Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » mrtvej motorkář

jaryn (Člen)
29.03.2009 08:32:49
Offline

mrtvej motorkář

když jsem si to dnes ráno přečetl,tak se mi rozklepaly nohy.Poněvadž mám rozhašenej počítač (a navíc jsem kopytoidontknow),tak tu ten článek z iDnes nedám.


God Gave me Everything I want
bobule (Člen)
29.03.2009 08:43:03
Offline

Re: mrtvej motorkář


to jebu
mi (Člen)
29.03.2009 08:53:57
Offline

Re: mrtvej motorkář

nechci bejt nákej krytyckej, škoda mladýho kluka, ale bych řek že je to každej rok stejný, dybi jel okolo kila a předvýdal možná by se nic nestalo, ale to je furt dokola každej ro stejný smile2


svět je cirkusovej stan
mi (Člen)
29.03.2009 08:55:18
Offline

Re: mrtvej motorkář

roK, hýml


svět je cirkusovej stan
bery (Člen)
29.03.2009 09:14:20
Offline

Re: mrtvej motorkář

jestli se to netýká někoho odsud tak at se to dává na motorkářeidontknow
použil bych kellyho slovasmile1


momentalně zavostalej
jaryn (Člen)
29.03.2009 09:47:28
Offline

Re: mrtvej motorkář

mě je jasný,že toho bude bohužel víc...Pro mě jako motorkáře začíná letos první sezóna.Nikdy jsem na velký motce nejezdil.děsím se takových zpráv.Učím se myslet jako motorkář teprve měsíc.A je pravda,že si připadám někdy jako penzista,když jedu,mluvím si pro sebe - bacha na toho vola napravo,v lese bude vlhko,vjede mi tam,vidí mě...? Jak už jsem psal,jezdím jako podělanej,zatáčím jako na kole,a když přijedu domů tak vypadám přesně takhle - surprised


God Gave me Everything I want
Wikky (Člen)
29.03.2009 09:51:31
Offline

Re: mrtvej motorkář

Ja sem ho znal byl to skvěly člověk je to pussybad


METAL  FOREVER
Clockwork (Člen)
29.03.2009 09:59:42
Offline

Re: mrtvej motorkář

uuz to zas zacina,sem zvedavej kolik letos tech smrtaku zas bude headshake

LukinB6 (Člen)
29.03.2009 10:26:05
Offline

Re: mrtvej motorkář

jaryn psal:

mě je jasný,že toho bude bohužel víc...Pro mě jako motorkáře začíná letos první sezóna.Nikdy jsem na velký motce nejezdil.děsím se takových zpráv.Učím se myslet jako motorkář teprve měsíc.A je pravda,že si připadám někdy jako penzista,když jedu,mluvím si pro sebe - bacha na toho vola napravo,v lese bude vlhko,vjede mi tam,vidí mě...? Jak už jsem psal,jezdím jako podělanej,zatáčím jako na kole,a když přijedu domů tak vypadám přesně takhle - surprised

Pokud jezdíš takhle tak máš větší šanci dojet zpět domů. Skutečně musíme stále přemýšlet nad tím co se může stát. Nestyděl bych se za to, také si takhle povídám.

Banditpussy


GSX1250FA
Clockwork (Člen)
29.03.2009 11:33:34
Offline

Re: mrtvej motorkář

Presne,kazdej kdo ma pud sebezachovy idontknow tak takhle premejsli a promlouva sam se sebou,delam to taky good

Filous (Člen)
29.03.2009 11:35:20
Offline

Re: mrtvej motorkář

Clockwork psal:

Presne,kazdej kdo ma pud sebezachovy idontknow tak takhle premejsli a promlouva sam se sebou,delam to taky good

...já se sebou promlouvam dycky aš po krizofce a nebo dyš uš se válímbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Baltazar (Člen)
29.03.2009 11:46:52
Offline

Re: mrtvej motorkář

Filous psal:
Clockwork psal:

Presne,kazdej kdo ma pud sebezachovy idontknow tak takhle premejsli a promlouva sam se sebou,delam to taky good

...já se sebou promlouvam dycky aš po krizofce a nebo dyš uš se válímbigsmile

takže pokaždý když přijedeš?bigsmile


The father of the little princess of the dawn
Filous (Člen)
29.03.2009 11:49:01
Offline

Re: mrtvej motorkář

Baltazar psal:
Filous psal:
Clockwork psal:

Presne,kazdej kdo ma pud sebezachovy idontknow tak takhle premejsli a promlouva sam se sebou,delam to taky good

...já se sebou promlouvam dycky aš po krizofce a nebo dyš uš se válímbigsmile

takže pokaždý když přijedeš?bigsmile

...tag ňákbigsmile...dycky dyš garážuju, tag si řikam "dobrý, dneska sem to přežil"bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Clockwork (Člen)
29.03.2009 11:51:35
Offline

Re: mrtvej motorkář

bigsmile bigsmile prave ze se snazim promlouvat za jizdy,pac jinak bych zkoncil ve skarpe nebo namaznutej na haubne bigsmile

zrzule (Člen)
29.03.2009 12:56:01
Offline

Re: mrtvej motorkář

je to hrozný ale myslím že ikdyby člověk tisickrát předvídal a dával si pozor tak pokud to máš napsaný tak se tomu nevyhneš.........headshakeheadshake


A je to!!
Banditatom (Člen)
29.03.2009 13:06:00
Offline

Re: mrtvej motorkář

je to každej rok stejnýsmile2 včera když jsme se byli s klukama projet narazil jsem dva takové p... co se tvářili že mi nedaj přednost. ale škoda klukasmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kožak (Člen)
29.03.2009 13:09:21
Offline

Re: mrtvej motorkář

Předvídat můžu kolik chci , ale do hlavy druhýho nevidim ..... přeci u každý vedlejší nezastavim headshake jak řiká Zrzule .. osud


MRDAT!!!
Clockwork (Člen)
29.03.2009 13:18:47
Offline

Re: mrtvej motorkář

jasny jasny,ale tim ze clovek predvida tak to aspon trochu minimalizuje.....

RadkaB6 (Člen)
29.03.2009 13:20:21
Offline

Re: mrtvej motorkář

Kožak psal:

Předvídat můžu kolik chci , ale do hlavy druhýho nevidim ..... přeci u každý vedlejší nezastavim headshake jak řiká Zrzule .. osud

Jenže my si ten osud vybrali sami... a pokud chceme zažívat ten báječný pocit za řidítky, musíme vzít "v Kauf", že to může být jednou každý z nás... jak správně řečeno, do hlav ostatních nevidíme a i když budeme sebepozornější, jdeme tomuhle nebezpečí dobrovolně vstříc...


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
zrzule (Člen)
29.03.2009 13:36:31
Offline

Re: mrtvej motorkář

RadkaB6 psal:
Kožak psal:

Předvídat můžu kolik chci , ale do hlavy druhýho nevidim ..... přeci u každý vedlejší nezastavim headshake jak řiká Zrzule .. osud

Jenže my si ten osud vybrali sami... a pokud chceme zažívat ten báječný pocit za řidítky, musíme vzít "v Kauf", že to může být jednou každý z nás... jak správně řečeno, do hlav ostatních nevidíme a i když budeme sebepozornější, jdeme tomuhle nebezpečí dobrovolně vstříc...

jojo máš recht Ráďo...jenže já už zažila nemálo lidí kteří jezdili namotorce jako pičusovéa pak zkončili, myslím jako umřeli úplně jinka....až si říkáš že to neni možný....bohužel mezi ně patří i můj bráška.....smile2


A je to!!
RadkaB6 (Člen)
29.03.2009 13:44:39
Offline

Re: mrtvej motorkář

zrzule psal:
RadkaB6 psal:
Kožak psal:

Předvídat můžu kolik chci , ale do hlavy druhýho nevidim ..... přeci u každý vedlejší nezastavim headshake jak řiká Zrzule .. osud

Jenže my si ten osud vybrali sami... a pokud chceme zažívat ten báječný pocit za řidítky, musíme vzít "v Kauf", že to může být jednou každý z nás... jak správně řečeno, do hlav ostatních nevidíme a i když budeme sebepozornější, jdeme tomuhle nebezpečí dobrovolně vstříc...

jojo máš recht Ráďo...jenže já už zažila nemálo lidí kteří jezdili namotorce jako pičusovéa pak zkončili, myslím jako umřeli úplně jinka....až si říkáš že to neni možný....bohužel mezi ně patří i můj bráška.....smile2

Já vím Zrzko, svět není spravedlivej.... smile2


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
zrzule (Člen)
29.03.2009 13:49:51
Offline

Re: mrtvej motorkář

jenom tím chcí říct že si nemyslím že tomu ježděním na moto jdeme naproti.....headshakeheadshake......teda alespoň doufámbigsmile


A je to!!
inkvizitorr (Administrator)
29.03.2009 13:59:39
Offline

Re: mrtvej motorkář

RadkaB6 psal:
Kožak psal:

Předvídat můžu kolik chci , ale do hlavy druhýho nevidim ..... přeci u každý vedlejší nezastavim headshake jak řiká Zrzule .. osud

Jenže my si ten osud vybrali sami... a pokud chceme zažívat ten báječný pocit za řidítky, musíme vzít "v Kauf", že to může být jednou každý z nás... jak správně řečeno, do hlav ostatních nevidíme a i když budeme sebepozornější, jdeme tomuhle nebezpečí dobrovolně vstříc...

to co píšeš je chujovina jak cypheadshake úplně to samý můžeš říct vo člověku kerej se rozhodne přejít rušnou křižovatkuidontknow sou to náhody jak svině, jediný co se dá považovat za nebezpečný na motorkaření je nehoda kerou si zaviní biker sám....smokin


doba je temná...
Ton@l (Člen)
29.03.2009 14:05:49
Offline

Re: mrtvej motorkář

skoda mladyho klukasmile2 a ty lidi v diskuzi pod clankem bych chtel potkat osobne a rozbit jim hubu za to co tam pisu za obludnostismile2 je mi z nich na blitismile2sick


Vzdy muze byt hur :-)
RadkaB6 (Člen)
29.03.2009 14:16:30
Offline

Re: mrtvej motorkář

inkvizitorr psal:
RadkaB6 psal:
Kožak psal:

Předvídat můžu kolik chci , ale do hlavy druhýho nevidim ..... přeci u každý vedlejší nezastavim headshake jak řiká Zrzule .. osud

Jenže my si ten osud vybrali sami... a pokud chceme zažívat ten báječný pocit za řidítky, musíme vzít "v Kauf", že to může být jednou každý z nás... jak správně řečeno, do hlav ostatních nevidíme a i když budeme sebepozornější, jdeme tomuhle nebezpečí dobrovolně vstříc...

to co píšeš je chujovina jak cypheadshake úplně to samý můžeš říct vo člověku kerej se rozhodne přejít rušnou křižovatkuidontknow sou to náhody jak svině, jediný co se dá považovat za nebezpečný na motorkaření je nehoda kerou si zaviní biker sám....smokin

Tak jo, říkám to teda i o člověku, kterej se rozhodne přejít rušnou křižovatku bigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
inkvizitorr (Administrator)
29.03.2009 14:24:35
Offline

Re: mrtvej motorkář

RadkaB6 psal:
inkvizitorr psal:
RadkaB6 psal:


Jenže my si ten osud vybrali sami... a pokud chceme zažívat ten báječný pocit za řidítky, musíme vzít "v Kauf", že to může být jednou každý z nás... jak správně řečeno, do hlav ostatních nevidíme a i když budeme sebepozornější, jdeme tomuhle nebezpečí dobrovolně vstříc...

to co píšeš je chujovina jak cypheadshake úplně to samý můžeš říct vo člověku kerej se rozhodne přejít rušnou křižovatkuidontknow sou to náhody jak svině, jediný co se dá považovat za nebezpečný na motorkaření je nehoda kerou si zaviní biker sám....smokin

Tak jo, říkám to teda i o člověku, kterej se rozhodne přejít rušnou křižovatku bigsmile

goodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmilesmokin
goodgoodbigsmile


doba je temná...
LukinB6 (Člen)
29.03.2009 14:59:55
Offline

Re: mrtvej motorkář

zrzule psal:

jenom tím chcí říct že si nemyslím že tomu ježděním na moto jdeme naproti.....headshakeheadshake......teda alespoň doufámbigsmile

Na osud nevěřím, každej si čáru života tvoříme sami. A pravda je že motorkou tomu nejdeme kupředu, jen zase o něco zvyšujeme ryziko. A je už na každým jak jak moc ryzika unese.
Banditpussy


GSX1250FA
čočkin (Člen)
29.03.2009 15:11:59
Offline

Re: mrtvej motorkář

Ale vcera se jezdilo fakt peknegood nedivim se ze to jel protahnout. Mel smulu, bohuzel.bad


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
zrzule (Člen)
29.03.2009 15:12:53
Offline

Re: mrtvej motorkář

LukinB6 psal:
zrzule psal:

jenom tím chcí říct že si nemyslím že tomu ježděním na moto jdeme naproti.....headshakeheadshake......teda alespoň doufámbigsmile

Na osud nevěřím, každej si čáru života tvoříme sami. A pravda je že motorkou tomu nejdeme kupředu, jen zase o něco zvyšujeme ryziko. A je už na každým jak jak moc ryzika unese.
Banditpussy

každej si čáru života tvoříme sami??? to asi těžko ........když jsem na emery měla holky který šli jen po chodníku...o 25 m dál se srazili auta...to jedno odletělo přímo na ně a zabilo je....to ti příjde jako že si tu čáru života vytvořili sami???

no tak to mě ne...a takovejch debilních náhod znám bohužel hóóóódně moc


A je to!!
LukinB6 (Člen)
29.03.2009 15:45:27
Offline

Re: mrtvej motorkář

zrzule psal:
LukinB6 psal:
zrzule psal:

jenom tím chcí říct že si nemyslím že tomu ježděním na moto jdeme naproti.....headshakeheadshake......teda alespoň doufámbigsmile

Na osud nevěřím, každej si čáru života tvoříme sami. A pravda je že motorkou tomu nejdeme kupředu, jen zase o něco zvyšujeme ryziko. A je už na každým jak jak moc ryzika unese.
Banditpussy

každej si čáru života tvoříme sami??? to asi těžko ........když jsem na emery měla holky který šli jen po chodníku...o 25 m dál se srazili auta...to jedno odletělo přímo na ně a zabilo je....to ti příjde jako že si tu čáru života vytvořili sami???

no tak to mě ne...a takovejch debilních náhod znám bohužel hóóóódně moc

To jim tu jejich čáru překřížila smůla. To se stává, bohužel. To je to jak říkáme všichni že můžeme být sebevíce opatrní a nikdy nevíš co se stane.


GSX1250FA
Luk (Člen)
29.03.2009 17:40:45
Offline

Re: mrtvej motorkář

cockin psal:

Ale vcera se jezdilo fakt peknegood nedivim se ze to jel protahnout. Mel smulu, bohuzel.bad

...no  prave, vcera se jezdilo az moc pekne, lidi sou po zime nadrzeny.evil
Taky jsme potkali jednoho kerej si o to koledoval...bad


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Kakac (Člen)
29.03.2009 18:10:01
Offline

Re: mrtvej motorkář

LukinB6 psal:
jaryn psal:

mě je jasný,že toho bude bohužel víc...Pro mě jako motorkáře začíná letos první sezóna.Nikdy jsem na velký motce nejezdil.děsím se takových zpráv.Učím se myslet jako motorkář teprve měsíc.A je pravda,že si připadám někdy jako penzista,když jedu,mluvím si pro sebe - bacha na toho vola napravo,v lese bude vlhko,vjede mi tam,vidí mě...? Jak už jsem psal,jezdím jako podělanej,zatáčím jako na kole,a když přijedu domů tak vypadám přesně takhle - surprised

Pokud jezdíš takhle tak máš větší šanci dojet zpět domů. Skutečně musíme stále přemýšlet nad tím co se může stát. Nestyděl bych se za to, také si takhle povídám.

Banditpussy

Jaryne,to že jezdíš jak jarynbigsmile není žádná ostudagood
Já tak jezdím taky ,i když už jsem před dvouma týdnama jel s mojí B6 180 ale je to dábelský.
Takže radši míň a v klidu než rychle a divoce.Mám dva kluky tak se chci vrátit dom a povozit je na bandasce na dvoře, moc se jim to líbíbigsmile.
P.S. Kurva ,ale láká to otočit když to jede a chce se tomubigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
killerrebel (Člen)
29.03.2009 18:30:38
Offline

Re: mrtvej motorkář

No jooo vždy je to smutne.. :( .. možna tam jel trochu víc než měl ale no co přece je na hlavní... a to že mu nějaka pussy neda přednost to si myslim že je pořadna prasarna...

fidoB6 (Člen)
29.03.2009 19:03:14
Offline

Re: mrtvej motorkář

bery psal:

jestli se to netýká někoho odsud tak at se to dává na motorkářeidontknow
použil bych kellyho slovasmile1

Já si myslim opak. Člověk by měl furt koukat na takovýdle zprávy a kreše na jůtubu...Aspoň se to pořádně zaryje do hlavy a pak přemejšlíš i při jízdě, ne až když přijedeš domu a řekneš si "Kurva, tam kdyby mi něco vjelo,....." apod. Já na tydle videa čumim furt a je mi už pomalu blbě i v autě...Člověk MUSÍ vědět, jak to pak dopadá a hlavně vypadá... A je bezesporu, že na mašinách tomu jdeme víc vstříc než jiní, ale když ti to tam pošle nějakej "smajlík čuráka", tak naděláš hovno... A nejhorší je, že "nás" dost často zabíjej plechofkáři a všichni to automaticky hodí na motorkáře....ach joidontknowsmile2


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
osiris (Člen)
29.03.2009 19:08:52
Offline

Re: mrtvej motorkář

fidoB6 psal:
bery psal:

jestli se to netýká někoho odsud tak at se to dává na motorkářeidontknow
použil bych kellyho slovasmile1

Já si myslim opak. Člověk by měl furt koukat na takovýdle zprávy a kreše na jůtubu...Aspoň se to pořádně zaryje do hlavy a pak přemejšlíš i při jízdě, ne až když přijedeš domu a řekneš si "Kurva, tam kdyby mi něco vjelo,....." apod. Já na tydle videa čumim furt a je mi už pomalu blbě i v autě...Člověk MUSÍ vědět, jak to pak dopadá a hlavně vypadá... A je bezesporu, že na mašinách tomu jdeme víc vstříc než jiní, ale když ti to tam pošle nějakej "smajlík čuráka", tak naděláš hovno... A nejhorší je, že "nás" dost často zabíjej plechofkáři a všichni to automaticky hodí na motorkáře....ach joidontknowsmile2

...bery píše o tom, že jsme se tady před nějakým časem shodli na tom, že sem ty články o "neznámejch padlejch vojínech" cpát nebudem a nebudem si hrát na plačky, je to život (jiná situace je když to sem smahne někdo o svým kámošovi, potažmo nedejbože o někom odsud)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bery (Člen)
29.03.2009 19:12:02
Offline

Re: mrtvej motorkář

nesouhlasheadshake
bezmozek zůstane bezmozkemsmile2
když jsem normální tak si to denně nemusím připomínatidontknow
to že to budou házet je tak nějak taky vina i těch bezmozkůsmile2
my taky nadáváme na kloboučníkybigsmile
ale je to polemikasmile1 víc se k tomu nrvyjadřujusmokin


momentalně zavostalej
Kelly01 (Člen)
29.03.2009 19:49:19
Offline

Re: mrtvej motorkář

A mně je to u prdelesmile1

Stejná diskuze každej rok o hovněass

Mrtvých bude zas požehnaně,možná i někdo z nás tadysmile2

Ale proč o tom pořád diskutovatidontknowsurprised


God Save The Queen!
jaryn (Člen)
29.03.2009 19:55:45
Offline

Re: mrtvej motorkář

SORRY, SORRY,VERY SORRY.idontknowidontknowNevěděl jsem o tý dohodě o psaní takových zpráv... Ještě jednou se omlouvám.redfaceredfaceredface


God Gave me Everything I want
Roman :) (Člen)
29.03.2009 20:08:17
Offline

Re: mrtvej motorkář

Kelly01 psal:

A mně je to u prdelesmile1

Stejná diskuze každej rok o hovněass

Mrtvých bude zas požehnaně,možná i někdo z nás tadysmile2

Ale proč o tom pořád diskutovatidontknowsurprised

Zivot je krutej, ale je to tak....tim, ze tady o tom budeme psat nic nezmenime (mozna se poucit a jezdit opatrneji a vic predvidat, nic vic)
Vim, ze ne vzdy, za to muze ten motorkar za sta procent, ale na druhou stranu, ruku na srdce, uplne bez viny taky neni...
Kdyz sednes na motorku, VZDYCKY musis pocitat s tim, ze jsi daleko zranitelnejsi nez ten typek v aute a jezdit musis prave podle toho. To ze ses na hlavni, jeste neznamena, ze tou krizovatkou proletim 150km/h (on ho taky ten v tom aute vubec nemusel videt, koukl do leva, do prava,nikde nikdo, rozjel se, ale on tam najednou byl motorkar....)
Nerikam  ze jezdim vzdy podle predpisu, ale jsou situace kde jezdi rychle opravdu jen bezmozek nebo hazarder


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
Baltazar (Člen)
29.03.2009 20:12:04
Offline

Re: mrtvej motorkář

Kelly01 psal:

A mně je to u prdelesmile1

Stejná diskuze každej rok o hovněass

Mrtvých bude zas požehnaně,možná i někdo z nás tadysmile2

Ale proč o tom pořád diskutovatidontknowsurprised

mě to přijde tak jako hra na hrdiny, jsem motorkář a tudíš hrdina.idontknow
když máš zhebnout tak zhebneš na kole
řekli jsme nepsat tak srát na tosurprised


The father of the little princess of the dawn
PALOUS (Člen)
29.03.2009 20:12:25
Offline

Re: mrtvej motorkář

Kelly01 psal:

A mně je to u prdelesmile1

Stejná diskuze každej rok o hovněass

Mrtvých bude zas požehnaně,možná i někdo z nás tadysmile2

Ale proč o tom pořád diskutovatidontknowsurprised

správně vo hovněgoodco mě je po joudech,mě spíš sere Moravecsmile2


Jebat motorky :-)
modo (Člen)
29.03.2009 21:33:03
Offline

Re: mrtvej motorkář

hlavně se nenechat vyprovokovat nějakým magoremheadshake


až tam budu tak tam budu
barynek (Člen)
29.03.2009 21:40:42
Offline

Re: mrtvej motorkář

PALOUS psal:

správně vo hovněgoodco mě je po joudech,mě spíš sere Moravecsmile2

jj, taky jsem to dneska četl a škoda hobad, hlas měl suprovejgood


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
29.03.2009 22:48:00
Offline

Re: mrtvej motorkář

jaryn psal:

SORRY, SORRY,VERY SORRY.idontknowidontknowNevěděl jsem o tý dohodě o psaní takových zpráv... Ještě jednou se omlouvám.redfaceredfaceredface

V klidu... Už to víš. smokin

A Moravec mě taky sere...smile2


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
faitík (Člen)
30.03.2009 06:06:19
Offline

Re: mrtvej motorkář

A bude mít....v nadabovenejch rolích uritě! třeba kojaksrosmile1evil


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
K.a.s.y.m. (Člen)
30.03.2009 07:31:25
Offline

Re: mrtvej motorkář

k tomu článku....včera jsem taky jednoho magora na čtyřkole málem přejel....hovado pitomý...votáčel se na zastávce autobusu a do silnice vlít aniž by se podíval jestli něco jede nebo spíš viděl auto kámoše a moje auto přehlíd..tak jsem jsem zastavil a jak mě zahlíd tak se lek a zastavil v půlce silnice a ještě to málem převrátil....měl kliku,že jsem s tím co udělá tak trochu počítal jinak jsem ho i s tou činskou mrdkou rozžehlil po silnici.A to dám klidně ruku do ohně že neměl ani papíry jak byl mladej.Ten mě včera tak nasralfuck


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
30.03.2009 09:04:39
Offline

Re: mrtvej motorkář

njn tahat pres krizovatku se nevyplaci. necht je mu tam nahore v motorkarsekem neby hej.

jj jak rikate je to kazdej rok stejny


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Sandman (Člen)
31.03.2009 10:31:10
Offline

Re: mrtvej motorkář

Takže už další padlý. Nedávno jsem slyšel cosi o jednom, který si nevšiml, že za traktorem před ním je připojené jakési heblo.


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr