Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » sprej nebo knoty?

ROMIN (Člen)
15.03.2009 13:09:34
Offline

sprej nebo knoty?

Čauky máte někdo zkušenosti s lepením na cestě s těmi knotya nafouknuti bombičkamí?Já teda vozím 2 roky ten sprej ještě jsem nepíchl tak nevím vubec jestli by to fungovalo. Tak co už jste to někdo použil?

LukinB6 (Člen)
15.03.2009 13:49:43
Offline

Re: sprej nebo knoty?

Já píchnul ve dvou v plné rychlosti zadní gumu na dálnici u Brna. Vozím s sebou sadu na lepení s knoty a neměl jsem problém. Lepil jsem poprvé, nafouknul jen jednou bombičkou a dofouknul na benzince. Pak jsem nechal dát hříbek a jezdím na tom dodnes.goodgoodgood

Banditpussy


GSX1250FA
XJelen (Člen)
15.03.2009 13:56:40
Offline

Re: sprej nebo knoty?

čoveče sprej už ani omylem, narval jsem tam dva a nevydržel ani 10km, nakonec knoty a jeden hodnej pán co měl doma kompresor. A z mašiny jsem to dodneška neumyl ten sajrajt fuck takže vod tý doby vozím knoty a bombičkygood


Strýcfajtr !!!
Loser (Administrator)
15.03.2009 14:33:05
Offline

Re: sprej nebo knoty?

jj, knoty a bombicka jsou OK. Taky jsem byl jednou nucen to pouzit a s tim zaknotovanym kolem jezdim dodnesgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
vOjTaB6 (Člen)
15.03.2009 14:39:45
Offline

Re: sprej nebo knoty?

A myslim, ze tu byl nekdo, komu se sprej proklepal a bouchlo mu to pod sedlem, ale kdo to byl, to nevim...


Bandit rulezz!!!
Kelly01 (Člen)
15.03.2009 14:48:41
Offline

Re: sprej nebo knoty?

Každýmu druhýmubigsmile

Vozím sprej(ve vodní hadici) i knoty a bombičkygood

Vod tý doby jsem nepíchevil

Do okamžiku než nechám všechno domabigsmile


God Save The Queen!
ROMIN (Člen)
15.03.2009 15:49:12
Offline

Re: sprej nebo knoty?

kelly-jak ve vodní hadici?akde to všechno skladuješ ,ja vozím sprej a ten tam narvu tak že už je skoro prodřenej asi mně brzy buchne!!  Jinak včera jsem to dovez od Arnošta  nebe a dudy naprostá spokojenost.dík za tip....................

Bedřich (Člen)
15.03.2009 16:49:40
Offline

Re: sprej nebo knoty?

Knoty bombičky ...goodgood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Kelly01 (Člen)
15.03.2009 16:50:39
Offline

Re: sprej nebo knoty?

koupíš hadici v mototechně,vždycky nějaká pasuje,nasuneš a narveš pod sedlo,mám tam i ráčnu a golovky na kolasurprised


God Save The Queen!
Kožak (Člen)
15.03.2009 18:19:02
Offline

Re: sprej nebo knoty?

Až bůchne tohle ... t

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_red_bull_002.jpg


o bude marast bigsmile


MRDAT!!!
VikecB12 (Člen)
15.03.2009 18:49:11
Offline

Re: sprej nebo knoty?

Pichl sem jednou,zalepil sem to nějakým no name sprejem a drželo to bez problémůgood Loni se mě proklepal sprej pot sedadlem,ale nějakej výbuch se nekonalbigsmile,jenom to začlo syčet a z toho kastlíku to šlo dolů bez problému. Sprej vozím dálgood Ale pro sichr možná koupím ještě ty knoty,ať mám lkidný spaní.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
John (Člen)
15.03.2009 19:04:08
Offline

Re: sprej nebo knoty?

Vozím knoty a teď díky Kojakovi i ty bombičky. Týpek co mi opravuje motyku mně do gum chce dát nějakou chemii která by měla utěsnit díry až do 6 mmsurprised tak sem na to zvědavej. On to používá a prý celou sezonu nedofukuje tak uvidím.

Datel (Člen)
15.03.2009 22:18:01
Offline

Re: sprej nebo knoty?

Použil jsem sprej i knoty.

Při použití spreje jsem měl tolika rozumu, že jsem ten hřebík vyndal až kousek před domovem bo mě to vůbec nefungovalo. Akorát jsem měl zasranou celou motorku a dofoukával jsem na každé benzince až domů badsick

Knoty jsem použil až u panímámy, když píchla už u domu a jela s tím 20km až do Starého města na benzinku a když jsem jí zeptal proč jede po prázdném kole, tak se jen divila a říkala, že se jí to zdálo nějaké divné. Že se snažila ty gumy furt zahřívat a motorka se chovala nějak divně bigsmile
Dali jsme knot a bylo to v pohodě. Za 15 minut jsme pokračovali v krasojízdě.good

gsf (Člen)
17.03.2009 02:52:26
Offline

Re: sprej nebo knoty?

jj knoty sjůpergood sprej nebratbadpichl jsem na cestě o skurvenej šutr kterej dávaj silničáři do toho tekutýho asfaltu co snim flikujou silnice dal jsem tam knot a ještě jsem naněm najel 3000 km páč mě v pneuservícu poslali s dírou o velikosti cca 6-8 mm do ass


Na každou svini se najde řezník
Billy (Člen)
17.03.2009 07:40:46
Offline

Re: sprej nebo knoty?

A ja mam jeste neco podobnyho jak knoty je to gumovej takovej O bazmekt kupil sem to tady kdysi kdyz se delala masova objednavka jeste sem to teda nepouzil nikdy, ale co sem tedka se v tom hrabal tam mam v obalu diru a nenasel sem redukci co2 bomby na ventilek, tedka sem videl na netu ze delaj jakousi redukci s tim ze si tim muzes na ni zatahnout na kohoutku a pak pustit no ale 300,- oci za redukci neni neco levnejsiho idontknow obyc ? smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Lukas_118 (Člen)
17.03.2009 08:44:07
Offline

Re: sprej nebo knoty?

Tady je vše popsaný


Live to ride & ride to live.
Pajk (Člen)
17.03.2009 11:57:38
Offline

Re: sprej nebo knoty?

Gumaři ze mě mít radost nebudou ale s knotem jsem zacpal díru po vrutu na plechovce ani jednou jsem nemusel dofukovat, že by to utíkalo a už je tam rok. Na Bčku jsem to měl taky a bez problému. Je jasný že každej musí vědět co lepí. Vozim s sebou 8 ks sifonovej bombiček jsou mrňavý a krásně skladný a ventil na nafouknutí mám samovýrobu.good

jura (Člen)
22.03.2009 11:11:44
Offline

Re: sprej nebo knoty?

Jednou jsem lepil kamaradovi knotem,zalepilo,ale stale utikalo,pak spray,i tak to neutesnilo,v pneuservisu doporucili vymenu pneu,protoze prej nemuzou dat zaruku,ze to vydrzi,a u mota je to vec bezpecnosti.A knoty doporucujou jenom jednu znacku,zbytek je nefunkcni smejd,ktery jsem pouzil i ja!idontknow


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Ondráš (Člen)
22.03.2009 22:51:25
Offline

Re: sprej nebo knoty?

jura psal:

Jednou jsem lepil kamaradovi knotem,zalepilo,ale stale utikalo,pak spray,i tak to neutesnilo,v pneuservisu doporucili vymenu pneu,protoze prej nemuzou dat zaruku,ze to vydrzi,a u mota je to vec bezpecnosti.A knoty doporucujou jenom jednu znacku,zbytek je nefunkcni smejd,ktery jsem pouzil i ja!idontknow

Pokud to jde, tak ještě zkusit hříbek. Mě to vydrželo hodně dlouho.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenek (Člen)
24.03.2009 22:25:25
Offline

Re: sprej nebo knoty?

Kolik tlaku dá jedna bombička, neví někdo? Zdenek.good

Pajk (Člen)
24.03.2009 22:55:44
Offline

Re: sprej nebo knoty?

Sifonová má asi 7-8 gramů, do zadní jsem dal 5 ks a nafoukla se na 1 atm. Pak jsou 16 gr a 32 gr. Myslim mít s sebou aspoň dvě 32 gramový je min. základ.

Kakac (Člen)
25.03.2009 19:27:45
Offline

Re: sprej nebo knoty?


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Petr J. (Člen)
26.03.2009 11:13:11
Offline

Re: sprej nebo knoty?

antipich sprej jsem použil za své ježdění asi třikrát a ani jednou to nebylo se zázračným výsledkem...

poslední rok vozím knoty a bombičky, zatím a snad ještě delší dobu bez potřeby použití...navíc antipich či ultreseal by zrušil čidla tlaku, takže je to jedinná alternativa...

Freeway (Člen)
17.05.2009 22:27:40
Offline

Re: sprej nebo knoty?

Pajk psal:

Sifonová má asi 7-8 gramů, do zadní jsem dal 5 ks a nafoukla se na 1 atm. Pak jsou 16 gr a 32 gr. Myslim mít s sebou aspoň dvě 32 gramový je min. základ.

možná by byly dobré tyhle: http://www.sifos.cz/sifos_obrazek.php?ProductID=2 mají 200gr ,ale velikost jsem ještě nezjistilgood


Každý je odborník,jen někdo trochu menší ;-)
mazo (Člen)
17.05.2009 23:41:27
Offline

Re: sprej nebo knoty?

tak pri 200g to bude slusne torpedo bigsmile


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr