Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » a kde je ta kulicka?

losmiros (Člen)
23.03.2009 21:40:01
Offline

a kde je ta kulicka?

tak jsem se konecne dostal na ten napinak. nerikal nekdo ze je tam nejaka kulicka??? tu tam nemam a mam mit?
jestli jsem to spocital dobre tak ta rohatka ma venku 13 zubu, takze by to melo snad byt este v pohode ne? nekdo tady rikal ze az 18 vydrzi, toz nevim.

jinak kdyby nekdo si chtel vyrabet tesneni, tak jsem koupil origo a okopcim ho, budu to mit ve zbirce nebo ho muzu i naskenovat a poslat.

jsem rad ze jsem se na to mrkl sam, aspon presne vim co a jak, kdyz jsem to nechaval kdysi v servisu, tak byli prijemni a vse v pohode atd, penez to stalo. dneska vim, ze mi tam tehdy nechali zbytky staryho tesneni a dopatlali to silikonem, nemam rad takovou praci, ikdyz se asi hovno stalo, ale proste to nemam rad. nicmene to jsem byl este maladej a blbej

jediny co furt nejak nevim, mam tu rohatku ako zresetovat??? zatlacit zpatky trocha nebo to tam mam strcit v takove poloze jak jsem to vytahnul??


on the road
losmiros (Člen)
23.03.2009 22:00:46
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

kurna mam tam chybu - ve sbirce, toz sorry


on the road
Filous (Člen)
24.03.2009 07:51:14
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

...něgdo tady mlel něco vo kuličce, ale je to pussyvina, žádná tam nejni, ten dotyčnej to nejspíš neviděl ani z vlaku, ta kulička bejvala pot vovládací tyčkou spojky na fichtlubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
24.03.2009 07:59:39
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

Já kuličku pod tyčkou spojky mámsurprised


God Save The Queen!
Loser (Administrator)
24.03.2009 08:10:00
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

a ja mam dve kulicky pod tyckou idontknowidontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
qwerty (Člen)
24.03.2009 08:28:05
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

Loser psal:

a ja mam dve kulicky pod tyckou idontknowidontknowidontknow

ale bez techle dvou ti spojka fungovat bude bigsmilebigsmilebigsmile


WD club member.
fidoB6 (Člen)
24.03.2009 08:30:03
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

Loser psal:

a ja mam dve kulicky pod tyckou idontknowidontknowidontknow

Už se to zase zvrhává?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
K.a.s.y.m. (Člen)
24.03.2009 08:32:12
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

qwerty psal:
Loser psal:

a ja mam dve kulicky pod tyckou idontknowidontknowidontknow

ale bez techle dvou ti spojka fungovat bude bigsmilebigsmilebigsmile

mám takovej pocit ,že nebudeheadshake


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
24.03.2009 08:36:19
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

fidoB6 psal:
Loser psal:

a ja mam dve kulicky pod tyckou idontknowidontknowidontknow

Už se to zase zvrhává?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

ale prd - jsem to myslel vazne ... jakoze mam fakt dve kulicky pod tyckou bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
fidoB6 (Člen)
24.03.2009 08:39:54
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

Loser psal:
fidoB6 psal:
Loser psal:

a ja mam dve kulicky pod tyckou idontknowidontknowidontknow

Už se to zase zvrhává?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

ale prd - jsem to myslel vazne ... jakoze mam fakt dve kulicky pod tyckou bigsmilebigsmilebigsmile

Tak to buď zas na druhou stranu rád,ne? Sou tací exóti, co tam ty kuličky nechtěj a nechaj si vyfrézovat žlábek...idontknow


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Clockwork (Člen)
24.03.2009 09:50:06
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

fidoB6 psal:
Loser psal:

a ja mam dve kulicky pod tyckou idontknowidontknowidontknow

Už se to zase zvrhává?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

a tys cekal neco jinyho ?? bigsmile

fidoB6 (Člen)
24.03.2009 10:01:35
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

Clockwork psal:
fidoB6 psal:
Loser psal:

a ja mam dve kulicky pod tyckou idontknowidontknowidontknow

Už se to zase zvrhává?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

a tys cekal neco jinyho ?? bigsmile

Vlastně sem se na to těšil, ja se přitom vždycky tak nasmějubigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ondráš (Člen)
24.03.2009 10:41:12
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

Loser psal:

a ja mam dve kulicky pod tyckou idontknowidontknowidontknow

Máš je alespoň z nějakýho "tvrdokovu"? Aby se ti nevymačkaly.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
losmiros (Člen)
25.03.2009 17:03:59
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

no tak to jsem rad ze tam kulicka neni a ty z teho tvrdokovu mam na svym miste, nebo opacne?idontknow


on the road
losmiros (Člen)
25.03.2009 17:04:46
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

jo a tech trinact zubu??? je teda v pohode jo, tak dik

ale trinactka je nestastny cislo kurna


on the road
fidoB6 (Člen)
25.03.2009 18:03:30
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

losmiros psal:

jo a tech trinact zubu??? je teda v pohode jo, tak dik

Tak zubů by mělo být 32,ne?bigsmilebigsmilebigsmile třináct už je málo a za chvíli to bude na protézubigsmilebigsmilebigsmile jen reju....vim hovnobigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
SLUGI (Člen)
25.03.2009 18:09:22
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

... tak kdepak je kulička idontknow  bigsmile bigsmile

http://www.mojehry.cz/detail.asp?gid=626&sid=


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
fidoB6 (Člen)
25.03.2009 18:16:53
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

Tak to je úlet, 40 levelů sem dal bez chyby,ale už mi de hlava kolem a oči se točí jak po 8beerbigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
XJelen (Člen)
25.03.2009 18:18:58
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

pan da pozor na kuličku, kde je kulička? tady je kulička tady taky je kulička, tady neni kulička. Pozor na kuličku, kulička je tady  a tady neni kulička...pan da pjetset na kuličku uprosčed? Tam neni kulička...děkuju pane...dalši pan da pozor na kuličku?...bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
fidoB6 (Člen)
25.03.2009 18:21:10
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

XJelen psal:

pan da pozor na kuličku, kde je kulička? tady je kulička tady taky je kulička, tady neni kulička. Pozor na kuličku, kulička je tady  a tady neni kulička...pan da pjetset na kuličku uprosčed? Tam neni kulička...děkuju pane...dalši pan da pozor na kuličku?...bigsmilebigsmilebigsmile

zkušenost?bigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
SLUGI (Člen)
25.03.2009 18:22:30
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

fidoB6 psal:
XJelen psal:

pan da pozor na kuličku, kde je kulička? tady je kulička tady taky je kulička, tady neni kulička. Pozor na kuličku, kulička je tady  a tady neni kulička...pan da pjetset na kuličku uprosčed? Tam neni kulička...děkuju pane...dalši pan da pozor na kuličku?...bigsmilebigsmilebigsmile

zkušenost?bigsmile

... vypadá to že jo, jde vo to na které straně stolku stál  bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
fidoB6 (Člen)
25.03.2009 18:23:18
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
losmiros (Člen)
25.03.2009 18:25:54
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

no a kdyz jsme u tehobigsmile tak mam tu rohatku nejak zatlacovat (resetovat) nebo ji nechat ve stavu jakym je??? asi nechat a naply to musi bejt furt stejne

a stejne me tesi ze z teho vznikla takova diskuze, ikdyz se dovim prdbigsmilebigsmilebigsmile


on the road
SLUGI (Člen)
25.03.2009 18:31:46
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

... nejde vo resetování, jde vo to koukat na kuličku abys nepřišel vo prachy   bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
fidoB6 (Člen)
25.03.2009 18:33:32
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

SLUGI psal:

... nejde vo resetování, jde vo to koukat na kuličku abys nepřišel vo prachy   bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilesi se už zresetoval,ne?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
SLUGI (Člen)
25.03.2009 19:39:31
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

fidoB6 psal:
SLUGI psal:

... nejde vo resetování, jde vo to koukat na kuličku abys nepřišel vo prachy   bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilesi se už zresetoval,ne?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

... já ne,sem v pohodě,teda vlastně nejsem,psychycky se připravuju na to že jdu zítra do hokny sick


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
osiris (Člen)
25.03.2009 19:42:53
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

...tywe slugi mi to připadá že chodíš do práce tak jednou za dvaapůl měsíce, já vím, průměr za poslední dva roky bys takovej měl :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
25.03.2009 19:48:46
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

... no je to hnus velebnosti, už se chystám co nejdřív končit, nějak není motivace idontknow

... jo moc sem toho za ty 2 roky nenadělal, to víš šrouby v kotníku, pak ty pussy z UH co mě stavěli jak mezinárodního zločince (sem se musel nějak bránit evil  )


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Datel (Člen)
25.03.2009 19:58:38
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

Hele volové a poradí mu teda někdo? Já su celou dobu napnutý jestli má resetovat bo nesurprisedbigsmilebigsmile

....a rukám i kuličkám klid smokin

SLUGI (Člen)
25.03.2009 20:06:06
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

... jak říkám, neresetovat
... koukat kde je kulička !!!  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
SLUGI (Člen)
25.03.2009 20:07:21
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

osiris psal:

...tywe slugi mi to připadá že chodíš do práce tak jednou za dvaapůl měsíce, já vím, průměr za poslední dva roky bys takovej měl :))

... jo a chodím vod prosince,jenže dnes byla dovolená tak se připravuju na zítřek smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
fidoB6 (Člen)
25.03.2009 20:07:23
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

já bych byl pro aby se na to založila anketabigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
fidoB6 (Člen)
25.03.2009 20:13:01
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

losmiros psal:

zatlacit zpatky trocha nebo to tam mam strcit v takove poloze jak jsem to vytahnul??

no čéče, toť votázkaidontknowbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
XJelen (Člen)
25.03.2009 20:21:32
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

SLUGI psal:

... jak říkám, neresetovat
... koukat kde je kulička !!!  evil

ale pozorně ! good


Strýcfajtr !!!
losmiros (Člen)
25.03.2009 20:54:38
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

tak uz jsem to tam vrazil a uvidime co to udelasurprised


on the road
osiris (Člen)
25.03.2009 21:02:54
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

Datel psal:

Hele volové a poradí mu teda někdo? Já su celou dobu napnutý jestli má resetovat bo nesurprisedbigsmilebigsmile

...ahá von mu to eště nikdo neřek surprisedbigsmile
...tak kdyžs to vytáh, tak jo, rozdělej ho, vytáhni péro bigsmile zatlač rohatku, dej kvalt, zatoč zadním kolem po směru otáčení (toč ale dopředu !!! né abys tím cukal vobráceně jako bys couval !!! bigsmile, nebo můžeš sundat pravej malej dekl a točit klikou doprava, zas po směru točení motoru, čili z tvýho pohledu hodinovejch ručuček bigsmile) tím vymezíš vůle na kolech kliky i vaček, vraž tam spodní část napínáku (resetovanej, čili zatlačenej bigsmile) a nakonec tam flákni péro (opět né svoje bigsmile) a zašpuntuj to
...amen


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
losmiros (Člen)
25.03.2009 22:23:12
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

no a kdyz to neresetuju, ako nezatlacim rohatku a vratim to tam ta jak jsem to vytahnul, tak se neco stane? osi? dik


on the road
osiris (Člen)
25.03.2009 22:48:49
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

...budeš mít přešponovanej řetěz (pokud jsi před vyndáním šponovák nerozebral a zpět ho tam dával taky zvlášť)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pajk (Člen)
25.03.2009 23:22:31
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

Před demontáží šponováku vyndám pružinu, pak ho demontuju z bloku, zjistim kolik zubů je vyjetej ven, hejbnu s nim tam a zpět jestli chodí a vrátím ho na původní zub. Potom ho namontuju zpět bez pružiny  a nakonec dám pružinu s matkou, protočim kolem a startuju. Já si bez namontovanýho šponováku netroufnu kvedlat s klikou i když vim, že se to tak někde píše, bojim, bojim.bigsmilesurprisedsmile1

Filous (Člen)
26.03.2009 08:23:07
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

Pajk psal:

Před demontáží šponováku vyndám pružinu, pak ho demontuju z bloku, zjistim kolik zubů je vyjetej ven, hejbnu s nim tam a zpět jestli chodí a vrátím ho na původní zub. Potom ho namontuju zpět bez pružiny  a nakonec dám pružinu s matkou, protočim kolem a startuju. Já si bez namontovanýho šponováku netroufnu kvedlat s klikou i když vim, že se to tak někde píše, bojim, bojim.bigsmilesurprisedsmile1

...tag to děláš blbje...měl bys ho dycky resetovat, ta pružina ho napne sama tag jag je potřeba...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
26.03.2009 08:26:59
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

...jo a technická...budu za Osirise...ste f "Technický", tagže si nechte ty kydy do "Diskuze", zrovna todle je dost choulostivej dotaz a dyby to tazatel udělal špatně skurvý si třeba motor...a to třeba jen proto, že nepochopí ironiji některejch votpovědí...fakt sem pro to zachovávat f týdle části diskuze aspoň trochu serijóznosti...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pajk (Člen)
26.03.2009 12:02:39
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

Možná né úplně správně, ale nemyslim si že když ho tam vrátíš přesně stejně vyjetej jak se vyndal a pak teprv péro že by se cokoliv mohlo podělat. Podle mě je jedno jestli šponovák dotlačí péro tam kam má a nebo jestli to udělám tím jak ho přitahuju a kort když je řetěz vyzáhlej chrastí a šponovák je těsně před přezkočením. Tady de vo to jak s tou klikou, zatočit či netočit bez nasazenýho šponováku?smile1

Filous (Člen)
26.03.2009 12:33:58
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

Pajk psal:

Možná né úplně správně, ale nemyslim si že když ho tam vrátíš přesně stejně vyjetej jak se vyndal a pak teprv péro že by se cokoliv mohlo podělat. Podle mě je jedno jestli šponovák dotlačí péro tam kam má a nebo jestli to udělám tím jak ho přitahuju a kort když je řetěz vyzáhlej chrastí a šponovák je těsně před přezkočením. Tady de vo to jak s tou klikou, zatočit či netočit bez nasazenýho šponováku?smile1

...jenže v tom "přesně stejně vyjetej" může nastat trabl, dyš se třeba spleteš...já vim, budeš argumentovat tym, že si pečlivej, ale je tam daleko vječí pravděpodobnost chyby, neš dyš necháš dělat pružinu svoji práci, vot toho tam je a máš definitivní jistotu, že máš rozvoďák napnutej tag jag má bejt...a třeba já si klikou točim a po votočení si znova spočitam, esi mam 24 pinů řetězu vot značky ke značce...při pomalym votáčení se nemusíš bát přeskočení...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pajk (Člen)
26.03.2009 13:37:38
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

Ta pravděpodobnost chyby tady je větší že spočítám blbě zuby a vyjedu ho víc, to je fakt. Ale na druhou stranu ani u tý pružiny si nemůžu bejt 100pro jistej že naopak třeba nedošponuje protože je měkká, může zdrovna jako na potvoru prasknout a hlavně ke konci šponováku už tolik netlačí a je to špatně taky.
Tímhle postupem to vyloučim a v počtu se seknout nesmím zdrovna tak jako se nesmíš seknout v počtu pinů po zatočení klikou.smile1 Pokud chci vysloveně jenom zkontrolovat napínák a nemám sundaný víko ventilů abych moh juknout jestli jsem na značkách tak s klikou asi netočit a vrátit napínák zpět protože pak si nemůžu bejt ničim jist, je to ták?smile1

osiris (Člen)
26.03.2009 14:06:00
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

...no není přece smile1 ...pochop že tím nemusíš protáčet ale stačí jen vymezit vůle, čili s tím hneš jen kousek ...jakmile ho vyndáš, rozpůlit ho a zpátky dát samotnej spodek (zatlačenej) a pak až zašroubovat péro, je to tak přece jistota dokonalosti smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pajk (Člen)
26.03.2009 18:22:07
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

Kuwa to jsem z toho jelen, vejš se psalo točit klikou do prava, Filous taky točí a ještě počítá piny a teď už stačí hnout enem kousek.smile1  Se dohodněte nésmile1

osiris (Člen)
26.03.2009 18:29:33
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

...hned od začátku jsem psal že kvůli vymezení vůle, tak když už seš tak technicky zdatnej že se tady bavíme o funkci a demontáži napínáku, tak myslím že víš co to znamená a jak je to myšlený smile1, mimochodem je úplně jedno jestli s tím otočíš 3 otáčky, nebo s tím jen hneš do záběru smile1 ...samo rukou, né startérem to by bylo ratata bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pajk (Člen)
26.03.2009 18:34:32
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

A to by to by byla teprv střelbabigsmile

losmiros (Člen)
29.03.2009 20:33:39
Offline

Re: a kde je ta kulicka?

toz dik za info kluci

ja jsem to nezresetoval, vytahnul, podival a zase vrazil, jsem si myslel jak to je tak to tam vratim a bude

takze si to zas znovu rozdelam, to bude radostibad a zresetuju


on the road

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr