Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » motorka pro prcky!!!

Banditatom (Člen)
14.03.2009 19:52:47
Offline

motorka pro prcky!!!

kuci moje zlatá polovička se rozhodla, že by už konečně chtěla něco silnějšího než je skůtřík!!! Ale máme neřešitelný problém!!!! Mamutek je prcek (150cm a 47kg) takže nevíme co pořídit. Moje představa je minimálně 250 ccm do 500 ccm. Už kdysi zkoušela ER 5 ale nedošáhla bezpečně na zem tak nevím co pořídit. Bral bych i něco na co se dá koupit sada pro snížení podvozku. kuju za každou radu


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fresh Man (Člen)
14.03.2009 20:10:50
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

Banditatom psal:

kuci moje zlatá polovička se rozhodla, že by už konečně chtěla něco silnějšího než je skůtřík!!! Ale máme neřešitelný problém!!!! Mamutek je prcek (150cm a 47kg) takže nevíme co pořídit. Moje představa je minimálně 250 ccm do 500 ccm. Už kdysi zkoušela ER 5 ale nedošáhla bezpečně na zem tak nevím co pořídit. Bral bych i něco na co se dá koupit sada pro snížení podvozku. kuju za každou radu

er 500 / gs 500e / bmw gs600 nebo jak se to menuje...


Bandit pičo
Banditatom (Člen)
14.03.2009 20:12:22
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

ee nedošáhne má malý nožičkysmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Clockwork (Člen)
14.03.2009 20:14:28
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

Co treba  Ymaha FZ6N, kamos je podobnyho vzrustu a celkem si na ni libuje.

Fresh Man (Člen)
14.03.2009 20:15:14
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

Banditatom psal:

ee nedošáhne má malý nožičkysmile2

lepci nozicky nez k....bigsmile tak prehodit kosti na centralu... popustit na vidlich..
neco menciho ? asi uz jen honda monkey... idontknow


Bandit pičo
Paladin86 (Člen)
14.03.2009 20:20:37
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

Co já si tak pamatuju tak si myslim že ER 5 je docela vysoká... Nejnižší bude rozhodně B4 (těch moc nejni na výběr) a nebo aprilka RS ale ta je docela žravá. Ale zkusil bych yamahu diversion. je to sice 600ccm ale co jsem měl možnost si sjet tak mi přijde jako docela dobrá na začátek. Možná by ještě stála za mrknutí CB 500 a GPZ 500.

Kakac (Člen)
14.03.2009 20:31:32
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

Paladin86 psal:

Co já si tak pamatuju tak si myslim že ER 5 je docela vysoká... Nejnižší bude rozhodně B4 (těch moc nejni na výběr) a nebo aprilka RS ale ta je docela žravá. Ale zkusil bych yamahu diversion. je to sice 600ccm ale co jsem měl možnost si sjet tak mi přijde jako docela dobrá na začátek. Možná by ještě stála za mrknutí CB 500 a GPZ 500.

CB 500 jasná volba good
Je nižší než ER5 a XJ-čko je sice nízký, ale ta váha musíš počítat že je to baba s 50 kgbigsmile bigsmile
Je fakt že XJ je z nich nejlepší motorově už to že je to uhlazenej 4 vál.Já na CB najezdil tak 500 km a není to vůbec strašný na 2 vál jen ten propad výkonu mezi 4-6 tisíci ale jak to rozdejcháš nad 8000 tak je to docela fičák a když to držíš kolem 10 tak to valí jak pussy na 500 kubíkůgood
Ale já jsem na tom seděl jak vosa na bomboně (186cm, 100kg)bigsmilebigsmile
A hlavně je to vodník takže žádná klasikasmile2smile2


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Ice (Člen)
14.03.2009 21:11:18
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

Všechny vyjmenované pětistovky jsou dobrý... Mám kámošky, co jsou taky prckové a drandí si na hornetu, er5 i GeeSu. Snížíš tlumiče a i přešitím sedla získáš další nějaké 4cm. smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Tomas600N (Člen)
14.03.2009 21:24:19
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

Ice psal:

Všechny vyjmenované pětistovky jsou dobrý... Mám kámošky, co jsou taky prckové a drandí si na hornetu, er5 i GeeSu. Snížíš tlumiče a i přešitím sedla získáš další nějaké 4cm. smokin

přešitim sedla že ziska 4 cm?surprisedsurprised
to jako vydlabe tu pěnu co je v sedlu?idontknow

hans (Člen)
15.03.2009 00:08:15
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

Banditatom psal:

kuci moje zlatá polovička se rozhodla, že by už konečně chtěla něco silnějšího než je skůtřík!!! Ale máme neřešitelný problém!!!! Mamutek je prcek (150cm a 47kg) takže nevíme co pořídit. Moje představa je minimálně 250 ccm do 500 ccm. Už kdysi zkoušela ER 5 ale nedošáhla bezpečně na zem tak nevím co pořídit. Bral bych i něco na co se dá koupit sada pro snížení podvozku. kuju za každou radu

honda CB 500 goodgood...na pětikilo luxusí výkon ....
o jedný bych věděl, kdybys měl zájem evil (ovšem je to polokapota)....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
tomasNJ (Člen)
15.03.2009 02:04:31
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

třeba ještě monstergood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Ice (Člen)
15.03.2009 08:20:20
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

Tomas600N psal:
Ice psal:

Všechny vyjmenované pětistovky jsou dobrý... Mám kámošky, co jsou taky prckové a drandí si na hornetu, er5 i GeeSu. Snížíš tlumiče a i přešitím sedla získáš další nějaké 4cm. smokin

přešitim sedla že ziska 4 cm?surprisedsurprised
to jako vydlabe tu pěnu co je v sedlu?idontknow

Ano, ta vložka se celkově upraví dle potřeby. Samozřejmě ji nevybere celou, ale to snížení je hodně znát. Cenově to vyjde podle toho, kde si to necháš dělat baj očko kolem 4t.smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Kakac (Člen)
15.03.2009 09:35:49
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

hans psal:
Banditatom psal:

kuci moje zlatá polovička se rozhodla, že by už konečně chtěla něco silnějšího než je skůtřík!!! Ale máme neřešitelný problém!!!! Mamutek je prcek (150cm a 47kg) takže nevíme co pořídit. Moje představa je minimálně 250 ccm do 500 ccm. Už kdysi zkoušela ER 5 ale nedošáhla bezpečně na zem tak nevím co pořídit. Bral bych i něco na co se dá koupit sada pro snížení podvozku. kuju za každou radu

honda CB 500 goodgood...na pětikilo luxusí výkon ....
o jedný bych věděl, kdybys měl zájem evil (ovšem je to polokapota)....

To ti Tom neschválí on je na naháče bigsmile  a je fakt že CB-čko vypadá líp nahatýgood


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
zdenek 1 (Člen)
15.03.2009 11:02:52
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

tak ji tam přidělej ty postraní kolečka bigsmile nebo potom od číňana nějakej ten minibajk bigsmile ( není zase o moc menší než moje roba né ?) je tady na ulici na prodej jedno SV černé , pěkné  taky po holce !


když to jede,je to OK
XJelen (Člen)
15.03.2009 11:36:21
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

hele a co nějakej čopřík, tam došáhne bezpečně, třeba malá virážka, holky si to docela chválej.


Strýcfajtr !!!
Juras (Člen)
15.03.2009 17:29:18
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

no jo co čopřík? tenhle byl pro tu moju a good good
http://www.tipmoto.com/motorky/yamaha/1 … irago.html

Póla (Člen)
15.03.2009 18:46:53
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

Ono není důležité bezpečně dosáhnout na zem, ale bezpečně zastavit....a nespadnout....

Já taky baletím a se mnou spousta jiných holek.
Ale dá se to...
Nebát se první vyjížďky a potom už jí to nepřijde.

Jinak teda Kawa ER6...good

barynek (Člen)
15.03.2009 18:49:44
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

za mě GS500Egood


Bandit 4EVER!!!
Ice (Člen)
15.03.2009 18:51:54
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

Póla psal:

Ono není důležité bezpečně dosáhnout na zem, ale bezpečně zastavit....a nespadnout....

Já taky baletím a se mnou spousta jiných holek.
Ale dá se to...
Nebát se první vyjížďky a potom už jí to nepřijde.

Jinak teda Kawa ER6...good

No, může přijít situace, kdy musíš zastavit a né zrovna z vlastní vůle a ono to došáhnutí na zem může být stěžijní... Takže počítat s tím, že vždy zastavíš kde předpokládáš nemusí být nejlepší... Už jsem viděl vyvrátit se s mašinou i vysoké chlapy, když si nevšimli určitých nerovnsti terénu... Takže raději mít nožky bezpečně na zemi, pokud to jen trochu jde... A když jsou šikovné ruce, tak v tom nevidím problém u oněch pětistovek. smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Póla (Člen)
15.03.2009 20:19:20
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

Ice psal:
Póla psal:

Ono není důležité bezpečně dosáhnout na zem, ale bezpečně zastavit....a nespadnout....

Já taky baletím a se mnou spousta jiných holek.
Ale dá se to...
Nebát se první vyjížďky a potom už jí to nepřijde.

Jinak teda Kawa ER6...good

No, může přijít situace, kdy musíš zastavit a né zrovna z vlastní vůle a ono to došáhnutí na zem může být stěžijní... Takže počítat s tím, že vždy zastavíš kde předpokládáš nemusí být nejlepší... Už jsem viděl vyvrátit se s mašinou i vysoké chlapy, když si nevšimli určitých nerovnsti terénu... Takže raději mít nožky bezpečně na zemi, pokud to jen trochu jde... A když jsou šikovné ruce, tak v tom nevidím problém u oněch pětistovek. smokin

...jo to se může stát opravdu každému...
Není to nic příjemného, ale když to je "vyklopení se při 0 rychlosti na místě", tak to je holt riziko podnikání.
Taky už jsem měla tu čest....
Taky bych radši došáhla celou tlapou na zem, ale nebudu si kvůli tomu pořizovat čopra...zatím....

Petula (Člen)
15.03.2009 20:43:53
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

Píše ABik:

Ne každý dosáhne celou nohou na zem a taky to jde smile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1609_cbr.jpg



Při jízdě to nevadí a při zastavování si člověk musí dát pozor.


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
tlustoch (Člen)
15.03.2009 21:05:03
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

nechápu proč to tak řešíte, copak holky nenosejí boty s velkými podpatky??? bigsmilebigsmile

nebo s tou vysokou podrážkou a rázem jste o pár cenťáků vejš goodgood

coolcoolcoolcoolcoolcool


čtyři kola jsou super, ale dvě mnohem lepší
mass (Člen)
16.03.2009 06:36:43
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

moja je taky celkem prcek ted poridila GS a spokojenost...podle me de jen o zvyk...


Rikej co rict chces a mysli to vazne...
K.a.s.y.m. (Člen)
16.03.2009 07:20:03
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

a co na to Péťa??bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ice (Člen)
16.03.2009 07:43:30
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

tlustoch psal:

nechápu proč to tak řešíte, copak holky nenosejí boty s velkými podpatky??? bigsmilebigsmile

nebo s tou vysokou podrážkou a rázem jste o pár cenťáků vejš goodgood

coolcoolcoolcoolcoolcool

To je řešení... vysoké podpatky a je rázem o pár cenťáku výš... a k tomu shodit bobra a je zase o pár cenťáků níž... a je po problému! bigsmilesmokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
qwerty (Člen)
16.03.2009 11:02:05
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

Ice psal:
tlustoch psal:

nechápu proč to tak řešíte, copak holky nenosejí boty s velkými podpatky??? bigsmilebigsmile

nebo s tou vysokou podrážkou a rázem jste o pár cenťáků vejš goodgood

coolcoolcoolcoolcoolcool

To je řešení... vysoké podpatky a je rázem o pár cenťáku výš... a k tomu shodit bobra a je zase o pár cenťáků níž... a je po problému! bigsmilesmokin

takze si budou muset shodit vsecky bobra bigsmilebigsmilebigsmile


WD club member.
Pšán (Člen)
16.03.2009 11:05:27
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

..gs 5OOe ..dá se i překostit,což jsem už i dělal..
..a jak je tu psáno i Monster je gut..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Lihy (Člen)
16.03.2009 14:49:07
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

Jakejkoli čoprsmokin
Pro takovou holčinu si uplně umim představit Sportstragood samo že nějakýho normálního, bez dementně velkýho předního kola, předkopů, opěrky a vysokejch řidíteksick

http://www.hd.fo/images/2008Nighster1200.jpg


good

Filous (Člen)
16.03.2009 14:59:29
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

Lihy psal:

Jakejkoli čoprsmokin
Pro takovou holčinu si uplně umim představit Sportstragood samo že nějakýho normálního, bez dementně velkýho předního kola, předkopů, opěrky a vysokejch řidíteksick
http://www.hd.fo/images/2008Nighster1200.jpg
good

...ty vole, ten by se líbil i mě, tag to necpi holkámbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
16.03.2009 15:01:28
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

dyť to nemá druhou sedačkusmile1evil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lihy (Člen)
16.03.2009 15:25:21
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

K.a.s.y.m. psal:

dyť to nemá druhou sedačkusmile1evil

to je bezpečnostní prvek pro babu...aby si nezbalila nějakou bajkbičbigsmile

Banditatom (Člen)
16.03.2009 16:06:59
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

na čopry a tomu podobným heblatum moje háže bobeksmile1 chce nějakýho naháče.

A k bobrům: kdo s vás dneska viděl živího bobraevil já to znám z východoněmeckých naučných filmůbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
17.03.2009 08:04:17
Offline

Re: motorka pro prcky!!!

Banditatom psal:

na čopry a tomu podobným heblatum moje háže bobeksmile1 chce nějakýho naháče.

A k bobrům: kdo s vás dneska viděl živího bobraevil já to znám z východoněmeckých naučných filmůbigsmilebigsmilebigsmile

...tag se pani probjehni nahej po dvorku a pag jí mazej koupit toho Sportstrabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr