Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kombinovani rad. a dia. gum

Arinn (Člen)
18.02.2009 15:03:19
Offline

Kombinovani rad. a dia. gum

zdar, může se kombinovat radiální a diagonální guma? jak to s tím je? uvažuji dat dozadu  na b6 avon roadrider a dopředu avon storm sport touring. a jeden týpek říkal, at nedávám radiální s diagonální... co vy na to? help

redik27 (Člen)
18.02.2009 15:08:36
Offline

Re: Kombinovani rad. a dia. gum

Arinn psal:

zdar, může se kombinovat radiální a diagonální guma? jak to s tím je? uvažuji dat dozadu  na b6 avon roadrider a dopředu avon storm sport touring. a jeden týpek říkal, at nedávám radiální s diagonální... co vy na to? help

Když to vezmu podle vyhlášky tak musíš mít buď diagonální nebo radiální. Hlavní rozdíl je v posazení pláten tudíž konstrukce. Nemám zkušenost, ale může stát, že motorka bude třeba plavat a jinak držet v zátáčkách. Já bych rozhodně šel do stejné konstrukce.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2009 15:08:58
Offline

Re: Kombinovani rad. a dia. gum

Arinn psal:

zdar, může se kombinovat radiální a diagonální guma? jak to s tím je? uvažuji dat dozadu  na b6 avon roadrider a dopředu avon storm sport touring. a jeden týpek říkal, at nedávám radiální s diagonální... co vy na to? help

že ti radí dobře


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
redik27 (Člen)
18.02.2009 15:22:20
Offline

Re: Kombinovani rad. a dia. gum

redik27 psal:
Arinn psal:

zdar, může se kombinovat radiální a diagonální guma? jak to s tím je? uvažuji dat dozadu  na b6 avon roadrider a dopředu avon storm sport touring. a jeden týpek říkal, at nedávám radiální s diagonální... co vy na to? help

Když to vezmu podle vyhlášky tak musíš mít buď diagonální nebo radiální. Hlavní rozdíl je v posazení pláten tudíž konstrukce. Nemám zkušenost, ale může stát, že motorka bude třeba plavat a jinak držet v zátáčkách. Já bych rozhodně šel do stejné konstrukce.

Diagonálně - plátna jsou na šířku navrstvená na sobě (od patky k patce)
Radiálně - plátna jsou navrstvená podélně (v nárazníku může být více vrstev než na boku)
mrkni sem (jsou to sice nákladní, ale je to podobné)
http://www.protektorypraha.cz/pneumatik … eni-plastu


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2009 15:26:21
Offline

Re: Kombinovani rad. a dia. gum

každopádně na autě je to blbá kombinace proto radiálky jsou o něco měkčí na kostře jak diagonálky a auto na tom dost plave.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
redik27 (Člen)
18.02.2009 15:28:49
Offline

Re: Kombinovani rad. a dia. gum

K.a.s.y.m. psal:

každopádně na autě je to blbá kombinace proto radiálky jsou o něco měkčí na kostře jak diagonálky a auto na tom dost plave.

Osobní diagonální se vůbec nedělají, možná od Michelin pro veterány. Ale to je šleha za ty gumy. :)


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Arinn (Člen)
18.02.2009 15:33:31
Offline

Re: Kombinovani rad. a dia. gum

jak to tak vidím, asi budu muset připlatit pár set a dat obě ty radiální avon storm sport touring co? idontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2009 15:40:12
Offline

Re: Kombinovani rad. a dia. gum

redik27 psal:
K.a.s.y.m. psal:

každopádně na autě je to blbá kombinace proto radiálky jsou o něco měkčí na kostře jak diagonálky a auto na tom dost plave.

Osobní diagonální se vůbec nedělají, možná od Michelin pro veterány. Ale to je šleha za ty gumy. :)

já taky netvrdim,že to je na novym autě ,ale na starý 1000MB co ještě mám jako veterána jsem jeden čas tuhle blbou kombinaci měl a fakt nedoporučuju říkál jsem tomu plaváček bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
redik27 (Člen)
18.02.2009 17:14:07
Offline

Re: Kombinovani rad. a dia. gum

Arinn psal:

jak to tak vidím, asi budu muset připlatit pár set a dat obě ty radiální avon storm sport touring co? idontknow

Závěr si udělej sám. Já bych nekombinoval :)


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
barynek (Člen)
18.02.2009 20:29:42
Offline

Re: Kombinovani rad. a dia. gum

Arinn psal:

jak to tak vidím, asi budu muset připlatit pár set a dat obě ty radiální avon storm sport touring co? idontknow

těch pár stovek tě nepoass ne?idontknow


Bandit 4EVER!!!
Arinn (Člen)
18.02.2009 23:10:37
Offline

Re: Kombinovani rad. a dia. gum

tak tedy dám obě asi avon storm sport touring, vymlouval by mi to někdo? idontknow

Filous (Člen)
19.02.2009 07:59:39
Offline

Re: Kombinovani rad. a dia. gum

...diagonály??? ...to se eště dělá??? ...prosatana, dyk sme v jednadvacátym stoletísurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr