Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Přední rozeta

pet (Člen)
13.02.2007 22:09:24
Offline

Přední rozeta

Sem dnes měnil malou rozetu na 12 a chtěl jsem se zeptat jestli ta podložka co je pod matkou má být zohlá a sražená k matce.Mě se to zdá jako blbost,ale ten umělec co to měl přede mnou tu na tu matku sprostě zohnul,tak aby se to nedalo jen tak vyšroubovat.
Jo a jinak jak moc tu matku dotahujete,a neříkejte mi že stejnou silou jako když ji šroubujete venidontknow

Eremi (Člen)
13.02.2007 22:21:35
Offline

Re: Přední rozeta

jo je to schválně


S úsměvem jde všechno líp :o)
pet (Člen)
13.02.2007 22:32:00
Offline

Re: Přední rozeta

Eremi psal:

jo je to schválně

Fakt jo??
No tak to já ji teda taky zase zohnugood

Ondráš (Člen)
14.02.2007 11:28:38
Offline

Re: Přední rozeta

pet psal:

Sem dnes měnil malou rozetu na 12 a chtěl jsem se zeptat jestli ta podložka co je pod matkou má být zohlá a sražená k matce.Mě se to zdá jako blbost,ale ten umělec co to měl přede mnou tu na tu matku sprostě zohnul,tak aby se to nedalo jen tak vyšroubovat.
Jo a jinak jak moc tu matku dotahujete,a neříkejte mi že stejnou silou jako když ji šroubujete venidontknow

Kvůli tomu to tam je, aby se to nevytočilo. Dotahuj na citofkubigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
pet (Člen)
14.02.2007 21:14:49
Offline

Re: Přední rozeta

Udělal sem teda vše podle rady dotáhl na citivku a doufám že jsem to s tím citem zas moc nepřehnalsmile1

Snad ten novej řetaz zase nějakej pátek vydrží,jezdím taky totiž na citovkubigsmilebigsmile

osiris (Člen)
14.02.2007 21:34:49
Offline

Re: Přední rozeta

pet psal:

Udělal sem teda vše podle rady dotáhl na citivku a doufám že jsem to s tím citem zas moc nepřehnalsmile1

Snad ten novej řetaz zase nějakej pátek vydrží,jezdím taky totiž na citovkubigsmilebigsmile

...no tak si to prosimte dotahni poradne, protoze s tou citovkou je to dost na prd smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
pet (Člen)
14.02.2007 21:39:39
Offline

Re: Přední rozeta

osiris psal:
pet psal:

Udělal sem teda vše podle rady dotáhl na citivku a doufám že jsem to s tím citem zas moc nepřehnalsmile1

Snad ten novej řetaz zase nějakej pátek vydrží,jezdím taky totiž na citovkubigsmilebigsmile

...no tak si to prosimte dotahni poradne, protoze s tou citovkou je to dost na prd smile1

A tak měl jsem v zadním kole zaraženou tu násadu od krumpáče,zbylo na ní sice pár šrámů ale ale citofku vydrželabigsmilebigsmile

osiris (Člen)
14.02.2007 21:42:21
Offline

Re: Přední rozeta

...a tak to zasejc jooo goodsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr