Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nosič

leons (Člen)
14.02.2007 09:30:23
Offline

Nosič

Neměl by tu někdo plánek na výrobu nosiče pro jeden kufr (plotnu), či snad by tu byl někdo schopný ho za rozumný peníz zhotovit? Na B6S 01help


Yamaha R1
Hlavně dojet
signalCZ (Člen)
14.02.2007 11:18:27
Offline

Re: Nosič

leons psal:

Neměl by tu někdo plánek na výrobu nosiče pro jeden kufr (plotnu), či snad by tu byl někdo schopný ho za rozumný peníz zhotovit? Na B6S 01help

taky bych uvítal nějakou radugood

Rebel (Člen)
14.02.2007 12:32:54
Offline

Re: Nosič

signalCZ psal:
leons psal:

Neměl by tu někdo plánek na výrobu nosiče pro jeden kufr (plotnu), či snad by tu byl někdo schopný ho za rozumný peníz zhotovit? Na B6S 01help

taky bych uvítal nějakou radugood

Co si představujete za rozumnou cenu?Se mužem domluvit.idontknow


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
signalCZ (Člen)
14.02.2007 13:13:17
Offline

Re: Nosič

Rebel psal:
signalCZ psal:
leons psal:

Neměl by tu někdo plánek na výrobu nosiče pro jeden kufr (plotnu), či snad by tu byl někdo schopný ho za rozumný peníz zhotovit? Na B6S 01help

taky bych uvítal nějakou radugood

Co si představujete za rozumnou cenu?Se mužem domluvit.idontknow

jánevím, mě jen vzádu chybí nějakej nosič nebo plotýnka. rostě když ám spacák bo něco jinýho toe jedno, tak abych to mohl bafnout za pavouka a uchytit na to... takhle tam nci vozit nemůžu...
cenu nabídnigood

maňas (Člen)
14.02.2007 15:16:45
Offline

Re: Nosič

jen že se do toho pletu,hodně kufrů se prodává s plotnou a cenový rozdíl je minimální,pokud si ho vezmeš s plotnou,nebo bez,takže bych nejdřív kupoval to co tam přijde,pokud teda kufr a pak řešil přiděláníidontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
leons (Člen)
14.02.2007 15:42:44
Offline

Re: Nosič

Chtěl bych tam švihnout GIVI kufr a ty by měli mít plotny stejné (nebo ne?) To jsem nepřipsal, omluva.

Takže nosič pro kufr GIVI (v obchodě jsem to viděl pod názvem montážní sada, cena myslím 800,-). Cenu nabídni, třeba si plácnem.goodsmile1


Yamaha R1
Hlavně dojet
leons (Člen)
14.02.2007 18:27:35
Offline

Re: Nosič

Tak jsem nekoupil GIVI, ale objednal http://motobazar.miramoto.cz/motorky/mo … 42-l/3327/ Nevím co je to za značku, ale cena je víc než příznivá. Takže bych kdyžtak překreslil plotnu nebo poslal celou a podle ní by držák (nosič) udělat šel, ne?


Yamaha R1
Hlavně dojet
Eguák (Člen)
14.02.2007 18:48:36
Offline

Re: Nosič

leons psal:

Tak jsem nekoupil GIVI, ale objednal http://motobazar.miramoto.cz/motorky/mo … 42-l/3327/ Nevím co je to za značku, ale cena je víc než příznivá. Takže bych kdyžtak překreslil plotnu nebo poslal celou a podle ní by držák (nosič) udělat šel, ne?

Tenhle kufr mám, je od sw-motech nějaká no name firma z německýho Rauschenbergu.

leons (Člen)
14.02.2007 18:58:08
Offline

Re: Nosič

Eguák psal:
leons psal:

Tak jsem nekoupil GIVI, ale objednal http://motobazar.miramoto.cz/motorky/mo … 42-l/3327/ Nevím co je to za značku, ale cena je víc než příznivá. Takže bych kdyžtak překreslil plotnu nebo poslal celou a podle ní by držák (nosič) udělat šel, ne?

Tenhle kufr mám, je od sw-motech nějaká no name firma z německýho Rauschenbergu.

Spokojenost? Vejdou se tam opravdu dvě helmy?


Yamaha R1
Hlavně dojet
Eguák (Člen)
14.02.2007 20:00:27
Offline

Re: Nosič

leons psal:
Eguák psal:
leons psal:

Tak jsem nekoupil GIVI, ale objednal http://motobazar.miramoto.cz/motorky/mo … 42-l/3327/ Nevím co je to za značku, ale cena je víc než příznivá. Takže bych kdyžtak překreslil plotnu nebo poslal celou a podle ní by držák (nosič) udělat šel, ne?

Tenhle kufr mám, je od sw-motech nějaká no name firma z německýho Rauschenbergu.

Spokojenost? Vejdou se tam opravdu dvě helmy?

No musim říc že sem neměl možnost ho vyzkoušet v praxi, ale vypadá bytelně, kluk od kterýho jsem ho kupoval tvrdí že s ním jel nejvíc 130. Škopek mám jenom jeden, ale dva kýble se tem podle mě nevejdou.A jestli jo tak to bude o milimetrech...

leons (Člen)
14.02.2007 20:26:25
Offline

Re: Nosič

Eguák psal:

No musim říc že sem neměl možnost ho vyzkoušet v praxi, ale vypadá bytelně, kluk od kterýho jsem ho kupoval tvrdí že s ním jel nejvíc 130. Škopek mám jenom jeden, ale dva kýble se tem podle mě nevejdou.A jestli jo tak to bude o milimetrech...

Mohl by jsi mi vyfotit nosič a poslat na leons@seznam.cz ?


Yamaha R1
Hlavně dojet
Bedřich (Člen)
14.02.2007 20:34:58
Offline

Re: Nosič

Plotna vypadá takle:


a dva škopky se tam vejdou, ale asi jak který.

Editoval inkvizitorr (15.02.2007 08:11:53)


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
14.02.2007 20:38:22
Offline

Re: Nosič

Tak to se mi nepovedlo. Omlouvám se, ale mohl by někdo s tou kouzelnou mocí tu jednu fotku umazat, děkuji.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
leons (Člen)
14.02.2007 20:48:27
Offline

Re: Nosič

Potřeboval bych jak vypadá nosič.


Yamaha R1
Hlavně dojet
huskyb12 (Administrator)
14.02.2007 20:52:01
Offline

Re: Nosič

Bedřich: tak už sem to vopravil - dobrý ? :)))


ale di, Ty brepto ...
Bedřich (Člen)
14.02.2007 21:06:16
Offline

Re: Nosič

huskyb12 psal:

Bedřich: tak už sem to vopravil - dobrý ? :)))

Dík, tak jsem to přesně myslelbigsmilebigsmilebigsmile

Mám hledat pět rozdílů?idontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
broukstipak (Člen)
14.02.2007 21:07:43
Offline

Re: Nosič

To je super. Místo toho, abychom si tu navzájem radili, protože si myslím, že všichni tak trochu smrdíme korunou (soráč zbohatlíci), ještě tu do sebe zbytečně šijem. Taky bych měl šikovné kamarády, co by mi podle plánku udělali jak nosič, tak padáky, ale ať hledám, jak hledám, nic pořádnýho jsem nenašel..

Bedřich (Člen)
14.02.2007 21:11:23
Offline

Re: Nosič

Nosič musíš mít nějakej vlastní nebo tu montážní sadu od GIVI či KAPPY. Na to dáš plotnu a pak kufr. Existujou i nosiče, kde plotnu nepotřebuješ. Jako tohle.



nebo


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
14.02.2007 21:12:34
Offline

Re: Nosič

broukstipak psal:

To je super. Místo toho, abychom si tu navzájem radili, protože si myslím, že všichni tak trochu smrdíme korunou (soráč zbohatlíci), ještě tu do sebe zbytečně šijem. Taky bych měl šikovné kamarády, co by mi podle plánku udělali jak nosič, tak padáky, ale ať hledám, jak hledám, nic pořádnýho jsem nenašel..

Klíííííídsmile1


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
broukstipak (Člen)
14.02.2007 21:14:25
Offline

Re: Nosič

goodgoodgood

leons (Člen)
14.02.2007 21:14:58
Offline

Re: Nosič

broukstipak psal:

To je super. Místo toho, abychom si tu navzájem radili, protože si myslím, že všichni tak trochu smrdíme korunou (soráč zbohatlíci), ještě tu do sebe zbytečně šijem. Taky bych měl šikovné kamarády, co by mi podle plánku udělali jak nosič, tak padáky, ale ať hledám, jak hledám, nic pořádnýho jsem nenašel..

Jo jo svatá pravda. Mě je spíš líto za kousek ohnutého železa dát 1000,- a víc. No co koupím pavouky a kufr budu vozit na zádech bigsmile


Yamaha R1
Hlavně dojet
leons (Člen)
14.02.2007 21:18:20
Offline

Re: Nosič

Byl si s fotkama rychlejší. Super díky moc goodgoodgood

Koukám já to mám jen malinko jinak řešené u sedačky, ale to se doladí.


Yamaha R1
Hlavně dojet
signalCZ (Člen)
14.02.2007 21:24:09
Offline

Re: Nosič

Bedřich psal:

Nosič musíš mít nějakej vlastní nebo tu montážní sadu od GIVI či KAPPY. Na to dáš plotnu a pak kufr. Existujou i nosiče, kde plotnu nepotřebuješ. Jako tohle.
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … h/21.1.jpg

nebo
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /nosič.JPG

přesně tohle potřebuju. ale jak už tady bylo řečeno, taky pořádně smrdím korunou:) za kolik by ho někod šikovnej vyrobil? pak už nastříkání a opracování bych zvládlgoodgood

Bedřich (Člen)
14.02.2007 21:25:55
Offline

Re: Nosič

leons psal:

Byl si s fotkama rychlejší. Super díky moc goodgoodgood

Koukám já to mám jen malinko jinak řešené u sedačky, ale to se doladí.

Ty máš novější model, tam to je jinak
http://www.givi.it/per_la_tua_moto.asp? … mp;lang=en

Ten nosič na první fotce stojí v suzuki 3000,-sick
sick

Ale je pěknej a máš ho tam danej za  minutu.

Ten spodní mám já a koupil jsem ho na eBAYji za 23éček good


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
leons (Člen)
14.02.2007 21:38:57
Offline

Re: Nosič

Tak to je těžký rozdíl.good No jo origo je vždy předražené.bad


Yamaha R1
Hlavně dojet
leons (Člen)
14.02.2007 22:18:33
Offline

Re: Nosič

Tak takový podobný by stačil http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … h/21.1.jpg jen s přiděláním na ty šrouby madla spolujezdce na B6 2001 (takže kratší). S tím, že nahoře bude plotna klidně chycená šrouby např. v pruhách z pásoviny.
Najde se kutil, který by to zhotovil a stanovil si cenu? Možná by to chtělo víc lidí.


Yamaha R1
Hlavně dojet
leons (Člen)
14.02.2007 22:23:40
Offline

Re: Nosič

nebo takový http://www.wkmoto.cz/eshop.php?prvekid= … m=homepage taky s jiným úchytem. nevím co je jednoduší udělatsurprised


Yamaha R1
Hlavně dojet
Rebel (Člen)
15.02.2007 06:51:28
Offline

Re: Nosič

Pokud si vzpominam,tak nějakej takovej prodava v bazaru Kelly.
Ty trubkovy nosiče jsem dělal a vychazely kolem 1600,- a v barvě(Komaxit)Cromovany už nedělam je to pakarna leštit pod chrom.
Je fakt že starši se seženou kolem litru.


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
leons (Člen)
15.02.2007 09:46:56
Offline

Re: Nosič

Hmm 1600,- se mi zdá hodně. Do litru bych ještě šel. Budu muset sehnat něco jako Bedřich kolem 25 euro.


Yamaha R1
Hlavně dojet
maňas (Člen)
15.02.2007 15:34:44
Offline

Re: Nosič

sehnat se dá,ale hlavní je ta montážní sada,nebo vymyslet jak to uchytit,jsem to taky zkoušel,ale protože jsem chtěl na tři kufry,nezbylo mi nic jiného než ji koupit,to  byla rachta,myslím tím cenu vzhledem ke kvalitě obsahu montážkysick


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Bedřich (Člen)
15.02.2007 21:34:20
Offline

Re: Nosič

leons psal:

Hmm 1600,- se mi zdá hodně. Do litru bych ještě šel. Budu muset sehnat něco jako Bedřich kolem 25 euro.

Nechci ti kazit radost, ale budeš to mít těžký. Já to za tu cenu vydražil fakt náhodně. Ceny u dvou aukcí se vyšplhali na 90e


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
leons (Člen)
15.02.2007 22:38:54
Offline

Re: Nosič

Bedřich psal:
leons psal:

Hmm 1600,- se mi zdá hodně. Do litru bych ještě šel. Budu muset sehnat něco jako Bedřich kolem 25 euro.

Nechci ti kazit radost, ale budeš to mít těžký. Já to za tu cenu vydražil fakt náhodně. Ceny u dvou aukcí se vyšplhali na 90e

Dnes mi táta dohodil nějakého šikovného zámečníka tak snad se zadaří, uvidím zítra. Měl by být hodně levný.


Yamaha R1
Hlavně dojet
Filous (Člen)
16.02.2007 07:36:53
Offline

Re: Nosič

leons psal:
Bedřich psal:
leons psal:

Hmm 1600,- se mi zdá hodně. Do litru bych ještě šel. Budu muset sehnat něco jako Bedřich kolem 25 euro.

Nechci ti kazit radost, ale budeš to mít těžký. Já to za tu cenu vydražil fakt náhodně. Ceny u dvou aukcí se vyšplhali na 90e

Dnes mi táta dohodil nějakého šikovného zámečníka tak snad se zadaří, uvidím zítra. Měl by být hodně levný.

..."hodně levný" nejni dycky výhra idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Rebel (Člen)
16.02.2007 08:22:14
Offline

Re: Nosič

Filous psal:
leons psal:
Bedřich psal:


Nechci ti kazit radost, ale budeš to mít těžký. Já to za tu cenu vydražil fakt náhodně. Ceny u dvou aukcí se vyšplhali na 90e

Dnes mi táta dohodil nějakého šikovného zámečníka tak snad se zadaří, uvidím zítra. Měl by být hodně levný.

..."hodně levný" nejni dycky výhra idontknow

Tak tak Fildo.good
Vym že 16stovek neni malo,ale po zkušenostech na nosiče použivam CrMo trubky.Myslete si že jsem blazen ale už jsem opravoval mraky upadlejch nosiču a podobnych kravin.
Ono se řekne nosič,ale vem si tu paku od uloženi a neustaly houpani vahou kufru s nakladem sem tam.idontknow
Zakonitě ti to praskne někde daleko od baraku a s naloženym kufrem,a co pak s tim?idontknow


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
VikecB12 (Člen)
16.02.2007 10:05:15
Offline

Re: Nosič

Rebel ma pravdu,lidi si neuvedomujou ze ten nalozenej kufr neco važí a drncání na hrbech tomu taky nepridásmile2 Vytací me takovy ty nosice na novej model bandita co sou chyceny jenom k sroubu madla,to je tak na spacákidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
16.02.2007 10:16:29
Offline

Re: Nosič

VikecB12 psal:

Rebel ma pravdu,lidi si neuvedomujou ze ten nalozenej kufr neco važí a drncání na hrbech tomu taky nepridásmile2 Vytací me takovy ty nosice na novej model bandita co sou chyceny jenom k sroubu madla,to je tak na spacákidontknow

...myslíš třeba ten muj?

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Filous/P1010098.JPG



...ale já na něm nic jinýho neš spacák nebo nemok nevozim bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
16.02.2007 10:25:56
Offline

Re: Nosič

Presne sem vedel kdo se vozvebigsmile Jo pokud ne tom nic nevozis tak je to fajn.Ale me se podarilo do kufru narvat skoro 10 kilo a to uz je vo necem jinym.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
16.02.2007 10:57:14
Offline

Re: Nosič

VikecB12 psal:

Presne sem vedel kdo se vozvebigsmile Jo pokud ne tom nic nevozis tak je to fajn.Ale me se podarilo do kufru narvat skoro 10 kilo a to uz je vo necem jinym.

... bigsmile ...na fšechno vostatní mam sattel taschen, tagže tag...třeba na deku, ručník a plafky, dyš se jedem a maminou vykoupat je to dostačující good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
16.02.2007 11:17:30
Offline

Re: Nosič

Na vejlety kolem komína to stačíbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/VikecB12/100_0945.jpg


Když sem jel do talošky. F každym kufru 10kg,válec 10kg,kankáč 10kg,dva lidi a to ja su nadměrečnejbigsmile pussyještě že mám 12kubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
16.02.2007 11:20:47
Offline

Re: Nosič

Letos mam ale novej nosič jenom na jeden kufr Kappa,takže se budu muset uskromnitsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
16.02.2007 11:25:13
Offline

Re: Nosič

Používám o jak Filous nebo podložku pod válec kerej mám podélně ze zadního sedadla..
Kufr bych na něj neriskoval..

A kufry se mi nelíbísmile1


God Save The Queen!
maňas (Člen)
16.02.2007 15:47:07
Offline

Re: Nosič

VikecB12 psal:

Presne sem vedel kdo se vozvebigsmile Jo pokud ne tom nic nevozis tak je to fajn.Ale me se podarilo do kufru narvat skoro 10 kilo a to uz je vo necem jinym.

vono se ti může urvat i bytelnej,jako je wingrack 2 a to bych řekl slušnej matroš,viděl jsem to na vlastní oko,sice ťukanec,ale šel pět metrů dalekosurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
leons (Člen)
16.02.2007 16:11:24
Offline

Re: Nosič

Z jakého matroše to dělají aby nepraskl??? Z duralu ne nebo jo?surprised


Yamaha R1
Hlavně dojet
VikecB12 (Člen)
16.02.2007 16:12:01
Offline

Re: Nosič

No jo,wingrak je festovní,ale montuje se na montažní sadu ktera je poskladana z plíšků,válečků a buhví čeho ještěfuck
Proto si delam nosiče sám,primo na masinu a z jednoho kusu a zatim vsechny drzeli.A to na ne nakladam festgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Bedřich (Člen)
16.02.2007 16:18:11
Offline

Re: Nosič

wingrak  se mi vůbec nelíbí, to raději ty trubkáče, nebijou tak do vočí (alespoň mě) a přide mi to takový víc sladěný.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
maňas (Člen)
16.02.2007 16:19:17
Offline

Re: Nosič

VikecB12 psal:

No jo,wingrak je festovní,ale montuje se na montažní sadu ktera je poskladana z plíšků,válečků a buhví čeho ještěfuck
Proto si delam nosiče sám,primo na masinu a z jednoho kusu a zatim vsechny drzeli.A to na ne nakladam festgood

jo to beru,ale v tomhle případě montážka vydržela,ale praskly i ty nejsilnější nosníky s nápisem wingrackidontknow a to sem teda nečekal,je to nejaká slitina,ale čeho s čím nevím


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
leons (Člen)
17.02.2007 12:23:43
Offline

Re: Nosič

Kdo sem dával nějaké fotky nosičů tak je sem prosím nahrajte znovu. Nestáhl jsem si je a teď bych je potřebovalidontknow


Yamaha R1
Hlavně dojet
leons (Člen)
17.02.2007 12:25:55
Offline

Re: Nosič

A pro Béďu zvlášť, jen nosičů kamna (plotnu) doma mám ty vyrábět nechci. Ale jinak díkbigsmilegoodbigsmile


Yamaha R1
Hlavně dojet
leons (Člen)
17.02.2007 13:15:17
Offline

Re: Nosič

A nebo mi je můžete poslat na leons@seznam.cz Fakt je potřebuji. Díky


Yamaha R1
Hlavně dojet
Bedřich (Člen)
17.02.2007 14:29:34
Offline

Re: Nosič

Jo to tam...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Ladis (Člen)
17.02.2007 15:02:58
Offline

Re: Nosič

to leons mozna mam nosic doma ale musel bych se kouknoutsmile1 pokud mas zajem

leons (Člen)
17.02.2007 18:01:32
Offline

Re: Nosič

Ladis psal:

to leons mozna mam nosic doma ale musel bych se kouknoutsmile1 pokud mas zajem

Jasně, mrknigood


Yamaha R1
Hlavně dojet
Ladis (Člen)
17.02.2007 18:40:10
Offline

Re: Nosič

mam ho tambigsmile

leons (Člen)
17.02.2007 18:57:36
Offline

Re: Nosič

Ladis psal:

mam ho tambigsmile

Na B6 2002? Můžeš mi poslat fotku na email a rovnou i cenu?


Yamaha R1
Hlavně dojet
Nosorozec (Člen)
31.03.2007 13:12:31
Offline

Re: Nosič

to Kelly: hele mas jeste ten nosic??


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
Kelly01 (Člen)
31.03.2007 17:12:23
Offline

Re: Nosič

Mám..


God Save The Queen!
Nosorozec (Člen)
31.03.2007 18:40:17
Offline

Re: Nosič

hele a ta cena je porad stejna?? jeste by me docela zajimalo jestli je to schopny udrzet kufr a s nejakejma tema vecma?? zatim diky


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
Kelly01 (Člen)
31.03.2007 18:43:21
Offline

Re: Nosič

Do 10kg..
Spacák,deku a malej batoh v pohodě..
Kufr bych tam nedával..
Muselo by se to zkusit,ale výrobce uvádí do 10kg..


God Save The Queen!
Nosorozec (Člen)
31.03.2007 18:51:26
Offline

Re: Nosič

aha ty jo ja bych tam prave asi chtel dat ten kufr ale ne na porad jen kdyz nekam jedem na dovcu nebo na sraz jinak bych to nevozil protoze se mi kufr na tom vubec nelibi!! Prave tenhle tvuj nosic vypada docela dobre takovej decentni zatim co jsem videl to leseni na kufr tak to vypadalo vic nez priserne ale asi to bylo pevnejsi a nevis o necem co tak nejak na ty motorce vypada a da se na to pridelat kufr??


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
MartysN6 (Člen)
31.03.2007 19:32:24
Offline

Re: Nosič

Nosorozec psal:

aha ty jo ja bych tam prave asi chtel dat ten kufr ale ne na porad jen kdyz nekam jedem na dovcu nebo na sraz jinak bych to nevozil protoze se mi kufr na tom vubec nelibi!! Prave tenhle tvuj nosic vypada docela dobre takovej decentni zatim co jsem videl to leseni na kufr tak to vypadalo vic nez priserne ale asi to bylo pevnejsi a nevis o necem co tak nejak na ty motorce vypada a da se na to pridelat kufr??

jestli chceš něco na čem ti kufr bude držet tak jdi do monoracku od  Givi.Já ho koupil jetej za 15kil

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/MartysN6/givi.jpg


zas tak špatně to na motce nevypadá
foto je ilustrační smile1

acer (Člen)
07.02.2008 18:21:44
Offline

Re: Nosič

zajímalo by mě kam se přichycuje držák kufru na bandita 600 rok výroby 1997...na novějším modelu jsou na to takové válečky, ale kam sem....
a nemá někdo plánek na vyrobení takového držáku na kufr na tenhle ročník a nebo poradit jak to asi udělat....ohnout a svařit pár pevných trubek není problém...nebo pokud by mohl někdo poradit kde se dá koupit jenom držák....

acer (Člen)
07.02.2008 20:53:05
Offline

Re: Nosič

jo tak už jsem to někde objevil...je to pod sedlo do rámu...asi ve dvou úchytech na každé straně....kus ohnuté trubky....nemá ho někdo vyfocený? nebo nedělal si ho někdo doma?

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr