Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Pouze na 3 válce.

Vobi (Člen)
03.04.2009 21:24:37
Offline

Pouze na 3 válce.

Motorka mi jde na 3 válce (ikdyž zvuk se mi zdá normální akorát od 7tis otáček lítá rafička jak zbázněná) jelikož první co mě napadlo bylo vyzkoušet svíčku ale nebudete mi to věřit ale prostě ať priložim na válec jakej koliv kabel se svičkou s jakyho koliv válce tak nedáva jiskru což je hovadina zkoušel jsem to přiložit snad všude ale nic.. a co tíče toho válce tak jsem zkoušel jestli jde do karburatoru benzín což jde jsem zjistil jeslikož je to zrovna válec kde asi nesundám vaničku bez toho abych vyndal všechny karburatory tak už vidim jakmile vyndám karburatory tak už pak nepudu ani jeden. Poraďte co dělat.


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
fidoB6 (Člen)
03.04.2009 21:28:33
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

nejlíp poznáš kterej válec nedává jiskru podle kolen jak sou rozpálený...ale jestli zvuk je vpohoidontknowidontknowvyčistit karbce, vzduch. filtr, jinak nevimidontknow


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
osiris (Člen)
03.04.2009 21:31:57
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

...odporuješ si trošku, buď jde na 3 což slyšíš, nebo má normální zvuk


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Vobi (Člen)
03.04.2009 21:37:56
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

no nejhorší je že toho bandourka mám rok a zdá se mi že to má stejnej zvuk jako před uložením ke spánku před zimou ale nevim jestli už to nešlo na 3 válce když jsem to koupil. jediný co se změnilo je v tom že blbne ta rafička když jedu víc jak nad 7 tis. ale vyčistěni karburátoru znaména asi vyndat všechny 4 což ? :(


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
fidoB6 (Člen)
03.04.2009 21:40:49
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

Vobi psal:

no nejhorší je že toho bandourka mám rok a zdá se mi že to má stejnej zvuk jako před uložením ke spánku před zimou ale nevim jestli už to nešlo na 3 válce když jsem to koupil. jediný co se změnilo je v tom že blbne ta rafička když jedu víc jak nad 7 tis. ale vyčistěni karburátoru znaména asi vyndat všechny 4 což ? :(

A neni pošahanej votáčkoměr?idontknowSkus poflusat ty kolena a uvidis na kolik jede...ev svíčky vyměnit, karbce,....těžko radit, když nevíš jestli jede na 3 nebo 4idontknowidontknow


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Vobi (Člen)
03.04.2009 21:57:44
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

tak to vim že to jede jenom na 3 válce když tři svody jsou k neudržení ale 4 svod je studenej.


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
VikecB12 (Člen)
03.04.2009 22:00:16
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

Bude to klasika,ulitá svíce po zimním spánku. Už je to tady v miliónu témat....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Vobi (Člen)
03.04.2009 22:25:05
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

svíčky jsem vyčistil... nebo mám koupit nový ?


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
VikecB12 (Člen)
03.04.2009 22:29:56
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

Někdy stačí vopucovat,vypálit trochu nat sporákem,někdy sou vodepsaný nadobro. Ještě je můžeš skusit prohodit abys zjistil jestli je to svíčkou,nebo něčím jiným.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Vobi (Člen)
03.04.2009 22:30:54
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

na to jsem zapoměl napsat ale to už jsem zkoušel a nejde furt ten válec ikdyž jsem tam dal svičku z valce kterej jde.


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
fidoB6 (Člen)
03.04.2009 22:34:08
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

Vobi psal:

na to jsem zapoměl napsat ale to už jsem zkoušel a nejde furt ten válec ikdyž jsem tam dal svičku z valce kterej jde.

tak pak jedině kábl


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
VikecB12 (Člen)
03.04.2009 22:35:33
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

Aha,tak to pak může být v prdeli faja,káblík,seklej plovák v karbecu....Ještě se podívej jestli ti nechybí ucpávka na podtlaky na tom válci kerej nejede.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Vobi (Člen)
03.04.2009 22:40:08
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

ucpávka na podtlaky ? sory ale takovej mechanik uz zase nejsem jestli myslis (nevim jestli to dopre popisu) ale jak mas karburator a valec a mezitim je ta guma tak tesne pred tou gumou jsou nahore naky diri ale kdyz kouknu ze zhora ke naproti riditkam) tak prvni 1 a 2 karburator je ma ucpany (takovy kritky) ale 3 a 4 tam maj nasazenou hadicku coz 4 karbec (hadicka) je volne nikam nevede ale 3 karbec (hadicka) je pripojena ke nadrzi. Takze 3 valec nejde (zase pohled ze zhore naproti riditkam)


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
VikecB12 (Člen)
03.04.2009 22:45:39
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

Jo,rozumíme si. A kdyš dáš vytáhlou svíčku do faje,přiložíš na motor a zastartuješ,tak to jiskru háže nebo né? Pokud to bude házet jiskru stejně jako třeba na prvním válci,tak je to něco s karbecem a do těch se já neserusmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
03.04.2009 22:47:31
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

Ještě bych skusil vypustit ten karbec,přepnout na PRI a napustit novej benzín,jestli tam není nějakej bordel.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Vobi (Člen)
03.04.2009 22:49:03
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

no prave jak jsem psal v uplne prvnim prispevku nevim proc ale ani jedna fajfka (ani jedna svicka) nehaze jiskru kdyz ji prilozim k valci (je to kravina protoze dalsi 3 valce jdou ale nevim proc) jsem snad zkousel prilozit uz ke vsemu ale porad nic.


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
VikecB12 (Člen)
03.04.2009 22:56:44
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

Hm,tak to mě nic nenapadá. Seš si jistej že to jede na 3? Pokud jede na 3,tak nedrží volnoběh. Kdyš mě po zimě motorka zazlobí,že se jí nechce chytnout na fšechny 4,tak ju vytáhnu ven a projedu do plna než se chytnou fšechny 4,ale to je varianta kdy je fšechno ok,jenom se trochu ulije svíčka a nechce se jísmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Vobi (Člen)
03.04.2009 23:08:31
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

otáčky to drží krásně.. no vyplívám z toho že jeden svod je studenej tak z toho jsem vydedukoval ze asi nejde (motorka byla projeta dost i nekolik kilaku ) ale porad byl ten svod jenom vlaznej.


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
VikecB12 (Člen)
04.04.2009 07:23:33
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

No,tak to musí jet na fšechny,protože kdyby jel na 3,tak to rozhodně nedrží volnoběh. A za jízdy snat poznáš,jestli jedeš na 3 nebo 4 válce,rozdíl je to takovej,že na 3 to nemá snat ani 50% výkonu,takže by to mohl poznat každej.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Baltazar (Člen)
04.04.2009 07:47:58
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

estli má studenej svod tak jede na 3 měl jsem to taky, akorát mě se to chytlo po chvíli, zvuk je jinej a taky to nejede, což je divnýidontknow, protože na tom jezdí, co na to papík Kelly?


The father of the little princess of the dawn
nety (Člen)
04.04.2009 08:42:37
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

měl jsem to samý předloni, sral jsem na to, a nějakym záhadným způsobem se tak po 20 km chytil.


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
VikecB12 (Člen)
04.04.2009 09:02:30
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

Kua ale pokud drží volnoběh stejně jako kdyš to loni votstavil,tak musí jet na 4. Není nic jednodušího,než to nastartovat a skusit na volnoběh vytáhnout faju na válci u kterýho má pocit že nejede a ví hnedka,jestli poklesnou otáčky/chcípne. Kdyš bude vrčet furt stejně,tak ten válec nejede.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Vobi (Člen)
04.04.2009 09:35:48
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

VikecB12: Dik to dneska skusim pri nastartovany moto vytahnout fajfku... ale jelikoz to mam u trochu vic rozebrany tak pri ty prilezitosti stejne asi vycitstim karburatory aspon kouknu na plovak. Pak to skusim.


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
Vobi (Člen)
04.04.2009 09:37:09
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

ale zase na druhou stranu kdyby to fakt jelo na 4 valce tak proc by jeden svod byl porad jenom max vlaznej to mi nejde porad do hlavy.


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
fidoB6 (Člen)
04.04.2009 09:47:54
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

Vobi psal:

ale zase na druhou stranu kdyby to fakt jelo na 4 valce tak proc by jeden svod byl porad jenom max vlaznej to mi nejde porad do hlavy.

Jestli je vlažnej a ostatní horký, tak prostě nejede...koukni na karbce a pak to může bejt jedině kábl,fajfka,svíčka


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Vobi (Člen)
04.04.2009 09:55:02
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

konec polemizovani jdu na garaz a patlat se pekne v moto kdyz je takhle pekne no nic az pridu dam vedet jak to dopadlo :)


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
Brejn (Člen)
04.04.2009 10:48:20
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

Jsem zvedavej na vysledek.
Asi nejlepsi je zkusit vytahnout kablik od svicky za chodu motoru. To se pozna 100% jestli je to ok nebo ne. Pozor, obcas to kouse...


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
Vobi (Člen)
04.04.2009 20:33:05
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

Tak jsem u toho stravil skoro celej den, mel jsem uplne vsechno rozebrani a vycistil slozil nastartoval a uz to jede na 4 valce. Trosku me prekvapil ten zvuk (mozna to neslo uz od ty doby jsem motorku koupil byla prevazena na kare za deste) byl jsem ji rovnou projet a strili z vejfuku kdyz brzdim motorem coz driv nedelala... :)


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
fidoB6 (Člen)
04.04.2009 20:40:28
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

Vobi psal:

Tak jsem u toho stravil skoro celej den, mel jsem uplne vsechno rozebrani a vycistil slozil nastartoval a uz to jede na 4 valce. Trosku me prekvapil ten zvuk (mozna to neslo uz od ty doby jsem motorku koupil byla prevazena na kare za deste) byl jsem ji rovnou projet a strili z vejfuku kdyz brzdim motorem coz driv nedelala... :)

Takže všechno f poho....čim to bylo?karbce?


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Vobi (Člen)
04.04.2009 20:43:57
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

hale nevim asi jo jsem to mel uplne rozebrany i svicky jsem poradne vycistil karburatory taky jsem vycistil fajfky taky radci.. ale spis to vidim neco v karburatoru.


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
fidoB6 (Člen)
04.04.2009 20:45:23
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

Vobi psal:

hale nevim asi jo jsem to mel uplne rozebrany i svicky jsem poradne vycistil karburatory taky jsem vycistil fajfky taky radci.. ale spis to vidim neco v karburatoru.

Tak hlavně že to fachá....teď už to jen nerozbítbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Vobi (Člen)
04.04.2009 20:47:02
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

no prave tolik prace a pak ro rozbit to bych si sel hodit maslicku.


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
fidoB6 (Člen)
04.04.2009 20:57:11
Offline

Re: Pouze na 3 válce.

Jinak dobrá fotka z letištěbigsmileUž sem tam nebyl ani nepamatujubigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr