Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » mimo

Zdenek (Člen)
14.02.2007 19:11:03
Offline

mimo

Jen se skouším zeptat,,sháním do rozdělávacího olejového filtru vložku papírovou o průměru 100mm,díra 40mm,délka 75mm,koupím jich i víc,používali se na škodovky,nemůžu na ně narazit.Zdenek.

Milan (Člen)
14.02.2007 19:29:22
Offline

Re: mimo

Nazdárek kolego, vím co myslíš, ale taky o nich nevím.Když tě tady mám : válí se mi na ponku origoš brzdové obložení na starou a krásnou Fildu nebo Octávii. Kdyby to někdo s tvých kámošů upotřebil, tak je to k dispozici za max. půl litru fernetu.smile1wine


...chtěl bych se dožít obchvatu Náchoda...
Filous (Člen)
14.02.2007 20:28:52
Offline

Re: mimo

...voptam se ti Zdendo, eště nedávno sem tady na ně u nás na fsi koukal za výlohou...zejtra zjistim a cinknu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
14.02.2007 20:31:08
Offline

Re: mimo

JAKO papíráky na staré kila a stopjetky užofky? poohlédnu segood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
osiris (Člen)
14.02.2007 20:35:33
Offline

Re: mimo

...votevru v garazi almaru, treba na mne vypadnou, jestli jsem je nevyhazel idontknow


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
14.02.2007 20:43:54
Offline

Re: mimo

...f garáži bych eště taky možná ňákej našel...ale to je bes záruky, bo tam mam poslední roky děsnej bordel smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenek (Člen)
14.02.2007 21:37:00
Offline

Re: mimo

CHlapi,,,jste moc hodný všici,,,osi nic nevyhazuj,,milane to kluci vemou až se votevře sezona,,,filipe ta rekreace na vysočině je možná kdykoliv,,,,tomáši až se jednou stavíš,snad se toho dožiju,tak bych ti ukázal staví to kamarád,bonbonek 380koníků v erku,to se četníci poserou to bude srážet brigadírky.Díky,ahojte Zdenek.

tomasNJ (Člen)
15.02.2007 08:35:32
Offline

Re: mimo

ZDENKU, STAVÍM SE JAKMILE POJEDU KOLEMgood good nebojbigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Twity (Nový člen)
15.02.2007 14:24:06
Offline

Re: mimo

Zdarek Zdeno.Nejakym zahadnym zpusem se mi vetrem prineslo,ze schanis filtrysmile1.Pokud jsou to filtry,ktere se pouzivaly nebo pouzivaji na skodky tak ti mohu doporucit obchodak na námesti v Bakove nad Jizerou je to  kousek od Mlady.Tam bys mel najit snad vse na stary skodarny za rozumnou cenugoodgoodgood

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr