Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » baterie

Mišo (Člen)
10.04.2009 17:14:22
Offline

baterie

Zdarec,tak po zime bandaska na drc chytila-radost veliká akorat som zabudol ci baterka na 12ke je nejak upevnena . mam ju len na dratoch  na spodnej poličke opreto o ten plastový blatník a príde mi to nejaké divné,prosím o radu. díksmile1

luig (Člen)
10.04.2009 20:07:38
Offline

Re: baterie

posadit, napojit kabely, přiklopit kaslíkem a valit


Ne asi
Mišo (Člen)
10.04.2009 20:19:07
Offline

Re: baterie

TAK OK akorat tam kastlík nemam aspon myslim že nie možem to priklopit akorat tak sedlom a ignorovat to.Pride mi to ze tam niečo bolo. a ako ten kastlik asi vyzerá?help

luig (Člen)
10.04.2009 20:55:30
Offline

Re: baterie

Mišo psal:

TAK OK akorat tam kastlík nemam aspon myslim že nie možem to priklopit akorat tak sedlom a ignorovat to.Pride mi to ze tam niečo bolo. a ako ten kastlik asi vyzerá?help

Tak to je jiná když ho tam nemáš, kaslík je právě vytvarovanej tak aby obepnul baterku zepředu a tim ji vlastně drží na místě. Je to taková hluboká schránka za nádrží. A jestli ho tam nemáš zjistíš jednoduše, je totiž přišroubovanej na rám zhruba v místě baterky dvouma šroubama do těch horních trubek rámu.


Ne asi
mr.BSE (Člen)
10.04.2009 20:56:09
Offline

Re: baterie

Starej model to ma taky?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Mišo (Člen)
10.04.2009 21:06:54
Offline

Re: baterie

na rame su dve diery -kastlík tam nie je akorat ten protikus na ktorom baterka sedí ,no ked zabrzdím tak sa asi pohne do predu a zadržiaju akorat kable tak par cm

luig (Člen)
10.04.2009 21:12:47
Offline

Re: baterie

Takže ti ten kaslík chybí. Leda ho sehnat (prolez inzeráty) nebo si tam s využitím těch dvou děř na šrouby vyrobit z plechu nějakej držák


Ne asi
Mišo (Člen)
10.04.2009 21:18:23
Offline

Re: baterie

tak ty jsem prolez ,no nic .je tu nekdo kto by to udelal nebo nema to nekdo na prodej?dík

luig (Člen)
10.04.2009 21:21:07
Offline

Re: baterie

Jestli nejseš totální hromdopolice tak něco vykouzlíš sám. Vem plocháč, na koncích díry na rozteč těch děr v rámu a dospod navařit druhej plocháč kterej bude dolíhat na baterku ze předu, vlastně takový "T". Práce asi tak na 20 minut good


Ne asi
mi (Člen)
10.04.2009 21:25:53
Offline

Re: baterie

a nešlo by nacpat mezi baterku a ten čordes molitan nebo prostě něco aby nepadala při brzdách...nebo jí ofouknout montáškou idontknow bigsmile


svět je cirkusovej stan
Mišo (Člen)
10.04.2009 21:33:21
Offline

Re: baterie

Dík za radu ,hrom do police ,ten výraz sa mibigsmile páči už si ho predstavujem.AJ by som to zvladol no nemam žiadne naradie tak budem musiet začat v požičovni - na 20 min to nevidím.Na morave su dobrí ludia tak to nebude problem.smile1

Luk (Člen)
11.04.2009 07:41:16
Offline

Re: baterie

...taky sem nemel ten kaslik, je to skoro lepsi, da se tam nacpat vic veci (lekarna, antipich, knoty...)evil
akorat tam trosku lita bordel od zadniho kola, ale to pokreje ta lekarnagoodbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr