Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Fotoaparát-rada

Antikrist (Člen)
20.01.2009 18:19:32
Offline

Fotoaparát-rada

Čau všem. Narodila se mi dcerka a chtěl jsem new foťák. Můj starej kodak už dosluhuje. Objednal jsem Olympus mju 1010 10Mpx 7*zoom vše ok až na to že v interieru je nemožné udělat kvalitní fotku. Odeslal jsem ho zpět nechal si vrátit peníz. Koupil jsem Sony DSC H10 krásnej, ale problém se opakuje, posílám ho na reklamaci a vyjádření je následující, kompakty mají vysoké rozlišení a malé objektivy, tzn. že mají málo světla na tolik pxelů či co.. To samé mi řekl chlapík z megapixel.cz.

Takže žádám o radu a z vlastních zkušeností mi hrňte odzkoušené fotoaparáty, které dokaží fotit i doma při umělém osvětlení hezké fotky. A zrcadlovku nechci. cca kolem 6000,-. Děkuji všem.idontknow


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
pepa (Člen)
20.01.2009 19:02:56
Offline

Re: Fotoaparát-rada

snad se dá nastavit jiný rozlišení - menší
a jiná velikost idontknow


GSX 1400 K7
Ondráš (Člen)
20.01.2009 19:04:59
Offline

Re: Fotoaparát-rada


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nety (Člen)
20.01.2009 19:40:59
Offline

Re: Fotoaparát-rada

mam panasonica FZ 7 a nou trable..


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
nicola.foxx (Člen)
20.01.2009 20:18:57
Offline

Re: Fotoaparát-rada

nety psal:

mam panasonica FZ 7 a nou trable..

Kdyz uz jsm u ulltrazoom kompaktu tak mam FZ30 a na to moje foceni dobry super zaostrovani prstencem a zoomovani taky. Lepsi pac se nemusim spolehat na automatiku, ktera je na makro nic moc.

Pak k tem fotakum obecne. Pokud chces dobrej fotak tak zrcadlovka i kdyz jednoducha ma xxxxxx lepsi parametry na svetelnost, hloubku, zrneni. Podstatne vetsi moznosti doplnku. Takze kdyz chces kvalitni fotky, tak zrcadlovka a za me teda Canon EOS 450D http://www.fotoplaneta.cz/d/canon-eos-450d-13/.
Kdyz compact fotak tak zase canon a to CANON PowerShot SX1 IS http://www.fotoplaneta.cz/d/canon-powershot-sx1-is/.

Ty compacty maj proste omezeny moznosti a maj maly chipy a na nich dochazi ke zkreslovani. Napis s Humlakovi o nem vim, ze to je na foceni fajnsmekr.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Kelly01 (Člen)
20.01.2009 20:25:58
Offline

Re: Fotoaparát-rada

Já si s Ixusem nestěžuji,bo jsem amatér,seru na úpravy(max výřez),nehledám čtverečkování a chyby v pravém dolním rohu při zvětšení 282000x,a na A4 fotce nebo pozadí na monitoru chyby nevidím,bo mám oči po operaci a špatný brýlegoodevil


God Save The Queen!
Antikrist (Člen)
21.01.2009 00:08:18
Offline

Re: Fotoaparát-rada

Tak dík chlapy, nechci foťák za 15000,-surprised, chtěl jsem jenom obyčejnej foťák do batohu a na focení doma, netušil jsem že to běžný foťák neumísmile2.


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Hulibrk (Člen)
21.01.2009 07:46:26
Offline

Re: Fotoaparát-rada

Jakejch 15.000 ?
Kup si digital reflex,a uvidis,jakou maji jejich objektivy svetelnost.Z tvym rozpoctem poridis klido nejakej Fuji Finepix 7000S,a uvidis,jakou fotku udela i v seru.good


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
VikecB12 (Člen)
21.01.2009 09:26:49
Offline

Re: Fotoaparát-rada

Mam panasonika TZ5 a fotky v interiéru fotí dobrý,nebo aspoň já na nich nic špatnýho nepoznám. Mám to stažený na 7Mpix.,taky z důvodu aby fotka neměla 5MB a su jakž takž spokojenej.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nicola.foxx (Člen)
21.01.2009 09:36:57
Offline

Re: Fotoaparát-rada

Hulibrk psal:

Jakejch 15.000 ?
Kup si digital reflex,a uvidis,jakou maji jejich objektivy svetelnost.Z tvym rozpoctem poridis klido nejakej Fuji Finepix 7000S,a uvidis,jakou fotku udela i v seru.good

Ma pravdu ten chlapec. Taky jsem videl fotky z tohodle fotaku a bylo to dobry. Kdyztak se podivat na www.fotoaparat.cz a tam se daj najit, jaky fotky co umi udelat. Hodne je to i vo pacinach a ocich. Spousta fotek co tam je, je jeste upravovana v grafickejch programech, ale kdyz mas zkurvenou fotku, tak uz to ty programy zase tak moc nedozenou.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ton@l (Člen)
21.01.2009 09:38:09
Offline

Re: Fotoaparát-rada

Ja mam staryho canona A530 a foti furt dobre oproti vetsine novych radoby fotakusmile1


Vzdy muze byt hur :-)
Antikrist (Člen)
22.01.2009 21:08:09
Offline

Re: Fotoaparát-rada

Tak jsem našel dle recenzí vhodného kamaráda pro mě. Je to asi rok starej modej Panasonic Lumix DMC-TZ2, má jenom 7Mpx a objektiv Leica co pouští dost světla, takže fotky doma při žárovkách jsou fakt pěkný . Takže třetí foťák během dvou měsíců je konečně good. Bych mohl dělat recenzenta užbigsmile. Takže dík všemgood


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Koldan (Člen)
22.01.2009 22:09:46
Offline

Re: Fotoaparát-rada

mám Olympus Mju700. Kůpil sem ho po zkušenostech s MjuI. Doteď si liskám přez gule. Z pěti fotek jsou dvě rozmazaný a možete nastavovat co chcete. Psal sem i na forum a bylo mi řečeno,že Mjůčka na to trpífuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr