Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Brzdy (zvuk ?)

axxo (Člen)
28.03.2009 16:44:40
Offline

Brzdy (zvuk ?)

Ahoj...zajíždím novýho Bandita a brzdy zatím nic moc to je asi jasný...jen mě zajímá jestli máte někdo zkušenost ,že když zabrzdím nebo spíš začnu brzdit je slyšet takový bzučivý zvuk od brzd (pouze přední )....má to abs ,ale to asi nemá význam....spíš to zní jako kdyby tam byl nějakej "motůrek" prostě to není potichu jak jsem byl zvyklý z jiných zajetých strojů.....může to být tím že to je ůplně new a nebo jaký jsou vaše zkušenosti ..dík Měli jste u nových strojů přední brzdu ůplně potichu ???

Editoval osiris (29.03.2009 16:03:19)

Ondráš (Člen)
28.03.2009 17:24:14
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

A nepřerušuje ti to ABS?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fidoB6 (Člen)
28.03.2009 17:28:01
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

Slyšels někdy když jel někdo na mašině po předním?To je bzučákgoodbigsmileKdyž zvednu bandasku na předek,taky "bzučí"...A mě pak kolikrát "mlaská" u assbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
zdenek 1 (Člen)
28.03.2009 18:34:15
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

Taky mi v tom občas bzučíbigsmile,ale ne v kolebigsmile


když to jede,je to OK
Ton@l (Člen)
28.03.2009 18:50:50
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

ja mam sice starou vranu ale taky mi predni brzda bzucismile1 ale prej je to normalni, ze to delaji nektery deskyidontknow


Vzdy muze byt hur :-)
tomasNJ (Člen)
28.03.2009 20:31:42
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

po sté:

DĚLAJÍ TO TY DÍRY V KOTOUČI ...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
fidoB6 (Člen)
28.03.2009 21:04:07
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

tomasNJ psal:

po sté:

DĚLAJÍ TO TY DÍRY V KOTOUČI ...

nóóóó........idontknowevilbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
axxo (Člen)
28.03.2009 21:18:17
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

To tomasNJ
Ok tak proč když jsem jel na dost vojetym hornetovy tak to nedělal ??????

axxo (Člen)
28.03.2009 21:31:29
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

To Ondráš
ABS jsem ještě nevyzkoušel ,ale kontrolka ukazuje že v poho....

VikecB12 (Člen)
28.03.2009 21:45:08
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

No,pokud je to funglofka a ještě sou na kotoučích vidět stopy po brusu z výroby,tak to může být hlučnější. Ale to že brzdíš je slyšet na každé mašině,tak buď v klidu a užívejsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
majcherisko (Člen)
28.03.2009 22:38:10
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

neres,mam najeto 18tis a dela mi to taky a furt.co jsem slysel,dela to kazdymu kdo ma vodnika.je zvlastni,ze stara 650 vzduch to nedelala.

Hanz (Člen)
28.03.2009 23:46:37
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

Mě to dělá od novoty až doteď(vodník), zní to jako když brzdí autobus před zastávkou - vše je OK.good


WD club member...
axxo (Člen)
28.03.2009 23:51:55
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

Ok tak dík za postřehy...good

fidoB6 (Člen)
29.03.2009 00:45:53
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

majcherisko psal:

neres,mam najeto 18tis a dela mi to taky a furt.co jsem slysel,dela to kazdymu kdo ma vodnika.je zvlastni,ze stara 650 vzduch to nedelala.

No nevim nevim, já vodníka nemamheadshakegood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Filous (Člen)
29.03.2009 11:33:34
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

...a hlavně je to normální, moje B12 K6 to dělá taky...tagže nejen vodnící...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Baltazar (Člen)
29.03.2009 11:59:11
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

ještě, že já mám takový tichý motocyklbigsmile


The father of the little princess of the dawn
osiris (Člen)
29.03.2009 12:00:14
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

...ty ho pořád eště tlačíš ? surprised bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
29.03.2009 12:04:06
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

ne je takový kvalitní, téměř neslyšně si chrochtábigsmile


The father of the little princess of the dawn
Filous (Člen)
29.03.2009 12:06:42
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

Baltazar psal:

ne je takový kvalitní, téměř neslyšně si chrochtábigsmile

...musíš mít tichou motorku, abys nerušil to mrně, co vám bude za chvíli vokupovat barák, co???surprised ...jóóó, to my můžem mít hlučný motorkybigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
majcherisko (Člen)
29.03.2009 12:19:26
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

tady: http://www.youtube.com/watch?v=I6rz9dxP … mp;index=2   
,pretoc si to na cca 3.10 jak vyjizdi z tunelu a brzdi do krizovatky,je to ono?

axxo (Člen)
29.03.2009 15:03:32
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

To majcherisko
Jo to je ono.....goodgood
Takže to je normal ???? :))   
Ok tak díkes ! smile1

PALOUS (Člen)
29.03.2009 20:18:59
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

VikecB12 psal:

No,pokud je to funglofka a ještě sou na kotoučích vidět stopy po brusu z výroby,tak to může být hlučnější. Ale to že brzdíš je slyšet na každé mašině,tak buď v klidu a užívejsmile1

no istě páč nová je novábigsmiletaky ně to dělalo ale já s toho nebyl paf,ba naopak ten zvuk byl skvjelejgood


Jebat motorky :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
30.03.2009 07:58:00
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

axxo psal:

Ahoj...zajíždím novýho Bandita a brzdy zatím nic moc to je asi jasný...jen mě zajímá jestli máte někdo zkušenost ,že když zabrzdím nebo spíš začnu brzdit je slyšet takový bzučivý zvuk od brzd (pouze přední )....má to abs ,ale to asi nemá význam....spíš to zní jako kdyby tam byl nějakej "motůrek" prostě to není potichu jak jsem byl zvyklý z jiných zajetých strojů.....může to být tím že to je ůplně new a nebo jaký jsou vaše zkušenosti ..dík Měli jste u nových strojů přední brzdu ůplně potichu ???

dělaj to ty dírky v kotoučích.A dost na to maj vliv i destičky..s některejma to dělá s některejma ne.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
30.03.2009 08:55:33
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

Me to dela taky, jak psal Vikec jsou tam takovy ty drazky po brouseni kdyz to vyrabely, jsou smerovany jakoby od stredu do venku kruhu a to dela asi ten zvuk, ale nejak me to neprijde ani smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Góťa (Člen)
01.04.2009 19:35:18
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

Klííd, Mám B 1250 SA 08, najeto 2666 km a dělá to i mě. A Kovalovi taky...cool


.... vono to ňák dopadne ....
nicola.foxx (Člen)
01.04.2009 22:55:42
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

Filous psal:
Baltazar psal:

ne je takový kvalitní, téměř neslyšně si chrochtábigsmile

...musíš mít tichou motorku, abys nerušil to mrně, co vám bude za chvíli vokupovat barák, co???surprised ...jóóó, to my můžem mít hlučný motorkybigsmilebigsmilebigsmile

To nejni moc ftipny !!!!!! Me bylo vysvetleno, ze az nam vyleze sysel z nory, tak budu tlacit motorku az dolu k Inkvizovi a startovat ji tam.sickhelp


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Luk (Člen)
02.04.2009 07:24:46
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

...tlacit doluidontknowevil


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
K.a.s.y.m. (Člen)
02.04.2009 07:27:50
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

nicola.foxx psal:
Filous psal:
Baltazar psal:

ne je takový kvalitní, téměř neslyšně si chrochtábigsmile

...musíš mít tichou motorku, abys nerušil to mrně, co vám bude za chvíli vokupovat barák, co???surprised ...jóóó, to my můžem mít hlučný motorkybigsmilebigsmilebigsmile

To nejni moc ftipny !!!!!! Me bylo vysvetleno, ze az nam vyleze sysel z nory, tak budu tlacit motorku az dolu k Inkvizovi a startovat ji tam.sickhelp

ale prd.ho na to musis naučit od mala pak mu to vadit nebude a budeš ho tim ještě uspávat bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
02.04.2009 08:01:24
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

nicola.foxx psal:
Filous psal:
Baltazar psal:

ne je takový kvalitní, téměř neslyšně si chrochtábigsmile

...musíš mít tichou motorku, abys nerušil to mrně, co vám bude za chvíli vokupovat barák, co???surprised ...jóóó, to my můžem mít hlučný motorkybigsmilebigsmilebigsmile

To nejni moc ftipny !!!!!! Me bylo vysvetleno, ze az nam vyleze sysel z nory, tak budu tlacit motorku az dolu k Inkvizovi a startovat ji tam.sickhelp

...zaplaťsatan, že uš tedle problem nemam a nigdy mít nebudugoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
02.04.2009 08:48:46
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

...jako že už seš plonkovej jó surprisedbigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vOjTaB6 (Člen)
02.04.2009 08:55:20
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

osiris psal:

...jako že už seš plonkovej jó surprisedbigsmilebigsmile

To vis, to jsou ty cholerici, furt na nekoho rvou a na nic vostatniho nemaj silu... surprised bigsmile


Bandit rulezz!!!
huskyb12 (Administrator)
02.04.2009 09:09:38
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

vOjTaB6 psal:
osiris psal:

...jako že už seš plonkovej jó surprisedbigsmilebigsmile

To vis, to jsou ty cholerici, furt na nekoho rvou a na nic vostatniho nemaj silu... surprised bigsmile

a zbytek potence nechaj na PC :)))


ale di, Ty brepto ...
fidoB6 (Člen)
02.04.2009 09:13:25
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

huskyb12 psal:
vOjTaB6 psal:
osiris psal:

...jako že už seš plonkovej jó surprisedbigsmilebigsmile

To vis, to jsou ty cholerici, furt na nekoho rvou a na nic vostatniho nemaj silu... surprised bigsmile

a zbytek potence nechaj na PC :)))

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilegoodgood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
vOjTaB6 (Člen)
02.04.2009 09:16:51
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

fidoB6 psal:
huskyb12 psal:
vOjTaB6 psal:


To vis, to jsou ty cholerici, furt na nekoho rvou a na nic vostatniho nemaj silu... surprised bigsmile

a zbytek potence nechaj na PC :)))

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilegoodgood

Ten nas zabije... A to sem k nemu chtel ject po nedeli na servis... smile2 surprised bigsmile


Bandit rulezz!!!
Filous (Člen)
02.04.2009 10:00:54
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

...hele, vy šmejdi!!!fuck ...ale co, vlastně máte recht, uš to nejni co bejvalo, pulci sou líný, vo tom žádná, ale hlavně že mi aspoň pevně visíbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
02.04.2009 16:13:33
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

Filous psal:

...hele, vy šmejdi!!!fuck ...ale co, vlastně máte recht, uš to nejni co bejvalo, pulci sou líný, vo tom žádná, ale hlavně že mi aspoň pevně visíbigsmile

To víš že jo, nezáleží na tom jak je to tvrdý, hlavní je, že se ti to líbígood.....teda bavíme se stále vo metalu, že jo?surprised
bigsmile

WenzelB6 (Člen)
02.04.2009 20:55:46
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

nebo se bavíme vo stříkačkach ?smile1  Mladý stříkačky nepochopěj že biker muže bejt cholerickej leda vod toho jak každý jaro voživoval karburátory pičovin.

Zufin (Člen)
09.04.2014 19:29:21
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

tak na tyhlety zvuky pri brzdeni jsem se tu chtel zeptat uz davno, tak su rad ze je to vse v poho a nejsu v tom sam
diky za tohle forum,clovek se tu vetsinou pobavi a nekdy i dokonce neco dozvi

Zufin (Člen)
09.04.2014 19:36:39
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

a kdyz uz jsme u tech brzd,tak se jeste zeptam, pri odvzdusnovani 1250 ABS musim mit zaply klicek(zapalovani),abych to poradne cele odvzdusnil? prej aby se otevrely nejaky ventilky na tom ABS,pac me kapalina tece uz krasne cista ,ale packa predni brzdy je porad takova gumova a jde dost blizko k heftu,myslim si ze by mela jit ke konci na tvrdo a ne porad jako by pruzit,diky

hlemejzd999 (Člen)
10.04.2014 08:36:22
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

K.a.s.y.m. psal:
axxo psal:

Ahoj...zajíždím novýho Bandita a brzdy zatím nic moc to je asi jasný...jen mě zajímá jestli máte někdo zkušenost ,že když zabrzdím nebo spíš začnu brzdit je slyšet takový bzučivý zvuk od brzd (pouze přední )....má to abs ,ale to asi nemá význam....spíš to zní jako kdyby tam byl nějakej "motůrek" prostě to není potichu jak jsem byl zvyklý z jiných zajetých strojů.....může to být tím že to je ůplně new a nebo jaký jsou vaše zkušenosti ..dík Měli jste u nových strojů přední brzdu ůplně potichu ???

dělaj to ty dírky v kotoučích.A dost na to maj vliv i destičky..s některejma to dělá s některejma ne.

nedávno jsem měnil vepředu desky a vod ty doby mi to taky cvaka...jako když jsem mel na kole  jako malej parchant na rámu kus plechu , aby cvakal vo dráty ....sice to nedělá  takovej  kraval smile1  , ale slyšet to za jízdy je .


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
12.04.2014 20:11:04
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

...letos f zimně sem místo mejch voblíbenejch EBC vosadil originály a musim říct, že ty EBCčka maj vostřejší nástup a připomněl sem si i to bzučení...zejtra je vemu na drom a esi se to nezlepčí, tag pudou do popelnice...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
12.04.2014 20:12:50
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

Zufin psal:

a kdyz uz jsme u tech brzd,tak se jeste zeptam, pri odvzdusnovani 1250 ABS musim mit zaply klicek(zapalovani),abych to poradne cele odvzdusnil? prej aby se otevrely nejaky ventilky na tom ABS,pac me kapalina tece uz krasne cista ,ale packa predni brzdy je porad takova gumova a jde dost blizko k heftu,myslim si ze by mela jit ke konci na tvrdo a ne porad jako by pruzit,diky

...vodvzdušni to uplně normálně bes zapnutýho klíčku...esi máš gumovou páčku, zajisti ji přes noc ve zmačknutý pozici a nech povolený víčko nádopky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
12.04.2014 21:02:05
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

Filous psal:

...letos f zimně sem místo mejch voblíbenejch EBC vosadil originály a musim říct, že ty EBCčka maj vostřejší nástup a připomněl sem si i to bzučení...zejtra je vemu na drom a esi se to nezlepčí, tag pudou do popelnice...

..a mňe bzučej právě ty ébécéčka bigsmile, kdyz sem tam mňel donedavna ty voriginály , tak ani pípnutí bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
jardagsf (Člen)
12.04.2014 22:14:46
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

neni to bzuceni jak drhnou ty nytky po prenytovani??idontknowidontknow
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Zufin (Člen)
13.04.2014 08:24:00
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

Filous psal:
Zufin psal:

a kdyz uz jsme u tech brzd,tak se jeste zeptam, pri odvzdusnovani 1250 ABS musim mit zaply klicek(zapalovani),abych to poradne cele odvzdusnil? prej aby se otevrely nejaky ventilky na tom ABS,pac me kapalina tece uz krasne cista ,ale packa predni brzdy je porad takova gumova a jde dost blizko k heftu,myslim si ze by mela jit ke konci na tvrdo a ne porad jako by pruzit,diky

...vodvzdušni to uplně normálně bes zapnutýho klíčku...esi máš gumovou páčku, zajisti ji přes noc ve zmačknutý pozici a nech povolený víčko nádopky...

tu zmacklou packu jsem uz taky aplikoval, ale nejak bez vetsiho uspechu,zkusim to spodem naplnit

Filous (Člen)
13.04.2014 10:06:12
Offline

Re: Brzdy (zvuk ?)

Zufin psal:
Filous psal:
Zufin psal:

a kdyz uz jsme u tech brzd,tak se jeste zeptam, pri odvzdusnovani 1250 ABS musim mit zaply klicek(zapalovani),abych to poradne cele odvzdusnil? prej aby se otevrely nejaky ventilky na tom ABS,pac me kapalina tece uz krasne cista ,ale packa predni brzdy je porad takova gumova a jde dost blizko k heftu,myslim si ze by mela jit ke konci na tvrdo a ne porad jako by pruzit,diky

...vodvzdušni to uplně normálně bes zapnutýho klíčku...esi máš gumovou páčku, zajisti ji přes noc ve zmačknutý pozici a nech povolený víčko nádopky...

tu zmacklou packu jsem uz taky aplikoval, ale nejak bez vetsiho uspechu,zkusim to spodem naplnit

...taky to může pomoct...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr