Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Noty

Wana (Člen)
21.01.2009 14:53:12
Offline

Noty

Klucí dívky přiznejte barvu,kolik z vás jezdí bez řidičáku?good


GSF 600 N Grease Lightning
Loser (Administrator)
21.01.2009 14:53:53
Offline

Re: Noty

tady nikdo ... sme fsici slusni a poctivigoodgoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
sonyk (Člen)
21.01.2009 15:15:58
Offline

Re: Noty

jj bez not ani ranu, b6tka neni kefl na poli


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Michal Dk (Člen)
21.01.2009 16:37:40
Offline

Re: Noty

Wana psal:

Klucí dívky přiznejte barvu,kolik z vás jezdí bez řidičáku?good

Kolik musíš sehnat jmen aby ti je vrátilibigsmile

qwerty (Člen)
21.01.2009 16:59:50
Offline

Re: Noty

sem si motku poridil az ve 21 az sem si udelal noty hned na neomezene aji s autem evilgood

P.S. predtim byl samozrejmne nejakej ten chrchel na poli apod redfacebigsmile


WD club member.
ross (Člen)
21.01.2009 17:12:00
Offline

Re: Noty

Wana psal:

Klucí dívky přiznejte barvu,kolik z vás jezdí bez řidičáku?good

seš fízl nebo cosurprised


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Wana (Člen)
21.01.2009 18:14:25
Offline

Re: Noty

nee nic z toho co povídate,jen me zajíma jestli ti co je nemaj se na ne na jaře chystají,a jestli jo tak jestli přez nějakýho známího kterej obdrži obálčičku s penízkama a hop skupina A. rošiřena.smile1Mám bandoura od začátku řijna a jednadvacet mi bylo na konci září.Tak sem celej řijen jezdil bez not..nebyl čas to na poslední chvíli dělatbeer


GSF 600 N Grease Lightning
ross (Člen)
21.01.2009 18:17:21
Offline

Re: Noty

tady je to samej poctivec


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ondráš (Člen)
21.01.2009 18:20:26
Offline

Re: Noty

Wana psal:

nee nic z toho co povídate,jen me zajíma jestli ti co je nemaj se na ne na jaře chystají,a jestli jo tak jestli přez nějakýho známího kterej obdrži obálčičku s penízkama a hop skupina A. rošiřena.smile1

Myslim, že tu neni nikdo takovej kdo by tohle musel dělat. Všichni motorku zvládaj, takže se před komisařem bát nemusí.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
21.01.2009 18:21:48
Offline

Re: Noty

Já si myslím že jednadvacet je málo na velkou motorku idontknow

davkoz (Člen)
21.01.2009 18:21:55
Offline

Re: Noty

komisaři jsou svině a obzvlašť když za tebe sedne 180 kilovej bravek smile1smile1.


jedu podle svých možností a kdo chce ať jedu víc je blázen!
Wana (Člen)
21.01.2009 18:29:17
Offline

Re: Noty

davkoz psal:

komisaři jsou svině a obzvlašť když za tebe sedne 180 kilovej bravek smile1smile1.

no prévě toho já se bojim že chytnu nakýho matloně policejního,ježdění se nebojim že bych neuměl řídit ,a protože řízením se živim tak mám z toho hrachy.help


GSF 600 N Grease Lightning
Ondráš (Člen)
21.01.2009 18:58:09
Offline

Re: Noty

Wana psal:

no prévě toho já se bojim že chytnu nakýho matloně policejního,ježdění se nebojim že bych neuměl řídit ,a protože řízením se živim tak mám z toho hrachy.help

Jeď v klidu a ser na něj... Dodržuj předpisy, koukej se na křižovatkách, dávej přednost chodcům, pouštěj autobusy ze zastávek. Víc neni co k tomu říct.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kožak (Člen)
21.01.2009 19:27:58
Offline

Re: Noty

To já mám noty akorát na liánu...... a jezdil sem i s kombajnem surprisedbigsmile


MRDAT!!!
Smoula.koumak (Člen)
21.01.2009 19:53:34
Offline

Re: Noty

Wana psal:
davkoz psal:

komisaři jsou svině a obzvlašť když za tebe sedne 180 kilovej bravek smile1smile1.

no prévě toho já se bojim že chytnu nakýho matloně policejního,ježdění se nebojim že bych neuměl řídit ,a protože řízením se živim tak mám z toho hrachy.help

jestli potřebuješ jen rozšířit z A s omezením na A bez omezení tak je to jen jedna jízda, žádný testy a řidičák ti u toho nevezmou ani když to neuděláš. je to zkouška hlavně jestli zvládáš ten stroj.   Jo a komisaři nemají s policií nic společného.


Bandit v lese :-))
langos 600s (Člen)
21.01.2009 19:59:04
Offline

Re: Noty

komisaři jsou poserové  bojej se na motku za nekoho sednout, takze se muze stat ze s tebou ani nepojedebigsmile

Wana (Člen)
21.01.2009 20:17:02
Offline

Re: Noty

Smoula.koumak psal:
Wana psal:
davkoz psal:

komisaři jsou svině a obzvlašť když za tebe sedne 180 kilovej bravek smile1smile1.

no prévě toho já se bojim že chytnu nakýho matloně policejního,ježdění se nebojim že bych neuměl řídit ,a protože řízením se živim tak mám z toho hrachy.help

jestli potřebuješ jen rozšířit z A s omezením na A bez omezení tak je to jen jedna jízda, žádný testy a řidičák ti u toho nevezmou ani když to neuděláš. je to zkouška hlavně jestli zvládáš ten stroj.   Jo a komisaři nemají s policií nic společného.

jojo jen rošířit na neomezenogoodkdyž sme u toho od kdy začinaj dělat autoškoly motorky?někdo řika začatek květence,dokonce sem slyšel konec unora.help


GSF 600 N Grease Lightning
kojaksro (Člen)
21.01.2009 20:27:18
Offline

Re: Noty

...... podle počasíidontknownéééé. Ale nevím nikdy jsem tam nebylsmile1


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
fidoB6 (Člen)
21.01.2009 21:01:47
Offline

Re: Noty

langos 600s psal:

komisaři jsou poserové  bojej se na motku za nekoho sednout, takze se muze stat ze s tebou ani nepojedebigsmile

To je krapet divný,ne? To ho vemou jako někam na letiště a tam mu řeknou ať jí dá a konec? Nebo ho pustěj po městě a budou čekat jestli se vrátí,co? Ale prdel by to bylabigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Bodlinka (Člen)
21.01.2009 21:03:55
Offline

Re: Noty

langos 600s psal:

komisaři jsou poserové  bojej se na motku za nekoho sednout, takze se muze stat ze s tebou ani nepojedebigsmile

to není pravda... já sem chytla týpka cca 110kg, co jezdí na baworáčku a se všema to odjezdil + to že nás na technický drtil...
nikomu to zadarmo nedal...


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
ross (Člen)
21.01.2009 21:22:59
Offline

Re: Noty

Ondráš psal:
Wana psal:

no prévě toho já se bojim že chytnu nakýho matloně policejního,ježdění se nebojim že bych neuměl řídit ,a protože řízením se živim tak mám z toho hrachy.help

Jeď v klidu a ser na něj... Dodržuj předpisy, koukej se na křižovatkách, dávej přednost chodcům, pouštěj autobusy ze zastávek. Víc neni co k tomu říct.

Ondráš ještě zapomněl, všechny slušně pozdrav, bohatým ber a chudým dávej....

bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ondráš (Člen)
21.01.2009 21:27:58
Offline

Re: Noty

ross psal:

Ondráš ještě zapomněl, všechny slušně pozdrav, bohatým ber a chudým dávej....

bigsmile

A slabším pomáhej...good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ross (Člen)
21.01.2009 21:34:10
Offline

Re: Noty

Ondráš psal:
ross psal:

Ondráš ještě zapomněl, všechny slušně pozdrav, bohatým ber a chudým dávej....

bigsmile

A slabším pomáhej...good

slabší musej zdechnout, kde by ten národ byl se slabochamabigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Banditatom (Člen)
21.01.2009 23:22:51
Offline

Re: Noty

hele poctivci já se jako přiznávám B-čko jsem koupil když mě bylo 20 tudiž logicky jsem neměl papíry a celou sezonu jsem lítal bez notredfaceevil(pro moralisty jsem s toho dodnšeka deprimovánassbigsmile) a pak jak jsem sedl s komisařem na xj600sicksick no chudák přetrpěl tobigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Tomas600N (Člen)
22.01.2009 00:09:25
Offline

Re: Noty

redface

Michal Dk (Člen)
22.01.2009 06:56:37
Offline

Re: Noty

langos 600s psal:

komisaři jsou poserové  bojej se na motku za nekoho sednout, takze se muze stat ze s tebou ani nepojedebigsmile

Nám při jízdách instruktor řekl že se bude chovat jako když za tebou jede někdo kdo na motorce neumí.Abys měl pocit rozhodování prej, věčne měl přišláplou brzdu nebo tě bouchal do přilby že jedeš rychle,dyž to bylo moc tak dloubal do žeber.No a jednou s klukem zastavil u přejezdu nedali ani jeden nohy na zem a lehli i s Jawou 350 před šraňkama na asfalt.smile1To bylo kecůbigsmilebigsmile

davkoz (Člen)
22.01.2009 07:39:41
Offline

Re: Noty

Michal Dk psal:
langos 600s psal:

komisaři jsou poserové  bojej se na motku za nekoho sednout, takze se muze stat ze s tebou ani nepojedebigsmile

Nám při jízdách instruktor řekl že se bude chovat jako když za tebou jede někdo kdo na motorce neumí.Abys měl pocit rozhodování prej, věčne měl přišláplou brzdu nebo tě bouchal do přilby že jedeš rychle,dyž to bylo moc tak dloubal do žeber.No a jednou s klukem zastavil u přejezdu nedali ani jeden nohy na zem a lehli i s Jawou 350 před šraňkama na asfalt.smile1To bylo kecůbigsmilebigsmile

Tak mě nohy nedal dolu ani jednou,snad jen když nastupoval a vystupoval což mi nevadilo,horší bylo když se mě při jizdě zeptal jestli svitim sick,prostě jsem v tom stresu z něho a jeho váhy neotočil klíčkem(jawa350),naštěstí z toho nevyvodil ani prd,tak se ted uz akorat tesim na jaro smile1smile1


jedu podle svých možností a kdo chce ať jedu víc je blázen!
Banditatom (Člen)
22.01.2009 09:20:17
Offline

Re: Noty

hele pánové ale co si budem povídat autoškolácka JAWA 350 se zdvojeným řízením je něco tak neřiditelného že mi s toho běhá husina po zádechsick.sicksicka do dneška nechápu jak jsem na tom mohl odjezditheadshake už se hrozím až mamutek bude dělat papírysurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kukii (Člen)
22.01.2009 09:25:25
Offline

Re: Noty

Wana psal:
Smoula.koumak psal:
Wana psal:


no prévě toho já se bojim že chytnu nakýho matloně policejního,ježdění se nebojim že bych neuměl řídit ,a protože řízením se živim tak mám z toho hrachy.help

jestli potřebuješ jen rozšířit z A s omezením na A bez omezení tak je to jen jedna jízda, žádný testy a řidičák ti u toho nevezmou ani když to neuděláš. je to zkouška hlavně jestli zvládáš ten stroj.   Jo a komisaři nemají s policií nic společného.

jojo jen rošířit na neomezenogoodkdyž sme u toho od kdy začinaj dělat autoškoly motorky?někdo řika začatek květence,dokonce sem slyšel konec unora.help

já dělala zkoušky začátkem března... good ale bylo pěkný počasí smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
22.01.2009 09:31:54
Offline

Re: Noty

Banditatom psal:

hele pánové ale co si budem povídat autoškolácka JAWA 350 se zdvojeným řízením je něco tak neřiditelného že mi s toho běhá husina po zádechsick.sicksicka do dneška nechápu jak jsem na tom mohl odjezditheadshake už se hrozím až mamutek bude dělat papírysurprised

musis mamutka naucit základy sám na letišti pak nebude mít špatný návyky z autoškoly.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
22.01.2009 09:44:56
Offline

Re: Noty

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

hele pánové ale co si budem povídat autoškolácka JAWA 350 se zdvojeným řízením je něco tak neřiditelného že mi s toho běhá husina po zádechsick.sicksicka do dneška nechápu jak jsem na tom mohl odjezditheadshake už se hrozím až mamutek bude dělat papírysurprised

musis mamutka naucit základy sám na letišti pak nebude mít špatný návyky z autoškoly.

tak to je vtip dnegoodgoodgoodgood moje má 46kg a 151cm tahlemuší kategorie versus pussystroj by nedopadla dobřebigsmilebigsmile. Ne už nerejuredface loni dostala skutra a letos přejdem na fichtla a pak čezu (teď nad tím přemýšlímidontknow že jsem jí pořídil větší vozový park jak mám jabigsmile)

P.S: ne že to na mě vykecáteevil ale když jsem jí učil jezdit na skutru tak mi dvakrát přejela nohy a jednou mě čistočistě setřelila bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
22.01.2009 09:48:55
Offline

Re: Noty

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

hele pánové ale co si budem povídat autoškolácka JAWA 350 se zdvojeným řízením je něco tak neřiditelného že mi s toho běhá husina po zádechsick.sicksicka do dneška nechápu jak jsem na tom mohl odjezditheadshake už se hrozím až mamutek bude dělat papírysurprised

musis mamutka naucit základy sám na letišti pak nebude mít špatný návyky z autoškoly.

tak to je vtip dnegoodgoodgoodgood moje má 46kg a 151cm tahlemuší kategorie versus pussystroj by nedopadla dobřebigsmilebigsmile. Ne už nerejuredface loni dostala skutra a letos přejdem na fichtla a pak čezu (teď nad tím přemýšlímidontknow že jsem jí pořídil větší vozový park jak mám jabigsmile)

P.S: ne že to na mě vykecáteevil ale když jsem jí učil jezdit na skutru tak mi dvakrát přejela nohy a jednou mě čistočistě setřelila bigsmile

jsem o pussy stroji tušim nic nepsalidontknow
pokud zvládne něco se řazenim tak zvládne i bandita když budete oba chtítbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
22.01.2009 10:00:16
Offline

Re: Noty

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:


musis mamutka naucit základy sám na letišti pak nebude mít špatný návyky z autoškoly.

tak to je vtip dnegoodgoodgoodgood moje má 46kg a 151cm tahlemuší kategorie versus pussystroj by nedopadla dobřebigsmilebigsmile. Ne už nerejuredface loni dostala skutra a letos přejdem na fichtla a pak čezu (teď nad tím přemýšlímidontknow že jsem jí pořídil větší vozový park jak mám jabigsmile)

P.S: ne že to na mě vykecáteevil ale když jsem jí učil jezdit na skutru tak mi dvakrát přejela nohy a jednou mě čistočistě setřelila bigsmile

jsem o pussy stroji tušim nic nepsalidontknow
pokud zvládne něco se řazenim tak zvládne i bandita když budete oba chtítbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

bojím bojím ten je těžkej to by mohlo bolet kdyby se mi projela po nožičkáchbigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
22.01.2009 10:12:19
Offline

Re: Noty

Banditatom psal:

P.S: ne že to na mě vykecáteevil ale když jsem jí učil jezdit na skutru tak mi dvakrát přejela nohy a jednou mě čistočistě setřelila bigsmile

Předpokládám, že si dostal sprda, že si blbě stál, že jo.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
22.01.2009 10:18:27
Offline

Re: Noty

Ondráš psal:
Banditatom psal:

P.S: ne že to na mě vykecáteevil ale když jsem jí učil jezdit na skutru tak mi dvakrát přejela nohy a jednou mě čistočistě setřelila bigsmile

Předpokládám, že si dostal sprda, že si blbě stál, že jo.bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilegoodgoodgoodjj více vyřechtanej smajl tu neníbigsmilebigsmilebigsmile
jak kdybych to slišel: co tu stojíš nevidíš že jedu pozorbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kukii (Člen)
22.01.2009 10:23:17
Offline

Re: Noty

Banditatom psal:
Ondráš psal:
Banditatom psal:

P.S: ne že to na mě vykecáteevil ale když jsem jí učil jezdit na skutru tak mi dvakrát přejela nohy a jednou mě čistočistě setřelila bigsmile

Předpokládám, že si dostal sprda, že si blbě stál, že jo.bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilegoodgoodgoodjj více vyřechtanej smajl tu neníbigsmilebigsmilebigsmile
jak kdybych to slišel: co tu stojíš nevidíš že jedu pozorbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Ton@l (Člen)
22.01.2009 18:14:35
Offline

Re: Noty

Ja kdyz delal jizdy s komisarem tak mi muj ucitel rikal hlavne nebrzdi moc predni brzdou a neklop to oni se boji...A tak jsem brzdil predni brzdou tak jak jsem byl zvyklej a jak byla prilezilost tak jsem to naklopil...A ten pohled toho komisare byl vymluvny mel celkem strach, ale rikal naprosto v poradku ovladani motorky na goodbigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
sonyk (Člen)
22.01.2009 18:23:33
Offline

Re: Noty

Ton@l psal:

Ja kdyz delal jizdy s komisarem tak mi muj ucitel rikal hlavne nebrzdi moc predni brzdou a neklop to oni se boji...A tak jsem brzdil predni brzdou tak jak jsem byl zvyklej a jak byla prilezilost tak jsem to naklopil...A ten pohled toho komisare byl vymluvny mel celkem strach, ale rikal naprosto v poradku ovladani motorky na goodbigsmile

jj ten muj byl malinkej a bal se. ucitel mi povida, parkrat to naklop vem za to ze zatacky ale dodrzuj rychlost. frajer si za mnou stoupal ve stupackach aby videl kolik jedu a jel sem asi 3km kolem kauflandu a bylo to doma. a papiry na velkou na fazeru. celej de se tesim pak prijde komisar a povida, je zima nepojedeme vic jak 50km/h sedli sme dojeli do dalsi vesnice cca3 km otocit a zpatky. a hotovo


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Wana (Člen)
22.01.2009 18:45:03
Offline

Re: Noty

Banditatom psal:

hele pánové ale co si budem povídat autoškolácka JAWA 350 se zdvojeným řízením je něco tak neřiditelného že mi s toho běhá husina po zádechsick.sicksicka do dneška nechápu jak jsem na tom mohl odjezditheadshake už se hrozím až mamutek bude dělat papírysurprised

Jo to jo ja sem na tom taky v 18 odjezdil 6hodin s učitelem,učitele sralo že na tom jezdim furt 50kmh tak mi přidával plyn věčně na 90kmh protože furt spěchal abych byl hotovej aby moch jit chlemtat do hospodybeera v den zkoušek přijel komisař na nečem nepopsatelnym!značku nevim ale bylo to 400kylo a mělo to v zádu uzkou placatou pneumatiky..oběli sme blok a hotovo.


GSF 600 N Grease Lightning
davkoz (Člen)
22.01.2009 19:10:20
Offline

Re: Noty

tos jako objel na te 350 nebo na tom na cem prijel ten komisar?A od kdy muze instruktor pridavat plyn,leda ze by byl tak fikanej ze si to tam dal aby vzdycky vsechny odbyl a mohl jit na beer


jedu podle svých možností a kdo chce ať jedu víc je blázen!
Wana (Člen)
22.01.2009 19:33:16
Offline

Re: Noty

davkoz psal:

tos jako objel na te 350 nebo na tom na cem prijel ten komisar?A od kdy muze instruktor pridavat plyn,leda ze by byl tak fikanej ze si to tam dal aby vzdycky vsechny odbyl a mohl jit na beer

on mi makal do řízení a kroutil za zapestí at na to hamtnu ze ma žížu.S tim komisařem sme ujeli tak 200 metru a zaparkovali chtel techniku po me tak sem mu rek kde sou řídítka,brzdy,kam se lejou pohony hmoty,jak fungujou kola a zmizel..asi za instruktorem na pívo ja sem čekal venku vylezl majitel autoškoly řek hotovo máš to ja řek fajn děkuju a šel sem pryčsmile1


GSF 600 N Grease Lightning
langos 600s (Člen)
22.01.2009 19:54:01
Offline

Re: Noty

ja jsem jel bez komisare protoze se boji jezdit na motorce, mel jsem jet s instruktorem ale ten si zapomnel helmu takze jsem jel nakonec sam a voni zamnou autembigsmilebigsmile

fidoB6 psal:
langos 600s psal:

komisaři jsou poserové  bojej se na motku za nekoho sednout, takze se muze stat ze s tebou ani nepojedebigsmile

To je krapet divný,ne? To ho vemou jako někam na letiště a tam mu řeknou ať jí dá a konec? Nebo ho pustěj po městě a budou čekat jestli se vrátí,co? Ale prdel by to bylabigsmile

davkoz (Člen)
22.01.2009 20:23:36
Offline

Re: Noty

Wana psal:
davkoz psal:

tos jako objel na te 350 nebo na tom na cem prijel ten komisar?A od kdy muze instruktor pridavat plyn,leda ze by byl tak fikanej ze si to tam dal aby vzdycky vsechny odbyl a mohl jit na beer

on mi makal do řízení a kroutil za zapestí at na to hamtnu ze ma žížu.S tim komisařem sme ujeli tak 200 metru a zaparkovali chtel techniku po me tak sem mu rek kde sou řídítka,brzdy,kam se lejou pohony hmoty,jak fungujou kola a zmizel..asi za instruktorem na pívo ja sem čekal venku vylezl majitel autoškoly řek hotovo máš to ja řek fajn děkuju a šel sem pryčsmile1

hehe tak to asik jen u nás ve Frýdku máme komisaře nebojsybigsmilebigsmile


jedu podle svých možností a kdo chce ať jedu víc je blázen!
Banditatom (Člen)
22.01.2009 22:52:57
Offline

Re: Noty

jsem s instruktorem předváděl dobrý zvěrstvaredface taky mě to nechtěl dátheadshake ale pak uznal, že nebylo jinné východisko (pedjíždění cyklisty na přechodě, předjíždění v zákazu a takový malichernost)i ovšem vše jsem mu logicky vysvětlil a už byli noty domabigsmilegood Po zkoušce za mnou přišel instruktor a oznámil mi, že komisař jel poprví v životě na motorceevilbigsmile a jestli ta červená suzuki je moje tak ať si ji okamžitě přeparkuju pač nemůže zajet do dvorabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
qwerty (Člen)
23.01.2009 16:41:19
Offline

Re: Noty

davkoz psal:
Wana psal:
davkoz psal:

tos jako objel na te 350 nebo na tom na cem prijel ten komisar?A od kdy muze instruktor pridavat plyn,leda ze by byl tak fikanej ze si to tam dal aby vzdycky vsechny odbyl a mohl jit na beer

on mi makal do řízení a kroutil za zapestí at na to hamtnu ze ma žížu.S tim komisařem sme ujeli tak 200 metru a zaparkovali chtel techniku po me tak sem mu rek kde sou řídítka,brzdy,kam se lejou pohony hmoty,jak fungujou kola a zmizel..asi za instruktorem na pívo ja sem čekal venku vylezl majitel autoškoly řek hotovo máš to ja řek fajn děkuju a šel sem pryčsmile1

hehe tak to asik jen u nás ve Frýdku máme komisaře nebojsybigsmilebigsmile

asi vitr bad zrzek mi porad pribrzdoval jak sme jeli asi se bal ze pojedu rychle a ztratim ho bigsmilegood


WD club member.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr