Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Ajsův nesplnitelný sen

huskyb12 (Administrator)
17.02.2009 09:01:02
Offline

Ajsův nesplnitelný sen

Policejní "stíhači"
Než to rozbijou, budou jedovatý ...
Měřící systém nelze detekovat  ...
Minimální čas měření je 1.2 sekundy při 150km/h ...

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Husky/passaty.jpg




V tom mejlu píšou, že jich bude celkem 16 ...


ale di, Ty brepto ...
bobule (Člen)
17.02.2009 09:03:54
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

uvidíme jací střelci to budou říditsurprised


to jebu
mates (Člen)
17.02.2009 09:04:50
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

už jsme měli u nás na opravě jednu jejich káru ... proletěl jim oknem ňáké šutr z korby náklaďáku za kerým jeli ... poliši pořezaní .. sklo všude .. záškodnická akce ??

... jináč vostrá kára ... má to fakt koule


… voranžová
ross (Člen)
17.02.2009 09:23:26
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

a zase je jich nejvíc u nás kurvabad

smile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Loser (Administrator)
17.02.2009 09:25:15
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

hmmm, tak asi zacnu setrit na pokutyidontknowidontknowidontknow
nebo si misto nove motyky radsi koupim nejakou starou karu a budu se kochat krajinkou (jako pan doktor)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
17.02.2009 09:25:26
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

ross psal:

a zase je jich nejvíc u nás kurvabad

smile1

protože tam jezdíte jak prasata bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
17.02.2009 09:28:25
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

huskyb12 psal:

Policejní "stíhači"
Než to rozbijou, budou jedovatý ...
Měřící systém nelze detekovat  ...
Minimální čas měření je 1.2 sekundy při 150km/h ...

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … assaty.jpg


V tom mejlu píšou, že jich bude celkem 16 ...

Kdo jezdi s plechovkou podle předpisů ten se bát nemusí a na motorce jezdí po dálnici akorát rovinkáři.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
inkvizitorr (Administrator)
17.02.2009 10:01:24
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

K.a.s.y.m. psal:
ross psal:

a zase je jich nejvíc u nás kurvabad

smile1

protože tam jezdíte jak prasata bigsmile

hlavně věčně nalitý....bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
K.a.s.y.m. (Člen)
17.02.2009 10:14:36
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

inkvizitorr psal:
K.a.s.y.m. psal:
ross psal:

a zase je jich nejvíc u nás kurvabad

smile1

protože tam jezdíte jak prasata bigsmile

hlavně věčně nalitý....bigsmilebigsmilebigsmile

nad chlastem se nedá zvítězit.....jen moraváci remízovalibigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kojaksro (Člen)
17.02.2009 11:04:18
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

.....jelikož ve zpětnejch vidim bez tak pussy, tak mě na dálnici letos nikdo neuvidí.
Doufám, že tedy budou jezdit jen po dálnicíchidontknow


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Ice (Člen)
17.02.2009 12:04:14
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Proč nesplnitelný? bigsmile Taky asi budu mít co dělat se jim vyhnout... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Mour (Člen)
17.02.2009 12:10:20
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice : dobrý goodbigsmile ...já Housku nepochopil bigsmilebigsmilebigsmile

Baltazar (Člen)
17.02.2009 14:08:42
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Jo jeli za mnou z Plzně po dálnici a antiradar ani prť až když pustili barevnou hudbu tak jsem je poznal, jen ji pustili na toho co mě předjíždělbigsmile


The father of the little princess of the dawn
0cool (Člen)
17.02.2009 20:42:11
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

No na D5 jezdi a pozor vecer, prijedou k tobe a zacinaji blikat ty co maji trosku silni aut pridavaji oni porad za nima pridas a hned svetla = pokuta.
Mrhy. znat to nabouraji brzo :) (vtip - samozrejme nechci toidontknow)


Libertad se dice Bandit
Filous (Člen)
17.02.2009 20:50:13
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

0cool psal:

No na D5 jezdi a pozor vecer, prijedou k tobe a zacinaji blikat ty co maji trosku silni aut pridavaji oni porad za nima pridas a hned svetla = pokuta.
Mrhy. znat to nabouraji brzo :) (vtip - samozrejme nechci toidontknow)

...jáááák ftip??? ...se za to nestyď, jen ať to rozšlehaj co nejdřífbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
17.02.2009 21:14:25
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Filous psal:
0cool psal:

No na D5 jezdi a pozor vecer, prijedou k tobe a zacinaji blikat ty co maji trosku silni aut pridavaji oni porad za nima pridas a hned svetla = pokuta.
Mrhy. znat to nabouraji brzo :) (vtip - samozrejme nechci toidontknow)

...jáááák ftip??? ...se za to nestyď, jen ať to rozšlehaj co nejdřífbigsmile

vsak jo... a nechaj si to vopravit za státní...sick


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Filous (Člen)
17.02.2009 21:17:59
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Progear 650 psal:
Filous psal:
0cool psal:

No na D5 jezdi a pozor vecer, prijedou k tobe a zacinaji blikat ty co maji trosku silni aut pridavaji oni porad za nima pridas a hned svetla = pokuta.
Mrhy. znat to nabouraji brzo :) (vtip - samozrejme nechci toidontknow)

...jáááák ftip??? ...se za to nestyď, jen ať to rozšlehaj co nejdřífbigsmile

vsak jo... a nechaj si to vopravit za státní...sick

...ale kulový, Houska jim to zlikviduje, voni to sešrotujou  a na nový uš jim nedajidontknowgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Stanley Smith (Člen)
18.02.2009 01:39:52
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

ale hoši pozor ty espézetky ty kundypussy střídat můžou jak chtěj.

Fresh Man (Člen)
18.02.2009 06:31:23
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

vyhozený prachy.... na dálnici by jim stačily vocháblije,,,, koho gde stíhaj? že by Simir Girchán v řadách PČR? bigsmile zase nějakej zmrd dostal na kafe za nákup drahejch pičovin sick


Bandit pičo
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2009 07:02:30
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Fresh Man psal:

vyhozený prachy.... na dálnici by jim stačily vocháblije,,,, koho gde stíhaj? že by Simir Girchán v řadách PČR? bigsmile zase nějakej zmrd dostal na kafe za nákup drahejch pičovin sick

na kafe jo,ale i s celou kavarnou.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ice (Člen)
18.02.2009 07:03:46
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ale no tak chlopi... Nehledejte na všem jen to negativní... Na druhou stranu zase vyberou do státní kasičky...bigsmilesmokinbigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
huskyb12 (Administrator)
18.02.2009 07:53:30
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

ale to by právě vybrali s tou Vochcávkou ...


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
18.02.2009 07:56:42
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

...v životě nevyberou tolik, co stojí to auto...jen taková vjecnábigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ice (Člen)
18.02.2009 08:15:38
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

huskyb12 psal:

ale to by právě vybrali s tou Vochcávkou ...

Jednak si nedokážu představit, jak s jakkoliv silnou schcávkou zastavíš třeba pašíka anebo audinu a na druhou stranu... Zase by se tu omílalo, jak jsou kluci směšní s těma škodovkama a pod... Kdo hledá vždycky najde. smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
18.02.2009 08:18:42
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Filous psal:

...v životě nevyberou tolik, co stojí to auto...jen taková vjecnábigsmile

Tak to tě vyvedu u omylu... Nebudu tu říkat přesná čísla, protože by to vyvolalo akorát další diskzi a napadání, ale třeba větší MP, aniž by číhala jak se tu říká za bukem, ale která měří na předem uvedených místech se souhlasem PČR dokáže "takto vydělat" na několik takových pašíků za rok. smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2009 08:21:52
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:
huskyb12 psal:

ale to by právě vybrali s tou Vochcávkou ...

Jednak si nedokážu představit, jak s jakkoliv silnou schcávkou zastavíš třeba pašíka anebo audinu a na druhou stranu... Zase by se tu omílalo, jak jsou kluci směšní s těma škodovkama a pod... Kdo hledá vždycky najde. smokin

no voni budou směšný i s těma pašíkama...protože zastavit auto který jede 150 neni žádný hrdinství,ale když narazej na magora v audině tak pochybuju,že se s nim budou honit třeba 100 km po dálnici rychlostí přes 200 to už ohrožujou sami ostatní auta na dálnici..a na to vyfocení do 200 jim stači i ta ochtáva.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ice (Člen)
18.02.2009 08:24:56
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

K.a.s.y.m. psal:
Ice psal:
huskyb12 psal:

ale to by právě vybrali s tou Vochcávkou ...

Jednak si nedokážu představit, jak s jakkoliv silnou schcávkou zastavíš třeba pašíka anebo audinu a na druhou stranu... Zase by se tu omílalo, jak jsou kluci směšní s těma škodovkama a pod... Kdo hledá vždycky najde. smokin

no voni budou směšný i s těma pašíkama...protože zastavit auto který jede 150 neni žádný hrdinství,ale když narazej na magora v audině tak pochybuju,že se s nim budou honit třeba 100 km po dálnici rychlostí přes 200 to už ohrožujou sami ostatní auta na dálnici..a na to vyfocení do 200 jim stači i ta ochtáva.

Na vyfocení jakékoliv rychlosti nepotřebují žádné auto... Tak co jim místo aut nakoupit značkové Nike a ušetřit tak hafo kaček? smokin Další diskuze bude o tom, že by se místo značkových bot mohlo nakupovat u ťamana... další úspora...

Chlapi... trocha úrovně té policii prospěje. Uvědom te si, že tu nejsou všichni jen proto, aby vám konkrétně škodili a né všechno na nich je zákonitě špatné. smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2009 08:31:00
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:
K.a.s.y.m. psal:
Ice psal:


Jednak si nedokážu představit, jak s jakkoliv silnou schcávkou zastavíš třeba pašíka anebo audinu a na druhou stranu... Zase by se tu omílalo, jak jsou kluci směšní s těma škodovkama a pod... Kdo hledá vždycky najde. smokin

no voni budou směšný i s těma pašíkama...protože zastavit auto který jede 150 neni žádný hrdinství,ale když narazej na magora v audině tak pochybuju,že se s nim budou honit třeba 100 km po dálnici rychlostí přes 200 to už ohrožujou sami ostatní auta na dálnici..a na to vyfocení do 200 jim stači i ta ochtáva.

Na vyfocení jakékoliv rychlosti nepotřebují žádné auto... Tak co jim místo aut nakoupit značkové Nike a ušetřit tak hafo kaček? smokin Další diskuze bude o tom, že by se místo značkových bot mohlo nakupovat u ťamana... další úspora...

Chlapi... trocha úrovně té policii prospěje. Uvědom te si, že tu nejsou všichni jen proto, aby vám konkrétně škodili a né všechno na nich je zákonitě špatné. smokin

Možná jsem to tak napsal,ale o úspoře to myslený fakt nebylo...jen narážim na to ,že pokud se budou honit dvě auta po dálnici tak to nic neřeší protože ujet se nechá když má člověk v hlavě dost nasráno...aby byli nějaký opatření na rychlí auta nebo motorky účinný tak by muselo těch aut bejt na dálnici podstatně víc..jedno auto na 100km dálnice nic neřeší.Po dálnici jedu sice tak 3-4x do měsíce ale policejní auto tam potkam tak jednou za půl roku.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
18.02.2009 08:34:38
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:
Filous psal:

...v životě nevyberou tolik, co stojí to auto...jen taková vjecnábigsmile

Tak to tě vyvedu u omylu... Nebudu tu říkat přesná čísla, protože by to vyvolalo akorát další diskzi a napadání, ale třeba větší MP, aniž by číhala jak se tu říká za bukem, ale která měří na předem uvedených místech se souhlasem PČR dokáže "takto vydělat" na několik takových pašíků za rok. smokin

...tag to žiju v ňákym bludusurprised...ty čísla sem klidně dej...pro zajimavost, za jag dlouho se dá na takovym autě vybrat třeba mega na pokutách???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ice (Člen)
18.02.2009 08:37:13
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Já s tebou plně souhlasím... Je třeba aby jich bylo víc, aby to plnilo účel, ale podívej, jakou diskuzi to zvedlo, když jich je zatím jen pár. smokin Věřím, že v budoucnu jich bude víc.  Lidi budou vždycky nadávat, protože je to náš národní sport smokin A je už jedno, na co... hlavně, že se něco najde... bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
vOjTaB6 (Člen)
18.02.2009 08:39:30
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Hele tady se toho Ice musim zastat.

Najezdim hodne po ceskejch a nemeckejch dalnicich a co se deje u nas, to je k sick. Nedejboze, kdyby se zvedla ta rychlost ze 130 na 160. V Nemecku ma kazdej z policajta strach, u nas je maj vsichni u prdele. A autoritu u nas si neziskas s 1.6 ochcaviji, to se ti vysmeje kazdej s dvoulitrovym autem. Muzem bejt radi, ze se vi, jaky maj auta, v Dojclandu te predjede rodinnej kombik, sedi v nem dva, ktery vypadaj, ze jedou na vejlet a za chvili uz cumis na ceduli "Bitte folgen".

Souhlasim s tim, aby takovy auta meli, a klidne reknu i to, ze jim je zavidim.
Znam dva kluky, ktery s timhle pasikem jezdi u nas (na D5 Plzen - Rozvadov jezdi sedivej) a nejsou to rozhodne zadny netahlove, autum rozumi dobre a ridit taky umej lip nez vetsina z nas.

Tak je do me...


Bandit rulezz!!!
Lihy (Člen)
18.02.2009 08:53:13
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:

...
Chlapi... trocha úrovně té policii prospěje. Uvědom te si, že tu nejsou všichni jen proto, aby vám konkrétně škodili a né všechno na nich je zákonitě špatné. smokin

Úroveň nezávisí na tom v čom si kdo vozí prdel...je to o tom jak vystupuje na veřejnosti jak se chová atd. a když to kolem sebe vidim, tak úroveň nemaj povětšinou naprosto žádnou a v tom jim nepomůže ani rols..

Ice (Člen)
18.02.2009 08:54:27
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Lihy psal:
Ice psal:

...
Chlapi... trocha úrovně té policii prospěje. Uvědom te si, že tu nejsou všichni jen proto, aby vám konkrétně škodili a né všechno na nich je zákonitě špatné. smokin

Úroveň nezávisí na tom v čom si kdo vozí prdel...je to o tom jak vystupuje na veřejnosti jak se chová atd. a když to kolem sebe vidim, tak úroveň nemaj povětšinou naprosto žádnou a v tom jim nepomůže ani rols..

Ono úroveň chování se notně odvíjí od toho, s kým jednají. smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
VikecB12 (Člen)
18.02.2009 08:54:29
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Lihy psal:
Ice psal:

...
Chlapi... trocha úrovně té policii prospěje. Uvědom te si, že tu nejsou všichni jen proto, aby vám konkrétně škodili a né všechno na nich je zákonitě špatné. smokin

Úroveň nezávisí na tom v čom si kdo vozí prdel...je to o tom jak vystupuje na veřejnosti jak se chová atd. a když to kolem sebe vidim, tak úroveň nemaj povětšinou naprosto žádnou a v tom jim nepomůže ani rols..

Jako by mě to z huby vypadlogoodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
18.02.2009 08:58:31
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:
Lihy psal:
Ice psal:

...
Chlapi... trocha úrovně té policii prospěje. Uvědom te si, že tu nejsou všichni jen proto, aby vám konkrétně škodili a né všechno na nich je zákonitě špatné. smokin

Úroveň nezávisí na tom v čom si kdo vozí prdel...je to o tom jak vystupuje na veřejnosti jak se chová atd. a když to kolem sebe vidim, tak úroveň nemaj povětšinou naprosto žádnou a v tom jim nepomůže ani rols..

Ono úroveň chování se notně odvíjí od toho, s kým jednají. smokin

surprisedsurprisedsurprised ...samo že často s lumpama, ale taky v 99% případů se slušnýma lidma. Pokud hážeš všechny do jednoho pytle a neumíš se s tím ztotožnit odejdi !

Lihy (Člen)
18.02.2009 09:01:50
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Mour psal:
Ice psal:
Lihy psal:


Úroveň nezávisí na tom v čom si kdo vozí prdel...je to o tom jak vystupuje na veřejnosti jak se chová atd. a když to kolem sebe vidim, tak úroveň nemaj povětšinou naprosto žádnou a v tom jim nepomůže ani rols..

Ono úroveň chování se notně odvíjí od toho, s kým jednají. smokin

surprisedsurprisedsurprised ...samo že často s lumpama, ale taky v 99% případů se slušnýma lidma. Pokud hážeš všechny do jednoho pytle a neumíš se s tím ztotožnit odejdi !

good
spíš je to o tom...kde nic neni ani smrt nebere.bigsmile i když spíš takhle smile2

Ice (Člen)
18.02.2009 09:09:19
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Mour:

Jednal jsem zde někdy s někým neslušně ba dokonce s tebou? O povaze jedinců vypovídá jejich vyjadřování, tak buď tak laskav a nevyhazuj mě odtud. Jsem už velký kluk a rozhoduju o tom kde setrvám a kde ne sám. Pokud jsi zvyklý na jiné chování, praktikuj ho na někoho jiného. smokin Chodím sem, protože je zde spousta chlapů a dam, kteří to mají v hlavě srovnané a i když nesouhlasí s mým názorem, tak mi nenuti ten svůj. Jsem motorkář už hafo let a netahám sem svou práci. To že debata k ní občas směřuje, to už beru jako vlastnost fora a nemyslím, že bych se tu kdy snížil k tomu, že bych někoho napadal případně ho urážel za to, že se mnou nesouhlasí nebo má jiný názor.

Pokud ti vadí můj názor, že chování policistů se odvíjí od toho, s kým jednají a nevadí ti, názor, že 99% policistů jsou mamrdi co se neumí chovat a jen buzerují řidiče a ostatní občany, tak se spíše zamysli nad sebou a realitou.

A pokud čteš pravidleně forum, tak by jsi už mohl odhadnout, že jsem jeden z mála, který opravdu lidi neškatulkuje podle toho co dělají a jak to dělají...

Přeji ti hezký den a snad jsem nebyl pochopen špatně. Neznáme se osobně, tak si zbytečně nedělej negativní názor, protože na foru mnoho věcí kolikrát vypadá jinak, než ve skutečnosti jsou...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
huskyb12 (Administrator)
18.02.2009 09:13:17
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

na dokumentování rychlosti kdekoliv není potřeba takovej nesmysl jakým tenhle Passat bezpochyb je ...
pokud si myslíte, že Policie docílí respektu rychlejma autama, tak pánbůh s váma ( resp. s náma ) ...

jiná otázka je stíhání případnýho přestupce, opravte mě, ale snad nikdy sem neslyšel, že by někoho honili po D1 ...

poslední dobou je zřejmě móda ( asi se to v Údolí Dutejch Hlav učí jako předmět ) nahánět ujíždějící ve městech, je tedy třeba dát Měšťákům třeba Lamba - samosebou na vedlejší produkty takovejch honiček není třeba hledět, podstatný je chytit pederasta stůj co stůj ...
navíc třeba Gallardo je o moc menší jak Octavie a tak by nebylo tolik vidět a tím pádem by bylo vybírání pokut za překročení 50. třeba na Průmyslové ul. v Práglu mnohem efektivnější ! :)))


ale di, Ty brepto ...
osiris (Člen)
18.02.2009 09:14:21
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

...mě je teda jasný, že když udělám průser, že mě za něj někdo pojebe a nebude mě chválit smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ice (Člen)
18.02.2009 09:24:22
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

osiris psal:

...mě je teda jasný, že když udělám průser, že mě za něj někdo pojebe a nebude mě chválit smile1

Tak ale kdyby to bylo obráceně, nebylo by nám líp? bigsmilesmokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Mour (Člen)
18.02.2009 09:41:43
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice:

Psal jsem "...samo že často s lumpama, ale taky v 99% případů se slušnýma lidma. Pokud hážeš všechny do jednoho pytle a neumíš se s tím ztotožnit odejdi !..." jako reakci na Tvou odpověď : "...Ono úroveň chování se notně odvíjí od toho, s kým jednají...."surprised . O tom jaký si bajker a že bys měl odsaď odejít nepadla ani zmínka? surprised ... a ani mě to nepřísluší a asi se mi ani tím nechce zabývat.

Napsal jsem pouze, že při jednání s policií obecně!!! ( ne obecní) , s Tebou (Tebou ne, myšleno jako s náma) jednají jako s budoucím lumpem a v případě že se od toho Vy policajti neumíte odprostit odejdětě !!! ...už to chápeš???

Ice (Člen)
18.02.2009 09:48:29
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Chápu... Stejně tak chápu, že můžeš mít takovou zkušenost. Na druhou stranu zase znám hodně policistů a netvrdím, že takoví, kteří se neumějí chovat v jejich řadách nejsou. Ale svět prostě není dokonalej a je to jen o lidech. Jak na straně zákona, tak na straně druhé. A pokud si uvědomí obě strany, že spácháním jakéhokoliv přestupku se člověk automaticky nestává lumpem, tak to vypadá úplně jinak. K tomu je ale i zapotřebí, aby si tu uvědomil i ten dotyčný, který nějaký ten přestupek spáchá, že s ním v případě "lapnutí" bude onen přestupek projednán a ponese za něj odpovědnost.

Tohle by opravdu bylo na hodně dlouhou debatu a někteří místní by mě asi brzo ukamenovali, takže občas prostě zkousni, že tu řeknu svůj názor, který se tomu tvému může lišit a neber to z mé strany jako provokaci...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Mour (Člen)
18.02.2009 09:53:59
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice:

S policajtama je to stejné jako s cigánama, jeden něco provede a vezou se všichni...s tím se musíte smířit  bigsmile

Jinak policajtů máme doma plnou polovinu rodiny. bigsmile

Ice (Člen)
18.02.2009 09:55:18
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Mour psal:

Ice:

S policajtama je to stejné jako s cigánama, jeden něco provede a vezou se všichni...s tím se musíte smířit  bigsmile

Jinak policajtů máme doma plnou polovinu rodiny. bigsmile

tak to ti dík za tohle přirovnání s cikorkama, zvlášť u mě ostraváka...smokin bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
bobule (Člen)
18.02.2009 10:03:13
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

je mě jedno f čem jezděj, ač nerad tak musím říct že se státníma mam jenom dobrý skušenosti (došel mě na dálnici benál, 1km tlačim, kolem projelo min. 10bikerů a každej se na mě vysral, na sjezdu mě zahlíd stáťák na bajku, zastavil, nabral mě, vodvez na benzinu a zpět a popřál šťastnou cestugoodgood) jediný co podotknul bylo ať jedu pomalejc že to pak nebude tolik papatbigsmile

bohužel ouplně obrácená skušenost s MP, o těch můžu jenom sprostěfucksick


to jebu
Ice (Člen)
18.02.2009 10:16:52
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Mě je celkem dvě, jestli někdo nadává na PČR a nebo MP. Mě stačí, že se stýkám s lidma, kteří si většinou na člověka udělají svůj názor až jak ho poznají a neškatulkují podle toho, co říká druhej. A je mi jasný, že většina lidí, co sem chodí taková do pohody prostě je. A to, jak se chovám v práci může posoudit pouze ten, se kterým jsem jednal... A to zde není nikdo, takže si nic z toho, co se tu píše neberu osobně.smokin Prostě jen občas omluvte mé obhajování policejních složek... Tomu se prostě kolikrát neubráním.evil


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Lihy (Člen)
18.02.2009 10:22:31
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

osiris psal:

...mě je teda jasný, že když udělám průser, že mě za něj někdo pojebe a nebude mě chválit smile1

Poslední dobou mě stavěli 3x. Nic sem neudělal, vždy jen kontrola dokladů a buzerace. Když už kondrolujou píčoviny a jen zdržujou, tak ať to dělaj aspoň slušně a né že ani nepozdravěj a jen důležitě choděj kolem autafuck

Lihy (Člen)
18.02.2009 10:28:46
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Lihy psal:
osiris psal:

...mě je teda jasný, že když udělám průser, že mě za něj někdo pojebe a nebude mě chválit smile1

Poslední dobou mě stavěli 3x. Nic sem neudělal, vždy jen kontrola dokladů a buzerace. Když už kondrolujou píčoviny a jen zdržujou, tak ať to dělaj aspoň slušně a né že ani nepozdravěj a jen důležitě choděj kolem autafuck

Nebo že ve špičce zastavěj kamión na barandovskym mostě a kontrolujou mu tam kde co ve sjezdu na Barandov....to by debila nenapadlo, že tak ucpou jižní spojku až na kačerov.
Nemyslej a chvaj se jak hulváti, je červená? no a? pustim diskotéku projedu to a 100 m dál si zastavim u pumpy na kafíčko. A to chtěj respekt a nějakou úctu od lidí?fuck

ps. Do nedávna sem měl stejnej názor jako Bobule, ale už tak rok nemám.

Stanley Smith (Člen)
18.02.2009 10:29:31
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Nevím proč se diskuze vede o úrovni policie. Vždycky je to o lidech a to na obou stranách. Pokud se potkají dva debilové,tak se klidně na tej hájveji honit budou. Ale teda né na moravě, tam by jim ty naše D1 a bratislavská urvaly nápravu, protože se po nich nedá jezdit snad ani 110.

Filous (Člen)
18.02.2009 10:31:08
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:

Mě je celkem dvě, jestli někdo nadává na PČR a nebo MP. Mě stačí, že se stýkám s lidma, kteří si většinou na člověka udělají svůj názor až jak ho poznají a neškatulkují podle toho, co říká druhej. A je mi jasný, že většina lidí, co sem chodí taková do pohody prostě je. A to, jak se chovám v práci může posoudit pouze ten, se kterým jsem jednal... A to zde není nikdo, takže si nic z toho, co se tu píše neberu osobně.smokin Prostě jen občas omluvte mé obhajování policejních složek... Tomu se prostě kolikrát neubráním.evil

...já to vezmu za sebe...nemám policajty rád...prostě nemam...vlastně ani nevim proč, páč krom asi dvou případů, kdy jsem narazil na arogantního blba a frajera, co si řek rovnou vo litr bez bloku  musím uznat, že mi nikdy nic neudělali a dycky se chovali korektně a párkrát mi i pomohli...a to jsem s nima řešil nejen moje dopravní přestupky, ale i záležitosti vokolo hledání pohřešovaný osoby, problémy s cikánama a dokonce i nějaký trestní voznámení na moji osobu...a co se týká tebe, tag přestože tě neznam, tag nepíšeš nesmysli, vyjadřuješ se srozumitelně a obhajuješ to co děláš, prostě nemám vudči tobje žádnou averzi, jen pro satana živýho nejezdi na sras f uniforměbigsmile
...stejně tag sem gdysy vopčas nakouk Dog, kerej byl taky myslim celkem f pohodě, přestože to je policajt...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ice (Člen)
18.02.2009 10:34:39
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

A to si sebou nesmím vzít ani plácačku? Já se tak těšil.... bigsmilegood


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Filous (Člen)
18.02.2009 10:36:31
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:

A to si sebou nesmím vzít ani plácačku? Já se tak těšil.... :-D:good:

...esi se nebojíš, že budeš mít plácačkou zaplácaný uši do hlavy, tag si ji vem:-D


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Stanley Smith (Člen)
18.02.2009 10:38:31
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

ať klidne plácačku vezme,ale s rumem.bigsmile

Banditatom (Člen)
18.02.2009 10:42:21
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

leda že bys šel do předklonu a mi s tebe udělali semaforevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ice (Člen)
18.02.2009 10:45:05
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Banditatom psal:

leda že bys šel do předklonu a mi s tebe udělali semaforevilbigsmile

asi si budu muset pořádně zjistit, co to je to vlastně za srazy... jak to tak čtubigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ondráš (Člen)
18.02.2009 10:47:26
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:

asi si budu muset pořádně zjistit, co to je to vlastně za srazy... jak to tak čtubigsmile

Jako že na nás zavoláš kolegy?surprisedhelp


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
18.02.2009 10:48:43
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ondráš psal:
Ice psal:

asi si budu muset pořádně zjistit, co to je to vlastně za srazy... jak to tak čtubigsmile

Jako že na nás zavoláš kolegy?surprisedhelp

hodně semaforůbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ice (Člen)
18.02.2009 10:55:46
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Banditatom psal:
Ondráš psal:
Ice psal:

asi si budu muset pořádně zjistit, co to je to vlastně za srazy... jak to tak čtubigsmile

Jako že na nás zavoláš kolegy?surprisedhelp

hodně semaforůbigsmilebigsmilebigsmile

né, jako že si víc budu hlídat prdel! bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Banditatom (Člen)
18.02.2009 10:58:53
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:
Banditatom psal:
Ondráš psal:


Jako že na nás zavoláš kolegy?surprisedhelp

hodně semaforůbigsmilebigsmilebigsmile

né, jako že si víc budu hlídat prdel! bigsmile

neboj někteří tady jsou na to odborníci na slovo vzatígoodbigsmile
bolet to nebudesmokinmožnábigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
18.02.2009 10:59:42
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:
Banditatom psal:
Ondráš psal:


Jako že na nás zavoláš kolegy?surprisedhelp

hodně semaforůbigsmilebigsmilebigsmile

né, jako že si víc budu hlídat prdel! bigsmile

...stará pravda: jen chlap ví, co chlapovi udělá dobřebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
18.02.2009 11:34:51
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Lihy psal:
osiris psal:

...mě je teda jasný, že když udělám průser, že mě za něj někdo pojebe a nebude mě chválit smile1

Poslední dobou mě stavěli 3x. Nic sem neudělal, vždy jen kontrola dokladů a buzerace. Když už kondrolujou píčoviny a jen zdržujou, tak ať to dělaj aspoň slušně a né že ani nepozdravěj a jen důležitě choděj kolem autafuck

...buď máš nehoráznou smůlu nebo kecáš bigsmile, když se chovám slušně, nedělám z nich kokoty větší než jsou tím že si vymejšlím neuvěřitelný pičoviny (když vím že jsem debil a proved jsem něco co se dělat nemá, tak řeku ok chlapi jsem vůl, jak to vyřešíme?), tak oni se ke mě chovaj taky slušně a zdvořile, bez problému; je mi jasný že když na mě nějakej hejsek začne machrovat, tak se taky neudržím abych k němu byl slušnej, a to v jakýkoliv životní situaci
...je pravda i to, že mi několikrát pomohli i s něčím nebo nějak s čím se vůbec nemuseli zabejvat a nebyla to jejich věc, ale brali to normálně, lidsky, jako každej jinej člověk vůči jinýmu člověku
...a to že mě nasere vobčas nějakej v tu chvíli vocas je možný a ať je to zrovna nádražák, prodavačka, holič, pošťačka, doktor a co jávím jakej jinej blb ...jako třeba před chvílej úplně cízí pes kterej mě vomrdal nohu a nechtěl se za boha pustit ani piču, no a co teď ?  mám nadávat na to že všechny černý psi jsou kreténi surprised bigsmile

ps: a vo tom že v jakýmkoliv povolání vymyslí člověk kundovinu nemá cenu mluvit smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ross (Člen)
18.02.2009 11:42:21
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Filous psal:
Ice psal:
Banditatom psal:


hodně semaforůbigsmilebigsmilebigsmile

né, jako že si víc budu hlídat prdel! bigsmile

...stará pravda: jen chlap ví, co chlapovi udělá dobřebigsmile

surprised

bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Filous (Člen)
18.02.2009 11:54:16
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

osiris psal:
Lihy psal:
osiris psal:

...mě je teda jasný, že když udělám průser, že mě za něj někdo pojebe a nebude mě chválit smile1

Poslední dobou mě stavěli 3x. Nic sem neudělal, vždy jen kontrola dokladů a buzerace. Když už kondrolujou píčoviny a jen zdržujou, tak ať to dělaj aspoň slušně a né že ani nepozdravěj a jen důležitě choděj kolem autafuck

...buď máš nehoráznou smůlu nebo kecáš bigsmile, když se chovám slušně, nedělám z nich kokoty větší než jsou tím že si vymejšlím neuvěřitelný pičoviny (když vím že jsem debil a proved jsem něco co se dělat nemá, tak řeku ok chlapi jsem vůl, jak to vyřešíme?), tak oni se ke mě chovaj taky slušně a zdvořile, bez problému; je mi jasný že když na mě nějakej hejsek začne machrovat, tak se taky neudržím abych k němu byl slušnej, a to v jakýkoliv životní situaci
...je pravda i to, že mi několikrát pomohli i s něčím nebo nějak s čím se vůbec nemuseli zabejvat a nebyla to jejich věc, ale brali to normálně, lidsky, jako každej jinej člověk vůči jinýmu člověku
...a to že mě nasere vobčas nějakej v tu chvíli vocas je možný a ať je to zrovna nádražák, prodavačka, holič, pošťačka, doktor a co jávím jakej jinej blb ...jako třeba před chvílej úplně cízí pes kterej mě vomrdal nohu a nechtěl se za boha pustit ani piču, no a co teď ?  mám nadávat na to že všechny černý psi jsou kreténi surprised bigsmile

ps: a vo tom že v jakýmkoliv povolání vymyslí člověk kundovinu nemá cenu mluvit smile1

...ty nemáš rád psy, co??? ...no jo, to víme...ale nejsou fšechny stejný, tag né abys je házel fšechny do jednoho pytlebigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
18.02.2009 11:56:20
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

...piču, docela mě chutnaj cool bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
18.02.2009 12:00:30
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

osiris psal:

...buď máš nehoráznou smůlu nebo kecáš bigsmile, když se chovám slušně, nedělám z nich kokoty větší než jsou tím že si vymejšlím neuvěřitelný pičoviny (když vím že jsem debil a proved jsem něco co se dělat nemá, tak řeku ok chlapi jsem vůl, jak to vyřešíme?), tak oni se ke mě chovaj taky slušně a zdvořile, bez problému; je mi jasný že když na mě nějakej hejsek začne machrovat, tak se taky neudržím abych k němu byl slušnej, a to v jakýkoliv životní situaci
...je pravda i to, že mi několikrát pomohli i s něčím nebo nějak s čím se vůbec nemuseli zabejvat a nebyla to jejich věc, ale brali to normálně, lidsky, jako každej jinej člověk vůči jinýmu člověku
...a to že mě nasere vobčas nějakej v tu chvíli vocas je možný a ať je to zrovna nádražák, prodavačka, holič, pošťačka, doktor a co jávím jakej jinej blb ...jako třeba před chvílej úplně cízí pes kterej mě vomrdal nohu a nechtěl se za boha pustit ani piču, no a co teď ?  mám nadávat na to že všechny černý psi jsou kreténi surprised bigsmile

ps: a vo tom že v jakýmkoliv povolání vymyslí člověk kundovinu nemá cenu mluvit smile1

No nevim jak u vás, ale tady v čůrákově maj asi nějaký manévry bo co? Od ledna sou nějak moc vidět a sou nějací aktyvní.... Myslim že se docela známe a tak snad víš že nejsem takovej že bych na ně hned vylít se slovy co chcete vopruzové!. Normálně sem zastavil pozdravil a místo opětování pozdravu přišlo jen vaše doklady pane řidiči... 2x mě takhle stavěli na stejnym místě (kdo to zná tak mezi Tempem a Písnicí na odbočce k eltodu na Praze 4 - kvůli nim sem nevodbočil do leva aby si nedej bože nemysleli že jim chci zdrhat) a jednou s firemnim autem na Stodůlkách (to chtěli vidět i vestu...naštěstí tam bylabigsmile)... To co mi vadí je, že buzerujou a kolem je fůra užitečnější práce kterou by místo postávání u pangejtu mohli dělat.

kojaksro (Člen)
18.02.2009 12:02:44
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

...pokud budu tedy mluvit za sebe, tak pokaždé, když jsem měl co dělat s PČR ( a nebylo toho pomálu ) a choval se k nim slušně, nic jim nebulíkoval a nedělal z nich debily, tak se také ke mě pokaždé chovali slušně, dostal jsem i menší pokutu ( dvakrát dokonce žádnou a to jsem si ji zasloužil ), dokonce mi i pomohli když mi kykslo auto ve tři ráno auto, mě odtáhli na benzinku.
Nejezdím určitě předpisově ( kór na motce ), ale jsem pro, ať měřej, dělaj kontroly....když ubyde šmejdů co na silnicích nemaj co dělat, tak jim přeju hodně štěstí s nima.

...a teď se do mě obujtebigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Meloun (Člen)
18.02.2009 12:03:43
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

osiris psal:
Lihy psal:
osiris psal:

...mě je teda jasný, že když udělám průser, že mě za něj někdo pojebe a nebude mě chválit smile1

Poslední dobou mě stavěli 3x. Nic sem neudělal, vždy jen kontrola dokladů a buzerace. Když už kondrolujou píčoviny a jen zdržujou, tak ať to dělaj aspoň slušně a né že ani nepozdravěj a jen důležitě choděj kolem autafuck

...buď máš nehoráznou smůlu nebo kecáš bigsmile, když se chovám slušně, nedělám z nich kokoty větší než jsou tím že si vymejšlím neuvěřitelný pičoviny (když vím že jsem debil a proved jsem něco co se dělat nemá, tak řeku ok chlapi jsem vůl, jak to vyřešíme?), tak oni se ke mě chovaj taky slušně a zdvořile, bez problému; je mi jasný že když na mě nějakej hejsek začne machrovat, tak se taky neudržím abych k němu byl slušnej, a to v jakýkoliv životní situaci
...je pravda i to, že mi několikrát pomohli i s něčím nebo nějak s čím se vůbec nemuseli zabejvat a nebyla to jejich věc, ale brali to normálně, lidsky, jako každej jinej člověk vůči jinýmu člověku
...a to že mě nasere vobčas nějakej v tu chvíli vocas je možný a ať je to zrovna nádražák, prodavačka, holič, pošťačka, doktor a co jávím jakej jinej blb ...jako třeba před chvílej úplně cízí pes kterej mě vomrdal nohu a nechtěl se za boha pustit ani piču, no a co teď ?  mám nadávat na to že všechny černý psi jsou kreténi surprised bigsmile

ps: a vo tom že v jakýmkoliv povolání vymyslí člověk kundovinu nemá cenu mluvit smile1

Tobě některej z Black Dogs vomrdal haxnu??surprised

Vostří hoši..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2009 12:09:10
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Meloun psal:
osiris psal:
Lihy psal:


Poslední dobou mě stavěli 3x. Nic sem neudělal, vždy jen kontrola dokladů a buzerace. Když už kondrolujou píčoviny a jen zdržujou, tak ať to dělaj aspoň slušně a né že ani nepozdravěj a jen důležitě choděj kolem autafuck

...buď máš nehoráznou smůlu nebo kecáš bigsmile, když se chovám slušně, nedělám z nich kokoty větší než jsou tím že si vymejšlím neuvěřitelný pičoviny (když vím že jsem debil a proved jsem něco co se dělat nemá, tak řeku ok chlapi jsem vůl, jak to vyřešíme?), tak oni se ke mě chovaj taky slušně a zdvořile, bez problému; je mi jasný že když na mě nějakej hejsek začne machrovat, tak se taky neudržím abych k němu byl slušnej, a to v jakýkoliv životní situaci
...je pravda i to, že mi několikrát pomohli i s něčím nebo nějak s čím se vůbec nemuseli zabejvat a nebyla to jejich věc, ale brali to normálně, lidsky, jako každej jinej člověk vůči jinýmu člověku
...a to že mě nasere vobčas nějakej v tu chvíli vocas je možný a ať je to zrovna nádražák, prodavačka, holič, pošťačka, doktor a co jávím jakej jinej blb ...jako třeba před chvílej úplně cízí pes kterej mě vomrdal nohu a nechtěl se za boha pustit ani piču, no a co teď ?  mám nadávat na to že všechny černý psi jsou kreténi surprised bigsmile

ps: a vo tom že v jakýmkoliv povolání vymyslí člověk kundovinu nemá cenu mluvit smile1

Tobě některej z Black Dogs vomrdal haxnu??surprised

Vostří hoši..bigsmile

pěkně kurva pěkně jsi si naběhnulbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
18.02.2009 12:17:22
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

...s tím tady musí člověk tak nějak už počítat bigsmile ...woli bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fresh Man (Člen)
18.02.2009 12:41:50
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

bigsmilebigsmile

Ice psal:
Filous psal:

...v životě nevyberou tolik, co stojí to auto...jen taková vjecnábigsmile

Tak to tě vyvedu u omylu... Nebudu tu říkat přesná čísla, protože by to vyvolalo akorát další diskzi a napadání, ale třeba větší MP, aniž by číhala jak se tu říká za bukem, ale která měří na předem uvedených místech se souhlasem PČR dokáže "takto vydělat" na několik takových pašíků za rok. smokin

bigsmilebigsmilebigsmilekolik vyberou denně? nebo že by s tou károu udělali banku ?bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
18.02.2009 13:00:57
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

četníci mi v týdle kauze nezajímaj...

ale ty auta sou vyhozený prachysmile2smile2smile2


Bandit pičo
Ice (Člen)
18.02.2009 15:38:24
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Fresh Man psal:

bigsmilebigsmile

Ice psal:
Filous psal:

...v životě nevyberou tolik, co stojí to auto...jen taková vjecnábigsmile

Tak to tě vyvedu u omylu... Nebudu tu říkat přesná čísla, protože by to vyvolalo akorát další diskzi a napadání, ale třeba větší MP, aniž by číhala jak se tu říká za bukem, ale která měří na předem uvedených místech se souhlasem PČR dokáže "takto vydělat" na několik takových pašíků za rok. smokin

bigsmilebigsmilebigsmilekolik vyberou denně? nebo že by s tou károu udělali banku ?bigsmilebigsmilebigsmile

Jak jsem říkal, nebudu ti tu házet účetnictví, ale vzhledem k tomu, že vím, kolik se vybralo u nás jen na rychlosti za zhruba rok a půl, tak vím, že na pár těhle kousků by to stačilo. smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
fido (Člen)
18.02.2009 15:43:50
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:
Filous psal:

...v životě nevyberou tolik, co stojí to auto...jen taková vjecnábigsmile

Tak to tě vyvedu u omylu... Nebudu tu říkat přesná čísla, protože by to vyvolalo akorát další diskzi a napadání, ale třeba větší MP, aniž by číhala jak se tu říká za bukem, ale která měří na předem uvedených místech se souhlasem PČR dokáže "takto vydělat" na několik takových pašíků za rok. smokin

Jasně a to je vlastně ta prevence...výchova řidičů..škubat na vytypovaným fleku..nejlíp kousek od značky konec obce. Nejde o  školy, přechody..tam je nízká produktivita.good Takhle si získávat respekt je dobře zvolený způsobbigsmile

Pokud se týká represe, tak v tomto posr.  zkorumpovaným státě opravdu funguje v této oblasti. Jasně..je to nejjednodušší..bigsmile  Vše se dělá napůl, nic se nedotáhne..včetně bodovýho systému. Zvratky ve sdělovacích prostředcíchsick


bla...blabla...!
ross (Člen)
18.02.2009 15:54:14
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

kurva, pište stručně sick

kdo ty slohovky má čístidontknow

smile1

a taky nemám rád poldysmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ice (Člen)
18.02.2009 15:59:08
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

fido:

Ahoj chlae. Podívej, budu mluvit jen za Ostravu, protože hodnotit jiné města mi nepřísluší, protože do jejich politiky a byrokracie nevidím. Pravděpodobně o nic méně, než ty. Stejně jako slepě nadávat a argumentovat příspěvkama z Novy a podobně. Řeknu ti to objektivně, jak to chodí v Ostravě.

U nás je měření rychlosti praktikováno zhruba dva roky. Stejnou dobu jsem u oddílu, který se měřením rychlosti mimo jiné úkoly zabývá a proto můžu o sobě tvrdit, že mám přehled jak to u nás chodí. Ano, jsem jeden z těch, jak tvrdíš, co číhají na vytipovaném fleku a škubou za každou cenu.

Místa měření jsou předem dohodnutá s PČR a né jen od letošního roku, kdy to je uzákoněné, ale od počátku měření MP v našem městě. Všechny místa jsou v lokalitách škol, zdravotnických zařízení a poblíž zvýšeného pohybu chodců, kde dochází k častým nehodám a zbytečným zraněním díky nezodpovědným řidičům. V části těchto míst dává popud i vedení města a patřičných obvodů, tudíž starostové daných obvodů na popud občanů samotných. A aby toho ještě nebylo málo, tak všechny místa, kde jezdíme měřit rychlost jsou uvedeny na oficiálních stránkách MP Ostrava, kde může každý nahlédnout. Takže bych to s onou represí zase neviděl až tak horké, jak to popisuješ ty.

Chápu, že můžou být obce, jejichž obecní policie nejsou tak korektní k občanům a sám jsem se setkal s prazvláštním způsobem chování , některých svých kolegů v jiných částech naší republiky, ale nevěřím, že to tak černě vyznívá všude.smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
18.02.2009 16:00:16
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

ross psal:

kurva, pište stručně sick

kdo ty slohovky má čístidontknow

smile1

a taky nemám rád poldysmokin

a nemáme ti to začít kreslit...? třeba jsi víc na komixybigsmilesmokinbigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
ross (Člen)
18.02.2009 16:07:01
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:
ross psal:

kurva, pište stručně sick

kdo ty slohovky má čístidontknow

smile1

a taky nemám rád poldysmokin

a nemáme ti to začít kreslit...? třeba jsi víc na komixybigsmilesmokinbigsmile

buď tak hodnej prosím těsmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ice (Člen)
18.02.2009 16:13:19
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

ross:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/741_fuck.jpg

Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
ross (Člen)
18.02.2009 16:14:58
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

nebýt to napsaný v názvu obrázku, tak bych si myslel, že mi ten panáček nese dort k 1. narozeninámsurprised


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ice (Člen)
18.02.2009 16:16:50
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

to víš, jsem začáteník... ale na druhou stranu, dort není špatnej... já na to koukl a připadalo mi to jak psí hovno... takže tomu klidně říkej dort... bigsmilesmokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
ross (Člen)
18.02.2009 16:19:15
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:

to víš, jsem začáteník... ale na druhou stranu, dort není špatnej... já na to koukl a připadalo mi to jak psí hovno... takže tomu klidně říkej dort... bigsmilesmokin

tvůj pes má problém se zažívánímsmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ice (Člen)
18.02.2009 16:25:56
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Můj pes? No, já mu říkám polopes, ale zažívání má v pořádku...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/741_beruska.jpg


díky za optání bigsmile

smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
fido (Člen)
18.02.2009 16:41:15
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

paráda..ten panáček s dudlikem..to je umění z vyměšovacích zařízení...nebo autoportrétsmokin


bla...blabla...!
fido (Člen)
18.02.2009 17:00:05
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:

fido:

Ahoj chlae. Podívej, budu mluvit jen za Ostravu, protože hodnotit jiné města mi nepřísluší, protože do jejich politiky a byrokracie nevidím. Pravděpodobně o nic méně, než ty. Stejně jako slepě nadávat a argumentovat příspěvkama z Novy a podobně. Řeknu ti to objektivně, jak to chodí v Ostravě.

U nás je měření rychlosti praktikováno zhruba dva roky. Stejnou dobu jsem u oddílu, který se měřením rychlosti mimo jiné úkoly zabývá a proto můžu o sobě tvrdit, že mám přehled jak to u nás chodí. Ano, jsem jeden z těch, jak tvrdíš, co číhají na vytipovaném fleku a škubou za každou cenu.

Místa měření jsou předem dohodnutá s PČR a né jen od letošního roku, kdy to je uzákoněné, ale od počátku měření MP v našem městě. Všechny místa jsou v lokalitách škol, zdravotnických zařízení a poblíž zvýšeného pohybu chodců, kde dochází k častým nehodám a zbytečným zraněním díky nezodpovědným řidičům. V části těchto míst dává popud i vedení města a patřičných obvodů, tudíž starostové daných obvodů na popud občanů samotných. A aby toho ještě nebylo málo, tak všechny místa, kde jezdíme měřit rychlost jsou uvedeny na oficiálních stránkách MP Ostrava, kde může každý nahlédnout. Takže bych to s onou represí zase neviděl až tak horké, jak to popisuješ ty.

Chápu, že můžou být obce, jejichž obecní policie nejsou tak korektní k občanům a sám jsem se setkal s prazvláštním způsobem chování , některých svých kolegů v jiných částech naší republiky, ale nevěřím, že to tak černě vyznívá všude.smokin

Ice: čůůs, v pohodě, je hezký že kopeš za svůj team a máš uspokojení z vlastní práce..tak to má být. Ber to tak, že každý máme své zkušenosti ať takové, či makové. Sledovat sdělovací prostředky kanaloidního typu nemám čas a to ani v prácibigsmile, pro upřesnění mi šlo spíše o prezentaci a skládání účtů z vlastní práce vrcholných funkcionářů daňovému poplatníku... Doufám, že tě můj sarkastickoskeptický náhled neodradí od plnění bezpečnostních úkolů a výchovy neuvědomělých občanů nerespektující zákonnost.


bla...blabla...!
Ice (Člen)
18.02.2009 17:05:05
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Žádný strachy... já si zase až tak na tom, co dělám nezakládám a věř tomu nebo ne, jak mi padla, tak zavřu skříňku a mám celou práci někde... To, že se nestydím za to, co dělám je věc jedna, a snad to je tím, že to dělám dobře aniž bych musel buzerovat a škubat nevinné spoluobčany. Ale to opravdu musí posoudit jiní.  Co se vrcholových funkcionářů týče, tak na to máme určitě stejný názor, ostatně jako všichni, kterým je z celé politiky a vedení tohoto státu na blití...smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Hanz (Člen)
18.02.2009 17:34:08
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Myslím, že respekt si policie nezvýší díky novým silným autům, když jezdí ožralí jak hovada ve služebních vozech(vlastní zkušenost). Větší pravomoce bych jim taky nedal, už tak používají zbraně i v soukromém životě a jak to pak dopadá. Jediná šance na respekt je když budou brát k policii inteligentní lidi, co ví o čem ta práce vůbec je a ne že dostanou jen průkaz poloboha. Měly by být důslednější už v náboru k policii. Jinak k tomuto tématu bych mohl psát věky, ale sick na to........


WD club member...
vlada1200 (Člen)
18.02.2009 18:13:29
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

To ICE!!!

Že tě to ještě baví!!! surprised Každopádně oceňuji tvoji píli, snahu a vytrvalost hájit represivní složky tohoto státu. Za všechny tvé příspěvky děkuji, nenapsal bych to líp. (Nepřemýšlel jsi jít ke stáťákům?? Z tvých příšpěvků usuzuji, že je tě tam škodagood)
Jen bych měl takový malý dotaz, ty asi tam dlouho nejsi, že máš ještě sílu a trpělivost hájit svoji práci.surprised

Jinak pro ostatní.....jedna rada, jak zacházet s těma.....už ani nevím, jak nazýváte ty v těch uniformách, co buzerujou,.....když se budete na ně chovat slušně, tak oni se budou chovat taky, a kdyby náhodou jste narazili na prudiče, kterej vysloveně prudí, zkuste si srát na hlavu jak to co nejvíc jde. Z mé zkušenosti, i ten největší prudič, vysýrka apod., tímto přístupem bude tak překvapenej, že změkne. (Nebavím se o pěkných holkách.......vy to máte jednodušší!!!) Chce to jen trochu psychologie!!smokin

A už toho nechte.....policajti jsou taky lidi!! A jezdí taky na Banditech!!bigsmilegood


Jezdím tak, abych dojel!
Lenka (Člen)
18.02.2009 18:21:04
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice: je hezký, že se nestydíš za to, co děláš...i když taková práce spoustě lidí nevoní...já, stejně jako někteří tady, jsem nikdy neměla s policajtama nejmenší problém, a jak praví osiris, když něco provedeš, tak si to vyžer a nedělej debila...takže neboj vlka nic, voni sou tady kluci vesměs fajn :)

A VŮBEC...vy nekoukáte na americký policajtský seriály? v americe totiž sou všichni policajti správňáci!!! bigsmile a taky maj super auta a nikomu to nevadí! bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
bery (Člen)
18.02.2009 18:42:03
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

nechtěl sem reagovat ale musím. ejsí možná seš dobrej chlap, ale mluvíš jak ....
ani sem nedočet tvoje příspěvky a řeknu jen  toto. měštáci at si hlídaj svoje psí hovna a státáci at si měří jak a kde chtěj. to když řekneš kolik ste vybrali na pokutách za rychlost tak do mě vjede vztek. to pouze dokazuje jak si měštáci z toho udělali kšeft. znám jich taky pár vim jací jsou. pokud je budeš tak vehementně bránit tk tu budeš pořád za ......ajse. jinak souhlasim s názorem že je to o každém člověku. ale např u nás měštáci jsou v autě pěkný čunata. nestaví na stopce, telefonujou, jezdí rychle atd..(mimochodem i státáci) a co si mají lidé myslet, když je takoví ...buzerujou. nediv se a radši se bav o ženskejchgood


momentalně zavostalej
Ice (Člen)
18.02.2009 18:45:21
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

to vlada1200:

Čest chlape... ono se nadá říct, že baví, ale holt jsem takovej opruz, že prostě občas musím reagovat...bigsmile K mému přestupu k PČR ti řeknu asi tohle. Mám tam spoustu přátel, ač už bývalých kolegů, kteří tam přešli nebo i takových, kteří jsou tam déle. O tom, že bych přešel pod služební poměr jsem uvažoval a stále uvažuju, ale jak to vidím v této době, tak bych si pracovně nepolepšil. Takže spíše výhledově, až se trochu PČR srovná sama se sebou. A že to s tímhle vedením asi nebude mít lehké. Viděl jsem spoustu nových kluků v průběhu pár posledních měsíců, co se k policii dostalo a ruku na srdce, i u PČR by se mělo trochu lépe vybírat. Bohužel proti tomu je hrubý podstav, který nahrává pravidlu, berme co je. Takže já to tak plánuju do dvou let. Taky mě brzdí to, že jsem sice strážník, ale u oddílu, který není vedením tlačený do postihu občanů za každou cenu a hlavní náplní práce je jim opravdu pomáhat a postihovat hlavně ty, co hrubě porušují zákony a doplácí na to právě oni slušní občani. Takže to neberu jako poslání, nejsem cvok... ale když řeknu, že mě to baví, tak nekecám...smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
18.02.2009 18:57:20
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

to všichni bigsmile:

Hele lidi, já chápu, že jste na cajty nabroušení... Ale hlášky, kdyby byl normální, tak to nedělá... berou tam jen blbce, co se neumí živit poctivě a podobně... Ono, kdyby ti všichni normální odešli, a to opravdu všichni, tak by tam opravdu zbyli jen ti pitomci a to by jste se pak možná nestačili divit, co je to opravdová represe a pod.

To, že pan Langer a jeho bližní jsou sami o sobě solidní antireklama, je jasný, ale je třeba být trochu tolerantní a nehledat jen pořád to špatné... Já si taky dokážu vybrat profesi a do té se pustit a prudit, že se vždycky něco najde.smokin Nebudu tady vytahovat hlášky ve stylu co kdyby a pod... Prostě policie tu bude vždycky a pochybuju, že se na tom někdy něco změní... Vemte si třeba ostatní státy evropské unie... (ty vyspělejší), tam je cajt autorita, a to díky tomu, že za ním stojí zákony a stát jako takový a proto nemá zapotřebí si zvedat ego a ramena na občanech... u nás je to obráceně a proto jsem povětšinou za šašky a od toho se odvíjí všechno... Fakt je tohle asi debata na hodně dlouho a já ani nemám zájem tu nikoho přesvědčovat o potřebnosti policie... jsme tu dospělí lidi, a ať už má kdokoliv z vás jakoukoliv zkušenost s policií, tak co si budeme namlouvat, bez policie to asi nepůjde nikdy. Je to jen o jejím přístupu, a ten se zlepší jen tak, že tam prostě budou dělat normální lidi. smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
mi (Člen)
18.02.2009 18:58:33
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Hanz psal:

Myslím, že respekt si policie nezvýší díky novým silným autům, když jezdí ožralí jak hovada ve služebních vozech(vlastní zkušenost). Větší pravomoce bych jim taky nedal, už tak používají zbraně i v soukromém životě a jak to pak dopadá. Jediná šance na respekt je když budou brát k policii inteligentní lidi, co ví o čem ta práce vůbec je a ne že dostanou jen průkaz poloboha. Měly by být důslednější už v náboru k policii. Jinak k tomuto tématu bych mohl psát věky, ale sick na to........

za peníze kerý berou budou těško u nich pracovat inteligenti, možná jen ty inteligentusnechucuspracus.
Ice neber to osobně, uš sme to spolu jednou řešili...


svět je cirkusovej stan
Ice (Člen)
18.02.2009 19:17:01
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

to bery:

Třeba v tomhle s tebou nesouhlasím. :)

Mohu tě ujistit, že měšťáci nemají žádné své psí hovna. To, že jedna z věcí je dohlížet na to, aby po svých psích miláčcích uklízeli jejich páníčkové a paničky. Chápu, že jako možnost ponížit něčí práci se ti to hodí, ale akorát to poukazuje na tvou neznalost dané problematiky. Dál to nebudu rozvádět, protože i ty můžeš být fajn a nechci reagovat zbytečně asertivně. beer

To, že stáťáci maj měřit jak a kde chcou, to ti vyvrátí asi ostatní zde přítomní. smokin Ale to už se tu taky probralo už dostatečně.

To, že se na pokutách za překročení rychlosti vybere dost peněz, to není v Ostravě až tak zásluha tebou označeného kšeftu, ale tím, že tu jezdí řidiči jako prasata. A mohu tě ujistit, že pokud se bude na v místech, jako jsou školy, přechody a pod. překračovat rychlost , tak to obhajovat budu. Protože jednou do té školy budou chodit i mí caparti a já budu rád, když dojdou ve zdraví domů. A on to není zase takový kšeft, když máš přehled o finančních postizích za dané přestupky. A ti pašíci zase nejsou tak drazí, aby to nevyznělo, že děláme z řidičů žebráky na úkor města. Pořád jen slýchávám, jaký je to kšeft, ale jen málo kdo přizná, že je to jen díky tomu, že lidi jako prasata prostě jezdí. Bez těch by bylo po kšeftu. Ale proč poukazovat na sebe, když se dá napadat druhej?!? smokin

Ty prohřešky kolegů tam od vás... Co k tomu mám dodat? S tím fakt nic nenadělám a nemám k tomu žádnej pozitivní argument. Dělat by to neměli, v tom máš recht...

A o holkách si pokecám rád... třeba u beergood


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
18.02.2009 19:23:01
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

mi psal:
Hanz psal:

Myslím, že respekt si policie nezvýší díky novým silným autům, když jezdí ožralí jak hovada ve služebních vozech(vlastní zkušenost). Větší pravomoce bych jim taky nedal, už tak používají zbraně i v soukromém životě a jak to pak dopadá. Jediná šance na respekt je když budou brát k policii inteligentní lidi, co ví o čem ta práce vůbec je a ne že dostanou jen průkaz poloboha. Měly by být důslednější už v náboru k policii. Jinak k tomuto tématu bych mohl psát věky, ale sick na to........

za peníze kerý berou budou těško u nich pracovat inteligenti, možná jen ty inteligentusnechucuspracus.
Ice neber to osobně, uš sme to spolu jednou řešili...

V poho, já pořád nadávám na prachy... Co si budeme povídat, všichni děláme pro prachy... i když poslední dobou mám spíš pocit, že to dělám víc srdíčkem, protože ty prachy fakt stojí za prd...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Hanz (Člen)
18.02.2009 19:30:22
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

mi psal:
Hanz psal:

Myslím, že respekt si policie nezvýší díky novým silným autům, když jezdí ožralí jak hovada ve služebních vozech(vlastní zkušenost). Větší pravomoce bych jim taky nedal, už tak používají zbraně i v soukromém životě a jak to pak dopadá. Jediná šance na respekt je když budou brát k policii inteligentní lidi, co ví o čem ta práce vůbec je a ne že dostanou jen průkaz poloboha. Měly by být důslednější už v náboru k policii. Jinak k tomuto tématu bych mohl psát věky, ale sick na to........

za peníze kerý berou budou těško u nich pracovat inteligenti, možná jen ty inteligentusnechucuspracus.
Ice neber to osobně, uš sme to spolu jednou řešili...

To beru, že ty platy jsou nic mocsick. Ale za to co předvádějí tihle mistři je to až až.
Je jasné, že do tohodle kolotoče by se inteligentní lidi asi nepouštěli, ale možná by to stálo za to. A přiznejme i to, že řada lidí pracují za podstatně méně peněz než někteří rádoby policajti.

Jináč k těm americkým policajtům. Být policajtem je pro ně život, né jenom práce.


WD club member...
fido (Člen)
18.02.2009 19:32:29
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Je třeba si vybrat..buď chceš mít práci koníčkem, což chápu že máš..

anebo normálně hákuj...protože tato tvá činnost nemá přidanou hodnootu, stejně jako bezpečnostní agentura..

Langer s tím nemá co dělat...ty jsi zaměstnanec obce.. Piokud budeš toto vlákno dál rozvíjet, nediv se reakcím..i slušně o ass


bla...blabla...!
Ice (Člen)
18.02.2009 19:33:47
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Kdyby tady někdo řekl, že je policajtem z přesvědčení a že to je pro něho život, tak z něho uděláte obratem hlupáka, nemakačenka a zakomplexovaného jedince, tak co čekáš? bigsmilesmokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
18.02.2009 19:38:30
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

fido psal:

Je třeba si vybrat..buď chceš mít práci koníčkem, což chápu že máš..

anebo normálně hákuj...protože tato tvá činnost nemá přidanou hodnootu, stejně jako bezpečnostní agentura..

Langer s tím nemá co dělat...ty jsi zaměstnanec obce.. Piokud budeš toto vlákno dál rozvíjet, nediv se reakcím..i slušně o ass

Chápu, že ministr vnitra ti ve spojení MP moc nešmakuje, ale bavíme se trochu všeobecně i o policii státní. A když se trochu uvedeš v obraz o byrokracii, jakou v této zemi vznikají zákony, včetně toho o obecních policií (553/91Sb.), kterým se musí strážníci řídit, tak zjistíš, že ministr v nitra a samotné ministerstvo mají k výkonu strážníků mnohem blíže než město potažmo obec. smokin

A reakcím se nedivím... je to forum... na těch se holt dikutuje beer


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Hanz (Člen)
18.02.2009 19:41:38
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Nechápu proč hlupáka, já potkat policajta, který pracuje i srdcem a k problémům se nestaví zády (jakože já nic neviděl, dívej se, tam se něco děje obejdeme to radši ať nás nikdo nevidí atd...) tak ho snad obejmu a řeknu pěkný den pane POLICAJT. Vím, že i takoví jsou, ale je jich strašně málo(nebo jsou jen málo vidět).


WD club member...
Ice (Člen)
18.02.2009 19:52:39
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Hanz psal:

Nechápu proč hlupáka, já potkat policajta, který pracuje i srdcem a k problémům se nestaví zády (jakože já nic neviděl, dívej se, tam se něco děje obejdeme to radši ať nás nikdo nevidí atd...) tak ho snad obejmu a řeknu pěkný den pane POLICAJT. Vím, že i takoví jsou, ale je jich strašně málo(nebo jsou jen málo vidět).

Tak zažít situaci, jak tebe zastaví za rychlost a dají ti flastr, což je situace, která se v tomto vlákně docela probírala, a tudíž to bude situace, kdy se kolegové problémům nestaví zády a nic neobcházejí... vidět tě, jak je radostí objímáš...bigsmilebigsmilebigsmile

ber to samo jako legraci...good


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr