Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » NADĽUDSKÝ VÝKON...

alex (Člen)
24.03.2009 18:25:08
Offline

NADĽUDSKÝ VÝKON...

Syn se ptá jednoho dne svého otce: Tati, chceš se se mnou zúčastnit maratonu?
Otec měl sice nemocné srdce, ale i přesto odpověděl...ano...
A tak se rozhodli, ze se společné přihlásí na maraton...
...za nedlouho se pta syn otce: "Tati, co myslíš,můžeme se přihlásit na Ironmana?" Otec odpověděl..."ano...ale je to nejtěžší­ triatlon světa,který se koná každoročně na Havai... závodníci v něm musí­ uplavat 3.86 km, ujet na kole 180,2 km a uběhnout 43,19 km..přes celej ostrov..."
Otec i syn se stali jedním tělem, aby se mohli zúčastnit....
A teď se podívej na video...(se zvukem a s KAPESNÍKEM...)


http://www.tangle.com/view_video.php?vi … dd9ea45513


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
ross (Člen)
24.03.2009 19:10:51
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

američani mě vždycky citově rozsekajísurprised


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Frodo89 (Člen)
24.03.2009 19:14:27
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Paka


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Petr (Člen)
24.03.2009 19:30:49
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

pokud to je pravda, klobouk dolu..


tož tak..
barynek (Člen)
24.03.2009 20:22:59
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

jj, viděl jsem a je to hukot, je vidět, že rodič udělá pro svý dítě cokoliv!good
prostě táta machr a pro mě hrdina, že dokázal něco takovýho synovi splnitgood


Bandit 4EVER!!!
Hanz (Člen)
24.03.2009 23:48:58
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Táta opravdu frajer goodgoodgood


WD club member...
Baltazar (Člen)
25.03.2009 07:23:19
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

masakrgood


The father of the little princess of the dawn
K.a.s.y.m. (Člen)
25.03.2009 07:30:33
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

todle mi hlava nebereidontknow


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
LukinB6 (Člen)
25.03.2009 08:01:00
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Obdivuji a smekám a souhlasím s tím že co by rodič neudělal pro své dítě. Zvláště když je takhle postižená a ze života toho moc nemá.goodgoodgood


GSX1250FA
Lihy (Člen)
25.03.2009 08:16:09
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

LukinB6 psal:

Obdivuji a smekám a souhlasím s tím že co by rodič neudělal pro své dítě. Zvláště když je takhle postižená a ze života toho moc nemá.goodgoodgood

No já nevim... mi to spíš připadá jak nehorázná egomasáž toho fogina...nějak v tom postrádám smysl pro toho kluka, ale třeba se mejlim. Vono zdravýho člověka by asi sralo že se s nim někdo musí takhle vláčet, ale von ten kluk asi taky uplně normální nebude...takže kdo ví.

Každopádně život na kokotbad

Peka (Člen)
25.03.2009 08:18:29
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

kurva to je machr good


B12 neni uz je autobus :)
Šárka (Člen)
25.03.2009 08:25:39
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

smile2smekám. fakt Táta s velkim Tgoodgoodgood


Obtížné neznamená nepřekonatelné
barynek (Člen)
25.03.2009 08:29:57
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Lihy psal:
LukinB6 psal:

Obdivuji a smekám a souhlasím s tím že co by rodič neudělal pro své dítě. Zvláště když je takhle postižená a ze života toho moc nemá.goodgoodgood

No já nevim... mi to spíš připadá jak nehorázná egomasáž toho fogina...nějak v tom postrádám smysl pro toho kluka, ale třeba se mejlim. Vono zdravýho člověka by asi sralo že se s nim někdo musí takhle vláčet, ale von ten kluk asi taky uplně normální nebude...takže kdo ví.

Každopádně život na kokotbad

jako určitě v tom něco jako masírka bude, ale představ si, že tě o to samý poždádá tvoje vlastní dítě, napadlo by tě mu říct ne??


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
25.03.2009 08:44:23
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

...já myslím že bych mu to i řek, stejně jako kdyby se mě zeptal jestli může letět na měsíc, vysvětlil bych mu že některý sny jsou reálně nesplnitelný smile1
...v tomhle jsem liha trošku pochopil, i když samo nic proti akci nemám, smekám a obdivuju ho


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ross (Člen)
25.03.2009 08:45:26
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

propaganda

američan mě rozbrečí až přestane osvobozovat svět a bude jezdit 1,2-kou

otec je asi machr, ale víc bych v tom nehledal

kluk je zavřenej v ústavu, fotr světák si chce na stáří uklidnit svědomí a veme kluka kolem světa


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Vidle (Člen)
25.03.2009 09:01:41
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Klobouk dolů za tu myšlenku i když si myslím , že kluk z toho moc neměl  ...

K.a.s.y.m. (Člen)
25.03.2009 09:03:53
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

no spíš se divim ,že ho takhle nechali narodit


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
radulka (Člen)
25.03.2009 09:08:54
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Tak jsem si zaplakala, tomu já říkám láskagood


co kdyby....
Lihy (Člen)
25.03.2009 09:33:14
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

barynek psal:
Lihy psal:
LukinB6 psal:

Obdivuji a smekám a souhlasím s tím že co by rodič neudělal pro své dítě. Zvláště když je takhle postižená a ze života toho moc nemá.goodgoodgood

No já nevim... mi to spíš připadá jak nehorázná egomasáž toho fogina...nějak v tom postrádám smysl pro toho kluka, ale třeba se mejlim. Vono zdravýho člověka by asi sralo že se s nim někdo musí takhle vláčet, ale von ten kluk asi taky uplně normální nebude...takže kdo ví.

Každopádně život na kokotbad

jako určitě v tom něco jako masírka bude, ale představ si, že tě o to samý poždádá tvoje vlastní dítě, napadlo by tě mu říct ne??

Ježiš ten emotivní canc ste vzali kde? patrně to bylo napsaný v řetězovim mailu...
Ani mi nepříde ten "kluk" (v uvozovkách proto že mi spíš přídou jak bráchové) by byl až tak divně dementní, že by si někde něco přečet o závodu, uvažoval o nějakym přihlašování a přitom nechápal, že neni schopnej se toho zůčasnit jinak než jen jako závaží.
Jestli chtěl sportovat, tak i pro postižený je možnost...
Fakt mi to příde jako akce toho otce či co je to.

barynek (Člen)
25.03.2009 10:06:52
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

To Lihy - do toho člověka nevidíš, třeba je to trochu jinak (nevím to a byť ta šance je minimální, což si myslím i já, tak se to mohlo stát)..
ale co už, ten chlap má obdiv a řešit jestli to udělal pro svý vlastní zviditelnění mi přijde jako plkání o ničem.


Bandit 4EVER!!!
Inženýrek (Člen)
25.03.2009 13:36:18
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Ja bych rek, ze ten typan toho iron mana proste odmakal a nekdo tenhle jeho pribeh vzal, a doplnil pred video emotivni text. Nemusel to byt ani jeho syn, nebo treba ani nikdo z rodiny. To je jedno.
Kazdopadne je to borec.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
bery (Člen)
25.03.2009 16:39:44
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

typuju to tyky na bratry
jestli je to pravda
a byl to jejich splnitelný sen
tak se hluboko klanímgood


momentalně zavostalej
SLUGI (Člen)
25.03.2009 17:04:06
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

... neřeším ňáký doprovodný texty a dohady headshake
... video sem viděl už před lety a ten chlap je prostě BOREC goodgoodgood


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
RadkaB6 (Člen)
25.03.2009 20:42:42
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Američany nesnáším, nicméně ať je ten člověk odkudkoliv a i kdyby si chtěl jen namastit ego nebo uklidnit svědomí podle některých z vás, kdo by to dokázal???

goodJá smekám!


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
zrzule (Člen)
25.03.2009 20:52:35
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Lihy psal:
LukinB6 psal:

Obdivuji a smekám a souhlasím s tím že co by rodič neudělal pro své dítě. Zvláště když je takhle postižená a ze života toho moc nemá.goodgoodgood

No já nevim... mi to spíš připadá jak nehorázná egomasáž toho fogina...nějak v tom postrádám smysl pro toho kluka, ale třeba se mejlim. Vono zdravýho člověka by asi sralo že se s nim někdo musí takhle vláčet, ale von ten kluk asi taky uplně normální nebude...takže kdo ví.

Každopádně život na kokotbad

je vidět že jsis ještě žádnýho prcka neudělal nebo o tom nevíš.........

jinak kluk je sice mentálně retardovanej ale radost a okolí vnímá...

kdybych se někdy někde vymlátila tak ža by mi v tý hlavě zbylo asi tak jako tomu klukovi tak bych taky chtěla vozit na sajt káře....goodgoodgood

myslím že by to nikdo z nás nedokázal i bez kluka.....
goodgoodgood


A je to!!
Fresh Man (Člen)
25.03.2009 21:38:13
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

zrzule psal:
Lihy psal:
LukinB6 psal:

Obdivuji a smekám a souhlasím s tím že co by rodič neudělal pro své dítě. Zvláště když je takhle postižená a ze života toho moc nemá.goodgoodgood

No já nevim... mi to spíš připadá jak nehorázná egomasáž toho fogina...nějak v tom postrádám smysl pro toho kluka, ale třeba se mejlim. Vono zdravýho člověka by asi sralo že se s nim někdo musí takhle vláčet, ale von ten kluk asi taky uplně normální nebude...takže kdo ví.

Každopádně život na kokotbad

je vidět že jsis ještě žádnýho prcka neudělal nebo o tom nevíš.........

jinak kluk je sice mentálně retardovanej ale radost a okolí vnímá...

kdybych se někdy někde vymlátila tak ža by mi v tý hlavě zbylo asi tak jako tomu klukovi tak bych taky chtěla vozit na sajt káře....goodgoodgood

myslím že by to nikdo z nás nedokázal i bez kluka.....
goodgoodgood

jasně každej mentál je štastnější než mi...a má ze života strašnou radost.....hlavně ty uslintaný v pemprskáchheadshake
   
jezdil sem s Jedličkárnou na dětský tábory(jako dozor a snažil se je zapojit mezi norm lidi)... vim vo čem to je... neštastná rodina
a mentál... ten je štastnej i za rohlikgood

ale to že ten fotr je frajer nepopírám   i když mi to videjo nefachá...


Bandit pičo
zrzule (Člen)
25.03.2009 21:49:00
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Fresh Man psal:
zrzule psal:
Lihy psal:


No já nevim... mi to spíš připadá jak nehorázná egomasáž toho fogina...nějak v tom postrádám smysl pro toho kluka, ale třeba se mejlim. Vono zdravýho člověka by asi sralo že se s nim někdo musí takhle vláčet, ale von ten kluk asi taky uplně normální nebude...takže kdo ví.

Každopádně život na kokotbad

je vidět že jsis ještě žádnýho prcka neudělal nebo o tom nevíš.........




jinak kluk je sice mentálně retardovanej ale radost a okolí vnímá...

kdybych se někdy někde vymlátila tak ža by mi v tý hlavě zbylo asi tak jako tomu klukovi tak bych taky chtěla vozit na sajt káře....goodgoodgood

myslím že by to nikdo z nás nedokázal i bez kluka.....
goodgoodgood

jasně každej mentál je štastnější než mi...a má ze života strašnou radost.....hlavně ty uslintaný v pemprskáchheadshake
   
jezdil sem s Jedličkárnou na dětský tábory(jako dozor a snažil se je zapojit mezi norm lidi)... vim vo čem to je... neštastná rodina
a mentál... ten je štastnej i za rohlikgood

ale to že ten fotr je frajer nepopírám   i když mi to videjo nefachá...

o tom se bavíme že fotr je frajer........

jen si myslím že ten dementík to vnímal no........


ale jelikož znám tvůj kontroverzní názor na tyhle lidi tak je to jedno žéééééébigsmile


A je to!!
alex (Člen)
25.03.2009 22:07:54
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Chlapi, vas vobec nenapadlo, ze ten chalan z videa vobec nemusi byt (ako vy pisete) "mental" ale moze mat chorobu nazyvanu svalova atrofia??? Vtedy clovek robi nekontrolovatelne pohyby, kruti rukami, nohami, ale mentalne je uplne v poriadku ako ostatni ludia okolo... Aj clovek po havarii ci na aue alebo motorke moze takto vyzerat...
Mal som kamarata po nahode na motorke vyse roka v kome, ku podivu sa prebral a vyzeral podobne...
Vela ludi poklada ineho cloveka, ktory je nejako odlisny od "standardu" za mentalne postihnuteho...
To je nieco podobne, ako ked niekto v meste na ulici upadne do bezvedomia (zkolabuje)... Nespocetne vela ludi si pomysli "Zasa dalsi opilec..."

Mna toto video dostalo, uvedomil som si, ze aj telesne, alebo inak postihnuti ludia su ludia... Preto som vytvoril tuto temu aj pre Vas...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
alex (Člen)
25.03.2009 22:18:52
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Pozrite si este toto video, mozno pochopite, ze mental nie je... okamih v case 2min.53sek Vas mozno presvedci...
http://www.youtube.com/watch?v=REjt3Rva … re=related


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Fresh Man (Člen)
25.03.2009 23:36:43
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

alex psal:

Chlapi, vas vobec nenapadlo, ze ten chalan z videa vobec nemusi byt (ako vy pisete) "mental" ale moze mat chorobu nazyvanu svalova atrofia??? Vtedy clovek robi nekontrolovatelne pohyby, kruti rukami, nohami, ale mentalne je uplne v poriadku ako ostatni ludia okolo... Aj clovek po havarii ci na aue alebo motorke moze takto vyzerat...
Mal som kamarata po nahode na motorke vyse roka v kome, ku podivu sa prebral a vyzeral podobne...
Vela ludi poklada ineho cloveka, ktory je nejako odlisny od "standardu" za mentalne postihnuteho...
To je nieco podobne, ako ked niekto v meste na ulici upadne do bezvedomia (zkolabuje)... Nespocetne vela ludi si pomysli "Zasa dalsi opilec..."

Mna toto video dostalo, uvedomil som si, ze aj telesne, alebo inak postihnuti ludia su ludia... Preto som vytvoril tuto temu aj pre Vas...

po úraze... no děkuju... smrt jediná volba
a tim spíš dyš seš mentálně v pohoděbad
vo tom sem se nějak zmínil... qvalita životagood


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
26.03.2009 09:04:10
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

alex psal:

Pozrite si este toto video, mozno pochopite, ze mental nie je... okamih v case 2min.53sek Vas mozno presvedci...
http://www.youtube.com/watch?v=REjt3Rva … re=related

na co mu dával tu přilbu idontknow
jj tatík má mindrák... škoda že to usilí nevynaložil na něco pořádnýho... ale silnej asi bude... good


Bandit pičo
Lihy (Člen)
26.03.2009 09:21:16
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

alex psal:

Pozrite si este toto video, mozno pochopite, ze mental nie je... okamih v case 2min.53sek Vas mozno presvedci...
http://www.youtube.com/watch?v=REjt3Rva … re=related

No sorry, ale to mě spíš utvrzuje v tom že je. Nebo myslíš že je to z promoce na  Cambridge? bigsmile
Hele mám na to stejnej názor jako Freš.

PALOUS (Člen)
26.03.2009 09:32:30
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

to by mě mohlo tahat makumbu kerý mu to je na salámu  jak gumovýho kačera za sebousickjediný pozitivum vidím snad jen v tom,že se vo něj taťka stará dobřegoodjinak to je magorismusidontknow


Jebat motorky :-)
zrzule (Člen)
26.03.2009 11:32:26
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Lihy psal:
alex psal:

Pozrite si este toto video, mozno pochopite, ze mental nie je... okamih v case 2min.53sek Vas mozno presvedci...
http://www.youtube.com/watch?v=REjt3Rva … re=related

No sorry, ale to mě spíš utvrzuje v tom že je. Nebo myslíš že je to z promoce na  Cambridge? bigsmile
Hele mám na to stejnej názor jako Freš.

lihy:když se podívám na nějaký fotky ze srazů tak pochybuju i o tom že máme dokončený základní vzdělání....

nevim jakej vy můžete mít názor když jste nikdy nic takovýho nezažili a takovej závod by jste nedali ani v junior verzibigsmile

jenom silácký keci to jsou pánovégoodgood


A je to!!
osiris (Člen)
26.03.2009 11:38:52
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

...hele vílo, v poho a tam i zpátky klíďo, jen kdyby to bylo moto a vodní skůtr bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ross (Člen)
26.03.2009 11:40:56
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

zrzule psal:

nevim jakej vy můžete mít názor když jste nikdy nic takovýho nezažili a takovej závod by jste nedali ani v junior verzibigsmile

jenom silácký keci to jsou pánovégoodgood

znám člověka, kterej zná člověka a jeho kámoš prej maraton udělalsurprised

bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
zrzule (Člen)
26.03.2009 11:50:32
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

ross psal:
zrzule psal:

nevim jakej vy můžete mít názor když jste nikdy nic takovýho nezažili a takovej závod by jste nedali ani v junior verzibigsmile

jenom silácký keci to jsou pánovégoodgood

znám člověka, kterej zná člověka a jeho kámoš prej maraton udělalsurprised

bigsmile

drahý  já mluvím o iron manovi.....máš nějakýho kramaáda kterej má znýmho od kluka kterej má bráchu co toho kluka zná????bigsmilebigsmilebigsmile


A je to!!
ross (Člen)
26.03.2009 11:54:56
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

zrzule psal:
ross psal:
zrzule psal:

nevim jakej vy můžete mít názor když jste nikdy nic takovýho nezažili a takovej závod by jste nedali ani v junior verzibigsmile

jenom silácký keci to jsou pánovégoodgood

znám člověka, kterej zná člověka a jeho kámoš prej maraton udělalsurprised

bigsmile

drahý  já mluvím o iron manovi.....máš nějakýho kramaáda kterej má znýmho od kluka kterej má bráchu co toho kluka zná????bigsmilebigsmilebigsmile

jasně, chceš s ním seznámit? bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
zrzule (Člen)
26.03.2009 13:35:20
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

osiris psal:

...hele vílo, v poho a tam i zpátky klíďo, jen kdyby to bylo moto a vodní skůtr bigsmile

osííí: tak to zorganizujem na nějakým srazu jako pičo tajnej závod a třeba vyhraješ medajlibigsmilebigsmile

ross: snad ani radši néé bigsmilebigsmile


A je to!!
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 13:47:40
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

alex psal:

Chlapi, vas vobec nenapadlo, ze ten chalan z videa vobec nemusi byt (ako vy pisete) "mental" ale moze mat chorobu nazyvanu svalova atrofia??? Vtedy clovek robi nekontrolovatelne pohyby, kruti rukami, nohami, ale mentalne je uplne v poriadku ako ostatni ludia okolo...

To neni svalová atrofie ale "tanec sv.Víta". Při tý atrofii je člověk rád, že vůbec krapet končetinou pohneidontknowsmile2
Každopádně fyzický postižení neznamená mentální postižení...Nikdo neví co se těm lidem honí hlavou...Ale před taťkou klobouk dolu.good


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Lihy (Člen)
26.03.2009 13:48:59
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

zrzule psal:
Lihy psal:
alex psal:

Pozrite si este toto video, mozno pochopite, ze mental nie je... okamih v case 2min.53sek Vas mozno presvedci...
http://www.youtube.com/watch?v=REjt3Rva … re=related

No sorry, ale to mě spíš utvrzuje v tom že je. Nebo myslíš že je to z promoce na  Cambridge? bigsmile
Hele mám na to stejnej názor jako Freš.

lihy:když se podívám na nějaký fotky ze srazů tak pochybuju i o tom že máme dokončený základní vzdělání....

nevim jakej vy můžete mít názor když jste nikdy nic takovýho nezažili a takovej závod by jste nedali ani v junior verzibigsmile

jenom silácký keci to jsou pánovégoodgood

Hele nikde sem nepsal že by to nebyl výkon, jen se pozastavuju nad smyslem tý akce. Bylo by to stejný jako kdyby to dal s pytlem cementu.

zrzule (Člen)
26.03.2009 13:52:04
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

lihy: to je právě to co nemůžeš tvrdit ani ty ani nikdo jinej....mohl jsis všimnout že ten kluk mává když přijíždějí do cíle ........pytel jsem nikdy mávat neviděla....

nemám tyhle silácký řeči ráda......to jako postižený zavřít někam do holý místosti ...protože nic nevnímají????? tak to myslíš???idontknowidontknow


A je to!!
PALOUS (Člen)
26.03.2009 14:07:45
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

ross psal:
zrzule psal:

nevim jakej vy můžete mít názor když jste nikdy nic takovýho nezažili a takovej závod by jste nedali ani v junior verzibigsmile

jenom silácký keci to jsou pánovégoodgood

znám člověka, kterej zná člověka a jeho kámoš prej maraton udělalsurprised

bigsmile

hele mám dva roky ve cvokárně a vím,že kdyš budeš kalit jak hovado imrvére na plech a pak vysadíš(ale aš vopraudu po pořádný kalbě tak 3 měsíce f kuse)tak na tebe skočí delírka a dochtoři říkaly,že prej to je takovej masakr na tělo jak kdybys netrénovanej běžel maratongoodjá ho vodběhlej mám v želivu a na druhej sem se nedostal bo sem z asfaltu vytrhával diamantybigsmileje fak že sem s toho nezbohat finančně ale duševněbigsmile


Jebat motorky :-)
Lihy (Člen)
26.03.2009 14:13:22
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

zrzule psal:

lihy: to je právě to co nemůžeš tvrdit ani ty ani nikdo jinej....mohl jsis všimnout že ten kluk mává když přijíždějí do cíle ........pytel jsem nikdy mávat neviděla....

nemám tyhle silácký řeči ráda......to jako postižený zavřít někam do holý místosti ...protože nic nevnímají????? tak to myslíš???idontknowidontknow

jaký silácký řeči? Co to má co společnýho s nějakym siláctvim???
a z čeho si vydedukovala ty ostatní věci? idontknow
Jestli to potřebuješ nějak rozvláčněji vysvětlit, tak dobrá. Myslim že ten kluk by mával upně stejně na obyčejnym výletu s rodinou a byl by uplně stejně šťastnej, né-li šťastnější, než když ho někdo hodí do člunu, kde sám leží na dně a vláčí ho za sebou, pak ho drapne nahodí ho na vozejk a s funěnim někam běží..... Myslim že daleko víc by si užil kdyby někam normálně šli nebo jeli kouknout na něco zajímavýho a povídali si s nim.

PALOUS (Člen)
26.03.2009 14:14:42
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Lihy psal:
zrzule psal:

lihy: to je právě to co nemůžeš tvrdit ani ty ani nikdo jinej....mohl jsis všimnout že ten kluk mává když přijíždějí do cíle ........pytel jsem nikdy mávat neviděla....

nemám tyhle silácký řeči ráda......to jako postižený zavřít někam do holý místosti ...protože nic nevnímají????? tak to myslíš???idontknowidontknow

jaký silácký řeči? Co to má co společnýho s nějakym siláctvim???
a z čeho si vydedukovala ty ostatní věci? idontknow
Jestli to potřebuješ nějak rozvláčněji vysvětlit, tak dobrá. Myslim že ten kluk by mával upně stejně na obyčejnym výletu s rodinou a byl by uplně stejně šťastnej, né-li šťastnější, než když ho někdo hodí do člunu, kde sám leží na dně a vláčí ho za sebou, pak ho drapne nahodí ho na vozejk a s funěnim někam běží..... Myslim že daleko víc by si užil kdyby někam normálně šli nebo jeli kouknout na něco zajímavýho a povídali si s nim.

třeba na útesevil


Jebat motorky :-)
KONY (Člen)
26.03.2009 14:18:52
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Ty woe, reakce některých lidí mne nepřestávají udivovat. 99% lidí by to nedalo ani SINGL. To že toho kluka vláčel?...ať už je to jak chce....veliká poklona před tím pánem good


"Zkušenost?...to je pičovina, kterou podruhé neuděláš"
Lihy (Člen)
26.03.2009 14:24:58
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

KONY psal:

Ty woe, reakce některých lidí mne nepřestávají udivovat. 99% lidí by to nedalo ani SINGL. To že toho kluka vláčel?...ať už je to jak chce....veliká poklona před tím pánem good

Jo taky nepřestávám zírat kolik lidí neni schono pochopit význam textusurprisedheadshake

zrzule (Člen)
26.03.2009 14:28:55
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

PALOUS psal:
Lihy psal:
zrzule psal:

lihy: to je právě to co nemůžeš tvrdit ani ty ani nikdo jinej....mohl jsis všimnout že ten kluk mává když přijíždějí do cíle ........pytel jsem nikdy mávat neviděla....

nemám tyhle silácký řeči ráda......to jako postižený zavřít někam do holý místosti ...protože nic nevnímají????? tak to myslíš???idontknowidontknow

jaký silácký řeči? Co to má co společnýho s nějakym siláctvim???
a z čeho si vydedukovala ty ostatní věci? idontknow
Jestli to potřebuješ nějak rozvláčněji vysvětlit, tak dobrá. Myslim že ten kluk by mával upně stejně na obyčejnym výletu s rodinou a byl by uplně stejně šťastnej, né-li šťastnější, než když ho někdo hodí do člunu, kde sám leží na dně a vláčí ho za sebou, pak ho drapne nahodí ho na vozejk a s funěnim někam běží..... Myslim že daleko víc by si užil kdyby někam normálně šli nebo jeli kouknout na něco zajímavýho a povídali si s nim.

třeba na útesevil

jen mluvím o to že nedokážeš posoudit co vnímá a co ne. z čeho má radost a z čeho ne.

jinak ze siláctvím to nic společného némá...to se jen tak říká víš...

jinak se nenech vytočit jako jábigsmilebigsmileheadshake


A je to!!
Lihy (Člen)
26.03.2009 14:38:58
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

zrzule psal:
PALOUS psal:
Lihy psal:


jaký silácký řeči? Co to má co společnýho s nějakym siláctvim???
a z čeho si vydedukovala ty ostatní věci? idontknow
Jestli to potřebuješ nějak rozvláčněji vysvětlit, tak dobrá. Myslim že ten kluk by mával upně stejně na obyčejnym výletu s rodinou a byl by uplně stejně šťastnej, né-li šťastnější, než když ho někdo hodí do člunu, kde sám leží na dně a vláčí ho za sebou, pak ho drapne nahodí ho na vozejk a s funěnim někam běží..... Myslim že daleko víc by si užil kdyby někam normálně šli nebo jeli kouknout na něco zajímavýho a povídali si s nim.

třeba na útesevil

jen mluvím o to že nedokážeš posoudit co vnímá a co ne. z čeho má radost a z čeho ne.

jinak ze siláctvím to nic společného némá...to se jen tak říká víš...

jinak se nenech vytočit jako jábigsmilebigsmileheadshake

Vytáčí mě že musim fur něco vysvětlovat, jak co myslim.

jinak "..to se jen tak říká víš..." aby to mělo v tomhle kontextu smysl, tak by se dalo říc třeba že to jsou planý řeči, nebo prdy do vody....
Když nějaký ustáleny slovní spojení nemá s danou situací nic společnýho, je pak uplně nesmysl ho používat.
To je jako bych řikal, že třeba Filous měl silácký řeči že posnídal kafe a cigáro....prostě píčovina

PALOUS (Člen)
26.03.2009 14:40:47
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Zrzuklo to neřeš já na ně mám názor negativní páč sem s nima strávil několik měsíců na jednom oddělení a kdyš jich je víc jak jeden tak máš větší strach neš z jednoho a proto se nechci a nebudu schovávat za svůj názor na něbad


Jebat motorky :-)
zrzule (Člen)
26.03.2009 14:46:15
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

lihy: asi se neumíš vyjadřovat když to pořád musíš vysvětlovatbigsmilebigsmile

jinak když řekneš " silácký řeči" neznamá to že to musí být ve spojení se sílou...

ale nemusíš tak vyšilovatsmile2bigsmilebigsmile...já už tě nebudu zlobit pane lihyheadshakebigsmile

Palous: na těch horách co jsme byli v deštný.....taky takovej malej ústav ne????? A jakou jsme měli radostbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


A je to!!
Lihy (Člen)
26.03.2009 14:50:50
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

zrzule psal:

lihy: asi se neumíš vyjadřovat když to pořád musíš vysvětlovatbigsmilebigsmile

jinak když řekneš " silácký řeči" neznamá to že to musí být ve spojení se sílou...

ale nemusíš tak vyšilovatsmile2bigsmilebigsmile...já už tě nebudu zlobit pane lihyheadshakebigsmile

Palous: na těch horách co jsme byli v deštný.....taky takovej malej ústav ne????? A jakou jsme měli radostbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Ale já nevyšiluju, pouze sem se snažil ti to vysvětlit, ale vidim že kde nic neni ani smrt nebere...

osiris (Člen)
26.03.2009 14:57:03
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Lihy psal:

.............posnídal kafe a cigáro....prostě píčovina

...to taky řikám dyš u toho neni kobliha :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fresh Man (Člen)
26.03.2009 14:59:41
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Lihy psal:
zrzule psal:

lihy: asi se neumíš vyjadřovat když to pořád musíš vysvětlovatbigsmilebigsmile

jinak když řekneš " silácký řeči" neznamá to že to musí být ve spojení se sílou...

ale nemusíš tak vyšilovatsmile2bigsmilebigsmile...já už tě nebudu zlobit pane lihyheadshakebigsmile

Palous: na těch horách co jsme byli v deštný.....taky takovej malej ústav ne????? A jakou jsme měli radostbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Ale já nevyšiluju, pouze sem se snažil ti to vysvětlit, ale vidim že kde nic neni ani smrt nebere...

neřeš.. nechápou... mi máme jasno ! a sem rád že je nás aspon pár co vědí vo čem je život...ten chudák by mával i na hraně macochy... a to že má fotr mindrák a vláčího...jeho problem, pro mně je hráblej ale s těškou kondičku...!     houg...

jo a sem zastáncem eutanázije !!!!


Bandit pičo
Filous (Člen)
26.03.2009 15:03:08
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Lihy psal:
zrzule psal:
PALOUS psal:


třeba na útesevil

jen mluvím o to že nedokážeš posoudit co vnímá a co ne. z čeho má radost a z čeho ne.

jinak ze siláctvím to nic společného némá...to se jen tak říká víš...

jinak se nenech vytočit jako jábigsmilebigsmileheadshake

Vytáčí mě že musim fur něco vysvětlovat, jak co myslim.

jinak "..to se jen tak říká víš..." aby to mělo v tomhle kontextu smysl, tak by se dalo říc třeba že to jsou planý řeči, nebo prdy do vody....
Když nějaký ustáleny slovní spojení nemá s danou situací nic společnýho, je pak uplně nesmysl ho používat.
To je jako bych řikal, že třeba Filous měl silácký řeči že posnídal kafe a cigáro....prostě píčovina

...jááág píčovina, jááág silácký řeči, já to fakt snídalsurprised ...silácký by bylo, dybys řikal, že sem snídal štvrdlitrovýho turka ze dvouapůl žiček kafete se štyrma cukrama a k tomu hulil ručně balený 3/4 Javaanse...ba né ani tag né, páč přesně to sem snídalbigsmile ...a uš na to ser, akorát se do toho tym vysvjetlováním zamotávášidontknow ...prostě chlap je frajer, to mu nigdo neupírá, ale esi ten kluk naprosto jasně, svéprávně a srozumitelně neprojevil zájem táhnout se s tátou ňákym maratonem, tag ho měl rači vzít po vobjedě do zoogolický zahrady a večír mu na zahradě vopíct buřta...fertigcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
SLUGI (Člen)
26.03.2009 15:04:12
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

PALOUS psal:

Zrzuklo to neřeš já na ně mám názor negativní páč sem s nima strávil několik měsíců na jednom oddělení a kdyš jich je víc jak jeden tak máš větší strach neš z jednoho a proto se nechci a nebudu schovávat za svůj názor na něbad

... hele chlape a za co ses tam dostal idontknow surprised


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
PALOUS (Člen)
26.03.2009 15:04:47
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

osiris psal:
Lihy psal:

.............posnídal kafe a cigáro....prostě píčovina

...to taky řikám dyš u toho neni kobliha :))

tak tudle kombinaci sem preferoval teď na jednej staubje a Tajnýho kolega mě furt tvrdil,že to je smrtelná kombinace a že mě to zabijebigsmile


Jebat motorky :-)
ross (Člen)
26.03.2009 15:08:24
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

SLUGI psal:
PALOUS psal:

Zrzuklo to neřeš já na ně mám názor negativní páč sem s nima strávil několik měsíců na jednom oddělení a kdyš jich je víc jak jeden tak máš větší strach neš z jednoho a proto se nechci a nebudu schovávat za svůj názor na něbad

... hele chlape a za co ses tam dostal idontknow surprised

za odměnubigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
PALOUS (Člen)
26.03.2009 15:08:56
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

SLUGI psal:
PALOUS psal:

Zrzuklo to neřeš já na ně mám názor negativní páč sem s nima strávil několik měsíců na jednom oddělení a kdyš jich je víc jak jeden tak máš větší strach neš z jednoho a proto se nechci a nebudu schovávat za svůj názor na něbad

... hele chlape a za co ses tam dostal idontknow surprised

no za vodměnu né?sem byl nejlepčíbigsmileskus vzít stojanovej popelník a rozprášit schůzi komoušůbigsmileno metál nedostaneš:-


Jebat motorky :-)
Lihy (Člen)
26.03.2009 15:17:10
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Filous psal:
Lihy psal:

Když nějaký ustáleny slovní spojení nemá s danou situací nic společnýho, je pak uplně nesmysl ho používat.
To je jako bych řikal, že třeba Filous měl silácký řeči že posnídal kafe a cigáro....prostě píčovina

...jááág píčovina, jááág silácký řeči, já to fakt snídalsurprised ...silácký by bylo, dybys řikal, že sem snídal štvrdlitrovýho turka ze dvouapůl žiček kafete se štyrma cukrama a k tomu hulil ručně balený 3/4 Javaanse...ba né ani tag né, páč přesně to sem snídalbigsmile ...

přesně to sem myslel....asi sem fakt tatarsmile2

Lihy (Člen)
26.03.2009 15:18:18
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

ps. máme raádi stejnou snídanibigsmile

Filous (Člen)
26.03.2009 15:28:19
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Lihy psal:

ps. máme raádi stejnou snídanibigsmile

...kam se serou vajíčka nebo rohlik máslembigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
26.03.2009 17:04:20
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

obdivuju a smekámgoodgoodgoodprostě frajer


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
alex (Člen)
26.03.2009 20:04:00
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
alex (Člen)
26.03.2009 20:53:32
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Tu je clanok o tom kamosovi, o ktorom som tu uz pisal:

http://lesk.cas.sk/cl/11246/102917/Nemy-krik

a tu je jeho webova stranka:

http://www.otas.borec.cz/index1.php


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
zrzule (Člen)
27.03.2009 17:19:18
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

lihy, freshman: na to už nic nenapíšete? kluk kterej nic nevnímá vystudoval školu .....hmmmgoodgood

a komunikuje přes kompsurprised


A je to!!
Fresh Man (Člen)
27.03.2009 20:34:36
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

zrzule psal:

lihy, freshman: na to už nic nenapíšete? kluk kterej nic nevnímá vystudoval školu .....hmmmgoodgood

a komunikuje přes kompsurprised

to si ty taky vyštudovala bigsmile


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
27.03.2009 20:35:57
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

ten musí bejt ale štastnej že ho někdo furt musí vláčet jak pytel!!!!


Bandit pičo
sonyk (Člen)
28.03.2009 10:52:44
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

malo co  mi vzene slzy do oci. tohle je dokonaly, Hrdina otec.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
zrzule (Člen)
28.03.2009 20:19:38
Offline

Re: NADĽUDSKÝ VÝKON...

Fresh Man psal:
zrzule psal:

lihy, freshman: na to už nic nenapíšete? kluk kterej nic nevnímá vystudoval školu .....hmmmgoodgood

a komunikuje přes kompsurprised

to si ty taky vyštudovala bigsmile

tak to jsme vyštudovali dvabigsmilebigsmile


A je to!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr