Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...svolavaci akce suzuki :(

osiris (Člen)
12.02.2007 22:27:29
Offline

...svolavaci akce suzuki :(

...prislo to jeste nekomu ? surprised
...prej se mam dostavit k preventivni vymene zarovky v pravym zadnim blinkru, pisou, kvuli moznosti pozaru vadnou zarovkou v pripade, ze je tam puvodni - no kdo to ma vedet, jestli tam mam jeste puvodni, tipnul bych, ze asi tezko, ale ..... idontknow
...akce je prej platna bez casovyho omezeni, ale napisu melounkovi, at ji to bratri vymenej doma za dvacku sami bigsmile
...tekze pico ne jenom zrout volejovej, ale i vohnivak surprised
...jo jeste, model 2002


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
12.02.2007 22:32:59
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

ty vole tak jedu tam teda hned zejtra!
sem se z toho uplně vorosil,když si vemu co by se mi mohlo stát!
to není prdel!
nepodceňujte to nikdo!

PALOUS (Člen)
12.02.2007 22:34:05
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

osiris psal:

...prislo to jeste nekomu ? surprised
...prej se mam dostavit k preventivni vymene zarovky v pravym zadnim blinkru, pisou, kvuli moznosti pozaru vadnou zarovkou v pripade, ze je tam puvodni - no kdo to ma vedet, jestli tam mam jeste puvodni, tipnul bych, ze asi tezko, ale ..... idontknow
...akce je prej platna bez casovyho omezeni, ale napisu melounkovi, at ji to bratri vymenej doma za dvacku sami bigsmile
...tekze pico ne jenom zrout volejovej, ale i vohnivak surprised...jo jeste, model 2002

Mě vo tom povídejsmile2mám 01 a stejnej problémbaduž sem měnil 3x a fakt to nechápusmile2vždy když ji vyndám tak je černá jak polobotkasurprisedale sem se nas... a dám blinkry jiný a uvidímgood


Jebat motorky :-)
maňas (Člen)
12.02.2007 22:34:26
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

No čumím jak puk,mi asik něco uniklo,to myslels jen u gsx 1400,nebo u jinej suzuk taky,ale proč kuwa,jen ta jedna,bo si děláš prdel,to mi připadá nejpravděpodobnějšíbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Rendy (Člen)
12.02.2007 22:36:58
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

No tohleto mi zrovna nepřišlo ale chodí mi mejly na Suzuki klub či co , plechovkáři , no nevím surprisedidontknow


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
KOVAL (Člen)
12.02.2007 22:39:54
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

no to bude asi na všechny 2002 modely od Suzuki,né?surprised
no já bych to nepodceňovalidontknow

osiris (Člen)
12.02.2007 22:41:04
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

maňas psal:

No čumím jak puk,mi asik něco uniklo,to myslels jen u gsx 1400,nebo u jinej suzuk taky,ale proč kuwa,jen ta jedna,bo si děláš prdel,to mi připadá nejpravděpodobnějšíbigsmile

...ne, autobusy jsou v poho, tam byli jen netesny jednotky imobilizeru, takze cast nulapetek dostala zadarmo novy (moji holce se to vyhnulo, tam to meli omezeny VINem od - do), tohle mi ale jeste prislo na bandita, oni nevedi, ze jsem ho prodal

Editoval osiris (12.02.2007 22:42:25)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
12.02.2007 22:43:56
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

ahááá,tak to se mi ulevilogood
ale čoveče jeden nikdy neví,já tam raděj zajedu,za voptání nic nedám a co kdyby náhodou,aby s tím nebyl nějakej problém,přece jenom je to motorka a to není prdel,pak někde povalíš,já nevim třeba 120cet a kdyby to blaflo,jako víš myslim tím větrem by se to mohlo rozdmýchat a pak by to bylo fakt divokýbad

osiris (Člen)
12.02.2007 22:44:32
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

KOVAL psal:

no to bude asi na všechny 2002 modely od Suzuki,né?surprised
no já bych to nepodceňovalidontknow

...dyt palous ma 01 a ma to taky surprised asi nejakej bacil bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
12.02.2007 22:46:08
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

KOVAL psal:

no to bude asi na všechny 2002 modely od Suzuki,né?surprised
no já bych to nepodceňovalidontknow

A tak mě řekni proč aj 01surprisedproč myslíš že tahám woe na hrbu baťochsmile2mám f něm hulení doklady antipych a hlafně žárofky a proč asi páč praskaj jak sviňa a furt na pravej straně a to nejen v blinkru ale aj vzadusmile2zatím mě každej tvrdil že prej vybrace a to to vybruje jen vpravoidontknowmě poser už to vímsmile2prostě tech.závada


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
12.02.2007 22:46:21
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

KOVAL psal:

ahááá,tak to se mi ulevilogood
ale čoveče jeden nikdy neví,já tam raděj zajedu,za voptání nic nedám a co kdyby náhodou,aby s tím nebyl nějakej problém,přece jenom je to motorka a to není prdel,pak někde povalíš,já nevim třeba 120cet a kdyby to blaflo,jako víš myslim tím větrem by se to mohlo rozdmýchat a pak by to bylo fakt divokýbad

...woe, tak to bude lepsi krouzit kolem rybnika bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rendy (Člen)
12.02.2007 22:53:02
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Palous : zkus jezdit víc do prava , přetížení je svinstvo bigsmilebigsmilebigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
maňas (Člen)
12.02.2007 22:54:17
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

osiris psal:
maňas psal:

No čumím jak puk,mi asik něco uniklo,to myslels jen u gsx 1400,nebo u jinej suzuk taky,ale proč kuwa,jen ta jedna,bo si děláš prdel,to mi připadá nejpravděpodobnějšíbigsmile

...ne, autobusy jsou v poho, tam byli jen netesny jednotky imobilizeru, takze cast nulapetek dostala zadarmo novy (moji holce se to vyhnulo, tam to meli omezeny VINem od - do), tohle mi ale jeste prislo na bandita, oni nevedi, ze jsem ho prodal

No právě,že autobus ještě nemámsmile2,ač bych chtěl,ale mám právě bandasku vyrobenou 02,takže se mě to asi taky týkábad


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Newada (Člen)
12.02.2007 22:56:55
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

ty woe neserte surprised to my jako chcete říct, že když jsem měnil 2x žárovku, že můžu splanout jak fagule surprised


jak dlouho ještě?
osiris (Člen)
12.02.2007 22:58:47
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

maňas psal:
osiris psal:
maňas psal:

No čumím jak puk,mi asik něco uniklo,to myslels jen u gsx 1400,nebo u jinej suzuk taky,ale proč kuwa,jen ta jedna,bo si děláš prdel,to mi připadá nejpravděpodobnějšíbigsmile

...ne, autobusy jsou v poho, tam byli jen netesny jednotky imobilizeru, takze cast nulapetek dostala zadarmo novy (moji holce se to vyhnulo, tam to meli omezeny VINem od - do), tohle mi ale jeste prislo na bandita, oni nevedi, ze jsem ho prodal

No právě,že autobus ještě nemámsmile2,ač bych chtěl,ale mám právě bandasku vyrobenou 02,takže se mě to asi taky týkábad

...jeziiiiis, nebud traged, stejne uz tam urco nemas puvodni, a jestli si nejses jistej, tak ji vymen a je to v poho ne good kdyby to byla vzdycky jenom takova pussyovina, tak jsme spokojeny parchanti woe smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
12.02.2007 22:59:32
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Newada,asi to tak vypadá,ja sice jen jednu za půl roku,ale nemám dobrej pocitidontknow.

Pokud to ale dělá jen ta jedna zadní sem v pohobigsmile,bo mám nosič a tím pádem jinný blinkrygood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
KOVAL (Člen)
12.02.2007 22:59:41
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

no jo,Newada bych to fakt nepodceňoval
a jako určitě se nesnaž to vopravit doma,protože určitě nemáš homologovanej vercajk,natožpak šroubováky a to je fakt u takový motorky nebezpečný,to není prdelidontknow

Newada (Člen)
12.02.2007 23:02:04
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Seru na vercajk, hodim z auta hasičák do baťohu na moto. idontknow


jak dlouho ještě?
Rendy (Člen)
12.02.2007 23:02:41
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Tak to jsem zvědav kdo nám bude dělat fireshowwww idontknowsurprisednic ve zlém ...


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
PALOUS (Člen)
12.02.2007 23:05:45
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Hele vy chytráci a čuměli jste taky na to,jestli nemáte natavenou bužírku?surprisedjá teda jo a s tou origo žárofkou bych tomu moc nevěřil páč sem měnil aj už vyměněný a co?no praskaj furtsmile2bue tam asik ňákej kraťák či cosmile2


Jebat motorky :-)
maňas (Člen)
12.02.2007 23:07:15
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Osi : nemá to co dělat s tragédem,ale původní majitel to třeba neudělal,no bandasky by bylo škoda,ale jak sem psal pokud jde o tu jednu zadní,je to pohoda tam už nejsou origo blinkry.


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Newada (Člen)
12.02.2007 23:07:36
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Rendy: sem v poho, mám spoustu zkušeností, vy to radši nepodceňujte.
Na dálnici mi blafla filcka, hasič řikal že jsem mě štěstí bo asik 30 km před jsem tankoval, jinak, že to bejvá slušná pecka. Ale kromě sebe jsem z auta nic nedostal a než přijeli hasiči tak, tak už nebylo ani na čem péct buřty. pussy


jak dlouho ještě?
KOVAL (Člen)
12.02.2007 23:07:59
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

já bych neusnul,jedu se podívat do garáže....

Rendy (Člen)
12.02.2007 23:08:40
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

No je pravda že to může někde probíjet , třeba zkusit proměřit dráty idontknow


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
osiris (Člen)
12.02.2007 23:10:05
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

PALOUS psal:

Hele vy chytráci a čuměli jste taky na to,jestli nemáte natavenou bužírku?surprisedjá teda jo a s tou origo žárofkou bych tomu moc nevěřil páč sem měnil aj už vyměněný a co?no praskaj furtsmile2bue tam asik ňákej kraťák či cosmile2

...neblbni woe smile1 dyk tam pisou "moznosti pozaru vadnou zarovkou v pripade, ze je tam puvodni" tak snad vymenim zarovku a fertig good treba to tam mas zpeceny vod ty puvodni ne?
...me je jenom divny, ze jsem s tim takovou dobu jezdil a niceho jsem si nevsim idontknow
...jestli uz to ale nekde nekomu horelo, tak sick


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Newada (Člen)
12.02.2007 23:13:31
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Koval: hele během 14-ti dní stěhuju moto k Palousovi, že se mi taky na ní podiváš. good
Palousovi nevěřim, tak bych se ani nedivil kdyby blafnul. idontknow


jak dlouho ještě?
Rendy (Člen)
12.02.2007 23:20:02
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Žárovkou a vždy na pravé straně ??? bigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
KOVAL (Člen)
12.02.2007 23:28:04
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Tak sem zpátky.
A jako není to prdel,mám normálně jakoby nějaký seškvařený ty drátky,takový ty co vedou ke konektorku jo vod blinkrů,no přiznám se bál sem se votevřít ten blinkr že jo,tak sem koukal jenom na ty drátky.smile2
Sem teda rovnou vzbudil souseda,von má 02ku 12ku,jako mněl radost že jo,protože vstává ráno ve 4,ale čumněl že to našel vočouzený,to teda čumněl.surprised

KOVAL (Člen)
12.02.2007 23:29:57
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

No já mám 04ku,tak to asi nebude problém jen těch 02.idontknow
Kelly-co ty na to? Už se ti to někdy stalo taky?help

Rendy (Člen)
12.02.2007 23:37:24
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

No já myslím že to nebude nějakou žárovkou , ale v elektirice , žárovky jsou montlé at v pravo nebo v levo stejné , tak nevím , no idontknow


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
yello (Člen)
12.02.2007 23:41:19
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Tak sem se nechtel zapojovat,nejdriv jsem se dival na Bandit.it ,jestli je tam nakej topic k tomu,a koukam ze tady se to uz resi drahnou chvili..idontknow
Presne ten samej problem co popisuje Os,a je tam k tomu vycuc z clanku,kde se to manikovi vznalo na Novorocni vyjizdce.Takze asi to nebude zadna sranda panove....smile2 Bych to nepodcenoval.
Nekteri,kerym to uz odstranili,maj pristi servis zadara,jako odskodneni za neprijemnosti.Mozna je to tak i v CZ,to nevim...


...che palle !!!
Rendy (Člen)
12.02.2007 23:46:34
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Jak říkám a myslím si , bude to v elektrice , ty zeškvařené dráty o něčem mluví idontknowbadsmile2


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Rendy (Člen)
12.02.2007 23:55:08
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Může to být vadná objímka nebo bajonet na žárovce který může jít do zkratu , tavit dráty a pokračovat dále idontknow No nic jdu bydlet , arbajt zítra volá , že , a koho nééé sickbigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Karlos (Člen)
13.02.2007 00:19:44
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Japanese Bandit = American Harley (oil und so weiter...) bigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Loser (Administrator)
13.02.2007 02:38:35
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

mi ta svine taky nesviti .... prvne sem myslel, ze je to normal, ale ted ji radsi zkusim vymenitidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
13.02.2007 08:08:04
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

KOVAL psal:

ahááá,tak to se mi ulevilogood
ale čoveče jeden nikdy neví,já tam raděj zajedu,za voptání nic nedám a co kdyby náhodou,aby s tím nebyl nějakej problém,přece jenom je to motorka a to není prdel,pak někde povalíš,já nevim třeba 120cet a kdyby to blaflo,jako víš myslim tím větrem by se to mohlo rozdmýchat a pak by to bylo fakt divokýbad

...voe, s tym si nehraj, to nejni žádná sranda totok, já bejt tebou, tag to do teho servisu vodvezu rači dodáfkou, ani klíček do zapalování bych nestrkal, nigdy nevíš......... surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
13.02.2007 08:24:57
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Jsem na zhroucení..
Než se na to podívám zvýším pojistku a k zásahu povolám požární asistenci..
Nejprve ovšem nechám vypustit nádrž,naplnit ji vodou a motocykl kromě přístupu k blinkru obalit požární pěnou..

Účast právního zástupce,soudního znalce a zástupce Suzuki je samozřejmostí!!!


God Save The Queen!
Filous (Člen)
13.02.2007 08:33:28
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

...já bych rači zapjenil celou garáš a vyčkal tech požárníků surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
13.02.2007 08:36:16
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Bez příjezdu požárníků ji ani neotevřu!

Navíc za chvíli jedu do Brna tak tam ještě letím pověsit všechny výstražný cedule co se daj v okolí sehnat...


God Save The Queen!
SLUGI (Člen)
13.02.2007 09:20:11
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

surprised   idontknow   surprised   idontknow   surprised   idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Loser (Administrator)
13.02.2007 10:25:18
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Newada psal:

Na dálnici mi blafla filcka, hasič řikal že jsem mě štěstí bo asik 30 km před jsem tankoval, jinak, že to bejvá slušná pecka. Ale kromě sebe jsem z auta nic nedostal a než přijeli hasiči tak, tak už nebylo ani na čem péct buřty. pussy

Vogo, Zavada, nestalo se ti to nahodou smerem na Brno? Jsem tam kdysik takovyho podobnyho experta potkal - z auta se mu hulilo jak svin a on kolem toho behal a nevedel co s tim ... toz jsem nezastavoval a jel jsem s klidem dalbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Newada (Člen)
13.02.2007 11:53:29
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Loser: z tohohle se hulilo až pozdějc, sem valil najednou teplo na zápěstí na řadičce a začalo to dole černat, tak šup ke kraji a ven, než jsem zavolal hasiče tak auto v plamenech. Pak už jenom leháro, cigáro na stráni a čekání na hasiče a police. pussy


jak dlouho ještě?
Loser (Administrator)
13.02.2007 11:59:43
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Newada: no ja jsem projizdel uz kolem kouriciho se - hodne hustej bilej dym, kterej se tahl pres dalnici. Jsem mel strach tim projet, bo sem nevedel, co me ceka za tim kourem. Bylo to asi nekdy v srpnu nebo tak nejak


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Borák (Člen)
13.02.2007 12:07:21
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

týýýý jo
tak na to nemám nerfy
to jí radši prodám idontknow


...nikdo nevojebe Ježíše...
Kelly01 (Člen)
13.02.2007 16:44:02
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Mně když bouchl Favorit na LPG s plnou nádrží a 15-ti flaškama plynu vedle něj tak to hasily 2zbory a příjezd do Přerovských strojíren byl v 5,50 ráno na 2 hodiny uzavřensmile1

2000 dělňasů chlastalo do 8.00 na nádru a 2000 po noční sušilo hubu na druhé straně podjezdu neb jsem blokoval jedinou cestu do fachybigsmile

No a pak jsme se soudilismile2


God Save The Queen!
osiris (Člen)
13.02.2007 16:50:49
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

...pro jistotu jsem zarovku vymenil i u auta a v kuchyni idontknow


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
13.02.2007 17:57:50
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

osiris psal:

...pro jistotu jsem zarovku vymenil i u auta a v kuchyni idontknow

ja jsem menil v kuchyni v sobotu a porad se ji nechce ... radsi to teda jeste vocekujusurprised


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
PALOUS (Člen)
13.02.2007 19:48:30
Offline

Re: ...svolavaci akce suzuki :(

Tak a mám pořešenogoodsem vod Kovala dovez diodofky a bude snad klidgoodurááááábigsmileAle co teď s tím baťohem sakrasmile2si ho dám do bazaru a začnu schánět to tele když sem tady nepochodilsmile2


Jebat motorky :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr