Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Starter

Cyber_joker (Člen)
21.02.2009 17:32:58
Offline

Starter

Čus lidi, mám problém se startováním u b12 help přijde mi že nějak nedocvakne pastorek (bo co tam je) a starter vrčí jakoby naprázdno....Co s tim? Mám na to nějak klepnout, nebo dát rychlost a zkust s tim škubnout?


...přátelé jí bych vám to neradil, já totiž všechno sežeru....
mi (Člen)
21.02.2009 17:39:21
Offline

Re: Starter

idontknow skusil bych kladívkem poklepat a nebo pořádně zaklejt...


svět je cirkusovej stan
Cyber_joker (Člen)
21.02.2009 17:42:24
Offline

Re: Starter

mi psal:

idontknow skusil bych kladívkem poklepat a nebo pořádně zaklejt...

klejt sem zkoušel, ale tak to je ěnjak na pikaču :) No, až bude trochu teplejc, tak s tim něco vyšmoulím..ale dík za reakci good


...přátelé jí bych vám to neradil, já totiž všechno sežeru....
KOVAL (Člen)
21.02.2009 18:59:37
Offline

Re: Starter

žádný poklepání nepomůže..
máš dvě možnosti,jedna je že je v pussy celý to startovací kolo uvnitř kterýho je ta volnoběžka,to kolo to je to celý velký kolo zadělaný pod tim levým víkem který je přímo na klice,teda né že by bylo v pussy to kolo ale ta volnoběžka uvnitř avšak mněnil bys to celý kolo,nemyslim si že to je tim...
řek bych že máš to kolo jen povolený,celý to kolodrží jedna vypussyčená matka která se může povolit,pak to kolo drží na klice jen na kuželu,protože ty pussysové japonský ušetřili za klínek kterej tam mohli dát,stačí když se ta matka povolí lehce vo fous a to kolo se protáčí na tom kuželu na klice,osobně se mi to povolilo dvakrát a nepomohlo ani že tea matka byla na loctitu,pomohlo až utažení pneumatickou utahovačkou...
to je všechno,prostě sundej víko a utáhni tu matku...

Cyber_joker (Člen)
21.02.2009 19:33:27
Offline

Re: Starter

Jasný, dík, vzejtra to rozeberu a kdyby něco tak sem ještě písnu....


...přátelé jí bych vám to neradil, já totiž všechno sežeru....
KOVAL (Člen)
21.02.2009 19:55:55
Offline

Re: Starter

jo,když budeš mít motorku nakloněnou trošku napravo tak by ti neměl ani dojit olej ven

Cyber_joker (Člen)
21.02.2009 20:00:14
Offline

Re: Starter

no, tak to by bylo uplně nejlepší, ale tak pořád nevím jestli to radši někam nedát, ty předešlý motorky sem si vetšinou opravil sám a u týhle poslední sem si řekl že už do ní nehrábnu...:) Mysliš že ručně by to utahnout taky šlo?


...přátelé jí bych vám to neradil, já totiž všechno sežeru....
KOVAL (Člen)
21.02.2009 21:03:10
Offline

Re: Starter

hele ručně sme to dělali jednou na zavoďáku,teda dragstru a povolilo se to zas i když to bylo zalepený..
na mým motoru se mi to povolilo taky,dotáhnul jsem to vodmaštěný a na lepidlo dal taky a povolilo se to zas,tak sem vzal pneumatickou utahovačku a normálně sem to dorval vzduchem  a fertigmvod tý doby to drží..
hele,když sundáš to víko tak uvidíš jestli je to volný nebo né,na tom nemáš co zkazit,když ta matka nebude volná pak by byla v pussy ta volnoběžka co je zatim kolem..

ross (Člen)
21.02.2009 23:31:38
Offline

Re: Starter

přesně jak psal Koval

měl jsem stejný problém, jen u mě to nebyla povolená matka ale v pussy volnoběžka

ale měl jsem štěstí a sehnal z motobouraček jinou

nová stála cca 6000,-bad


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Cyber_joker (Člen)
22.02.2009 17:43:31
Offline

Re: Starter

Tak sem to rozebral a byla jen povolená matka, tak sem to pořádně očistil a odmastil a vrznul sem to tam zpátky...Utahoval sem to normálně ručně, ale fakt na krev-až to křupalo :) A navrtěl sem to v poho...Nevím jestli to vydrží, ale tak stejně to asi na jaře smrknu do servisu a tak by na to taky mohli juknout....Dík za rady a máte to u mě :) Když budete mít někdy cestu kolem jindřicháče, tak se můžem někde slízt, nebo se potkat někde na silnici....:) banditpussy


...přátelé jí bych vám to neradil, já totiž všechno sežeru....
Ondráš (Člen)
22.02.2009 21:39:30
Offline

Re: Starter

Cyber_joker psal:

Utahoval sem to normálně ručně, ale fakt na krev-až to křupalo :)

No přesně tohle se mi stavlo v sobotu, když jsem nandaval zpět přední kolo... Šlo to furt utahovat, furt to šlo, až najedou to udělalo křup a pevnostní šroub byl na 2 části..surprised
Asi jsem se moc nažralhelp


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Cyber_joker (Člen)
23.02.2009 00:25:58
Offline

Re: Starter

Tak víš co, u mě křupalo, jak se to narvávalo na ten kužel....Tak ukroutit šroub to je nepříjemný, ale zase když to neni na nějakým blbým nedostupným místě tak to ještě jde....good


...přátelé jí bych vám to neradil, já totiž všechno sežeru....
Ondráš (Člen)
23.02.2009 01:06:32
Offline

Re: Starter

Cyber_joker psal:

Tak víš co, u mě křupalo, jak se to narvávalo na ten kužel....Tak ukroutit šroub to je nepříjemný, ale zase když to neni na nějakým blbým nedostupným místě tak to ještě jde....good

Nedostupný jak se to vezme. Byl to jeden z těch co jistí náboj předního kola proti povolení. Ta část bez závitu šla vyndat dobře, Bohužel celá část se závitem zůstala v tom závitu na vidlici...
Těch kurev a prdelí co lítalo... Luboš s Lakatošem hadr... smokin
Operace odvrtání (vrtej pevnostní šroub obyč vrtákem na kov = jeden zlomenej, druhej dokurvenej) a sevřená prdel, abysme nedokurvili ten závit ve vidlici, Pak zbrusit důlčík do 4 hranu (=na účel ke kterému byl původně určen se již nedá použít). Zarazit a točit. Až se to vyžvejká, tak zase doklepnout a zase točit...
No, ale naštěstí to dopadlo dobře. Závit jsme pak protáhli závitníkem, takže to odnesl jen ten utržený pevnostní šroub. Uffff...surprisedsmokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Cyber_joker (Člen)
23.02.2009 02:16:06
Offline

Re: Starter

Tak hlavní je že to dobře dopadlo...good
btw: to s tim lakatošem je mooooc povedený bigsmile


...přátelé jí bych vám to neradil, já totiž všechno sežeru....
Progear 650 (Člen)
23.02.2009 07:47:21
Offline

Re: Starter

Ondráš psal:
Cyber_joker psal:

Tak víš co, u mě křupalo, jak se to narvávalo na ten kužel....Tak ukroutit šroub to je nepříjemný, ale zase když to neni na nějakým blbým nedostupným místě tak to ještě jde....good

Nedostupný jak se to vezme. Byl to jeden z těch co jistí náboj předního kola proti povolení. Ta část bez závitu šla vyndat dobře, Bohužel celá část se závitem zůstala v tom závitu na vidlici...
Těch kurev a prdelí co lítalo... Luboš s Lakatošem hadr... smokin
Operace odvrtání (vrtej pevnostní šroub obyč vrtákem na kov = jeden zlomenej, druhej dokurvenej) a sevřená prdel, abysme nedokurvili ten závit ve vidlici, Pak zbrusit důlčík do 4 hranu (=na účel ke kterému byl původně určen se již nedá použít). Zarazit a točit. Až se to vyžvejká, tak zase doklepnout a zase točit...
No, ale naštěstí to dopadlo dobře. Závit jsme pak protáhli závitníkem, takže to odnesl jen ten utržený pevnostní šroub. Uffff...surprisedsmokin

Tak tak, jen se pochlub jakej seš šikula.... Ale to věta: pak jsme to protáhli závitníkem ni nějak nesedí...bigsmilebigsmilebigsmile
Mám dojem, že to vrtal a protahoval někdo jinej...smile1smokincoolevilgood


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
K.a.s.y.m. (Člen)
23.02.2009 08:04:03
Offline

Re: Starter

Progear 650 psal:
Ondráš psal:
Cyber_joker psal:

Tak víš co, u mě křupalo, jak se to narvávalo na ten kužel....Tak ukroutit šroub to je nepříjemný, ale zase když to neni na nějakým blbým nedostupným místě tak to ještě jde....good

Nedostupný jak se to vezme. Byl to jeden z těch co jistí náboj předního kola proti povolení. Ta část bez závitu šla vyndat dobře, Bohužel celá část se závitem zůstala v tom závitu na vidlici...
Těch kurev a prdelí co lítalo... Luboš s Lakatošem hadr... smokin
Operace odvrtání (vrtej pevnostní šroub obyč vrtákem na kov = jeden zlomenej, druhej dokurvenej) a sevřená prdel, abysme nedokurvili ten závit ve vidlici, Pak zbrusit důlčík do 4 hranu (=na účel ke kterému byl původně určen se již nedá použít). Zarazit a točit. Až se to vyžvejká, tak zase doklepnout a zase točit...
No, ale naštěstí to dopadlo dobře. Závit jsme pak protáhli závitníkem, takže to odnesl jen ten utržený pevnostní šroub. Uffff...surprisedsmokin

Tak tak, jen se pochlub jakej seš šikula.... Ale to věta: pak jsme to protáhli závitníkem ni nějak nesedí...bigsmilebigsmilebigsmile
Mám dojem, že to vrtal a protahoval někdo jinej...smile1smokincoolevilgood

no i kdyby tak si poradili a to je hlavní.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
23.02.2009 09:30:57
Offline

Re: Starter

Progear 650 psal:

Tak tak, jen se pochlub jakej seš šikula.... Ale to věta: pak jsme to protáhli závitníkem ni nějak nesedí...bigsmilebigsmilebigsmile
Mám dojem, že to vrtal a protahoval někdo jinej...smile1smokincoolevilgood

Ne ne... Já vrtal taky, ale co jsem zlomil ten vrták, tak jsem šel od toho...redfacehelp
smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
23.02.2009 09:33:25
Offline

Re: Starter

Ondráš psal:
Progear 650 psal:

Tak tak, jen se pochlub jakej seš šikula.... Ale to věta: pak jsme to protáhli závitníkem ni nějak nesedí...bigsmilebigsmilebigsmile
Mám dojem, že to vrtal a protahoval někdo jinej...smile1smokincoolevilgood

Ne ne... Já vrtal taky, ale co jsem zlomil ten vrták, tak jsem šel od toho...redfacehelp
smile1

no tak by ti tam jeden šroub chyběl z toho naděláš...Na jedovnci jsem chybel Maňasovi šroub na držáku motoru a vsadim se,že ho tam nemá dodneška bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
23.02.2009 09:36:17
Offline

Re: Starter

K.a.s.y.m. psal:

no tak by ti tam jeden šroub chyběl z toho naděláš...Na jedovnci jsem chybel Maňasovi šroub na držáku motoru a vsadim se,že ho tam nemá dodneška bigsmile

A já měl na kotouči nejty všechny a to bylo keců...smile1evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
23.02.2009 09:40:52
Offline

Re: Starter

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

no tak by ti tam jeden šroub chyběl z toho naděláš...Na jedovnci jsem chybel Maňasovi šroub na držáku motoru a vsadim se,že ho tam nemá dodneška bigsmile

A já měl na kotouči nejty všechny a to bylo keců...smile1evil

jo a od koho???bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
23.02.2009 09:53:55
Offline

Re: Starter

K.a.s.y.m. psal:

jo a od koho???bigsmile

Já nechci ukazovat...

http://chrz.wz.cz/ctyrlistek/img/1835.jpg

coolevilsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
23.02.2009 10:20:19
Offline

Re: Starter

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

jo a od koho???bigsmile

Já nechci ukazovat...

http://chrz.wz.cz/ctyrlistek/img/1835.jpg

coolevilsmile1

Jo táááák bigsmile to víš na K6 mu to dělat nebude ta je na to moc mladá


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
23.02.2009 11:35:38
Offline

Re: Starter

K.a.s.y.m. psal:

Jo táááák bigsmile to víš na K6 mu to dělat nebude ta je na to moc mladá

No, teď jsem vyměnil pružiny a olej ve vidlicích, dal dozadu kratší kosti a samozřejmě ty kotouče, tak uvidím... Už aby ta bílá sračka byla pryč a mohl jsem to vyzkoušet...fuck

Pro pusinu: Když už jsem to nedělal, tak jsem se alespoň koukal jak se to dělá.fuck
smokinevilsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
23.02.2009 12:18:18
Offline

Re: Starter

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

Jo táááák bigsmile to víš na K6 mu to dělat nebude ta je na to moc mladá

No, teď jsem vyměnil pružiny a olej ve vidlicích, dal dozadu kratší kosti a samozřejmě ty kotouče, tak uvidím... Už aby ta bílá sračka byla pryč a mohl jsem to vyzkoušet...fuck

Pro pusinu: Když už jsem to nedělal, tak jsem se alespoň koukal jak se to dělá.fuck
smokinevilsmile1

no mi povidej..jsem rano vyrazil na skůtru protože nic nepadalo a jen jsem dojel do prace tak ty sračky zase začali padat... a kdyby jen sníh,ale víc déšť jak sníh a v arealu po kotníky sněhu takže slušnej motokros na silničních gumáchsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Progear 650 (Člen)
23.02.2009 16:35:21
Offline

Re: Starter

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

Jo táááák bigsmile to víš na K6 mu to dělat nebude ta je na to moc mladá

No, teď jsem vyměnil pružiny a olej ve vidlicích, dal dozadu kratší kosti a samozřejmě ty kotouče, tak uvidím... Už aby ta bílá sračka byla pryč a mohl jsem to vyzkoušet...fuck

Pro pusinu: Když už jsem to nedělal, tak jsem se alespoň koukal jak se to dělá.fuck
smokinevilsmile1

To rád slyším... Však se mi to bude hodit, až budu potřebovat abys to zopakoval...smile1good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
K.a.s.y.m. (Člen)
23.02.2009 22:35:44
Offline

Re: Starter

Progear 650 psal:
Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

Jo táááák bigsmile to víš na K6 mu to dělat nebude ta je na to moc mladá

No, teď jsem vyměnil pružiny a olej ve vidlicích, dal dozadu kratší kosti a samozřejmě ty kotouče, tak uvidím... Už aby ta bílá sračka byla pryč a mohl jsem to vyzkoušet...fuck

Pro pusinu: Když už jsem to nedělal, tak jsem se alespoň koukal jak se to dělá.fuck
smokinevilsmile1

To rád slyším... Však se mi to bude hodit, až budu potřebovat abys to zopakoval...smile1good

bigsmile ty jsi pussy dva bajky v baraku a oba defakto nový a řeší takovýpussy-vinybigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Progear 650 (Člen)
24.02.2009 15:28:34
Offline

Re: Starter

K.a.s.y.m. psal:
Progear 650 psal:
Ondráš psal:


No, teď jsem vyměnil pružiny a olej ve vidlicích, dal dozadu kratší kosti a samozřejmě ty kotouče, tak uvidím... Už aby ta bílá sračka byla pryč a mohl jsem to vyzkoušet...fuck

Pro pusinu: Když už jsem to nedělal, tak jsem se alespoň koukal jak se to dělá.fuck
smokinevilsmile1

To rád slyším... Však se mi to bude hodit, až budu potřebovat abys to zopakoval...smile1good

bigsmile ty jsi pussy dva bajky v baraku a oba defakto nový a řeší takovýpussy-vinybigsmilebigsmilebigsmile

tlumičovej je na výměnu už dávno, a navíc mám progresivy Wilbers....good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr