Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Spojková pumpa - spínač

Lihy (Člen)
23.03.2009 15:29:54
Offline

Spojková pumpa - spínač

Tak když ste mi tak dobře poradili co že to mám za typ brzdové pumpy....aneb co si sám neuděláš to nemášbigsmile, tak pokusím štěstí znovu. Máte někdo nafocený (nebo můžete mi někdo blejsknout detail) jak vypadá spínač na spojkové pumpě u ročníků 2001 a výš. Je to jiný než na starym modelu a rád bych viděl jak to tam vypadá, jestli ty dráty mám na tvrdo spojit a nebo je nějaká možnost jak to tam osadit, pumpu jsem dostal bez něj.
Ps. Je to spínač k tomu aby šlo nastartovat pouze se zmáčknutou spojkovou páčkou.
Dík

Lihy (Člen)
24.03.2009 13:36:08
Offline

Re: Spojková pumpa - spínač

surprised
nikdo nemá tenhle model bandita?surprised
no nic si poradimsmokin

Filous (Člen)
24.03.2009 13:50:15
Offline

Re: Spojková pumpa - spínač

...rát bych ti to vyblejsk, ale momentálně máme na dílně jen starý mrchy...koukals na manuál???...nejni to tam rozkreslený??? ...a vo co ti jako konkrétně de??? ...nevíš jak tam ten spínač příde namontovat nebo jak má ten spínač vypadat??? ...nebo chceš jen fotku do zbírky???surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
24.03.2009 13:59:46
Offline

Re: Spojková pumpa - spínač

Filous psal:

...rát bych ti to vyblejsk, ale momentálně máme na dílně jen starý mrchy...koukals na manuál???...nejni to tam rozkreslený??? ...a vo co ti jako konkrétně de??? ...nevíš jak tam ten spínač příde namontovat nebo jak má ten spínač vypadat??? ...nebo chceš jen fotku do zbírky???surprisedbigsmile

na starym modelu je ten spínač chycenej dvouma šroubkama zespodu pumpy ale na nový pumpě tam nic takovýho neni, je trošku jiná. je tam jen jedna dirka se závitem. Tak sem jen chtěl vědět jak to je řešený a jestli by tam eventuelně nějakej normálně prodejnej spínač pasoval.

vOjTaB6 (Člen)
24.03.2009 13:59:54
Offline

Re: Spojková pumpa - spínač

Tak si to prohlidni na www.partsdepot.cz, tam to maj pekne rozkreslenygood


Bandit rulezz!!!
Lihy (Člen)
24.03.2009 14:03:13
Offline

Re: Spojková pumpa - spínač

vOjTaB6 psal:

Tak si to prohlidni na www.partsdepot.cz, tam to maj pekne rozkreslenygood

no tak tam to neni, na to sem přišel takybigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
24.03.2009 14:07:16
Offline

Re: Spojková pumpa - spínač

Lihy psal:
vOjTaB6 psal:

Tak si to prohlidni na www.partsdepot.cz, tam to maj pekne rozkreslenygood

no tak tam to neni, na to sem přišel takybigsmile

tam to je.bigsmile pozice 11 bigsmile

http://images.powersportsnetwork.com/fiche/images/Suzuki/2001/Motorcycles/2164_42.gif

:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lihy (Člen)
24.03.2009 14:47:06
Offline

Re: Spojková pumpa - spínač

Aha, hmm a proč to ty chuji mrdkavý nemaj u pumpy, ale u grypů...no takhle vim stejně prd, ale už je to trochu lepčí. Vypadá to že je to stejnej spínač akorát jinak položenej.
dík pičogood

K.a.s.y.m. (Člen)
24.03.2009 15:16:56
Offline

Re: Spojková pumpa - spínač

Lihy psal:

Aha, hmm a proč to ty chuji mrdkavý nemaj u pumpy, ale u grypů...no takhle vim stejně prd, ale už je to trochu lepčí. Vypadá to že je to stejnej spínač akorát jinak položenej.
dík pičogood

musíš víc hledat pičosmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honzik8719 (Člen)
05.05.2013 19:09:13
Offline

Re: Spojková pumpa - spínač

neválí se někomu v regále spojková pumpa z novějšího Bandita 01-05?helphelp


...relativní kochač...
Lihy (Člen)
05.05.2013 19:21:15
Offline

Re: Spojková pumpa - spínač

Honzik8719 psal:

neválí se někomu v regále spojková pumpa z novějšího Bandita 01-05?helphelp

Dal jsem jí jako bonus při prodeji bandasky (doma mi zbyl akorát olejovej filtr a jedna stupačka spolujezdce...myslim že pravá :) )
Ale proč píšu... jestli máš kulta, tak protřebuješ pumpu i s tou půlobjímkou kterou to šroubuješ k řidítkům. Kult má pumpu s větším vnitřním průměrem (na řidítkách je ještě nasunutej prstýnek na kterej se přitahuje pumpa), novej model má vnitřní průměr stejnej jako řidítka....

Honzik8719 (Člen)
05.05.2013 20:09:21
Offline

Re: Spojková pumpa - spínač

Lihy psal:
Honzik8719 psal:

neválí se někomu v regále spojková pumpa z novějšího Bandita 01-05?helphelp

Dal jsem jí jako bonus při prodeji bandasky (doma mi zbyl akorát olejovej filtr a jedna stupačka spolujezdce...myslim že pravá :) )
Ale proč píšu... jestli máš kulta, tak protřebuješ pumpu i s tou půlobjímkou kterou to šroubuješ k řidítkům. Kult má pumpu s větším vnitřním průměrem (na řidítkách je ještě nasunutej prstýnek na kterej se přitahuje pumpa), novej model má vnitřní průměr stejnej jako řidítka....

já právě potřebuju tu novější pumpu aby mě tam šli páčky vot TITAXU kuli ničemu jinýmu to neřešim bigsmile


...relativní kochač...
hlemejzd999 (Člen)
05.05.2013 20:48:24
Offline

Re: Spojková pumpa - spínač

Honzik8719 psal:
Lihy psal:
Honzik8719 psal:

neválí se někomu v regále spojková pumpa z novějšího Bandita 01-05?helphelp

Dal jsem jí jako bonus při prodeji bandasky (doma mi zbyl akorát olejovej filtr a jedna stupačka spolujezdce...myslim že pravá :) )
Ale proč píšu... jestli máš kulta, tak protřebuješ pumpu i s tou půlobjímkou kterou to šroubuješ k řidítkům. Kult má pumpu s větším vnitřním průměrem (na řidítkách je ještě nasunutej prstýnek na kterej se přitahuje pumpa), novej model má vnitřní průměr stejnej jako řidítka....

já právě potřebuju tu novější pumpu aby mě tam šli páčky vot TITAXU kuli ničemu jinýmu to neřešim bigsmile

jako kdybys to nesehnal , tak bych té těch pacek zbavil ...já mám tu novější , tak by mi tam šly bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Honzik8719 (Člen)
05.05.2013 22:51:46
Offline

Re: Spojková pumpa - spínač

hlemejzd999 psal:
Honzik8719 psal:
Lihy psal:


Dal jsem jí jako bonus při prodeji bandasky (doma mi zbyl akorát olejovej filtr a jedna stupačka spolujezdce...myslim že pravá :) )
Ale proč píšu... jestli máš kulta, tak protřebuješ pumpu i s tou půlobjímkou kterou to šroubuješ k řidítkům. Kult má pumpu s větším vnitřním průměrem (na řidítkách je ještě nasunutej prstýnek na kterej se přitahuje pumpa), novej model má vnitřní průměr stejnej jako řidítka....

já právě potřebuju tu novější pumpu aby mě tam šli páčky vot TITAXU kuli ničemu jinýmu to neřešim bigsmile

jako kdybys to nesehnal , tak bych té těch pacek zbavil ...já mám tu novější , tak by mi tam šly bigsmile

zatim budou v regálegood


...relativní kochač...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr