Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Hoši jsme bez vlády

Kakac (Člen)
24.03.2009 18:34:21
Offline

Hoši jsme bez vlády

Sláva bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilegood


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
osiris (Člen)
24.03.2009 18:41:30
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

...hlavně ať to co nejdýl vydrží ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
24.03.2009 18:43:09
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

... chaos, panika, anarchie   surprised 
...  bigsmile bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Ice (Člen)
24.03.2009 18:45:59
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

SLUGI psal:

... chaos, panika, anarchie   surprised 
...  bigsmile bigsmile

s vládou nebo bez, pořád stejněj bordel... akorát bez vlády mají další důvod zdražovat... koruna bude oslabovat... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Clockwork (Člen)
24.03.2009 18:53:35
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

a hu a hu a hu good

XJelen (Člen)
24.03.2009 18:55:01
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

a komu tim prospjejete co?!

a co teď? Jyrka?


Strýcfajtr !!!
Frodo89 (Člen)
24.03.2009 19:07:50
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Nevim čemu se radujete toto bezvladi nam muže maximalně tak uškodit ještě vic v teto Ekonomicko Bankovni kryzi.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Meloun (Člen)
24.03.2009 19:08:06
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Clockwork psal:

a hu a hu a hu good

..sovy v mazutu houkaj..surprised


PURE NAKED BIKE!
Lukaso2 (Člen)
24.03.2009 19:20:07
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

U některých to je jedno jestli vláda padla pořád u ních vládne baba .... idontknow


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/
redik27 (Člen)
24.03.2009 19:32:41
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Tak nám zabili Topolánka. To jsem moc zvědavej kam nás Paroubek dotáhne. Osobně si myslím, že jsme v prdeli a ještě to zaplatímepussy


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
jaryn (Člen)
24.03.2009 19:36:36
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Moc bych na Paroubkovo vítězství nevsázel...


God Gave me Everything I want
Clockwork (Člen)
24.03.2009 19:45:04
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Meloun psal:
Clockwork psal:

a hu a hu a hu good

..sovy v mazutu houkaj..surprised

videl si 300 ? idontknow

faitík (Člen)
24.03.2009 19:47:27
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Meloun psal:
Clockwork psal:

a hu a hu a hu good

..sovy v mazutu houkaj..surprised

...hů a hů a hůplně blbě koukajsurprised


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
mazo (Člen)
24.03.2009 19:47:55
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

my sme to mali rok alebo dva dozadu...
iba dokazali, ze ludom je aj bez ich "pomoci" dobre fuck


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Meloun (Člen)
24.03.2009 19:49:52
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Clockwork psal:
Meloun psal:
Clockwork psal:

a hu a hu a hu good

..sovy v mazutu houkaj..surprised

videl si 300 ? idontknow

Pochopitelně..smokin
Ale vzpomněl jsem si spíš na tohle..bigsmile
Jinak 300 jedině ve španělským dabingugood..ten českej je k zblitísick a kurví celej film..bad


PURE NAKED BIKE!
redik27 (Člen)
24.03.2009 20:01:06
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

jaryn psal:

Moc bych na Paroubkovo vítězství nevsázel...

Já nevím, důchodců je stále dost co musí platit poplatky


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Clockwork (Člen)
24.03.2009 20:04:00
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Meloun psal:
Clockwork psal:
Meloun psal:


..sovy v mazutu houkaj..surprised

videl si 300 ? idontknow

Pochopitelně..smokin
Ale vzpomněl jsem si spíš na tohle..bigsmile
Jinak 300 jedině ve španělským dabingugood..ten českej je k zblitísick a kurví celej film..bad

No ja preferuju ENG 5.1 dts,ale ve SP by to mohlo bejt htaky zajimavi.CZ je vopruz u kazdyho filmu smile1

Lihy (Člen)
24.03.2009 20:05:08
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

nevim co je na tom tak oslavování hodnýhoidontknow

Meloun (Člen)
24.03.2009 20:15:10
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Clockwork psal:
Meloun psal:
Clockwork psal:


videl si 300 ? idontknow

Pochopitelně..smokin
Ale vzpomněl jsem si spíš na tohle..bigsmile
Jinak 300 jedině ve španělským dabingugood..ten českej je k zblitísick a kurví celej film..bad

No ja preferuju ENG 5.1 dts,ale ve SP by to mohlo bejt htaky zajimavi.CZ je vopruz u kazdyho filmu smile1

Splaš to v tý špánině..je to bombagoodHlasy krásně seděj..i klapání huboubigsmile
Českej dabing je většinou skvělej..třeba Poslední skaut a první verze danbingu..jeden příklad za všechny..good

Pravda je ale,že to poslední dobou jde od 10 k 5..smile2


PURE NAKED BIKE!
barynek (Člen)
24.03.2009 20:19:43
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Lihy psal:

nevim co je na tom tak oslavování hodnýhoidontknow

no tady si musim dovolit souhlasit... jedna svině od koryta pryč, druhá se tam nacpe místo ní...headshakesicksick


Bandit 4EVER!!!
faitík (Člen)
24.03.2009 20:21:36
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

du takysick


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
inkvizitorr (Administrator)
24.03.2009 20:44:42
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

ten kdo teď oslavuje bezvládí nemůže mít všech pět pohromaděidontknowhelp


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
24.03.2009 20:51:19
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

A co anarchistésurprisedsmile1


God Save The Queen!
Lihy (Člen)
24.03.2009 20:54:42
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Kelly01 psal:

A co anarchistésurprisedsmile1

nebo vesmírní lidésurprised
bigsmile

VikecB12 (Člen)
24.03.2009 20:55:56
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Tady si člověk muže vybrat zlo,nebo větší zlosick To sme to dopracovali...smile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kakac (Člen)
24.03.2009 21:02:49
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

inkvizitorr psal:

ten kdo teď oslavuje bezvládí nemůže mít všech pět pohromaděidontknowhelp

Inkviz to není o tom že je bezvládí ,ale o tom že jsou modrý zlodějský straky v ass


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
inkvizitorr (Administrator)
24.03.2009 21:09:20
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Kakac psal:
inkvizitorr psal:

ten kdo teď oslavuje bezvládí nemůže mít všech pět pohromaděidontknowhelp

Inkviz to není o tom že je bezvládí ,ale o tom že jsou modrý zlodějský straky v ass

dokavaď tu nedojde k zásadní změně volebního systému tak, aby o bytí nebo nebytí vlády rozhodovali tři-čtyři poslanci většinou ze stran který se do parlamentu dostaly těsně nad pětiprocentní hranicí nemá dle mého názoru tenhle čin smysl....idontknow


doba je temná...
Clockwork (Člen)
24.03.2009 21:24:18
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

proste zijeme v posranym zrizeni ass

bery (Člen)
24.03.2009 21:29:41
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

ale to není pravda. systém za rovnováhu hlasů nemůže. ten nevolí, je to nástroj. volí voliči   bohužel z řad ods a jejích voličů přišlo málo k volbám. ta hranice jednoho hlasu a nebezpečí tu bylo od začátku. byla to otázka času. vždyt je to boj o koryta. tím neříkám, že mám z toho radost. jen tlustý za to nemůže. poslední dobou je to vystoupení žaka a bursíka, jakási pochybná rekonstrukce vlády po kraj. volbách, výstupy topola atd....
přístup k volbám je velmi důležitý a tam je veškerý prapůvod. nemuselo k tomu dojítsmile2


momentalně zavostalej
Ondráš (Člen)
24.03.2009 21:34:27
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

redik27 psal:

Já nevím, důchodců je stále dost co musí platit poplatky

Jenže víš co se děje s poplatkama? Víš jak to probíhá s platbama za recepty? Kdo na tom vydělává?surprised

headshake


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
redik27 (Člen)
24.03.2009 22:04:41
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Ondráš psal:
redik27 psal:

Já nevím, důchodců je stále dost co musí platit poplatky

Jenže víš co se děje s poplatkama? Víš jak to probíhá s platbama za recepty? Kdo na tom vydělává?surprised

headshake

S receptama nesouhlasím, ale asi se objednám u lékaře. Myslím, že tam za chvilku bude zase narváno. Zatím netrpím tím, že se probudím ve čtyři a nezaberu :)


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
WenzelB6 (Člen)
24.03.2009 22:31:49
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

inkvizitorr psal:

ten kdo teď oslavuje bezvládí nemůže mít všech pět pohromaděidontknowhelp

je to tak , doba je fakt temná. Jenže si volební systém usmažili podle svýho a fšem to tam náramně vyhovuje, Jirka nebo Mirka. Zaplať satan že sou rudoši tak neschopný a že už to nepřevrátěj.

Ondráš (Člen)
24.03.2009 22:42:10
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

redik27 psal:

S receptama nesouhlasím, ale asi se objednám u lékaře. Myslím, že tam za chvilku bude zase narváno. Zatím netrpím tím, že se probudím ve čtyři a nezaberu :)

No, já zase s poplatkama souhlasím, ale nesouhlasím s tím kam jdou z lékáren Bavím se jen o lécích ne o platbách lékařům. Do plateb lékařům nevidím.

A spím zatím dobře.evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Honza B12 (Člen)
24.03.2009 23:18:37
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

O krok blíž aby se na vládě podíleli komunisti sicksicksick

jennys (Člen)
25.03.2009 00:18:45
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Ať tam je kdokoliv, stejně je to jedno. A ježdění nezakážou, tak ať mi všechny ty prasata políbí. A kdyby náhodou, tak emigruju, třeba do Albánie, tam to bude superbigsmile

jardagsf (Člen)
25.03.2009 06:51:00
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

postreh ze zivota - rano prijdu do kolbenky a bavi se tam dva zaslouzili kolbenaci - jeden 50-55let(pravicak) a jeden duchodce(levicak):
P: tak nam svrhli vladu - ta vase strana...
L: hhhhmmmmm.......
P: tak to by chtelo flasku.....
takze bych rekl , ze prevazna vetsina lidi na to sere ........


MOTO KOZZI GRISO
Baltazar (Člen)
25.03.2009 07:28:27
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Kakac psal:
inkvizitorr psal:

ten kdo teď oslavuje bezvládí nemůže mít všech pět pohromaděidontknowhelp

Inkviz to není o tom že je bezvládí ,ale o tom že jsou modrý zlodějský straky v ass

Souhlas s Inkvizem good
a pro Kakace jen jednu otázku, kde vzal Standík Grosík svoje prašule? Si je asi nakakal což???idontknowidontknowidontknow


The father of the little princess of the dawn
inkvizitorr (Administrator)
25.03.2009 07:32:04
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

bery psal:

ale to není pravda. systém za rovnováhu hlasů nemůže. ten nevolí, je to nástroj. volí voliči   bohužel z řad ods a jejích voličů přišlo málo k volbám. ta hranice jednoho hlasu a nebezpečí tu bylo od začátku. byla to otázka času. vždyt je to boj o koryta. tím neříkám, že mám z toho radost. jen tlustý za to nemůže. poslední dobou je to vystoupení žaka a bursíka, jakási pochybná rekonstrukce vlády po kraj. volbách, výstupy topola atd....
přístup k volbám je velmi důležitý a tam je veškerý prapůvod. nemuselo k tomu dojítsmile2

to máš určitě pravdu, nicméně z toho je zřejmý, že pravice potřebuje alternativu bo pravicoví voliči kteří nechtějí volit ods prostě nemaj koho (muj případ třeba)... no a k tomu rozpočtení křesel podle procent.... myslim, že vítěz by měl dostat poměrně trochen víc křesel aby moh v klidu splnit za volební období co nasliboval a ať se pak ukáže, ale když po dvou letech může vládu svrhnout pár uplacenejch poslanců a ta se pak začne vymlouvat na to, že vládli jenom dva roky a pak zas opozice....idontknow dyk je to k ničemu v době předsednictví v eu budem timhle činem za blbce eště víc než teď bad mrdat na kokoty jako je paroubekfuck


doba je temná...
XJelen (Člen)
25.03.2009 07:36:46
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Baltazar psal:
Kakac psal:
inkvizitorr psal:

ten kdo teď oslavuje bezvládí nemůže mít všech pět pohromaděidontknowhelp

Inkviz to není o tom že je bezvládí ,ale o tom že jsou modrý zlodějský straky v ass

Souhlas s Inkvizem good
a pro Kakace jen jednu otázku, kde vzal Standík Grosík svoje prašule? Si je asi nakakal což???idontknowidontknowidontknow

Ale pussy normálně je vydělal surprised teda alespoň to tvrdil bigsmilebigsmilebigsmile
Doba nebude temná ale oranžová a toho se bojim...ještě jsem nestihl vyvolat hlasování o připojení Chebu k Bavorsku cifix..


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
25.03.2009 07:44:00
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

...je mi to fuck, seru na ně...na správy nekoukam, noviny uš sem si nekoupil asi dvacet let, vlastně asi naposledy, dyš sem musel přinýst do školy ňákou aktualitu, volit sem byl jednou za celej život, gdysi a mam takovou teoriji, že gdokolif se dostane k moci bude hrabat pot sebe, ať je červenej, modrej nebo vorandžovej a dyš sesaděj jednoho, příde další, tagže je to boj s vjetrnejma mlejnama...tomu že to myslej upřímně a dělaj to pro voliče a lid nevjeřim ani náhodou...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pšán (Člen)
25.03.2009 07:47:21
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

..asi tak..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
jaryn (Člen)
25.03.2009 07:54:19
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

souhlasím s Inkvizitorem. a Staník Grossů? a co třeba Pavlík Němců,pamatujete na někdejšího ministra spravedlnosti? a co Čunek,Langer a další ....Jedno kopyto vedle druhýho. Pravdou asi bude,že nic dobrýho nám tenhle stav nepřinese.ale na druhou stranu-můžeme se mít i hůř,nebo ne?


God Gave me Everything I want
Luk (Člen)
25.03.2009 08:08:44
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

inkvizitorr psal:

to máš určitě pravdu, nicméně z toho je zřejmý, že pravice potřebuje alternativu bo pravicoví voliči kteří nechtějí volit ods prostě nemaj koho (muj případ třeba)... no a k tomu rozpočtení křesel podle procent.... myslim, že vítěz by měl dostat poměrně trochen víc křesel aby moh v klidu splnit za volební období co nasliboval a ať se pak ukáže, ale když po dvou letech může vládu svrhnout pár uplacenejch poslanců a ta se pak začne vymlouvat na to, že vládli jenom dva roky a pak zas opozice....idontknow dyk je to k ničemu v době předsednictví v eu budem timhle činem za blbce eště víc než teď bad mrdat na kokoty jako je paroubekfuck

souhlasim a podepisuji v plnem rozsahugood

...a kdyz se Jirika zeptali, jestli chce volby uz v lete tak prej nene, prej az pristi rok na jareidontknow
kdyz pristi rok v lete mely bejt normalnefuck


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Peka (Člen)
25.03.2009 08:12:55
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

straka strida straku, tak to tady chodi a chodit bude nikdo s tim nic neudelate.
Jen se da rozlisit jak komu ta straka krade.


B12 neni uz je autobus :)
osiris (Člen)
25.03.2009 08:38:24
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

...samo že není "bezvládí" (i když je to jen pojem a stavu se to nikdy nepřiblíží) optimální, ale nešiřte tady ježišikriste mediální tlachy (jak už nám to novináři před nedávnem předvedli s finanční krizej která by se většiny odvětví zas tak moc nedotkla a spousta lidí by ji vůbec nepocejtilo) o fopa s evropským předsednictvím, boha vůbec nic se neděje, všechno jede dál, zas jen vyumělkovanej problém, my češi jsme v tomhle směru národ nahovno helpidontknow


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
25.03.2009 08:38:33
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

inkvizitorr psal:
bery psal:

ale to není pravda. systém za rovnováhu hlasů nemůže. ten nevolí, je to nástroj. volí voliči   bohužel z řad ods a jejích voličů přišlo málo k volbám. ta hranice jednoho hlasu a nebezpečí tu bylo od začátku. byla to otázka času. vždyt je to boj o koryta. tím neříkám, že mám z toho radost. jen tlustý za to nemůže. poslední dobou je to vystoupení žaka a bursíka, jakási pochybná rekonstrukce vlády po kraj. volbách, výstupy topola atd....
přístup k volbám je velmi důležitý a tam je veškerý prapůvod. nemuselo k tomu dojítsmile2

to máš určitě pravdu, nicméně z toho je zřejmý, že pravice potřebuje alternativu bo pravicoví voliči kteří nechtějí volit ods prostě nemaj koho (muj případ třeba)... no a k tomu rozpočtení křesel podle procent.... myslim, že vítěz by měl dostat poměrně trochen víc křesel aby moh v klidu splnit za volební období co nasliboval a ať se pak ukáže, ale když po dvou letech může vládu svrhnout pár uplacenejch poslanců a ta se pak začne vymlouvat na to, že vládli jenom dva roky a pak zas opozice....idontknow dyk je to k ničemu v době předsednictví v eu budem timhle činem za blbce eště víc než teď bad mrdat na kokoty jako je paroubekfuck

100% souhlas
jinak k tomu volení....vogo sem jednou volil zelený (to bylo jak se vobjevily) bo sem si řikal že ODS mě už sere a konečně je tu alternatýva.....no a pak sem jen čuměl jakejm kokotům sem to tam pomohlsick
Takže ač mě serou tak holt musim volit ODS...ke krajskejm sem teď nešel vůbec a jak to dopadlo...je tam ten poblijón Srát...poblijón, že když ho vidim, tak se mi chce blejtsick. A já nemůžu ani nadávat bo sem nevolil...smile2

Ale asi je to všechno jedno bo sou to čůra všichni a jen se hádaj a dělaj naschvály místo aby pracovali...nejrači bych jim do tý sněmovny hodil bednu fosforovech granátů, aby se jim rozsvítilobigsmile

nicola.foxx (Člen)
25.03.2009 08:39:08
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Tak za prvy panove, DO PICI s politikama a s politikou.
Za druhy = novej volebni system. Je jedno o kolik jsi vyhral jestli je to o desetinu procenta nebo o deset procent. Proste vyhral volby, tak musi mit vetsinu hlasu, at neni potreba vytvaret nefungujici koalice. Hotovo tecka. Pak muzzou prosazovat svuj volebni program pro kterej je lidi voli.
Souhlasim s Inkvizem. Pro Beryho = volebni ucast v roce 2006 byla nejvetsi za poslednich deset let, tak co tu placas neco o volicichidontknow
Je mi jedno kterej smejd tam sedi a jestli je modrej a nebo oranzovej a nebo rudej. Me jako volice zajima pouze to jak pracujou a jak to ovlini muj zivot a zivot mejch blizkejch.
Seru jim na nejaky vyjimky a ulevy na danich. At je to stejny absolutne pro vsechny a nikdo si nema co zavidet a narikat, jak se ma tamten lip nez ja. Pak uz je to jen o schopnostech a vuly pro sebe a rodinu neco udelat navic.
Porad se nam stat akorat zadluzuje a nesouhlasim s tim, ze se dluhy nemaj platit tak jak tvrdi Ing. Kreten Bradavice. At si to ten blb spocita na prstech jedny ruky a dojde mu, ze to stejne bude muset platit z toho co si nakradl (podle politickeho slovniku = vydelal).
Akorat se mi z toho vari chcanky a delaj bubliny v krvi. Seru na ne.fuck


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
XJelen (Člen)
25.03.2009 08:43:52
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Filous psal:

...je mi to fuck, seru na ně...na správy nekoukam, noviny uš sem si nekoupil asi dvacet let, vlastně asi naposledy, dyš sem musel přinýst do školy ňákou aktualitu, volit sem byl jednou za celej život, gdysi a mam takovou teoriji, že gdokolif se dostane k moci bude hrabat pot sebe, ať je červenej, modrej nebo vorandžovej a dyš sesaděj jednoho, příde další, tagže je to boj s vjetrnejma mlejnama...tomu že to myslej upřímně a dělaj to pro voliče a lid nevjeřim ani náhodou...

Je mi jasný, že je to většinou z bláta do louže, akorát mám pořád před sebou zážitky z dob nedávných, kdy třeba všechny pumpy zavřeli v osum večer a fertig až do rána, na Simála jsem kempoval tři dny před krámem, do Jugošky ti dovolili jet za odměnu, do DDR tě šacovali jak uprchlíka, a třeba takovýhle forum kde si každej plká jak se mu zlíbí by nám asi taky neprošlo, vo japonckejch motorkách ani nemluvim. A tohle všechno mám spojený s těma pánama, co z nás maj takovou prdel, že si ani nezměnili jméno tý svý partaje, a zrovna tihle pánové se pomalu a jistě dostávají zpátky do sedla a to mě mrazí. Takže ať jsou modrý lumpy nebo ne, pořád je to pro mě to nejmenší zlo.


Strýcfajtr !!!
Baltazar (Člen)
25.03.2009 08:45:50
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Já bych se na to ass co čověk to názor


KOLIK VÁM TO ŽERE???
jAKEJ VOLEJ,
NENÍ MOC 30000 KM, MÁM TO KOUPIT??


The father of the little princess of the dawn
fidoB6 (Člen)
25.03.2009 08:55:33
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Baltazar psal:

Já bych se na to ass co čověk to názor


KOLIK VÁM TO ŽERE???
jAKEJ VOLEJ,
NENÍ MOC 30000 KM, MÁM TO KOUPIT??

a koupit 6ku nebo 12ku?bigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Kakac (Člen)
25.03.2009 09:13:03
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Baltazar psal:
Kakac psal:
inkvizitorr psal:

ten kdo teď oslavuje bezvládí nemůže mít všech pět pohromaděidontknowhelp

Inkviz to není o tom že je bezvládí ,ale o tom že jsou modrý zlodějský straky v ass

Souhlas s Inkvizem good
a pro Kakace jen jednu otázku, kde vzal Standík Grosík svoje prašule? Si je asi nakakal což???idontknowidontknowidontknow

Pro Baltazara proč se motá Dalík kolem Topola což ?asi na něj něco má vždyť je to mafoš. Jak si může predseda vlády takovýho mafoše držet?
A Němec si si vybírá poplatky za mýto fuck
A co firma kolem bejvalýho ministra dopravy ? Pěkně se pakovalafuck
Mě je to jedno jsou to hajzli všichni ale někdo z nich mi aspoň něco dá (společný zdanění manželů a.p.),ale modroptáci slibovali nižší daně ale ve finále jsme na tom jako rodina hůř tak co?
Dělám odvádím daně do systému,to že mám platit u doktora mě nebolí jsem tam jednou za deset let.Ale kurvafuck  proč mají platit moji dva kluci kterejm je 3 a 5 roků to kurva nechápu ?!! Oni určitě ten systém zneužívaj fuck
A ty poplatky kdyby šli aspoň do pojišťoven,ale mizí u doktorů a lekárníkůfuck


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
fidoB6 (Člen)
25.03.2009 09:20:14
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Kakac psal:

A ty poplatky kdyby šli aspoň do pojišťoven,ale mizí u doktorů a lekárníkůfuck

A to nevíš, že o to míň platěj pojišťovny doktorum? Lékárny též nechápu, proč tam se maj platit poplatky (mít lékárnu je asi nejlepší byznys co může bejt)... A pojišťovny místo toho aby platili, tak takhle šetří na výdajích a kompenzujou to lidi ve formě těch poplatků... A to třeba nemocnice můžou bejt rády, když jim pojišťovna vůbec zaplatí, v lepších případej platí s hodně dlouhodobym zpožděnim... Doktor když má denně 20 lidí, tak mu to hodí 600kačen navíc (to fakt zbohatne jak prase vzhledem k tomu, jak je pojišťovna šulí)....


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Mour (Člen)
25.03.2009 09:20:55
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Kakac: ...společné zdanění manželů při stejné procentuelní daní je nedůvodné ( vyšlo by to vždy stejně jak sám, tak spolu)
S poplatkama s Tebou souhlasím ....18-60let ano , ostatní ne. Neústupem v tomto si vše ostatní ODS prohrála.

fidoB6 (Člen)
25.03.2009 09:23:02
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Poplatky by nemusely bejt vůbec....jen pojišťovna chce hrabat a hrabat...a vybírat od malejch dětí, to je zlodějina největší, to je fakt


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Lihy (Člen)
25.03.2009 09:26:33
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Kakac psal:
Baltazar psal:
Kakac psal:


Inkviz to není o tom že je bezvládí ,ale o tom že jsou modrý zlodějský straky v ass

Souhlas s Inkvizem good
a pro Kakace jen jednu otázku, kde vzal Standík Grosík svoje prašule? Si je asi nakakal což???idontknowidontknowidontknow

Pro Baltazara proč se motá Dalík kolem Topola což ?asi na něj něco má vždyť je to mafoš. Jak si může predseda vlády takovýho mafoše držet?
A Němec si si vybírá poplatky za mýto fuck
A co firma kolem bejvalýho ministra dopravy ? Pěkně se pakovalafuck
Mě je to jedno jsou to hajzli všichni ale někdo z nich mi aspoň něco dá (společný zdanění manželů a.p.),ale modroptáci slibovali nižší daně ale ve finále jsme na tom jako rodina hůř tak co?
Dělám odvádím daně do systému,to že mám platit u doktora mě nebolí jsem tam jednou za deset let.Ale kurvafuck  proč mají platit moji dva kluci kterejm je 3 a 5 roků to kurva nechápu ?!! Oni určitě ten systém zneužívaj fuck
A ty poplatky kdyby šli aspoň do pojišťoven,ale mizí u doktorů a lekárníkůfuck

.....ale nic nechce se mi hledat takovej jeden příběh jak pánové platěj v restauraci...stejně by si ho asi nepochopil, tak je to jedno.

OT
...míň závidět to je to co by Čechům prospělosick

inkvizitorr (Administrator)
25.03.2009 09:30:04
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

jak se začne s tématem poplatky ve zdravotnictví tak končim diskuzi, to nemá úroveňidontknow žere mi to 5, ale při palbě i 6.27smokin


doba je temná...
Lihy (Člen)
25.03.2009 09:34:26
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

inkvizitorr psal:

jak se začne s tématem poplatky ve zdravotnictví tak končim diskuzi, to nemá úroveňidontknow žere mi to 5, ale při palbě i 6.27smokin

kecáš pussyo surprised si asi koupim labutě když tak málo žerousurprised

Kakac (Člen)
25.03.2009 09:38:07
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Lihy psal:
Kakac psal:
Baltazar psal:


Souhlas s Inkvizem good
a pro Kakace jen jednu otázku, kde vzal Standík Grosík svoje prašule? Si je asi nakakal což???idontknowidontknowidontknow

Pro Baltazara proč se motá Dalík kolem Topola což ?asi na něj něco má vždyť je to mafoš. Jak si může predseda vlády takovýho mafoše držet?
A Němec si si vybírá poplatky za mýto fuck
A co firma kolem bejvalýho ministra dopravy ? Pěkně se pakovalafuck
Mě je to jedno jsou to hajzli všichni ale někdo z nich mi aspoň něco dá (společný zdanění manželů a.p.),ale modroptáci slibovali nižší daně ale ve finále jsme na tom jako rodina hůř tak co?
Dělám odvádím daně do systému,to že mám platit u doktora mě nebolí jsem tam jednou za deset let.Ale kurvafuck  proč mají platit moji dva kluci kterejm je 3 a 5 roků to kurva nechápu ?!! Oni určitě ten systém zneužívaj fuck
A ty poplatky kdyby šli aspoň do pojišťoven,ale mizí u doktorů a lekárníkůfuck

.....ale nic nechce se mi hledat takovej jeden příběh jak pánové platěj v restauraci...stejně by si ho asi nepochopil, tak je to jedno.

OT
...míň závidět to je to co by Čechům prospělosick

ale já ho znám.
Nikomu nic nezávidím.
Ale proč mám mít nižší standart než člověk kterej žádnou rodinu nemá při stejným příjmu?
Ale i to bych snesl kdybych z toho něco měl.Dřív Ženská aspoň šla  o trochu dřív do důchodu. A teď nic.A ty děcka to je to další pokolení kterej bude dělat HDP.Ale státu potažmo modroptákům je to jedno.Takže ať se nediví ,lidem je bližší košile než kabát.Dokud se budou platit nějaký poplatky za to že mám dítě tak bude furt dost lidí kteří budou volit levici.


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Baltazar (Člen)
25.03.2009 09:38:33
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

inkvizitorr psal:

jak se začne s tématem poplatky ve zdravotnictví tak končim diskuzi, to nemá úroveňidontknow žere mi to 5, ale při palbě i 6.27smokin

to máš asi báwo bo ital za TAK MÁLO NEJEZDÍ


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
25.03.2009 09:43:11
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Kakac psal:
Lihy psal:
Kakac psal:


Pro Baltazara proč se motá Dalík kolem Topola což ?asi na něj něco má vždyť je to mafoš. Jak si může predseda vlády takovýho mafoše držet?
A Němec si si vybírá poplatky za mýto fuck
A co firma kolem bejvalýho ministra dopravy ? Pěkně se pakovalafuck
Mě je to jedno jsou to hajzli všichni ale někdo z nich mi aspoň něco dá (společný zdanění manželů a.p.),ale modroptáci slibovali nižší daně ale ve finále jsme na tom jako rodina hůř tak co?

Dělám odvádím daně do systému,to že mám platit u doktora mě nebolí jsem tam jednou za deset let.Ale kurvafuck  proč mají platit moji dva kluci kterejm je 3 a 5 roků to kurva nechápu ?!! Oni určitě ten systém zneužívaj fuck
A ty poplatky kdyby šli aspoň do pojišťoven,ale mizí u doktorů a lekárníkůfuck

.....ale nic nechce se mi hledat takovej jeden příběh jak pánové platěj v restauraci...stejně by si ho asi nepochopil, tak je to jedno.

OT
...míň závidět to je to co by Čechům prospělosick

ale já ho znám.
Nikomu nic nezávidím.
Ale proč mám mít nižší standart než člověk kterej žádnou rodinu nemá při stejným příjmu?
Ale i to bych snesl kdybych z toho něco měl.Dřív Ženská aspoň šla  o trochu dřív do důchodu. A teď nic.A ty děcka to je to další pokolení kterej bude dělat HDP.Ale státu potažmo modroptákům je to jedno.Takže ať se nediví ,lidem je bližší košile než kabát.Dokud se budou platit nějaký poplatky za to že mám dítě tak bude furt dost lidí kteří budou volit levici.

zjisti si jak je to v jinejch zemích, tam se s tebou nikdo nesere, nic ti zadarmo nikdo nedá a to je tady celej problém, socialisticky pracovat a kapitalisticky žít,
už se více nebudu k tomuhle vyadřovat bo můj názor znáte všichni tečka


The father of the little princess of the dawn
Kakac (Člen)
25.03.2009 09:49:03
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Baltazar psal:
Kakac psal:
Lihy psal:


.....ale nic nechce se mi hledat takovej jeden příběh jak pánové platěj v restauraci...stejně by si ho asi nepochopil, tak je to jedno.

OT
...míň závidět to je to co by Čechům prospělosick

ale já ho znám.
Nikomu nic nezávidím.
Ale proč mám mít nižší standart než člověk kterej žádnou rodinu nemá při stejným příjmu?
Ale i to bych snesl kdybych z toho něco měl.Dřív Ženská aspoň šla  o trochu dřív do důchodu. A teď nic.A ty děcka to je to další pokolení kterej bude dělat HDP.Ale státu potažmo modroptákům je to jedno.Takže ať se nediví ,lidem je bližší košile než kabát.Dokud se budou platit nějaký poplatky za to že mám dítě tak bude furt dost lidí kteří budou volit levici.

zjisti si jak je to v jinejch zemích, tam se s tebou nikdo nesere, nic ti zadarmo nikdo nedá a to je tady celej problém, socialisticky pracovat a kapitalisticky žít,
už se více nebudu k tomuhle vyadřovat bo můj názor znáte všichni tečka

Jo JO Obzvlášť v severských státech tam je sice daň jak prase,ale sociální zabezpečení jak bič good A fungujegoodbigsmile
A tečka už žádný komentáře bigsmile
Minulej týden jsem se byl projet a žádný daně mě netrápilibigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
inkvizitorr (Administrator)
25.03.2009 09:55:10
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

líh: poudám vogo vo banditu, na labutě teď serugood

a zapněte si radiožurnál, akurát tam vo pádu vlády a vo budoucnosti vykládá schumismokin ale bandit pičo zas neřeklasmile2 bigsmile


doba je temná...
Dado (Člen)
25.03.2009 09:56:32
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

osiris psal:

...samo že není "bezvládí" (i když je to jen pojem a stavu se to nikdy nepřiblíží) optimální, ale nešiřte tady ježišikriste mediální tlachy (jak už nám to novináři před nedávnem předvedli s finanční krizej která by se většiny odvětví zas tak moc nedotkla a spousta lidí by ji vůbec nepocejtilo) o fopa s evropským předsednictvím, boha vůbec nic se neděje, všechno jede dál, zas jen vyumělkovanej problém, my češi jsme v tomhle směru národ nahovno helpidontknow

Vrtěti psem po česku, vyráběj problémy aby mohli vesele krást dálbad


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
karlos100 (Člen)
25.03.2009 10:01:14
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Kakac psal:
Baltazar psal:
Kakac psal:


ale já ho znám.
Nikomu nic nezávidím.
Ale proč mám mít nižší standart než člověk kterej žádnou rodinu nemá při stejným příjmu?
Ale i to bych snesl kdybych z toho něco měl.Dřív Ženská aspoň šla  o trochu dřív do důchodu. A teď nic.A ty děcka to je to další pokolení kterej bude dělat HDP.Ale státu potažmo modroptákům je to jedno.Takže ať se nediví ,lidem je bližší košile než kabát.Dokud se budou platit nějaký poplatky za to že mám dítě tak bude furt dost lidí kteří budou volit levici.

zjisti si jak je to v jinejch zemích, tam se s tebou nikdo nesere, nic ti zadarmo nikdo nedá a to je tady celej problém, socialisticky pracovat a kapitalisticky žít,
už se více nebudu k tomuhle vyadřovat bo můj názor znáte všichni tečka

Jo JO Obzvlášť v severských státech tam je sice daň jak prase,ale sociální zabezpečení jak bič good A fungujegoodbigsmile
A tečka už žádný komentáře bigsmile
Minulej týden jsem se byl projet a žádný daně mě netrápilibigsmile

Vo krachu švédskýho systému sociálního zabezpečení si náhodou neslyšelsurprisedidontknow
Domakali to taky do pěknejch sraček...
A v EU se šmejdi ze všech členskejch států dobře živěj na sociálních dávkách
jednotlivejch států a putujou za nima po celý evropě...
Jo holt bílej pracující středoevropan je v pořádnýass


...a bude hůř!
Lihy (Člen)
25.03.2009 10:01:14
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

inkvizitorr psal:

líh: poudám vogo vo banditu, na labutě teď serugood

Ty voe to je nějaká vychytávka? To ti ale v garáži musí trochu smrdět ne?bigsmile

inkvizitorr (Administrator)
25.03.2009 10:06:57
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Lihy psal:
inkvizitorr psal:

líh: poudám vogo vo banditu, na labutě teď serugood

Ty voe to je nějaká vychytávka? To ti ale v garáži musí trochu smrdět ne?bigsmile

vogo trénuju na palermskej systém nakládání s odpadysmokinbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
nicola.foxx (Člen)
25.03.2009 11:07:57
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Jo a kdyz uz sem prisly i ty poplatky, tak za me teda bez problemu ano.
Akorat poupravit tu skupinu 0 - 15 nic 15 - 75 platit nad 75 neplatit.
Komu se chce cekat u doktora kdyz baba bere 5 druhu prasku a pro jeden si jde v pondeli a pro druhej v utery a pro treti atd..
Je ouplne jedno ktera strana tam je. Dokud tam nebudou nasi vrstevnici, tak je to stejne samej bejvalej komunista. (pokud teda ty stary komousi bejvaly i soucasny, nezapracujou na tech nasich vrstevnicich)
Ale co, Nebe je modry, voda je mokra, zensky maj tajemstvi a satan claus na na ceka.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Newada (Člen)
25.03.2009 11:17:07
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Kakac psal:

OT
...míň závidět to je to co by Čechům prospělosick
ale já ho znám.
Nikomu nic nezávidím.
Ale proč mám mít nižší standart než člověk kterej žádnou rodinu nemá při stejným příjmu?
Ale i to bych snesl kdybych z toho něco měl.Dřív Ženská aspoň šla  o trochu dřív do důchodu. A teď nic.A ty děcka to je to další pokolení kterej bude dělat HDP.Ale státu potažmo modroptákům je to jedno.Takže ať se nediví ,lidem je bližší
košile než kabát.Dokud se budou platit nějaký poplatky za to že mám dítě tak bude furt dost lidí kteří budou volit levici.

No protože děti sou odsouzení se k chudobě.To nevíš?
Nebyl to zrovna oranžovej blb který zvednul porodný a další příspěvky? Místo toho, aby zvýšil daňové úlevy rodinám.idontknow


jak dlouho ještě?
bery (Člen)
25.03.2009 11:50:23
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

inkvizitorr psal:
bery psal:

ale to není pravda. systém za rovnováhu hlasů nemůže. ten nevolí, je to nástroj. volí voliči   bohužel z řad ods a jejích voličů přišlo málo k volbám. ta hranice jednoho hlasu a nebezpečí tu bylo od začátku. byla to otázka času. vždyt je to boj o koryta. tím neříkám, že mám z toho radost. jen tlustý za to nemůže. poslední dobou je to vystoupení žaka a bursíka, jakási pochybná rekonstrukce vlády po kraj. volbách, výstupy topola atd....
přístup k volbám je velmi důležitý a tam je veškerý prapůvod. nemuselo k tomu dojítsmile2

to máš určitě pravdu, nicméně z toho je zřejmý, že pravice potřebuje alternativu bo pravicoví voliči kteří nechtějí volit ods prostě nemaj koho (muj případ třeba)... no a k tomu rozpočtení křesel podle procent.... myslim, že vítěz by měl dostat poměrně trochen víc křesel aby moh v klidu splnit za volební období co nasliboval a ať se pak ukáže, ale když po dvou letech může vládu svrhnout pár uplacenejch poslanců a ta se pak začne vymlouvat na to, že vládli jenom dva roky a pak zas opozice....idontknow dyk je to k ničemu v době předsednictví v eu budem timhle činem za blbce eště víc než teď bad mrdat na kokoty jako je paroubekfuck

taky souhlas


momentalně zavostalej
Michal Dk (Člen)
25.03.2009 11:59:56
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Topolánka nemusím ale doufal jsem že zdravej rozum zvítězí a vláda vydrží.Zdravej rozum v tom že předsedáme jako ČR unii a to jsme se v Evropě uvedli.bad

bery (Člen)
25.03.2009 12:01:39
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

nikola - nekdřív začni používat rozum a pak si přečti co jsem napsalheadshake
o účasti všech voličů určitě nesurprised
surprised


momentalně zavostalej
bery (Člen)
25.03.2009 12:05:03
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

každopádně politika je svině a je mi z toho nasick
sick myšleno na celou politikubad


momentalně zavostalej
inkvizitorr (Administrator)
25.03.2009 14:52:19
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

bery psal:

každopádně politika je svině a je mi z toho nasick
sick myšleno na celou politikubad

tos řek pěkněgoodbigsmilesmokin


doba je temná...
osiris (Člen)
25.03.2009 14:53:31
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

...zablil bych si s dovolením s váma :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fidoB6 (Člen)
25.03.2009 15:02:31
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

osiris psal:

...zablil bych si s dovolením s váma :))

A škoda že tu je jen smajlík prdele a ne třeba "posrání se"bigsmile nebo hromady hovenbigsmile...neumí někdo vyrobit?


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Lihy (Člen)
25.03.2009 15:29:59
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

fidoB6 psal:
osiris psal:

...zablil bych si s dovolením s váma :))

A škoda že tu je jen smajlík prdele a ne třeba "posrání se"bigsmile nebo hromady hovenbigsmile...neumí někdo vyrobit?

tak hromada hoven by neměla bejt problém.....myslim že Inkviz říkal, že už nějakou vyrábí, ale třeba by stačila pro místní účely ta co už mábigsmile.....psal to u nějaký spotřeby nebo cosmokin

osiris (Člen)
25.03.2009 15:35:37
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

...a ty myslíš že si je jako schovává jo surprised no to mě poser bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nicola.foxx (Člen)
25.03.2009 16:43:08
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

TO BERY:

A tohle jsi myslel teda konkretne jak?? přístup k volbám je velmi důležitý a tam je veškerý prapůvod. nemuselo k tomu dojít.
Pro tuhle vetu jsem ti psal o volicich.

TY ROZUMEevilbigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
fidoB6 (Člen)
25.03.2009 16:45:04
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Už se poprali, už se poprali?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Newada (Člen)
25.03.2009 16:50:26
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

fidoB6 psal:

Už se poprali, už se poprali?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

jo jo už se posrali.bigsmile


jak dlouho ještě?
bery (Člen)
25.03.2009 16:58:24
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

myšleno i napsáno voličich ods a podobně smýšlejících, kteří místo nadávání a brblání měli jít k volbám. mohli převálcovat socany v počtu křesel a nemuselo to dojít tak dalekoredfacegoodbigsmile
né celkověsmile1


momentalně zavostalej
nicola.foxx (Člen)
25.03.2009 18:10:20
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

bery psal:

myšleno i napsáno voličich ods a podobně smýšlejících, kteří místo nadávání a brblání měli jít k volbám. mohli převálcovat socany v počtu křesel a nemuselo to dojít tak dalekoredfacegoodbigsmile
né celkověsmile1

JO.smile2 No jsem zvedavej na ty dalsi volby.help


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Kakac (Člen)
25.03.2009 18:14:34
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

bery psal:

myšleno i napsáno voličich ods a podobně smýšlejících, kteří místo nadávání a brblání měli jít k volbám. mohli převálcovat socany v počtu křesel a nemuselo to dojít tak dalekoredfacegoodbigsmile
né celkověsmile1

Aby se těm podobně smýšlejícím nezvedal žaludek z politiky ODS bigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
barynek (Člen)
25.03.2009 20:24:22
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

v tomhle kocourkově se musí zvedat kufr snad každýmu z toho, co tam ti klauni předvádějsick


Bandit 4EVER!!!
nicola.foxx (Člen)
25.03.2009 21:26:45
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

barynek psal:

v tomhle kocourkově se musí zvedat kufr snad každýmu z toho, co tam ti klauni předvádějsick

A je ouplne jedno gdo tam je. Akorat za pohromu bych videl zeleny. Jeste, ze jsem je nevolil. Ale fakt nevim koho v pristich volbach, levici ne a z pravice nejni koho. Takze to bude asi z nouze ODS.idontknowidontknow Asi z blata do louzesick


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
RadkaB6 (Člen)
25.03.2009 21:32:14
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Kakac psal:
bery psal:

myšleno i napsáno voličich ods a podobně smýšlejících, kteří místo nadávání a brblání měli jít k volbám. mohli převálcovat socany v počtu křesel a nemuselo to dojít tak dalekoredfacegoodbigsmile
né celkověsmile1

Aby se těm podobně smýšlejícím nezvedal žaludek z politiky ODS bigsmile

No pozor, je přes 2 MIO důchodců a ti až se zvednou z těch křesel a vyrazí k volbám, emigruju sick

Na druhou stranu, to co předvádějí všichni společně je KATASTROFA, nemluvě o silných slovech Topolánka v Evropském parlamentu EU.  Jsme si opět uřízli pěknou ostudu...idontknow


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
kazan (Člen)
25.03.2009 21:46:59
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Na počasí venku to nemá vlivheadshake


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
fidoB6 (Člen)
25.03.2009 21:51:57
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

kazan psal:

Na počasí venku to nemá vlivheadshake

Dyť se koukni,jak je hnusně...fšechno je hnusnýbigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
4Fun.cz (Člen)
25.03.2009 22:08:42
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

radši to menší zlo ODS,soudruhy z Čssd ani omylembad


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
vlada1200 (Člen)
25.03.2009 22:40:27
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

4Fun.cz psal:

radši to menší zlo ODS,soudruhy z Čssd ani omylembad

s tím bych si dovolil nesouhlasit sicksick na co ODS šáhli, to z ku...ily, a kde mohli tam se napakovali.... prostě jejich myšlení....starej se jak můžeš, jseš-li slabý, nezvládáš, máš problémy, tak to je tvůj problém a my na tebe assass
Naštěstí v krajských volbách jim to lidi dostatečně ukázali.....
Teď melou z posledního....posílaj všechno do pussy aby se mohli vymlouvat na to, že za to bude moct ta budoucí vláda.....

(já vím, jsem chytrej, teď jsme probírali u beer tedy u několika beerbeerbeerbeer)

Buďte v klidu........BENZÍN LACINĚJŠÍ NEBUDE!!!!!! cool


Jezdím tak, abych dojel!
bery (Člen)
25.03.2009 23:00:46
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

že se na tu politiku nevyserete. stejně se za chvíli pohádátebigsmile


momentalně zavostalej
Fresh Man (Člen)
25.03.2009 23:44:22
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

sorry ale mně se hodí ečka třebas za 150kč :) goodgoodaž se přijedu na chvilku kouknout---
takže hurá že svrhli vládu....
jinak sou to kokoti.. co tim dosáhli ? ? ?


Bandit pičo
jirka silver (Člen)
26.03.2009 07:19:40
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

fidoB6 poplatky být nemusíidontknow
Prosím tě jak docílíš toho aby u nás byla návštěvnost u lékaře
stejná jako v EU tj. o 80% nižší.
Jyrka  to taky nikde neřekl.Není to tajný bigsmile


Najdete nás na každém kilometru
Luk (Člen)
26.03.2009 08:01:00
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

nicola.foxx psal:

A je ouplne jedno gdo tam je. Akorat za pohromu bych videl zeleny. Jeste, ze jsem je nevolil. Ale fakt nevim koho v pristich volbach, levici ne a z pravice nejni koho. Takze to bude asi z nouze ODS.idontknowidontknow Asi z blata do louzesick

mam to stejneidontknowsmile2


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 09:46:58
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

jirka silver psal:

fidoB6 poplatky být nemusíidontknow
Prosím tě jak docílíš toho aby u nás byla návštěvnost u lékaře
stejná jako v EU tj. o 80% nižší.
Jyrka  to taky nikde neřekl.Není to tajný bigsmile

Prosimtě, co je todle za hovadinu? Za každou cenu se snažit, aby lidi nechodili k doktoru?Neřikam, že třeba cikáni toho zneužívaj jak prase (to je spíš do téma Vystěhovat cikány). V každym státě EU je taky rozdíl v tom,čím lidi nejvíce trpí (nemocema...čímž krapet odbočuju). Nemůžeš říct, že třeba v Norsku chodí k doktorum 10% obyvatel, a na Ostravku jich tam chodí 70%, tudíž aby tam nechodili....píčovina. A pokud víš, prevence je stále a vždy bude výhodnější než nákladná léčba určitého onemocnění. Tohle sou prostě největší fucksračkyfuck A to, proč doktorum vadí, že jim tam všichni lezou do ambulancí je taky asi tim, že to nestíhaj a musej se zabývat "banalitama" než aby se vjenovali vážnějším věcem (ale pacient ví píču, jestli jeho problém je banalita, nebo jestli nemá nádor a rok zkape). A náš "milovanej" Šulínek si vymyslel, jak pojišťovna může šetřit na prevenci a zavedl tydle nesmysly.....Ušetřili miliardy a co s nima udělali? Nad tím ať se každej zamyslí...
Problém prostě není návštěvnost u doktorů, ale to že VZP chce jen vydělávat a ne platit za prevenci
A to počkejte co nastane, jestli zprivatizujou VZP...to se teprv všichni poserou


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ondráš (Člen)
26.03.2009 10:26:11
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

2 fidoB6: Když tu tak mluvíš o prevenci... Víš kde máš očkovací průkaz? Víš do kdy máš tetanovku? smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
26.03.2009 10:32:25
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Ja jsem pro poplatky. Kdyz uz se rozhodnu jit k doktorovi, tak proto, ze chci aby mi pomohl a byl jsem z cekarny fofrem v prdeli. Za prve nemam potrebu svoje bacily prskat na nekoho jinyho a za druhe nemam potrebu, aby na me nekdo jinej prskal ty svoje, protoze uz tak je mi na hovno. Takze pred poplatkama jsem sedel v cekarne v klidecku 4 hodiny, potil se jak debil, pak mi zase byla zima, porad smrkani, kaslani atd.
Ted kdyz se zavedli poplatky jsem tam byl jednou a za deset minut jsem byl u doktorky, zjistila mi co mi je, predepsala leky a sel jsem zalehnout. Nejsem ani v nejmensim zvedavej na unudenou babu ktera aby nebyla doma (v tom ji chapu), tak ma na kazdej den naplanovany kolecko viz doktor pro prasek c. 1, lidl, plus, trznice, tesco, globus, nakrmit v parku holuby, domu, uvarit, serial, telenovela. Druhej den to samy akorat s rozdilem, ze si jde pro prasek c.2, kterej si mohla i s praskem c. 3,4,5,6 nafasovat uz v pondeli.
A to, ze ted slavna CSSD akorat porusuje zakon aby dostali svyho slibu v poslednich krajskejch volbach je v PORADKU ??? Jsou to zmrdi vsichni a bohuzel dokud tam nebudou nasi vrstevnici, tak to bude samej bejvalej komunista. A az tam prijdou ty novy s prazdnejma kapsickama, tak to bude podle me nanovo, takze je to ouplne jedno. Splnim si svoji volebni povinost a pri kazdejch volbach si budu volit tu strabu ktera ma lepsi program z dlouhodobeho hlediska, aby na tom byli lip moje deti nez ja a ne stranu ktera to tady bude akorat neustale zadluzovat podplacenim typu zvysime vam duchod ted o 300kc kdyz je inflace trebas 4% a ty 300 jsou akorat tak vysmech.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ondráš (Člen)
26.03.2009 10:39:39
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

nicola.foxx psal:

...celej ten elaborát...

good

Lituju lidí, který se nechaj koupit za 30 korun. smile2headshake


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 10:39:40
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

nicola.foxx psal:

A to, ze ted slavna CSSD akorat porusuje zakon aby dostali svyho slibu v poslednich krajskejch volbach je v PORADKU ???

A co teprv náš milovanej "nestranickej" prezident? Ten poruší co kde může, sere na soudy, vesele byl "nestranicky" čestnym předsedou ODS....Tím neobhajuju ČSSD, ale sou prostě všichni takoví...Musíme holt počkat, až všichni vymřou a dostane se tam nová krev


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 10:51:30
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Ondráš psal:

2 fidoB6: Když tu tak mluvíš o prevenci... Víš kde máš očkovací průkaz? Víš do kdy máš tetanovku? smile1

V tom si mě dostal...nevím kde je ten kousek papíru...Ono taky nechodíš každej rok na očkování, tudíž za těch pár let nevim, v jakym je šuplíku. To neznamená, že nejsem očkovanej apod. A todle všechno neni jen o očkování.
Ty mi řekni- když si někde třeba něco nahmatáš (nějakou bulku), tak si řekneš, co já bych chodil k doktoru (už tak tam chodíme nejvíc v EU), když mi to nedělá žádný problémy.Pak ti z toho za čas vyleze nějakej tumor a co pak....léčba stojí stovky tisíc a otázka zda to pak přežiješ.(taham to sice do extrému, ale spousta těch nejzávažnějších onemocnění zpočátku vůbec nebolí a člověk může mít jen nespecifický symptomy, na který neklade důraz a když se to pak projeví, většinou to už bývají takový stadia, že neni cesty zpět) Myslete si co chcete,ale snaha vyhnat pacienty z ambulancí je proti zdravýmu rozumu (a opět říkám, jsou tací a tací pacienti- babička vs. cikán)


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr