Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zkušenost se seřízením GSF400

KONY (Člen)
10.03.2009 15:10:25
Offline

Zkušenost se seřízením GSF400

..prosím Vás o každou zkušenost se seřízením Bandasky 400. Motku jsem pořídil pro batůžek. Motka zřejmě dlouho stála, najeto 50.000km, vše origo. Po vyčištění nádrže, kohoutku a  výměně palivového vedení, se motka konečně rozběhla ale začala se uchlastávat, neustále mokré svíčky. Po instalaci starých NGK CR9EK z mé původní bandasky6, se vše takřka vyřešilo. Motka však stále při přechodu z volnoběhu do otáček váhá a jakoby se ulila. Na neutrálu v pohodě ale při rozjezdu a mírném podtočení se zakucká a nechce se roztočit, po chvilce zase vše v pořádku. Při jízdě vše OK až do 14.000ot/min. Objednal jsem předepsané NGK CR8EK ha uvidí se. Nechce se mi ty karbce rozhazovat a proto se ptám na každou zkušenost se 4kilem. Díky všem.


"Zkušenost?...to je pičovina, kterou podruhé neuděláš"
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2009 15:16:41
Offline

Re: Zkušenost se seřízením GSF400

KONY psal:

..prosím Vás o každou zkušenost se seřízením Bandasky 400. Motku jsem pořídil pro batůžek. Motka zřejmě dlouho stála, najeto 50.000km, vše origo. Po vyčištění nádrže, kohoutku a  výměně palivového vedení, se motka konečně rozběhla ale začala se uchlastávat, neustále mokré svíčky. Po instalaci starých NGK CR9EK z mé původní bandasky6, se vše takřka vyřešilo. Motka však stále při přechodu z volnoběhu do otáček váhá a jakoby se ulila. Na neutrálu v pohodě ale při rozjezdu a mírném podtočení se zakucká a nechce se roztočit, po chvilce zase vše v pořádku. Při jízdě vše OK až do 14.000ot/min. Objednal jsem předepsané NGK CR8EK ha uvidí se. Nechce se mi ty karbce rozhazovat a proto se ptám na každou zkušenost se 4kilem. Díky všem.

ještě dotaz koukal jsi na vzducháč?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
KONY (Člen)
10.03.2009 15:22:29
Offline

Re: Zkušenost se seřízením GSF400

JJ vzducháč (molitan), je čistej.


"Zkušenost?...to je pičovina, kterou podruhé neuděláš"
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2009 15:28:14
Offline

Re: Zkušenost se seřízením GSF400

no tak to asi jedině někam na Brzdu a doladit přes externí Lambda sondu..tohle se od oka ladí strašně blbě.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
KONY (Člen)
10.03.2009 15:30:01
Offline

Re: Zkušenost se seřízením GSF400

Je mi to jasný. Dam nové svíce a necham to doladit Johaníka na brzdě. Alespoň to bude 100%. Jen jsem chtěl vyloučit kraviny aby se v tom nemusel hrabat s kravinama.good


"Zkušenost?...to je pičovina, kterou podruhé neuděláš"
vOjTaB6 (Člen)
10.03.2009 16:03:04
Offline

Re: Zkušenost se seřízením GSF400

Sem te rikal... nekupuj to...   ...a ty Ne ne, ja to chci...bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit rulezz!!!
KONY (Člen)
10.03.2009 16:10:03
Offline

Re: Zkušenost se seřízením GSF400

Ty woe, jeden ....všechno jde, jenom malý děcka se musej nosit!!!!


"Zkušenost?...to je pičovina, kterou podruhé neuděláš"
KONY (Člen)
10.03.2009 16:16:09
Offline

Re: Zkušenost se seřízením GSF400

Se mi stejskalo po Bandasce.......a mam se v čoooom hrabat bigsmile. Tříbení mechanické zručnosti se tomu říká. Už jsem zapomněl, jaké je to mít šmír za nehtama surprised....jo to byly časy v dílně s vlasama od oleje smokin


"Zkušenost?...to je pičovina, kterou podruhé neuděláš"
vOjTaB6 (Člen)
10.03.2009 16:23:11
Offline

Re: Zkušenost se seřízením GSF400

S to napsal jak gdyby bylo Zlomeny kridlo bezudrzbovka...surprisedbigsmilebigsmile


Bandit rulezz!!!
KONY (Člen)
10.03.2009 16:40:29
Offline

Re: Zkušenost se seřízením GSF400

No to neni žádná motka, jen tomu chybí to poštelovat....projet....poštelovat.....projet.....rozmrdat......dát do servisu bigsmile.
Je to ouplně něco jinýho, zavzpomínal jsem si na mje GR650. Rozborka - Zborkasmokin


"Zkušenost?...to je pičovina, kterou podruhé neuděláš"
Ondráš (Člen)
10.03.2009 22:08:37
Offline

Re: Zkušenost se seřízením GSF400

Moje zkušenost je, že ani v autorizovaném servisu Suzuki (Dobříš), to nedokázali seřídit, aby to bylo cajk... Na začátek a na blbnutí fakt skvělá motorka, ale ty díly a tyhle problémy... Ale je to asi kus od kusu. Třeba Pšán ji prej měl v pohodě.goodgood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr