Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Scala Rider Bluethoot Q2

Hanz (Člen)
26.01.2009 18:26:35
Offline

Scala Rider Bluethoot Q2

Zdar chlapi, máte někdo zkušenost se Scala Rider Bluethoot Q2 stereo, nějaký postřehy, třeba jak to komunikuje s mobilem, mp3, atd...idontknow, instalace do helmyidontknow, interkomidontknowslyšitelnost za jízdyidontknow
Budu rád ze každý názor. Dikeshelp


WD club member...
ross (Člen)
26.01.2009 18:50:55
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

tak tohle vůbec neznámsurprised


ale je to taky názorbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Hanz (Člen)
26.01.2009 19:42:35
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Psal jsem, že budu rád za každý názor, takže sem rrráááááddddd.bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Doufám, že není posledníidontknow


WD club member...
Michal Dk (Člen)
26.01.2009 19:50:55
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Bedřich (Člen)
26.01.2009 20:32:13
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Mě se tyhle hračky líbí. Co jsme se tak díval, tak tenhle přístroj se prodává pod několika značkama. Mě se llíbí ten pár na komunikaci s batohem(200EUR). Ale nevim...
Viděl jsi to na vlastní voči?  Já jo a mě to přijde hrozně velký. idontknow

Taky by mě zajímala nějaká zkušenost, výdrž baterky, jak chodí to BT...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
luig (Člen)
26.01.2009 20:55:13
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Kdysi jsem se pídil po tom jestli třeba mobil umí komunikovat se dvěma BT zařízeníma současně (třeba s GPS modulem a BT sluchátkem). Ber jen jako poznámku, páč jsem pochopil že né každej toho je schopen, aby se ti nestalo že budeš chtít spojit víc BT zařízení k sobě a nebude to chodit. Ale jinak to vypadá solidně good


Ne asi
mr.BSE (Člen)
26.01.2009 21:01:43
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Kdyz jedu, tak jedu proto, abych "utekl ostatnim", takze me mobil absolutne netrapi good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Hanz (Člen)
26.01.2009 21:05:51
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Na vlastní oči jsem to ještě neviděl, takže nemám ani představu a bohužel neznám nikoho kdo něco podobného vlastní. Na netu jsem viděl právě tento přístroj scala ve zvýhodněném setu pro řidiče a spolujezdce (2ks) za cca 5600Kč. Tak mě zaujala ta cena(1ks cca3900Kč), ale nemám zas prachy na rozhazování, natož na variantu pokus omyl. Tak sem myslelidontknow ,že to někdo má a poradí. Tak nevímbad


WD club member...
Hanz (Člen)
26.01.2009 21:08:26
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Tady nejde ani tak o ten telefon (ten stejně vypínámbigsmile) jak o music a komunikaci se spolujezdcem za jízdy. Nebaví mě pořád na sebe křičet přes helmy.


WD club member...
Ondráš (Člen)
27.01.2009 09:02:21
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Hanz psal:

Tady nejde ani tak o ten telefon (ten stejně vypínámbigsmile) jak o music a komunikaci se spolujezdcem za jízdy. Nebaví mě pořád na sebe křičet přes helmy.

Počkej si až bude zase v Lídlu akce. Stojí tam 200,- a udělá ti úplně stejnou službu jako tenhle za tisíce. Jo a baterka tam vydrží rok.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
27.01.2009 13:01:11
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Ahoj, mám ten první model tzn. mám jen jedno sluchátko v helmě. Komunikaci to zvládne současně s telefonem tak i s navigací. Ten tvůj model na tuty zvládne i komunikaci i s druhou HF, pro sichr si prostuduj na stránkách výrobce údaje. Když jsem kupoval TomTom Rider tak jeho součástí tahle HF sada je. Jsem s ní spokojenej i když sem toho zase tolika nenajel. Zkus se zeptat Americkýho Jirky, ten s tím procestoval spoustu kiláků.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Hanz (Člen)
27.01.2009 14:32:58
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Zdenda a všem :  Díkyevil

Ještě počkám jestli to bude na výstavě Motocykl 2009 abych to omrkl na vlastní oči popř. vyzkoušelidontknow. A když ne, tak to asi risknu, ale jak to bude napussy, tak to rozšlapu i s přilbou a spolujezdcem #´@&´@´{}´{´@´{´@&&´@}#´@´{´@´{&&#aaaaaaaasmokin


WD club member...
Loser (Administrator)
27.01.2009 14:44:59
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Ondras: pravdu dis kamaryde, pravdu dis. Testoval jsem to zatim teda jen jednou nebo dvakrat (pac to porad zapominam doma). Jen pokud mas tesnou helmu, tak to po nejake dobe celkem boli v uchu a pokud jedes vic jak sto, tak se mi to nejak automaticky vypinalo, pze nebylo vubec nic slyset (ani sum od vetru v mikrofonu). Ale pokud jedes kochacku kolem 80 km/h, tak si pokecas. Dalsi nevyhoda je, ze mas u sebe krabicku, do ktere pichnes svuj o batuzkuv dratek od sluchatek a kdyz na to pri zastaveni zapomenes, tak se muze stat, ze to trosku rozjebes. Za ty 200 jsem zjistil, ze takovou vec vlastne ani nepotrebuju, pze kdyz ridim, tak ridim a uzivam si jizdu. S batohem si muzu pokecat az zastavim na cigaro. A takovy to domlouvani jako zastav, chce se mi curat se da vyresit predem domluvenou komunikaci rukama. A vubec - stejne z 90% jezdim sam.
Ale ten bluetooth srac muze byt dobrej, pokud jede vic motorek nekam na delsi vylet a je treba se behem cesty domlouvat, kudy dal nebo treba oznamit, ze mam nejakej potiz a musim zastavit (nebo nedej boze, jak se mi casto stava, ze se ztratim a vostatni si toho nevsimnou, tak jim oznamit, kde se nachazim). Ale i tak je to k nicemu ... vseci vi, jak se jezdi ve skupine a vzdycky jsme se po chvilce nasli aj bez toho. Takovy vecicky jsou dobry akorat tak pro chopraky a skutraky, ne pro pilu rezajici banditaky jako jsem ja bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Bodlinka (Člen)
27.01.2009 14:55:01
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Loser psal:

... Jen pokud mas tesnou helmu, tak to po nejake dobe celkem boli v uchu a pokud jedes vic jak sto, tak se mi to nejak automaticky vypinalo, pze nebylo vubec nic slyset (ani sum od vetru v mikrofonu)...

Mno to bude tim, ze jsem to vypinala ja bigsmilebigsmilebigsmile

Jinak souhlas... defakto je to k nicemu bad


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Ondráš (Člen)
27.01.2009 15:12:09
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Loser psal:

Ondras: pravdu dis kamaryde, pravdu dis. Testoval jsem to zatim teda jen jednou nebo dvakrat (pac to porad zapominam doma). Jen pokud mas tesnou helmu, tak to po nejake dobe celkem boli v uchu a pokud jedes vic jak sto, tak se mi to nejak automaticky vypinalo, pze nebylo vubec nic slyset (ani sum od vetru v mikrofonu). Ale pokud jedes kochacku kolem 80 km/h, tak si pokecas. Dalsi nevyhoda je, ze mas u sebe krabicku, do ktere pichnes svuj o batuzkuv dratek od sluchatek a kdyz na to pri zastaveni zapomenes, tak se muze stat, ze to trosku rozjebes. Za ty 200 jsem zjistil, ze takovou vec vlastne ani nepotrebuju, pze kdyz ridim, tak ridim a uzivam si jizdu. S batohem si muzu pokecat az zastavim na cigaro. A takovy to domlouvani jako zastav, chce se mi curat se da vyresit predem domluvenou komunikaci rukama. A vubec - stejne z 90% jezdim sam.
Ale ten bluetooth srac muze byt dobrej, pokud jede vic motorek nekam na delsi vylet a je treba se behem cesty domlouvat, kudy dal nebo treba oznamit, ze mam nejakej potiz a musim zastavit (nebo nedej boze, jak se mi casto stava, ze se ztratim a vostatni si toho nevsimnou, tak jim oznamit, kde se nachazim). Ale i tak je to k nicemu ... vseci vi, jak se jezdi ve skupine a vzdycky jsme se po chvilce nasli aj bez toho. Takovy vecicky jsou dobry akorat tak pro chopraky a skutraky, ne pro pilu rezajici banditaky jako jsem ja bigsmilebigsmilebigsmile

A to já s tím zase najezdil hodně. Do nějaký 100vky jsem to ještě slyšel. Do 120 jsem musel řvát a občas jsem něco slyšel a nad 120 to bylo bez šance (ale tady bych to spíš viděl podle druhu helmy). Jo, tlačilo to jak sviňa a jet v tom celý den je na prd. Pokud jsem jel od rána, tak nejpozději okolo 4.-5. už jsem to musel sundat. Dobře to vyřešil Bedřich. Ten si dal pod polstrování helmy nějaké repráčky, takže neměl tu pecku. Jak to dělal musíte na něj. Mě se to osvědčilo v době kdy jsem měl jen mapu a ne navigaci. Peťa mi opřela autoatlas o záda a říkala kam mám jet.smile1 taky se to hodilo když jsme třeba ve městě něco hledali, tak já se mohl soustředit na cestu a spolujezdec se koukal kolem. Při dlouhých rychlých přesunech to je na nic, ale pokud jede člověk kochačku do 80 dá se s tím vést plynulý rozhovor. good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
27.01.2009 15:39:13
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Bodlinka psal:
Loser psal:

... Jen pokud mas tesnou helmu, tak to po nejake dobe celkem boli v uchu a pokud jedes vic jak sto, tak se mi to nejak automaticky vypinalo, pze nebylo vubec nic slyset (ani sum od vetru v mikrofonu)...

Mno to bude tim, ze jsem to vypinala ja bigsmilebigsmilebigsmile

No jo, zenska. Zacina to tim, ze bez zeptani vypina komunikator, pak zacne drze prepinat televizi a po svatbe uz prepina a vypina i tebe. Bacha na to panovebadbadbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
27.01.2009 16:53:05
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Loser psal:

No jo, zenska. Zacina to tim, ze bez zeptani vypina komunikator, pak zacne drze prepinat televizi a po svatbe uz prepina a vypina i tebe. Bacha na to panovebadbadbad

Ubrat oves, prodloužit bič.smokinsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bedřich (Člen)
27.01.2009 19:55:24
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

2 Zdenda: docela jsi mě potěšil, že to chodí. Mě se líbí mocgood

tady je set pro dva za lepší peníze...

http://cgi.ebay.co.uk/SCALA-TEAMSET-BLU … 240%3A1318

nebo
http://www.morpethmobiles.co.uk/proddet … le_headset

při současnym kurzu to je parádagood

S tím Lídláckym jsme najeli mraky kiláků a bez něj nejezdíme. I když jedu sám, švihnu tam navigaci a frčim. Ale pravda je, že po upravě do helmy a připojení na Jack. Je to super věcička a maximálně jsem spokojený. Jen ty dráty...U toho z Lídlu je problém v baterkách. Když jsou trochu vybitý, tak to stále mluví, ale při normální 100 a vyšší rychlosti se špatně čistí ruchy a je to napikaču. Baterka = max 10hodin funkce, pak měnit a uslyšíte rozdíl, mám to vyzkoušenýgood

Přemýšlím o tom setuidontknow ale teď nemám ani motosmile2


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Dado (Člen)
27.01.2009 22:04:48
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Hanz (Člen)
27.01.2009 22:06:48
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Nevíte někdo jak fungujou ty bluetooth sady s telefonem?? Mám na mysli, jestli jde poslouchat hudba z telefonu (mp3) (něco jako způsob bluetoothových repráků k telefonům).idontknowidontknowidontknow


WD club member...
Zdenda (Člen)
27.01.2009 23:45:50
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Nic proti věcem z Lídlu, pár věcí od nich mám, ale řadit jejich HF na stejnou úroveň jako Scala Rider je úsměvnýsmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
27.01.2009 23:47:23
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Bedřich psal:

2 Zdenda: docela jsi mě potěšil, že to chodí. Mě se líbí mocgood

tady je set pro dva za lepší peníze...

http://cgi.ebay.co.uk/SCALA-TEAMSET-BLU … 240%3A1318

nebo
http://www.morpethmobiles.co.uk/proddet … le_headset

při současnym kurzu to je parádagood

S tím Lídláckym jsme najeli mraky kiláků a bez něj nejezdíme. I když jedu sám, švihnu tam navigaci a frčim. Ale pravda je, že po upravě do helmy a připojení na Jack. Je to super věcička a maximálně jsem spokojený. Jen ty dráty...U toho z Lídlu je problém v baterkách. Když jsou trochu vybitý, tak to stále mluví, ale při normální 100 a vyšší rychlosti se špatně čistí ruchy a je to napikaču. Baterka = max 10hodin funkce, pak měnit a uslyšíte rozdíl, mám to vyzkoušenýgood

Přemýšlím o tom setuidontknow ale teď nemám ani motosmile2

Jo a jde to ještě o helmy lehce odepnout a třeba to sebou netahat když to nepotřebuješ.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Tom-B6 (Člen)
28.01.2009 00:18:45
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Mám Cellular line a chodí to suprově . Do 130km se nechá pokecat . Chodí to s navigací i s founem .goodgood


A bude dobře..jenom nevim kdy
Ondráš (Člen)
28.01.2009 00:52:40
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Zdenda psal:

Nic proti věcem z Lídlu, pár věcí od nich mám, ale řadit jejich HF na stejnou úroveň jako Scala Rider je úsměvnýsmile1

Ale každej rok se po nich zaprášísmile1, takže nějakej poměr užitná hodnota/cena tam asi bude.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
28.01.2009 13:24:37
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Ondráš: já ti ale netvrdím, že se po nich nezapráší. Na jeden Mercedes se taky prodá hafo Škodovek a obě auta tě dovezeou z bodu A do bodu B. Ale nikdy bych netvrdil že je to to samý. Někomu stačí pecka v uchu a kabely a někdo preferuje bezdrát, pohodlí v helmě a komunikaci mezi na více kanálech. smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
28.01.2009 13:35:55
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

...celou cestu co jsem lez po čtyřech domů z hospody jsem řval do každýho kanálu hezky zblízka jak tur a hovno, nikdo neodpověděl, takový rady si strč víš kam :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
28.01.2009 15:07:52
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

2 zdenda: Já bych řekl, že podle toho co píše, tak interkom nikdy neměl, takže bych mu doporučoval ať si nejdřív Lídla za 200,- vyzkouší jestli ho vůbec bude potřebovat, a pak ať si koupí kdyžtak za 3 litry něco co ho plně uspokojí. Třeba zjistí, že mu ten Lídl bude stačit.smokin

Můj názor.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
28.01.2009 15:18:32
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

alespoň na tý motice má člověk klidgood a cpát tam interkomsickheadshake

kdysi jsem si koupil interkom značky lídlbigsmile s tím že si u mojí šplhnu poslala mě s tím do háje že chce mít na motorce klid no a tak jsem ho ještě ani nevytáhl z krabičky. nechce ho někdo?evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mazlik (Nový člen)
28.01.2009 20:04:30
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Hanz psal:

Zdar chlapi, máte někdo zkušenost se Scala Rider Bluethoot Q2 stereo, nějaký postřehy, třeba jak to komunikuje s mobilem, mp3, atd...idontknow, instalace do helmyidontknow, interkomidontknowslyšitelnost za jízdyidontknow
Budu rád ze každý názor. Dikeshelp

Tož já jí už půlu roku vozím a pokud nečekáš zázraky - tak je o.k. Má samozřejmě klady i zápory. Dobrý jsou sluchátka, který se jednoduše nalepí na polstrování a jsou natolik plochý že netlačí. Zvuk už je o něco horší . žádný Hi-fi, ale je to slyšet až do cca 150-ky (výklopná airka). Telefonovat umím jen do cca 60-ky s vyklopenou. Nevím kam bych strčil dovnitř mikrofon...pussy BT s telefonem bez problémů, s navigací mi to nejde, protože moje navigace nemá plavoucí BT. Na MP3 používám transmiter a chytám to do helmy přes rádio. Naprogramovat stanice rádia do paměti je neskutečněj vopruz fuck, ale když se to povede tak po Práglu bez problémů a venku MP... Já prostě bez rámusu do ucha nefunguju a motyka je tak tichá ...evil že jsem se napoprve ale rozepsal - CO?redface


heslo k předjíždění: Asi to nestihnu, ale zkusím to ....
Ondráš (Člen)
28.01.2009 20:08:01
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

mazlik psal:

Tož já jí už půlu roku vozím a pokud nečekáš zázraky - tak je o.k. Má samozřejmě klady i zápory. Dobrý jsou sluchátka, který se jednoduše nalepí na polstrování a jsou natolik plochý že netlačí. Zvuk už je o něco horší . žádný Hi-fi, ale je to slyšet až do cca 150-ky (výklopná airka). Telefonovat umím jen do cca 60-ky s vyklopenou. Nevím kam bych strčil dovnitř mikrofon...pussy BT s telefonem bez problémů, s navigací mi to nejde, protože moje navigace nemá plavoucí BT. Na MP3 používám transmiter a chytám to do helmy přes rádio. Naprogramovat stanice rádia do paměti je neskutečněj vopruz fuck, ale když se to povede tak po Práglu bez problémů a venku MP... Já prostě bez rámusu do ucha nefunguju a motyka je tak tichá ...evil že jsem se napoprve ale rozepsal - CO?redface

Jen houšť...good Ale tady se informace nedávají lacino... Musíš dotyčného chvíli trápit.evil

Piješ Rum?bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mazlik (Nový člen)
28.01.2009 20:51:26
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Ondráš psal:
mazlik psal:

Tož já jí už půlu roku vozím a pokud nečekáš zázraky - tak je o.k. Má samozřejmě klady i zápory. Dobrý jsou sluchátka, který se jednoduše nalepí na polstrování a jsou natolik plochý že netlačí. Zvuk už je o něco horší . žádný Hi-fi, ale je to slyšet až do cca 150-ky (výklopná airka). Telefonovat umím jen do cca 60-ky s vyklopenou. Nevím kam bych strčil dovnitř mikrofon...pussy BT s telefonem bez problémů, s navigací mi to nejde, protože moje navigace nemá plavoucí BT. Na MP3 používám transmiter a chytám to do helmy přes rádio. Naprogramovat stanice rádia do paměti je neskutečněj vopruz fuck, ale když se to povede tak po Práglu bez problémů a venku MP... Já prostě bez rámusu do ucha nefunguju a motyka je tak tichá ...evil že jsem se napoprve ale rozepsal - CO?redface

Jen houšť...good Ale tady se informace nedávají lacino... Musíš dotyčného chvíli trápit.evil

Piješ Rum?bigsmile

Pokud tečesmile1,jinak ho škrábu žičkou ....bigsmile


heslo k předjíždění: Asi to nestihnu, ale zkusím to ....
Ondráš (Člen)
28.01.2009 20:57:56
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

mazlik psal:

Pokud tečesmile1,jinak ho škrábu žičkou ....bigsmile

Sem zapadneš.bigsmilegood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
28.01.2009 21:04:04
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Ondráš psal:
mazlik psal:

Pokud tečesmile1,jinak ho škrábu žičkou ....bigsmile

Sem zapadneš.bigsmilegood

...eště napiš že šukáš a seš zapadlej i přes ten průser bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mazlik (Nový člen)
28.01.2009 21:51:46
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

osiris psal:
Ondráš psal:
mazlik psal:

Pokud tečesmile1,jinak ho škrábu žičkou ....bigsmile

Sem zapadneš.bigsmilegood

...eště napiš že šukáš a seš zapadlej i přes ten průser bigsmile

...si piš! MOJE  4 děti ti to potvrdějgood - teda že jsou pocivě vyrobený - ne že je používám sick


heslo k předjíždění: Asi to nestihnu, ale zkusím to ....
Zdenda (Člen)
29.01.2009 12:56:02
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Ondráš psal:

2 zdenda: Já bych řekl, že podle toho co píše, tak interkom nikdy neměl, takže bych mu doporučoval ať si nejdřív Lídla za 200,- vyzkouší jestli ho vůbec bude potřebovat, a pak ať si koupí kdyžtak za 3 litry něco co ho plně uspokojí. Třeba zjistí, že mu ten Lídl bude stačit.smokin

Můj názor.help

To je fakt. Já bych se na to vysral úplně kdyby to k tomu nedávali. Mám rád klid. Ale je fak zase že k navi je to dobrý.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
29.01.2009 13:20:27
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Zdenda psal:

To je fakt. Já bych se na to vysral úplně kdyby to k tomu nedávali. Mám rád klid. Ale je fak zase že k navi je to dobrý.

To věřim. Koukat na ten displej a zároveň sledovat silnici neni zrovna nejlepší.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
30.01.2009 13:16:05
Offline

Re: Scala Rider Bluethoot Q2

Ondráš psal:
Zdenda psal:

To je fakt. Já bych se na to vysral úplně kdyby to k tomu nedávali. Mám rád klid. Ale je fak zase že k navi je to dobrý.

To věřim. Koukat na ten displej a zároveň sledovat silnici neni zrovna nejlepší.help

No proto ti právě hodně pomůže to sluchátko. Ale jak sem si maloval, že přes to budu přijímat telefonáty, tak i když je to pro mě nutný, seru na to, maximálně tu navigaci, ale jinak nic. Motorka je pro radost a ne tam tahat takovýhle vyfikundace.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr