Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Filmy na FTP...

Tomas600N (Člen)
12.03.2009 21:13:39
Offline

Filmy na FTP...

tak mě napadlo co kdybychom davali na FTP filmy,nove,stare,ať si to každy muže sosnout a kuknout na co chce,ja mam dycky v kompu par novych filmu,ale nevypaluju si je,po zhlednuti to hned mažu,a řikam si že by se na to určitě někdo rad podival...
otazka je jak moc mužem FTP zaplacathelpbigsmile

Hulibrk (Člen)
12.03.2009 21:16:06
Offline

Re: Filmy na FTP...

Vsechno je na W.A.R. Foru,tak proc ? smile1


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
Tomas600N (Člen)
12.03.2009 21:17:42
Offline

Re: Filmy na FTP...

myslim to pro ty co si to nestahnou z netusmile1
ja si to taky sosnu přes torrentsmile1 ale i tak,nějaka inspirace,dycky nevim co bych stahnul

Ondráš (Člen)
12.03.2009 21:20:24
Offline

Re: Filmy na FTP...

Tomas600N psal:

myslim to pro ty co si to nestahnou z netusmile1
ja si to taky sosnu přes torrentsmile1 ale i tak,nějaka inspirace,dycky nevim co bych stahnul

Je to o průser...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Tomas600N (Člen)
12.03.2009 21:21:38
Offline

Re: Filmy na FTP...

Ondráš psal:
Tomas600N psal:

myslim to pro ty co si to nestahnou z netusmile1
ja si to taky sosnu přes torrentsmile1 ale i tak,nějaka inspirace,dycky nevim co bych stahnul

Je to o průser...

áha

Ondráš (Člen)
12.03.2009 21:29:46
Offline

Re: Filmy na FTP...

Pokud bysme měli pronajatý celý server (klidně i vrituální), tak by to šlo obejtí, ovšem mi máme jen webhosting.
A je to podezřelý.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Fulltank (Člen)
12.03.2009 21:34:14
Offline
Ondráš (Člen)
12.03.2009 21:38:25
Offline

Re: Filmy na FTP...

Ondráš psal:

Pokud bysme měli pronajatý celý server (klidně i vrituální), tak by to šlo obejtí, ovšem mi máme jen webhosting.
A je to podezřelý.

My máme...helpredface


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mirass (Člen)
12.03.2009 22:04:35
Offline

Re: Filmy na FTP...

vogove jeste ze jste tu takovy hlavy chytry pomazany. Takovy stranky jsem dlouho chtel najit. good

Fulltank (Člen)
12.03.2009 22:21:08
Offline

Re: Filmy na FTP...

Mirass psal:

vogove jeste ze jste tu takovy hlavy chytry pomazany. Takovy stranky jsem dlouho chtel najit. good

jsou sikovny a kvalita celkem ujde good

Humlak (Člen)
12.03.2009 23:45:21
Offline

Re: Filmy na FTP...

a nebo to klidně může házet ke mně na FTP místa je dosti celkem smile1

servr : humlak.cz
jméno : suzuki
heslo : bandit

Ice (Člen)
13.03.2009 09:43:26
Offline

Re: Filmy na FTP...

Pozor chlopaki... Stahování filmů je v poho, ale nabízení už je trestné... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
K.a.s.y.m. (Člen)
13.03.2009 09:48:26
Offline

Re: Filmy na FTP...

tyhle mravokárce tu máme všichni rádi bigsmilebigsmilebigsmilebigsmileevil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ice (Člen)
13.03.2009 09:51:36
Offline

Re: Filmy na FTP...

K.a.s.y.m. psal:

tyhle mravokárce tu máme všichni rádi bigsmilebigsmilebigsmilebigsmileevil

Hovno mravokárce... stahuju tak, aby mi nikdo případně nepřiskřípl koule... warez a pod... Torrent a ftp používá jen jouza, co neví o čem to go! Nejsem z těch, co čekaj na premiéru v kině a taky to mám zkouklý měsíc předem, pouze jsem poukázal na možnost postihu, o kterým mám ověřeným, že se po něm sice pomalu, ale jde... beer


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Inženýrek (Člen)
13.03.2009 11:08:34
Offline

Re: Filmy na FTP...

Ice psal:
K.a.s.y.m. psal:

tyhle mravokárce tu máme všichni rádi bigsmilebigsmilebigsmilebigsmileevil

Hovno mravokárce... stahuju tak, aby mi nikdo případně nepřiskřípl koule... warez a pod... Torrent a ftp používá jen jouza, co neví o čem to go! Nejsem z těch, co čekaj na premiéru v kině a taky to mám zkouklý měsíc předem, pouze jsem poukázal na možnost postihu, o kterým mám ověřeným, že se po něm sice pomalu, ale jde... beer

To jo, je to asi v pohodě, když je to někde na uzavřenym ftp, ktery nikdo nezna, ale kdyz se takhle zverejni pristupovy udaje, tak je to na prd. Sice si myslim, ze takhle po malych lidech moc nejdou, kdyz s tim neobchodujes ve velkym a tak, ale nahodou te muzou vychmatnout a pro vystrahu ostatnim povesit za koule do pruvanu, coz by asi nebylo moc prijemny.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
barynek (Člen)
13.03.2009 11:33:29
Offline

Re: Filmy na FTP...

Inženýrek psal:
Ice psal:
K.a.s.y.m. psal:

tyhle mravokárce tu máme všichni rádi bigsmilebigsmilebigsmilebigsmileevil

Hovno mravokárce... stahuju tak, aby mi nikdo případně nepřiskřípl koule... warez a pod... Torrent a ftp používá jen jouza, co neví o čem to go! Nejsem z těch, co čekaj na premiéru v kině a taky to mám zkouklý měsíc předem, pouze jsem poukázal na možnost postihu, o kterým mám ověřeným, že se po něm sice pomalu, ale jde... beer

To jo, je to asi v pohodě, když je to někde na uzavřenym ftp, ktery nikdo nezna, ale kdyz se takhle zverejni pristupovy udaje, tak je to na prd. Sice si myslim, ze takhle po malych lidech moc nejdou, kdyz s tim neobchodujes ve velkym a tak, ale nahodou te muzou vychmatnout a pro vystrahu ostatnim povesit za koule do pruvanu, coz by asi nebylo moc prijemny.

ten průvan nebo ty vytahaný koule?idontknowbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
13.03.2009 16:29:10
Offline

Re: Filmy na FTP...

Ice psal:

Hovno mravokárce... stahuju tak, aby mi nikdo případně nepřiskřípl koule... warez a pod... Torrent a ftp používá jen jouza, co neví o čem to go! Nejsem z těch, co čekaj na premiéru v kině a taky to mám zkouklý měsíc předem, pouze jsem poukázal na možnost postihu, o kterým mám ověřeným, že se po něm sice pomalu, ale jde... beer

S těmahle chlapáckejma výrazama bych byl opatrnej. headshake Někdy se jima daj odlišit lidi, který ví a neví o čem to go.evil Mluvím z pozice člověka jemuž zavřeli kolegu na 3 měsíce do vzaby kvůli poskytování nelegálních kopií autorsky chráněných děl. To že použiváš FTP a torrenty ještě neznamená, že porušuješ zákon. Po torrentech se šíří i legální věci (ikdyž je jich minorita). Přesto existují celkem jednoduché metody, kdy ti sice dokážou, že používáš torrent (to není vůbec těžké), ale už ti neřeknou co jsi stahoval a to je dost podstatné, protože nemaj důkaz tvé nelegální činnosti. Neni to prdel... Pamatuj, že hackeři jsou vždycky krok před těma kteří bojují proti nim.evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ice (Člen)
13.03.2009 19:33:42
Offline

Re: Filmy na FTP...

Nechtěl jsem se nikoho dotknout... Mluví se o filmech, tak bych neodbočoval k legálním záležitostem. U filmů, jak se tu bavíme jde z 99,99% o nelegální šíření. A jouza je u mě pouze neinformovaný jedinec, nic vulgárního jsem v tom nemylsel... good


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ondráš (Člen)
16.03.2009 07:50:09
Offline

Re: Filmy na FTP...

good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr