Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Přelil jsem motor olejem

Man (Člen)
13.04.2009 19:12:38
Offline

Přelil jsem motor olejem

Zdar. Měnil jsem prvně olej a asi blbě.Přelil jsem to o 4 dcl.Je to vzducháč 650.Než jsem to zjistil tak jsem najel 260 km.Prvních 200 jsem jel piánko 5-6 tis. ot.Nic negativního jsem si nevšim. Posledních 60 jsem to to točil i víc a u levé nohy začal pociťovat zvýšené teplo. Napadlo mně, že se motor přehřívá, ale nějaký úbytek výkonu jsem nepozoroval. Po odstavení doma kouknu do okýnka a ono bylo celé zalité olejem. Dle manuálu tam bylo o 4 dcl víc. Ptám se tedy: jaké škody jsem tímto počínáním zpusobil? Dík.

osiris (Člen)
13.04.2009 19:15:26
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

...jak to popisuješ tak žádný, ale nepřelejvej to


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
13.04.2009 19:19:52
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

neboj se japonec nebýt blbá ona s tím počítatgood ale jak píše osi nepřelíávat. V nejhorším ti to vyrazý guferasmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Brejn (Člen)
13.04.2009 20:10:07
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Me napadlo, ze mozna pak bude mit zacakanou tu hadici, jak vede od ventiloviho vika... pro jistotu odspuntovat a vylit ten hnusek... ja kdyz jsem to udelal, tak se mi otocil kufr...


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
Lihy (Člen)
13.04.2009 22:32:05
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

hele a proč sou tam rysky, když s tim počítaj?help
Skoro půllitr na víc mi přídej jako dost....
každopádně bych to co je na víc odsál, nd tim co se stalo nebo mohlo stát neá cenu špekulovat.

ross (Člen)
13.04.2009 22:40:53
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

když jsem dával moto na výměnu pružin a měnil jsem i olej, tak mi tam borec dal dokonce o litr vícsmile2

naštěstí jsem s tím nikam nevyjel a přebytek odsálsick


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
béšestka (Člen)
13.04.2009 23:46:26
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Je tam psané 3300 ml, tak není nad čím spekulovat.cool, mimo risku.j radši neesmile1 O litr oleja víc=bude líp mazat?idontknow o deci míň naopak?idontknow


Prstořeza známej:-)
Kelly01 (Člen)
14.04.2009 09:42:04
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Liju tam vždycky 4 litry a takový problémy mi nehrozísmokin


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
14.04.2009 10:31:42
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Kelly01 psal:

Liju tam vždycky 4 litry a takový problémy mi nehrozísmokin

good Votočím tam 4L kanistr motulu a do další výměny se o olej nestarámgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
14.04.2009 10:34:45
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Kelly, Víkec: mě přijde divné lít 4 l, když sou předepsaný 3,3 l surprisedidontknow, ale proti gustu ....bigsmile

VikecB12 (Člen)
14.04.2009 10:49:44
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Mour psal:

Kelly, Víkec: mě přijde divné lít 4 l, když sou předepsaný 3,3 l surprisedidontknow, ale proti gustu ....bigsmile

Neřeším to,kdyš tam naliju 4L,tak mám hladinu těsně u vrchu olejoznaku a tím nic neskurvím. Tedka mě zbývá asi 1000km do výměny a su lehce pod půlkou olejoznaku,takže kdybych tam při výměně nalil "jen" po horní rysku,tak bych tedka musel ňákou decku dolit,abych nedojížděl výměnej interval s olejem na spodku olejoznaku a to mě připadne jako věčí zlo.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
14.04.2009 11:33:08
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

...musíte poznamenat, že s výměnou filtru (těch 3,3 je bez a střední hodnota)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fidoB6 (Člen)
14.04.2009 12:32:47
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Takže jak teda? S výměnou filtru když naliju 4l, zkurvim něco? Posledně sem lil 3,5l i s výměnou filtru a po 6tis km sem pod ryskou...Takže bych tam chtěl cáknout 4l abych do těch 6tis km nemusel dolejvat...nezkurvim tohelp?
PS: jinak kámoš co jezdí streety na géesykseru litru leje 5litrů (když jezdí v hrazdě aby mazal) a už tři roky žádnej problémidontknow...tak to mi pak poser hlavusurprisedbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
fidoB6 (Člen)
14.04.2009 17:08:29
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

fidoB6 psal:

Takže jak teda? S výměnou filtru když naliju 4l, zkurvim něco? Posledně sem lil 3,5l i s výměnou filtru a po 6tis km sem pod ryskou...Takže bych tam chtěl cáknout 4l abych do těch 6tis km nemusel dolejvat...nezkurvim tohelp?
PS: jinak kámoš co jezdí streety na géesykseru litru leje 5litrů (když jezdí v hrazdě aby mazal) a už tři roky žádnej problémidontknow...tak to mi pak poser hlavusurprisedbigsmile

poradí mi s tim tedy někdo?helphelphelphelpDík


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ondráš (Člen)
14.04.2009 17:12:08
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

fidoB6 psal:

poradí mi s tim tedy někdo?helphelphelphelpDík

Máš nějaký speciální důvod proč tam lít jiné množství než je udávané v manuálu?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fidoB6 (Člen)
14.04.2009 17:20:07
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Ondráš psal:
fidoB6 psal:

poradí mi s tim tedy někdo?helphelphelphelpDík

Máš nějaký speciální důvod proč tam lít jiné množství než je udávané v manuálu?help

AnobigsmileVždyť sem to už psal...Než dolejvat do starýho oleje novej, tak s tim rovnou vydržet do výměny (po 6tis.), ať nemusim mít interval "plácnu" po 5tis...zjednodušeně, bude to dělat bordel nebo ne?


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ondráš (Člen)
14.04.2009 17:41:21
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

fidoB6 psal:

AnobigsmileVždyť sem to už psal...Než dolejvat do starýho oleje novej, tak s tim rovnou vydržet do výměny (po 6tis.), ať nemusim mít interval "plácnu" po 5tis...zjednodušeně, bude to dělat bordel nebo ne?

Sice nechápu proč je problém tam dolejt ty zbylé 4 deci když jsou potřeba, ale pokud ti to tak žere olej, tak... Zkus to...cool Co by se mohlo stát...? Píst ti plácne do hladiny... Ale nevim, jestli k tomu stačí ty 4 deci navíc.help Leju tam 3,6 a vydrží mi to až do další výměny.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Miras (Člen)
14.04.2009 20:04:30
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

mě teda u b12 nevydrželo od horní rysky do spodní na 6000 km ani po 1. výměně (po 1000km) vždycky to sežere ten zbytek co je ve čtvrté lahvi a končím na spodní rysce...  mam r.v.05

Brejn (Člen)
14.04.2009 20:14:43
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Abych se taky jeste pridal. Kdyz jsem menil, tak jsem koupil 4 litry oleje natocene do PET lahvi.
U dolivaciho sroubu je snad napsano 3300ml. Menil jsem i filtr, tudis jeste nejaka dc k tomu. Z tech 4 litru me zbyla tak 1,5dcl. Oleje jsem tam nalil malonko nad horni rysku, po zkusebnim behu motoru to bylo akorat na MAX. Zatim se to po asi 2000 km drzi na max. Ale beru to, ze kdyz tam nechal pan Suzuki na viku napasny 3300ml, tak to neni 3301 a ani 4000 :)


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
fidoB6 (Člen)
14.04.2009 20:39:45
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Tak von pan Suzuki tam napsal 3,3 aby člověk věděl, že to nejni na 5litrů...a předpokládam že 3,3 (bez filtru) je střed okénka mezi ryskami.na ty 4litry už je to nad horní rysku?nevim jaký je tam rozmezí mezi těma ryskama


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
VikecB12 (Člen)
14.04.2009 20:47:33
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Volové,podívejte se kde máte olejoznak,nastartujte,narovnejte motorku a podívejte se do vokýnka co tam u běžícího motoru uvidíte. pussyuvidíte,protože je věčina voleje nahoře v motoru,chladiči,hadicích.... Tak co čekáte za problém vot 2decek navícsurprised Vo nějakým plácání pístu dole vo volej nemůže být ani řeč,stejně jako o nějakým tlakování motoru,tan má odvzdušnění. Naž někde schraňovat kanistr,nebo flašku s deckou nebo dvouma voleje,tak to to rači votočím do motorky.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
fidoB6 (Člen)
14.04.2009 21:05:16
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

VikecB12 psal:

Volové,podívejte se kde máte olejoznak,nastartujte,narovnejte motorku a podívejte se do vokýnka co tam u běžícího motoru uvidíte. pussyuvidíte,protože je věčina voleje nahoře v motoru,chladiči,hadicích.... Tak co čekáte za problém vot 2decek navícsurprised Vo nějakým plácání pístu dole vo volej nemůže být ani řeč,stejně jako o nějakým tlakování motoru,tan má odvzdušnění. Naž někde schraňovat kanistr,nebo flašku s deckou nebo dvouma voleje,tak to to rači votočím do motorky.

Kurva to je slovo do pranicegoodbigsmileTakhle rázně sem to potřeboval slyšet...teda čístbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
4Fun.cz (Člen)
14.04.2009 21:09:08
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

fidoB6 psal:
VikecB12 psal:

Volové,podívejte se kde máte olejoznak,nastartujte,narovnejte motorku a podívejte se do vokýnka co tam u běžícího motoru uvidíte. pussyuvidíte,protože je věčina voleje nahoře v motoru,chladiči,hadicích.... Tak co čekáte za problém vot 2decek navícsurprised Vo nějakým plácání pístu dole vo volej nemůže být ani řeč,stejně jako o nějakým tlakování motoru,tan má odvzdušnění. Naž někde schraňovat kanistr,nebo flašku s deckou nebo dvouma voleje,tak to to rači votočím do motorky.

Kurva to je slovo do pranicegoodbigsmileTakhle rázně sem to potřeboval slyšet...teda čístbigsmile

A vo vo vo tom to je....bigsmilebigsmilebigsmilegood


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
VikecB12 (Člen)
14.04.2009 21:31:51
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

No a za týden,nebo měsíc se tady ten dotaz voběví znova a zase máme vo čem debatovatbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
14.04.2009 21:32:05
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

...jak soutěž kdo tam toho narve víc headshake


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
14.04.2009 21:37:12
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

čím to,že sem věděl,že k tomu ještě něco dopíšeš zrovna tybigsmile
Myslím že vo těch dvou deckách se fakt nemusíme dohadovatbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
14.04.2009 21:44:50
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

...čekám kdo napíše že se vejde  4,5 bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
14.04.2009 21:47:43
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

osiris psal:

...čekám kdo napíše že se vejde  4,5 bigsmile

Max..pak už to prej bolí..surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
ross (Člen)
14.04.2009 21:48:12
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

ten kokot mi tam dal 4,5l


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Koldan (Člen)
14.04.2009 21:51:09
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

vejde se 4,5.bigsmile

to dyž blbě jako já namontujete filtr a po nastartování máte zachcanů zem v garagesmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
14.04.2009 21:59:53
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

...ok, jdeme na 5,0 bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kuclb (Člen)
14.04.2009 22:32:57
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Koldan psal:

vejde se 4,5.bigsmile

to dyž blbě jako já namontujete filtr a po nastartování máte zachcanů zem v garagesmile2

Taky jsem blbě nasadil filtr, ale pa jsem to jemně dotáhl a nevychcalo mi všechno (teď jen při palbě jde kapka za kapkou ven), tak musím ho sundat a zašroubovat znovu. Když ho sundám, vyteče mi to co je v něm, ale ůstane mi zbytek v motoru, nebo bude chtít vytéct úplně všehno? Jo a mám XJR 1300. Dík

Ondráš (Člen)
15.04.2009 00:51:50
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Copak filtr... Ale kdyz se potratí výpušťák...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
kuclb (Člen)
15.04.2009 09:12:32
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Ondráš psal:

Copak filtr... Ale kdyz se potratí výpušťák...smile1

bitte hilfe. jen potřebuju vědět, jestli se mi vyleje všechen olej, nebo jen en u filtru. bez točení motoru by neměl vytéct, ne?
help

K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2009 09:16:59
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

kuclb psal:
Ondráš psal:

Copak filtr... Ale kdyz se potratí výpušťák...smile1

bitte hilfe. jen potřebuju vědět, jestli se mi vyleje všechen olej, nebo jen en u filtru. bez točení motoru by neměl vytéct, ne?
help

ježiš co řešíš..tak dej pod motorku nějakou čistou nádobu tak na 5 litrů vypust to a pak to znova naleješ.
uplně ideální je kanystr od oleje do kterýho uděláš v horní polovině z boku díru a do něj to vypustíš,ale ten by měl mít radši větší obsah..desítka je akorát.smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kuclb (Člen)
15.04.2009 09:41:28
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

K.a.s.y.m. psal:
kuclb psal:
Ondráš psal:

Copak filtr... Ale kdyz se potratí výpušťák...smile1

bitte hilfe. jen potřebuju vědět, jestli se mi vyleje všechen olej, nebo jen en u filtru. bez točení motoru by neměl vytéct, ne?
help

ježiš co řešíš..tak dej pod motorku nějakou čistou nádobu tak na 5 litrů vypust to a pak to znova naleješ.
uplně ideální je kanystr od oleje do kterýho uděláš v horní polovině z boku díru a do něj to vypustíš,ale ten by měl mít radši větší obsah..desítka je akorát.smile1

No řeším to, no... Tvůu postup je logický, ale naráží na to, že vypouštení přesvypušťák jde olej přes svody, takže se mi tam nechce dávat zpátky a olej z výpušťáku od filtru nejde zachytit už vůbec... Proto řeším, kolik ho je u filtru a jestli to proteče k části, kde je filtr i při vypnutém motoru.idontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2009 09:43:25
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

kuclb psal:
K.a.s.y.m. psal:
kuclb psal:


bitte hilfe. jen potřebuju vědět, jestli se mi vyleje všechen olej, nebo jen en u filtru. bez točení motoru by neměl vytéct, ne?
help

ježiš co řešíš..tak dej pod motorku nějakou čistou nádobu tak na 5 litrů vypust to a pak to znova naleješ.
uplně ideální je kanystr od oleje do kterýho uděláš v horní polovině z boku díru a do něj to vypustíš,ale ten by měl mít radši větší obsah..desítka je akorát.smile1

No řeším to, no... Tvůu postup je logický, ale naráží na to, že vypouštení přesvypušťák jde olej přes svody, takže se mi tam nechce dávat zpátky a olej z výpušťáku od filtru nejde zachytit už vůbec... Proto řeším, kolik ho je u filtru a jestli to proteče k části, kde je filtr i při vypnutém motoru.idontknow

Jo tááák...a napadlo tě podložit přední kolo aby olej natekl víc dozadu?ve filtru je ho asi tak 2dcl


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
15.04.2009 10:03:10
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

...možná proto se ptá ;) ...snad mu za to neuřízneš hlavu :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2009 11:01:46
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

osiris psal:

...možná proto se ptá ;) ...snad mu za to neuřízneš hlavu :))

já určitě ne,ale bylo tu jednou vlákno o ukusování hlavičekbigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kuclb (Člen)
15.04.2009 11:07:54
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

...možná proto se ptá ;) ...snad mu za to neuřízneš hlavu :))

já určitě ne,ale bylo tu jednou vlákno o ukusování hlavičekbigsmilebigsmilebigsmile

Tak dík za ponechání hlavy, ještě ji budu chvíli potřebovat a popravdě podložení předku mě prostě nenapadlo. Takže sundám filtr - 2dcl pryč a srovnat/vyměnit těsnení, nasadit zpět, utáhnout a dolít olej. Super. Dík moc! Ani to tak nebolelosmile1

Filous (Člen)
15.04.2009 12:03:37
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

kuclb psal:
K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

...možná proto se ptá ;) ...snad mu za to neuřízneš hlavu :))

já určitě ne,ale bylo tu jednou vlákno o ukusování hlavičekbigsmilebigsmilebigsmile

Tak dík za ponechání hlavy, ještě ji budu chvíli potřebovat a popravdě podložení předku mě prostě nenapadlo. Takže sundám filtr - 2dcl pryč a srovnat/vyměnit těsnení, nasadit zpět, utáhnout a dolít olej. Super. Dík moc! Ani to tak nebolelosmile1

...no spíš bych řek vyměnit filtr, bo těsnění je jeho součástí...a esi ti teče, tag bude žvejknutý nebo netěsní fitr jako takovej třeba f pertlu, tagže zmeteček...prostě bych řek, že budeš potřebovat novej...a kolik ti toho vyteče bude záležet na rychlosti tvejch rukou a koordinaci pohybů, nicméne to nebudou jen 2 deci co sou ve filtru, ale bude vytejkat i z motoru...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kuclb (Člen)
15.04.2009 12:23:52
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Filous psal:
kuclb psal:
K.a.s.y.m. psal:


já určitě ne,ale bylo tu jednou vlákno o ukusování hlavičekbigsmilebigsmilebigsmile

Tak dík za ponechání hlavy, ještě ji budu chvíli potřebovat a popravdě podložení předku mě prostě nenapadlo. Takže sundám filtr - 2dcl pryč a srovnat/vyměnit těsnení, nasadit zpět, utáhnout a dolít olej. Super. Dík moc! Ani to tak nebolelosmile1

...no spíš bych řek vyměnit filtr, bo těsnění je jeho součástí...a esi ti teče, tag bude žvejknutý nebo netěsní fitr jako takovej třeba f pertlu, tagže zmeteček...prostě bych řek, že budeš potřebovat novej...a kolik ti toho vyteče bude záležet na rychlosti tvejch rukou a koordinaci pohybů, nicméne to nebudou jen 2 deci co sou ve filtru, ale bude vytejkat i z motoru...

Tak já myslím, že je žvejknuté těsnění to velké těsnění - co je na tom krytu filtru. Je tam přístup jak k penězům a ještě dráty a hadice, takže jsem to zkurvil na tom. Takže mám sehnané to velké těsnění a snad bude stačit. Jinak mě mrsknebigsmile

Billy (Člen)
15.04.2009 12:31:38
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Ja mel taky uz vadnej filtr, proste to prolinalo mezi tesnenim a filtrem, dotahout sem to jeste zkusil a nic, gumka byla k motoru pekna nebyla nijak skripla, ocisteny a namazany to predtim bylo. Zahodil dal druhej a klid


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Zdenek (Člen)
15.04.2009 22:01:50
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

To Kuclb,,,vopři to vo lavičku na pravou stranu vopatrně a s filtru nevyteče nic, u xjr je filtr se mě zdá na levý straněpod hydraulikou spojky. Zdenek.

kuclb (Člen)
16.04.2009 00:46:21
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Zdenek psal:

To Kuclb,,,vopři to vo lavičku na pravou stranu vopatrně a s filtru nevyteče nic, u xjr je filtr se mě zdá na levý straněpod hydraulikou spojky. Zdenek.

jo, je přesně tam jak říkáš. Jinak s tím opřením budu přemýšlet. nějak mi zmizely nápady a tenhle je dobrý, jen přijít na to, aby to nespadlo. Dík

sonyk (Člen)
18.04.2009 15:02:45
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

moc voleje prej skodi . tak bylo recenom e od kluka servisaka. prej to neni dobry jsou tam pak nejaky vetsi tlaky. co je za roblem ty 4 dcl upustit????idontknow


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
dala (Člen)
26.04.2009 19:40:59
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Hoši ted jsem měnil olej na b6 2006 je tam psaný 3300 ml dal jsem tři a pul a šlape jak hodinky,držím se raději mezi ryskama ale hold podle gusta každého soudruha...bigsmile


Skáču dobře,skáču rád
Radek-Ban (Člen)
26.04.2009 19:50:09
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

dala psal:

Hoši ted jsem měnil olej na b6 2006 je tam psaný 3300 ml dal jsem tři a pul a šlape jak hodinky,držím se raději mezi ryskama ale hold podle gusta každého soudruha...bigsmile

no záleží jestli dáváš novej olejovej filtr potom to neni 3,3l ale 3,5lsmile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
dala (Člen)
26.04.2009 19:55:33
Offline

Re: Přelil jsem motor olejem

Radek-Ban psal:
dala psal:

Hoši ted jsem měnil olej na b6 2006 je tam psaný 3300 ml dal jsem tři a pul a šlape jak hodinky,držím se raději mezi ryskama ale hold podle gusta každého soudruha...bigsmile

no záleží jestli dáváš novej olejovej filtr potom to neni 3,3l ale 3,5lsmile1

To vis ze davambigsmile


Skáču dobře,skáču rád

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr