Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Kam na dovolenou

Lihy (Člen)
09.02.2007 14:24:09
Offline

Kam na dovolenou

http://www.rajbas.cz/expedice/indie.php

Docela uvažuju, že jesli to budou plánovat i na příští rok, tak bych jelgood letos bych na to asi nemělsmile2

PALOUS (Člen)
09.02.2007 14:34:58
Offline

Re: Kam na dovolenou

Lihy psal:

http://www.rajbas.cz/expedice/indie.php

Docela uvažuju, že jesli to budou plánovat i na příští rok, tak bych jelgood letos bych na to asi nemělsmile2

Sakra kámo ty taky budeš prodávat?smile2nebo jako todle chceš jet na bandasce?surprisedta by jich asi dostalabigsmile
Příští rok bych radši severgood


Jebat motorky :-)
inkvizitorr (Administrator)
09.02.2007 15:45:30
Offline

Re: Kam na dovolenou

já rád louskám v tomhle:

www.tyfus.cz

byl sem tam několikrát, je to kousek a hory nádherný, lidi v horách skvělí, města napiču a samá pakáž, ale asi jako všude...


doba je temná...
Lihy (Člen)
09.02.2007 16:00:58
Offline

Re: Kam na dovolenou

Palous vogo ty si zase zhulenej co? :) dyk ty enfíldy se pučej na místě a tradá na Karakorán hájvejgood Kdyby se dalo dohromady aspoň těch 5, 6 lidí tak to neni zas takovej ranec

ps. Dobrá je hláška, že za přední kotoučovou brzdu je příplatek 2000 kč bigsmile

Inkviz: Jo Rumunsko nebo třeba Ukrajina mě taky láká, ale nemám rád jejich strážce zákona kurvy hledaj záminky aby si jim musel dát prachy....teda voni chtěj "dárek"fuck Nedělám si iluze, že v Indii nebudou chtít taky, ale ceny sou tam podstatně nižšíbigsmile

inkvizitorr (Administrator)
09.02.2007 17:00:56
Offline

Re: Kam na dovolenou

Lihy psal:

Inkviz: Jo Rumunsko nebo třeba Ukrajina mě taky láká, ale nemám rád jejich strážce zákona kurvy hledaj záminky aby si jim musel dát prachy....teda voni chtěj "dárek"fuck Nedělám si iluze, že v Indii nebudou chtít taky, ale ceny sou tam podstatně nižšíbigsmile

jestli ti v tomhle příde ukrajina s rumunskem drsná, tak myslim, že v indii se z toho posereš bigsmile mě nejvíc dostalo, když sme jeli z rumunska a o úplatek aby sa to rýchlo vyhovorilo si řek slovenskej celník na slovensko maďarský hranicisurprisedsurprisedsurprised asi čtyři roky Z5idontknow koukal sem na něj jak vrána, dostal nějaký zbylý plechovky plzně a bolo to zrobené. debil.


doba je temná...
Baltazar (Člen)
09.02.2007 17:12:00
Offline

Re: Kam na dovolenou

V Rumunsku je jakýsi nový zákon a ten v případě že tě celník či tento některý o obolos požádá je okamžitě vyhozen bez nároku na výplatu a nevím co ještě, taky vyměnili komplet celý stav těchto tak si to prej ani nedovolej
ale nebyl jsem tam


The father of the little princess of the dawn
Filous (Člen)
09.02.2007 17:37:45
Offline

Re: Kam na dovolenou

inkvizitorr psal:
Lihy psal:

Inkviz: Jo Rumunsko nebo třeba Ukrajina mě taky láká, ale nemám rád jejich strážce zákona kurvy hledaj záminky aby si jim musel dát prachy....teda voni chtěj "dárek"fuck Nedělám si iluze, že v Indii nebudou chtít taky, ale ceny sou tam podstatně nižšíbigsmile

jestli ti v tomhle příde ukrajina s rumunskem drsná, tak myslim, že v indii se z toho posereš bigsmile mě nejvíc dostalo, když sme jeli z rumunska a o úplatek aby sa to rýchlo vyhovorilo si řek slovenskej celník na slovensko maďarský hranicisurprisedsurprisedsurprised asi čtyři roky Z5idontknow koukal sem na něj jak vrána, dostal nějaký zbylý plechovky plzně a bolo to zrobené. debil.

...no muj brácha jakošto skušenej východoevropskoazijskej čundrák byl z Indije doooost vyvalenej, hlavně teda z Dílí a velkejch měst, ale v horách prej supr, aš na fšudypřítomnou špínu...a to byl připravenej na nejhorší bigsmile ...ale Lihoměr má vlastně v rodině indyjánku, tagže bude případně náležitě poučenej bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
09.02.2007 17:55:22
Offline

Re: Kam na dovolenou

...tag sem to teť v rychlosti prolít...woe, já bych tam nejel ani zadarmo...zaplatit za to, že tam chytnu ňáký svinctvo a budu minimálně tři neděle imrvére posranej??? ...brrr...ale gdo chce kam..............bigsmile
...Lihy, ty vole, ty esi dostaneš ňákou úplavici, tag je s tvojí konstitucí po tobje bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
09.02.2007 19:06:21
Offline

Re: Kam na dovolenou

Filous psal:

...tag sem to teť v rychlosti prolít...woe, já bych tam nejel ani zadarmo...zaplatit za to, že tam chytnu ňáký svinctvo a budu minimálně tři neděle imrvére posranej??? ...brrr...ale gdo chce kam..............bigsmile
...Lihy, ty vole, ty esi dostaneš ňákou úplavici, tag je s tvojí konstitucí po tobje bigsmile

vogo neuč starýho bobra kousat stromy....sem tam byl vogo tak vim ne?smile1 S fízlama sem tam problém nikdy neměl, jenom mně tam srali taxáni, který se tě furt snažily vobrat, ale šlo spíš o princip, bo chtěli v přepočtu 50kč místo 20kčbigsmile No ale přeci nebudu za debila, tak mu je jen tak nedám nefuckbigsmile Je to na delší povídání.

ps. Sračku sem tam měl, kvůli tomu že sem se doma nekouk do krabičky ercefurilu (dezinfekce žalůdku)Krabice jak kráva a v ní 8 tabletek (užívat 2x denně)idontknow. Naštěstí jeden Indyján je doktor, tak předepsal místní tabletky a bylo zas fajn.

huskyb12 (Administrator)
09.02.2007 19:16:07
Offline

Re: Kam na dovolenou

Lihy: teď si se prokec, přestaň ty psychotropní látky užívat  v takovim množství !
Nejdřív prej na dovolenou do Indie a teď zas, že bobr je na stromy :)))


ale di, Ty brepto ...
Mirek D (Člen)
09.02.2007 22:51:30
Offline

Re: Kam na dovolenou

inkvizitorr psal:

já rád louskám v tomhle:

www.tyfus.cz

byl sem tam několikrát, je to kousek a hory nádherný, lidi v horách skvělí, města napiču a samá pakáž, ale asi jako všude...

Strejda Tyfus, cestovatel.... . Pamatuju jeho busový expedice po východní Evropě. Pak motorkový, měl FJ 1200, později pomalovaný drakama. To pak střelil, zalízoval tu italku co má na stránkách a ta mu bohužel do rána zmizela těsně před koncem lízy někde v Estonsku, esli se nepletu... .
Taky budoval kousek od Přeštic motohospodu. Před ca. 3 rokama (byl to víkend jak se Prase ženilo - teď jsem si vzpomněl...) tam ještě v nedodělaným dělala naše dobrá víla Čendina Baboslet - sraz motorkářek.


Autobus je taky Suzuki... .
Filous (Člen)
09.02.2007 22:53:28
Offline

Re: Kam na dovolenou

...jooo, Čendina vo ňom vonehdá mluvila...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
09.02.2007 22:59:06
Offline

Re: Kam na dovolenou

...a pamatuju, že jeho FJ bylo naprodej F Bikers Crown ve Chlumci...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
12.02.2007 07:29:49
Offline

Re: Kam na dovolenou

TO Lihy:estli chceš udělám ti expedici tady po Asii,sračku zařídíme,indiáni se taky najdou (dyby chyběli,přivezem z Filousova) a vobrat ťa můžem taky woegood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Lihy (Člen)
12.02.2007 13:00:28
Offline

Re: Kam na dovolenou

Koukám že tu nikdo nemá dobrodružnou povahusmile2

Mirek D (Člen)
12.02.2007 20:10:30
Offline

Re: Kam na dovolenou

Lihy psal:

Koukám že tu nikdo nemá dobrodružnou povahusmile2

Totok není jen vo dobrodružství.... . Prachy bych na to snad do kupy dal, ale nemůžu si dovolit bejt tolik tejdnů mimo CZ. bad


Autobus je taky Suzuki... .
Filous (Člen)
12.02.2007 20:49:33
Offline

Re: Kam na dovolenou

...copa vo to dobrodrušství, na to by povaha třeba i byla, ale spáchat sebevraždu průjmem se bójim surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
12.02.2007 20:56:38
Offline

Re: Kam na dovolenou

...no mušíš ject tam gde rostou korkovníky bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
12.02.2007 20:59:57
Offline

Re: Kam na dovolenou

osiris psal:

...no mušíš ject tam gde rostou korkovníky bigsmile

...ty voe, to né, to bych moch toho za mnou jedoucího zastřelit a víš jaký sou tresty za použití střelný zbraně??? ...se voptej Jarkena surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
14.02.2007 10:21:40
Offline

Re: Kam na dovolenou

Filous psal:

...copa vo to dobrodrušství, na to by povaha třeba i byla, ale spáchat sebevraždu průjmem se bójim surprised

Si neviděl Švejka? Všechno se dá vyléčit klistýrem, výplachem žaludku a chininembigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mirek D (Člen)
14.02.2007 20:55:15
Offline

Re: Kam na dovolenou

Klystýr, pičo... . S přibývajícím letopočtem ve vobčance zajímavej návrh na další trička!!surprised


Autobus je taky Suzuki... .
gapa (Člen)
14.02.2007 21:11:14
Offline

Re: Kam na dovolenou

Lihy psal:

http://www.rajbas.cz/expedice/indie.php

Docela uvažuju, že jesli to budou plánovat i na příští rok, tak bych jelgood letos bych na to asi nemělsmile2

V pondělí jsem se vrátil z Kuby. Půjčovny motorek tam sice nejsou, ale pokud alespoň trochu vládneš španělštinou, můžeš si od místního domorodce za rozumný peníz půjčit vytuněnou MZ-tu!

Nádherná země s fantasticky přátelskými lidmi téměř bez kriminality! good ..... (poslední dva údaje platí v Havaně pouze omezeně)


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
hlemejzd999 (Člen)
28.05.2015 17:39:31
Offline

Re: Kam na dovolenou


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Petr J. (Člen)
28.05.2015 18:42:15
Offline

Re: Kam na dovolenou

hlemejzd999 psal:

http://www.novinky.cz/cestovani/370753-tisice-uprchliku-meni-malebny-turisticky-ostrov-kos-k-nepoznani.html

...a bude hůř....sicksicksick

bad

Drakoxxl (Člen)
29.05.2015 08:20:18
Offline

Re: Kam na dovolenou

Tfujtajksl málem sem při vybírání před 14-ti dny vybral Kos sick, nakonec se letíme mrnout na Kretény bigsmile, tam snad žádný hadráci z vody nepolezou. evil


Lepší někdy, než nikdy.
Filous (Člen)
29.05.2015 11:20:48
Offline

Re: Kam na dovolenou

Drakoxxl psal:

Tfujtajksl málem sem při vybírání před 14-ti dny vybral Kos sick, nakonec se letíme mrnout na Kretény bigsmile, tam snad žádný hadráci z vody nepolezou. evil

...a dyby náhodou, tag si vem šnorchl a ploutve a tahej je za nohy ke dnu jako správnej českej untrwasrmanbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
karlos100 (Člen)
29.05.2015 11:39:15
Offline

Re: Kam na dovolenou

Petr J. psal:
hlemejzd999 psal:

http://www.novinky.cz/cestovani/370753-tisice-uprchliku-meni-malebny-turisticky-ostrov-kos-k-nepoznani.html

...a bude hůř....sicksicksick

bad

...to je moje hláškaevilbigsmile
začíná bejt univerzálně k použití na většinu situací..


...a bude hůř!
hlemejzd999 (Člen)
29.05.2015 16:54:09
Offline

Re: Kam na dovolenou

Drakoxxl psal:

Tfujtajksl málem sem při vybírání před 14-ti dny vybral Kos sick, nakonec se letíme mrnout na Kretény bigsmile, tam snad žádný hadráci z vody nepolezou. evil

mušel bys je kopat zpátky, no ...ve jménu zákona s použitím chvatů a hmatů goodbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
29.05.2015 17:22:18
Offline

Re: Kam na dovolenou

hlemejzd999 psal:

mušel bys je kopat zpátky, no ...ve jménu zákona s použitím chvatů a hmatů goodbigsmile

Jsou jak draci hlavy. Jednoho zabijes, dva(cet) se jich objevi.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
29.05.2015 21:52:43
Offline

Re: Kam na dovolenou

Kucí,tak nám držte palce,zítra ráno vyrážíme se SuJazuwakim na bramborách směr Gruziebigsmile Je to nahozenej směr a cíl,né ale povinnost tam dijet,takže plán cesty je vyrazit přez Bratislavu,Budapešť,Bělehrad,Sofii do Istanbulu a pak dál přez celý Turecko do té krásné zemičky pod Kavkazemgood Když budou nějaký nesnáze,tak to klidně vodpískáme,ale bereme to jako čundr,spaní pokudmožno nadivoko,vobčas něco winebeer a hlavně se pěkně povozit na mašináchgood Nijak neprahneme po městskejch památkách,spíš se podívat na pěknou přirodu a zapadákov,žrádlo s místníma a tak nějak plynout s davem. Jestli se nám to povede nebo né,je ve hvězdáchcool Mašina nabalená,každej kufr má asi 25kg,vobutý fungl Mitasky a ráno v 8 hurá na cestu... Kdyby sme se už neviděli,tak mě byla čest s Váma párkrát popítgoodgoodgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
29.05.2015 22:13:27
Offline

Re: Kam na dovolenou

VikecB12 psal:

... Kdyby sme se už neviděli,tak mě byla čest s Váma párkrát popít...

...pičo...

...tak ať těm vlkům chutnáš...bigsmilebigsmile

corimec (Člen)
29.05.2015 22:14:44
Offline

Re: Kam na dovolenou

Tak štastnou cestugoodjá už jezdim jen okolo komínasmile1

Borák (Člen)
29.05.2015 22:36:00
Offline

Re: Kam na dovolenou

kuwa wopičáci držim palec ať to klapne bez zádrhelů
když ste vo tom poprvé začali žvanit u pifka bral sem to jako hec
to že ste to dotáhly až k vodjezdu ..pičo smekám goodgoodgood


...nikdo nevojebe Ježíše...
Drakoxxl (Člen)
29.05.2015 22:38:06
Offline

Re: Kam na dovolenou

Tak hlavně dojeďte a nekonvertujte, salám s vámi bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
VikecB12 (Člen)
29.05.2015 22:38:31
Offline

Re: Kam na dovolenou

Pro mě je to první cesta tohoto druhu,zatím sem jezdíval vždycky s Šárkou na dva tejdny,nebo s kamošama na 5-6 dní někde do alp,nebo k móřu... No uvidíme,jak to pudegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Drakoxxl (Člen)
29.05.2015 22:40:44
Offline

Re: Kam na dovolenou

Já pro jistotu balím harpunu na hadráky evil


Lepší někdy, než nikdy.
Filous (Člen)
29.05.2015 22:40:49
Offline

Re: Kam na dovolenou

...dobře dojeďte kucígoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Janekgsf (Člen)
29.05.2015 22:41:25
Offline

Re: Kam na dovolenou

Good luck Vikecgood


...nemusíme přece všechno pochopit, stačí to přijmout ne?
faitík (Člen)
30.05.2015 05:50:54
Offline

Re: Kam na dovolenou

šťastnou cestugood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Banditatom (Člen)
30.05.2015 08:09:49
Offline

Re: Kam na dovolenou

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

... Kdyby sme se už neviděli,tak mě byla čest s Váma párkrát popít...

...pičo...

...tak ať těm vlkům chutnáš...bigsmilebigsmile

Prosim te jakmile zver ty dva uvidime mizi za uralbigsmilebigsmilebigsmile

Stastnou cestu kucigood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Luk (Člen)
30.05.2015 08:36:47
Offline

Re: Kam na dovolenou

užijte si togoodgoodgood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
karlos100 (Člen)
30.05.2015 09:02:41
Offline

Re: Kam na dovolenou

Banditatom psal:
Petr J. psal:
VikecB12 psal:

... Kdyby sme se už neviděli,tak mě byla čest s Váma párkrát popít...

...pičo...

...tak ať těm vlkům chutnáš...bigsmilebigsmile

Prosim te jakmile zver ty dva uvidime mizi za uralbigsmilebigsmilebigsmile

Stastnou cestu kucigood

..zas by po požití těch dvou voblud byla smečka plná samejch dost vožralejch vlkůbigsmile
taky přeju šťastnou cestugoodgoodgood


...a bude hůř!
WenzelB6 (Člen)
30.05.2015 11:03:13
Offline

Re: Kam na dovolenou

Vikecu&Sujazuwaki  good šťastnou cestu

barynek (Člen)
30.05.2015 11:03:17
Offline

Re: Kam na dovolenou

tak šťastnou cestu bejcigood


Bandit 4EVER!!!
malda (Člen)
30.05.2015 14:24:18
Offline

Re: Kam na dovolenou

Tak at se daří a žádnej pruser !! Štastnou cestu !!good

Billy (Člen)
30.05.2015 15:08:51
Offline

Re: Kam na dovolenou

Hlavne dobre dojedte dom, kurva uz se tesim na vypraveni prihod z cest bigsmile good, a kurva fot ty krajiny good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Ondráš (Člen)
30.05.2015 16:49:11
Offline

Re: Kam na dovolenou

Vikec a Sujwzu jedou mezi muslimy, kteří alkohol kvůli koránu nepijí a jsou schopný tě ukamenovat za to, že si vedle něj prdneš... Vogo, nechcete to vzít radši přes Rusko než přes Turecko. bigsmile

Hlavně se vraťte.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tachec (Člen)
01.06.2015 07:00:45
Offline

Re: Kam na dovolenou

Drakoxxl psal:

Tfujtajksl málem sem při vybírání před 14-ti dny vybral Kos sick, nakonec se letíme mrnout na Kretény bigsmile, tam snad žádný hadráci z vody nepolezou. evil

Doporučuji jih - Iera Petra, Plakias a podobně - rozhodně lepší než turisticky přeplácanej sever...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
čočkin (Člen)
01.06.2015 23:09:21
Offline

Re: Kam na dovolenou

taky přeju štastnou cestugood a závidimredfacesmile2


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr