Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Antikrist (Člen)
30.01.2009 11:07:38
Offline

Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Ahoj potřeboval bych někoho s Olomouce. našel jsem si tam auto, ale mám to z Plzně kousek z ruky. Na fotkách se zdá vše ok, ale potřeboval bych aby někdo kouknul live.

http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt … id=6522694

Jinak ostatní můžou klidně házet svoje postřehy. Jo a bíla se mi líbí, až dostane folie a apěkny kola budegood


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Banditatom (Člen)
30.01.2009 11:14:09
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

kámoš dělá v Olomouci dneska s ním budu tak se ho zeptám jestli by se na to nezašel podívat.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Antikrist (Člen)
30.01.2009 13:07:12
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Super, kdyby to šlo byl bych vděčen. Jinak bych pro ní v pondělí jel. Aby mrknul jestli není nějaká pomačkaná co není na fotce vidět. Nebo nějak prasácky opravená.

Díkgood


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Bandit (Člen)
30.01.2009 13:13:22
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Na fotkách vypadá opravdu dobře good , ale je to Diesel badsick


Traktor patří na pole !!!
Banditatom (Člen)
30.01.2009 13:15:15
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Bandit psal:

Na fotkách vypadá opravdu dobře good , ale je to Diesel badsick

co máš proti dieslum pejžobigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
30.01.2009 13:16:56
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Jestli má servisku(což tam tvrdí),požádej o VIN a jméno servisu,tam zavolej a dozvíš se většinou víc než na místě v bazaru kde to bude vše naleštěný a blb ti bude tvrdit jakej je o to zájembigsmile

Pokud je Opel online propojenej a bylo to ve více servisech dozvíš se úplně všesmokin

Pokud ovšem poslední autorizovanej servis nemá razítko z roku 06 a pak je pusto,nebo tam jsou razítka Franty ze Lhotyevil


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
30.01.2009 13:19:52
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Jo,a cena je vyvolávací,takže s prachama před zbrdem bazarníkem to dostaneš o dalších 15 dolů,nejprv bude dělat opičky,pak volat majiteli atd. ale odejít tě na 99% nenechábigsmile


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
30.01.2009 14:16:17
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

jj bych to řešil asi jak píše kelly a tu slevu ti dá pač ho beztak vykoupil za nějakejch 80tis a to je bazarová krize takže tě bude na kolenou prosit abys sis ho koupilevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
bobule (Člen)
30.01.2009 17:44:14
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

na fotkách vypadá pěkněgood ale je to opel a ještě ropákbad
měl sem tu možnost se f tom svést byl to teda benzín, mě to připadalo hrozně všechno tuhýsicksick
proti gustu ........


to jebu
tomasNJ (Člen)
30.01.2009 20:18:37
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

opel...popel


bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kelly01 (Člen)
30.01.2009 20:29:44
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Opel jsi,a v Opel se obrátíš...


God Save The Queen!
osiris (Člen)
30.01.2009 22:54:47
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

...taky jsem se v tom vozil (v kombíku), pěkně sedí - žádná houpačka pro starý báby (s volbou tuhosti podvozku a řízení se dá pěkně hrát) a tyhle mtory jsou dost dobrý (ty doby kdy opel vyráběl diesely který stály víc než za hovno byly před deseti a víc rokama), nenech se zviklat a klidně do něj skoč smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bobule (Člen)
31.01.2009 07:44:40
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

osiris psal:

...taky jsem se v tom vozil (v kombíku), pěkně sedí - žádná houpačka pro starý báby (s volbou tuhosti podvozku a řízení se dá pěkně hrát) a tyhle mtory jsou dost dobrý (ty doby kdy opel vyráběl diesely který stály víc než za hovno byly před deseti a víc rokama), nenech se zviklat a klidně do něj skoč smile1

že ty budeš mít opla?surprisedbigsmile


to jebu
Baltazar (Člen)
31.01.2009 08:11:00
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Kup si opla shnije než řekneš hoplaheadshakeheadshake


The father of the little princess of the dawn
sonyk (Člen)
31.01.2009 08:17:56
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

za ty prachy radsi passata stejnej rok . mnohem lepsi nez ten opel.

Jinak to ale vypada ze by tomu nemuselo nic bejt


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kelly01 (Člen)
31.01.2009 09:13:29
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Za tyhle prachy Passat 04surprised

Tak to bude úžasná vrána - dovoz,bez servisky,čistopis a na tacháku 62000smile1

Vše nejlepšígoodbigsmile


God Save The Queen!
sonyk (Člen)
31.01.2009 09:16:29
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Kelly01 psal:

Za tyhle prachy Passat 04surprised

Tak to bude úžasná vrána - dovoz,bez servisky,čistopis a na tacháku 62000smile1

Vše nejlepšígoodbigsmile

nevim smile1 když sem koukal naposled(měsíc) v D tak 2003 kolem 150 nalítáno tak 150 talířů 1.9 Tdi Ambiente. plus dovoz a prihlašení  smile1

JA sem proste proti oplům zaujatejbigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
31.01.2009 09:18:51
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

ale je pravda že Euro šlo teď taky nahoru no smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
bery (Člen)
31.01.2009 09:45:48
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

já jsem zase pro oply. mám jednu vránu doma a nemůžu si stěžovat. a na to že už jí je 12 tak sežraná nenísmile1


momentalně zavostalej
fido (Člen)
31.01.2009 10:15:21
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Oply jsem měl rád do doby...kdy jsem zjistil že hnijou na místech mě nepochopitelných v době pozinku Jinak s každým autem jsou starosti větší či menší...


bla...blabla...!
sonyk (Člen)
31.01.2009 10:17:45
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

fido psal:

Oply jsem měl rád do doby...kdy jsem zjistil že hnijou na místech mě nepochopitelných v době pozinku Jinak s každým autem jsou starosti větší či menší...

JJ jak se říká: Italská pomsta
Oplem tam vlakem zpátky
Japonec až nakonec atd smile1

Proto ja Fiat jedině smile1 Pač sem nenáročny. Dbám na to aby to hovno stálo za hovno jezdilo a dovezlo mě to kam potřebujusmile1 takže punto 1,2 SX smile1 goodgoodgood

Na kraviny mam Bandita smile1 a v zimě si driftuju s naklďákem


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Antikrist (Člen)
31.01.2009 10:49:44
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

S tim Pašíkem si mě pobavil,přesně jak říká Kelly.Nalítáno třista po totálce a pod dvě kila nebude.Doma mám Vectru 98 rok a že by kvetla to teda ne.Nějaký náznak na jednom lemu jinak nic.No ale nocuje jenom v garáži. No a co se do kvality týče jsem četl na tenhle motor jenom chválu.No v pondělí napíšu co a jak jsem pochodil.Jinak sorry za háčky a čárky píšu z mobilu.


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
fido (Člen)
31.01.2009 10:50:32
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

sonyk: tak nějak to bude...za ty prachy

neříkám že to není hezký, ale nejsem dealer, či náměstek a audinu nepotřebuji..


bla...blabla...!
PALOUS (Člen)
31.01.2009 11:10:22
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

sonyk psal:
Kelly01 psal:

Za tyhle prachy Passat 04surprised

Tak to bude úžasná vrána - dovoz,bez servisky,čistopis a na tacháku 62000smile1

Vše nejlepšígoodbigsmile

nevim smile1 když sem koukal naposled(měsíc) v D tak 2003 kolem 150 nalítáno tak 150 talířů 1.9 Tdi Ambiente. plus dovoz a prihlašení  smile1

JA sem proste proti oplům zaujatejbigsmile

co tadysickvo japonec aš nakonecidontknowměl jsi někdy japonce?idontknowtakový debilní kecy jako drahý náhradní dílyidontknowvoni taky nejsou potřeba žebigsmilenejvětší mrdky co kdy kdo stvořil sou právě fijatisickopel je gutgoodkolik z vás třeba ví,že vymrdaná fábka jezdí na podvozku opelbigsmile


Jebat motorky :-)
fido (Člen)
31.01.2009 11:13:56
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

to víš žejo, proto opel má podvozek z punta vo motorech i dízlech ani nemluvě.

Nejsem extrémní zastánce Fiatů, ale je to lidový auto, vo který se třeba staráš víc, ale funguje, ...neřeším auto na taxismile1


bla...blabla...!
fido (Člen)
31.01.2009 11:19:02
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

fido psal:

to víš žejo, proto opel má podvozek z punta vo motorech i dízlech ani nemluvě.

Nejsem extrémní zastánce Fiatů, ale je to lidový auto, vo který se třeba staráš víc, ale funguje, ...neřeším auto na taxismile1

s japoncema souhlas...cool


bla...blabla...!
Hanz (Člen)
31.01.2009 11:36:22
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Já mám japonce 11let a kromě benzínu a oleje do něj nic nedávám ani neinvestujugood. Na STK před 2měsícy naprosto v pohodě.

Ten opel vypadá velice slušně(aspoň na fotkách).

Jináč banditevil=japonecgood


WD club member...
PALOUS (Člen)
31.01.2009 11:40:54
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

fido psal:

to víš žejo, proto opel má podvozek z punta vo motorech i dízlech ani nemluvě.

Nejsem extrémní zastánce Fiatů, ale je to lidový auto, vo který se třeba staráš víc, ale funguje, ...neřeším auto na taxismile1

na fábku vykoumaly podvozek a pak to mrdly na vopla.aspoň tak ně to tvrdil dýler kdyš sem f tom jezdil jak je začly srát na trh.ale skončil sem radši u mazdygoodpáč japonec je nejgood                                                                                       

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/palous/100_32088.jpg

Jebat motorky :-)
fido (Člen)
31.01.2009 11:53:46
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Já mám japonský auta taky v oblibě, ale nelze tvrdit že Fiat je sračka jaks zmínil, to si nemyslím, to už není o Ritmech Regatách apod.


bla...blabla...!
PALOUS (Člen)
31.01.2009 11:59:37
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

fido psal:

Já mám japonský auta taky v oblibě, ale nelze tvrdit že Fiat je sračka jaks zmínil, to si nemyslím, to už není o Ritmech Regatách apod.

dobře mám tě rátevilredface


Jebat motorky :-)
Banditatom (Člen)
31.01.2009 12:06:04
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

jak říká soudruch kolega mechoš "FIAT do šrotu přijat"

a propo FIAT dělá autaidontknowevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
fido (Člen)
31.01.2009 12:17:34
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

PALOUS psal:
fido psal:

Já mám japonský auta taky v oblibě, ale nelze tvrdit že Fiat je sračka jaks zmínil, to si nemyslím, to už není o Ritmech Regatách apod.

dobře mám tě rátevilredface

ještě že takevil

ale jenom platonicky viď?surprised
good


bla...blabla...!
osiris (Člen)
31.01.2009 14:14:15
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

fido psal:

Já mám japonský auta taky v oblibě, ale nelze tvrdit že Fiat je sračka jaks zmínil, to si nemyslím, to už není o Ritmech Regatách apod.

...ale to samý máš v hlavě pomotaný s oplama, úplně na chlup co se tý koroze týče bigsmile

ps pro bobuli a baltaze: tyhle mýty o fiatu (elektrika)  a oplu (koroze a diesely) už jsou dávno za zenitem smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fido (Člen)
31.01.2009 14:26:49
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

to os: no možná astry gut jak jsem slyšelsmokin, ale Corsa C, normál koroze zadních dveří r.v. 2005, to samý Agila lemy pod oknama.

Diesely teď jsou gut,  jsou od Fiatu... motory od byly dobrý od Isuzu, ale ty přestaly montovat. Nejde tady o žádný  flame.. Spatřil jsem okem sokolím..

prej mimo...bigsmile Jó Astry jsou vyhlášený vím, ale co nevím, proč tím trpí jiný modely značky...tohle jsem u Punta rv 1998 neviděl, ovšem káždý model má svoje slabiny..


bla...blabla...!
Hanz (Člen)
31.01.2009 14:37:52
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

To PALOUS

Jéééé, ty máš stejný auto jako jáidontknow.... že ti není trapně takhle se opičitbigsmile


WD club member...
osiris (Člen)
31.01.2009 14:45:28
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

fidoj: měl jsem auta z koncernu, německý, francouzský, italský, japonský, americký, je to všechno prašť jako uhoď a ty bludy co šíříš, najdeš u každýho výrobce špatnej kus bigsmile
...starý věci, ty tady voprašuješ bigsmilebigsmile
ps: to že někde něco zrezne po domrdaný vopravě je normál smile1 jinak už dnes auta nereznou ...v době desetiletejch záruk, věř že těch aut napříč značkama a různýho stáří zrovna mě projde rukama denně mraky a třeba za rok je to porce jak kráva a slušný měřítko pro posouzení a ne "jedna paní povídala" nebo ze spatření pomršenýho kusu ještě k tomu po opravě smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
31.01.2009 14:50:49
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Hanz psal:

To PALOUS

Jéééé, ty máš stejný auto jako jáidontknow.... že ti není trapně takhle se opičitbigsmile

uš několik let je fuč ale vspomínám na něj rádgood


Jebat motorky :-)
Hanz (Člen)
31.01.2009 14:54:47
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

To PALOUS:

Proboha a za co jsi to vyměnilsick??? Já sem už párkrát uvažoval o výměně, ale prodej to, když je to tak spolehlivý a nenákladnýgood


WD club member...
PALOUS (Člen)
31.01.2009 15:12:50
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Hanz psal:

To PALOUS:

Proboha a za co jsi to vyměnilsick??? Já sem už párkrát uvažoval o výměně, ale prodej to, když je to tak spolehlivý a nenákladnýgood

již jednou sem to někde tady psal.vokopčily mě můj výplod co mě zrealizoval radek rusmich a začly to valit ve velkýmsickjako křídlo,nárazník,prahy atd.všechno se muselo zkracovat atd.ale trval sem si na svým že to jde a ať se snaží z dílů standartních co sou k mání mě zbastlit to co na něm je.Tak to že to nejmenovaní zasraná firma začla valit jak na bježícím pásu mě teda nasralobadměl jsem ještě v plánu podvozek a kola ale během 1měsíce sem dostal 4xpokutu ne za rychlost atd.ale za pičoviny na tom udělaný a to mě tak rozpálilo,že sem to ze dne na den nechal stát v bazaru a vyměnil to za pažouta 806(ale ten uš je taky fuč)bigsmilejediný co mě těší,že novej majitel ji má do dnes a stará se o ni jak mágoodmaká někde v Peci pod Sněžkou a už sem ji párkrát potkal a srdce zaplesásmile2do toho auta za 120000co sem s nim jezdil sem dával jen volej výměnu a benál,jo a dělal se rozvoďák coš se musí u každýho kdo není dobytekbadkaždou chvilku ale furt přemejšlým že bych jeden kousek dom zas dotáhgoodtenkrát sem za ni dal 250000+tuning ale to je bjes to ani psát nebudusickbigsmilešla za tři roky za 124000 do bazaru voni ji druhej den bouchly za 165000bigsmilea dnes se dá tak za 50 možná aj míň sehnatgooda jesi chceš bejt in tak si tam dej sportovní sánígooda laďákgoodgarantuju ti,že budeš brzo bes bodů páč to svádí jak krávabigsmilednes uš na to jebu páč tůnit auta je dávno za mnougood


Jebat motorky :-)
Hanz (Člen)
31.01.2009 15:25:34
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

To PALOUS:

O těch pokutách mi povídej...sick....jen za osvětlení jich mám jak karet do mariášebigsmile
Taky na to už kašlu, ale auto si nechám, co se týče provozu je supr....jak říkáš benzín+olejgood


WD club member...
bery (Člen)
31.01.2009 17:26:36
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

to sou kecy - zlatej warťas
moje první auto good http://www.veterany.ic.cz/pictures/P1010056.JPG
to byl strojgood


momentalně zavostalej
PALOUS (Člen)
31.01.2009 18:35:36
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

bery psal:

to sou kecy - zlatej warťas
moje první auto good http://www.veterany.ic.cz/pictures/P1010056.JPG
to byl strojgood

v roce 86 sem si to pučil vot bráchy páč to měl na stavbu a věř že ze dvojky se nám tam podařila fláknout zpátečkabigsmileto byl masakrbigsmile


Jebat motorky :-)
Mour (Člen)
31.01.2009 19:07:40
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

bigsmilebigsmile ...docela prdel to číst good ...na to že původně tazatel chtěl aby se mu někdo v OL podíval na auto, které se MU LÍBÍ  bigsmilebigsmilebigsmile

tomasNJ (Člen)
31.01.2009 19:21:12
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

PALOUS psal:
sonyk psal:
Kelly01 psal:

Za tyhle prachy Passat 04surprised

Tak to bude úžasná vrána - dovoz,bez servisky,čistopis a na tacháku 62000smile1

Vše nejlepšígoodbigsmile

nevim smile1 když sem koukal naposled(měsíc) v D tak 2003 kolem 150 nalítáno tak 150 talířů 1.9 Tdi Ambiente. plus dovoz a prihlašení  smile1

JA sem proste proti oplům zaujatejbigsmile

co tadysickvo japonec aš nakonecidontknowměl jsi někdy japonce?idontknowtakový debilní kecy jako drahý náhradní dílyidontknowvoni taky nejsou potřeba žebigsmilenejvětší mrdky co kdy kdo stvořil sou právě fijatisickopel je gutgoodkolik z vás třeba ví,že vymrdaná fábka jezdí na podvozku opelbigsmile

palous... co to kecáš???

fabka jezdí na podvozku, polo, ibiza a prostě vw group...
třeba takové Daewoo jezdí podvozky opel...
a nová corsa jezdí na podvozku Grande punta...

no a to o těch fiatech sem nečetl... já ti dám mrdky...fuckbigsmile

japoncí hnijou...  stejně jako fordy... fiatí sou pozinkovaní a vw má voskem vylitou celou káru...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
bery (Člen)
31.01.2009 19:22:48
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

palous - bylo to supr. drhla mi spojka - trochu to skákalobigsmile a vždy mi při tom vyběhlo táhlo od plynu. otevřel sem kapotu, dřevěnej klacek jako páku, zapřel o motor a táhlo zasadil. a to vše např. uprostřed křižovatky. dálkový ovládaný dole levou nohou. a jak nádherně pískaly gumy i v mírný zatáčce. taky jsem si užil. kam se sraly stovky. pak mi ho najebala avie. a to byly vidět plechy!!!! kolem 4-5mmto snad nešlo ani proreznout. kam se sere fiatbigsmile na to šel pouze autogen. kam se sere nová TDI na hlínáchbigsmile


momentalně zavostalej
PALOUS (Člen)
31.01.2009 19:59:42
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

tomasNJ psal:
PALOUS psal:
sonyk psal:


nevim smile1 když sem koukal naposled(měsíc) v D tak 2003 kolem 150 nalítáno tak 150 talířů 1.9 Tdi Ambiente. plus dovoz a prihlašení  smile1

JA sem proste proti oplům zaujatejbigsmile

co tadysickvo japonec aš nakonecidontknowměl jsi někdy japonce?idontknowtakový debilní kecy jako drahý náhradní dílyidontknowvoni taky nejsou potřeba žebigsmilenejvětší mrdky co kdy kdo stvořil sou právě fijatisickopel je gutgoodkolik z vás třeba ví,že vymrdaná fábka jezdí na podvozku opelbigsmile

palous... co to kecáš???

fabka jezdí na podvozku, polo, ibiza a prostě vw group...
třeba takové Daewoo jezdí podvozky opel...
a nová corsa jezdí na podvozku Grande punta...

no a to o těch fiatech sem nečetl... já ti dám mrdky...fuckbigsmile

japoncí hnijou...  stejně jako fordy... fiatí sou pozinkovaní a vw má voskem vylitou celou káru...

tak že se chytneš sem vjedělbigsmilebyla to jen votázka času kdy se budeš motat vokolosmokin


Jebat motorky :-)
fido (Člen)
31.01.2009 23:48:34
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

osiris psal:

fidoj: měl jsem auta z koncernu, německý, francouzský, italský, japonský, americký, je to všechno prašť jako uhoď a ty bludy co šíříš, najdeš u každýho výrobce špatnej kus bigsmile
...starý věci, ty tady voprašuješ bigsmilebigsmile
ps: to že někde něco zrezne po domrdaný vopravě je normál smile1 jinak už dnes auta nereznou ...v době desetiletejch záruk, věř že těch aut napříč značkama a různýho stáří zrovna mě projde rukama denně mraky a třeba za rok je to porce jak kráva a slušný měřítko pro posouzení a ne "jedna paní povídala" nebo ze spatření pomršenýho kusu ještě k tomu po opravě smile1

os: klasický emerický auto jsem teda neměl. ale po Mustangovi bych toužil..

Beru naklepávačky..kdybys četl pozorně výš..zjistil bys, že nejsem kritik/ odpůrce žádné značky...ovšem to co jsem viděl po žádné opravě gohužel nebylo, na to jsem se soustředil, takže zřejmě špatnej oddíl..


bla...blabla...!
Hanz (Člen)
01.02.2009 00:24:04
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Něco bych tu tomasoviNJ nejradši napsalsick..., ale bylo by to jen přilití benzínu do ohně....
Snad jen to, že žije z toho co slyší....néé co vidí...headshake.

Ale to už jinde jsme, to je úplně jiná vesnice (myslím k původnímu tématu koupě opla)...


WD club member...
osiris (Člen)
01.02.2009 00:29:40
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

...dneska se tomu dělaj kabáty že to nepoznáš, věř smile1
...v mustangu jsem jenom seděl jako pasažér a "jenom" v novým ne ve veteránu ale "jenom" v shelbyně, to je ale jedno, přestávalo mi být srdce, stahovalo se hrdlo, bezděčně jsem se culil, skoro nedejchal nadšením a nechtělo se mi ven (no skoro jsem se posral nadšenímbigsmile) a to i přesto že to byla víceméně jízda "jenom" podle předpisů, žádný blbnutí good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
01.02.2009 00:35:23
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Hanzi,ty asi Toma neznáš,ale množství aut co Tomáš už prolezl nebude malé..z toho vyplývá,že to,očem tu mluví,viděl,neb ho živí..
..a ti co ho znají,tak ho zovou Fiat..nejenom proto,že z nich uchcává,ale ví o nich snad skoro všechno..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Zdenek (Člen)
01.02.2009 03:34:30
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Tomáši já Tě nedám,,,,, a na FIATA nedám dopustit. Zdenek.goodgood

fido (Člen)
01.02.2009 08:03:05
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Ohledně Mustanga...doufám, že se alespoň svezu vzadu a nemusí to být Eleanor..idontknow

bigsmile


bla...blabla...!
Hanz (Člen)
01.02.2009 11:17:13
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Pšáne, máš pravdu tomase neznámidontknow, jenom mám jiné zkušenosti než on....(skoro 10let práce u fiatu)

Jinak zbytkem mé zprávy jsem chtěl naznačit, že od původního tématu už jsme na míle daleko...

Proti tomasovi nic nemám, je to určitě dobrej kluk...good, když má bandita nééé...


WD club member...
PALOUS (Člen)
01.02.2009 11:29:47
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

Hanz psal:

Pšáne, máš pravdu tomase neznámidontknow, jenom mám jiné zkušenosti než on....(skoro 10let práce u fiatu)

Jinak zbytkem mé zprávy jsem chtěl naznačit, že od původního tématu už jsme na míle daleko...

Proti tomasovi nic nemám, je to určitě dobrej kluk...good, když má bandita nééé...

nemábigsmileje to mrdkařsick


Jebat motorky :-)
ross (Člen)
01.02.2009 11:41:44
Offline

Re: Někdo s Oloumouce?Auto pomoc:-)

PALOUS psal:
Hanz psal:

Pšáne, máš pravdu tomase neznámidontknow, jenom mám jiné zkušenosti než on....(skoro 10let práce u fiatu)

Jinak zbytkem mé zprávy jsem chtěl naznačit, že od původního tématu už jsme na míle daleko...

Proti tomasovi nic nemám, je to určitě dobrej kluk...good, když má bandita nééé...

nemábigsmileje to mrdkařsick

že to říkaš právě tybigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr