Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Gufero-netesni

Krleš (Člen)
09.02.2007 16:56:08
Offline

Gufero-netesni

nevite co je za velikost toho gufera, ktere tesni hridel od prevodovky z leve strany motoru (na radici pace-pro nezasvecenesmile1) nejak mi to tam asi prosakuje, jsem na to koukal a je na nem napsane 12229, koukal jsem do tabulek, ale bude to asi podle nemeckejch norem, pac jsem to nikde nenaselhelp

tomasNJ (Člen)
10.02.2007 13:22:53
Offline

Re: Gufero-netesni

tak to změř ne!????idontknow


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Krleš (Člen)
10.02.2007 13:41:39
Offline

Re: Gufero-netesni

tomasNJ psal:

tak to změř ne!????idontknow

no nece se mi to vytahovat a pak to tam zas strkat, ale asi to bude rozmer 12-22-9, tak skocim do obchodu a uvidim

Filous (Člen)
10.02.2007 13:45:38
Offline

Re: Gufero-netesni

...ti nerozumim...prostě ho jeden večír vycukni, druhej den s nim skoč do kšeftu, votpoledne ho tam naklepni a jedeš, tag proč bys ho vyndaval a zas ho tam strkal??? idontknow ...stejně ho při demnotáži zničíš...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Krleš (Člen)
10.02.2007 13:54:37
Offline

Re: Gufero-netesni

ja to nemam zrovna kousek do nejakeho shopu, musim si skocit do ovy do KOMY, takze az pojedu do skoly tak se tam stavim, ale pravda no, muzu si ho vzit sebou a pak uz tam hodit novejgoodbigsmile

OldaT (Člen)
10.02.2007 13:57:27
Offline

Re: Gufero-netesni

Tak ho vyndej a zkus ho koupit někde kde prodávaj gufera a ložiska

Filous (Člen)
10.02.2007 15:27:42
Offline

Re: Gufero-netesni

Krleš psal:

ja to nemam zrovna kousek do nejakeho shopu, musim si skocit do ovy do KOMY, takze az pojedu do skoly tak se tam stavim, ale pravda no, muzu si ho vzit sebou a pak uz tam hodit novejgoodbigsmile

...nejezdi do žádnýho motošopu a mazej do kšeftu s ložiskama a guferama...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pšán (Člen)
10.02.2007 15:37:45
Offline

Re: Gufero-netesni

..anebo si zajeď do Skřečoňa za Střapočem..
..s motorkou už jsi tam byl..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Krleš (Člen)
10.02.2007 15:47:01
Offline

Re: Gufero-netesni

dneska jsem tam byl a nemel a poslal me prave do KOMY(firma ktera dela hydrauliku vcetne tesneni a takovych veci-pro nezasvecenesmile1)

Pšán (Člen)
10.02.2007 16:02:57
Offline

Re: Gufero-netesni

Krleš psal:

dneska jsem tam byl a nemel a poslal me prave do KOMY(firma ktera dela hydrauliku vcetne tesneni a takovych veci-pro nezasvecenesmile1)

..tak to je v pořádku..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr