Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » průůůser!!!

Banditatom (Člen)
02.04.2009 19:15:06
Offline

průůůser!!!

Jedu si takhle z projížďky a říkám si, že to ještě někde protáhnu. čtyřproudá rovná cesta tak jsem tomu roštnul cca 170km/h spomalím na 140km/h juknu do zrdcátka a za mnou štubácký auto s zaplíma majákama. Tak jsem si řek " Tak mladej je to v pussysmile2, jseš vybodovanejsmile2". Nemělo cenu se honit tak dám blinkr a začínám přijíždět ke kraji spomaluju a štubáci kolem mě projeli jako nic jako bych je nezajímalsurprised!!! Stopka zhaslá a jeli dál jako, že nic. Otázka zní mají všechny nový SS auta radary?Pač jestli jo jsem chodec nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééésmile2smile2smile2smile2smile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
barynek (Člen)
02.04.2009 19:32:26
Offline

Re: průůůser!!!

je možný, že tě chtěli jen vystrašit a zpomalit, tak to zapli... ale jinak jestli to má kameru v autě, tak průser, to jo no...bad


Bandit 4EVER!!!
Nešvy (Člen)
02.04.2009 19:36:04
Offline

Re: průůůser!!!

Co fasovali nový auta u nás tak všechny mají kameru.Ale jestli je to standard to nevím...


"Pomálu a při kráji" :-)
Baltazar (Člen)
02.04.2009 19:37:21
Offline

Re: průůůser!!!

jakej?? ty jsi jel bez helmy a smál jsi se do kamery?idontknowidontknowidontknow


The father of the little princess of the dawn
fidoB6 (Člen)
02.04.2009 19:37:30
Offline

Re: průůůser!!!

Osoba blízká funguje?jestli jo, nou problem...pokud si měl ovšem helmubigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ice (Člen)
02.04.2009 20:31:59
Offline

Re: průůůser!!!

Kdyby tě změřili, tak by tě s nejvyšší pravděpodobnosti brali na místě. Jelikož tak neučinili a  neztotožnili tě na místě, tak tě nebudou ani předvolávat, jak už bylo řečeno... přilba... osoba blízká... háže se to rovnou ze stolu. Kdo ví, jestli měli majáky kvůli tobě... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
ross (Člen)
02.04.2009 20:35:00
Offline

Re: průůůser!!!

tak a doufám, že ses poučil a odteď budeš jezdit jak posranejsurprised

smile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Marián (Člen)
02.04.2009 20:35:20
Offline

Re: průůůser!!!

mozna jen chteli,aby ses jim s tim kramem uhnul a neplet se jim v cestegoodsmile1


...sam mezi jebkarema...
Kakac (Člen)
02.04.2009 20:37:41
Offline

Re: průůůser!!!

Marián psal:

mozna jen chteli,aby ses jim s tim kramem uhnul a neplet se jim v cestegoodsmile1

Tome taky si myslím žes jim překážel a tu jedničku sis napsal na tacho před tu 70-tku,abys měl dobrej pocitbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Paladin86 (Člen)
02.04.2009 21:00:09
Offline

Re: průůůser!!!

Jak tě nezastavili hned tak ti nic nepošlou... Jestli tě vyfotili zepředu tak maj kus obličeje podle kterýho tě nepoznaj a nemaj SPZ a jestli zezadu tak maj SPZ který je jim na nic! smile1 Kdyžtak jsme tě všichni viděli... seděl si s náma na pivě bigsmile

fidoB6 (Člen)
02.04.2009 21:27:38
Offline

Re: průůůser!!!

Paladin86 psal:

Jak tě nezastavili hned tak ti nic nepošlou... Jestli tě vyfotili zepředu tak maj kus obličeje podle kterýho tě nepoznaj a nemaj SPZ a jestli zezadu tak maj SPZ který je jim na nic! smile1 Kdyžtak jsme tě všichni viděli... seděl si s náma na pivě bigsmile

Ale prd, řekněte že to jel někam protáhnoutbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
osiris (Člen)
02.04.2009 21:55:45
Offline

Re: průůůser!!!

...no co, ty vevnitř řvali smíchy jak z tebe lítaj hovna :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
barynek (Člen)
02.04.2009 22:00:14
Offline

Re: průůůser!!!

Baltazar psal:

jakej?? ty jsi jel bez helmy a smál jsi se do kamery?idontknowidontknowidontknow

myslel jsem morálníbigsmile


Bandit 4EVER!!!
PALOUS (Člen)
02.04.2009 22:08:26
Offline

Re: průůůser!!!

Banditatom psal:

Jedu si takhle z projížďky a říkám si, že to ještě někde protáhnu. čtyřproudá rovná cesta tak jsem tomu roštnul cca 170km/h spomalím na 140km/h juknu do zrdcátka a za mnou štubácký auto s zaplíma majákama. Tak jsem si řek " Tak mladej je to v pussysmile2, jseš vybodovanejsmile2". Nemělo cenu se honit tak dám blinkr a začínám přijíždět ke kraji spomaluju a štubáci kolem mě projeli jako nic jako bych je nezajímalsurprised!!! Stopka zhaslá a jeli dál jako, že nic. Otázka zní mají všechny nový SS auta radary?Pač jestli jo jsem chodec nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééésmile2smile2smile2smile2smile2

nebuť vyplašenej rejpalebigsmilesmokin


Jebat motorky :-)
SLUGI (Člen)
02.04.2009 22:14:07
Offline

Re: průůůser!!!

... vo hovno de smokin
... až tě budou zastavovat "až za pomocí služební zbraně" a budeš ve zprávách tak se ozvi evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Fresh Man (Člen)
03.04.2009 06:30:13
Offline

Re: průůůser!!!

to já byl na TV nova že jezdim bez spz !!!help


Bandit pičo
gore (Člen)
03.04.2009 07:30:02
Offline

Re: průůůser!!!

Fresh Man psal:

to já byl na TV nova že jezdim bez spz !!!help

..tak to semascim chlubitbigsmilebigsmileidontknowcoolsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Filous (Člen)
03.04.2009 07:55:21
Offline

Re: průůůser!!!

Fresh Man psal:

to já byl na TV nova že jezdim bez spz !!!help

...že se nestydíš ty kluku vošklivá, tfuj!!!headshake


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fresh Man (Člen)
03.04.2009 07:59:06
Offline

Re: průůůser!!!

Filous psal:
Fresh Man psal:

to já byl na TV nova že jezdim bez spz !!!help

...že se nestydíš ty kluku vošklivá, tfuj!!!headshake

nevyloučíte mě z Banditpičo teamu ?helpsmile2
a ted tady na Alcatrazu mam spz zase ohnutou..helpsmile2mam si ji narovnat ?


Bandit pičo
K.a.s.y.m. (Člen)
03.04.2009 08:00:21
Offline

Re: průůůser!!!

Fresh Man psal:
Filous psal:
Fresh Man psal:

to já byl na TV nova že jezdim bez spz !!!help

...že se nestydíš ty kluku vošklivá, tfuj!!!headshake

nevyloučíte mě z Banditpičo teamu ?helpsmile2
a ted tady na Alcatrazu mam spz zase ohnutou..helpsmile2mam si ji narovnat ?

jak mám?samozřejmně ,že musíš bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tajnej (Člen)
03.04.2009 08:36:50
Offline

Re: průůůser!!!

Fresh Man psal:

a ted tady na Alcatrazu mam spz zase ohnutou..helpsmile2mam si ji narovnat ?

Nekecej, dobře víme, že tam máte čísla našitý rovnou na tom pruhovanym mundůru a mopedy maj jenom dozorci

Progear 650 (Člen)
03.04.2009 11:42:11
Offline

Re: průůůser!!!

osiris psal:

...no co, ty vevnitř řvali smíchy jak z tebe lítaj hovna :))

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Banditatom (Člen)
03.04.2009 16:31:56
Offline

Re: průůůser!!!

no uvidíme jak to dopadnebad mluvil jsem s kámošem právníkem a říkal že to moc nemusím hrotit, že furt osoba blízkágood

To palous: neser pejžo bo....evilbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tlustoch (Člen)
03.04.2009 19:51:12
Offline

Re: průůůser!!!

nebál bych se toho. Dokud nic nepodepíšeš, tak na ně kašli. Posílaj to a řeší jenom s lidma který jim tam přijdou. Na to aby tě naháněli nemají lidi takže asi takto na ně fuckfuckfuck


čtyři kola jsou super, ale dvě mnohem lepší
zdenek 1 (Člen)
06.04.2009 21:18:29
Offline

Re: průůůser!!!

Kakac psal:
Marián psal:

mozna jen chteli,aby ses jim s tim kramem uhnul a neplet se jim v cestegoodsmile1

Tome taky si myslím žes jim překážel a tu jedničku sis napsal na tacho před tu 70-tku,abys měl dobrej pocitbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile


když to jede,je to OK
Tomas600N (Člen)
07.04.2009 15:49:17
Offline

Re: průůůser!!!

mi se stala takova věc,v sobotu si to valim tatovym autem přes dědinu,a na konci dědiny stali cajti v protisměru a asi měřili a nejspiš fotili,páč sem potom žadne policejni auto nepotkal, no měl sem tam něco přes 60 (cesta široka jak krava,žadny barak okolo),tuž nevim esi tatovi něco nepřijdeidontknow
no a kdyby jo, da se to hodit na osobu blizkou,když je tam třeba moje fotka?help

ross (Člen)
07.04.2009 15:53:29
Offline

Re: průůůser!!!

Tomas600N psal:

mi se stala takova věc,v sobotu si to valim tatovym autem přes dědinu,a na konci dědiny stali cajti v protisměru a asi měřili a nejspiš fotili,páč sem potom žadne policejni auto nepotkal, no měl sem tam něco přes 60 (cesta široka jak krava,žadny barak okolo),tuž nevim esi tatovi něco nepřijdeidontknow
no a kdyby jo, da se to hodit na osobu blizkou,když je tam třeba moje fotka?help

přiď na fízlárnu, polij se benzínem a vyhrožuj, že se zapálíš, pokud to nezrušísmokin

fakt to pomáhásmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Sandman (Člen)
15.04.2009 11:25:17
Offline

Re: průůůser!!!

Banditatom psal:

Jedu si takhle z projížďky a říkám si, že to ještě někde protáhnu. čtyřproudá rovná cesta tak jsem tomu roštnul cca 170km/h spomalím na 140km/h juknu do zrdcátka a za mnou štubácký auto s zaplíma majákama. Tak jsem si řek " Tak mladej je to v pussysmile2, jseš vybodovanejsmile2". Nemělo cenu se honit tak dám blinkr a začínám přijíždět ke kraji spomaluju a štubáci kolem mě projeli jako nic jako bych je nezajímalsurprised!!! Stopka zhaslá a jeli dál jako, že nic. Otázka zní mají všechny nový SS auta radary?Pač jestli jo jsem chodec nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééésmile2smile2smile2smile2smile2

Třeba máš u chlupatých známého, ani o tom nevíš.Nebo to byl nějaký fízl - motorkář, co má pochopení, tak to neřeš.


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr