Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Léto 2009 - A, CH, F, D. Pojede někdo?

phill (Člen)
28.02.2009 08:12:32
Offline

Léto 2009 - A, CH, F, D. Pojede někdo?

Zdar, hodláme v létě podniknout se ženou čtrnáctidenní výlet po výše uvedených lokalitách. Povětšinou po místech, kde jsme byli (A), kde každý týden pracuji (CH) a kde nemám ani páru (F). Hlavně hory, těch je tam požehnaně, ale nebojte, taky nemáme enduro. V D návštěva dvou prima zábavních parků v Evropě, horskou dráhu si nenecháme ujít. Takže itinerář je v podstatě rámcově hotov. Spaní naše oblíbené nepříliš drahé gasthausy a motely, případně stan. Přepravní prostředek Bandaska. Nechtěl by se někdo přidat? Osobně myslím, že tak 3-4 motorky o max počtu osob by bylo maximum. Průvodcovskou péči zaručuji, plán cesty se může demokraticky měnit. V případě zájmu rád uvedu podrobnější info. Ideální pro bezdětné manželské nebo partnerské páry, když dojde k nehodě, nezanecháte siroty.


Úsměv je druhá nejlepší věc,
kterou může svými ústy žena udělat.
Bandit (Člen)
08.03.2009 14:06:56
Offline

Re: Léto 2009 - A, CH, F, D. Pojede někdo?

Pěkný plán .... goodgoodgood


Traktor patří na pole !!!
Loser (Administrator)
08.03.2009 15:08:07
Offline

Re: Léto 2009 - A, CH, F, D. Pojede někdo?

tohle zni fakt suprove ... uvidim, jestli se mi letos podari poridit neco novyho a kdyz bydou penizky a neprekeca me nikdo jinej, tak bych to snad i prubnul. Jsem hodne prizpusobivej (narozdil od nekterych nasich spoluobcanu), nenarocnej a jezdim vofafrne. Pred dvema rokama jsem projel sever Francie, takze tam bych kdyztak mohl dodat par rad.
Je to na me ale jeste moc brzo se rozhodnout, pze nevim, jestli se mi podari sehnat novou motyku. Dam vedet tak tyden pred odjezdem bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
phill (Člen)
08.03.2009 17:05:05
Offline

Re: Léto 2009 - A, CH, F, D. Pojede někdo?

Loser psal:

tohle zni fakt suprove ... uvidim, jestli se mi letos podari poridit neco novyho a kdyz bydou penizky a neprekeca me nikdo jinej, tak bych to snad i prubnul. Jsem hodne prizpusobivej (narozdil od nekterych nasich spoluobcanu), nenarocnej a jezdim vofafrne. Pred dvema rokama jsem projel sever Francie, takze tam bych kdyztak mohl dodat par rad.
Je to na me ale jeste moc brzo se rozhodnout, pze nevim, jestli se mi podari sehnat novou motyku. Dam vedet tak tyden pred odjezdem bigsmilebigsmilebigsmile

Moooc dobrý, týden dopředu smile1 piluji itinerář, jako další věc je návštěva muzea s ňákejma letadlama kousek od Heilbronnu, maj tam Konkórda (sem jel teď vokolo, byly tam už dva. Nebo něco takovýho, ale každopádně dobrý smile1 ) Jo a výltet v CH na Jungfraupass - nejdelší lánofka v Evropě. A vůbec, až to sestrojím, tak to sem vrhnu, aby se dalo demograticky hlasovat.


Úsměv je druhá nejlepší věc,
kterou může svými ústy žena udělat.
tlustoch (Člen)
15.03.2009 15:50:32
Offline

Re: Léto 2009 - A, CH, F, D. Pojede někdo?

Muzeum u Heilbronu je moooc dobrá volba. good Jenom je problém to proběhnout za pár hodin. Při cestě do FR na hory jsme se tam zasekli na 4 hodinky a to jsme to do slova proběhli.

plán je to super good


čtyři kola jsou super, ale dvě mnohem lepší
PALOUS (Člen)
15.03.2009 18:28:04
Offline

Re: Léto 2009 - A, CH, F, D. Pojede někdo?

phill psal:
Loser psal:

tohle zni fakt suprove ... uvidim, jestli se mi letos podari poridit neco novyho a kdyz bydou penizky a neprekeca me nikdo jinej, tak bych to snad i prubnul. Jsem hodne prizpusobivej (narozdil od nekterych nasich spoluobcanu), nenarocnej a jezdim vofafrne. Pred dvema rokama jsem projel sever Francie, takze tam bych kdyztak mohl dodat par rad.
Je to na me ale jeste moc brzo se rozhodnout, pze nevim, jestli se mi podari sehnat novou motyku. Dam vedet tak tyden pred odjezdem bigsmilebigsmilebigsmile

Moooc dobrý, týden dopředu smile1 piluji itinerář, jako další věc je návštěva muzea s ňákejma letadlama kousek od Heilbronnu, maj tam Konkórda (sem jel teď vokolo, byly tam už dva. Nebo něco takovýho, ale každopádně dobrý smile1 ) Jo a výltet v CH na Jungfraupass - nejdelší lánofka v Evropě. A vůbec, až to sestrojím, tak to sem vrhnu, aby se dalo demograticky hlasovat.

Kolem toho Heilbronu sem jezdil co 14 dní tam a z5 2roky a neřek bych že to je něco ůžasnýho(snad jen pýcha čehůnů že je éro vidět jako první naše teda bylo)bigsmileten hrad v noci to jogooda ani se mě čeče nezdá ta trasa zrouna tama super poježděnísurprisedčeče neznáš ty trasy jen po dálnicích?bigsmile


Jebat motorky :-)
phill (Člen)
18.03.2009 20:33:34
Offline

Re: Léto 2009 - A, CH, F, D. Pojede někdo?

PALOUS psal:
phill psal:
Loser psal:

tohle zni fakt suprove ... uvidim, jestli se mi letos podari poridit neco novyho a kdyz bydou penizky a neprekeca me nikdo jinej, tak bych to snad i prubnul. Jsem hodne prizpusobivej (narozdil od nekterych nasich spoluobcanu), nenarocnej a jezdim vofafrne. Pred dvema rokama jsem projel sever Francie, takze tam bych kdyztak mohl dodat par rad.
Je to na me ale jeste moc brzo se rozhodnout, pze nevim, jestli se mi podari sehnat novou motyku. Dam vedet tak tyden pred odjezdem bigsmilebigsmilebigsmile

Moooc dobrý, týden dopředu smile1 piluji itinerář, jako další věc je návštěva muzea s ňákejma letadlama kousek od Heilbronnu, maj tam Konkórda (sem jel teď vokolo, byly tam už dva. Nebo něco takovýho, ale každopádně dobrý smile1 ) Jo a výltet v CH na Jungfraupass - nejdelší lánofka v Evropě. A vůbec, až to sestrojím, tak to sem vrhnu, aby se dalo demograticky hlasovat.

Kolem toho Heilbronu sem jezdil co 14 dní tam a z5 2roky a neřek bych že to je něco ůžasnýho(snad jen pýcha čehůnů že je éro vidět jako první naše teda bylo)bigsmileten hrad v noci to jogooda ani se mě čeče nezdá ta trasa zrouna tama super poježděnísurprisedčeče neznáš ty trasy jen po dálnicích?bigsmile

No, pravda, ono s 12ti tunovou soupravou trochu beru spíš jen dálnice smile1 Ale neboj, s Bandaskou to tak podnikat nehodlám bigsmile Každopádně o příspěvek hore je zase chvála na muzeum, tak bych myslel, že dle návštěvníka na tom něco bude cool


Úsměv je druhá nejlepší věc,
kterou může svými ústy žena udělat.
janek (Nový člen)
20.03.2009 15:03:42
Offline

Re: Léto 2009 - A, CH, F, D. Pojede někdo?

Pěknej plán!good Kdyby mi vše vyšlo podle plánu, tak bych jel. Včas dám vědět. A kdyby mi to nevyšlo, tak šťastnou cestu.smile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr