Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » ...se voptam...

Filous (Člen)
13.02.2007 11:18:57
Offline

...se voptam...

...nemáte něgdo ňákej tajnej tip na  RODINNOU dofču třeba f Itáliji, Franciji nebo Španělsku??? ...kritérija sou jednoduchý...čistej penzijón, apartmán nebo bungalof s vlastní socijálkou nejlíp přímo na pláži, nechcu do hotelu, jedu vlastnim vozem, stravu si vopstaram z místních zdrojů, tagže bes penze, beru sebou pesu...to je asi tag fšechno...vlastně eště něco...mělo by to bejt stranou veškerýho turistickýho ruchu, dyš to bude ve vesnici, gde je pekárna, tržnice se zeleninou, ňákej vobchod a dvje, tři putyky, tag budu šťastnej, bo nesnášim hafo lidí na pláži, narvaný města, diskotéky, atrakce, křik malejch dětí a tag podobně...díkes za případný náměty...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Borák (Člen)
13.02.2007 12:09:46
Offline

Re: ...se voptam...

to sem zvjedavej kam tě pošlou bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
vorel (Člen)
13.02.2007 12:19:10
Offline

Re: ...se voptam...

korsiku se stanem trempe


řikám si hurikán
Mour (Člen)
13.02.2007 12:52:11
Offline

Re: ...se voptam...

...švára byl až  tam dole co je ta ostruha ...snad Gargáno? idontknow , nevím přesně,  sice kus jak cyp, ale prý supr good

Eremi (Člen)
13.02.2007 13:06:19
Offline

Re: ...se voptam...

filous si tak myslím, že tvoje požadavky bude splňovat spíš nějakej fjord na severu, itálie bez turistů, nevím nevím...bigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Loser (Administrator)
13.02.2007 13:12:11
Offline

Re: ...se voptam...

Zajed si na moravu a nic neresgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Zdenek (Člen)
13.02.2007 17:06:41
Offline

Re: ...se voptam...

To Filous,,,znám přesně takový místo,u nás na vysočině.Zdenek.

maňas (Člen)
13.02.2007 17:41:58
Offline

Re: ...se voptam...

víš co,nic neřeš ,zajeď do pelhřimova,podívat se na krematorium,ať víš do čeho jdešbigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Kakin (Člen)
13.02.2007 17:44:05
Offline

Re: ...se voptam...

Jo jo třeba kemp v jedasích taky není hlučný místo nebo u Báry na zahradě můžeš mít postavenej stan a tam není lautr nikdo ...... jinaka v těchdle zemích nemůžu sloužit ...! :(

šmidaN (Člen)
13.02.2007 19:11:54
Offline

Re: ...se voptam...

tak bych si to taky nejak představoval ..proste žadny shon ,žadný turisti ,venkov s mořem ...filousi až najdeš nejaky tip ,tak ho sem prosim nahod ,furt se všech ptám na něco takové ,ale zatim nic ,jen snad francie jmenuje se to tam ---nemužu to najit ,někde jsem to založil ,,ale je to někde pobliž marseile...už to mam _ kamoš tam jezdi ,jmenuje se to portgrimaud ..a je to jen pekarna ,rybaři ,a a moře ...pry uplný balzám na duši

Filous (Člen)
13.02.2007 20:03:29
Offline

Re: ...se voptam...

šmidaN psal:

tak bych si to taky nejak představoval ..proste žadny shon ,žadný turisti ,venkov s mořem ...filousi až najdeš nejaky tip ,tak ho sem prosim nahod ,furt se všech ptám na něco takové ,ale zatim nic ,jen snad francie jmenuje se to tam ---nemužu to najit ,někde jsem to založil ,,ale je to někde pobliž marseile...už to mam _ kamoš tam jezdi ,jmenuje se to portgrimaud ..a je to jen pekarna ,rybaři ,a a moře ...pry uplný balzám na duši

...to je vono, du to hledat na mapje good

All:
...co jinýho sem tady taky čekal, že??? ..eště že ste mě aspoň neposlali rovnou doprdele surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
šmidaN (Člen)
13.02.2007 20:06:53
Offline

Re: ...se voptam...

psal jsem u marseile ,ale to sem spletl ,,to byla naka krimi francouzka ,a to kde se to odehravalo mě nadchlo ,taky takové male mrtvé mestečko ..ale to port cosi ,,,,je nekdě u saint tropez

inkvizitorr (Administrator)
13.02.2007 20:07:34
Offline

Re: ...se voptam...

hele a co taghle ject třeba někam do prdele???surprised bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Filous (Člen)
13.02.2007 20:24:31
Offline

Re: ...se voptam...

inkvizitorr psal:

hele a co taghle ject třeba někam do prdele???surprised bigsmilebigsmilebigsmile

...ty si jeť kam chceš, kašpare bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PALOUS (Člen)
13.02.2007 20:28:25
Offline

Re: ...se voptam...

Bych měl tip pro méně majetnégoodsem je potkal na Elbě a nechápal jsem za jakej peníz tolik luxususurprisedplná penze maj totiž svoje kuchtíkygoodjedinej problém je buď alespoň 15-20lidí a přijedou až do Čechgoodale jsou tak férový že když pojedu sám,tak vodečtou dopravugoodMóóc mě láká ta riviéra a docela bych ji spáchal v záříbigsmileto je cena vůbec super a hlavně ji maj v SK korunách takže 1/3 našich dolů.Kámo s kterým sem byl na Elbě s nima poslal manželku v Červnu a ta cena byla nějak se fším 6000slovenckejch a že jich fakt bylo dost tak pro ně přijely do Hradce Kr.Asi sem ti moc nepomoch ale ta rifiéra kuva s noclehem a žvancem jako to jógood


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
13.02.2007 20:29:22
Offline

Re: ...se voptam...

PALOUS psal:

Bych měl tip pro méně majetnégoodsem je potkal na Elbě a nechápal jsem za jakej peníz tolik luxususurprisedplná penze maj totiž svoje kuchtíkygoodjedinej problém je buď alespoň 15-20lidí a přijedou až do Čechgoodale jsou tak férový že když pojedu sám,tak vodečtou dopravugoodMóóc mě láká ta riviéra a docela bych ji spáchal v záříbigsmileto je cena vůbec super a hlavně ji maj v SK korunách takže 1/3 našich dolů.Kámo s kterým sem byl na Elbě s nima poslal manželku v Červnu a ta cena byla nějak se fším 6000slovenckejch a že jich fakt bylo dost tak pro ně přijely do Hradce Kr.Asi sem ti moc nepomoch ale ta rifiéra kuva s noclehem a žvancem jako to jógood

Kuwa ještě vodkazidontknowhttp://www.tiptour.sk/?page=zajazdy&mod=32


Jebat motorky :-)
Eremi (Člen)
13.02.2007 20:29:51
Offline

Re: ...se voptam...

Filous psal:
inkvizitorr psal:

hele a co taghle ject třeba někam do prdele???surprised bigsmilebigsmilebigsmile

...ty si jeť kam chceš, kašpare bigsmile

vogo filous my jedem dle tvých představ, bych řek, že by to na korsice tak mohlo vypadatbigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Filous (Člen)
13.02.2007 20:35:45
Offline

Re: ...se voptam...

šmidaN psal:

psal jsem u marseile ,ale to sem spletl ,,to byla naka krimi francouzka ,a to kde se to odehravalo mě nadchlo ,taky takové male mrtvé mestečko ..ale to port cosi ,,,,je nekdě u saint tropez

...čéče, ale ten Port Grimaud je na zajimavym místě, kousek vot Monaca a je to ňákejch 1310 km, to zmáknu s prstem v nose na jeden zátach bigsmile ...normálně to vidim, ráno kafete s mlíkem do půlitru, k tomu croisant, po snídani nacpat fajfku, zahulit, pag vokouknout, co přivezli rybáří z raního lovu, koupit na nábřeží dvje rybičky k vobjedu, zalejt to červenym, po vobítku si chrupnout, jít si zaplavat, večír ňáká rybářská knajpa...kua, takový dofče bych rozuměl...a né prosrat tři neděle něgde f Áziji jako Lihy bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
13.02.2007 20:38:35
Offline

Re: ...se voptam...

Palous: Umím výborný knedlíky good ...vymyslet .... a Ivka je uvaří good ...a děcko roznese goodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

PALOUS (Člen)
13.02.2007 20:42:45
Offline

Re: ...se voptam...

Mour psal:

Palous: Umím výborný knedlíky good ...vymyslet .... a Ivka je uvaří good ...a děcko roznese goodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Hele parťáku nějak moc humoru nébigsmileJakto že nejseš na plech f takovej sváteční den a nebo žeby jo?surprised


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
13.02.2007 20:47:29
Offline

Re: ...se voptam...

Filous si myslím že bingo voni do toho Port Grimaud jezděj právě takybigsmile


Jebat motorky :-)
Mour (Člen)
13.02.2007 20:47:50
Offline

Re: ...se voptam...

PALOUS psal:
Mour psal:

Palous: Umím výborný knedlíky good ...vymyslet .... a Ivka je uvaří good ...a děcko roznese goodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Hele parťáku nějak moc humoru nébigsmileJakto že nejseš na plech f takovej sváteční den a nebo žeby jo?surprised

...sem hrdina , nebojím se bigsmile ..s holkami sem se právě vrátil ze vsi ...v březnu chceme jet za kultůrou, ale hrajou v úterý idontknow ..du (pro neznalce "jdu" ) do garage bigsmile

Filous (Člen)
13.02.2007 20:51:51
Offline

Re: ...se voptam...

Mour psal:
PALOUS psal:
Mour psal:

Palous: Umím výborný knedlíky good ...vymyslet .... a Ivka je uvaří good ...a děcko roznese goodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Hele parťáku nějak moc humoru nébigsmileJakto že nejseš na plech f takovej sváteční den a nebo žeby jo?surprised

...sem hrdina , nebojím se bigsmile ..s holkami sem se právě vrátil ze vsi ...v březnu chceme jet za kultůrou, ale hrajou v úterý idontknow ..du (pro neznalce "jdu" ) do garage bigsmile

...na lahvový??? surprisedidontknow ...f takovej velkej den??? surprisedidontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
13.02.2007 20:57:24
Offline

Re: ...se voptam...

Filous: ...ňáký pivko ve vsi ...šampáňo s kompotem doma = robka spí ...děcko si lepí nálepky ...a já du do garage na lahvový ...dle mě nádherný narozkygood ...doufám, že se nevzbudí bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Borák (Člen)
13.02.2007 21:08:05
Offline

Re: ...se voptam...

tak držim palec aby se nezbudila bigsmilegood


...nikdo nevojebe Ježíše...
maňas (Člen)
13.02.2007 21:09:13
Offline

Re: ...se voptam...

Mour : proč ne i lahváč dobře vychlazenej není úplně marnej,tak na zdravíbeerbeerbeerbeerbeera na náladu dalšíchbeerbeerbeerbeerbeer


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Tomas600N (Člen)
13.02.2007 21:14:48
Offline

Re: ...se voptam...

Filous> myslim že by ti vyhovoval jih Itálie,ubytování by šlo určitě zařídit někde na farmě u ovocných sadů,nevim jak moc tam bude těch apartmánů,bo tam dolů moc turistů nejezdí.Jediný problém bych viděl v italštině,oni ti farmáři tam dole neumí nijak jinak než italsky a to ještě na těch vesnicích s docela šíleným přízvukem.Výhoda je že se každý den můžete zadarmo přežrat nektarinek,broskví,melounu...až do sick ,jinak farmáři většinou k mořu nechodí takže pláže taky nebudou přecpané.Jen tam asi bude kurevske horko.bad

Mour (Člen)
13.02.2007 21:27:25
Offline

Re: ...se voptam...

Borák psal:

tak držim palec aby se nezbudila bigsmilegood

Kucí ... doma mám pařez bigsmile ..ani hlasitej prd bigsmile

osiris (Člen)
13.02.2007 21:55:28
Offline

Re: ...se voptam...

...fildo presne na takovej flek se porad varcime (uz se zdravime s domorodcema jak mistni smile1), je to ale ostrov a neni to v tech destinacich co pozadujes, jestli chces vedet vic, tak volej 999 969 9...atd. uz jsem rozpalenej bigsmile ....ne vazne, zavolej nebo napis mejl at si tady zbytecne netrepim hubu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mirek D (Člen)
13.02.2007 22:16:40
Offline

Re: ...se voptam...

maňas psal:

víš co,nic neřeš ,zajeď do pelhřimova,podívat se na krematorium,ať víš do čeho jdešbigsmilebigsmilebigsmile

V Pejru žádná pec na lidi není, to byl bluf z jednoho nejmenovanýho filmu. Pečou je v Jihlavě....a aj ty vod nás... .


Autobus je taky Suzuki... .
Filous (Člen)
14.02.2007 08:18:09
Offline

Re: ...se voptam...

osiris psal:

...fildo presne na takovej flek se porad varcime (uz se zdravime s domorodcema jak mistni smile1), je to ale ostrov a neni to v tech destinacich co pozadujes, jestli chces vedet vic, tak volej 999 969 9...atd. uz jsem rozpalenej bigsmile ....ne vazne, zavolej nebo napis mejl at si tady zbytecne netrepim hubu

...kólnu ti...díkes...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
maňas (Člen)
14.02.2007 15:22:11
Offline

Re: ...se voptam...

Mirek D - to vím taky právě tak jako v tom filmu sem to myslelbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
šmidaN (Člen)
14.02.2007 15:37:02
Offline

Re: ...se voptam...

osi : jen si ji otřep ,mě by ta destinace taky zajimala ,filous bude mit asi podobný nahled na dovo jako ja ,,že by jamaicabigsmile

Filous (Člen)
14.02.2007 15:46:34
Offline

Re: ...se voptam...

šmidaN psal:

osi : jen si ji otřep ,mě by ta destinace taky zajimala ,filous bude mit asi podobný nahled na dovo jako ja ,,že by jamaicabigsmile

...vogo regééé, palmy, dredy, hulení, mochííííto.....goodsurprisedgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
šmidaN (Člen)
14.02.2007 16:03:35
Offline

Re: ...se voptam...

si zapoměl nezřízený sex na plaží goodbigsmile

Filous (Člen)
14.02.2007 16:06:25
Offline

Re: ...se voptam...

šmidaN psal:

si zapoměl nezřízený sex na plaží goodbigsmile

...uš sem starší, tagže spíš to mochíto a smotek bigsmile ...sem si fspoměl na takovou hlášku...nejlepčí je seks na pláži...jednou do ní,jednou do písku, jednou do ní, jednou do písku...to pag řve jag tur bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Hatat (Člen)
14.02.2007 17:17:42
Offline

Re: ...se voptam...

Máme pro tebe taky dobrej tip na dovču :))  Loni jsme s byli na vejletě na ostrově Simi (v Grécku) - tichý místečko, dostaneš se tam jenom lodí a  speciální hosty čeká i speciální garda. Ubytko je skromný, ve vsi parádní pekárna, přesně pro vás.   Jen je tam jeden háček, ubytovávají jen na 2 týdny a 80% z toho času se musíš modlit :))) tak nevím. Jo a taky, aby tě přijmuli mezi sebe, tak z lodě k bráně musíš jít po kolenou - takže kufry by musela odtáhnout Ája :)))   Tak to dobře promyslete, páč je to tam fakt levný a moc pěkný, bez lidí  :)

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Hatat/gr.jpg

eahkAHSJKHEHJKEHAJSD........masiv.........
Borák (Člen)
14.02.2007 22:56:05
Offline

Re: ...se voptam...

woe Hatat už vidim Filouse jak se plazí po zemi ,nohy vobalený karimatkou a za sebou na laně táhne čokla a zbytek rodiny bigsmile
pak si zapálí a kouká jak na wobloze lítaj ty žlutý míče bigsmilegood


...nikdo nevojebe Ježíše...
Filous (Člen)
15.02.2007 07:40:21
Offline

Re: ...se voptam...

Hatat psal:

Máme pro tebe taky dobrej tip na dovču :))  Loni jsme s byli na vejletě na ostrově Simi (v Grécku) - tichý místečko, dostaneš se tam jenom lodí a  speciální hosty čeká i speciální garda. Ubytko je skromný, ve vsi parádní pekárna, přesně pro vás.   Jen je tam jeden háček, ubytovávají jen na 2 týdny a 80% z toho času se musíš modlit :))) tak nevím. Jo a taky, aby tě přijmuli mezi sebe, tak z lodě k bráně musíš jít po kolenou - takže kufry by musela odtáhnout Ája :)))   Tak to dobře promyslete, páč je to tam fakt levný a moc pěkný, bez lidí  :)http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … tat/gr.jpg

...myslíš jako ňákej Gréckej Alcatraz??? surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
15.02.2007 07:41:06
Offline

Re: ...se voptam...

Borák psal:

woe Hatat už vidim Filouse jak se plazí po zemi ,nohy vobalený karimatkou a za sebou na laně táhne čokla a zbytek rodiny bigsmile
pak si zapálí a kouká jak na wobloze lítaj ty žlutý míče bigsmilegood

...vole!!! bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
luboss (Člen)
15.02.2007 14:09:03
Offline

Re: ...se voptam...

jůár fétdžermen turíst bigsmile

mno Filousu, nebyl jsem v Italii uz dlouho, ale misto, ktery se mi fakt libilo byla Palmova riviera ... bylo to tusim dost nizko, tak na urovni Rima, ale na ty strane k Jugoslavii


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
frcus (Člen)
07.03.2007 07:09:58
Offline

Re: ...se voptam...

Hele Filous v Portgrimaud jsem byl. Je to kousíček od St Tropez a je to takový malý městečko ve stylu novejch benátek. Nevim jestli je to přesně to co hledáš protože já tam byl v kempu a ten byl narvanej jag svina a pláž to samý. Asi po dvou dnech jsem to zabalil a jel kousek nazpátek k Nice a zůstal tam v klidným kempu a razil výlety po okolí. Jinak koukat se a kochat bylo furt na co takže francii a na motorce můžu jen a jen doporučit.( I když já tam byl autem )bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr