Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » pancéřové hadice

Lafí (Člen)
09.02.2007 10:14:27
Offline

pancéřové hadice

Zdravim
Chlapy kde koupit pancéřové hadice na B6 r.v. 2002
Myslíte že po 5 letech je dobré původní již vyměnit?
helpgoodhelp


všechno je to v lidech
Filous (Člen)
09.02.2007 10:18:04
Offline

Re: pancéřové hadice

...dycky sem měl lisovaný vot www.goldfren.cz a spokojenost...po pjeti letech nebudou originály asi uplně hyn, ale doporučenej interval na výměnu je po štyrech letech...ale myslim, že rozdíl už poznáš...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
09.02.2007 10:30:18
Offline

Re: pancéřové hadice

Toz, kdyz uz sme u toho a jsem takovej loser, tak mi reknite, jakej je mezi tim rozdil?
Dik vogove


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mates (Člen)
09.02.2007 10:32:14
Offline

Re: pancéřové hadice

klasická gumová hadica se ti při brždění roztahuje .... opletená "pancéřová" nee


… voranžová
Mour (Člen)
09.02.2007 10:33:32
Offline

Re: pancéřové hadice

...na Banditu jde asi spíš o vzhled, že? goodbigsmile

SLUGI (Člen)
09.02.2007 10:36:59
Offline

Re: pancéřové hadice

...a přibližná cena ?  idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Eremi (Člen)
09.02.2007 10:37:35
Offline

Re: pancéřové hadice

mour: nemáš tak úplně pravdu, rozdíl poznáš třeba po celodenním ježdění v Alpách nebo na okruhu, kdy obyč hadice zátěž nezvládá a klidně domáčkneš páčku až k rukojeti.


S úsměvem jde všechno líp :o)
mates (Člen)
09.02.2007 10:39:18
Offline

Re: pancéřové hadice

SLUGI psal:

...a přibližná cena ?  idontknow

1500


… voranžová
Petr J. (Člen)
09.02.2007 10:43:06
Offline

Re: pancéřové hadice

u žádné značky nejde o vzhled.......ale primárně o funkci......
pancéře....good

já mám GoldFreny a spokojenost.....

Eremi (Člen)
09.02.2007 10:43:14
Offline

Re: pancéřové hadice

mates psal:
SLUGI psal:

...a přibližná cena ?  idontknow

1500

přitlač


S úsměvem jde všechno líp :o)
Antihero (Člen)
09.02.2007 10:52:20
Offline

Re: pancéřové hadice

PetrJ:
Myslíš jako na funkci rostlináře jo?bigsmile


There's a pie in the sky when you die.
Georges (Člen)
09.02.2007 11:04:54
Offline

Re: pancéřové hadice

mates psal:
SLUGI psal:

...a přibližná cena ?  idontknow

1500

možná tak za zadní... vynásob to 3x a máš konečnou částku...

mates (Člen)
09.02.2007 11:15:59
Offline

Re: pancéřové hadice

..... 1500 se šroubavacíma benjama


… voranžová
SLUGI (Člen)
09.02.2007 11:18:36
Offline

Re: pancéřové hadice

...kde ? idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Billy (Člen)
09.02.2007 11:18:37
Offline

Re: pancéřové hadice

Antihero psal:

PetrJ:
Myslíš jako na funkci rostlináře jo?bigsmile

Na tu uz vubec ne smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
mates (Člen)
09.02.2007 11:21:19
Offline

Re: pancéřové hadice

a za tím si stojím .... neblázněte proč by to mělo stát 5000 surprised  ....  ale je pravda že známýmu na je v brněnským ofiš servisu suzuki uďáli za skoro 6 tis. .... sick


… voranžová
Filous (Člen)
09.02.2007 11:24:05
Offline

Re: pancéřové hadice

...uš sem viděl pár tekoucích šroubovanejch...vot Goldfrenu, lisovaný, f bužírce, předek na Bandasku tušim že ofiko cena 3.150,- Kč...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Eremi (Člen)
09.02.2007 11:25:22
Offline

Re: pancéřové hadice

za 1500 ti nikdo pancéřový hadice neudělá


S úsměvem jde všechno líp :o)
mates (Člen)
09.02.2007 11:25:55
Offline

Re: pancéřové hadice

SLUGI psal:

...kde ? :idontknow:

u kamoša  http://www.hp-moto.com/  .... nevím na kolik by to vyšlo na tvou B13 .. cenu dělá dýlka hadic žeo ... ale mě říkal cenu na B6 okolo 1500,- by oko .... takže myslím že pokud bys pak chtěl tak po domluvě by ses mohl do 2 vlézt .... musel bych mu zavolat ...


… voranžová
mates (Člen)
09.02.2007 11:27:55
Offline

Re: pancéřové hadice

Filous psal:

...uš sem viděl pár tekoucích šroubovanejch...

taky sem se ho na to ptal jestli to nepoteče .... říkal že to dává běžně zmrzlinářům a ještě se mu to nestalo


… voranžová
inkvizitorr (Administrator)
09.02.2007 11:28:56
Offline

Re: pancéřové hadice

mates psal:

a za tím si stojím .... neblázněte proč by to mělo stát 5000 surprised  ....  ale je pravda že známýmu na je v brněnským ofiš servisu suzuki uďáli za skoro 6 tis. .... sick

záleží na tom co chceš, já sem kupoval na sv sadu předek i zadek abm za skoro 6000,- kč, na druhou stranu maj ty hadice homologaci a drží tvar když se nastaví... co se týče zlepšení brzd žádnej velkej rozdíl mezi gumovejma a pancířema sem nezaznamenal (na rozdíl od rad. pumpy a racingovejch desek), jedině snad možná takový pátý kolo a vejš když sem tomu dával čočku na okruhu se přestala páčka tolik propadat.... a nemyslim si, že bych jezdil úplně pomalu bigsmile jináč se samo daj sehnat od těch 1500 vejš, ale to už je na vkusu každýho soudruha....good


doba je temná...
mates (Člen)
09.02.2007 11:30:47
Offline

Re: pancéřové hadice

Eremi psal:

za 1500 ti nikdo pancéřový hadice neudělá

šak si stačí změřit hadice, nechat si je udělat a pak si je namontovat ... dyk na tom nic není idontknow smile1


… voranžová
Filous (Člen)
09.02.2007 11:32:41
Offline

Re: pancéřové hadice

...pro kutili domácí...fon vok ceny...cenťák hadice 3,- Kč, banjo 150,-...a počítejte...nicméně mě za případný trable ty ušetřený prachy nestojej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mates (Člen)
09.02.2007 11:33:29
Offline

Re: pancéřové hadice

Inkvizitor : jj tak jest  ..... šak sem nemyslel kupovat za každou cenu Goldfreny smile1


… voranžová
Americkej (Člen)
09.02.2007 11:34:27
Offline

Re: pancéřové hadice

Mates,ta cena je za předek tý jednokotoučový B6,to by tak štymovalo bigsmile ale jestli fakt máš lacinej zdroj matroše,tak ho sem hoď-lidi Ti ruce utrhaj.jinak za 1500 já koupím jenom 6x banjo.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Americkej (Člen)
09.02.2007 11:36:23
Offline

Re: pancéřové hadice

a já je pod 250 za kus nepotkal-poptávám hned!

Filous psal:

...pro kutili domácí...fon vok ceny...cenťák hadice 3,- Kč, banjo 150,-...a počítejte...nicméně mě za případný trable ty ušetřený prachy nestojej...


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
inkvizitorr (Administrator)
09.02.2007 11:42:00
Offline

Re: pancéřové hadice


doba je temná...
mates (Člen)
09.02.2007 11:44:05
Offline

Re: pancéřové hadice

v Mualu maj dobrý ceny ... nebo teď prej aj borci v Motokšeftě kde je aj trochen víc prej na výběr .....

jináč jde taky o to že k nim jezdí nakupovat docela často takže má asi aj jinou cenu ...


… voranžová
Filous (Člen)
09.02.2007 11:48:38
Offline

Re: pancéřové hadice

Americkej psal:

a já je pod 250 za kus nepotkal-poptávám hned!

Filous psal:

...pro kutili domácí...fon vok ceny...cenťák hadice 3,- Kč, banjo 150,-...a počítejte...nicméně mě za případný trable ty ušetřený prachy nestojej...

...že bych se vo kilo sek??? surprised ...i to je možný surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Timerobber (Člen)
09.02.2007 11:56:17
Offline

Re: pancéřové hadice

Hele soudruzi, a co když mám hadice origo od roku 96? Mašina skoro 6 let stála v garage uspaná, všechno vypadá jako nový z fabriky...idontknow Je to problém? Chci aby mi to brzdilo dobře, rád pro to něco udělám. Je něco pravdy na tom, že jdou pancířovky brzo do háje? (jsem zaslech) Neměly by naopak díky teflonu a opletu vydržet (skoro) věčně, při turistickým používání? A mohl by sem někdo hodit tip, kde to koupit rovnou na B12? Něco kvalitního a ne zas přetřískanou cenu..?
Díkas.


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Georges (Člen)
09.02.2007 12:13:19
Offline

Re: pancéřové hadice

Mates: Pokud sem tě dobře pochopil tak se tady bavíš o NEHOMOLOGOVANÝCH hadicích, protože schválený sou cenově někde jinde... 
a jak píše tušim Filous, za ty případný problémy to fakt nestojí...bad

Georges (Člen)
09.02.2007 12:20:49
Offline

Re: pancéřové hadice

mates psal:

v Mualu maj dobrý ceny ... nebo teď prej aj borci v Motokšeftě kde je aj trochen víc prej na výběr .....

jináč jde taky o to že k nim jezdí nakupovat docela často takže má asi aj jinou cenu ...

V Mualu prodávaj jen nehomologovaný, nebo před půl rokem tomu tak bylo...
V motokšeftě máš na výběr homologovaný nebo nehomologovaný...

mates (Člen)
09.02.2007 12:28:58
Offline

Re: pancéřové hadice

jó však každýho věc kolik za to dá ...... ale jak sem psal - nikdy s nima neměl problém .. takže pokud někdo nemá 6000 dá se to i za 2ku a funkci to splní


… voranžová
MiKu (Člen)
09.02.2007 12:29:11
Offline

Re: pancéřové hadice

Timerobber psal:

Hele soudruzi, a co když mám hadice origo od roku 96? Mašina skoro 6 let stála v garage uspaná, všechno vypadá jako nový z fabriky...idontknow Je to problém? Chci aby mi to brzdilo dobře, rád pro to něco udělám. Je něco pravdy na tom, že jdou pancířovky brzo do háje? (jsem zaslech) Neměly by naopak díky teflonu a opletu vydržet (skoro) věčně, při turistickým používání? A mohl by sem někdo hodit tip, kde to koupit rovnou na B12? Něco kvalitního a ne zas přetřískanou cenu..?
Díkas.

Ty pussy Dušíne,kup si na to ruční brzdu, když to máš v garage good

Timerobber (Člen)
09.02.2007 12:33:21
Offline

Re: pancéřové hadice

Miku: Ty pussypussy Štětináči, já ji neodložil, já ji minulej rok od prvního majitele takhle koupil. Proto se ptám bandyt woepyčo.fuck


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Timerobber (Člen)
09.02.2007 12:42:45
Offline

Re: pancéřové hadice

Miku:
Jo, málem bych zapomněl...

fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck

Ostatním dík za případnou radu s hadicema.


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
MiKu (Člen)
09.02.2007 12:49:00
Offline

Re: pancéřové hadice

Timerobber psal:

Miku: Ty pussypussy Štětináči, já ji neodložil, já ji minulej rok od prvního majitele takhle koupil. Proto se ptám bandyt woepyčo.fuck

Pokud si vzpomínám z předchozích diskusí, jako např.ohybání RZ,radary apod., tak jsi to Ty ta pussy,co jezdí 50,90 a 130,tak neřeš hadičky, to ubrzdíš i nohama ,už je mi z Tebe na sicksicksick

Timerobber (Člen)
09.02.2007 12:54:04
Offline

Re: pancéřové hadice

Tady se nikdo neptá na tvůj názor, ty pussypussypussypussypussypussy vymaštěná, neser se do jinejch ty debílku. Nafackuj si a zalez zpátky do díry. fuckfuckfuckfuck Nebo na základku.


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Filous (Člen)
09.02.2007 13:08:27
Offline

Re: pancéřové hadice

...pánové, hoťte se laskavje do klidu!!!


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
yello (Člen)
09.02.2007 13:08:45
Offline

Re: pancéřové hadice

Timerobber psal:

Tady se nikdo neptá na tvůj názor, ty pussypussypussypussypussypussy vymaštěná, neser se do jinejch ty debílku. Nafackuj si a zalez zpátky do díry. fuckfuckfuckfuck Nebo na základku.

Se sklidni laskave a bleskem.S timto tonem bez nekam laskave,ne na Bpussy stranky.
Hai capito??!!!bad


...che palle !!!
yello (Člen)
09.02.2007 13:10:02
Offline

Re: pancéřové hadice

...jo,a pokud se pamatuju,tak pancere delal tata vod Cendiny,ne?idontknowsmile1


...che palle !!!
Filous (Člen)
09.02.2007 13:11:28
Offline

Re: pancéřové hadice

Timerobber psal:

Hele soudruzi, a co když mám hadice origo od roku 96? Mašina skoro 6 let stála v garage uspaná, všechno vypadá jako nový z fabriky...idontknow Je to problém? Chci aby mi to brzdilo dobře, rád pro to něco udělám. Je něco pravdy na tom, že jdou pancířovky brzo do háje? (jsem zaslech) Neměly by naopak díky teflonu a opletu vydržet (skoro) věčně, při turistickým používání? A mohl by sem někdo hodit tip, kde to koupit rovnou na B12? Něco kvalitního a ne zas přetřískanou cenu..?
Díkas.

...guma stárne i gdyš ji nepoužíváš, tagže bych vo výměně uvažoval...a pancíře tě přežijou, vzhledem k tomu, že právje teflon nestárne a kovovej voplet uš vůbec ne...právje proto, že je to dlouhodobá investice, tag bych zvažoval tu úsporu u "garážový" šroubovaný verze...ale každýho vjec...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bombarďák (Člen)
09.02.2007 13:15:12
Offline

Re: pancéřové hadice

..... nevím jestli je nějakej rozdíl mezi homologovanejma nebo bez homologace, každopádně je rozdíl v ceně. Já koupil pancíře v jedný firmě co se zaměřuje na hadice všeho druhu. Kupoval jsem hadici na spojku k B12. Na brzdě to mám jen na přední a už to tam bylo při koupi mota, tak nemůžu soudit rozdíl, ale co se týče spojky tak o proti klasický - nebe a dudy. Dokonce mi to přestalo dávat i tak již s Banditem proslulý mrdy při řazení z místa bigsmile


"Burn rubber, not your soul"
Timerobber (Člen)
09.02.2007 13:15:37
Offline

Re: pancéřové hadice

Díky za radu všem.
Za úpadek úrovně Bpussystránek se omlouvám, ale já se ptal na hadice a napaden jsem byl jako první. Tak doufám že už to nebude o názorech na soudruhy, ale o zkušenostech, co si předáme. Dík.good


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
jirka silver (Člen)
09.02.2007 13:18:10
Offline

Re: pancéřové hadice

Mám 2003 B6 a příští rok dávám hadice homologované.(pancéřky)
Až zmáčkneš brzdu a hadice prdne tome... vyměň to a hned.
Při jakékoliv havárii auta s motorkou bude na vině motorkář.
Co řekne soudce když uslyší,že na brzdovém systému motorky
byly použity dle znalce nehomologované součástky....
Do brzd se neserte a míň chlastejte ušetříte takygood


Najdete nás na každém kilometru
Filous (Člen)
09.02.2007 13:24:24
Offline

Re: pancéřové hadice

Bombarďák psal:

..... nevím jestli je nějakej rozdíl mezi homologovanejma nebo bez homologace, každopádně je rozdíl v ceně. Já koupil pancíře v jedný firmě co se zaměřuje na hadice všeho druhu. Kupoval jsem hadici na spojku k B12. Na brzdě to mám jen na přední a už to tam bylo při koupi mota, tak nemůžu soudit rozdíl, ale co se týče spojky tak o proti klasický - nebe a dudy. Dokonce mi to přestalo dávat i tak již s Banditem proslulý mrdy při řazení z místa bigsmile

...to že ti přestala mlátit jednička při řazení na místě bych spíš přičítal tomu, žes to pořádně vodvzdušnil po výměně neš materijálu hadic...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bombarďák (Člen)
09.02.2007 13:29:19
Offline

Re: pancéřové hadice

Filous psal:
Bombarďák psal:

..... nevím jestli je nějakej rozdíl mezi homologovanejma nebo bez homologace, každopádně je rozdíl v ceně. Já koupil pancíře v jedný firmě co se zaměřuje na hadice všeho druhu. Kupoval jsem hadici na spojku k B12. Na brzdě to mám jen na přední a už to tam bylo při koupi mota, tak nemůžu soudit rozdíl, ale co se týče spojky tak o proti klasický - nebe a dudy. Dokonce mi to přestalo dávat i tak již s Banditem proslulý mrdy při řazení z místa bigsmile

...to že ti přestala mlátit jednička při řazení na místě bych spíš přičítal tomu, žes to pořádně vodvzdušnil po výměně neš materijálu hadic...

ne, jako vážně, když jsem tam měl normální hadici, tak jsem měnil kapalinu celkem 2x (tak se mi nezdá že bych to pokaždý pojebal), pak jsem vyměnil za pancíř a pohoda, ne že by to nebylo slyšet když řadím z místa na jedničku, ale to co mi to vydávalo vždycky na křižovatce bylo až o strach a volnoběh jsem měl takovej jakej má být. Ne každýmu to třeba pomůže, ale já vidím, teda slyším zlepšení good


"Burn rubber, not your soul"
Datel (Člen)
09.02.2007 13:32:56
Offline

Re: pancéřové hadice

jirka silver psal:

Mám 2003 B6 a příští rok dávám hadice homologované.(pancéřky)
Až zmáčkneš brzdu a hadice prdne tome... vyměň to a hned.
Při jakékoliv havárii auta s motorkou bude na vině motorkář.
Co řekne soudce když uslyší,že na brzdovém systému motorky
byly použity dle znalce nehomologované součástky....
Do brzd se neserte a míň chlastejte ušetříte takygood

Pak je to věc dokazování, ale důležité bude zda brzdový systém bude příčinou havárie. Pokud na to přímo nikdo nepoukáže, tak se to vůbec neřeší.

Eremi (Člen)
09.02.2007 14:09:43
Offline

Re: pancéřové hadice

od toho ale jsou právníci, aby na takový věci poukazovali, takže bych na to nespoléhal


S úsměvem jde všechno líp :o)
Datel (Člen)
09.02.2007 14:16:41
Offline

Re: pancéřové hadice

Pokud tam nebude podezření, že to bylo brzdovým systémem, tak na to policie dělat znalecký posudek nebude. Pak je to na tobě, jestli si ho necháš na vlastní náklady udělat a to si nejsem jistý jestli ho zaplatíšidontknow

Myslím, že bude někdo vědět kolik to stojí. Co já vím tak kolem 50.000,-, ale bude to individuální

XJelen (Člen)
09.02.2007 17:29:56
Offline

Re: pancéřové hadice

Dneska jsem vyzvedával GoldFren na kámošovo SpeedTripla 1ks za 1180,-. Ptal jsem se na B12 a paní povídala 3250,- komplet předek. Takže asi příští zimuidontknow


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
09.02.2007 17:39:12
Offline

Re: pancéřové hadice

XJelen psal:

Dneska jsem vyzvedával GoldFren na kámošovo SpeedTripla 1ks za 1180,-. Ptal jsem se na B12 a paní povídala 3250,- komplet předek. Takže asi příští zimuidontknow

...voproti loňsku teda vo kilo podražili...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Vostrý Ondřej (Člen)
09.02.2007 19:46:55
Offline

Re: pancéřové hadice

Za 1/jak poznám origo hadice od neorigo, tj.homologované od nehomologovaných?(kámoš ji má v bagu na zdi)
Za 2/vim že koncovky se prodávají i v rúzných eloxech,tak se chci optat,jaký s tim máte zkušenosti,jestli nevyblednou jako třeba nějaký šrouby??
Za 3/Někdo má na těch pancířových hadicích jakoby umělou průhlednou bužírku a teprve až pod tim tan pancíř,je v tom nějaký rozdíl ji tam mít a nemít??Nebo je to jen firemní odlišnost?
Za 4/Jeto lepší nechat tak jak to je na předku nebo to hodit smyčkou přes blatník??
Za 5/Dík za odpovědigoodgood

Filous (Člen)
09.02.2007 21:39:15
Offline

Re: pancéřové hadice

Vostrý Ondřej psal:

Za 1/jak poznám origo hadice od neorigo, tj.homologované od nehomologovaných?(kámoš ji má v bagu na zdi)
Za 2/vim že koncovky se prodávají i v rúzných eloxech,tak se chci optat,jaký s tim máte zkušenosti,jestli nevyblednou jako třeba nějaký šrouby??
Za 3/Někdo má na těch pancířových hadicích jakoby umělou průhlednou bužírku a teprve až pod tim tan pancíř,je v tom nějaký rozdíl ji tam mít a nemít??Nebo je to jen firemní odlišnost?
Za 4/Jeto lepší nechat tak jak to je na předku nebo to hodit smyčkou přes blatník??
Za 5/Dík za odpovědigoodgood

1/ ...vyražená homologační značka mluví za fše, případně je výropce nebo prodejce schopnej poskytnout doklat vo homologaci...
2/ ...záleží na výropci a galvanovně, u renomovanej výropců bych se nebál a u nounejmáckejch nigdy nevíš...
3/ ...bes bužírky hadice funguje jag pilník ve vokamžiku, gdy se ti něgde dotýká plastu, hliníku, prostě čehokolif, coš je na pussy
4/ ...u B6 sem využil origo rozvaděč a u současný B12 to mam hozený přes  blatník, tag jag je to u K6 f origu...myslim, že je to šumák, ale při varijantě "přes blatník" se hůř vodvzdušňuje, ale to je detajl...já sem zastáncem vedení jako bejvaj origo hadice...
5/ ...nejni zač...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
10.02.2007 08:20:54
Offline

Re: pancéřové hadice

Mám je tam 9 let bez bužírky,od rozvaděče ,cpojky a zadní brzdy jsou navís starý 8 let a mají přes 160000km..

Nikdy žádný problémy nebyly a nic to nedřelo..


God Save The Queen!
mates (Člen)
10.02.2007 11:07:57
Offline

Re: pancéřové hadice

Ondra vostrý :  hlavně kup ty za minimálně 6000 vše ostatní je na houby

chuec chue chue idontknow


… voranžová
Pšán (Člen)
10.02.2007 16:01:50
Offline

Re: pancéřové hadice

..tento týden jsem dělal předek..
..banjo 185,-kči..
..deset čísel pančéřky 30,-kči


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
hlemejzd999 (Člen)
28.03.2020 18:23:20
Offline

Re: pancéřové hadice

zdar jaxviňa chlapi pussy , potřeboval bych poradit vohledně hadic k přední brzdě ... a ke spojce taky bigsmile .
...rozdělal jsem to , pojedu do městečka , kde mi  za mrzký peníz vyroběj nové vopletené hadičky , ale mam dotaź - muší  tam bejt ten bazmek uprostřed, nebo se to dá nahradit nějakým přímo jednoduchym téčkem ? ...  na co to tam takle je nevim, tak se voptám , že jo...help  kdyby se tam misto toho fouknula jen rozbočka , tak by to taky myslim fungovalo ne ? klidně to zas nechám udělat z těch třech kusů , ale jestli to neni zbytečný , je tam pět podložek, dva šrouby a bazmek...takle by tam bylo jen téčko , což ?...jestli se nějaký téčko teda samozřejmě vyrábí bigsmile ...nevim, jestli se to tak dělá, nebo ne , když se vyměnujou hadice helpbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_hadice.jpg



...a ještě k tej spojce ..pod nádrží je takovej mezikus z trubičky, když bych nechal dělat i tu spojkovou- musí tam bejt zalisovanej ten mezikus tý trubičky, co vobchází tu gumuu pod nádrží , nebo se to tam dá normálně v metráži vod začátku do konce a ta hadička se jen provleče tou stejnou obklikou ?
dik za případné rady good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
28.03.2020 19:32:42
Offline

Re: pancéřové hadice

Muzes dat dve hadice rovnou od packy..jen se tam da delsi prutokovej sroub..nebo to nech jak to je..jen gumovy hadice vymen za pancerky..obe moznosti jsou mozny..ja to mam jako jsou origo.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
28.03.2020 20:02:35
Offline

Re: pancéřové hadice

K.a.s.y.m. psal:

Muzes dat dve hadice rovnou od packy..jen se tam da delsi prutokovej sroub..nebo to nech jak to je..jen gumovy hadice vymen za pancerky..obe moznosti jsou mozny..ja to mam jako jsou origo.

a tak jo, já to nechám udělat, jak to je origi no.. bigsmile... ja totiž potřebuju prodloužit jen tu hadičku vod nádobky k tomu rozbočovacímu bazmeku, tak jsem to všechno sundal a rovnou i tu spojkovou , ale ta mi vyjde krásně, tak jsem ji tam zas vrátil  . Ale tu brzdovou necham udělat novou panceřku. tedy ty tři no .
... (koupil jsem si totiž vyšší nástavec na řidítka, bo jsem již stár a dlouhé sezení v poloze nasraného jezdce  mě unavuje, tak si z toho dělám čopra bigsmile , no a nevycházela mi ta hadička , proto se do toho seru, jinak bych na to yebal , kabely vod přepínačů a lanka jsem protáhl před vidlema , len ta hadička vod brzdy je krátká . )
aspon pri tom  vymenim kapaliny za novy  a vodvzdušnim good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
28.03.2020 20:21:51
Offline

Re: pancéřové hadice

kupil jsem to jen tak na vyzkoušení, jak se na tom bude jezdit s vyššíma řidítkama - když to bude na piču, tak to schodim bigsmile, ale ted mi chybí ta delší hadička  a nevim jestli v tom kvelbu, kde to u nás dělaj na počkání, maj votevříno , když je to stanný právo idontknow

...jako vypadá to všelijak, já vim, tak se nesmějte bigsmile
..ale sedí se na tom pěkně ..jak na GéeSu bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_img_20200328_200936.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_img_20200328_201007.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
28.03.2020 20:36:10
Offline

Re: pancéřové hadice

...můj bóžesurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
28.03.2020 21:02:15
Offline

Re: pancéřové hadice

Filous psal:

...můj bóžesurprised

no co, co, co ? bigsmile
chci to vyzkoušet  bigsmile
maj tam ještě tyhle, ale to se mi zdálo málo
...ale zas by mi na to stačila hadice bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_5d7a0351bfab231093cc9da3-0-large.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
tomasNJ (Člen)
28.03.2020 22:40:57
Offline

Re: pancéřové hadice

bigsmilebigsmilebigsmile

Filous psal:

...můj bóžesurprised

A koupil by sis predstavce na 28 a měl bys 22,ze josurprisedbigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
hlemejzd999 (Člen)
29.03.2020 07:37:06
Offline

Re: pancéřové hadice

tomasNJ psal:

A koupil by sis predstavce na 28 a měl bys 22,ze josurprisedbigsmile

no tak voni jsou u toho zabalený schválně ty podložky, abys to moh dát na 22, nebo na 28 bez nich... kdybych kupoval přímo na 22, tak nebudou za tři stovky, ale za 2,5 litru třeba vod Rizomy  , že jo , takže bych to ani nevyzkoušel, protože bych se na to vysral rovnou ...  idontknow 
a vůbec  - komentář „ muj bóže “ nepatří do technický poradny bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
29.03.2020 08:27:46
Offline

Re: pancéřové hadice

Parťáku, já řešil letos stejný problém. U mě ale vyhrály vyšší kónická řídítka za 840,- stovek good ...jsou 130 mm vysoká, před tím jsem měl výšku 75 mm. Pocitově sqele, uvidím za jízdyidontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
29.03.2020 10:32:43
Offline

Re: pancéřové hadice

hlemejzd999 psal:

kupil jsem to jen tak na vyzkoušení, jak se na tom bude jezdit s vyššíma řidítkama - když to bude na piču, tak to schodim bigsmile, ale ted mi chybí ta delší hadička  a nevim jestli v tom kvelbu, kde to u nás dělaj na počkání, maj votevříno , když je to stanný právo idontknow

...jako vypadá to všelijak, já vim, tak se nesmějte bigsmile
..ale sedí se na tom pěkně ..jak na GéeSu bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 200936.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 201007.jpg

Na tohle me nic slusneho nenapada😂😂 ja mam taky vyssi vetve ne jako Mour,ale resil jsem to riditkama..uplne rovny mi taky nesedi


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
29.03.2020 10:45:19
Offline

Re: pancéřové hadice

K.a.s.y.m. psal:

Na tohle me nic slusneho nenapada😂😂 ja mam taky vyssi vetve ne jako Mour,ale resil jsem to riditkama..uplne rovny mi taky nesedi

tak tohle jsou samozřejmě Adventure představce třeba na baworáky a jiný endura, u kterých je to jedno bigsmile, tohle je extrémně zvedlý a extrémně hnusný bigsmile, ale chtěl jsem to vyzkoušet. Už s Mourem řešim po facebooku ty řidítka a s normálníma vyššíma  představcema pro lidi bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Honzik8719 (Člen)
29.03.2020 13:48:33
Offline

Re: pancéřové hadice

Tak od eSka k baworu to neni zas tak dalekobigsmile


...relativní kochač...
tomasNJ (Člen)
29.03.2020 23:11:35
Offline

Re: pancéřové hadice

Honzik8719 psal:

Tak od eSka k baworu to neni zas tak dalekobigsmile

sranec jak sranec že bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile eště s hlavou broukabigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
29.03.2020 23:14:12
Offline

Re: pancéřové hadice

hlemejzd999 psal:
tomasNJ psal:

A koupil by sis predstavce na 28 a měl bys 22,ze josurprisedbigsmile

no tak voni jsou u toho zabalený schválně ty podložky, abys to moh dát na 22, nebo na 28 bez nich... kdybych kupoval přímo na 22, tak nebudou za tři stovky, ale za 2,5 litru třeba vod Rizomy  , že jo , takže bych to ani nevyzkoušel, protože bych se na to vysral rovnou ...  idontknow 
a vůbec  - komentář „ muj bóže “ nepatří do technický poradny bigsmile

sorry, ale je to hrůzasick bandit už tak má cestovní posaz a ted ty představceidontknow...řešil bych to uplně stejně jak Uhlobaron...good


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
hlemejzd999 (Člen)
30.03.2020 06:53:27
Offline

Re: pancéřové hadice

tomasNJ psal:

sorry, ale je to hrůzasick bandit už tak má cestovní posaz a ted ty představceidontknow...řešil bych to uplně stejně jak Uhlobaron...good

no jo furt ... dyk už to řešim podle jeho vzoru - proběhla výměna fotografií ,  informací, rozměrů...
s tim naděláte porát  bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
tomasNJ (Člen)
30.03.2020 14:48:47
Offline

Re: pancéřové hadice

hlemejzd999 psal:
tomasNJ psal:

sorry, ale je to hrůzasick bandit už tak má cestovní posaz a ted ty představceidontknow...řešil bych to uplně stejně jak Uhlobaron...good

no jo furt ... dyk už to řešim podle jeho vzoru - proběhla výměna fotografií ,  informací, rozměrů...
s tim naděláte porát  bigsmile

nechci nic vědět...tpc fotky, rozměry, jako délka a průměr jo? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


proč to dělat jednoduše že jo bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
30.03.2020 14:56:02
Offline

Re: pancéřové hadice

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/75_13196220-chopper-riditka-1.jpg





co tohle? to by šlo ne?
eště třásně a je to coolgood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
hlemejzd999 (Člen)
30.03.2020 15:02:47
Offline

Re: pancéřové hadice

tomasNJ psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … itka-1.jpg



co tohle? to by šlo ne?
eště třásně a je to coolgood

ty pussy to je vono ! .. to jsem sháněl goodbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
30.03.2020 19:17:47
Offline

Re: pancéřové hadice

tomasNJ psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … itka-1.jpg



co tohle? to by šlo ne?
eště třásně a je to coolgood

Heeejbigsmile řeš si svojeho poťapaneho skutra a nevykladej nám tu do fajnych řiditek bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

tomasNJ (Člen)
31.03.2020 01:05:47
Offline

Re: pancéřové hadice

To mi bude říkat negdo gdo chtěl prodat bandit a vyměnit za potapaneho skutera jo? bigsmile bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
31.03.2020 06:46:04
Offline

Re: pancéřové hadice

On chtel jeste neco horsiho nez skutrsurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
31.03.2020 17:11:54
Offline

Re: pancéřové hadice

Banditatom psal:

On chtel jeste neco horsiho nez skutrsurprised

bigsmilebigsmilebigsmile

Mour (Člen)
31.03.2020 17:15:08
Offline

Re: pancéřové hadice

tomasNJ psal:

To mi bude říkat negdo gdo chtěl prodat bandit a vyměnit za potapaneho skutera jo? bigsmile bigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile

hlemejzd999 (Člen)
02.04.2020 16:48:19
Offline

Re: pancéřové hadice

tak co ?  surprised

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_img_20200402_161756.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_img_20200402_162226.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_img_20200402_161854.jpg



ale ještě stále mi chybí ty nové hadice, ještě jsem nestihl zajet do toho městečka do pussy bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
02.04.2020 18:20:58
Offline

Re: pancéřové hadice

Dobrýgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
02.04.2020 21:16:29
Offline

Re: pancéřové hadice

M-stylový bigsmilegood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
WenzelB6 (Člen)
03.04.2020 10:41:40
Offline

Re: pancéřové hadice

je to broukcoolbeerredface

tomasNJ (Člen)
04.04.2020 17:40:41
Offline

Re: pancéřové hadice

WenzelB6 psal:

je to broukcoolbeerredface

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
04.04.2020 17:41:08
Offline

Re: pancéřové hadice

jinak teda 1002x lepší


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
logarex (Člen)
06.04.2020 09:33:20
Offline

Re: pancéřové hadice

good


"Když Tě strach brzdí, přidej plyn"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr