Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » zelená <|>

Tomas600N (Člen)
06.04.2009 12:42:40
Offline

zelená <|>

http://www.youtube.com/watch?v=lw_0UUQB … r_embedded
já nevim,ale ta baba je prostě megapussy
helphelp
jinak dostala dobrou sadu od Krausegoodgoodgood

Billy (Člen)
06.04.2009 13:50:47
Offline

Re: zelená <|>

Ty wole je to vubec mozny ? bigsmile Kraus si ju pekne dava good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
fidoB6 (Člen)
06.04.2009 14:25:17
Offline

Re: zelená <|>

Jojo,viděl sem to v bedně a válel sem se smíchy po zemi....dělá zelenou a ani vo tom nic neví...no koneckonců u politiků je to zvykem (jednou ministrem financí, nato pak zdravotnictví atd.....kdejakej "umělec" ministrem,no fujsicksicksick)...ale kraus se s ní fakt nesral, jak zjistil slabinu, už se jí nepustilgoodbigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Billy (Člen)
06.04.2009 15:09:19
Offline

Re: zelená <|>

PIZDA ZRZAVA


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
karlos100 (Člen)
06.04.2009 15:09:39
Offline

Re: zelená <|>

Kraus je borec,ale s touhle husou ani neměl moc práce.
Ta ženská je fakt megablbá... Hnusná,blbá a myslí si,že je frajerka,
to je kombinacesick
Navíc je náš volený zástupceidontknow a takovejch magorů je plná sněmovna.


...a bude hůř!
Dado (Člen)
06.04.2009 15:13:27
Offline

Re: zelená <|>

no já měl pocit, že z toho byl Honza sám dost překvapenej a měl docela velkou trpělivost, než jí nechal , aby ze sebe udělala krávu. Tohle chce jít do evropskýho parlamentusickbad


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Ondráš (Člen)
06.04.2009 15:18:49
Offline

Re: zelená <|>

karlos100 psal:

Kraus je borec,ale s touhle husou ani neměl moc práce.
Ta ženská je fakt megablbá... Hnusná,blbá a myslí si,že je frajerka,
to je kombinacesick
Navíc je náš volený zástupceidontknow a takovejch magorů je plná sněmovna.

To je určitě kvůli tomu, že dostala tenkrát nařezáno od toho policajta... Od té doby je blbá... By po něm měla chtít náhradu škody...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
06.04.2009 15:33:45
Offline

Re: zelená <|>

Ondráš psal:
karlos100 psal:

Kraus je borec,ale s touhle husou ani neměl moc práce.
Ta ženská je fakt megablbá... Hnusná,blbá a myslí si,že je frajerka,
to je kombinacesick
Navíc je náš volený zástupceidontknow a takovejch magorů je plná sněmovna.

To je určitě kvůli tomu, že dostala tenkrát nařezáno od toho policajta... Od té doby je blbá... By po něm měla chtít náhradu škody...bigsmile

no psíš ten policajt po ní...že vtloukání rozumu nepomohlo.Měla by tu vtloukací kůru podstoupit ještě jednou.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
06.04.2009 15:39:37
Offline

Re: zelená <|>

jsem se po dlouhý době hoooooooodně moc pobavilgoodbigsmilebigsmilebigsmile
tady je vidět, že říct o něčem, že je to bio a eko a že je to podstatný a důležitý, umí každej kokot a pussy ale podstata věci je něco, čemu absolutně nerozumísick pussy


Bandit 4EVER!!!
Banditatom (Člen)
06.04.2009 16:09:41
Offline

Re: zelená <|>

no do prdelesurprised ani jsem to nemusel doposlouchatbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

a takový nám vládnouidontknowsickfuck


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
RadkaB6 (Člen)
06.04.2009 16:41:33
Offline

Re: zelená <|>

Kristovanoho!!!! Ta to chytla v té posteli od Bursíka, ne? assheadshakesick


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
mr.BSE (Člen)
06.04.2009 16:59:04
Offline

Re: zelená <|>

Díky tomu fízlovi se této naprosto vylízané krávě otevřela možnost dostat se do politiky a tam dělat že dělá a bejt vysmátá sicksickfuck

Kua a mě do politiky nikdo nevzal, když mě ten zmrd přetáhnul tomfouheadshakesmile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
06.04.2009 17:32:59
Offline

Re: zelená <|>

mr.BSE psal:

Díky tomu fízlovi se této naprosto vylízané krávě otevřela možnost dostat se do politiky a tam dělat že dělá a bejt vysmátá sicksickfuck

Kua a mě do politiky nikdo nevzal, když mě ten zmrd přetáhnul tomfouheadshakesmile2

máš recht čečegoodsick je to tak!!! párkrát ho bursíkovi přeblafla a je vysmátá:pussysick

"citace krause: já jsem se na trhu práce chytil"


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zrzule (Člen)
06.04.2009 18:36:27
Offline

Re: zelená <|>

ty jo je možný aby byl někdo tak blbej......božebigsmilebigsmilebigsmile


A je to!!
VikecB12 (Člen)
06.04.2009 19:00:47
Offline

Re: zelená <|>

Banditatom psal:
mr.BSE psal:

Díky tomu fízlovi se této naprosto vylízané krávě otevřela možnost dostat se do politiky a tam dělat že dělá a bejt vysmátá sicksickfuck

Kua a mě do politiky nikdo nevzal, když mě ten zmrd přetáhnul tomfouheadshakesmile2

máš recht čečegoodsick je to tak!!! párkrát ho bursíkovi přeblafla a je vysmátá:pussysick

"citace krause: já jsem se na trhu práce chytil"

Asi ho budete muset taky někomu přeblafnout,aby vás vzali mezi sebebigsmilebigsmilebigsmile
K té piči se snat ani nemá smysl vyjadřovatfucksick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
06.04.2009 19:03:11
Offline

Re: zelená <|>

VikecB12 psal:
Banditatom psal:
mr.BSE psal:

Díky tomu fízlovi se této naprosto vylízané krávě otevřela možnost dostat se do politiky a tam dělat že dělá a bejt vysmátá sicksickfuck

Kua a mě do politiky nikdo nevzal, když mě ten zmrd přetáhnul tomfouheadshakesmile2

máš recht čečegoodsick je to tak!!! párkrát ho bursíkovi přeblafla a je vysmátá:pussysick

"citace krause: já jsem se na trhu práce chytil"

Asi ho budete muset taky někomu přeblafnout,aby vás vzali mezi sebebigsmilebigsmilebigsmile
K té piči se snat ani nemá smysl vyjadřovatfucksick

nabízíš seevilsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ROMIN (Člen)
06.04.2009 19:07:32
Offline

Re: zelená <|>

taky jsem to,viděl ,piča jak  zvon taje tak blbá a to je místopředsed. strany to snad ani néní možné  a to všechno platíme z naších peněz.nevěděla vubec nic jenom přežívaji ve vládě a berou dukáty,takový strany bych okamžitě zrušil a že jich tam je bylo to k smíchu a zároven je to ostuda.......

zrzule (Člen)
06.04.2009 19:11:36
Offline

Re: zelená <|>

Billy psal:

PIZDA ZRZAVA

pizda možná je ale zrzavá fakt nesurprisedbigsmile


A je to!!
luig (Člen)
06.04.2009 19:14:31
Offline

Re: zelená <|>

zrzule psal:
Billy psal:

PIZDA ZRZAVA

pizda možná je ale zrzavá fakt nesurprisedbigsmile

Spolu chodíte do sauny že to máš tak zmáklý? bigsmile


Ne asi
bery (Člen)
06.04.2009 19:30:08
Offline

Re: zelená <|>

to je kráááááávasurprisedheadshake


momentalně zavostalej
Roman :) (Člen)
06.04.2009 20:26:07
Offline

Re: zelená <|>

....tak ja nemam co do huby a ona za my korunky takle blbe zvani???? idontknow


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
Hanz (Člen)
06.04.2009 20:27:54
Offline

Re: zelená <|>

Asi by jim(SZ a spol.) místo penězi měli platit BIOmasoubigsmile


WD club member...
zdenek 1 (Člen)
06.04.2009 21:00:36
Offline

Re: zelená <|>

No já jsem se málem pochcal smíchy,to to je něco neuvěřitelného,co to je za individum!! to je fakt mega megoucí pussy!!!bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


když to jede,je to OK
nicola.foxx (Člen)
07.04.2009 13:49:04
Offline

Re: zelená <|>

Kdepak jen at v ty politice je a hlavne at je ve velkym poctu diskuznich poradu. Aspon pomuze hned po Bursikovi ke znovuzvoleni do parlamentu.sick
Fakt jsem u toho brecel smichem uz v patek a dneska znova.
Kraus je nehoraznej borec a je prijemny, ze se tam s nikym nesere.good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
barynek (Člen)
07.04.2009 14:05:23
Offline

Re: zelená <|>

nicola.foxx psal:

Kdepak jen at v ty politice je a hlavne at je ve velkym poctu diskuznich poradu. Aspon pomuze hned po Bursikovi ke znovuzvoleni do parlamentu.sick
Fakt jsem u toho brecel smichem uz v patek a dneska znova.
Kraus je nehoraznej borec a je prijemny, ze se tam s nikym nesere.good

to je taky důvod, proč se bohužel některých našich pseudopolitiků v tomhle pořadu nikdy nedočkáme, páč ví, že by se tam ztrapnili jak malý děcka


Bandit 4EVER!!!
Billy (Člen)
07.04.2009 14:13:03
Offline

Re: zelená <|>

zrzule psal:
Billy psal:

PIZDA ZRZAVA

pizda možná je ale zrzavá fakt nesurprisedbigsmile

smile1 ale tos Zrzule nechytej me za slovo evil


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Zdenek (Člen)
07.04.2009 22:20:03
Offline

Re: zelená <|>

U ní je to rodem a chalupou. Zdenek.sick

Billy (Člen)
08.04.2009 07:21:35
Offline

Re: zelená <|>

Tak dneska je na Frekvenci 1 rozhovor s Bursikem v 9:00 , budou se ho ptat na vykon Kati Zak bigsmile, odkaz na internetovy radio http://www.play.cz/frekvence1-radio , ikdyz sem nikdy zeleny nevolil mam z toho prdel cvickaři smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Luk (Člen)
08.04.2009 07:25:54
Offline

Re: zelená <|>

je to pussy, vo tom žádná...
nevolil sem je...headshake

ale chvílema mi jí bylo až líto, měla klasický voknobigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
barynek (Člen)
08.04.2009 11:39:01
Offline

Re: zelená <|>

Luk psal:

je to pussy, vo tom žádná...
nevolil sem je...headshake

ale chvílema mi jí bylo až líto, měla klasický voknobigsmile

líto?surprised když o něčem melu tak o tom musim něco vědět, ne?idontknow Jinak o tom nemelu a kor takovyhle pussyheadshake


Bandit 4EVER!!!
Luk (Člen)
08.04.2009 11:46:47
Offline

Re: zelená <|>

...se ji nezastavam, jen rikam ze by to asi vysvetlila, ale on ji tam trosku rozhodil a ji proste vyplobigsmile

tobe se to nikdy nestalo? treba u zkousek?vis aaaa...najednou nevisredface
klasicky voknoevilbigsmile

Jinak samo, že jako politik by takovy veci mela ustatidontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
osiris (Člen)
08.04.2009 11:49:14
Offline

Re: zelená <|>

...ale hovno, ani to nikdy nevěděla co se do těch kamen hází :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
08.04.2009 12:58:48
Offline

Re: zelená <|>

a muzete mi teda nekdo vysvetlit, co se do tech kamen teda hazi???? Taky mi to nejni jasny. Nejak jsem pani zakovou nepochopil - a co jsou ty stepky nebo co? Ja asi nejsem ekologicky zalozenej clovek. idontknowidontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Fik-B6S (Člen)
08.04.2009 13:01:54
Offline

Re: zelená <|>

Loser psal:

a muzete mi teda nekdo vysvetlit, co se do tech kamen teda hazi???? Taky mi to nejni jasny. Nejak jsem pani zakovou nepochopil - a co jsou ty stepky nebo co? Ja asi nejsem ekologicky zalozenej clovek. idontknowidontknowidontknow

štěpky je pošrotovaný dřevo třeba chrastí a větvě....

ale jinak nevím proč ale to video mi nejde...bad


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Loser (Administrator)
08.04.2009 13:05:43
Offline

Re: zelená <|>

http://cs.wikipedia.org/wiki/Biomasa

tady z toho taky nejsu moc chytrej. Tak voni tam uvadej, ze je to nejaky mnozstvi zivejch organismu a kdesi cosi a pak tam v tabulce pisou, ze se to muze spalovat. Takze to treba v lese pochytam 30 zajicu a zaziva je nafedruju do vole bijokotle a budu mit teplo aj s muzikou? To sou veci. To jako ekologove nejsou ochranci zvirat? Tak to muzeme jeste zalozit dalsi politickou stranu ochrancu zvirat a verim, ze po novejch volbach si budu davat v parlamentnim bufetu rizek bratru za 15 a rumicka s paroubkem surprisedsurprisedsurprised


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
RadkaB6 (Člen)
08.04.2009 13:06:39
Offline

Re: zelená <|>

A CO TEDA HODÍM DO TĚCH KAMEN?bigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Mour (Člen)
08.04.2009 13:15:27
Offline

Re: zelená <|>

RadkaB6 psal:

A CO TEDA HODÍM DO TĚCH KAMEN?bigsmile

...no normálně, jako vždy ....UHLÍ goodbigsmile

barynek (Člen)
08.04.2009 13:16:29
Offline

Re: zelená <|>

2 Luk - no hele, on si ji sice podává, ale jako politik má bejt trochu odolnej. A co se týče toho vokna... u zkoušky jsem pokaždý buď věděl, nebo nevěděl, a když mě nakopli, a viděl jsem ty skripta nebo poznámky, tak mi to došlo nebo ne, ale věděl jsem a měl jsem čistý svědomí v tom, že jsem to četl nebo něco o tom věděl..
Vona ví, že je biomasa, ale co to je to neví. Taky vim že mám v moto alternátor, ale do soboty večer jsem nevěděl k čemu to slouží...
ti to woe v pátek u beerka vysvětlím dopodrobnaevil

2 Osi - přeně takgood


Bandit 4EVER!!!
Loser (Administrator)
08.04.2009 13:16:39
Offline

Re: zelená <|>

http://www.ekotherm-servis.cz/kotel-arimax-360.php

a tady je jako nejakej bio kotel. Kurva, tag kdyz tam naflakam ty stepky (co jsou peletky taky nevim. Peletka byl snad nejakej ten studentskej atlet ve "Skola zaklad zivota"), tak to stejne bude cudit jako kdyz doma normalne topim drevem nebo uhlim. Jako nikde sem si na tom kotlu nevsiml niceho, co by treba ten kour nejak filtrovalo nebo nedej boze, kdyby prisli s takovou vyfikundaci jakoze by to ten kour znovu spalovalo idontknowidontknowsurprised
Takze stejne jako se driv davali dotace na porizeni plynovyho kotle (aby si pak plynarny namastily kapsu), tak ted budou davat dotace na znovu porizeni starejch Peter (takovy ty krasny kamna, ktery mame jeste nekde vesklepe), na ktery se akorat napise, ze je to bio. No ty pussy Jsem se dostal do nejake myslenkove schyzysurprisedsurprisedsurprised


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
08.04.2009 13:17:10
Offline

Re: zelená <|>

Mour psal:
RadkaB6 psal:

A CO TEDA HODÍM DO TĚCH KAMEN?bigsmile

...no normálně, jako vždy ....UHLÍ goodbigsmile

...nebo MOUR nasypanej f PET lahvíchbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
barynek (Člen)
08.04.2009 13:32:29
Offline

Re: zelená <|>

Loser psal:

http://www.ekotherm-servis.cz/kotel-arimax-360.php

a tady je jako nejakej bio kotel. Kurva, tag kdyz tam naflakam ty stepky (co jsou peletky taky nevim. Peletka byl snad nejakej ten studentskej atlet ve "Skola zaklad zivota"), tak to stejne bude cudit jako kdyz doma normalne topim drevem nebo uhlim. Jako nikde sem si na tom kotlu nevsiml niceho, co by treba ten kour nejak filtrovalo nebo nedej boze, kdyby prisli s takovou vyfikundaci jakoze by to ten kour znovu spalovalo idontknowidontknowsurprised
Takze stejne jako se driv davali dotace na porizeni plynovyho kotle (aby si pak plynarny namastily kapsu), tak ted budou davat dotace na znovu porizeni starejch Peter (takovy ty krasny kamna, ktery mame jeste nekde vesklepe), na ktery se akorat napise, ze je to bio. No ty pussy Jsem se dostal do nejake myslenkove schyzysurprisedsurprisedsurprised

to byl Benetkabigsmile
já si myslim, že to jsou uplně obyč kamna jak píšeš, a s tou biomasou je to snad jasný, zbytky dřev, papíru a pod píčovin. Kdyby tam tohle řekla, tak si mohla ušetřit tu ostuduheadshake


Bandit 4EVER!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
08.04.2009 14:07:07
Offline

Re: zelená <|>

peletka je malej špalíček lisovanejch pilin pokud se nepletu,ale dá se to dělat i ze sena nebo slámy atd. prostě co hoří.
Má to průměr od zhruba 5mm po 20mm a je to tak 30-40 mm vysoký.Problém u těhle kotlu ,ale je ,že je z toho poměrně velkej odpad a musí v tom kotly bejt dopravník na kterym to hoří a zárověn ten popel vyváží z kotle ven..prostě hodně složitej systém na výrobu peletek(složitej lis) a složitej kotel.....ale je to EKOLOGICKÝsicksickbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
08.04.2009 14:10:48
Offline

Re: zelená <|>

tak ja jsem si ted celkem pocet tady: http://www.zahrada.cz/forum/mala-mechan … ec=viadrus

se tam asi zaregistruju. Diskuze podobna jako zde. Tam se mi bude libit, kdyz ted pul roku nebudu moct jezdit. Aspon si udelam planky, jak si vyfikundovane vychytat svuj budouci domecek goodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
elanius (Člen)
08.04.2009 14:10:48
Offline

Re: zelená <|>

...abychom si rozuměli  smile1smile1smile1

http://www.spvez.cz/pages/biomasa.htm


fender bass pičo...
VikecB12 (Člen)
08.04.2009 14:15:27
Offline

Re: zelená <|>

Zlatý petry co máme na chalupě,nafasuju je tema dřevěnejma bryketama kdyš votcházím do putyky a druhej den ráno kdyš dojdu,tak je v nich furt žhaví,tak jenom přiložím a du se z toho vyspatgoodbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Luk (Člen)
08.04.2009 14:18:03
Offline

Re: zelená <|>

barynek:
To mohlaidontknow
Tak se teda zkusim taky ztrapnit...redfacebigsmile

Vona si nabehla s tim , ze rekla biomasa je bioodpad a Kraus do ni zacal rejt ze bioodpad v odpadkaci...kompost...atd.
On to taky ale nemusi bejt jen biodpad jako zbytky klesti, vodrezky anebo treba slama. Biomasa muzou bejt treba rychle rostouci dreviny, jako sou specielni druhy toplolu nebo vrb (pestujou se normalne na poli, rostou desne rychle, pak se sklidi - a sup biomasu do kotle).
Jenze voni jak furt behali s tim odpadkacem kolem toho kompostu, tak se v tom lehce zamotala, tonouci se stebla chyta, a sup k bioplynu.idontknowsurprised
Ten vznikne tak, ze vemu biologickej odpad - hodim do necojakokompost- bioplyn - spalim. V domacich podminkach nerealny.

Snad sem to taky moc nezvojtil... helpsmokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Luk (Člen)
08.04.2009 14:21:52
Offline

Re: zelená <|>

elanius psal:

...abychom si rozuměli  smile1smile1smile1

http://www.spvez.cz/pages/biomasa.htm

good
nevim proc si tady placam jatra, kdyz vse podstane uz bylo na netu receno...smokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Loser (Administrator)
08.04.2009 14:30:32
Offline

Re: zelená <|>

kua, koukam, ze zima byla asi fakt dlouha a nekteri se zabivali alternativnimi zpusoby topeni (Luk). Myslim, ze tohle se zde jeste neresilo bigsmilebigsmilebigsmile
Ted uz jen pozvolna prejit k tomu, jak to zuzitkovat k pohonu motorek a kolik to pak bude zrat ... 4 krtky a dve vetve na 100 bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
elanius (Člen)
08.04.2009 14:30:43
Offline

Re: zelená <|>

smile1smile1smile1, si to mohla Kačenka taky nastudovat ale nevim jestli existuje nějak zelenej internet (...že by do toho compu rvali rovnou tu biomasu...) idontknow


fender bass pičo...
4Fun.cz (Člen)
08.04.2009 14:39:29
Offline

Re: zelená <|>

Ondráš psal:
karlos100 psal:

Kraus je borec,ale s touhle husou ani neměl moc práce.
Ta ženská je fakt megablbá... Hnusná,blbá a myslí si,že je frajerka,
to je kombinacesick
Navíc je náš volený zástupceidontknow a takovejch magorů je plná sněmovna.

To je určitě kvůli tomu, že dostala tenkrát nařezáno od toho policajta... Od té doby je blbá... By po něm měla chtít náhradu škody...bigsmile

Toho poliša by měli zavřít.Tohle že nechal běhat po světě???A tohle že dělá děti???OMGsick


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Luk (Člen)
08.04.2009 14:53:47
Offline

Re: zelená <|>

Loser psal:

kua, koukam, ze zima byla asi fakt dlouha a nekteri se zabivali alternativnimi zpusoby topeni (Luk). Myslim, ze tohle se zde jeste neresilo bigsmilebigsmilebigsmile
Ted uz jen pozvolna prejit k tomu, jak to zuzitkovat k pohonu motorek a kolik to pak bude zrat ... 4 krtky a dve vetve na 100 bigsmile

bigsmile
...ale ne, sem videl tema o kterym nahodou neco tusim, tak sem se chtel honem taky prispetass
...kdyz se kuchaj motory nebo natahujou site, tak soupu nohamaredface
pussybeer


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Filous (Člen)
08.04.2009 15:01:47
Offline

Re: zelená <|>

...a nejni jednodušší topit uhlem nebo vyjetym volejem???surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
08.04.2009 15:06:30
Offline

Re: zelená <|>

Tů Lůzr: Hele voe, biomasa je globálně prostě všechno organický na týdle planetě. Jinak ve smyslu v jakym se o tom mluví ve spojitosti s energiema, je to hlavně biologickej odpad. Ten se dá různě zpracovat a pak tim buď přímo a nebo nepřímo topit a vyrábět teplo nebo i elektřtinu :). Jak tam mluvil vo kompostu atd. tak i tim se dá "topit" respektive se to používá k výrobě metanu a asi i jinejch hořlavejch plynů, ale tohle je už na úrovni elektráren na biopaliva a né kotlíků na doma. Zjednodušeně to funguje tak, že máš směs všeljakejch odpadů (může to bejt směska slámy, kukuřice (ať už klasy nebo stonky a šlupky") a nějakýho řídkýho hnoje, močůvka atp.), který jsou v určitym poměru aby došlo k ideální výrobě plynu. Prostě se to nechá zapařit a nastartujou se bakterky, kerý rozkládaj tu hmotu a uvolňujou metan, kerej se pak spaluje, čímž roztočíš turbínu a máš elektiku + odpadní teplo se kterym už můžeš dělat co chceš (třeba UT pro vesnici nebo cokoli jinýho). Jinak tlející hmotu a jí vydávaný teplo (přímo to teplo vznikající rozkladem - to je to jak se v zimě kouří z hnojiště) se dá využít za pomoci tepelnejch čerpadel - obdobnejch jaký se normálně používaji do nízkoenergetickejch domů, akorát tím dosáhneš vyšší účinosti  (to už přichází v úvahu na vytápění domku, akundrát musíš mít nějaký ty zviřátka, který ti budou doplňovat zásobu hnoje).
No a pak sou ty štěpky a podobně. To je vlastně normální dřevo popřípadě s příměsí něčeho jinýho, sou to zbytky z výroby (kůra, větve, piliny, hobliny, sláma a jiný suchý zemědělský odpady rostlinýho původu,....) a nebo přímo pěstovaný rostliny, to sou hlavně rychlerostoucí dřeviny (vrby, topoly atd) a taky různý rákosy a kukuřice.
No a ta Štěpka jsou vlastně nadrcený větve (výhodu oproti klasickejm špalkům to má v tom že to můžeš nasypat do nějakýho zásobníku). Pak jsou pelety a to je na drobno namletý cokoli co sem psal a tlakem slisovaný na takový válečky (dobře se to skladuje, kotle to efektivnějc spálej díky tomu je z toho míň popela (nevim kde k.a.s.y.m vzal že je z toho bordelu hodněidontknow)
Hlavní nevýhoda je že je to všechno dražší než dotovaný uhlý....prostě kocourkovsick
Myslim že i mour by futroval do kamen pelety kdyby stály míň jak uhlíbigsmile

Filous (Člen)
08.04.2009 15:15:01
Offline

Re: zelená <|>

Lihy psal:

Tů Lůzr: Hele voe, biomasa je globálně prostě všechno organický na týdle planetě. Jinak ve smyslu v jakym se o tom mluví ve spojitosti s energiema, je to hlavně biologickej odpad. Ten se dá různě zpracovat a pak tim buď přímo a nebo nepřímo topit a vyrábět teplo nebo i elektřtinu :). Jak tam mluvil vo kompostu atd. tak i tim se dá "topit" respektive se to používá k výrobě metanu a asi i jinejch hořlavejch plynů, ale tohle je už na úrovni elektráren na biopaliva a né kotlíků na doma. Zjednodušeně to funguje tak, že máš směs všeljakejch odpadů (může to bejt směska slámy, kukuřice (ať už klasy nebo stonky a šlupky") a nějakýho řídkýho hnoje, močůvka atp.), který jsou v určitym poměru aby došlo k ideální výrobě plynu. Prostě se to nechá zapařit a nastartujou se bakterky, kerý rozkládaj tu hmotu a uvolňujou metan, kerej se pak spaluje, čímž roztočíš turbínu a máš elektiku + odpadní teplo se kterym už můžeš dělat co chceš (třeba UT pro vesnici nebo cokoli jinýho). Jinak tlející hmotu a jí vydávaný teplo (přímo to teplo vznikající rozkladem - to je to jak se v zimě kouří z hnojiště) se dá využít za pomoci tepelnejch čerpadel - obdobnejch jaký se normálně používaji do nízkoenergetickejch domů, akorát tím dosáhneš vyšší účinosti  (to už přichází v úvahu na vytápění domku, akundrát musíš mít nějaký ty zviřátka, který ti budou doplňovat zásobu hnoje).
No a pak sou ty štěpky a podobně. To je vlastně normální dřevo popřípadě s příměsí něčeho jinýho, sou to zbytky z výroby (kůra, větve, piliny, hobliny, sláma a jiný suchý zemědělský odpady rostlinýho původu,....) a nebo přímo pěstovaný rostliny, to sou hlavně rychlerostoucí dřeviny (vrby, topoly atd) a taky různý rákosy a kukuřice.
No a ta Štěpka jsou vlastně nadrcený větve (výhodu oproti klasickejm špalkům to má v tom že to můžeš nasypat do nějakýho zásobníku). Pak jsou pelety a to je na drobno namletý cokoli co sem psal a tlakem slisovaný na takový válečky (dobře se to skladuje, kotle to efektivnějc spálej díky tomu je z toho míň popela (nevim kde k.a.s.y.m vzal že je z toho bordelu hodněidontknow)
Hlavní nevýhoda je že je to všechno dražší než dotovaný uhlý....prostě kocourkovsick
Myslim že i mour by futroval do kamen pelety kdyby stály míň jak uhlíbigsmile

...no jo, to sem zapoměl, nejen že topení uhlem a volejem je jednodušší, ale i levnějšísurprisedbigsmile ...ty posraný ekoteroristi zasviněj výrobou ekologickýho topení, žrádla a já nevim čeho fšeho  planetu víc neš kotle na uhlo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
08.04.2009 15:18:55
Offline

Re: zelená <|>

Filous psal:

...no jo, to sem zapoměl, nejen že topení uhlem a volejem je jednodušší, ...

si právě myslim že je to uplně stejně pracný. Sem tam něco nasypeš do zásobníku a sem tam vyneseš popel....jedinej rozdíl je v tý ceně.

Mour (Člen)
08.04.2009 15:20:50
Offline

Re: zelená <|>

Filous psal:
Mour psal:
RadkaB6 psal:

A CO TEDA HODÍM DO TĚCH KAMEN?bigsmile

...no normálně, jako vždy ....UHLÍ goodbigsmile

...nebo MOUR nasypanej f PET lahvíchbigsmile

bigsmilebigsmile ..šlam!!! pussy ..v petkách bigsmilebigsmile

Filous (Člen)
08.04.2009 15:21:42
Offline

Re: zelená <|>

Lihy psal:
Filous psal:

...no jo, to sem zapoměl, nejen že topení uhlem a volejem je jednodušší, ...

si právě myslim že je to uplně stejně pracný. Sem tam něco nasypeš do zásobníku a sem tam vyneseš popel....jedinej rozdíl je v tý ceně.

...tys nigdy neměl plnej dřevník štěpků, co??? ...bordel je s toho po celym dvoře, f kotli to vječně zvostává viset, jak to navlhne, tag to chytí plíseň...ne ne, uhlo je uhlobigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Michal Dk (Člen)
08.04.2009 15:45:43
Offline

Re: zelená <|>

Lihy psal:
Filous psal:

...no jo, to sem zapoměl, nejen že topení uhlem a volejem je jednodušší, ...

si právě myslim že je to uplně stejně pracný. Sem tam něco nasypeš do zásobníku a sem tam vyneseš popel....jedinej rozdíl je v tý ceně.

Ale hlavně kolik se zpálí nafty na výrobu ekologickýho topeníidontknow

Loser (Administrator)
08.04.2009 15:50:03
Offline

Re: zelená <|>

vogo Lihoune, ty ses lepsi nez google bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
08.04.2009 15:57:19
Offline

Re: zelená <|>

to Lih:asi před třema rokam se o to nějak zajímal jeden kolega v bejvalý práci a nějak víc se v tom hrabal.Bral to tak,že pokud má ten kotel mít nějakou účinost tak toho tam musíš prát hodně a hlavně dost pod tlakem protože to jinak vyhoří a vznikne ti tam kapsa a ztrácí to tu účinost...mě to nějak víc nazajímalo.Protože jak psal Filous...nesmí to zvlhnout atd. protože pak to nehoří.Prostě výroba a uskladnění je tak nákladný ,že to nemá smysl používat.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Michal Dk (Člen)
08.04.2009 16:09:00
Offline

Re: zelená <|>

K.a.s.y.m. psal:

to Lih:asi před třema rokam se o to nějak zajímal jeden kolega v bejvalý práci a nějak víc se v tom hrabal.Bral to tak,že pokud má ten kotel mít nějakou účinost tak toho tam musíš prát hodně a hlavně dost pod tlakem protože to jinak vyhoří a vznikne ti tam kapsa a ztrácí to tu účinost...mě to nějak víc nazajímalo.Protože jak psal Filous...nesmí to zvlhnout atd. protože pak to nehoří.Prostě výroba a uskladnění je tak nákladný ,že to nemá smysl používat.

Nevím o jakým kotli mluvíš ale jsou na to specielní kotle kde je přikádání,roštování,čistění palivových průduchů řešeno šnekem.Pouze se staráš o to aby si měl dost štěpky v zásobníku.Jinak jsou automatický kotle i na piliny hoří v tom stejně mokrý jako suchý to platí i o kotlích na štěpku.Problem je naopak se suchou hmotou která má tendenci prohořívat do vyších částí palivovýho prostoru,kde ještě hořet nemá.V normálním klasickým kotli hoří špatě tak jak píšeš.

Lihy (Člen)
08.04.2009 16:16:18
Offline

Re: zelená <|>

Michal Dk psal:
Lihy psal:
Filous psal:

...no jo, to sem zapoměl, nejen že topení uhlem a volejem je jednodušší, ...

si právě myslim že je to uplně stejně pracný. Sem tam něco nasypeš do zásobníku a sem tam vyneseš popel....jedinej rozdíl je v tý ceně.

Ale hlavně kolik se zpálí nafty na výrobu ekologickýho topeníidontknow

jako určitě jo (ale na druhou stranu kolik tý nafty spálí např. hnědouhelný rypadlo a všechny ty auta co to vozej...) Jinak je to samý jako proč mi přijde jako nesmyslný ta nová módní honba za elektromobilama a podobný chujoviny. Kolik by asi musely vyrábět elekrárny elektriky kdyby všichni jezdili ele. autem. Baterky v těch autech maji účinost na hovno a sou plný nebezpečnýho sajrajtu a kolik cyklů nabití asi vydržej...prostě pussyovina ve finále je benzín daleko ekologičtější.
A vůbec nejsem žádnej ekoaktyvista, ať každej dělá jak myslí....pokud mi teda nebude před oknem pálit petky s vyjetym volejem a mourembigsmile
Já sem se o to zajímal čistě z ekonomickýho hlediska

Žirafa (Člen)
08.04.2009 16:45:40
Offline

Re: zelená <|>

uf jsem to tu přelouskala a řikam si jak je fajn to teplo co mi jde z teplárny a nikdo se mě na nic neptá a nic neřešim... ;o)
Tohle když je zelený tak je taky ekologický? bigsmilebigsmilebigsmile http://www.zelenepivo.cz/


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Loser (Administrator)
08.04.2009 16:55:36
Offline

Re: zelená <|>

koukam, ze to cepujou i v mem nejoblibenejsim prechodnem bydlisti v olmiku good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Lihy (Člen)
08.04.2009 17:01:58
Offline

Re: zelená <|>

Lihy (Člen)
08.04.2009 17:03:29
Offline

Re: zelená <|>

Peťa psal:

uf jsem to tu přelouskala a řikam si jak je fajn to teplo co mi jde z teplárny a nikdo se mě na nic neptá a nic neřešim... ;o)
Tohle když je zelený tak je taky ekologický? bigsmilebigsmilebigsmile http://www.zelenepivo.cz/

ty vogo a neni to zkažený?....rači si dám klasiku a zaleju zelenoubigsmile

Žirafa (Člen)
08.04.2009 18:43:34
Offline

Re: zelená <|>

Taky mě napadlo jestli to není naředěný zelenou... no testnu to a uvidíme


Jaký si to uděláš, takový to máš...
XJelen (Člen)
08.04.2009 18:52:53
Offline

Re: zelená <|>

Hele tureckej...vod kdy ty se zajímáš vo takový vysoce technický věci jako kotle a topení idontknowbigsmile


Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
08.04.2009 19:20:58
Offline

Re: zelená <|>

Tak přispěji také s troškou do biomasy...
Měli jsme ekologický kotel od firmy ATMOS. Tehdá se na něj dával ekologický příspěvek (10 000,-), při ceně kotle 32 000,-.
Kotel byl označen jako ekologický, protože účinnost se blížila 90% (asi 89,5%, to neni podstatný) oproti obyčejnému kotli (klasický Slokov a podobné), který má účinnost jen asi 60%. Už z toho to je vidět, že ekologický kotel vyprodukuje méně odpadu, ale tuším jak na to dotyčný přišel, že vyprodukuje víc. V těch ekologických kotlích se zatápí třeba jednou za 14 dní a u těch hodně dotažených to bylo i jednou za sezonu (nevim stav teď, je to 10 let zpět). A protože v těch ekologických se topí nonstop, tak to prostě něco sežere. Moje zkušenost je, že jsme vynášeli tak kýbl, možná kýbl a půl popela za 2 dny, což je si myslím srovnatelné, nebo dokonce méně, než když teď topíme v obyč Slokovu a zatápí každý den ten, kdo přijde první domu. Toliko k popelu.
Kotel byl super v tom, že jak tam bylo vlastně skoro furt žhavé, tak když člověk přišel domu, prohrábnul to, zaroštoval, dosypal palivo, zapnul a za půl hodiny bylo v celém baráku teplo. Samo si to hlídalo teplotu, dokázalo si to udržet žhavé klidně 10-12 hodin a když se topilo ve všední den, tak stačilo tam jít když člověk přišel, pak když šel spát a pak zase až když se druhý den vrátil... Kotel se dal připojit na termostat, reguloval si čerpadlo, pokud mu došlo palivo, tak se vypnul, když se přetopil, tak se vypnul... To bylo všechno super.
Samotný jeho princip spočíval v tom, že palivo (uhlí, veškeré druhy dřeva a dřevěného odpadu...) nejdříve přeměnil na plyn a až teprve ten plyn hořel (stejně jako auta na dřevoplyn). Na rozdíl od obyč. kotlů, ke to přímo hoří a ohřívá vodu. S tím ale souvisela spousta teď už jen negativních věcí.bad

Zatápění byl porod. Musela se vytvořit vrstava žhavých uhlíků a teprve pak naložit kotel aby začal topit. Když to člověk zapnul moc brzo, tak mu to ten větrák sfouknul a uhasil a mohlo se začít znova. Chtělo to cvik.idontknow
Palivo... Super. Veškeré dřevo, peletky, piliny... Ale muselo to být suché. Jak to bylo trochu vlhké, tak to nechtělo hořet, pára se tam kondenzovala, stékala po stěnách a zhášela oheň. Měkké dřevo tam hořelo jako papír, takže se muselo dávat spíše tvrdší, ale to je zase dražší... jedno s druhým.bad No a to znemná si dělat zásoby dřeva tak na 2 roky dopředu, aby stačilo vyschnout a při spotřebě cca 15 plnometrů dřeva za sezonu jsme se v tom lese pěkně zapotili.help
Pokud se kotel ve "stand by" režimu nafedroval uhlím, mohl si být člověk jistý, že až se k němu odpoledne vrátí, bude ho mýt, protože uhlí sice doutná, ale nedostatkem vzduchu dehtuje, takže smrad a bordel.bad
Další věc na špatná na uhlí. Sice je pravda, že to dokázala rozhycovat pěkně, ale když se kotel převedl do stand by režimu z toho největšího fajeru, tak se ta žhavá vrstva spekla a musela se vyndat... Jak se nevyndaly, tak se ten plyn do spalovacího prostoru vůbec nedostal a nebo jen sporadicky a netopilo to. Ty větší kousky měly klidně 5-6 kilo a dostat je tam odtud nebyla sranda.bad

No a to nejlepší na konec... Myslíte, že kotel byl litinový? Omyl... Měl sice 330 kg a dostat ho do sklepa byl porod (oproti Slokovu, který má asi 160 a vynesli jsme ho s tátou a sousedem ve 3), ale byl plechový. Rošt sice litinový, ale stejně ty teploty tam nevydržel, takže každé 2 roky znamenalo měnit rošt. Stejně tak nevydržely ty šamoty, takže všechny šamoty jsme taky měnili no a protože byl z plechu, tak za 5 sezon se propálil a bylo po kotli. Vyndat šamoty, rošt, rozřezat autogenem (páč tu pussy těžkou nechtěl nikdo tahat ven) a šup tam Slokov. Už je tam 5. rok a bez jediného problémusmokin
Věci, jako že vyčistit ho dírou která měla 25x10 cm byla fakt prdel a práce na celé dopoledne nemusím snad ani zmiňovat.
Je to tak 10 let co jsme to ho kupovali a tehdy to byla novinka, takže teď je to možná už vychytané, ale já to beru s rezervou...

Pro ty co to nechtěj číst... Nevím jak jsou na tom ekokotle teď, ale před cca 10 lety to stálo za hovno.bad
smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Baltazar (Člen)
08.04.2009 20:08:16
Offline

Re: zelená <|>

No to je pussy a to chce kandidovat do evropskýho parlamentupussy
no co si lidi zvolili to maj, mě už jen stačila ta komedie s tím policajtem, co jí měl zmlátit. škoda že to neudělal pořádně, a takovýhle lidi rozhodujou vo mě a o vás všech, no to je fakt superidontknow


The father of the little princess of the dawn
Loser (Administrator)
08.04.2009 22:06:42
Offline

Re: zelená <|>

XJelen psal:

Hele tureckej...vod kdy ty se zajímáš vo takový vysoce technický věci jako kotle a topení idontknowbigsmile

jsem si covece vcera postavil v gatich stan a byla mi tam celkem kosa. Toz jsem premejslel, jak tam co nejekologicteji zatopit. No a nakonec jsem se rozhod pro elektrinu. Si totiz z fyziky pamatuju, jak na pancelka rikala, ze kdyz treme liscim ohonem o ebonytovou tyc ... sak to znas, ne? surprised


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
XJelen (Člen)
08.04.2009 22:26:35
Offline

Re: zelená <|>

Loser psal:
XJelen psal:

Hele tureckej...vod kdy ty se zajímáš vo takový vysoce technický věci jako kotle a topení idontknowbigsmile

jsem si covece vcera postavil v gatich stan a byla mi tam celkem kosa. Toz jsem premejslel, jak tam co nejekologicteji zatopit. No a nakonec jsem se rozhod pro elektrinu. Si totiz z fyziky pamatuju, jak na pancelka rikala, ze kdyz treme liscim ohonem o ebonytovou tyc ... sak to znas, ne? surprised

no vono eslis to nědělal obráceně...jako třít ohonbigsmile Pro tyhle malý prostory, vo kerejch si psal, je k vytápění ideální bioplynevil


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
09.04.2009 12:38:08
Offline

Re: zelená <|>

XJelen psal:
Loser psal:
XJelen psal:

Hele tureckej...vod kdy ty se zajímáš vo takový vysoce technický věci jako kotle a topení idontknowbigsmile

jsem si covece vcera postavil v gatich stan a byla mi tam celkem kosa. Toz jsem premejslel, jak tam co nejekologicteji zatopit. No a nakonec jsem se rozhod pro elektrinu. Si totiz z fyziky pamatuju, jak na pancelka rikala, ze kdyz treme liscim ohonem o ebonytovou tyc ... sak to znas, ne? surprised

no vono eslis to nědělal obráceně...jako třít ohonbigsmile Pro tyhle malý prostory, vo kerejch si psal, je k vytápění ideální bioplynevil

...jste se zas dostali od jedný blbý krávy z parlamentu
až k prasárnám,bejcíbigsmilebigsmile
Místo aby jsme takovou pitomou pakáž vyházeli z oken,
tak Loser leští ohon a Jelen prdí do gatíbigsmilebigsmile
to je materiál...


...a bude hůř!
Fik-B6S (Člen)
09.04.2009 12:47:56
Offline

Re: zelená <|>

konečně jsem to zhlídnul to je síla to ani nemůže být pravda...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Loser (Administrator)
09.04.2009 12:49:38
Offline

Re: zelená <|>

Karlos: no hlavne, kdyz neprdi do mejch gati, kde zrovna tru ebonitovou tyc - by mohla preskocit jiskra a ... jelen uz by si nesed a ja bych do smrti mohl soupat akorat tak nohamabadbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
karlos100 (Člen)
09.04.2009 12:59:56
Offline

Re: zelená <|>

Loser psal:

Karlos: no hlavne, kdyz neprdi do mejch gati, kde zrovna tru ebonitovou tyc - by mohla preskocit jiskra a ... jelen uz by si nesed a ja bych do smrti mohl soupat akorat tak nohamabadbigsmile

Kurňa,to by byl vejbuchsurprised
Jelen s natrženou pr..lí,
a z tebe by byla holkabigsmilebigsmile
To bych vám fakt nepřálbigsmile


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
09.04.2009 13:32:16
Offline

Re: zelená <|>

to je materijálfuckbigsmile


Strýcfajtr !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr