Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » tuning (kdo udělá ?)

mazlik (Nový člen)
28.01.2009 21:03:09
Offline

tuning (kdo udělá ?)

Moje B12K6 a moje ego si žádají vytunění směrek ke streefighteru... Jenže moje přirozená nešikovnost smile2a nedostatek časubad by to nejradši přehráli na někoho šikovnějšíhosmokin. Jenže se mi zatím nepodařilo někoho z toho opačného idontknow- teda šikovného segmentu sehnathelp. Co vy ostatní silnicí a hospodou protřelí bikeři nato? Poradíte koho otravovat? Ňáký €,wine a beer jsem schopen a ochoten do toho strčit ...Nejradši v Praglu nebo jeho západním okolí. Sem vybíravej evil.... fakt bych rád kvalitu...pussy

Editoval osiris (28.01.2009 21:09:39)


heslo k předjíždění: Asi to nestihnu, ale zkusím to ....
Billy (Člen)
28.01.2009 21:22:39
Offline

Re: tuning (kdo udělá ?)

Jsi to rozvesil ? nebo proc to chces mrvit ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kelly01 (Člen)
28.01.2009 21:24:13
Offline

Re: tuning (kdo udělá ?)

Tak to je práce pro mne..

My důchodci na to máme čas..

Ovšem do rámu kromě kyvky nehrabuheadshake


God Save The Queen!
mazlik (Nový člen)
28.01.2009 21:55:50
Offline

Re: tuning (kdo udělá ?)

Kelly01 psal:

Tak to je práce pro mne..

My důchodci na to máme čas..

Ovšem do rámu kromě kyvky nehrabuheadshake

To seš Kelly můj člověk, ale asi se budeš muset přestěhovat někam blíž k buržoaziním hranicím ... bigsmile to víš, i amíci se za prací stěhujou ... bigsmilebigsmilebigsmile


heslo k předjíždění: Asi to nestihnu, ale zkusím to ....
Filous (Člen)
29.01.2009 08:39:29
Offline

Re: tuning (kdo udělá ?)

...a jakou máš představu vo přestavbje???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ross (Člen)
29.01.2009 08:54:46
Offline

Re: tuning (kdo udělá ?)

Filous psal:

...a jakou máš představu vo přestavbje???

normálně 120-130km/h, svodidla, pana orel a pak už to jde samogoodbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Banditatom (Člen)
29.01.2009 08:59:09
Offline

Re: tuning (kdo udělá ?)

ross psal:
Filous psal:

...a jakou máš představu vo přestavbje???

normálně 120-130km/h, svodidla, pana orel a pak už to jde samogoodbigsmile

boha bigsmilebigsmilebigsmile a prej luxus je vomotávka o stromevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Koldan (Člen)
29.01.2009 17:52:31
Offline

Re: tuning (kdo udělá ?)

Kelly,že byzme mu z teho udělali morafskej bajk s pravou tupeskou érbraší,ověšené klobáskama z karbónu a demižónama místo kufrů? no prostě Pákistánec hadrabigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
29.01.2009 20:43:56
Offline

Re: tuning (kdo udělá ?)

Na rámu by samozřejmě byly džáky na kovové pleskačky pravé trnkovice s logem Suzuki a Banditclubusmokin


God Save The Queen!
mazlik (Nový člen)
03.02.2009 23:49:53
Offline

Re: tuning (kdo udělá ?)

Filous psal:

...a jakou máš představu vo přestavbje???

No představy jsou různý evil, ale jaká bude skutečnost...?! Zvednout zadek, snížit větvej eště níž než je mám(rovná krátká štangle), dvojitý světlo (Alien), něco málo obalu kolem motoru, blatník na zadek, skrytý LEDkový blinkry .... Nechci hrabat do rámu. Na to se mám moc rád a rodina by mě asi taky ráda ještě viděla ... A kdyby i na to zbylo tak nějaký pěkný lakováníčko ... Problém je že nemám představu o cenách práce a čase surprised... dílů je na netu 3ass a za pár korun ... ale jaro mi včera ťukalo na vrata garáže...good Takže nakonec skončim zase jen u větví ....bad


heslo k předjíždění: Asi to nestihnu, ale zkusím to ....
Ondráš (Člen)
03.02.2009 23:58:39
Offline

Re: tuning (kdo udělá ?)

mazlik psal:

Zvednout zadek...

Výměna kostí - Progear (myslim, že zrovna chtěl dělat nějakou serii)

mazlik psal:

A kdyby i na to zbylo tak nějaký pěkný lakováníčko ...

Osiris


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
04.02.2009 18:57:38
Offline

Re: tuning (kdo udělá ?)

mazlik psal:
Filous psal:

...a jakou máš představu vo přestavbje???

No představy jsou různý evil, ale jaká bude skutečnost...?! Zvednout zadek, snížit větvej eště níž než je mám(rovná krátká štangle), dvojitý světlo (Alien), něco málo obalu kolem motoru, blatník na zadek, skrytý LEDkový blinkry .... Nechci hrabat do rámu. Na to se mám moc rád a rodina by mě asi taky ráda ještě viděla ... A kdyby i na to zbylo tak nějaký pěkný lakováníčko ... Problém je že nemám představu o cenách práce a čase surprised... dílů je na netu 3ass a za pár korun ... ale jaro mi včera ťukalo na vrata garáže...good Takže nakonec skončim zase jen u větví ....bad

tož to ti možu prodat tu moju,eště jednůc bude tata dělat stnurajdra a bude to dle tfé představybigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Clockwork (Člen)
05.02.2009 17:54:40
Offline

Re: tuning (kdo udělá ?)

mazlik psal:

Moje B12K6 a moje ego si žádají vytunění směrek ke streefighteru... Jenže moje přirozená nešikovnost smile2a nedostatek časubad by to nejradši přehráli na někoho šikovnějšíhosmokin. Jenže se mi zatím nepodařilo někoho z toho opačného idontknow- teda šikovného segmentu sehnathelp. Co vy ostatní silnicí a hospodou protřelí bikeři nato? Poradíte koho otravovat? Ňáký €,wine a beer jsem schopen a ochoten do toho strčit ...Nejradši v Praglu nebo jeho západním okolí. Sem vybíravej evil.... fakt bych rád kvalitu...pussy

na streefightera se vyserbad,proc prznit uz takhle čupr storojgood ??!!

mazlik (Nový člen)
06.02.2009 21:20:03
Offline

Re: tuning (kdo udělá ?)

Clockwork psal:
mazlik psal:

Moje B12K6 a moje ego si žádají vytunění směrek ke streefighteru... Jenže moje přirozená nešikovnost smile2a nedostatek časubad by to nejradši přehráli na někoho šikovnějšíhosmokin. Jenže se mi zatím nepodařilo někoho z toho opačného idontknow- teda šikovného segmentu sehnathelp. Co vy ostatní silnicí a hospodou protřelí bikeři nato? Poradíte koho otravovat? Ňáký €,wine a beer jsem schopen a ochoten do toho strčit ...Nejradši v Praglu nebo jeho západním okolí. Sem vybíravej evil.... fakt bych rád kvalitu...pussy

na streefightera se vyserbad,proc prznit uz takhle čupr storojgood ??!!

ty pussyjá nechtěl poradit co s tím nedělatheadshake, já chtěl vědět kdo to za mě udělá ...smokin


heslo k předjíždění: Asi to nestihnu, ale zkusím to ....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr