Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » První Passat rozmlácenej

fidoB6 (Člen)
23.03.2009 17:15:38
Offline

První Passat rozmlácenej


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
spidys (Člen)
23.03.2009 17:25:30
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

Houno tomu bylo to ta fabka s tim Fijatem dopadly podstatně hůř


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
ross (Člen)
23.03.2009 17:26:19
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

rozmlácenejsurprisedheadshake


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Progear 650 (Člen)
23.03.2009 17:30:40
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

ten bok.... celej kaput..... ale co, pojistka....smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
zdenek 1 (Člen)
23.03.2009 19:23:50
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

jen tak dál,ať to rozbijou věechno!!!goodbigsmile


když to jede,je to OK
RadkaB6 (Člen)
23.03.2009 20:32:02
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

kéž by to naprali do svodidel všichni passati prasácký bigsmile koukali jsme na tu bouračku z okna.. na cestě Jihlava - Praha -Jihlava za víkend jsem je potkala 4x a kolegu zastavili a vytáhli ho na benzínku za to, že nemá mřížku a dali mu 500 CZK!!!


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
mazo (Člen)
23.03.2009 21:16:15
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

RadkaB6 psal:

kéž by to naprali do svodidel všichni passati prasácký bigsmile koukali jsme na tu bouračku z okna.. na cestě Jihlava - Praha -Jihlava za víkend jsem je potkala 4x a kolegu zastavili a vytáhli ho na benzínku za to, že nemá mřížku a dali mu 500 CZK!!!

mrizku? aku? idontknow


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
RadkaB6 (Člen)
24.03.2009 06:15:34
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

mazo psal:
RadkaB6 psal:

kéž by to naprali do svodidel všichni passati prasácký bigsmile koukali jsme na tu bouračku z okna.. na cestě Jihlava - Praha -Jihlava za víkend jsem je potkala 4x a kolegu zastavili a vytáhli ho na benzínku za to, že nemá mřížku a dali mu 500 CZK!!!

mrizku? aku? idontknow

Přestavba na N1 né?surprisedbigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
XJelen (Člen)
24.03.2009 07:35:09
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

RadkaB6 psal:
mazo psal:
RadkaB6 psal:

kéž by to naprali do svodidel všichni passati prasácký bigsmile koukali jsme na tu bouračku z okna.. na cestě Jihlava - Praha -Jihlava za víkend jsem je potkala 4x a kolegu zastavili a vytáhli ho na benzínku za to, že nemá mřížku a dali mu 500 CZK!!!

mrizku? aku? idontknow

Přestavba na N1 né?surprisedbigsmile

Jednou to přijít muselo bigsmile každej druhej kombík je na vodpočet, u těch dražších každej ... skoro stoprocentní úspěšnost někoho vykostit... je třeba tu mřížku brát jako daň za vrácenou daň good. Já vozím psa, takže jí tam mám furt


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
24.03.2009 07:37:56
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

RadkaB6 psal:
mazo psal:
RadkaB6 psal:

kéž by to naprali do svodidel všichni passati prasácký bigsmile koukali jsme na tu bouračku z okna.. na cestě Jihlava - Praha -Jihlava za víkend jsem je potkala 4x a kolegu zastavili a vytáhli ho na benzínku za to, že nemá mřížku a dali mu 500 CZK!!!

mrizku? aku? idontknow

Přestavba na N1 né?surprisedbigsmile

slováci neznaj?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
24.03.2009 07:40:58
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

Radka: kolegovi dobře mu tak, má to tam vozit. Policajti v tomto případě fuck, neb jejich pracovní náplň je jinde než kontrolovat mřížky fuck

RadkaB6 (Člen)
24.03.2009 08:14:45
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

Mour psal:

Radka: kolegovi dobře mu tak, má to tam vozit. Policajti v tomto případě fuck, neb jejich pracovní náplň je jinde než kontrolovat mřížky fuck

jasně, je to služební auto a normálně to tam vozí, jen se vracel z hor a nechtěly se mu dávat jedny lyže na střechu... bigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Clockwork (Člen)
24.03.2009 09:47:42
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

taky si rikam ze to ten pasaaat mohl odnyst dobet vic smile1

fidoB6 (Člen)
24.03.2009 10:03:32
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

Nejvíc mi pobavilo, jak k tomu došlo...headshake


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
spidys (Člen)
24.03.2009 10:25:58
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

Sem se tam s nima bavil. Přišli k tomu jak slepí k houslím help


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
RadkaB6 (Člen)
24.03.2009 11:46:06
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

spidys psal:

Sem se tam s nima bavil. Přišli k tomu jak slepí k houslím help

maj sedět na služebně a byl by klid  bigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Loser (Administrator)
24.03.2009 12:39:15
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

vono to mozna bude tim, ze to ridila blondyna (nebo spatne vidim, kdo sedi za volantem?)good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Lihy (Člen)
24.03.2009 13:40:39
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

Loser psal:

vono to mozna bude tim, ze to ridila blondyna (nebo spatne vidim, kdo sedi za volantem?)good

to je Palous pussyo
bigsmile

spidys (Člen)
24.03.2009 15:02:04
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

Jo jo seděla tam bloncka, ale spíš to vypadalo, že se tam jen nahřejvá - sme tam všichni byli zmrzlý jak hovna.
Pak tam byli eště další dva policajti, tak nevim, jestli jezděj ve třech, ale vzledem k tomu, že tam jeli zajistit nějaký ty plechový dekly, co se tam válely, tak jich bylo víc.

no ve finále "kvuli plechovejm deklům" zůstala stát dálnice pěknejch pár hodin.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Lenka (Člen)
26.03.2009 15:29:03
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

zůstala stát dálnice, ale upřímně, ty poliši za to asi moc nemůžou...lidi na silnicích dělaj pussyviny, nečuměj a takhle to dopadá...dyby někdo do těch deklů najel a vyboural by se, tak by se zas našli kokoti, který by křičeli, že policajti to měli zajistit, aby to nikoho neohrozilo...

mě osobně víc jak policajti serou kamijoňáci, co na jižní spojce, kde sou tři pruhy, maj potřebu vjet do toho nejrychlejšího...a né dycky daj bacha a pak tam člověk stráví půl hodiny jen kvuli takovýmu kokotovi...no aspoň sem viděla bravurní jízdu policajta motorkáře...a to jako nekecám, čuměla sem, co ten chlápek s tou jebkou zvládá...


...Do you know that bad girls go to hell?...
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 15:42:35
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

Lenka psal:

zůstala stát dálnice, ale upřímně, ty poliši za to asi moc nemůžou...lidi na silnicích dělaj pussyviny, nečuměj a takhle to dopadá...dyby někdo do těch deklů najel a vyboural by se, tak by se zas našli kokoti, který by křičeli, že policajti to měli zajistit, aby to nikoho neohrozilo...

mě osobně víc jak policajti serou kamijoňáci, co na jižní spojce, kde sou tři pruhy, maj potřebu vjet do toho nejrychlejšího...a né dycky daj bacha a pak tam člověk stráví půl hodiny jen kvuli takovýmu kokotovi...no aspoň sem viděla bravurní jízdu policajta motorkáře...a to jako nekecám, čuměla sem, co ten chlápek s tou jebkou zvládá...

Tak ale jestli chlupatá zastavili v rychlym pruhu....no ať se na mě nikdo nezlobí ale též to hraničí s ohroženim bezpečnosti (i když se maj držet bezpečný odstupy,ale stejně).

A co se jižní spojky týká (krom kamioňáků,to sou fakt hovada), tak mi vždycky rozsekává, jak v koloně řidiči plechovek čučí do zrcátek když jedu na mašině a vždy se najde nějakej krypl, co mi to naschvál pošle do cestyfuck...a to je taky pak tanec na tý mašiněbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
sonyk (Člen)
26.03.2009 16:08:05
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

jakale muzou ty pici zastavit v levmy pruhu na dalnici to nepochopim


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
vOjTaB6 (Člen)
26.03.2009 17:46:07
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

sonyk psal:

jakale muzou ty pici zastavit v levmy pruhu na dalnici to nepochopim

To bych zas tak neodsuzoval, pokud to auto bylo rozblikany, tak proc ne. Daleko nebezpecnejsi mi prijde, kdyby zastavili ve vodstavnym a mezi autama prebihali uklidit do levyho ten bordel. To by ses povedome vyhejbal tomu autu ve vodstavnaku a jeste bys daval bacha na ty dva, co se tam motaj...


Bandit rulezz!!!
spidys (Člen)
26.03.2009 17:48:51
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

Nikdo před nehodou v levym pruhu nestavěl idontknow
Policajty smetla ta baba, co jela v tom Fijatu, do který nabořila ta baba s tou Fábijou.
Bylo to tam trochu rozházený po všech pruhách, ale i když to vypadalo jak to vypadalo, tak to odnesly jenom plechy good


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 18:30:07
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

A pokud vim, tak ty dekly ležely v prostřednim pruhu, tak už vůbec nevim, proč zastavili vlevoidontknowJen aby usměrnili provoz do pruhu kde ten bordel ležel a aby si někdo rozmlátil auto...Kdyby zastavili aspoň nějak před tim deklem, aby na něj nikdo nemoch vject, pochopil bych to....ale todle? A další věc..Lidi volali na 158, že tam cosi leží na silnici za železo a oni hned musej vzít funglovku Prasáta, místo toho aby byl k dispozici na závažnější věci...To je jak s Mondeama, lítali s nima jen po městech a na dálnicích jen Filcky a Ochcávkybigsmile Asi neumim uvažovat čtyřrozměrně jak oniidontknow


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
osiris (Člen)
26.03.2009 18:34:10
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

...kdyby byly v prdeli ryby ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 20:07:08
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

Kdyby bylo hovno cukrem, srali bychom do kafe...


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
spidys (Člen)
26.03.2009 20:07:23
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

fidoB6 psal:

A pokud vim, tak ty dekly ležely v prostřednim pruhu, tak už vůbec nevim, proč zastavili vlevoidontknowJen aby usměrnili provoz do pruhu kde ten bordel ležel a aby si někdo rozmlátil auto...Kdyby zastavili aspoň nějak před tim deklem, aby na něj nikdo nemoch vject, pochopil bych to....ale todle? A další věc..Lidi volali na 158, že tam cosi leží na silnici za železo a oni hned musej vzít funglovku Prasáta, místo toho aby byl k dispozici na závažnější věci...To je jak s Mondeama, lítali s nima jen po městech a na dálnicích jen Filcky a Ochcávkybigsmile Asi neumim uvažovat čtyřrozměrně jak oniidontknow

Nikdo nikde nezastavoval, aby uklidil nějaký dekly idontknow
K tomu vlastně už nedošlo - tak já nevim co tu máte o nějakym zastavování, přebíhání z odstavnýho pruhu do pruhu levýho apod. idontknow
A prasákem asi jeli, protože s nim parkujou asi o 3km na služebně, takže než by tam dojeli košťata od dálnic, tak aby to tam zajistili / označili... ufff


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 20:14:48
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

spidys psal:

Nikdo nikde nezastavoval, aby uklidil nějaký dekly idontknow
K tomu vlastně už nedošlo - tak já nevim co tu máte o nějakym zastavování, přebíhání z odstavnýho pruhu do pruhu levýho apod. idontknow
A prasákem asi jeli, protože s nim parkujou asi o 3km na služebně, takže než by tam dojeli košťata od dálnic, tak aby to tam zajistili / označili... ufff

Čerpam z tývý (ne Nova) a netu...tam řikali že zastavili vlevo a pak práskidontknow...tečkabigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
spidys (Člen)
26.03.2009 20:21:26
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

fidoB6 psal:
spidys psal:

Nikdo nikde nezastavoval, aby uklidil nějaký dekly idontknow
K tomu vlastně už nedošlo - tak já nevim co tu máte o nějakym zastavování, přebíhání z odstavnýho pruhu do pruhu levýho apod. idontknow
A prasákem asi jeli, protože s nim parkujou asi o 3km na služebně, takže než by tam dojeli košťata od dálnic, tak aby to tam zajistili / označili... ufff

Čerpam z tývý (ne Nova) a netu...tam řikali že zastavili vlevo a pak práskidontknow...tečkabigsmile

Sem na to teď koukal. To tam mektal nějakej vocas, co jezděj s těma autíčkama "nehody", tvářej se jak kdyby byli nejdůležitější na světě, všechno znaj, všechno vědi, hlavně aby tě voškubali co nejvíc sick sick
Když tam po 20-ti minutách tenhle mistr přijel, tak zablokoval jedinej průjezd mezi stojícíma autama a bylo po pussy
Hlavně, že věděl, jak se to stalo idontknow bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 20:25:25
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

spidys psal:

Sem na to teď koukal. To tam mektal nějakej vocas, co jezděj s těma autíčkama "nehody", tvářej se jak kdyby byli nejdůležitější na světě, všechno znaj, všechno vědi, hlavně aby tě voškubali co nejvíc sick sick
Když tam po 20-ti minutách tenhle mistr přijel, tak zablokoval jedinej průjezd mezi stojícíma autama a bylo po pussy
Hlavně, že věděl, jak se to stalo idontknow bigsmile

Tak na mě neječbigsmilebigsmilebigsmilebigsmileOdkud jinud mam tahat informace?Nemůžu jezdit ke každý nehodě, abych byl  f obrazebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
osiris (Člen)
26.03.2009 20:26:48
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

...tywe běž už se učit ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 20:28:03
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

osiris psal:

...tywe běž už se učit ;)

se učim, vždycky přečtu odstavec, pak diskuzi, pak odstavec a pak technickou poradnubigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
spidys (Člen)
26.03.2009 20:30:42
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

ok - nevěděl sem, že mystifackovala TV bigsmile
dáme někde na srázku pívo a bude to v klídku good - piju Plzeň bigsmile bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 20:32:44
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

spidys psal:

ok - nevěděl sem, že mystifackovala TV bigsmile
dáme někde na srázku pívo a bude to v klídku good - piju Plzeň bigsmile bigsmile

Plzeň?hmmm,dobrá dobráevilsmokin


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
osiris (Člen)
26.03.2009 20:33:34
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

fidoB6 psal:
osiris psal:

...tywe běž už se učit ;)

se učim, vždycky přečtu odstavec, pak diskuzi, pak odstavec a pak technickou poradnubigsmilebigsmile

...ty krávo surprised to bude u zkoušek mazec bigsmilegood


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 20:34:53
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

osiris psal:
fidoB6 psal:
osiris psal:

...tywe běž už se učit ;)

se učim, vždycky přečtu odstavec, pak diskuzi, pak odstavec a pak technickou poradnubigsmilebigsmile

...ty krávo surprised to bude u zkoušek mazec bigsmilegood

No ani nestrašsickkdyž tu ta debata je zajímavější a člověk se hodně nasměje....budu muset rozjebat komp,aby mě to nerušilohelp


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ice (Člen)
26.03.2009 20:41:38
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

Není nad to si přečíst někde na netu smokindvě věty a pak bejt chytrej jak rádio smokin

Poliši v prasákovi budou chuji ať už udělají cokoliv a jakkoliv,.... to je základní pravidlo, přes to vlak nejede.bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Kakac (Člen)
26.03.2009 20:46:33
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

Ice psal:

Není nad to si přečíst někde na netu smokindvě věty a pak bejt chytrej jak rádio smokin

Poliši v prasákovi budou chuji ať už udělají cokoliv a jakkoliv,.... to je základní pravidlo, přes to vlak nejede.bigsmile

Ice jak se ti líbí nový Yamahybigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 20:46:55
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

Ice psal:

Není nad to si přečíst někde na netu smokindvě věty a pak bejt chytrej jak rádio smokin

Poliši v prasákovi budou chuji ať už udělají cokoliv a jakkoliv,.... to je základní pravidlo, přes to vlak nejede.bigsmile

Ty si vždycky ověřuješ všechny informace osobně?bigsmileMusíš uznat že to nejde....a známe policajty (i když výjimky jsou)bigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ice (Člen)
26.03.2009 20:57:20
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

Pokud něco komentuju a snažím se za tím stát tak si to ověřuju jak jen to jde. Pokud ta možnost není, tak si nechávám ve svém názoru zadní vrátka, ať nejsem zbytečně za troubu.smokin

(tím nemyslím nikoho zde, samozřejmě smile1 )


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
26.03.2009 21:01:22
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

Kakac psal:
Ice psal:

Není nad to si přečíst někde na netu smokindvě věty a pak bejt chytrej jak rádio smokin

Poliši v prasákovi budou chuji ať už udělají cokoliv a jakkoliv,.... to je základní pravidlo, přes to vlak nejede.bigsmile

Ice jak se ti líbí nový Yamahybigsmilebigsmile

No, já jsem na cestovní motorky... nechal bych se ukecat ji drandit v rachotě... good Cenu komentovat nebudu. O tunelování v tomto státě mám svůj názor, který bude vyjímečně podobný s většinou zde přítomných. I když některé zde přednesené názory jsou hodně přehnané, ale pochopitelné od některých, kteří nemají možnost uzřít, jak to v reálu při tendrech a podobných nákupech ve skutečnosti chodí. smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 21:34:40
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

Ice psal:

Pokud něco komentuju a snažím se za tím stát tak si to ověřuju jak jen to jde. Pokud ta možnost není, tak si nechávám ve svém názoru zadní vrátka, ať nejsem zbytečně za troubu.smokin

(tím nemyslím nikoho zde, samozřejmě smile1 )

Mi řekni, co v tomto případě bylo tak v tisku a čété rozmazáno, že neodpovídalo skutečnosti, že si na to člověk musí nechávat "zadní vrátka"....Budu o další věc moudřejšígood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
PALOUS (Člen)
26.03.2009 21:37:55
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

amerikáni dou cestou tuningugood http://www.novinky.cz/auto/164794-ameri … -2012.html  a jinak vo pasátech,jezdím každej tejden do prahy a světe div se co je levná nafta a benál tak lidi jezděj tak kolem 110km/h.Já taky a jen vopčas někdo předjede ale né jak magor.Takže co se týče pasátů tak to sou ubožáci chytat při dojezdu do prahy vot Hradce na stovceidontknowuš sem je tam viděl operovat 4xidontknow


Jebat motorky :-)
Ice (Člen)
27.03.2009 08:27:17
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

fidoB6 psal:
Ice psal:

Pokud něco komentuju a snažím se za tím stát tak si to ověřuju jak jen to jde. Pokud ta možnost není, tak si nechávám ve svém názoru zadní vrátka, ať nejsem zbytečně za troubu.smokin

(tím nemyslím nikoho zde, samozřejmě smile1 )

Mi řekni, co v tomto případě bylo tak v tisku a čété rozmazáno, že neodpovídalo skutečnosti, že si na to člověk musí nechávat "zadní vrátka"....Budu o další věc moudřejšígood

Přečti si co jsem psal... smokin Já se k článku nevyjadřoval... Pouze k některým zde přítomným autorům různých projevů, a to ne jen v tomto vlákně...smokin Nic osobního a konkrétního...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
sonyk (Člen)
28.03.2009 10:34:13
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

spidys psal:

Nikdo před nehodou v levym pruhu nestavěl idontknow
Policajty smetla ta baba, co jela v tom Fijatu, do který nabořila ta baba s tou Fábijou.
Bylo to tam trochu rozházený po všech pruhách, ale i když to vypadalo jak to vypadalo, tak to odnesly jenom plechy good

dle televize zastavili v levo. Spis meli zatavit v odstavnym a zpomalit am nejak provoz nebo tak nez a pa kto jit uklidit a ne zastavit a vletet tam. no ale je to fuk aspon se snazili pomahat a chranit


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ice (Člen)
28.03.2009 11:30:37
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

Mimo tuhle scénku reaguju pro ty, kteří stále dokola tvdí, že je hloupost zastavovat v levém pruhu.

Levý pruh se zastavuje úplně stejně jako pravý. Je třeba brát v úvahu to, že je rychlejší, ale povolená rychlost je v něm pokud vím stejná, jako v pravém. Zastavuje se ten pruh, který je v dané situaci potřeba. smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
vorel (Člen)
28.03.2009 13:03:04
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

hale Ice, jak to teda bylo s tim tendrem? s tam nechal votevřený pořádný vrata
jako že technicky zadaný na jedinýho kdo to moh splnit a předražený? mi ta cena zas nepřijde nějak šílená s tim všim čim to je vybavený, ale nevim


řikám si hurikán
Ice (Člen)
28.03.2009 14:01:32
Offline

Re: První Passat rozmlácenej

To je hodně složitá otázka a musíš tam vzít v potaz podmínky státní zakázky, korupci v naší zemi, která taky hraje sbvou úlohu a mnoho dlaších faktorů... To tady opravdu nevyřešíme, aniž by se vždycky někdo neohradil...smokin

Cena přemrštěná určitě není, i když přesnou cenu jsem nikde nečetl a ta co uvádějí média, jednou takovou jednou onu, jsou jen dohady. V tisku se toho napíše hodně, ale jestli je to pravda, to už se řeší bohužel málokdy...smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr