Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Ajsův nesplnitelný sen

Ice (Člen)
18.02.2009 19:57:43
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Lenka psal:

Ice: je hezký, že se nestydíš za to, co děláš...i když taková práce spoustě lidí nevoní...já, stejně jako někteří tady, jsem nikdy neměla s policajtama nejmenší problém, a jak praví osiris, když něco provedeš, tak si to vyžer a nedělej debila...takže neboj vlka nic, voni sou tady kluci vesměs fajn :)

A VŮBEC...vy nekoukáte na americký policajtský seriály? v americe totiž sou všichni policajti správňáci!!! bigsmile a taky maj super auta a nikomu to nevadí! bigsmile

Dík za podporu. winesmile1 Já vím, že tu jsou kluci fajn, jinak bych sem pořád nelezl. A kdybych jim lezl na nervy nějak extrémě, tak mi zruší profil a je hotovobigsmile Přeju fajn večer good


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ondráš (Člen)
18.02.2009 20:02:16
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:

Dík za podporu. winesmile1 Já vím, že tu jsou kluci fajn, jinak bych sem pořád nelezl. A kdybych jim lezl na nervy nějak extrémě, tak mi zruší profil a je hotovobigsmile Přeju fajn večer good

Profily se tu neruší a to tu byly větší frajeři a kandidáti na zrušení než jsi ty...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ross (Člen)
18.02.2009 20:09:23
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:

Vemte si třeba ostatní státy evropské unie... (ty vyspělejší), tam je cajt autorita, a to díky tomu, že za ním stojí zákony a stát jako takový a proto nemá zapotřebí si zvedat ego a ramena na občanech... u nás je to obráceně a proto jsem povětšinou za šašky a od toho se odvíjí všechno...

hele pracuju s lidma a respekt/autoritu/ od nich nemáš jen protože jsi nadřízenej a můžeš je kdykoli vyhodit /toť tvůj argument ohledně zákona/

to bych ho akorát ztratil

někdy to chce i trochu pokory

respekt je o tom jak se chováš

a sposta lidí prostě nejlepší zkušenosti nemá

tak se tomu pořád nediv a nesnaž se obhajovat policii

věřím, že nejseš špatnej chlap ale tou obhajobou to jen zhoršuješ

zdar


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ice (Člen)
18.02.2009 20:22:12
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Hele, až budeš stát na ulici jako strážník obecní policie a nějaký bezmozek ti bude nadávat do černých čůrá*ů před lidma a ty si to budeš muset nechat líbit a dle našich zákonů ho hnát na úřad jako občan, až budeš mít volno, tak pochopíš, že ono to s těmi zákony docela hodně souvisí.

A nemyslím si, že tu něco zhoršuju. Všichni tu mají svůj názor a nikoho nenutím jej měnit. Pouze říkám, jak to vidím já. A dělám u MP nějakých 7 let, tak bych už mohl mít docela přehled a dění ve firmě, a taky mám k tomu co říct. A na tom opravdu nevidím nic špatného. A jestli se ti to špatně čte, že né všichni by policajty lynčovali, tak to je mi líto, ale mě to nevadí. beer

smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
18.02.2009 20:23:42
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

A taky si nejsem vědom, že bych tvrdil, že autorita pramení z moci nadřízeného. To si samozřejmě nemyslím. smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
18.02.2009 20:34:24
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ondráš psal:
Ice psal:

Dík za podporu. winesmile1 Já vím, že tu jsou kluci fajn, jinak bych sem pořád nelezl. A kdybych jim lezl na nervy nějak extrémě, tak mi zruší profil a je hotovobigsmile Přeju fajn večer good

Profily se tu neruší a to tu byly větší frajeři a kandidáti na zrušení než jsi ty...smokin

No, já se ještě nezačal snažit, že? bigsmilesmokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Hanz (Člen)
18.02.2009 20:44:03
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:
Hanz psal:

Nechápu proč hlupáka, já potkat policajta, který pracuje i srdcem a k problémům se nestaví zády (jakože já nic neviděl, dívej se, tam se něco děje obejdeme to radši ať nás nikdo nevidí atd...) tak ho snad obejmu a řeknu pěkný den pane POLICAJT. Vím, že i takoví jsou, ale je jich strašně málo(nebo jsou jen málo vidět).

Tak zažít situaci, jak tebe zastaví za rychlost a dají ti flastr, což je situace, která se v tomto vlákně docela probírala, a tudíž to bude situace, kdy se kolegové problémům nestaví zády a nic neobcházejí... vidět tě, jak je radostí objímáš...bigsmilebigsmilebigsmile

ber to samo jako legraci...good

Pohled k nezaplacení,to asi ještě nezažili co???bigsmile


WD club member...
Ondráš (Člen)
19.02.2009 09:44:47
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:

No, já se ještě nezačal snažit, že? bigsmilesmokin

Já myslím, že třeba jap-moto (možná si ho pamatuješ) se snažil dost... A stejně tu furt profil má...smile1 Stejně tak jako Kozel, nebo Kozelka... Teď už nevim... To byl tenkrát taky machr...headshake

Ale já tohle vlákno skoro vůbec nečet. Na mě je to moc dlouhý...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ice (Člen)
19.02.2009 10:12:55
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Tak to jsi přišel o plnohodnotnou a hlavně duchaplnou diskuzi na úrovni... smokinbigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ondráš (Člen)
19.02.2009 10:16:00
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:

Tak to jsi přišel o plnohodnotnou a hlavně duchaplnou diskuzi na úrovni... smokinbigsmile

Tak takové tu jsou všechny, ne? smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ross (Člen)
19.02.2009 11:58:59
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

něco tématickéhosmile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/827_04102008405.jpg

Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Newada (Člen)
19.02.2009 20:41:55
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Tak dneska sem je hochy z Hradecka potkal, klasika cestovní rychlost cca 140 a postupné předjíždění cca 4 aut, vůbec sem si jich mezi nima nevšim. Během toho jsem zaregistroval přibližujícího se stíhače ze zadu, tak jsem se zařadil. Stíhač se přehnal a z nim vyrazili. Zachvilku zapli diskotéku a stíhač měl vyděláno.


jak dlouho ještě?
fido (Člen)
20.02.2009 14:04:40
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Newada psal:

Tak dneska sem je hochy z Hradecka potkal, klasika cestovní rychlost cca 140 a postupné předjíždění cca 4 aut, vůbec sem si jich mezi nima nevšim. Během toho jsem zaregistroval přibližujícího se stíhače ze zadu, tak jsem se zařadil. Stíhač se přehnal a z nim vyrazili. Zachvilku zapli diskotéku a stíhač měl vyděláno.

ty žiješ?surprised

..no to by mě taky bavilo..vozit si hemeroidy a až mě to přestane bavit jet za babama na pumpu a v noci chrápat za garážema za městemsick

a to jsem se učil relativně gutbigsmile


bla...blabla...!
Newada (Člen)
20.02.2009 15:25:09
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

fido psal:
Newada psal:

Tak dneska sem je hochy z Hradecka potkal, klasika cestovní rychlost cca 140 a postupné předjíždění cca 4 aut, vůbec sem si jich mezi nima nevšim. Během toho jsem zaregistroval přibližujícího se stíhače ze zadu, tak jsem se zařadil. Stíhač se přehnal a z nim vyrazili. Zachvilku zapli diskotéku a stíhač měl vyděláno.

ty žiješ?surprised

no ani nevim jestli se to dá tak nazvat. smile2


jak dlouho ještě?
Ice (Člen)
20.02.2009 15:25:49
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

A co ti brání? Možná je třeba upřesnit, co to je relativně dobře... smokin Dřistat o tom, jaký to je láčes umí každý... Plná huba keců a přitom jak to ve skutečnosti chodí znáš jen z telky a poťapaných seriálů... bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Banditatom (Člen)
20.02.2009 15:33:25
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Ice psal:

A co ti brání? Možná je třeba upřesnit, co to je relativně dobře... smokin Dřistat o tom, jaký to je láčes umí každý... Plná huba keců a přitom jak to ve skutečnosti chodí znáš jen z telky a poťapaných seriálů... bigsmile

Komisař rexsurprised, užovka 12surprised,komisař mulensurprised ono to tak ve skutečnosti není??!!surprisedbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
fido (Člen)
20.02.2009 15:38:09
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Čoveče víš že jsem tak nějak věděl že se "chytneš"

Jsem rád, že máme tak rozdílné názory...good

A kdo tady něco vokecává..seš jen a pouze ty....ani jsi nebyl adresát.cool


bla...blabla...!
Ice (Člen)
20.02.2009 19:23:55
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

Banditatom psal:
Ice psal:

A co ti brání? Možná je třeba upřesnit, co to je relativně dobře... smokin Dřistat o tom, jaký to je láčes umí každý... Plná huba keců a přitom jak to ve skutečnosti chodí znáš jen z telky a poťapaných seriálů... bigsmile

Komisař rexsurprised, užovka 12surprised,komisař mulensurprised ono to tak ve skutečnosti není??!!surprisedbigsmile

Náhodou... komisaře Melouna jsem sledoval.. to byly pohodový krimošky... bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
20.02.2009 19:25:21
Offline

Re: Ajsův nesplnitelný sen

fido: já se chytnu vždycky... to už je všem jasný... bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr