Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Suzuki bude chybět...

Lihy (Člen)
26.02.2009 16:06:44
Offline

Suzuki bude chybět...

http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov … 13348.html
...no vono na tej výstavě toho bude chybět patrně víc, ale nechává mě to chladnym bo sem tam stejně jít neplánoval. Stojí to už pár let za houno, tak třeba se letos konečně něco pohne a přesunou to jinam...třeba do letňan

Ps. do brna to doufám nedaj...to by bylo z bláta do řitěbigsmile

PALOUS (Člen)
26.02.2009 16:12:27
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

Jj povídal ně Drašnar(rdmoto)že aj jahaha a dukárnabigsmileco tam taky uš že?


Jebat motorky :-)
Banditatom (Člen)
26.02.2009 16:13:56
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

teď jsem to četl v ČMN se jim ani nedivím. Dobře tak inchebě posrala si to sama!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
SLUGI (Člen)
26.02.2009 16:14:13
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

... sem říkal že maj nechat "Park kultury a oddechu Julia Fučíka" kolotočářům a motorky přesunout do ... evil
... Součást výstavy soutěž "Bohemia Custom" bude příští rok kde idontknow  bude v Brně good


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
mi (Člen)
26.02.2009 16:25:26
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

njn buď to de nebo nejde ...


svět je cirkusovej stan
Fresh Man (Člen)
26.02.2009 16:38:29
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

SLUGI psal:

... sem říkal že maj nechat "Park kultury a oddechu Julia Fučíka" kolotočářům a motorky přesunout do ... evil
... Součást výstavy soutěž "Bohemia Custom" bude příští rok kde idontknow  bude v Brně good

aspon jednou tam uvidíte něco zajímavího...bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
SLUGI (Člen)
26.02.2009 16:47:25
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

Fresh Man psal:
SLUGI psal:

... sem říkal že maj nechat "Park kultury a oddechu Julia Fučíka" kolotočářům a motorky přesunout do ... evil
... Součást výstavy soutěž "Bohemia Custom" bude příští rok kde idontknow  bude v Brně good

aspon jednou tam uvidíte něco zajímavího...bigsmilebigsmilebigsmile

... spíš bych řekl že konečně pochopili že v Práglu to stojí za pussy
... smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
John (Člen)
26.02.2009 16:53:36
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

Však voni nějakej ten flíček najdou a samo že v Práglubigsmile

Kožak (Člen)
26.02.2009 16:55:30
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

Lihy psal:

http://www.motorkari.cz/clanky/moto-novinky/suzuki/vystava-motocykl-bez-suzuki-13348.html
...no vono na tej výstavě toho bude chybět patrně víc, ale nechává mě to chladnym bo sem tam stejně jít neplánoval. Stojí to už pár let za houno, tak třeba se letos konečně něco pohne a přesunou to jinam...třeba do letňan

Ps. do brna to doufám nedaj...to by bylo z bláta do řitěbigsmile

Asi tak to vydim taky smile1


MRDAT!!!
Bedřich (Člen)
26.02.2009 17:09:13
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

Nemyslím si že to jen "Kočkovejma novejma pravidlama" ale i dalšíma aspekty, které se nepřiznali.

Jinak v Letňanech to mělo být dávno...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
K.a.s.y.m. (Člen)
26.02.2009 17:47:07
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

jed jsem tam nechtěl a ted je o důvod víc


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mikin (Člen)
26.02.2009 17:54:35
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

letos to vidim tak ze z Blanska je to bliz do Bratislavybigsmile

SLUGI (Člen)
26.02.2009 19:52:49
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

mikin psal:

letos to vidim tak ze z Blanska je to bliz do Bratislavybigsmile

... hele a není to náhodou blíž z Boskovic do Blanska idontknowevil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Fik-B6S (Člen)
26.02.2009 19:56:39
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

surprisedsurprisedsurprised
tak to koukám 14 dní zpět jsem byl v suzuki tady u nás a říkali že tam budou...help


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
PALOUS (Člen)
26.02.2009 20:07:15
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

sem spíš zvjedavej na todle good http://www.motorkari.cz/motosport/silni … 13352.html

Editoval osiris (26.02.2009 20:23:31)


Jebat motorky :-)
Filous (Člen)
27.02.2009 08:12:05
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

...uš se těšim na fšechny ty Jukíny, Hyosungy, Li-Fany, Kymka, Linhaje a Megellky bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vOjTaB6 (Člen)
27.02.2009 08:45:24
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

Letosni Motocykl jsem odpiskal uz kdyz to shorelo... ikdyz, cekal jsem, ze to daj do Letnan, ale tohle uz je spis takova krec.
Misto toho jsem byl na IMOTu v Mnichove, bylo hned videt, ze ta vystava o necem je... Pred vchodem nestali kolotocari a stanky s cukrkandlem a uvnitr nebyl jedinej stanek, kterej by nebyl zamerenej na motorky. Ne jako unas, ze kazdej ctvrtej vystavovatel jsou vetnamci a  podobny prodejci.bad
A na to, ze jsem tam byl v sobotu (tu Prahu si v sobotu nechci ani predstavit), tak jsem si sednul na jakoukoliv novinku bez toho, abych se prodiral miliardou lidi...


Bandit rulezz!!!
sonyk (Člen)
27.02.2009 09:14:05
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

a bude tam vubec nekdo vystavovat?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
27.02.2009 09:19:47
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

sonyk psal:

a bude tam vubec nekdo vystavovat?

akorát čína a jiný čičmundové.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
27.02.2009 09:37:31
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

vOjTaB6 psal:

......................jsem byl na IMOTu v Mnichove..................na to, ze jsem tam byl v sobotu (tu Prahu si v sobotu nechci ani predstavit), tak jsem si sednul na jakoukoliv novinku bez toho, abych se prodiral miliardou lidi...

...proč tam tu výstavu dělaj když jim tam příjde tak málo lidí ? bigsmile
...a nebo tam měli vod každý novinky vyrovnanejch v řadě 15 kousků ? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
27.02.2009 09:37:34
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

A Blata bigsmile


God Save The Queen!
vOjTaB6 (Člen)
27.02.2009 11:11:50
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

osiris psal:
vOjTaB6 psal:

......................jsem byl na IMOTu v Mnichove..................na to, ze jsem tam byl v sobotu (tu Prahu si v sobotu nechci ani predstavit), tak jsem si sednul na jakoukoliv novinku bez toho, abych se prodiral miliardou lidi...

...proč tam tu výstavu dělaj když jim tam příjde tak málo lidí ? bigsmile
...a nebo tam měli vod každý novinky vyrovnanejch v řadě 15 kousků ? bigsmile

surprisedwoe...smile1
Ne, lidi bylo dost, ale spis to bylo tim, ze tam je v porovnani s Holesovicema o dost vic mista, takze si tu motorku neprohlizis ze zastupu, kterej jde jak stado mezi jednotlivejma expozicema...good


Bandit rulezz!!!
Lenka (Člen)
27.02.2009 11:12:03
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

Pražská výstava je zabitá už dávno...před třema rokama sme byli na výstavě ve Vídni a to je jiný kafe...bejvá teda jenom jednou za dva roky, ale myslim, že to stačí...a nejni to ani tak daleko, pro asyjaty je to možná blíž jak Praha nebo to vyjde nastejno...


...Do you know that bad girls go to hell?...
Fresh Man (Člen)
28.02.2009 16:42:21
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

SLUGI psal:
Fresh Man psal:
SLUGI psal:

... sem říkal že maj nechat "Park kultury a oddechu Julia Fučíka" kolotočářům a motorky přesunout do ... evil
... Součást výstavy soutěž "Bohemia Custom" bude příští rok kde idontknow  bude v Brně good

aspon jednou tam uvidíte něco zajímavího...bigsmilebigsmilebigsmile

... spíš bych řekl že konečně pochopili že v Práglu to stojí za pussy
... smile1

si to udělejte třeba v hodoníně... běda dyš to bude stát taky za houno   fuck  bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
XJelen (Člen)
28.02.2009 16:54:03
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

vOjTaB6 psal:

Letosni Motocykl jsem odpiskal uz kdyz to shorelo... ikdyz, cekal jsem, ze to daj do Letnan, ale tohle uz je spis takova krec.
Misto toho jsem byl na IMOTu v Mnichove, bylo hned videt, ze ta vystava o necem je... Pred vchodem nestali kolotocari a stanky s cukrkandlem a uvnitr nebyl jedinej stanek, kterej by nebyl zamerenej na motorky. Ne jako unas, ze kazdej ctvrtej vystavovatel jsou vetnamci a  podobny prodejci.bad
A na to, ze jsem tam byl v sobotu (tu Prahu si v sobotu nechci ani predstavit), tak jsem si sednul na jakoukoliv novinku bez toho, abych se prodiral miliardou lidi...

Vojto byli tam i probefahrt jako v Kolíně?


Strýcfajtr !!!
mikin (Člen)
28.02.2009 19:10:46
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

SLUGI psal:
mikin psal:

letos to vidim tak ze z Blanska je to bliz do Bratislavybigsmile

... hele a není to náhodou blíž z Boskovic do Blanska idontknowevil

no to  určitě je ale ted su vic v Blansku jak v Boskovicich

vOjTaB6 (Člen)
28.02.2009 20:15:07
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

XJelen psal:
vOjTaB6 psal:

Letosni Motocykl jsem odpiskal uz kdyz to shorelo... ikdyz, cekal jsem, ze to daj do Letnan, ale tohle uz je spis takova krec.
Misto toho jsem byl na IMOTu v Mnichove, bylo hned videt, ze ta vystava o necem je... Pred vchodem nestali kolotocari a stanky s cukrkandlem a uvnitr nebyl jedinej stanek, kterej by nebyl zamerenej na motorky. Ne jako unas, ze kazdej ctvrtej vystavovatel jsou vetnamci a  podobny prodejci.bad
A na to, ze jsem tam byl v sobotu (tu Prahu si v sobotu nechci ani predstavit), tak jsem si sednul na jakoukoliv novinku bez toho, abych se prodiral miliardou lidi...

Vojto byli tam i probefahrt jako v Kolíně?

Nikde jsem je tam neviděl, v halach nikde nebyly a venku určitě ne, páč sněžilo.smile1


Bandit rulezz!!!
SLUGI (Člen)
01.03.2009 11:54:10
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

mikin psal:
SLUGI psal:
mikin psal:

letos to vidim tak ze z Blanska je to bliz do Bratislavybigsmile

... hele a není to náhodou blíž z Boskovic do Blanska idontknowevil

no to  určitě je ale ted su vic v Blansku jak v Boskovicich

... jak se oteplí doufám že tě potkám na ÖMW
(to na té druhé fotce v profilu je tvoje,nebo děláš u Procházků?)


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
01.03.2009 15:29:09
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

mikin psal:
SLUGI psal:
mikin psal:

letos to vidim tak ze z Blanska je to bliz do Bratislavybigsmile

... hele a není to náhodou blíž z Boskovic do Blanska idontknowevil

no to  určitě je ale ted su vic v Blansku jak v Boskovicich

...pjekná dunofkagood ...gdo to vyrábí???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
SLUGI (Člen)
01.03.2009 15:55:02
Offline

Re: Suzuki bude chybět...


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
osiris (Člen)
01.03.2009 16:13:23
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

...todlenc se zas dělá u nás ;)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_caterham_007o.jpg


www.caterham.cz


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
01.03.2009 16:18:34
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

... pěkný,ale cena je asi někde jinde


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
01.03.2009 16:43:44
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

...takovej ňákej povoz by se pani tůze líbil...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
01.03.2009 17:24:42
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

..mě se líbí ta myšlenka jak dělají ty roadstry ze starejch fáček goodbigsmile ..Kaipan??idontknow

Bedřich (Člen)
01.03.2009 17:27:48
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

Tohle má kámoš asi 10let s motorem ze sierry a teď staví novej s motorem z Hondy S2000. Ještě to dost vodtučňuje a říká, že se vejde do 650kggood

... to bude masakrevil


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
mikin (Člen)
01.03.2009 20:27:18
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

Ta modra je tchana a ta ta stříbrna je jakoze firemni.

wolff podruhy (Člen)
01.03.2009 23:34:13
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

vOjTaB6 psal:

Letosni Motocykl jsem odpiskal uz kdyz to shorelo... ikdyz, cekal jsem, ze to daj do Letnan, ale tohle uz je spis takova krec.
Misto toho jsem byl na IMOTu v Mnichove, bylo hned videt, ze ta vystava o necem je... Pred vchodem nestali kolotocari a stanky s cukrkandlem a uvnitr nebyl jedinej stanek, kterej by nebyl zamerenej na motorky. Ne jako unas, ze kazdej ctvrtej vystavovatel jsou vetnamci a  podobny prodejci.bad
A na to, ze jsem tam byl v sobotu (tu Prahu si v sobotu nechci ani predstavit), tak jsem si sednul na jakoukoliv novinku bez toho, abych se prodiral miliardou lidi...

Než začneš soudit, bylo by dobrý zažít třeba "německej" Intermot v sobotu. Srovnáváš nesrovnatelný...
Vo jakejch vietnamcích to mluvíš. Minulej Motocykl to byl samej Germán, až jsem se divil, že jim ta expanze za to stojí.
To, že první odstoupí Ducárna mě nepřekvapilo (ostatně po ubohý expozici na minulym Motocyklu to šlo celkem dobře předpokládat). To, že se hned sveze Yamaha a Kawa (která má teď velký problémy) se dalo taky čekat. Už minulej rok mě Yamaha "překvapila" neúčastí na místní výstavě... Suza se hotd taky asi cítí silná (po dlouhym rozhodování) a svý zákazníky si taky najde. Zkátka tyhle zavedený firmy to u nás nemaj zapotřebí. Chápu to, ale stejně je mi to líto...
PS.: Na tuhle výstavu jezdim v podstatě od začátku (1997) a jsem pro přesunout výstavu třeba do Brna (i když bych to měl přes celou republiku a stejně si myslim, že ji pražáci nepustěj). "Letňany" mně přijdou fakt nedůstojný, jen to jak toaleta TOI TOI...

bery (Člen)
02.03.2009 08:05:58
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

čoveče ty nevíš vočem mluvíš


momentalně zavostalej
Vidle (Člen)
02.03.2009 09:33:26
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

Koukal jsem na nabídku a výstavní proces u našich bratrů Slováků a mám jednoduché zjištění ....zastoupení špičkové ..všechny známé světové značky a ceny za vstupné neodolatelné.  Takže jestli někam půjdu cournout na nějakou výstavu , tak je to do SK ... goodgood viz http://incheba.sk/vystavy/Výstava_Motoc … mode=press

XJelen (Člen)
02.03.2009 10:38:11
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

wolff podruhy psal:

Než začneš soudit, bylo by dobrý zažít třeba "německej" Intermot v sobotu. Srovnáváš nesrovnatelný...
Vo jakejch vietnamcích to mluvíš. Minulej Motocykl to byl samej Germán, až jsem se divil, že jim ta expanze za to stojí.
To, že první odstoupí Ducárna mě nepřekvapilo (ostatně po ubohý expozici na minulym Motocyklu to šlo celkem dobře předpokládat). To, že se hned sveze Yamaha a Kawa (která má teď velký problémy) se dalo taky čekat. Už minulej rok mě Yamaha "překvapila" neúčastí na místní výstavě... Suza se hotd taky asi cítí silná (po dlouhym rozhodování) a svý zákazníky si taky najde. Zkátka tyhle zavedený firmy to u nás nemaj zapotřebí. Chápu to, ale stejně je mi to líto...
PS.: Na tuhle výstavu jezdim v podstatě od začátku (1997) a jsem pro přesunout výstavu třeba do Brna (i když bych to měl přes celou republiku a stejně si myslim, že ji pražáci nepustěj). "Letňany" mně přijdou fakt nedůstojný, jen to jak toaleta TOI TOI...

Hele volfe, těžko z tvýho profilu usoudit z jakejch krajů a luhů pocházíš ( a vůbec cokoliv o tobě) ale nevědomost o čem kdo mluví tady není na místě. Jestli jsi zažil Intermot (vojta mluvil o Imotu, ten je v Mnichově víme) tak by ti mělo bejt známo, že je to největší přehlídka konaná jenou za dva roky (netahejme do toho Miláno), takže to tam podle toho taky vypadá, ale narozdíl od Kočkovic poutě, tam nikde nenajdeš cedulky nesedat a podobný ubohosti. Těma vjetnamcema myslel vojta ty co tam vystavujou ty svoje rikši a doplňky a těch tam bylo a bude zase spousta ( v Kolíně na Intermotu mělli jednu halu celou pro sebe). A v porovnání s čímkoliv podobným jinde je pražská legrace vopravdu v poslední době bad a nikdo jinej než nejvetší ryby v tomhle oboru s ledovejma krama nepohnou, a ten stan "na spáleništi" fakturovat jako plnohodnotnej pavilon mi přijde jako dost velká ... nemám to správný slovobigsmile (neoficiální informace). Letňany ti přijdou nedůstojný? Mě přijdou nedůstojný jedny hajzlíky na celou výstavu a zoufalé shánění parkování a doprava k místu vůbec bad


Strýcfajtr !!!
wolff podruhy (Člen)
02.03.2009 14:40:11
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

XJelen psal:
wolff podruhy psal:

Než začneš soudit, bylo by dobrý zažít třeba "německej" Intermot v sobotu. Srovnáváš nesrovnatelný...
Vo jakejch vietnamcích to mluvíš. Minulej Motocykl to byl samej Germán, až jsem se divil, že jim ta expanze za to stojí.
To, že první odstoupí Ducárna mě nepřekvapilo (ostatně po ubohý expozici na minulym Motocyklu to šlo celkem dobře předpokládat). To, že se hned sveze Yamaha a Kawa (která má teď velký problémy) se dalo taky čekat. Už minulej rok mě Yamaha "překvapila" neúčastí na místní výstavě... Suza se hotd taky asi cítí silná (po dlouhym rozhodování) a svý zákazníky si taky najde. Zkátka tyhle zavedený firmy to u nás nemaj zapotřebí. Chápu to, ale stejně je mi to líto...
PS.: Na tuhle výstavu jezdim v podstatě od začátku (1997) a jsem pro přesunout výstavu třeba do Brna (i když bych to měl přes celou republiku a stejně si myslim, že ji pražáci nepustěj). "Letňany" mně přijdou fakt nedůstojný, jen to jak toaleta TOI TOI...

Hele volfe, těžko z tvýho profilu usoudit z jakejch krajů a luhů pocházíš ( a vůbec cokoliv o tobě) ale nevědomost o čem kdo mluví tady není na místě. Jestli jsi zažil Intermot (vojta mluvil o Imotu, ten je v Mnichově víme) tak by ti mělo bejt známo, že je to největší přehlídka konaná jenou za dva roky (netahejme do toho Miláno), takže to tam podle toho taky vypadá, ale narozdíl od Kočkovic poutě, tam nikde nenajdeš cedulky nesedat a podobný ubohosti. Těma vjetnamcema myslel vojta ty co tam vystavujou ty svoje rikši a doplňky a těch tam bylo a bude zase spousta ( v Kolíně na Intermotu mělli jednu halu celou pro sebe). A v porovnání s čímkoliv podobným jinde je pražská legrace vopravdu v poslední době bad a nikdo jinej než nejvetší ryby v tomhle oboru s ledovejma krama nepohnou, a ten stan "na spáleništi" fakturovat jako plnohodnotnej pavilon mi přijde jako dost velká ... nemám to správný slovobigsmile (neoficiální informace). Letňany ti přijdou nedůstojný? Mě přijdou nedůstojný jedny hajzlíky na celou výstavu a zoufalé shánění parkování a doprava k místu vůbec bad

Pamatuju ještě i Intermot v Mnichově (poslední dva byly přesunutý do Kolína)...

Zkrátka MOTOCYKL je jediná velká výstava za rok u nás. Zkrátka nic jinýho se tu nekoná. Proto to srovnání. Vzhledem k ohlasům na výstavu myslim, že můžu jet letos klidně v sobotu...

Zůstal jsem nepochopenbigsmile
Nevadí...

Mour (Člen)
02.03.2009 14:45:24
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

Wolfič: ..jít na výstavu s neúčasti vystavovatelů mě připadá poněkud scestné bigsmile  byť můžu jít i v sobotu s nadějným očekáváním, že tam nikdo nebude bigsmilebigsmilebigsmile

vOjTaB6 (Člen)
02.03.2009 16:03:14
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

Wolfe, ty asi fakt nevis, o cem mluvis...

Na INTERMOTu jsem byl prvne, kdyz byl jeste v Mnichove, IMOT je vystava srovnatelna s Motocyklem, je to prodejni vystava, kde jsou jak motorky, tak i doplnky a tunning. Co me na te praze vzdycky stvalo, ze jsem nejdriv minimalne hodinu cukal Prahou na parkoviste, pak si me tam posilali parkmajstri jak horkou bramboru, po vstupu do vystaviste jsem prosel pouti a v halach mi kazdou chvili nekdo nabizel "motorkovy" LED-svitilny a podobny pussyviny a v sobotu, kdyz jsem se chtel podivat na nejakou motorku, tak jsem byl unasen davem dal...

Moje zkusenosti s IMOTem (ne INTERMOTem) si muzes precist vyse a znovu podotykam, ze tam (na IMOTu 2009) jsem byl taky v SOBOTU...

A co se tyka ucasti znacek - kazdy se snazi vytvorit prostredi odpovidajici prestizi znacky a vystavovatele v tech Holesovicich urcite nejsou zadarmo a pokud po me nekdo chce hafo penez a pak mi zmeni podminky (pripad Suzuki), tak neni co resit...


Bandit rulezz!!!
wolff podruhy (Člen)
02.03.2009 17:24:56
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

Holt asi krize doléhá, dovozci míň prodávaj, takže zdražujou a šetřej na propagaci. Člověk, kterej chce novou motorku si je stejně najde. Logický. Jen se jich teď (díky těm provizorním podmínkám v Holešovicích) svezlo o trochu víc.

Nic, klidně buďte doma bigsmile

Mějte se tu

Vidle (Člen)
02.03.2009 18:00:09
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

Taky přihřeju polívčičku, ale na to , abych viděl v práglu parádně vymakaný yukiny....to raději budu sedět doma .......    Ale každého věc ...good

Fulltank (Člen)
02.03.2009 18:07:10
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

Chtel sem se tam podivat, ale hazim na to bobek cool

Lihy (Člen)
03.03.2009 16:39:11
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

Asi už vzniká panika aby tam vůbec někdo přišel bigsmile
http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov … 13368.html

wolff podruhy (Člen)
04.03.2009 21:43:37
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov … 13376.html

I když to bude letos bezesporu slabší...
Mam prostě k tý výstavě vztah bigsmile

wolff podruhy (Člen)
13.03.2009 13:08:55
Offline

Re: Suzuki bude chybět...

Já to říkal, jasná paralela Motocyklu s Intermotem...
http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov … 13423.html

Pěkně jednou za dva roky Čechy,
pěkně jednou za dva roky Morava...

A pak, že nevim o čem píšubigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr