Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » BANDIT PIČO SRAZ 09???

nety (Člen)
01.02.2009 20:26:13
Offline

BANDIT PIČO SRAZ 09???

Chystá se už něco???


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
kojaksro (Člen)
01.02.2009 20:38:55
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

...esti jsem to dobře pochopil, ta je to spojený s tou Sosnovou néééé...smile1

to Nety: pošlu ti info během týdne, na ty WSBKgood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
osiris (Člen)
01.02.2009 20:43:45
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nety (Člen)
01.02.2009 20:51:14
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Sem si to tak myslel, sem to jen chtěl vedět, estli sem to dobře pochopil.. Děkuji přátelé good


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Bedřich (Člen)
01.02.2009 22:43:54
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Ten červen se nějak plní, to bude mazecbigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
fidoB6 (Člen)
01.02.2009 22:58:53
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Lidi,a jak to na pussysrazu probíhá?Ještě sem nebyl, ale moooc bych chtěl, tak bych chtěl vědět nějaký info (ale ne o beerwine), jako třeba vlezný, chrápání program, ev. vyjížďky apod....A jestli je nutný se dopředu nějak "evidovat" nebo zda můžu přijet na blind (vůbec totiž netušim, co kdy jak bude-situace se mění každym dnem).Díky moc za info.Zdar


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Bedřich (Člen)
02.02.2009 00:04:11
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

fidoB6 psal:

Lidi,a jak to na pussysrazu probíhá?Ještě sem nebyl, ale moooc bych chtěl, tak bych chtěl vědět nějaký info (ale ne o beerwine), jako třeba vlezný, chrápání program, ev. vyjížďky apod....A jestli je nutný se dopředu nějak "evidovat" nebo zda můžu přijet na blind (vůbec totiž netušim, co kdy jak bude-situace se mění každym dnem).Díky moc za info.Zdar

Začni tímle, to ti na chvilku vystačí...
http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=6691
http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=4839


jinak je to dost vo beer bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Ondráš (Člen)
02.02.2009 00:36:50
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

fidoB6 psal:

Lidi,a jak to na pussysrazu probíhá?Ještě sem nebyl, ale moooc bych chtěl, tak bych chtěl vědět nějaký info (ale ne o beerwine), jako třeba vlezný, chrápání program, ev. vyjížďky apod....A jestli je nutný se dopředu nějak "evidovat" nebo zda můžu přijet na blind (vůbec totiž netušim, co kdy jak bude-situace se mění každym dnem).Díky moc za info.Zdar

Během dne se lidé pomalu sjíždějí (pokud je nechytí policajti za rychlou jízdu), zdraví se a připíjejí si hruškovým džusem (většinou ředěným s vodkou v poměru tak 5:1 ve prospěch vodky). Večer probíhají různé deskové hry (lije se pivo a paňáky po stolech, někteří na nich spí, občas se nějaký trochu pochroumá), popíjí se káva (ti co už nemůžou alkohol ani vidět) a přikusuje koláč (Gore je pekař od Pána Boha), shlukují se různé skupinky (například na schodech) a diskutují o intelektuálních tématech (zda se před chatkou vykadil Progrear nebo kuna, kdo poblil Kojakovi polštář...). V 22h se jde spát (první odpadlíci). V 7 jsou všichni na rozcivčce (někteří se ji nemůžou dočkat a tak ani nechodí spát). Následuje procházka po okolí (ti cou jsou schopní sednou na moto, ti ostatní začínají zase pít), zastávka na oběd (k tomu není co víc), výstup na romantickou zříceninu s obdivným a nadšeným zápalem (a pekelnýma nadávkama kuřáků nemohoucích popadnout dech). Návrat zpět, pozdravení se s nově doraživším osazenstvem a večer přibližně v duchu toho předchozího. Ráno opět rozcvička (dopotácet se na snídani je někdy fakt nadlidský výkon) a pomalý dojezd domů.

Prostě vyšší společnost.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
02.02.2009 07:16:40
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Ondráš psal:
fidoB6 psal:

Lidi,a jak to na pussysrazu probíhá?Ještě sem nebyl, ale moooc bych chtěl, tak bych chtěl vědět nějaký info (ale ne o beerwine), jako třeba vlezný, chrápání program, ev. vyjížďky apod....A jestli je nutný se dopředu nějak "evidovat" nebo zda můžu přijet na blind (vůbec totiž netušim, co kdy jak bude-situace se mění každym dnem).Díky moc za info.Zdar

Během dne se lidé pomalu sjíždějí (pokud je nechytí policajti za rychlou jízdu), zdraví se a připíjejí si hruškovým džusem (většinou ředěným s vodkou v poměru tak 5:1 ve prospěch vodky). Večer probíhají různé deskové hry (lije se pivo a paňáky po stolech, někteří na nich spí, občas se nějaký trochu pochroumá), popíjí se káva (ti co už nemůžou alkohol ani vidět) a přikusuje koláč (Gore je pekař od Pána Boha), shlukují se různé skupinky (například na schodech) a diskutují o intelektuálních tématech (zda se před chatkou vykadil Progrear nebo kuna, kdo poblil Kojakovi polštář...). V 22h se jde spát (první odpadlíci). V 7 jsou všichni na rozcivčce (někteří se ji nemůžou dočkat a tak ani nechodí spát). Následuje procházka po okolí (ti cou jsou schopní sednou na moto, ti ostatní začínají zase pít), zastávka na oběd (k tomu není co víc), výstup na romantickou zříceninu s obdivným a nadšeným zápalem (a pekelnýma nadávkama kuřáků nemohoucích popadnout dech). Návrat zpět, pozdravení se s nově doraživším osazenstvem a večer přibližně v duchu toho předchozího. Ráno opět rozcvička (dopotácet se na snídani je někdy fakt nadlidský výkon) a pomalý dojezd domů.

Prostě vyšší společnost.smokin

ano ano jen pro vybranou společnost bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Luk (Člen)
02.02.2009 07:31:19
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

nety psal:

Sem si to tak myslel, sem to jen chtěl vedět, estli sem to dobře pochopil.. Děkuji přátelé good

jojo, zatažená ručkabigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
faitík (Člen)
02.02.2009 07:32:27
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Ondráš psal:
fidoB6 psal:

Lidi,a jak to na pussysrazu probíhá?Ještě sem nebyl, ale moooc bych chtěl, tak bych chtěl vědět nějaký info (ale ne o beerwine), jako třeba vlezný, chrápání program, ev. vyjížďky apod....A jestli je nutný se dopředu nějak "evidovat" nebo zda můžu přijet na blind (vůbec totiž netušim, co kdy jak bude-situace se mění každym dnem).Díky moc za info.Zdar

Během dne se lidé pomalu sjíždějí (pokud je nechytí policajti za rychlou jízdu), zdraví se a připíjejí si hruškovým džusem (většinou ředěným s vodkou v poměru tak 5:1 ve prospěch vodky). Večer probíhají různé deskové hry (lije se pivo a paňáky po stolech, někteří na nich spí, občas se nějaký trochu pochroumá), popíjí se káva (ti co už nemůžou alkohol ani vidět) a přikusuje koláč (Gore je pekař od Pána Boha), shlukují se různé skupinky (například na schodech) a diskutují o intelektuálních tématech (zda se před chatkou vykadil Progrear nebo kuna, kdo poblil Kojakovi polštář...). V 22h se jde spát (první odpadlíci). V 7 jsou všichni na rozcivčce (někteří se ji nemůžou dočkat a tak ani nechodí spát). Následuje procházka po okolí (ti cou jsou schopní sednou na moto, ti ostatní začínají zase pít), zastávka na oběd (k tomu není co víc), výstup na romantickou zříceninu s obdivným a nadšeným zápalem (a pekelnýma nadávkama kuřáků nemohoucích popadnout dech). Návrat zpět, pozdravení se s nově doraživším osazenstvem a večer přibližně v duchu toho předchozího. Ráno opět rozcvička (dopotácet se na snídani je někdy fakt nadlidský výkon) a pomalý dojezd domů.

Prostě vyšší společnost.smokin

Líp už to ani nešlo vystihnoutbigsmilegood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
osiris (Člen)
02.02.2009 08:14:44
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

...vy mladý nějak zapomínáte na rum headshake bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
02.02.2009 08:20:31
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

...komu smrdí rum, tomu smrdí práce

Meloun (Člen)
02.02.2009 08:43:03
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

A co zelená??surprised
V Koruně šla pak už po deckách..evilsickgood


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
02.02.2009 08:44:27
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

osiris psal:

...vy mladý nějak zapomínáte na rum headshake bigsmile

myslíš jako Levapův PIČO rum?bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
02.02.2009 08:57:11
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

...vy mladý nějak zapomínáte na rum headshake bigsmile

myslíš jako Levapův PIČO rum?bigsmilebigsmile

...rumu se vychlastalo už dávno a dávno před tím mraky, proto ho taky přivez v kanystru bigsmile ...a to ho nikdo nepije


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
02.02.2009 09:44:38
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

...vy mladý nějak zapomínáte na rum headshake bigsmile

myslíš jako Levapův PIČO rum?bigsmilebigsmile

...rumu se vychlastalo už dávno a dávno před tím mraky, proto ho taky přivez v kanystru bigsmile ...a to ho nikdo nepije

máš pravdu rum tam pili jen holky a ještě po malejch panákách bigsmilebigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Kasym/pico_rum.jpg

:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ross (Člen)
02.02.2009 10:39:19
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:


myslíš jako Levapův PIČO rum?bigsmilebigsmile

...rumu se vychlastalo už dávno a dávno před tím mraky, proto ho taky přivez v kanystru bigsmile ...a to ho nikdo nepije

máš pravdu rum tam pili jen holky a ještě po malejch panákách bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … co_rum.jpg

já tenhle kanystr potkal díkybohu jen jednou za večerbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Tomas600N (Člen)
02.02.2009 11:50:04
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

K.a.s.y.m. psal:

máš pravdu rum tam pili jen holky a ještě po malejch panákách bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … co_rum.jpg

surprisedsurprised

hans (Člen)
02.02.2009 12:02:23
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Meloun psal:

A co zelená??surprised
V Koruně šla pak už po deckách..evilsickgood

takys na to pak vypadal bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
02.02.2009 12:03:05
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Tomas600N psal:
K.a.s.y.m. psal:

máš pravdu rum tam pili jen holky a ještě po malejch panákách bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … co_rum.jpg

surprisedsurprised

něco se ti nezdá?????evil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
02.02.2009 12:24:47
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

K.a.s.y.m. psal:
Tomas600N psal:
K.a.s.y.m. psal:

máš pravdu rum tam pili jen holky a ještě po malejch panákách bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … co_rum.jpg

surprisedsurprised

něco se ti nezdá?????evil

...asi eště neviděl pít dámy likérgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
02.02.2009 12:45:55
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Tomas600N psal:


surprisedsurprised

něco se ti nezdá?????evil

...asi eště neviděl pít dámy likérgoodbigsmile

Jo jo jemný dámská likér na sedm................................rumíčekbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
02.02.2009 13:34:22
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Tomas600N psal:
K.a.s.y.m. psal:

máš pravdu rum tam pili jen holky a ještě po malejch panákách bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … co_rum.jpg

surprisedsurprised

No co...? Kdo by jako pro ty paňáky furt lítal?surprised

evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Tomas600N (Člen)
02.02.2009 15:12:57
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

mno...zřejmě slušnej oddílgoodgoodgood

barynek (Člen)
02.02.2009 18:47:00
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

2 Ondráš: hele chlape, vyass se na muziku a začni psát, koupim si tvou první sbírku pussy povídekgoodbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
02.02.2009 21:26:55
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

barynek psal:

2 Ondráš: hele chlape, vyass se na muziku a začni psát, koupim si tvou první sbírku pussy povídekgoodbigsmile

Vogo já chtěl psát texty, ale napsal jsem jeden (může to být tak 10 let) a jak jsem to tak po sobě čet, tak jsem si řek, že tohle nebude to pravé...help Vím, že to začínalo:
Když já jdu z hostince domu,
vidím nekonečně stromů,
v aleji dlouhé.

Dál si to nepamatuju. V zápalu boje jsem k tomu ještě jako zarputilý klavírista (chtěl jsem napsat pianista, ale je to moc podobné slovu pijan, tak jsem napsal klavírista) složil nějakou muziku. Melodie ne nepodobná halekání muslimů z minaretu svolávajících se k večerní motlitbě...smile1 Ne, ne pánové. Tohle je trezorová věc.cool

Na psaní (a gynekologiibigsmile) je tu odborník Meloun.good Já jen když mě políbí můza.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
02.02.2009 21:49:30
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Ondráš psal:
barynek psal:

2 Ondráš: hele chlape, vyass se na muziku a začni psát, koupim si tvou první sbírku pussy povídekgoodbigsmile

Vogo já chtěl psát texty, ale napsal jsem jeden (může to být tak 10 let) a jak jsem to tak po sobě čet, tak jsem si řek, že tohle nebude to pravé...help Vím, že to začínalo:
Když já jdu z hostince domu,
vidím nekonečně stromů,
v aleji dlouhé.

I prd..nebuď tak skromnej..člověk s konzervatoří musí mít i skladatelský ambice..aspoň minimální..good


Dál si to nepamatuju. V zápalu boje jsem k tomu ještě jako zarputilý klavírista (chtěl jsem napsat pianista, ale je to moc podobné slovu pijan, tak jsem napsal klavírista) složil nějakou muziku. Melodie ne nepodobná halekání muslimů z minaretu svolávajících se k večerní motlitbě...smile1 Ne, ne pánové. Tohle je trezorová věc.cool

Na psaní (a gynekologiibigsmile) je tu odborník Meloun.good Já jen když mě políbí můza.smile1


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
02.02.2009 22:22:40
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Meloun psal:

I prd..nebuď tak skromnej..člověk s konzervatoří musí mít i skladatelský ambice..aspoň minimální..good

Kdepak by se vzalo. Na konzervatoř jsem se sice hlásil, ale když jsem slyšel ty střelce co tam hráli, tak jsem byl spokojený i s tím druhým místem pod čarou.good

Co se týče tvůrčího skládání, na to jsem fakt tupej. Když někdo s něčím přijde, tak si do toho něco vymyslím, ale vymyslet skladbu... To ne... To fakt ne. Něco tvůrčího jsem sice nahrál (ti to kdyžtak můžu poslat, ale metal to neni. smile1), ale jsou to věci tak 5-6 let starý. Pak se to nějak všechno zhroutilo a zůstaly mi už jen ty revivaly a občas někde nějaký záskok. Čas od času mě něco popadne, že bych si zase zatvořil a vymejšlel něco svého, ale nějak není příležitost a čas. Zase bych nechtěl úplné začátečníky, abych jim i já kterej hovno slyší musel říkat, že maj rozladěnou kytaru a nebo že sice zpívaj, ale tak o tón vedle a dostat se do zaběhlé kapely je dost obtížný. Před asi rokem jsem to zkoušel s partičkou jménem TRIBE, ale než jsme měli vystoupení, tak se to zase rozpadlo (Renek - kytarista teď hraje s Fourth Face, druhý kytarista se na hraní vykašlal uplně...). Asi nějak mam smůlu. Ti hodim ukázku a když budeš chtít, tak i celé album co nahráli. Tam teda na těch nahrávkách nejsem (vlastně jen kytary a zpěv je živý, zbytek je z PC), ale trochu mě to mrzí páč to byla zajímavá muzika. Už jsme to měli skoro nazkoušené. smile2

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … dras/6.mp3
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … ras/11.mp3

Ta druhá skladba je jen muzika. Zpěv tam v době kdy jsem to dostal ještě nebyl.
Už začínám vzpomínat jak stará brambora. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
02.02.2009 22:40:51
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Ondráš psal:
Meloun psal:

I prd..nebuď tak skromnej..člověk s konzervatoří musí mít i skladatelský ambice..aspoň minimální..good

Kdepak by se vzalo. Na konzervatoř jsem se sice hlásil, ale když jsem slyšel ty střelce co tam hráli, tak jsem byl spokojený i s tím druhým místem pod čarou.good

Co se týče tvůrčího skládání, na to jsem fakt tupej. Když někdo s něčím přijde, tak si do toho něco vymyslím, ale vymyslet skladbu... To ne... To fakt ne. Něco tvůrčího jsem sice nahrál (ti to kdyžtak můžu poslat, ale metal to neni. smile1), ale jsou to věci tak 5-6 let starý. Pak se to nějak všechno zhroutilo a zůstaly mi už jen ty revivaly a občas někde nějaký záskok. Čas od času mě něco popadne, že bych si zase zatvořil a vymejšlel něco svého, ale nějak není příležitost a čas. Zase bych nechtěl úplné začátečníky, abych jim i já kterej hovno slyší musel říkat, že maj rozladěnou kytaru a nebo že sice zpívaj, ale tak o tón vedle a dostat se do zaběhlé kapely je dost obtížný. Před asi rokem jsem to zkoušel s partičkou jménem TRIBE, ale než jsme měli vystoupení, tak se to zase rozpadlo (Renek - kytarista teď hraje s Fourth Face, druhý kytarista se na hraní vykašlal uplně...). Asi nějak mam smůlu. Ti hodim ukázku a když budeš chtít, tak i celé album co nahráli. Tam teda na těch nahrávkách nejsem (vlastně jen kytary a zpěv je živý, zbytek je z PC), ale trochu mě to mrzí páč to byla zajímavá muzika. Už jsme to měli skoro nazkoušené. smile2

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … dras/6.mp3
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … ras/11.mp3

Ta druhá skladba je jen muzika. Zpěv tam v době kdy jsem to dostal ještě nebyl.
Už začínám vzpomínat jak stará brambora. smile1

Hmmm hmm..nezní to zlegood..ale neni to muj půllitr kafe..bigsmile
Dej raději na ftp ty tvoje výtvory..good


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
02.02.2009 23:05:12
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Meloun psal:

Hmmm hmm..nezní to zlegood..ale neni to muj půllitr kafe..bigsmile
Dej raději na ftp ty tvoje výtvory..good

TO budu muset někde schrastit.help Dám sem zatím úplné mé začátky. Tehdy mi bylo asi 16, hrál jsem něco okolo půl roku, zkušel jsem na půjčené bicí, kluci hráli na kytary za pár šupů, zkušebna byla ve sklepě jedné školy, smrad, plíseň, něklikráte jsem tam přespal a ožral se, no byla to tehdy prdel. smile1 Dnes když to slyším, tak se válím smíchy... smile1 Zvláště to kytarové solo.evil Dnes to zní jako underground. Mimikry z Majora Zemana.bigsmile
Ten kluk co zpívá to i napsal (vymyslel kytary, basu a relativně striktně i bicí). Má toho celkem dost v šuplíku, ale nechce s tím ven, protože když to neni po jeho, tak ať to neni vůbec.headshake Přitom by z toho šikovní hudebníci mohli udělat poslouchatelné skladby.help

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … inal_2.mp3
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … inal_3.mp3

Enjoy! smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
02.02.2009 23:19:36
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Ondráš psal:
Meloun psal:

Hmmm hmm..nezní to zlegood..ale neni to muj půllitr kafe..bigsmile
Dej raději na ftp ty tvoje výtvory..good

TO budu muset někde schrastit.help Dám sem zatím úplné mé začátky. Tehdy mi bylo asi 16, hrál jsem něco okolo půl roku, zkušel jsem na půjčené bicí, kluci hráli na kytary za pár šupů, zkušebna byla ve sklepě jedné školy, smrad, plíseň, něklikráte jsem tam přespal a ožral se, no byla to tehdy prdel. smile1 Dnes když to slyším, tak se válím smíchy... smile1 Zvláště to kytarové solo.evil Dnes to zní jako underground. Mimikry z Majora Zemana.bigsmile
Ten kluk co zpívá to i napsal (vymyslel kytary, basu a relativně striktně i bicí). Má toho celkem dost v šuplíku, ale nechce s tím ven, protože když to neni po jeho, tak ať to neni vůbec.headshake Přitom by z toho šikovní hudebníci mohli udělat poslouchatelné skladby.help

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … inal_2.mp3
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … inal_3.mp3

Enjoy! smile1

Byli jste skoro tak "temní" jak Black Sabbathsurprisedbigsmile

Jj..to sólo..bigsmile..připomíná mi to mě,když jsem tu věc se strunama vzal snad po půl roce do ruky..helpsicksmile2smile2bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
02.02.2009 23:37:46
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Meloun psal:

Byli jste skoro tak "temní" jak Black Sabbathsurprisedbigsmile

Jj..to sólo..bigsmile..připomíná mi to mě,když jsem tu věc se strunama vzal snad po půl roce do ruky..helpsicksmile2smile2bigsmile

To jsme ještě byli mladý cucáci co si mysleli, že s tímhle vyprodaj Strahov. smile1

Našel jsem jeho poslední nahrávku a to v trochu lepší kvalitě.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … ras/01.mp3

To už se dá relativně poslouchat... good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ross (Člen)
03.02.2009 09:01:19
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Ondrášo psal:

To jsme ještě byli mladý cucáci co si mysleli, že s tímhle vyprodaj Strahov. smile1

kdyby jste dělali předskokany Nedvědoj, tak se vám ten sen splnilbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ondráš (Člen)
04.02.2009 13:21:18
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

2 Meloun: Jsem si vzpomněl.
http://www.crystalplanet.cz
Na CD jsou ty skladby v lepší kvalitě, ale tohle určitě neni tvůj půllitr kafe.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
maňas (Člen)
04.02.2009 15:28:21
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

to Ondráš:  to se docela dá poslouchatgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Ondráš (Člen)
04.02.2009 15:33:34
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

maňas psal:

to Ondráš:  to se docela dá poslouchatgood

Děkuju.

Sice nevim co konkrétně, ale všechno už je to bohužel minulost.smile2


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
04.02.2009 15:58:26
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Ten Krystalplanet je ale ubrečená limonáda..bigsmile..soráč..ale je to tak..
Čoveče-vždyť si tam ani nezablbneš..mi to přijde,že za těma bicíma můžeš chrápat..žádnej prostor pro invenci..jen držení rytmu..to je škoda..smile2


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
04.02.2009 16:42:15
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Meloun psal:

Ten Krystalplanet je ale ubrečená limonáda..bigsmile..soráč..ale je to tak..
Čoveče-vždyť si tam ani nezablbneš..mi to přijde,že za těma bicíma můžeš chrápat..žádnej prostor pro invenci..jen držení rytmu..to je škoda..smile2

Tuhle reakci jsem čekal. bigsmile V klidu neomlouvej se. good

To byla první kapela se kterou jsem se dostal vůbec do muzikantskýho prostředí. Každej nějak začínal. Chtěl si znát moje začátky, tak tady je máš. Dobře ti tak.evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
04.02.2009 17:12:22
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Ondráš psal:
Meloun psal:

Ten Krystalplanet je ale ubrečená limonáda..bigsmile..soráč..ale je to tak..
Čoveče-vždyť si tam ani nezablbneš..mi to přijde,že za těma bicíma můžeš chrápat..žádnej prostor pro invenci..jen držení rytmu..to je škoda..smile2

Tuhle reakci jsem čekal. bigsmile V klidu neomlouvej se. good

To byla první kapela se kterou jsem se dostal vůbec do muzikantskýho prostředí. Každej nějak začínal. Chtěl si znát moje začátky, tak tady je máš. Dobře ti tak.evil

Jo..vždyť v klidu..já sám umim hovno a ještě rejpu..smile2redfacebigsmile
Jako začátky dobrý..

Kurva ale trénuj trochu!!Byla by škoda na to srát..základ máš,teorii umíš,hluchej nejsi..Bubeníků je kurevsky málo..
Jsi ještě mladej-všechno máš před sebougood

Seženu ti noty na buben od Gena Hoglana a chci vidět nějaký výsledky..evilbigsmile


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2009 17:18:15
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Ondráš psal:

2 Meloun: Jsem si vzpomněl.
http://www.crystalplanet.cz
Na CD jsou ty skladby v lepší kvalitě, ale tohle určitě neni tvůj půllitr kafe.cool

za sebe goodgood
naživo by to bylo asi ještě lepší


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
04.02.2009 18:11:32
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Meloun psal:

Jo..vždyť v klidu..já sám umim hovno a ještě rejpu..smile2redfacebigsmile
Jako začátky dobrý..

Kurva ale trénuj trochu!!Byla by škoda na to srát..základ máš,teorii umíš,hluchej nejsi..Bubeníků je kurevsky málo..
Jsi ještě mladej-všechno máš před sebougood

Seženu ti noty na buben od Gena Hoglana a chci vidět nějaký výsledky..evilbigsmile

Bubeníků a muzikantů obecně je dost, ale dobrejch je fakt jen pár. Na nějaký dělání díry do světa už jsem starej. Respektive už bych musel mít alespoň protrhlou panenskou blánu. smile1 mě to takhle celkem stačí. Dělám to pro radost (ikdyž bych se na to někdy nejradši vysral), nikdo mě do toho nenutí, hraju jen to co chci. Nemusím brát kšefty jen abych měl co do huby (jako většina profíků). Ideální stav.good

Koukal jsem na Hoglana. Má zvláštní techniku. Takhle hrajou většinou leváci, který se učili na soupravě pro praváky (u nás třeba Franta Hoenig -> vynikající bubeníkgood), ale já bych musel jet podle sebe. Každopádně bordel to je a hlavně ty 2 kopáky musim pocvičit. Tam mam rezervy ještě velký a bez nich nemmůže tvoje muzika existovat.goodsmile1
A pokud jde o rychlost, tak se tam na vás pak taky dělaj trochu "šméčka", ale stejně jako kouzelník nebudu vám dávat nahlížet do kuchyně.evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
04.02.2009 18:12:29
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

K.a.s.y.m. psal:

za sebe goodgood
naživo by to bylo asi ještě lepší

Taktéž děkuji. cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fido (Člen)
05.02.2009 00:13:58
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

...vy mladý nějak zapomínáte na rum headshake bigsmile

myslíš jako Levapův PIČO rum?bigsmilebigsmile

..ten nepřipomínej snad ani


bla...blabla...!
fido (Člen)
05.02.2009 00:15:47
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

ross psal:
K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:


...rumu se vychlastalo už dávno a dávno před tím mraky, proto ho taky přivez v kanystru bigsmile ...a to ho nikdo nepije

máš pravdu rum tam pili jen holky a ještě po malejch panákách bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … co_rum.jpg

já tenhle kanystr potkal díkybohu jen jednou za večerbigsmile

nevím jak je to možný, ale já vícekrát..vždycky když sem nechtěl..


bla...blabla...!
ross (Člen)
05.02.2009 00:35:32
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

fido psal:
ross psal:
K.a.s.y.m. psal:


máš pravdu rum tam pili jen holky a ještě po malejch panákách bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … co_rum.jpg

já tenhle kanystr potkal díkybohu jen jednou za večerbigsmile

nevím jak je to možný, ale já vícekrát..vždycky když sem nechtěl..

však to na tobě bylo vidětbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Meloun (Člen)
05.02.2009 06:13:05
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Ondráš psal:
Meloun psal:

Jo..vždyť v klidu..já sám umim hovno a ještě rejpu..smile2redfacebigsmile
Jako začátky dobrý..

Kurva ale trénuj trochu!!Byla by škoda na to srát..základ máš,teorii umíš,hluchej nejsi..Bubeníků je kurevsky málo..
Jsi ještě mladej-všechno máš před sebougood

Seženu ti noty na buben od Gena Hoglana a chci vidět nějaký výsledky..evilbigsmile

Bubeníků a muzikantů obecně je dost, ale dobrejch je fakt jen pár. Na nějaký dělání díry do světa už jsem starej. Respektive už bych musel mít alespoň protrhlou panenskou blánu. smile1 mě to takhle celkem stačí. Dělám to pro radost (ikdyž bych se na to někdy nejradši vysral), nikdo mě do toho nenutí, hraju jen to co chci. Nemusím brát kšefty jen abych měl co do huby (jako většina profíků). Ideální stav.good

Koukal jsem na Hoglana. Má zvláštní techniku. Takhle hrajou většinou leváci, který se učili na soupravě pro praváky (u nás třeba Franta Hoenig -> vynikající bubeníkgood), ale já bych musel jet podle sebe. Každopádně bordel to je a hlavně ty 2 kopáky musim pocvičit. Tam mam rezervy ještě velký a bez nich nemmůže tvoje muzika existovat.goodsmile1
A pokud jde o rychlost, tak se tam na vás pak taky dělaj trochu "šméčka", ale stejně jako kouzelník nebudu vám dávat nahlížet do kuchyně.evil

Neboj,já vim,jak to chodí ve studiu..triggery apod..smile1
Ale co vidim naživo mě přesvědčí..
Asi málokterá koncertní kapela by si lajskla to nějak obesrat a pak mít problémy naživo..ikdyž tam se hodně ztratí..stejně jako u kytar,který bejvaj nahraný třeba na 10 stop..a pak máš naživo jen dvě,popř nějakou stopu ještě z disku..


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
05.02.2009 08:14:36
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

2 meloun: Ne, nemyslel jsem studio. Myslel jsem živý hraní, kdy si většina lidí myslí, že aby se jednou praštilo do bubnu, tak se musí jednou pohnout ruka (nebo noha) nahoru a pak zase dolu. Což není tak uplně pravda (třeba u nohy se dá zahrát 3x za tu dobu). To už zabíham moc od detailů. Myslel jsem spíš techniku hraní než pomoc elektroniky.

Studio to je věc.cool Tam stačí jednou bouchnout do každýho bubnu a oni ti to poskládaj.smile1 To se samozřejmě nedělá u normálních kapel, ale když se třeba netrefíš přesně do doby, tak ti tu ránu kousek šoupnou. To se dělá celkm běžně, stejně jako pokud taháš struny a nedotáhneš jí na správný tón, tak ji za tebe dotáhne počítač. Ale tohle je známá věc. Nikdo neni dokonalý. Jo a záznamy z živáků... Možná Vás nepotěším, ale i ty se občas dohrávají ve studiu.cool Jedině jít na koncert naživo... Tam je zase otázka, jestli Vám to nepustí z playbacku. I to se dnes bohužel děje.bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
05.02.2009 10:44:37
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Ondráš psal:

2 meloun: Ne, nemyslel jsem studio. Myslel jsem živý hraní, kdy si většina lidí myslí, že aby se jednou praštilo do bubnu, tak se musí jednou pohnout ruka (nebo noha) nahoru a pak zase dolu. Což není tak uplně pravda (třeba u nohy se dá zahrát 3x za tu dobu). To už zabíham moc od detailů. Myslel jsem spíš techniku hraní než pomoc elektroniky.

Studio to je věc.cool Tam stačí jednou bouchnout do každýho bubnu a oni ti to poskládaj.smile1 To se samozřejmě nedělá u normálních kapel, ale když se třeba netrefíš přesně do doby, tak ti tu ránu kousek šoupnou. To se dělá celkm běžně, stejně jako pokud taháš struny a nedotáhneš jí na správný tón, tak ji za tebe dotáhne počítač. Ale tohle je známá věc. Nikdo neni dokonalý. Jo a záznamy z živáků... Možná Vás nepotěším, ale i ty se občas dohrávají ve studiu.cool Jedině jít na koncert naživo... Tam je zase otázka, jestli Vám to nepustí z playbacku. I to se dnes bohužel děje.bad

Na jednu stranu je dobrá věc,že si můžeš v podstatě nahrát album doma na kompugood
Apropó-co jste to měli za program u tý jedný skupiny??idontknow
Mám tady Nuendo a Cubase či co,ale nejde mi to nějak,ptž to na mě vysílá anglicky..a navíc ještě technickou terminologiejej..sicksmile2
Zkrátka stačil by mi prográmek-něco jako Guitarpro,ale s lepšíma zvukama..help
Doufám,že nedostanem zmdáno za kurvení vlákna..redfaceass


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
05.02.2009 10:53:49
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Meloun psal:
Ondráš psal:

2 meloun: Ne, nemyslel jsem studio. Myslel jsem živý hraní, kdy si většina lidí myslí, že aby se jednou praštilo do bubnu, tak se musí jednou pohnout ruka (nebo noha) nahoru a pak zase dolu. Což není tak uplně pravda (třeba u nohy se dá zahrát 3x za tu dobu). To už zabíham moc od detailů. Myslel jsem spíš techniku hraní než pomoc elektroniky.

Studio to je věc.cool Tam stačí jednou bouchnout do každýho bubnu a oni ti to poskládaj.smile1 To se samozřejmě nedělá u normálních kapel, ale když se třeba netrefíš přesně do doby, tak ti tu ránu kousek šoupnou. To se dělá celkm běžně, stejně jako pokud taháš struny a nedotáhneš jí na správný tón, tak ji za tebe dotáhne počítač. Ale tohle je známá věc. Nikdo neni dokonalý. Jo a záznamy z živáků... Možná Vás nepotěším, ale i ty se občas dohrávají ve studiu.cool Jedině jít na koncert naživo... Tam je zase otázka, jestli Vám to nepustí z playbacku. I to se dnes bohužel děje.bad

Na jednu stranu je dobrá věc,že si můžeš v podstatě nahrát album doma na kompugood
Apropó-co jste to měli za program u tý jedný skupiny??idontknow
Mám tady Nuendo a Cubase či co,ale nejde mi to nějak,ptž to na mě vysílá anglicky..a navíc ještě technickou terminologiejej..sicksmile2
Zkrátka stačil by mi prográmek-něco jako Guitarpro,ale s lepšíma zvukama..help
Doufám,že nedostanem zmdáno za kurvení vlákna..redfaceass

...děte s tema kytárama do pussy, já bych vás hnal, chuligáni, mastnej vlas, špinavý to je, hulákaj, že jim rozumět nejni...lopaty a vagóny vykládat, to by vás vychovalo!!!
...a eště tym zasíraj vlákno, no to je vrchol!!!

bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
05.02.2009 12:05:11
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Meloun psal:

Na jednu stranu je dobrá věc,že si můžeš v podstatě nahrát album doma na kompugood
Apropó-co jste to měli za program u tý jedný skupiny??idontknow
Mám tady Nuendo a Cubase či co,ale nejde mi to nějak,ptž to na mě vysílá anglicky..a navíc ještě technickou terminologiejej..sicksmile2
Zkrátka stačil by mi prográmek-něco jako Guitarpro,ale s lepšíma zvukama..help
Doufám,že nedostanem zmdáno za kurvení vlákna..redfaceass

Mail.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
05.02.2009 12:14:54
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Filous psal:

...děte s tema kytárama do pussy, já bych vás hnal, chuligáni, mastnej vlas, špinavý to je, hulákaj, že jim rozumět nejni...lopaty a vagóny vykládat, to by vás vychovalo!!!
...a eště tym zasíraj vlákno, no to je vrchol!!!

bigsmile

Já posílám do lesa:
Lojnice, ostružiny, komáři, mouchy, vosy, sršni, podmáčená půda, 30˚C ve stínu, tady máš srp a jdi ožinovat stromky, máš toho tu hektar.cool Běda jestli nějakej uťafneš.fuck A uprostřed chodívává bachna s prasatama, tak kdyby byl moc povyk, tak se radši kliď.

Se nedivím, že už ani ty Ukrajinci to nechtěj dělat.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
maňas (Člen)
05.02.2009 17:14:58
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

fido psal:
K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

...vy mladý nějak zapomínáte na rum headshake bigsmile

myslíš jako Levapův PIČO rum?bigsmilebigsmile

..ten nepřipomínej snad ani

to jsou taky nápady,tak velkou nádobu plnou rumu,kde se ty lidi berousurprisedbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Šárka (Člen)
10.03.2009 14:22:11
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

maňas psal:
fido psal:
K.a.s.y.m. psal:


myslíš jako Levapův PIČO rum?bigsmilebigsmile

..ten nepřipomínej snad ani

to jsou taky nápady,tak velkou nádobu plnou rumu,kde se ty lidi berousurprisedbigsmile

o čem je řeč? sem ho za ten večír ani nepostřehla.....idontknow


Obtížné neznamená nepřekonatelné
Žirafa (Člen)
10.03.2009 16:54:32
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

K.a.s.y.m. psal:

máš pravdu rum tam pili jen holky a ještě po malejch panákách bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … co_rum.jpg

Tss jsem jen lehce orosila rty z donucení a ty jsi to takhle zneužil a teď vypadam jako alkoholik... bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
qwerty (Člen)
10.03.2009 17:05:55
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Šárka psal:
maňas psal:
fido psal:


..ten nepřipomínej snad ani

to jsou taky nápady,tak velkou nádobu plnou rumu,kde se ty lidi berousurprisedbigsmile

o čem je řeč? sem ho za ten večír ani nepostřehla.....idontknow

si byla uz tak mimo bigsmilebigsmilebigsmileevil


WD club member.
qwerty (Člen)
10.03.2009 17:06:48
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Peťa psal:
K.a.s.y.m. psal:

máš pravdu rum tam pili jen holky a ještě po malejch panákách bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … co_rum.jpg

Tss jsem jen lehce orosila rty z donucení a ty jsi to takhle zneužil a teď vypadam jako alkoholik... bigsmile

nevypada ze by te nutili smile1spise to vypada ze ti ten kanystrik radsi brali at jim neco nechas bigsmilebigsmilebigsmile


WD club member.
K.a.s.y.m. (Člen)
11.03.2009 07:52:27
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Peťa psal:
K.a.s.y.m. psal:

máš pravdu rum tam pili jen holky a ještě po malejch panákách bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … co_rum.jpg

Tss jsem jen lehce orosila rty z donucení a ty jsi to takhle zneužil a teď vypadam jako alkoholik... bigsmile

Ne néééé smile1 to byla jediná fotka s tímhle tématem kterou jsem narychlo sehnal...tu fotku Kukii s kanystrem ne a ne najít smile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
11.03.2009 10:22:56
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

K.a.s.y.m. psal:
Peťa psal:
K.a.s.y.m. psal:

máš pravdu rum tam pili jen holky a ještě po malejch panákách bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … co_rum.jpg

Tss jsem jen lehce orosila rty z donucení a ty jsi to takhle zneužil a teď vypadam jako alkoholik... bigsmile

Ne néééé smile1 to byla jediná fotka s tímhle tématem kterou jsem narychlo sehnal...tu fotku Kukii s kanystrem ne a ne najít smile2

nehledat... ještě ted je mi špatně sicksurprisedbigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Žirafa (Člen)
11.03.2009 11:46:34
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Myslíš tuhle? bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/301_kuki.jpg


taky mi tam nebylo úplně dobře... proto teď jezdím už jedině na zelenou bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Kukii (Člen)
11.03.2009 12:08:26
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Peťa psal:

Myslíš tuhle? bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1_kuki.jpg
taky mi tam nebylo úplně dobře... proto teď jezdím už jedině na zelenou bigsmile

brrr....ten byl dobrej surprisedbigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Fik-B6S (Člen)
11.03.2009 12:18:17
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Kukii psal:
Peťa psal:

Myslíš tuhle? bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1_kuki.jpg
taky mi tam nebylo úplně dobře... proto teď jezdím už jedině na zelenou bigsmile

brrr....ten byl dobrej surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

To máš pravdu dobrej bylbigsmile ještě štěstí že mě ten kanystr potkal jen jednou...redface


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
K.a.s.y.m. (Člen)
11.03.2009 12:18:44
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

jo to je přesně ona bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
11.03.2009 12:51:02
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Fik-B6S psal:
Kukii psal:
Peťa psal:

Myslíš tuhle? bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1_kuki.jpg
taky mi tam nebylo úplně dobře... proto teď jezdím už jedině na zelenou bigsmile

brrr....ten byl dobrej surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

To máš pravdu dobrej bylbigsmile ještě štěstí že mě ten kanystr potkal jen jednou...redface

mě potkal asi 3x... smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
qwerty (Člen)
20.03.2009 15:14:33
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

budou na pico sraze aji vjetnamci s hadrama idontknowevil


WD club member.
mi (Člen)
20.03.2009 17:50:11
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

A bude Budvar nebo granulát? redface idontknow

      evil


svět je cirkusovej stan
Luk (Člen)
20.03.2009 17:55:34
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

mi psal:

A bude Budvar nebo granulát? redface idontknow

      evil

aby si se s tim vasim patokem nepoassbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
mi (Člen)
20.03.2009 18:05:58
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Luk psal:
mi psal:

A bude Budvar nebo granulát? redface idontknow

      evil

aby si se s tim vasim patokem nepoassbigsmile

hele Luk nejsem žádnej znalec Gambáč i Pilsen byli moje neďelní piva, ale fakt za poslední dva roky to je hnus fijalovej.
budvar desítka je jak teť gambáč ale dvanáctka jo to je materýál teda zatim... smile1


svět je cirkusovej stan
Luk (Člen)
20.03.2009 18:52:12
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

No je fakt ze ta vase dvanda celkem de, akorat se jich nesmi dat moc.good Ta desitka jesickbigsmile Celkem mi ted zachutnala ta nova G11beergood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
mi (Člen)
20.03.2009 19:21:22
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Luk psal:

No je fakt ze ta vase dvanda celkem de, akorat se jich nesmi dat moc.good Ta desitka jesickbigsmile Celkem mi ted zachutnala ta nova G11beergood

G11 sem eště nepolknul, ale zítra polknu několikrát bigsmile


svět je cirkusovej stan
fidoB6 (Člen)
20.03.2009 19:32:57
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

mi psal:
Luk psal:

No je fakt ze ta vase dvanda celkem de, akorat se jich nesmi dat moc.good Ta desitka jesickbigsmile Celkem mi ted zachutnala ta nova G11beergood

G11 sem eště nepolknul, ale zítra polknu několikrát bigsmile

G11sicksick, Kozlík11goodgood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
mi (Člen)
20.03.2009 19:38:40
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

fidoB6 psal:
mi psal:
Luk psal:

No je fakt ze ta vase dvanda celkem de, akorat se jich nesmi dat moc.good Ta desitka jesickbigsmile Celkem mi ted zachutnala ta nova G11beergood

G11 sem eště nepolknul, ale zítra polknu několikrát bigsmile

G11sicksick, Kozlík11goodgood

hele fido kup si plechofku kozlíka a gambáče a přečti si na nich kde to dělaj...help


svět je cirkusovej stan
fidoB6 (Člen)
20.03.2009 19:56:31
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Jako lemtat pifko z plechu je barbarství,(tudíž nekoupimbigsmilebigsmilebigsmile) toť věc prvnísmile1 A věc druhá, že je mi i docela jedno kde to dělajsmile1 a věc třetí, že mi fakt víc šmakuje K11 než G11bigsmile A teď čekam odpověď tipu: měli zasraný trubky, neumí to točit atd...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
fidoB6 (Člen)
20.03.2009 19:57:46
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Mimochodem B12(jako beer) je asi stejně lepší jak plzeň, vo tom žádnágood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
mi (Člen)
20.03.2009 20:07:25
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

fidoB6 psal:

Jako lemtat pifko z plechu je barbarství,(tudíž nekoupimbigsmilebigsmilebigsmile) toť věc prvnísmile1 A věc druhá, že je mi i docela jedno kde to dělajsmile1 a věc třetí, že mi fakt víc šmakuje K11 než G11bigsmile A teď čekam odpověď tipu: měli zasraný trubky, neumí to točit atd...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

plechovkový taky nemusim, ale na těch plechovkáš zjistíš že mezi G11 a K11 je rozdíl jen vtom názvu ale kdyš ti šmakuje víc K11 tak se jí drš stojí vo něco míň...


svět je cirkusovej stan
čočkin (Člen)
21.03.2009 19:27:19
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Jo G12  to je vyborna vec, ale nikde ho netoceji, my sem tam vemem suda na akci. bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Luk (Člen)
23.03.2009 09:54:05
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

mi psal:
fidoB6 psal:

Jako lemtat pifko z plechu je barbarství,(tudíž nekoupimbigsmilebigsmilebigsmile) toť věc prvnísmile1 A věc druhá, že je mi i docela jedno kde to dělajsmile1 a věc třetí, že mi fakt víc šmakuje K11 než G11bigsmile A teď čekam odpověď tipu: měli zasraný trubky, neumí to točit atd...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

plechovkový taky nemusim, ale na těch plechovkáš zjistíš že mezi G11 a K11 je rozdíl jen vtom názvu ale kdyš ti šmakuje víc K11 tak se jí drš stojí vo něco míň...

ty 11ky mi chutnaj vobe a ikdyz, jak naznacujes je dela obe PU, tak kazda chutna jinakgood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Billy (Člen)
23.03.2009 11:08:51
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

me chutna teda nejvic plzinka 12 ale chodim po tom chcat jak prostatik. A nebo u nas varenej Jecminek 12 a nebo taky u nas varej klasiku Weisbiera 13 s hozenym platem citronu , a nebo pro zensky maj visnovy s visnema na spodku. A na svatky nam tu varej 16 docela hutny tezky pivo. smile1 ale je to spis na chut, neni to spatny ale ozrat se z toho je peklo smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
fidoB6 (Člen)
23.03.2009 11:35:13
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Billy psal:

me chutna teda nejvic plzinka 12 ale chodim po tom chcat jak prostatik. A nebo u nas varenej Jecminek 12 a nebo taky u nas varej klasiku Weisbiera 13 s hozenym platem citronu , a nebo pro zensky maj visnovy s visnema na spodku. A na svatky nam tu varej 16 docela hutny tezky pivo. smile1 ale je to spis na chut, neni to spatny ale ozrat se z toho je peklo smile1

To sem si dal jednou 21° Platánka (třetinka sklo), sladký jak cumel, ale tři pifka a vytlemenej jak pussyUž ani nevim, jestli se furt vyrábíidontknow


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
hans (Člen)
23.03.2009 12:03:48
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

fidoB6 psal:
Billy psal:

me chutna teda nejvic plzinka 12 ale chodim po tom chcat jak prostatik. A nebo u nas varenej Jecminek 12 a nebo taky u nas varej klasiku Weisbiera 13 s hozenym platem citronu , a nebo pro zensky maj visnovy s visnema na spodku. A na svatky nam tu varej 16 docela hutny tezky pivo. smile1 ale je to spis na chut, neni to spatny ale ozrat se z toho je peklo smile1

To sem si dal jednou 21° Platánka (třetinka sklo), sladký jak cumel, ale tři pifka a vytlemenej jak pussyUž ani nevim, jestli se furt vyrábíidontknow

tyhle záležitosti se dělaj pořád.....když zasedneš v třeboni v pivovarský pivnici a začneš od desítky, tak se k tý 20° (nebo co to je) ale nejspíš ani nedostaneš evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Billy (Člen)
23.03.2009 12:41:08
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

u nas jich varej 7 druhu, koukas tam na kade jak to tam buble, vedle maj medenej kotel a driv v nem aji to pivo delali, ale tedka uz sem to dlouho nevidel ze by ten kotel pouzivaly ale je to dobra atmosfera kdyz to pivo pred tebou delaj, vyhrabuji chmel vyplachnou a ty mas pivo v drzce, zeres nejaky pikantni grilovany kridla a nebo jiny pochutiny smile1. Proste paraada


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
qwerty (Člen)
23.03.2009 21:30:17
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

nejlepsi je Radegast smokingoodcool


WD club member.
modo (Člen)
24.03.2009 18:30:15
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

ta jedovnice 13.6 je tuti?? tak to je v asstam se nedostanusmile2


až tam budu tak tam budu
mi (Člen)
29.03.2009 08:35:30
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Billy psal:

u nas jich varej 7 druhu, koukas tam na kade jak to tam buble, vedle maj medenej kotel a driv v nem aji to pivo delali, ale tedka uz sem to dlouho nevidel ze by ten kotel pouzivaly ale je to dobra atmosfera kdyz to pivo pred tebou delaj, vyhrabuji chmel vyplachnou a ty mas pivo v drzce, zeres nejaky pikantni grilovany kridla a nebo jiny pochutiny smile1. Proste paraada

hele Billy ty bydlíš vráji bigsmile bigsmile bigsmile


svět je cirkusovej stan
Billy (Člen)
31.03.2009 15:07:24
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

Aspon v ty prdeli tady mame neco dobry smile1, lepsi jak to cigansky pivo z Prerova  ZUBR


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Freeway (Člen)
11.04.2009 17:14:21
Offline

Re: BANDIT PIČO SRAZ 09???

pivo je fajn, ale rum je rum good

http://www.budovatel.cz/obrazky/Prace_a_mir/rum.jpg

good


Každý je odborník,jen někdo trochu menší ;-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr