chtěl dělat s ntb a podložka by mi byla tak akorát na obtíž je myslim daleko víc. Nehledě na to, že aby se ty větráky v tý podložce kroutili, tak potřebujou taky nějakou elektriku, kterou berou teda z baterky ntb. Takže se mi eště zkracuje výdrž na baterky idontknow

A sluchátka který sem zmiňoval byly uváděný jako taková nadsázka, jestli si to nepochopil idontknow
Když budeš dělat v noci, kdy je prakticky uplný ticho a někde v tvojí blízkosti se bude točit jakejkoli aktivní prvek, tak si buď jistej, že ho uslyšíš, pokud teda nebudeš hluchej. A když to máš poslouchat permanentně při práci, tak si buď jistej, že tě to bude pěkně srát.

Jinak chladící podložku opravdu nevlastnim a ani jí vlastnit nechci, ale buď si jistej, že sem s ní do kontaktu přišel, takže vim o čem mluvim evil

Takže závěrem: radši bych se snažil problém vyřešit tak aby se notebook dal používat bez dalších zařízení, než za sebou tahat lednici, aby se zvládnul uchladit (psáno s nadsázkou bigsmile)


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
sonyk (Člen)
19.01.2009 12:06:28
Offline

Re: Hřeje se mi notes

tak pokud to mas polozeny na perine a mas notebook jako ja ze ma vetraci otvory i dole tak se nedvim ze se hreje, taky se mi hral, ale pokud mas vetraci otvory jen na bokach je problem jinde.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
19.01.2009 12:12:31
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Jinak mam Acera 3025WLMi procesor AMD 3000XP+ a hreje to taky dost. a co sem mel stolni amd v poho pracovni tepltoy procaku kolem 90°C. Amd proste topi no.

Ted sem ale koupil radsi core 2 duo smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Progear 650 (Člen)
19.01.2009 12:35:37
Offline

Re: Hřeje se mi notes

sonyk psal:

Jinak mam Acera 3025WLMi procesor AMD 3000XP+ a hreje to taky dost. a co sem mel stolni amd v poho pracovni tepltoy procaku kolem 90°C. Amd proste topi no.

Ted sem ale koupil radsi core 2 duo smile1

Souhlas, mám tu AMD položený na nohou, a když dýl hraju gamesu, tak mě haksny začnou i pálit....bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Hulibrk (Člen)
19.01.2009 12:40:04
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Shrnu to,at se nehadame.
Proste pouziti chladici podlozky zavisi od zpusobu uziti notasu.
Protoze sam notas pouzivam z 95% polozenej na rovnym a tvrdym povrchu,pouziti podlozky je nasnade.Ty ho pouzivas v posteli,kde latka pod nim primo brani cirkulaci vzduchu,ale to je tvoje vec.
Mam novy notas,soukromy ne podnikovy,koupil jsem ho za me penize,tudiz mi neni jedno,jestli klekne o rok-dva driv nebo ne.Proste pravo volby.
Jo,a ta USB je vyresena tak,ze je pruchozi,takze nic nezabira. smile1


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
K.a.s.y.m. (Člen)
19.01.2009 12:40:51
Offline

Re: Hřeje se mi notes

v rámci zjednodušení a zvýšení účinosti chlazení by se ještě na notes dalo použít vodní chlazení s tím ,že jako chladič by mohlo sloužit třeba akvárko s rybičkama...skvělí setření energice pro přitápění rybičkám.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
19.01.2009 12:51:03
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Ty a není ten noťas bukvice?evilbigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lihy (Člen)
19.01.2009 13:12:07
Offline

Re: Hřeje se mi notes

S tou hlučností podložek bych to taky až tak nepřeháněl, vono totiž když se ten noťas zahřeje a pustí na plný kule všechny větráky co sou v něm tak je to taky slušná turbína (aspoň ten můj), takže když ti pod tim bude šumět velká vrtule která se ani tak moc rychle netočí, tak myslim že finále bude tišší než vytočenej noťas.
Ps. Taky sem na ně koukal ale ty co se mi líbily (chtěl sem jeden velkej větrák) byly na můj vkus dost drahý....tak sem se na to vysralbigsmile

Baltazar (Člen)
19.01.2009 15:50:15
Offline

Re: Hřeje se mi notes

sonyk psal:

tak pokud to mas polozeny na perine a mas notebook jako ja ze ma vetraci otvory i dole tak se nedvim ze se hreje, taky se mi hral, ale pokud mas vetraci otvory jen na bokach je problem jinde.

ne mám ho na sporákubigsmile, copak jsem kokot? mám tři notesy a 5 kompů a hřeje se mi jenom ten jeden xindlidontknowbigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
osiris (Člen)
19.01.2009 16:12:23
Offline

Re: Hřeje se mi notes

...já bych to šacoval na tři notesy a pět tužek :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Petr J. (Člen)
19.01.2009 19:07:01
Offline

Re: Hřeje se mi notes

...a jedny voskovky...bigsmile

Loser (Administrator)
19.01.2009 19:16:39
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Spidys: mi prosimte rekni, kdy tys jel naposled vlakem a navic, jsi v nem chtel jeste "pracovat" na NB bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Baltazar (Člen)
19.01.2009 19:39:18
Offline

Re: Hřeje se mi notes

osiris psal:

...já bych to šacoval na tři notesy a pět tužek :))

i s vořezávátkembigsmile


The father of the little princess of the dawn
spidys (Člen)
19.01.2009 19:49:47
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Loser psal:

Spidys: mi prosimte rekni, kdy tys jel naposled vlakem a navic, jsi v nem chtel jeste "pracovat" na NB bigsmilebigsmilebigsmile

No už dlouho ne - naposled sem jel vlakem asi před dvanácti lety, ale co kdybych chtěl jet evil bigsmile bigsmile bigsmile bigsmile bigsmile
Ale stejně jako ve vlaku můžeš jet třeba v autobuse (myslim jako dálkovym)...
Ale v tom sem taky nejel idontknow redface

...ale víš kolik lidí v těhle prostředcích jezdí surprised bigsmile bigsmile bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Filous (Člen)
19.01.2009 21:05:51
Offline

Re: Hřeje se mi notes

spidys psal:
Loser psal:

Spidys: mi prosimte rekni, kdy tys jel naposled vlakem a navic, jsi v nem chtel jeste "pracovat" na NB bigsmilebigsmilebigsmile

No už dlouho ne - naposled sem jel vlakem asi před dvanácti lety, ale co kdybych chtěl jet evil bigsmile bigsmile bigsmile bigsmile bigsmile
Ale stejně jako ve vlaku můžeš jet třeba v autobuse (myslim jako dálkovym)...
Ale v tom sem taky nejel idontknow redface

...ale víš kolik lidí v těhle prostředcích jezdí surprised bigsmile bigsmile bigsmile

...no tfuj tajksl, vlakem???idontknow ...nebo nedej satan mastnou tyčí???idontknow ...to se budu rači hrkat tři hodiny přes Prágl f plechofce neš vlíst do metraheadshake


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
nicola.foxx (Člen)
19.01.2009 23:12:48
Offline

Re: Hřeje se mi notes

TO FILOUS:

Na strankach koukam a vidim, ze hazis prispevek na IT tema. Tak sem celej nedockavej a tesim se co si novyho poctu a ty na nas s mastnym klackem.smile2


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
barynek (Člen)
20.01.2009 10:43:50
Offline

Re: Hřeje se mi notes

nicola.foxx psal:

TO FILOUS:

Na strankach koukam a vidim, ze hazis prispevek na IT tema. Tak sem celej nedockavej a tesim se co si novyho poctu a ty na nas s mastnym klackem.smile2

odkud ho vytáh, že je tak mastnej?bigsmilebigsmileredface

jinak proti vlaku nic nemám, když nemůžu na motyce, tak jedině vlakem, bus stojí fakt za hovnosick


Bandit 4EVER!!!
sonyk (Člen)
20.01.2009 10:50:13
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Baltazar psal:
sonyk psal:

tak pokud to mas polozeny na perine a mas notebook jako ja ze ma vetraci otvory i dole tak se nedvim ze se hreje, taky se mi hral, ale pokud mas vetraci otvory jen na bokach je problem jinde.

ne mám ho na sporákubigsmile, copak jsem kokot? mám tři notesy a 5 kompů a hřeje se mi jenom ten jeden xindlidontknowbigsmilebigsmile

v zivote bych si o tobe tohle nemyslel.

Tak chce to omrknout estli opravdu jedou vetrky vsecky kery maj. Nebo je chyba mezi procakem a chladicem. ale pokud si s tim nic nedelal tak by tam bejt nemela. NEvim me se vsecky AMD hrali notas horkej celej i jako ty plasty ale tak ze se ruka dala udrzet. teplotyna procaku sem nezkoumal. Dokud to nepada neresim. Doma sem to zjsitil na pc az kdyz zaclo padat. tak sem pridal dva vetraky do casu a bylo to. ale tady bych rek ze bude chyba nekde na vetraku


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
20.01.2009 11:05:53
Offline

Re: Hřeje se mi notes

barynek psal:

jinak proti vlaku nic nemám, když nemůžu na motyce, tak jedině vlakem, bus stojí fakt za hovnosick

Mám opačné zkušenosti.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
20.01.2009 16:58:38
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Ondráš psal:
barynek psal:

jinak proti vlaku nic nemám, když nemůžu na motyce, tak jedině vlakem, bus stojí fakt za hovnosick

Mám opačné zkušenosti.help

Souhlas. Vlaky v CR jezdi permanentne pozde. Je to spinavy jako hajzl na nadrazi a to nemluvim o tom, ze za to co nabizej, je to kurevsky predrazeny. Kdyz jsem posledne vlakem do Kralup nad Vltavou, tak jsem platil 60 kacen. Za tejden jsem tam jel zase, ale busem a platil jsem 20 kacen. Tohle je teda pakatel, ale listek do vlaku praha brno je uz o poznani drazsi, kdezto autobus tam stoji 130. A dalsi vec je, ze vlak tam jede skoro 4 hodiny, kdezto ten autobus je tam za dve hodky a 15 minut. Srat jim na predrazeny drahy bez urovne.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Hulibrk (Člen)
20.01.2009 19:22:11
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Tak se to akorat opet zvrtlo jinam,a ten kdo se ptal,se k nicemu stejne nevyjadruje.Vime jen,ze se mu to hreje od doby co vymenil ramku,ze ma notas na kamnech,a ze neni kokot.Takze reseni je po xte kde? V ass !


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
Ondráš (Člen)
20.01.2009 19:49:06
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Hulibrk psal:

Tak se to akorat opet zvrtlo jinam,a ten kdo se ptal,se k nicemu stejne nevyjadruje.Vime jen,ze se mu to hreje od doby co vymenil ramku,ze ma notas na kamnech,a ze neni kokot.Takze reseni je po xte kde? V ass !

Jak dlouho jsi tady...smokin

Normální vývoj...evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
20.01.2009 20:08:11
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Ta joooo.

To Baltazar:

Jak je ten notas starej? Hreje se to az po vymene ramky a nebo uz i pred vymenou? Je ta potvora jeste v zaruce? Co frekvence pameti? Je to na stejny urovni jako frekvence procesoru? Pokud je to vyzsi, tak by to mohlo hrat na procaku, pac pameti pustej vic nez procak snese a uz se hreje. Pokud je to v zaruce, tak bych jim to hodil na hlavu, pac tyhle teploty jsou na AMD uz celkem smrtelny. Nevim jak teda u notasu a jak na novejch procakach ale na procaku co mam doma mam nastaveno ze pri 75 warning a pri 85 je shutdown compu. Musis taky pocitat s tim, ze je mozny uvolneni chladice a nebo zasrany cesty pro odvod tepla a tim se ti to muze hrat, takze to klidne u tech vyfukovacich otvoru napoj na vysavac a vysaj chuchvalce prachu. Nelepil jsi si na to z lasky nejakou samolepku na ten otvor vzadu co ti na nem strasne vadilo, ze te ten teplej vzduch hreje? bigsmile

Tak jak teda?idontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Baltazar (Člen)
20.01.2009 20:44:50
Offline

Re: Hřeje se mi notes

zkusím vysavač, ale opravdu mám s těch dírek odlepit tu samolepku bandit pičo? je tak hezkábigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
nicola.foxx (Člen)
20.01.2009 21:12:16
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Baltazar psal:

zkusím vysavač, ale opravdu mám s těch dírek odlepit tu samolepku bandit pičo? je tak hezkábigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

NEEEEE Bandit Pico tam nech, ale vodlep ty vostani jako je AMD, ATI, VISTA a podobny zbytecnosti.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ice (Člen)
20.01.2009 21:12:20
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Čest, nechtělo se mi číst celé vlákno, tak se omlouvám, jestli se po někom opakuju, ale já si pořídil k noťasu z aukra chladící podložku a je to do pohody... Na štreky ji sebou netahám, ale doma je to v poho...

http://www.aukro.cz/item532715399_chlad … darek.html


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
nicola.foxx (Člen)
20.01.2009 21:45:32
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Ice psal:

Čest, nechtělo se mi číst celé vlákno, tak se omlouvám, jestli se po někom opakuju, ale já si pořídil k noťasu z aukra chladící podložku a je to do pohody... Na štreky ji sebou netahám, ale doma je to v poho...

http://www.aukro.cz/item532715399_chlad … darek.html

JOJO je tady na tom vlakne. Ale nikdo tu nepise co ty vetraky. Rve to hodne? Pri pouziti ty podlozky, tak o kolik je ten notes chladnejsi pri stejnem pouziti? Ja jsem videl jednou prototyp jeste pred uvedenim do vyroby a ten vetrak mel az 4OOO otacek, takze to bylo jak kdyz ti nekde bezi freza a bylo to hodne neprijemny. Tak jak? Treba si to nakonec Baltaz poridi.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Hulibrk (Člen)
20.01.2009 21:50:27
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Ice psal:

Čest, nechtělo se mi číst celé vlákno, tak se omlouvám, jestli se po někom opakuju, ale já si pořídil k noťasu z aukra chladící podložku a je to do pohody... Na štreky ji sebou netahám, ale doma je to v poho...

http://www.aukro.cz/item532715399_chlad … darek.html

Vitej do klubu! To se tady za chvilku o sobe dovis,jakej ses blb,zes z mobilniho notasu  udelal neprenosnej kram,co te ohlusi revem z vetraku,a sezere ti to baterku.  bigsmile


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
nicola.foxx (Člen)
20.01.2009 22:00:44
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Hulibrk psal:
Ice psal:

Čest, nechtělo se mi číst celé vlákno, tak se omlouvám, jestli se po někom opakuju, ale já si pořídil k noťasu z aukra chladící podložku a je to do pohody... Na štreky ji sebou netahám, ale doma je to v poho...

http://www.aukro.cz/item532715399_chlad … darek.html

Vitej do klubu! To se tady za chvilku o sobe dovis,jakej ses blb,zes z mobilniho notasu  udelal neprenosnej kram,co te ohlusi revem z vetraku,a sezere ti to baterku.  bigsmile

Posledni traged jako ty byl snad jen Wilda Sejkspiiiiru. Tak ti preji mnoho uspechu. Si to beres moc osobne. bigsmileevil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Hulibrk (Člen)
20.01.2009 22:09:32
Offline

Re: Hřeje se mi notes

jiste ze jsem to psal s nadsazkou.tady to ani jinak nejde.bandit stranky jsou zname svou "privetivosti a pohostinnosti" k novym uzivatelum. smile1
ale vedel jsem do ceho lezu.smokin


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
Ice (Člen)
21.01.2009 07:03:36
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Je to v pohodě... Větráky jdou slyšet jen když si mejete uši každej den a zaměříte se na ně. Jinak jsou tiché... Otáčky jsem nepočítal, začla mě po chvilce bolet hlava a za krkem... Noťas chladí víc než dostatečně... Sice se mi nikdy nepřehříval, ale teď má bajočko nějakých 30 stupňů odhadem... :) A kolik to papá baterku jsem taky ještě nezkoušel, zapínám tu podložku když ho mám zaplej v síti... a na cesty se s podložkou netahám, jak už jsem uvedl... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
sonyk (Člen)
21.01.2009 09:31:22
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Hulibrk psal:

jiste ze jsem to psal s nadsazkou.tady to ani jinak nejde.bandit stranky jsou zname svou "privetivosti a pohostinnosti" k novym uzivatelum. smile1
ale vedel jsem do ceho lezu.smokin

ALe kde ze, na novacky sou tu hodny jen nesmej mit blby dotazy a musej mit pekne vyplnenej profil smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
nicola.foxx (Člen)
21.01.2009 09:38:25
Offline

Re: Hřeje se mi notes

sonyk psal:
Hulibrk psal:

jiste ze jsem to psal s nadsazkou.tady to ani jinak nejde.bandit stranky jsou zname svou "privetivosti a pohostinnosti" k novym uzivatelum. smile1
ale vedel jsem do ceho lezu.smokin

ALe kde ze, na novacky sou tu hodny jen nesmej mit blby dotazy a musej mit pekne vyplnenej profil smile1

PRESNE TAK. Staci aby si dal nekdo peknou fotku do profilu a uz lita jedna odpoved za druhu. bigsmile goodgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
spidys (Člen)
21.01.2009 11:41:59
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Jo jo, kupte si notebooky a ve finále je používejte jako desktopy, protože bez těch periferií by to jinak nešlo.
Jak už tady psal Kasym, dobrý je taky vodní chlazení bigsmile bigsmile bigsmile

...a teď Hulibrku pořádně do mě, protože obhajuju mobilní využití notebooku a nepoužívání podpůrnejch periferií k tomu aby vůbec fungoval idontknow


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Hulibrk (Člen)
21.01.2009 12:17:29
Offline

Re: Hřeje se mi notes

spidys psal:

...a teď Hulibrku pořádně do mě...

surprisedale ja nemam potrebu te nijak resit.Rek jsem svou,za tim si stojim,a at reknu na obhajobu chladicich podlozek cokoli,tak te stejne nepresvedcim.Tak k cemu argumentace?headshake
smile1


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
K.a.s.y.m. (Člen)
21.01.2009 12:37:20
Offline

Re: Hřeje se mi notes

spidys psal:

Jo jo, kupte si notebooky a ve finále je používejte jako desktopy, protože bez těch periferií by to jinak nešlo.
Jak už tady psal Kasym, dobrý je taky vodní chlazení bigsmile bigsmile bigsmile

goodgood pro mě slovo ntebook znamená mobilní proto když notebook pro mě tak klidne asus eee nebo acer aspire one nebo max tak 15" ať to strčim do kapsy a jdu.Na doma mám klasickej comp.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
21.01.2009 12:41:02
Offline

Re: Hřeje se mi notes

K.a.s.y.m. psal:
spidys psal:

Jo jo, kupte si notebooky a ve finále je používejte jako desktopy, protože bez těch periferií by to jinak nešlo.
Jak už tady psal Kasym, dobrý je taky vodní chlazení bigsmile bigsmile bigsmile

goodgood pro mě slovo ntebook znamená mobilní proto když notebook pro mě tak klidne asus eee nebo acer aspire one nebo max tak 15" ať to strčim do kapsy a jdu.Na doma mám klasickej comp.

acersicksick asusgoodgoodgoodevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
vOjTaB6 (Člen)
21.01.2009 12:59:32
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:
spidys psal:

Jo jo, kupte si notebooky a ve finále je používejte jako desktopy, protože bez těch periferií by to jinak nešlo.
Jak už tady psal Kasym, dobrý je taky vodní chlazení bigsmile bigsmile bigsmile

goodgood pro mě slovo ntebook znamená mobilní proto když notebook pro mě tak klidne asus eee nebo acer aspire one nebo max tak 15" ať to strčim do kapsy a jdu.Na doma mám klasickej comp.

acersicksick asusgoodgoodgoodevil

acersicksick asus sick sick  sick HP Compaq goodgoodgoodgoodevil
bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit rulezz!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
21.01.2009 13:01:13
Offline

Re: Hřeje se mi notes

na váš názor se nikdo neptal...já taky preferuju DELL.Tohle byl jen příklad velikosti.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vOjTaB6 (Člen)
21.01.2009 13:02:58
Offline

Re: Hřeje se mi notes

K.a.s.y.m. psal:

na váš názor se nikdo neptal...já taky preferuju DELL.Tohle byl jen příklad velikosti.

Ano, pane Vazny... omlouvam se za svoji troufalost...redfacesmile1bigsmile


Bandit rulezz!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
21.01.2009 13:03:23
Offline

Re: Hřeje se mi notes

vOjTaB6 psal:
K.a.s.y.m. psal:

na váš názor se nikdo neptal...já taky preferuju DELL.Tohle byl jen příklad velikosti.

Ano, pane Vazny... omlouvam se za svoji troufalost...redfacesmile1bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
spidys (Člen)
21.01.2009 13:07:07
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Ono je myslim ve finále fuk, o jakou značku se jedná, hlavně když běží tak jak má. Stejně je to všechno čína bigsmile bigsmile bigsmile

Známej nedá dopustit na Acera, protože je levnej se slušnou výbavou a nikdy s nim neměl problém.
Já sem měl jednoho Acera v pohodě, po dvou letech sem si koupil jinýho a problém hned od začátku. Po dvou měsících mi vrátili prachy a teď mám Fujitsu Siemens. Vyjma baterky, která tam je už trochu zdechlá si ho nemůžu vynachválit.

Kamarádka zase vychvaluje Sony Vaio a jinej známej zase ASUS Eee, protože hodně cestuje a při využití na maily, Internet a sem tam nějakej dokument mu to bohatě stačí.

Takže si určitě každej vybere to svý.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Ondráš (Člen)
21.01.2009 13:07:27
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Acera One jsem měl o víkendu v ruce. Vypadalo to k světu, fakt hezká hračka i ty XP na to šly celkem dobře. Hlavně to mělo ani ne kilo, napájení mělo tak 10 deka. Na přenášení je to asi fakt dobrý, problém bude nejspíš obrazovka, páč 8,9 je na moji práci asi fakt málo...bad Ta desítka snad bude lepší. O EEEčku uvažuju, protože ten můj má i s nabíječkou přes 2,5 kila, no a když k tomu přihodim nějakou knížku, něco na psaní a další takový cetky co u sebe člověk tahá a nosím to celý den, tak ono se to pronese.help

Pokud by měl někdo zkušenosti s Asus EEE, tak bych byl vděčný.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
21.01.2009 13:17:37
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Ondráš psal:

Acera One jsem měl o víkendu v ruce. Vypadalo to k světu, fakt hezká hračka i ty XP na to šly celkem dobře. Hlavně to mělo ani ne kilo, napájení mělo tak 10 deka. Na přenášení je to asi fakt dobrý, problém bude nejspíš obrazovka, páč 8,9 je na moji práci asi fakt málo...bad Ta desítka snad bude lepší. O EEEčku uvažuju, protože ten můj má i s nabíječkou přes 2,5 kila, no a když k tomu přihodim nějakou knížku, něco na psaní a další takový cetky co u sebe člověk tahá a nosím to celý den, tak ono se to pronese.help

Pokud by měl někdo zkušenosti s Asus EEE, tak bych byl vděčný.good

Ty potrebujes stejnej vobraz jako ja. Tak si porid toho Asuse G2P a mas vystarano. Ty jses silnej kluk, tak ti ani nebude vadit, ze to ma vetsi hmotnost. Ale ten vobraz a ten vykon goodgoodgoodgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
21.01.2009 13:29:22
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Ondráš psal:

Acera One jsem měl o víkendu v ruce. Vypadalo to k světu, fakt hezká hračka i ty XP na to šly celkem dobře. Hlavně to mělo ani ne kilo, napájení mělo tak 10 deka. Na přenášení je to asi fakt dobrý, problém bude nejspíš obrazovka, páč 8,9 je na moji práci asi fakt málo...bad Ta desítka snad bude lepší. O EEEčku uvažuju, protože ten můj má i s nabíječkou přes 2,5 kila, no a když k tomu přihodim nějakou knížku, něco na psaní a další takový cetky co u sebe člověk tahá a nosím to celý den, tak ono se to pronese.help

Pokud by měl někdo zkušenosti s Asus EEE, tak bych byl vděčný.good

ja měl prave v ruce toho Acera taky a je to docela pěkný.
na toho Asuse bych si taky rád poslech recenzi smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
21.01.2009 14:57:59
Offline

Re: Hřeje se mi notes

nicola.foxx psal:

Ty potrebujes stejnej vobraz jako ja. Tak si porid toho Asuse G2P a mas vystarano. Ty jses silnej kluk, tak ti ani nebude vadit, ze to ma vetsi hmotnost. Ale ten vobraz a ten vykon goodgoodgoodgood

No, jako 17" obraz a hmotnost kolem kila, to bych byl vychlachtanej, bohužel v horizontu tak 5-10 let je to pouhá utopie a pokud ne tak cenově nedostupná.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
spidys (Člen)
21.01.2009 15:22:14
Offline

Re: Hřeje se mi notes

nicola.foxx psal:

Ty potrebujes stejnej vobraz jako ja. Tak si porid toho Asuse G2P a mas vystarano. Ty jses silnej kluk, tak ti ani nebude vadit, ze to ma vetsi hmotnost. Ale ten vobraz a ten vykon goodgoodgoodgood

Jooo panáčku ale moje rozlišení na NTB je famózní... 17" LCD s rozlišenim 1920 x 1200 good good good


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Ondráš (Člen)
21.01.2009 16:23:41
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Hale a klucí využijete to rozlišení? Na tom hrajete hry?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
21.01.2009 16:31:03
Offline

Re: Hřeje se mi notes

spidys psal:
nicola.foxx psal:

Ty potrebujes stejnej vobraz jako ja. Tak si porid toho Asuse G2P a mas vystarano. Ty jses silnej kluk, tak ti ani nebude vadit, ze to ma vetsi hmotnost. Ale ten vobraz a ten vykon goodgoodgoodgood

Jooo panáčku ale moje rozlišení na NTB je famózní... 17" LCD s rozlišenim 1920 x 1200 good good good

Hmmm pekny. To mam nizsi, ale na to co s tim delam je to cajk. Skoda jen, ze tam nemuzu napalit dalsi baterku i kdyby to melo bejt tezsi, aby to vydrzelo na mx vykon tak aspon 3 hodinky. Ted je to na 1,5 hodiny, ale za to teda plnyho pareni Super-Bikes: Riding Challenge. goodgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
osiris (Člen)
21.01.2009 16:55:06
Offline

Re: Hřeje se mi notes

...vždycky když jsem hrál hru, tak jsem si všim, že rozlišení a efekty vnímám asi tak prvních 30 vteřin, od tý doby co jsem takhle prozřel, tak už jsem to jel skoro v základním rozlišení bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
spidys (Člen)
21.01.2009 17:16:21
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Ondráš psal:

Hale a klucí využijete to rozlišení? Na tom hrajete hry?help

Na hry seru, ale těch oken co se mi vejde na plochu good good good
Prostě bomba good


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Ondráš (Člen)
21.01.2009 18:13:00
Offline

Re: Hřeje se mi notes

spidys psal:

Na hry seru, ale těch oken co se mi vejde na plochu good good good
Prostě bomba good

No já tohle v práci řešim 4x2x19" (rozlišení nevim) Zatim to stačí...good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ice (Člen)
21.01.2009 23:03:27
Offline

Re: Hřeje se mi notes

K.a.s.y.m. psal:
spidys psal:

Jo jo, kupte si notebooky a ve finále je používejte jako desktopy, protože bez těch periferií by to jinak nešlo.
Jak už tady psal Kasym, dobrý je taky vodní chlazení bigsmile bigsmile bigsmile

goodgood pro mě slovo ntebook znamená mobilní proto když notebook pro mě tak klidne asus eee nebo acer aspire one nebo max tak 15" ať to strčim do kapsy a jdu.Na doma mám klasickej comp.

Já mám 15.4" a do kapsy se mi rozhodně nevejde. bigsmile Jestli jsi tak ortodoxní mobilista, tak neodsuzuj chladící podložky pro noťas a kup si pořádné PDA. Klasickej komp je dneska jen lapač prachu, a to tvrdím, i když ho mám doma taky...smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
K.a.s.y.m. (Člen)
22.01.2009 07:36:59
Offline

Re: Hřeje se mi notes

Ice psal:
K.a.s.y.m. psal:
spidys psal:

Jo jo, kupte si notebooky a ve finále je používejte jako desktopy, protože bez těch periferií by to jinak nešlo.
Jak už tady psal Kasym, dobrý je taky vodní chlazení bigsmile bigsmile bigsmile

goodgood pro mě slovo ntebook znamená mobilní proto když notebook pro mě tak klidne asus eee nebo acer aspire one nebo max tak 15" ať to strčim do kapsy a jdu.Na doma mám klasickej comp.

Já mám 15.4" a do kapsy se mi rozhodně nevejde. bigsmile Jestli jsi tak ortodoxní mobilista, tak neodsuzuj chladící podložky pro noťas a kup si pořádné PDA. Klasickej komp je dneska jen lapač prachu, a to tvrdím, i když ho mám doma taky...smokin

já teda nevim jestli jsi to blbě pochopil ty nebo já,ale chladících podložkách jsem nic nepsal...je mi uplně buřt jestli si to někdo koupí nebo ne.
No ne že by mě PDA neoslovilo,ale to je na můj vkus zase malý až moc.I když neřikám,že se mu budu vyhybat smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr