Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ZAJEBANÁ KRIZE

ROMIN (Člen)
24.01.2009 21:06:36
Offline

ZAJEBANÁ KRIZE

TAK TO JE Z TOU ZASRANOU KRIZÍ PĚKNĚ V PIČI ,U NÁS V HOLOMOUCI A OKOLÍ PROPOUŠTÍ SNAD VŠUDE JÁ JEKO ZÁMEČNÍK DO KONCE ROKU JAKO ŽIVNOSTNÍK VYDĚLÁVAL PĚKNÉ PRACHY A DNES JAKO ZAMĚSTNANEC  HOVNO,HOVNO A TO JEŠTĚ VYPADÁ ŽE TO U NÁS TAKY FIRMA SKONČÍ ,NEJSOU ZAKÁZKY TAK NEVÍM KOLIK TOHO LETOS NAJEZDÍM,JAKO KAŽDEJ MÁM NĚJAKÉ DLUHY TAK NEVÍM JESTLI BANDASKA NEPUJDE Z DOMU,ZATÍM TOMU VŠE NASVĚDČUJE E TI ZMRDI VE VLÁDĚ O ŽÁDNÉ KRIZI NEVÍ -NÁS SE TO NEDOTKNE -PIČUSI.MĚLI SI JI NECHAT V USA.

VikecB12 (Člen)
24.01.2009 21:19:14
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Čoveče,to máš podobný jako já. Jezdím na soukromo pro firmu co dělá pro němce autodíly,do Listopadu sem vydělával slušnej peníz,ježdění bylo dost a tedka sem šel s fakturací tak na třetinu toho co sem míval,takže su tedka taky víc doma než za kolečkemsmile2 Taky mám nějaký ty love popučovaný,dávám postupně barák dokupy a tak,takže je to na pičusmile2 Nikdo neví,jak dlouho bude firma fungovat,jestli to ustojí,nebo né a to doted rejžovali jak sviňa,ted sou v prdeli taky. A v této době najít jinou firmu která potřebuje dopravce je téměř nemožnýsick
V jednom mám jasno,bandit zustane doma,i kdyby na chleba nebylobigsmile Maximálně prodám SVčko,stejně je to motorka na pičusmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
24.01.2009 21:33:41
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

...buď rád že do tý firmy nedodáváš ...do tý firmy co dělá autodíly pro němce ...do firmy co je dceřinkou těch němců ...na fakturu ...a netaháš z nich svoje prachy sick


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fidoB6 (Člen)
24.01.2009 21:39:53
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Já sem taky v krizi, musim se učit jako pussy a místo toho sem celej den tu na webubigsmileAle ve srovnání s váma i ostatníma je to asi ještě furt poho. Držim palce ať to všichni ustojígood A s vládou dopussyfuck


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
VikecB12 (Člen)
24.01.2009 21:45:48
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Dodávám,faktury za ježděníbigsmile Naštěstí je to sebranka vopravdu slušnejch lidí,který už se dneska skoro nevidí a faktury platí přesně na časgood Vo to víc mě sere,že to s nima nevypadá růžově,protože takovou firmu už asi nikdy neseženusmile2 Ale aspoň řeknou narovinu jak to je,aby se člověk podle toho zařídil a né jako jedna předchozí firma pro kterou sem jezdil a zedne na den skončili,samozřejmě s nezaplacenejma fakturama za měsíc ježděnífuck Aji mám rát ten kolektiv tam,byl sem 3 roky jejich zaměstnanec,než sem přešel na soukromo.(že já piča sem tam nezůstal zaměstnanej)smile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Hulibrk (Člen)
24.01.2009 21:45:54
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

fidoB6 psal:

Já sem taky v krizi, musim se učit jako pussy a místo toho sem celej den tu na webubigsmileAle ve srovnání s váma i ostatníma je to asi ještě furt poho. Držim palce ať to všichni ustojígood A s vládou dopussyfuck

Tahle vlada zpusobila celosvetovou ekonomickou krizi ???surprised
idontknow


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
osiris (Člen)
24.01.2009 21:50:44
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

VikecB12 psal:

Dodávám,faktury za ježděníbigsmile Naštěstí je to sebranka vopravdu slušnejch lidí,který už se dneska skoro nevidí a faktury platí přesně na časgood Vo to víc mě sere,že to s nima nevypadá růžově,protože takovou firmu už asi nikdy neseženusmile2 Ale aspoň řeknou narovinu jak to je,aby se člověk podle toho zařídil a né jako jedna předchozí firma pro kterou sem jezdil a zedne na den skončili,samozřejmě s nezaplacenejma fakturama za měsíc ježděnífuck Aji mám rát ten kolektiv tam,byl sem 3 roky jejich zaměstnanec,než sem přešel na soukromo.(že já piča sem tam nezůstal zaměstnanej)smile2

...to bys musel jezdit rok abys jim vystavvil fakturu na podobnou částku co z nich tahám sick (během dvou měsíců to s tou firmou zamávalo neskutečným způsobem) ...jen se modlím aby je nějaký pako nedalo do konkursu a tahalo to z nich po kouskách, jinak vodcházíme všichni věřitelé s holou prdelej


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fidoB6 (Člen)
24.01.2009 21:54:05
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Hulibrk psal:

Tahle vlada zpusobila celosvetovou ekonomickou krizi ???surprised
idontknow

Ne, ale sou to čuráci. Furt plná huba keců, jak ČR to téměř nepocítí a najednou je to tu skoro nejhorší v EU (dle toho co sem pochitil v bedně). Mohli na to bejt aspoň krapet připravený. A fuckvašík klausůfuck s tim jeho teplym xichtem ještě řikal, že to neni tak hrozný. Bodejť, na Hradě, v teplíčku.....


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
WenzelB6 (Člen)
24.01.2009 21:57:09
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

tahle vláda dělá že ji nevidí. Jen narážim na to že takovej Obama bude dělat svoje briefingy o tom jak to vypadá a co stihnul udělat KAŽDEJ DEN .

fidoB6 (Člen)
24.01.2009 22:02:40
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

A hlavně sou jediný, co je nepostihne, furt maj ty svoje nezasloužený platy. Spousta lidí dře jak můžou, aby měli co do huby a oni jen berou prachy. A když udělaj tunel, nic se neděje. Ale to už je zas na jiný téma


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
ROMIN (Člen)
24.01.2009 22:05:19
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

JAK PÍŠEŠ ONI TO NEZPUSOBILY,ALE TAKY NIC NEDĚLAJI A JENOM KECAJÍ ŽE SI STÍM TRH PORADÍ PĚKNOU PIČU KDE SE POHNU TAM PROPOUŠÍ A VE VELKÉM A PRÁCE NAPROSTO ŽÁDNÁ A JE TO V KAŽDÉM ODVĚTVÍ NEJENOM V AUTOMOBILKÁCH JAK RÍKÁJÍ,TADY V UNIČOVĚ FIRMA UNEX 800LIDÍ ŠTENBERK 600 A VŠE ZÁMEČNÍCI A STROJAŘI ALE VLASTNĚ VŠICHNI OTEC JEZDÍ KAMIONEM A TAKY NEMAJÍ CO VOZIT JE VÍC DOMA NEŽ V AUTĚ ,POKUD TO NEZAČNEME ŘEŠIT U NÁS SAMI TAK NÁM NIKDO Z TOHO NEPOMUŽE A VYSRAT SE NA CELEJ VYPIČENEJ ZÁPAD BYLI JSME PRO NĚ ZAJÍMAVÍ JEN DO TE DOBY DOKUD MĚLI DANOVÉ ULEVI A BYLI JSME PRO NĚ LEVNÁ SÍLA COŽ UŽ NEJSME TAK SE ZTAHNOU ZPÁTKY A NEBO DÁL NA VÍCHOD CELÁ UNIE JE NA HOVNO TED SE TO JEN POTVRDILO KAŽDÝ STÁT SI HRAJE NA SVÉM PÍSEČKU .

Baltazar (Člen)
24.01.2009 22:06:29
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

hoši koukám, že vláda můlže asik za všechno coidontknowidontknowidontknowidontknow
naopak za to můžou media, a to že lidi neutrácej, je to kolotoč.neutrácíš,nevyrábím,propouštím, neutrácíš bo nemáš, .........................................................................................................................................................................................................................
já dlužím asi 4 mega a to nejní prdel,ani když prodám moto mi to asi nepomůže cožsurprised


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
24.01.2009 22:11:44
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

jo a zapoměl jsem napsat
se z toho neposerem snad, je jasný, že se s tím budeme muset porvat nismokin


The father of the little princess of the dawn
osiris (Člen)
24.01.2009 22:25:48
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

...baltazar 2x naprosto přesně, za to že např. starý báby nechoděj ani do cukrárny můžou média a jejich senzační masírky, kdyby to všechno tak nevystrašili, tak spousta směrů jede normálka dál, říkám to taky
...a další přesně je to, že to musíme brát jak to leží a běží a porvat se s tím


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
24.01.2009 22:27:00
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

když budem řvát, že jsme v pussy to k ničemu nevede nigood


The father of the little princess of the dawn
Hulibrk (Člen)
24.01.2009 22:29:31
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

ROMIN psal:

JAK PÍŠEŠ ONI TO NEZPUSOBILY,ALE TAKY NIC NEDĚLAJI A JENOM KECAJÍ ŽE SI STÍM TRH PORADÍ PĚKNOU PIČU KDE SE POHNU TAM PROPOUŠÍ A VE VELKÉM A PRÁCE NAPROSTO ŽÁDNÁ A JE TO V KAŽDÉM ODVĚTVÍ NEJENOM V AUTOMOBILKÁCH JAK RÍKÁJÍ,TADY V UNIČOVĚ FIRMA UNEX 800LIDÍ ŠTENBERK 600 A VŠE ZÁMEČNÍCI A STROJAŘI ALE VLASTNĚ VŠICHNI OTEC JEZDÍ KAMIONEM A TAKY NEMAJÍ CO VOZIT JE VÍC DOMA NEŽ V AUTĚ ,POKUD TO NEZAČNEME ŘEŠIT U NÁS SAMI TAK NÁM NIKDO Z TOHO NEPOMUŽE A VYSRAT SE NA CELEJ VYPIČENEJ ZÁPAD BYLI JSME PRO NĚ ZAJÍMAVÍ JEN DO TE DOBY DOKUD MĚLI DANOVÉ ULEVI A BYLI JSME PRO NĚ LEVNÁ SÍLA COŽ UŽ NEJSME TAK SE ZTAHNOU ZPÁTKY A NEBO DÁL NA VÍCHOD CELÁ UNIE JE NA HOVNO TED SE TO JEN POTVRDILO KAŽDÝ STÁT SI HRAJE NA SVÉM PÍSEČKU .

Boze to je slatanina!headshake
Ze vseho cos kde videl a slysel o krizi,uvarils peknej gulas.Diky Bohu,sou lidi keri se o deni ve svete skutecne zajimaj,a neposlouchaj kdejakeho joudu.
Byls v zivote i nekde dal,nez v Olomouci ? Na zahranicni televize se divas? Zajimas se o to,jestli to tak neni treba i na "zapade"? Juknes na netu i jinam,nez na motorkarsky weby?

Tuhle sracku jsme si upekli vsichni jak tu jsme,nasim zpusobem zivota,a nedivanim se dal,nez do zitra,max pozitri.Vysledek je tady.Kdyby nikdo z nas nepodlehl konzumnimu zpusobu zivota,nebral si pujcky,max tak na bydleni,ale setril,koupil si jen to,na co ma a myslel na zadni kolecka,nebyli by jsme vsici v teto prdeli.Je toho hodne co by se k tomu dalo rict,ale k cemu.Je to tu,a je treba omezit nasledky na minimum.Kazdy sam,nikdo nam nepomuze.smile1


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
VikecB12 (Člen)
24.01.2009 22:30:10
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

osiris psal:
VikecB12 psal:

Dodávám,faktury za ježděníbigsmile Naštěstí je to sebranka vopravdu slušnejch lidí,který už se dneska skoro nevidí a faktury platí přesně na časgood Vo to víc mě sere,že to s nima nevypadá růžově,protože takovou firmu už asi nikdy neseženusmile2 Ale aspoň řeknou narovinu jak to je,aby se člověk podle toho zařídil a né jako jedna předchozí firma pro kterou sem jezdil a zedne na den skončili,samozřejmě s nezaplacenejma fakturama za měsíc ježděnífuck Aji mám rát ten kolektiv tam,byl sem 3 roky jejich zaměstnanec,než sem přešel na soukromo.(že já piča sem tam nezůstal zaměstnanej)smile2

...to bys musel jezdit rok abys jim vystavvil fakturu na podobnou částku co z nich tahám sick (během dvou měsíců to s tou firmou zamávalo neskutečným způsobem) ...jen se modlím aby je nějaký pako nedalo do konkursu a tahalo to z nich po kouskách, jinak vodcházíme všichni věřitelé s holou prdelej

Jo,jestlis to do nich valil ve velkým,tak to pak jósmile1 Každopádně to asi směřuje do pěknejch sraček,asi to pro většinu normálních lidí nebude prdel.headshake Nadruhou stranu to je asi potřeba,protože není možný donekonečna rozšiřovat sortyment spotřebního zboží,prostě není možný aby si lidi kupovali každej rok fungl auto,motorky,baráky...Samozřejmě na uvěryfuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
24.01.2009 22:33:54
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Baltazar psal:

hoši koukám, že vláda můlže asik za všechno coidontknowidontknowidontknowidontknow
naopak za to můžou media, a to že lidi neutrácej, je to kolotoč.neutrácíš,nevyrábím,propouštím, neutrácíš bo nemáš, .........................................................................................................................................................................................................................
já dlužím asi 4 mega a to nejní prdel,ani když prodám moto mi to asi nepomůže cožsurprised

máš recht,je to kolotoč,prostě lidi místo aby peníze točili je nechávaj na horší dobu a to je holt poznat

teď eště stačí aby něgde v bulváru vyšla zpráva,že komerčka nebo spořka sů v prdeli a pude to hodně z kopce. Lidi začnů jančit,vybírat hotovost,banka to nebude mít (maj povinnost mít v hotovosti tuším jen 10% z celkových vkladů),dostanů se do neschopnosti vyplácet,což jen roztočí další kolotoč a za chvilku padaj.
Osobně si myslím,že krize je,ale že spousta firem na ni svádí své hospodaření za poslední léta. V Brně skrachovala stavební firma a v novinách vyšla zpráva jak díky krizi šli na prdel,přitom každý kdo se zde pohybuje ve stavebnictví ví,že ta firma se plácala hodně dlouhou dobu a že toto byla jen příležitost jak odejít se "ctí"


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Baltazar (Člen)
24.01.2009 22:35:58
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Hulibrk psal:
ROMIN psal:

JAK PÍŠEŠ ONI TO NEZPUSOBILY,ALE TAKY NIC NEDĚLAJI A JENOM KECAJÍ ŽE SI STÍM TRH PORADÍ PĚKNOU PIČU KDE SE POHNU TAM PROPOUŠÍ A VE VELKÉM A PRÁCE NAPROSTO ŽÁDNÁ A JE TO V KAŽDÉM ODVĚTVÍ NEJENOM V AUTOMOBILKÁCH JAK RÍKÁJÍ,TADY V UNIČOVĚ FIRMA UNEX 800LIDÍ ŠTENBERK 600 A VŠE ZÁMEČNÍCI A STROJAŘI ALE VLASTNĚ VŠICHNI OTEC JEZDÍ KAMIONEM A TAKY NEMAJÍ CO VOZIT JE VÍC DOMA NEŽ V AUTĚ ,POKUD TO NEZAČNEME ŘEŠIT U NÁS SAMI TAK NÁM NIKDO Z TOHO NEPOMUŽE A VYSRAT SE NA CELEJ VYPIČENEJ ZÁPAD BYLI JSME PRO NĚ ZAJÍMAVÍ JEN DO TE DOBY DOKUD MĚLI DANOVÉ ULEVI A BYLI JSME PRO NĚ LEVNÁ SÍLA COŽ UŽ NEJSME TAK SE ZTAHNOU ZPÁTKY A NEBO DÁL NA VÍCHOD CELÁ UNIE JE NA HOVNO TED SE TO JEN POTVRDILO KAŽDÝ STÁT SI HRAJE NA SVÉM PÍSEČKU .

Boze to je slatanina!headshake
Ze vseho cos kde videl a slysel o krizi,uvarils peknej gulas.Diky Bohu,sou lidi keri se o deni ve svete skutecne zajimaj,a neposlouchaj kdejakeho joudu.
Byls v zivote i nekde dal,nez v Olomouci ? Na zahranicni televize se divas? Zajimas se o to,jestli to tak neni treba i na "zapade"? Juknes na netu i jinam,nez na motorkarsky weby?

Tuhle sracku jsme si upekli vsichni jak tu jsme,nasim zpusobem zivota,a nedivanim se dal,nez do zitra,max pozitri.Vysledek je tady.Kdyby nikdo z nas nepodlehl konzumnimu zpusobu zivota,nebral si pujcky,max tak na bydleni,ale setril,koupil si jen to,na co ma a myslel na zadni kolecka,nebyli by jsme vsici v teto prdeli.Je toho hodne co by se k tomu dalo rict,ale k cemu.Je to tu,a je treba omezit nasledky na minimum.Kazdy sam,nikdo nam nepomuze.smile1

Honibrku je jasný, že se dneska musí každej postarat vo sebe a ne hledat chybu v druhejch, jak to dělá 80% lidiček


The father of the little princess of the dawn
fidoB6 (Člen)
24.01.2009 22:46:05
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Hulibrk psal:

Tuhle sracku jsme si upekli vsichni jak tu jsme,nasim zpusobem zivota,a nedivanim se dal,nez do zitra,max pozitri.Vysledek je tady.Kdyby nikdo z nas nepodlehl konzumnimu zpusobu zivota,nebral si pujcky,max tak na bydleni,ale setril,koupil si jen to,na co ma a myslel na zadni kolecka,nebyli by jsme vsici v teto prdeli.Je toho hodne co by se k tomu dalo rict,ale k cemu.Je to tu,a je treba omezit nasledky na minimum.Kazdy sam,nikdo nam nepomuze.smile1

Jak v dnešnim světě můžes zase jinak žít než konzumně? A ono vzít si půjčku na nějaký bydlení je otázka 25let, kdy budeš platit desítku měsíčně... A vem si kolik lidí si to může dovolit. Pak se nediv, že si lidi berou všechno na splátky. A když je někdo mladej, založí rodinu, maj děcka, tak sou rádi, že poplatí složenky. Kde chceš šetřit když neni z čeho?idontknow


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Baltazar (Člen)
24.01.2009 22:50:36
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

fidoB6 psal:
Hulibrk psal:

Tuhle sracku jsme si upekli vsichni jak tu jsme,nasim zpusobem zivota,a nedivanim se dal,nez do zitra,max pozitri.Vysledek je tady.Kdyby nikdo z nas nepodlehl konzumnimu zpusobu zivota,nebral si pujcky,max tak na bydleni,ale setril,koupil si jen to,na co ma a myslel na zadni kolecka,nebyli by jsme vsici v teto prdeli.Je toho hodne co by se k tomu dalo rict,ale k cemu.Je to tu,a je treba omezit nasledky na minimum.Kazdy sam,nikdo nam nepomuze.smile1

Jak v dnešnim světě můžes zase jinak žít než konzumně? A ono vzít si půjčku na nějaký bydlení je otázka 25let, kdy budeš platit desítku měsíčně... A vem si kolik lidí si to může dovolit. Pak se nediv, že si lidi berou všechno na splátky. A když je někdo mladej, založí rodinu, maj děcka, tak sou rádi, že poplatí složenky. Kde chceš šetřit když neni z čeho?idontknow

je to o tom odhadnout svoje možnosti, lákadel je moc a málo kdo je ustojí. (no nekup to když ti to daj "skoro zadarmo"idontknow


The father of the little princess of the dawn
VikecB12 (Člen)
24.01.2009 22:54:09
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Baltazar: Vogo,ty se na to ale furt díváš s pohledu "pana továrníka",ktrýmu nějakým spůsobem funguje podnik,ale kdybys byl třba v kůži někoho kdo pracuje v nějaké fabrice,kde to s vejdělkama nebylo nijak slavný,tudíš nemáš našpórovaný ve strožoku,dotoho dostane půl podniku padáka a nebudeš moct sehnat prácu,protože holt je najednou X set pracovních sil navíc a dneska už né jenom v jeho regionu,ale fšude,tak by sis počal co? A můžeš zapomenout na to že by se ti povedlo někde v Horní Dolní rozjet nějakej biznys,kdyš zaprvé máš hovno na rozjezd a zadruhé nikdo nic nekupujeidontknow Fšichni podnikat nemůžou,takhle by to taky nefungovalobad
Nejsu žádnej socan,nebo nějaká podobná verbeš,ikdyš to podle toho co sem napsal tak může vypadatpussysickbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
24.01.2009 22:56:58
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Jinak samo nechápu lidi,kteří mají holouass a kupujou si na splátky pičoviny v podobě metrové plazmy,nejnovějšího telefónu a tak,ti si za to můžou samifuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
fidoB6 (Člen)
24.01.2009 23:05:55
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

A z toho plyne jediný. Prodat bydlení, auta, ženský, nechat si jen garáž mášu a spacák nebo stangood pak jen jezdit, žrát chleba asmokinwinebeersick


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Baltazar (Člen)
24.01.2009 23:20:18
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

VikecB12 přijeď ,já tě seznámím a můžeš to vzít za pana továrníka ty vole. jak víš  jak mi to funguje? víš kulový, já jen nebrečím, ale hledám řešení. jo a ten štrozok hmmmm to je u mě tak na měsíc, kdy to nebude fungovat. si myslíš, že mám v trezoru miliardu nebo tak vo tisícovku míň???Mám odpovědnost za lidi, kteří jsou na mě zavislí, jo mohl bych se na ně ass, ale to já nedělám.
jo a padáka jsem dostal takhle 23.12.2000, a pak jsem místo breku začal pracovat na svý budoucnosti, měl jsem tenkrát 40.000 odstupnýho a dilema, zda si prachy nechat a nebo je použít, a věř, že to může vzít za svý opravdu hodně rychle.každej co dělá jako já to ví, párkrát ti někdo nezaplatí a jsi v pussy.
A mě dlužej normální lidi, ne firmy tolik, kolik nevyděláš, možná za celej život a já musím platit dál jinak jsem skončil a kde to mám brát???Musím si to vzít u banky a když nebudu splácet tak mi vezmou všechno!!! a to je ten tvůj štrozok žeidontknow
jo ale baví mě to, je to adrenalinovej sport, možná lepší než jet 300km/hodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
Tomas600N (Člen)
24.01.2009 23:24:01
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

ROMIN> čoveče tobě se zasekl Caps Lock?idontknow a občas bys tam mohl placnout nějakou tečku nebo čarku,sem to musel čist 2x abych to pochopilidontknowhelp

Baltazar (Člen)
24.01.2009 23:25:06
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

jo ale chápu, že pro někoho komu je 50 let a víc, je to na mašli, si nemysli že to nevím. netěší mě to a je to na sick


The father of the little princess of the dawn
VikecB12 (Člen)
24.01.2009 23:47:21
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

No jo Baltíku,ale začínat v roce 2000 kdy byla ekonomika na vzestupu a lidi se v utrácení rozjížděli a začít s něčím tedka je kurefskej rozdíl. Taky sem začínal kdyš mě bylo 19 s autodopravou a šlo to,na to kolik mě bylo sem si uměl vydělat dost a nějakou dobu to fungovalo,než byly rozpuštěny dvě hlavní firmy co mě živily,tak sem se nechal zaměstnat. Před rokem sem začal zase na soukromo,taky to šlo a ještě jakš takš de,ale v dnešní době mě vopravdu nenapadá nic co by mohlo jít do budoucna nahorů,na co by se dalo zaměřit. A fšechny firmy se kterejma sem měl nějakej kontekt a věděl sem že třeba loni měli pořát nedostatek lidí dneska spíš propouští,nebo vyčkávají co se bude dít.
Ale samo neznám Tebe,nevím čím se živíš a tak,jenom sem pochopil že máš nějakou firmu s pár zaměstnancama a kupou starostíbigsmilegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Baltazar (Člen)
24.01.2009 23:48:46
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

jo na tom konci jsi to trefilgoodbigsmile


The father of the little princess of the dawn
VikecB12 (Člen)
24.01.2009 23:51:55
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Nějak bylo a nějak aji bude,akorát asi chvílu(nebo dýlsmile2) bude trochu hůř no. Takže "chuj s tym"bigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Baltazar (Člen)
25.01.2009 00:00:54
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE


The father of the little princess of the dawn
PALOUS (Člen)
25.01.2009 00:24:57
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

VikecB12 psal:

Nějak bylo a nějak aji bude,akorát asi chvílu(nebo dýlsmile2) bude trochu hůř no. Takže "chuj s tym"bigsmilebigsmilebigsmile

Jo a víš co je nej prdel?aspoń tady u nás?že bulej že nemaj práci ale za 120 na černo nikdo dělat nebudebadto radši budou bulet a vymetat pracák za 6000 měsíčněbigsmiletakže tak to jegoodprostě se nikomu nechce dělatsickmě se krize nedotkla ba naopakgood


Jebat motorky :-)
Michal Dk (Člen)
25.01.2009 08:09:00
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Baltazar psal:

hoši koukám, že vláda můlže asik za všechno coidontknowidontknowidontknowidontknow
naopak za to můžou media, a to že lidi neutrácej, je to kolotoč.neutrácíš,nevyrábím,propouštím, neutrácíš bo nemáš, .........................................................................................................................................................................................................................
já dlužím asi 4 mega a to nejní prdel,ani když prodám moto mi to asi nepomůže cožsurprised

Nemůžu souhlasit vláda se chová jako největší továrník,zdražila co mohla.Začalo to zvýšením DPH u potravin a energií.Potom vládní zelený přidali ekologickou daň na uhlí jen orientačně za tři roky uhlí ze 175Kč na 320 kč za metrák.Vysoká cena ropy potažmo zdražení plynu.Proč třeba nesnížily dph u plynu.Tím vytahají lidem peníze z kapec a co asi přijde?Že lidi na to přestávaj mít.Najednou když je to v ass přijdou s balíčkama začnou řešit důsledky do tý doby jen přihlížej a ždímou a zkoušej co ekonomika unese.

ROMIN (Člen)
25.01.2009 10:35:32
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Michal-tys to přesně trefil ,vláda za to přímo nemůže,ale nic pro to nedelá,jich se to nedotkne ,když by náhodou šli marodit mají normální plat a obyčejným lidem ,s normálním příjmem do 20 000kč,ještě daji první 3 dny za dara.Proberte se vždit jsou to hajzlové a hovada když to promrdali v arbitrážich a privatizaci ,tak to všechno zdražíme no né,elektřinu,plyn  žrádlo platit musíš.z jejich platama se jich to,opravdu nedotkne jak nám říkají .Takové školeni od Baltazar na to ti tady na moravě z vysoka kašlem .

Loser (Administrator)
25.01.2009 11:13:06
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

ja se vam teda omlouvam, ale ja zadnou krizu nepocituju. Rohlik je porad stejne drahej, pivisko taky, benzin sel dolu, penauze mam furt stejny ... Jedina vec, ktera me sere, je, ze kdyz kuciii americti neco poserou, tak se kvuli temu domrda celej svet. Ja bych to ale videl jen na takovej restart a ted uz jen cekat az to zase naskoci a fsechno bude zas jak ma byt.
Za 3 roky bude stejne konec sveta (dle toho, co sem si precet vod pana Melouna), tak uz mam vsechno v pussy


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Zdenák (Člen)
25.01.2009 11:31:51
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

JJ Meloun říkal že to tu padne celý... bigsmile
takže se nemá smysl rozčilovat na pár let.
Každopádně souhlasím, že lidi teď čekaj a nikdo nic nekupuje a tím pádem se samozřejmě neprodává a propouští.
Sklárny taky nepadliy kvůli krizy, ale měli problémy předtím (Poděbrady)
No jsem na vývoj zvědavej... smile1
Nějak bylo nějak bude s plným břichem houby zle.....


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
VikecB12 (Člen)
25.01.2009 11:34:40
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Loser psal:

ja se vam teda omlouvam, ale ja zadnou krizu nepocituju. Rohlik je porad stejne drahej, pivisko taky, benzin sel dolu, penauze mam furt stejny ... Jedina vec, ktera me sere, je, ze kdyz kuciii americti neco poserou, tak se kvuli temu domrda celej svet. Ja bych to ale videl jen na takovej restart a ted uz jen cekat az to zase naskoci a fsechno bude zas jak ma byt.
Za 3 roky bude stejne konec sveta (dle toho, co sem si precet vod pana Melouna), tak uz mam vsechno v pussy

No vono je to taky tím,že to zatím postihlo nejvíc ten autoprumysl a nějakou dobu bude trvat než se to rozleze do fšech odvětví,prostě než lidem dojdou prachy,pak to možná pocítíš taky,možná aji Palous a tak. Nebo se to zbráborá a bude to zase v cajku,ještě dřív než to postihne víc lidígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Baltazar (Člen)
25.01.2009 11:51:31
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

ROMIN z vysoka kašli, tam na tý moravě:idontknow::idontknow::idontknow:
no a vidíš, já jsem si vždycky myslel, že vy tam na moravě, máte všechno takový lepčejší a větší a prostě zupr.
já se vlády nezastávám, ale až se ti jednou nepostaví, tak za to budou asi taky odpovědný že:idontknow:
Dokud jsem vydělával tak OK, ale najednou mě nikdo nechce, kdo za to může? no jasně vláda.:good: (je by mě zajímalo, jestli jsi jako živnostník ze všeho řádně platil daně?)
Jo a s tím plynem a uhlím, to je jasný zase vláda:good:
A počítám, že to určitě bude tou DPH:good: Myslím, že je jasný, že cena energíí půjde nahoru tak, že se s toho poserem, tak doufám, že bude ve vládě kámoš Ráth s Paroubkem a pak je vezmete vidlema bo za to budou mít odpovědnost:good::-D:-D:-D

Loser doufám, že budeš mít pravdu a že to po restartu zasejc půjde:good:


The father of the little princess of the dawn
Loser (Administrator)
25.01.2009 11:58:40
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Vikec: no ja jsem si naopak tou krizi trosku polepsil, pze v CR nebyly zadny projekty, tak me poslali do Turecka, kde si ziju fakt nad pomery. Ale v podstate jsem mel jen stesti, ze makam pro tuhle firmu (paradoxne Americkou smile1)
To propusteni je bohuzel smutna vec. Ted je treba jen pockat na prvni injekci v podobe velke zakazky (napriklad do tech automobilek) a do mesice nebo dvou uz se to zacne rozvijet i v dalsich odvetvich, ktere jsou zavisle prave na automobilkach (a ze jich neni malo).
Jinak, ja bych rekl, ze problemem ceskejch lidi je, ze se snazi porad co nejvic penez setrit a skladovat doma. Na jednu stranu je to dobry, pze nikdy nevis, co se posere, ale na druhou stranu je to na pikacu, pze pokud do neceho vrazis penize, v podstate se ti obratem vrati. Kdyz pujdu do knajpy, utratim tam treba lytr nebo dva, tak ma hospodskej hnedka lepsi trzby a muze si dovolit utratit vic penez napriklad v obchode, kterej tim padem bude nakupovat vic zbozi od dodavatelu, kteri tak daji vice vydelat dalsim firmam (treba pekarnam). Ty pak zacnou vic prosperovat a opet se budou snazit poslat sve penize do zvelebovani firmy - napriklad vylepseni stavajiciho softwaru. No a tim uz se to kolecko opet uzavira u me, pze budu mit vic prace a tim i vic penez na utraceni po hospudkach. Proto porad chlastam bigsmilebigsmilebigsmile
Ale myslim, ze tohle vi asi kazdejsmile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Hulibrk (Člen)
25.01.2009 12:05:10
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Na CT1 prave zacinaji OVM,silne k tomuto tematu...


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
Loser (Administrator)
25.01.2009 12:06:47
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

JJ Baltazar ma recht v tom, ze se zde v podstate kazdej snazi nejakym zpusobem neco ojebavat (treba prave na tech danich). Ale je treba si uvedomit, ze pokud nekam neco nedas, tak si od tam taky nemuzes nic vzit. Ikdyz spousta lidi povazuje za samozrejmost, ze by mel od statu porad neco dostavat aniz by ho napadlo, ze by bylo taky dobry do nej neco vlozit. Viz poplatky u lekare - dle meho to je vynikajici vec (mozna trochu nedotahnuta do konce, ale byl to velky krok dopredu). Stejne tak povazuju za samozrejmy, ze pokud nekam vkladam vic nez nekdo jinej, mel bych od tam opet i vic dostavat (napriklad posledni afera s vysi materske). Bych se zde mohl rozepsat a prestat az zitra vecer, ale myslim, ze spousta z nas tady chape tyto veci stejne jako ja a neni treba se o tom bavit


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Hulibrk (Člen)
25.01.2009 12:15:12
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Loser psal:

JJ Baltazar ma recht v tom, ze se zde v podstate kazdej snazi nejakym zpusobem neco ojebavat (treba prave na tech danich). Ale je treba si uvedomit, ze pokud nekam neco nedas, tak si od tam taky nemuzes nic vzit. Ikdyz spousta lidi povazuje za samozrejmost, ze by mel od statu porad neco dostavat aniz by ho napadlo, ze by bylo taky dobry do nej neco vlozit. Viz poplatky u lekare - dle meho to je vynikajici vec (mozna trochu nedotahnuta do konce, ale byl to velky krok dopredu). Stejne tak povazuju za samozrejmy, ze pokud nekam vkladam vic nez nekdo jinej, mel bych od tam opet i vic dostavat (napriklad posledni afera s vysi materske). Bych se zde mohl rozepsat a prestat az zitra vecer, ale myslim, ze spousta z nas tady chape tyto veci stejne jako ja a neni treba se o tom bavit

goodgoodgood
Shrnu cos napsal.Socialisticky ojebavat a kapitalisticky zit.Tak to u nas je.


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
Filous (Člen)
25.01.2009 12:19:18
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Loser psal:

JJ Baltazar ma recht v tom, ze se zde v podstate kazdej snazi nejakym zpusobem neco ojebavat (treba prave na tech danich). Ale je treba si uvedomit, ze pokud nekam neco nedas, tak si od tam taky nemuzes nic vzit. Ikdyz spousta lidi povazuje za samozrejmost, ze by mel od statu porad neco dostavat aniz by ho napadlo, ze by bylo taky dobry do nej neco vlozit. Viz poplatky u lekare - dle meho to je vynikajici vec (mozna trochu nedotahnuta do konce, ale byl to velky krok dopredu). Stejne tak povazuju za samozrejmy, ze pokud nekam vkladam vic nez nekdo jinej, mel bych od tam opet i vic dostavat (napriklad posledni afera s vysi materske). Bych se zde mohl rozepsat a prestat az zitra vecer, ale myslim, ze spousta z nas tady chape tyto veci stejne jako ja a neni treba se o tom bavit

...sem netušil, že seš aš tag rozumnej voebigsmilebigsmilebigsmile ...ale máš rechtgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Baltazar (Člen)
25.01.2009 12:22:23
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Loser psal:

JJ Baltazar ma recht v tom, ze se zde v podstate kazdej snazi nejakym zpusobem neco ojebavat (treba prave na tech danich). Ale je treba si uvedomit, ze pokud nekam neco nedas, tak si od tam taky nemuzes nic vzit. Ikdyz spousta lidi povazuje za samozrejmost, ze by mel od statu porad neco dostavat aniz by ho napadlo, ze by bylo taky dobry do nej neco vlozit. Viz poplatky u lekare - dle meho to je vynikajici vec (mozna trochu nedotahnuta do konce, ale byl to velky krok dopredu). Stejne tak povazuju za samozrejmy, ze pokud nekam vkladam vic nez nekdo jinej, mel bych od tam opet i vic dostavat (napriklad posledni afera s vysi materske). Bych se zde mohl rozepsat a prestat az zitra vecer, ale myslim, ze spousta z nas tady chape tyto veci stejne jako ja a neni treba se o tom bavit

Jo já to prostě neumím tak pěkně napsatgoodgoodgood


The father of the little princess of the dawn
PALOUS (Člen)
25.01.2009 12:23:17
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Filous psal:
Loser psal:

JJ Baltazar ma recht v tom, ze se zde v podstate kazdej snazi nejakym zpusobem neco ojebavat (treba prave na tech danich). Ale je treba si uvedomit, ze pokud nekam neco nedas, tak si od tam taky nemuzes nic vzit. Ikdyz spousta lidi povazuje za samozrejmost, ze by mel od statu porad neco dostavat aniz by ho napadlo, ze by bylo taky dobry do nej neco vlozit. Viz poplatky u lekare - dle meho to je vynikajici vec (mozna trochu nedotahnuta do konce, ale byl to velky krok dopredu). Stejne tak povazuju za samozrejmy, ze pokud nekam vkladam vic nez nekdo jinej, mel bych od tam opet i vic dostavat (napriklad posledni afera s vysi materske). Bych se zde mohl rozepsat a prestat az zitra vecer, ale myslim, ze spousta z nas tady chape tyto veci stejne jako ja a neni treba se o tom bavit

...sem netušil, že seš aš tag rozumnej voebigsmilebigsmilebigsmile ...ale máš rechtgood

von není rozumnej todle ví každej co načmáralidontknowde vo to že není výjmečně na šrotbigsmile


Jebat motorky :-)
Ondráš (Člen)
25.01.2009 12:27:34
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Loser psal:

ja se vam teda omlouvam, ale ja zadnou krizu nepocituju. Rohlik je porad stejne drahej, pivisko taky, benzin sel dolu, penauze mam furt stejny ... Jedina vec, ktera me sere, je, ze kdyz kuciii americti neco poserou, tak se kvuli temu domrda celej svet. Ja bych to ale videl jen na takovej restart a ted uz jen cekat az to zase naskoci a fsechno bude zas jak ma byt.
Za 3 roky bude stejne konec sveta (dle toho, co sem si precet vod pana Melouna), tak uz mam vsechno v pussy

Jsem na tom podobné (možná proto, že jsme ve stejném odvětví).
Dělám ve státním sektoru a až přestane platit i stát, tak už si všichni můžeme jít hodit mašli.bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Hanz (Člen)
25.01.2009 13:09:06
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Chlapi, výrokem "nás se krize nedotkne" nám vláda vůbec nelhala. Tím výrokem "nás" mysleli  sebe poslancebigsmilesmile1


WD club member...
Loser (Administrator)
25.01.2009 13:15:40
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

nejsem chytrej, jen uvedomelej a myslim, ze Palous na to kapnul uplne presne. Travim vikend v praci, tak neni cas na nejaky vetsi popijeni (a navic - prece nebudu podporovat ekonomiku Turkum bigsmile)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
VikecB12 (Člen)
25.01.2009 16:43:49
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Do pyče s tím,dem se bavit kolik nám tožerebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pajk (Člen)
25.01.2009 17:18:36
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Máš recht, mě pět a půlbigsmile

VikecB12 (Člen)
25.01.2009 17:44:58
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Mě vosumsmile2bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pajk (Člen)
25.01.2009 18:02:05
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

surprisedto máš blbý, ale zas mu aspoň chutnábigsmile

Michal Dk (Člen)
25.01.2009 18:13:47
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Mě něco mezi ale nejezdím tam kde jsou kopce abych ušetřil.smile1

fidoB6 (Člen)
25.01.2009 18:34:36
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

6 při palběsmokin


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Marián (Člen)
25.01.2009 18:36:10
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

tak to ani nevjedes ze Dvora v tom pripade...surprised


...sam mezi jebkarema...
Michal Dk (Člen)
25.01.2009 18:38:42
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Marián psal:

tak to ani nevjedes ze Dvora v tom pripade...surprised

Musím jenom na CH.Hradiště Miletín je nedostižnejsmile1

B 12 (Člen)
25.01.2009 18:39:21
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Já abych ušetřil, dal jsem dnes 40 na kole po lese. A žádná krize cestou nebyla. Doporučuju všemsmile1good

Michal Dk (Člen)
25.01.2009 18:42:16
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

B 12 psal:

Já abych ušetřil, dal jsem dnes 40 na kole po lese. A žádná krize cestou nebyla. Doporučuju všemsmile1good

Tento způsob šetření se mi zdá poněkud nešťastný.smile1

PALOUS (Člen)
25.01.2009 20:00:23
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

B 12 psal:

Já abych ušetřil, dal jsem dnes 40 na kole po lese. A žádná krize cestou nebyla. Doporučuju všemsmile1good

ts 10 pješkygooda taky po lesíchgood


Jebat motorky :-)
ross (Člen)
25.01.2009 20:50:20
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

já jsem dneska nemocnej a protože jsem se nehl z gauče ani na žrádlo, tak jsem taky ušetřilgood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ondráš (Člen)
25.01.2009 20:54:50
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

ross psal:

já jsem dneska nemocnej a protože jsem se nehl z gauče ani na žrádlo, tak jsem taky ušetřilgood

VVH SDH: Jedno malé beer + 2 brčoly + 2 kč pro obsluhu = 30 Kč.

Jsem dnes taky ušetřil.evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PALOUS (Člen)
25.01.2009 21:22:33
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Ondráš psal:
ross psal:

já jsem dneska nemocnej a protože jsem se nehl z gauče ani na žrádlo, tak jsem taky ušetřilgood

VVH SDH: Jedno malé beer + 2 brčoly + 2 kč pro obsluhu = 30 Kč.

Jsem dnes taky ušetřil.evil

a ještě víc bys ušetřil kdybys nevymetal hospodyevil


Jebat motorky :-)
Tom-DK (Člen)
25.01.2009 22:16:25
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

vona je nejaká krize sem zas asi něco zaspal bigsmilebigsmilebigsmile

osiris (Člen)
25.01.2009 22:21:56
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

...doslova medvěde elektrickej bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bery (Člen)
25.01.2009 22:24:29
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

a počítá se taky manželská krizeidontknow


momentalně zavostalej
Tom-DK (Člen)
25.01.2009 22:24:47
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

jen sem si všiml že je ouro za 28 a to mě docela potěšilo smile1smile1

Ondráš (Člen)
26.01.2009 00:32:59
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

PALOUS psal:

a ještě víc bys ušetřil kdybys nevymetal hospodyevil

To ne... Musím se stále udržovat v povědomí a občas rozvířit klidné vody vesnické hospody.cool

Tentokrát to teda nebylo, no...redface Snad příště.evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
26.01.2009 08:06:07
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Tom-DK psal:

jen sem si všiml že je ouro za 28 a to mě docela potěšilo smile1smile1

jj, to ejro me taky tesi goodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
jirka silver (Člen)
26.01.2009 11:21:09
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Už se těším na vládu tlusté pihy.Pro neinformované.
Vývoj státního dluhu-zdroj Min.financí 
rok 2000 289mld
rok 2001 345mld
rok 2002 395mld
rok 2003 493mld
rok 2004 592mld
rok 2005 691mld
rok 2006 802mld
rok 2007 892mld
A to ekonomika rostla.Proto se musely udělat reformy tzn.zastavit zadlužování tj.nepopulární zvyšování dph,krácení neschopenek......
Lidi zeptejte se Paroubka kde jsou rezervy na horší časy.
Naivní představa,že to zachrání zdanění 30% bohatých.Zase se ukázalo,že to jsou stejní komanči jak v roce 1948 milionářská daň apod.Jsme národ ubrečenejch,závistivejch sráčů.
30% zdanění se mě osobně netýká,ale stydím se,že vůbec někdo takového kdo to chce zavést volí.idontknow


Najdete nás na každém kilometru
Meloun (Člen)
26.01.2009 12:10:16
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

...konec se blíží..evil


PURE NAKED BIKE!
tajnej (Člen)
26.01.2009 12:21:56
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Hoši poďte, pomůžeme republice!
Dáme se dohromady po pěti jako Rychlý Šípy a jako jeden muž se Paroubkovi přiznáme, že sme dohromady s tim ročnim příjmem přes limit a chcem platit aspoň těch 30%.

Banditatom (Člen)
26.01.2009 12:38:55
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

bych to prodal němcům za vyrovnání státního dluhu a udělal tady skanzen a rychtiksmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
26.01.2009 17:51:51
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Banditatom psal:

bych to prodal němcům za vyrovnání státního dluhu a udělal tady skanzen a rychtiksmokin

Jak to bylo ve Slunce, seno, erotika... Předtím jsme dělali Evropě šašky zadarmo, tak je budeme dělat dál, ale za peníze.smile1good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
26.01.2009 17:53:14
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Ondráš psal:
Banditatom psal:

bych to prodal němcům za vyrovnání státního dluhu a udělal tady skanzen a rychtiksmokin

Jak to bylo ve Slunce, seno, erotika... Předtím jsme dělali Evropě šašky zadarmo, tak je budeme dělat dál, ale za peníze.smile1good

no a ne good stejně to tak skončí takže bych to vyřešil takgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
RadkaB6 (Člen)
27.01.2009 15:43:27
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

No myslím, že takhle už to prostě dál  jít nemohlo. Jak jste tady psali, žijeme požitkářskej život, půjčujeme si a máme tak akorát na kus chleba, zadlužujeme sebe i stát, vyrtábíme levně v Číně - taky tam mají témeř veškerou hotovost (několik biliónů dolarů) tuším, Amerika se bojí že ji zkoupí, nemůžou polevit s úroky např. na hypotéky aby to nebyla druhá Čína, terrosrosti se začali chytře soustředit na obchodní lodě (tím nám uškodí mnohem víc), doby doručení se zkracuje,náročnost nás odběratelů je nekonečná a tak předpokládám, že všechno se odebere z Číny směrem k nám (Turecko, Balkán, Ukrajina) aby byly dodrženy dodací doby a nebylo zboží ohroženo na vodě... A co Číňani? mají problém - lidi bez práce, ohrožení komunismu a tak se nám sem za chvíli naplaví bad a tak to jde dál a dál.... a co jsme my Čecháčci? Jen malinkatá část ekonomického kolotoče. Takže do pr..le s celou Lis.smlouvou smile1Prvně ti velicí co to ovlivní a pak někde možná my. Copak se bude někdo zajímat, že čecháček nemá oproti Němčourům co do pusy??


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
sonyk (Člen)
27.01.2009 15:59:10
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

me se krize zatim nedotkla ale da se pocitat s tim ze nam ubude prodej nabytku, jenze me to netrapi pac od zitra jdu ve stejne firme ale do jine pozice a to na rypadlonakladac kde je prace az az, tak doufam ze to vydrzi.

Holt lidi co jsou bez prace budou muset vzit do ruky lopatu a krumpac a par mesicu to vydrzet. A vydrzet se to da. Ovsem je na snade jestli je nekdo zamestna kdyz tu mame UK za par kacen. Njn sme zavisli na automobilovym prumyslu ten de do kopru, a jina mista uz davno obsadili cizinici pac ceskym rucickam se tvrde makat nechce


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Mour (Člen)
27.01.2009 16:03:43
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

sonyk psal:

me se krize zatim nedotkla ale da se pocitat s tim ze nam ubude prodej nabytku, jenze me to netrapi pac od zitra jdu ve stejne firme ale do jine pozice a to na rypadlonakladac kde je prace az az, tak doufam ze to vydrzi.

Holt lidi co jsou bez prace budou muset vzit do ruky lopatu a krumpac a par mesicu to vydrzet. A vydrzet se to da. Ovsem je na snade jestli je nekdo zamestna kdyz tu mame UK za par kacen. Njn sme zavisli na automobilovym prumyslu ten de do kopru, a jina mista uz davno obsadili cizinici pac ceskym rucickam se tvrde makat nechce

...kura kdybych to uměl, tak hned du na rypadlonakladač good

osiris (Člen)
27.01.2009 16:22:41
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

...rypadlo já sem slušný, ale nakládat neumím bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
27.01.2009 16:22:59
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Mour psal:
sonyk psal:

me se krize zatim nedotkla ale da se pocitat s tim ze nam ubude prodej nabytku, jenze me to netrapi pac od zitra jdu ve stejne firme ale do jine pozice a to na rypadlonakladac kde je prace az az, tak doufam ze to vydrzi.

Holt lidi co jsou bez prace budou muset vzit do ruky lopatu a krumpac a par mesicu to vydrzet. A vydrzet se to da. Ovsem je na snade jestli je nekdo zamestna kdyz tu mame UK za par kacen. Njn sme zavisli na automobilovym prumyslu ten de do kopru, a jina mista uz davno obsadili cizinici pac ceskym rucickam se tvrde makat nechce

...kura kdybych to uměl, tak hned du na rypadlonakladač good

ja to neumim zejtra mi zacina skola(aneb hodte ho do vody on e nauci plavat) Zatim sem se jen asi 20 minut hrabal v maly hromadce pisku a spis em se seznamoval se servisem atd. Zejtra me ceka nalozit nejaky palety a ve ctvrtek uz nejaky bagrovani. sice sem do toho po hlave nechtel ale musim. JJ sem rad ze to muzu zkusit a kdyz tak v tom delat sice ses od nevidim do nevidim v praci ale mas co jist a za co jezdit na moto smile1 Sice sem ted jezdil nakladaku a to byla docela pohoda, jenze nesmelo zaprset to sem pak musel liazku porad od nekuk vykopavat pac se to hned zahrabe.

Tohle budu uz moje 4 finkce v praci za 4 roky ale vubec mi to nevadi , clovek se nesmi bat kdyz chce praci. delal sem serizovace a materialsitu v lisovne plastu pro automobilky a sem rad ze sem uek, ted sem dva roky proddaval nabytek a rok jezdil s nakladakem takze ted snad bude uz jen lipsmile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
27.01.2009 16:25:00
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
27.01.2009 16:42:29
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

sonyk psal:

.........ja to neumim zejtra mi zacina skola..........

...hele tak se tam zeptej jestli učej i háčky a čárky redface bigsmile

ps: líp se to čte good
pps: vydíš jaký jsem rypadlo smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
27.01.2009 16:44:17
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

osiris psal:
sonyk psal:

.........ja to neumim zejtra mi zacina skola..........

...hele tak se tam zeptej jestli učej i háčky a čárky redface bigsmile

ps: líp se to čte good
pps: vydíš jaký jsem rypadlo smile1

dobře tedy. Budu psát háčky i čárky od teď tu na fóru smile1 JJ jde ti to moc dobře smile1goodbigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
27.01.2009 16:48:03
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

...děkuju good smile1 spíš bych čekal že mě pošleš do prdele bigsmile bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ross (Člen)
27.01.2009 17:31:59
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

osi, jdi do prdelebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
barynek (Člen)
27.01.2009 18:15:17
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

ross psal:

osi, jdi do prdelebigsmile

ty aby ses neozval jak do o bohatost slovní zásoby, co?evilbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Kuna (Člen)
30.01.2009 18:50:54
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

....hlavu vzhůru přátelé....musíme doufat,že zas bude lépe!!!Za chvíli bude jaro a bude hned lepší nálada!!!Hlavně že jsme zdraví......peníze se zase vydělajsmile1smile1smokin

sonyk (Člen)
31.01.2009 08:20:44
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

osiris psal:

...děkuju good smile1 spíš bych čekal že mě pošleš do prdele bigsmile bigsmile

Mě máš za nějakýho hulváta? Mě maminka slušně vychovala smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Michal Dk (Člen)
31.01.2009 08:55:10
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Včera proběhla zpráva v televizi že by měna Euro nemuselo ustát finanční krizi.

sonyk (Člen)
31.01.2009 08:56:34
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

Michal Dk psal:

Včera proběhla zpráva v televizi že by měna Euro nemuselo ustát finanční krizi.

Co by to znamenalo pro nás smrtelníky? asi krizi pro vývoce?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Michal Dk (Člen)
31.01.2009 09:04:00
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

sonyk psal:
Michal Dk psal:

Včera proběhla zpráva v televizi že by měna Euro nemuselo ustát finanční krizi.

Co by to znamenalo pro nás smrtelníky? asi krizi pro vývoce?

Netuším ale asi inflace a pokles hodnoty eura vývoz v assvyniká to prej vysokejma investicema na podporu hospodářství.

fido (Člen)
31.01.2009 09:13:07
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

někde jsem slyšel..ženejen  každej začínající ekonom ví, že trvalý hospodářský růst je utopie..přijde krize která je nezbytná pro další nastartování.
Otázka zní jak dlouho ta recese bude trvat. Problém je, že každej být bohatej nemůže..i když aspoň duševně snad.

..Někomu múže být fajn s ofcema na salaši, protože má vše, co nutně potřebuje a vykálí se za smrčkemidontknowidontknow

konzum je mor...smile1 " konec mentorování",.... ale jinak je todle vlákno na chowno váženísmokin protože my co se nemůžeme spoléhat na stát...surprised

Nedávno jsem zažil akční příhodu s jedním státním úředníkem - začínám vážně pochybovat zda to má vůbec fungovat ta službabigsmile


bla...blabla...!
ross (Člen)
31.01.2009 21:58:29
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

fido psal:

někde jsem slyšel..ženejen  každej začínající ekonom ví, že trvalý hospodářský růst je utopie..přijde krize která je nezbytná pro další nastartování.
Otázka zní jak dlouho ta recese bude trvat. Problém je, že každej být bohatej nemůže..i když aspoň duševně snad.

..Někomu múže být fajn s ofcema na salaši, protože má vše, co nutně potřebuje a vykálí se za smrčkemidontknowidontknow

konzum je mor...smile1 " konec mentorování",.... ale jinak je todle vlákno na chowno váženísmokin protože my co se nemůžeme spoléhat na stát...surprised

Nedávno jsem zažil akční příhodu s jedním státním úředníkem - začínám vážně pochybovat zda to má vůbec fungovat ta službabigsmile

ty weo, já žasnu

tos někde opsalbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
fido (Člen)
31.01.2009 23:32:40
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

rosátko:
nene to je ze mě, neznáš zadáka předáku..

bigsmile


bla...blabla...!
osiris (Člen)
01.02.2009 00:20:23
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

...já znám dva ...a ty choděj s lyžema na procházku bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fido (Člen)
01.02.2009 07:52:10
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

..asi trénovalisurprised

nebo se jedná vo trubky..
idontknow


bla...blabla...!
PALOUS (Člen)
01.02.2009 08:44:01
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

osiris psal:

...já znám dva ...a ty choděj s lyžema na procházku bigsmile

goodbigsmilemagoři


Jebat motorky :-)
ross (Člen)
01.02.2009 10:54:39
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

volové,

neznáte skialpinismusheadshake

bigsmile

ale že to byla procházkagood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
fido (Člen)
01.02.2009 11:31:50
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

pokud se orientuješ podle mapy!!surprised

stane se , že to nevyjde..surprised

smile1

jo a asssi dělejte z plasteliny a ne ze šampionůcool


bla...blabla...!
PALOUS (Člen)
01.02.2009 12:18:11
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

fido psal:

pokud se orientuješ podle mapy!!surprised

stane se , že to nevyjde..surprised

smile1

jo a asssi dělejte z plasteliny a ne ze šampionůcool

nechtěl si říct ze šampónůevilbigsmile


Jebat motorky :-)
666killer (Člen)
01.02.2009 12:35:22
Offline

Re: ZAJEBANÁ KRIZE

joo fido a mapabigsmile


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr