Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » ulejvá se

mila88 (Člen)
31.03.2009 20:13:43
Offline

ulejvá se

Zdravim. Potřeboval bych poradit od vás zkušenějších. Mam B6 r.v.97. Po ujetí cca 5km jakoby jede na 3 hrky. Zkoušel jsem vyčistit karburátory,novel vzduch. filt a nakonec svičky. a porad nic. I při delsim stání vytejka benzin vzduch boxem nazem. Dik za rady.

fidoB6 (Člen)
31.03.2009 20:20:36
Offline

Re: ulejvá se

mila88 psal:

Zdravim. Potřeboval bych poradit od vás zkušenějších. Mam B6 r.v.97. Po ujetí cca 5km jakoby jede na 3 hrky. Zkoušel jsem vyčistit karburátory,novel vzduch. filt a nakonec svičky. a porad nic. I při delsim stání vytejka benzin vzduch boxem nazem. Dik za rady.

Hovno tomu rozumim,ale nemáš třeba pojebanej kohout(že by propouštěl benál)-ale to bude asi píčovina...A benál ti chčije do airboxu???Nebo nějak blbě zapojený hadice z nádrže?Přepad nebo takidontknowZajímavý


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
mila88 (Člen)
31.03.2009 20:33:13
Offline

Re: ulejvá se

Protejká to skrz karburátory,tak nevim. Spíš mi jde oto proc se za jizdy dusí a jede jako by na 3 hrky.

Loser (Administrator)
31.03.2009 20:36:02
Offline

Re: ulejvá se

a nemas nastavenej kohout na PRI?idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
31.03.2009 20:37:40
Offline

Re: ulejvá se

aha, ted jsem si vsimnul, ze mas 97 ... tam to PRI na kohoutu vlastne nejni, co? Nebo jo?idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mila88 (Člen)
31.03.2009 20:42:16
Offline

Re: ulejvá se

Polohu PRI používám jen při startovaní. Když to dlouho stojí...

Tomas600N (Člen)
31.03.2009 20:43:26
Offline

Re: ulejvá se

Loser psal:

aha, ted jsem si vsimnul, ze mas 97 ... tam to PRI na kohoutu vlastne nejni, co? Nebo jo?idontknow

na '95 bylo,tak tam asi taky

fidoB6 (Člen)
31.03.2009 20:56:11
Offline

Re: ulejvá se

mila88 psal:

Protejká to skrz karburátory,tak nevim. Spíš mi jde oto proc se za jizdy dusí a jede jako by na 3 hrky.

Jestli to chčije do airboxu, pak kuli tomu to může jet na 3vály...Brácha měl todle jednou na jamaze že mu prochcával karbec, byl tam bordel na plováku(jak tam vypíná přívod benálu)...a na jawce sem takhle jednou zvohybal ojnici(nevypnul mi plovák a nachcal benál na kliku)...resume=vyčistit karbce tam u těch plovákůgood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
fidoB6 (Člen)
31.03.2009 20:57:00
Offline

Re: ulejvá se

fidoB6 psal:
mila88 psal:

Protejká to skrz karburátory,tak nevim. Spíš mi jde oto proc se za jizdy dusí a jede jako by na 3 hrky.

Jestli to chčije do airboxu, pak kuli tomu to může jet na 3vály...Brácha měl todle jednou na jamaze že mu prochcával karbec, byl tam bordel na plováku(jak tam vypíná přívod benálu)...a na jawce sem takhle jednou zvohybal ojnici(nevypnul mi plovák a nachcal benál na kliku)...resume=vyčistit karbce tam u těch plovákůgood

A může se to dusit taky tim,že tam protejká víc paliva,než se spálí ve válci


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
mila88 (Člen)
31.03.2009 21:04:17
Offline

Re: ulejvá se

Čistit karbec-plovákovou komuru jsem taky nekolikrat dělal. Neměl by se nějak zastavit benzínopřívod když se naplněj plovákový komory?

fidoB6 (Člen)
31.03.2009 21:10:39
Offline

Re: ulejvá se

mila88 psal:

Čistit karbec-plovákovou komuru jsem taky nekolikrat dělal. Neměl by se nějak zastavit benzínopřívod když se naplněj plovákový komory?

No tam je přece takovej kuličkovej ventil,ne?Jak stoupne hladina benálu,zvedne plovák a kulička padne dolu a ucpe přívod(a když je tam bordel,kulička nepadne)....Od plováku by měla být packa,která tu kuličku zatlačuje....Jako u bandasky rozebraný sem to neměl,ale mělo by to bejt u všech karbců stejný ne?


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
mila88 (Člen)
31.03.2009 21:15:16
Offline

Re: ulejvá se

S kuličkou to myslim ze bylo u jawackých karbeců. Bandit ma jakoby jehlu s gumovu hlavičkou. Je i dost možny ze ta guma muže bejt stařim tvrdá a nefunkční

Ton@l (Člen)
31.03.2009 21:16:00
Offline

Re: ulejvá se

a co civky ty mas v pohodeidontknow


Vzdy muze byt hur :-)
fidoB6 (Člen)
31.03.2009 21:17:24
Offline

Re: ulejvá se

mila88 psal:

S kuličkou to myslim ze bylo u jawackých karbeců. Bandit ma jakoby jehlu s gumovu hlavičkou. Je i dost možny ze ta guma muže bejt stařim tvrdá a nefunkční

Možný,ale princip bude asi stejnej nebo hodně podobnej...


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
WenzelB6 (Člen)
31.03.2009 21:29:16
Offline

Re: ulejvá se

je to sport zjara každej rok , začal bych na karbcich , musej těsnit bez vohledu na kohoutu.

Nešvy (Člen)
31.03.2009 21:35:07
Offline

Re: ulejvá se

Pokud ti začne protýkat kohout tak se ti naplní karbce a chčije to ven.Řešil jsem to minulý rok....rozebrat kohout od bandy a vyčistit membránu-tedy pokud máš na 6 ten samý kohout co já na 12/01


"Pomálu a při kráji" :-)
mila88 (Člen)
31.03.2009 21:38:16
Offline

Re: ulejvá se

Taky si myslim že bez ohledu na kohout. A to že je na bandasce kohout ovladanej podtlakem opadá neustalé otvírání/zavírání benzinu růčo viz. jawa. A co hladina v komoře,má vliv?

fidoB6 (Člen)
31.03.2009 21:43:08
Offline

Re: ulejvá se

mila88 psal:

Taky si myslim že bez ohledu na kohout. A to že je na bandasce kohout ovladanej podtlakem opadá neustalé otvírání/zavírání benzinu růčo viz. jawa. A co hladina v komoře,má vliv?

Hele,jestli ti protejká benál skrz karbec, jak si psal, tak je to plovákem. A myslim,že na tuty ti to kuli tomu zlobí...


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
mila88 (Člen)
31.03.2009 21:50:36
Offline

Re: ulejvá se

Skusim jestli nejsou plováky děravý. Pak vyčistit ty jehly a plovakovou komuru.

fidoB6 (Člen)
31.03.2009 21:52:50
Offline

Re: ulejvá se

Tak tak,jinde to bejt nemůže....


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Loser (Administrator)
31.03.2009 23:00:15
Offline

Re: ulejvá se

fidoB6 psal:

Tak tak,jinde to bejt nemůže....

no jeste by to mohlo bejt treba uplne v pussy surprisedsurprisedsurprised


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
fidoB6 (Člen)
31.03.2009 23:18:46
Offline

Re: ulejvá se

Loser psal:
fidoB6 psal:

Tak tak,jinde to bejt nemůže....

no jeste by to mohlo bejt treba uplne v pussy surprisedsurprisedsurprised

surprisedto mě nenapadloidontknow


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
K.a.s.y.m. (Člen)
01.04.2009 07:35:28
Offline

Re: ulejvá se

nějak se mi to nechce číst celý ,ale pokud ti protejká benzín tak dvě věci který bych zkontroloval.Prvně jestli nemáš kohout na PRI pokud jo tak otočit.Pokud to teče i tak tak kohout rozebrat vyčistit a pokud je tam něco špatnýho tak vyměnit.
S velkou pravděpodobností máš,ale špatný těsnící O-kroužek na jehlovym ventilku na plováku proto ti protejká benzín do filtru bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
01.04.2009 08:02:40
Offline

Re: ulejvá se

K.a.s.y.m. psal:

nějak se mi to nechce číst celý ,ale pokud ti protejká benzín tak dvě věci který bych zkontroloval.Prvně jestli nemáš kohout na PRI pokud jo tak otočit.Pokud to teče i tak tak kohout rozebrat vyčistit a pokud je tam něco špatnýho tak vyměnit.
S velkou pravděpodobností máš,ale špatný těsnící O-kroužek na jehlovym ventilku na plováku proto ti protejká benzín do filtru bigsmile

...já to přečet a je to jedna pussyvina za druhou...např. kuličky ve ventilu uzavírajícím přívod paliva a podobný nesmysleidontknow

...problémy máš nejspíš tři:
1/ netěsnící o-kroužek v palivovym ventilu na nádrži, páč dyš motor nebježí a kohout je f polohách ON nebo RES, benzín ti prostě nesmí týct, zkus vycuknout hadičku a zkontrolovat to...
2/ vymačkaný gumový hlavičky  jehlovejch ventilků uzavírajících přívot paliva do Karburátorů, ty ti musej uzavřít palivo i gdyš ti protejká kohout...
3/ špatně nastavenou hladinu paliva v plovákový komoře

...druhej a třetí trabl spolu můžou souviset, páč dyš bys měl blbje nastavenou hladinu, plováky nezatlačej na jehlovej ventilek a ten neuzavře přívot paliva...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
01.04.2009 08:04:41
Offline

Re: ulejvá se

K.a.s.y.m. psal:

nějak se mi to nechce číst celý ,ale pokud ti protejká benzín tak dvě věci který bych zkontroloval.Prvně jestli nemáš kohout na PRI pokud jo tak otočit.Pokud to teče i tak tak kohout rozebrat vyčistit a pokud je tam něco špatnýho tak vyměnit.
S velkou pravděpodobností máš,ale špatný těsnící O-kroužek na jehlovym ventilku na plováku proto ti protejká benzín do filtru bigsmile

...mezi náma, jehlovej ventilek dosedá do ňákýho bronzovýho nebo mosaznýho sedla, tam žádnej O-kroužek nejni, ten jehlovej ventil má přecejc gumovou špičkuidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
01.04.2009 08:56:31
Offline

Re: ulejvá se

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

nějak se mi to nechce číst celý ,ale pokud ti protejká benzín tak dvě věci který bych zkontroloval.Prvně jestli nemáš kohout na PRI pokud jo tak otočit.Pokud to teče i tak tak kohout rozebrat vyčistit a pokud je tam něco špatnýho tak vyměnit.
S velkou pravděpodobností máš,ale špatný těsnící O-kroužek na jehlovym ventilku na plováku proto ti protejká benzín do filtru bigsmile

...mezi náma, jehlovej ventilek dosedá do ňákýho bronzovýho nebo mosaznýho sedla, tam žádnej O-kroužek nejni, ten jehlovej ventil má přecejc gumovou špičkuidontknow

redfaceredface máš recht.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
fidoB6 (Člen)
01.04.2009 09:28:13
Offline

Re: ulejvá se

Pro  Filouse: Tak je fuk, jak to tam přesně vypadá, až to rozebere, tak se v tom jistě zorientuje, jde ale vo jedno,jak se psalo několikrát, nevypíná to přívod paliva...V tom je zakopaný pes... A i kdyby měl poprcanej kouhout, kterej by protejkal, tak ty plováky stejně musí zastavit přívod benálu....že....


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
mila88 (Člen)
01.04.2009 09:56:05
Offline

Re: ulejvá se

Dík chlapy. Vyměnim ty gumový čepičky,pošteluju hladiny. Napíšu jak jsem dopadl.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr